Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Gdzie się podziali gdańscy kibice???

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gdzie się podziali gdańscy kibice???

    W dniu dzisiejszym poraz kolejny byłem na meczu piłkarzy ręcznych Wybrzeża.
    I poraz kolejny uderza mnie mocno to że na mecze przychodzi garstka kibiców, nawet na spotkania derbowe. Przyznam szczerze coraz mniej rozumiem naszych "kiboli", bo od wyzywania działaczy i zawodników to są pierwsi, ale gdy trzeba drużynie pomóc dopingiem to zupełnie to olewają. Wychodzi więc na to że prawdziwych kibiców Wybrzeża, którzy są z klubem na dobre i złe jest niewielu.
    Dzisiaj popis kibicowania dał nam kwidzyński klub kibica, który w sile ok 80 - 100 osób zupełnie zagłuszył naszych kibiców, których było z 6-7 razy więcej.
    Myślę Panowie I Panie, że zamiast pisać bzdurnych petycji (lub obok tego) zacząć chodzić na mecze i pomagać dopingiem swojej drużynie.
    Dopiero wtedy można się nazwać kibicem i dopiero wtedy można zabierać głos w dyskusjach o działaczach, trenerach i zawodnikach.
    Pozdrawiam kibiców z całej Polski.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dwa mecze

    Odbywały sie dwa mecze w tym samym (prawie) czasie, wiec musialo tak byc. Lepiej isc za darmo na Nate! A co do Kwidzynskich kibicow, jak jest jedna druzyna w miescie na poziomie zawsze bedzie miala najlepszych kibicow
    Tyle ode mnie
    pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napior - bilety na Nate są za darmo ??

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TAK!

    W Gdańsku nie ma sprzedaży biletów na mecze ligowe. Nie wiem jak bedzie z pucharami. Bilet ulgowy na Wybrzeze kosztuje 5 zl, a na Nate nic, wiec ludzie ida tam gdzie nie trzeba placic, to chyba oczywiste. Tym bardziej ze normalny bilet to koszt pewnie 10 zl.
    Pozdrawiam
    ps. bilety w Lodzi na Anilane tez sa za darmo!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe ..
    Zobaczcie jak to sie ma do Lublina gdzie bilety sa po 12zl i 8zl , a przypomne ze reczna musi konkurowac z wieloma innymi dyscyplinami ..

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napiór
    dla prawdziwego kibica różnica ceny 5 zł nie powinna odgrywać żadnej różnicy!!! W końcu mecze są 1-2 razy w miesiącu i te 10 zł można na bilet zaoszczędzić. I wcale nie jest tak że ludzie idą tam gdzie jest za darmo.
    Liczy się możliwość kibicowania swojej drużynie. Myślę, że jak wiesz trochę o Piłce ręcznej w Gdańsku to wiesz, że kibiców jest sporo. Wystarczy przypomnieć sobie jedynie mecze derbowe: Wybrzeże - Spójnia.
    A jedyną - moim zdaniem przeszkodą jest głupota działaczy w wyznaczaniu na jedną porę meczy swoich drużyn.
    Sam jakby się nie pokrywały pojechałbym i na Wybrzeże i na Natę ale niestety rozdwoić sie nie da. A GKS to moja drużyna od urodzenia, więc ponad nią nie postawię żadnej drużyny.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zgadza sie

    Masz racje, ale jest czesc kibicow Naty, ktorzy tez gdyby mogli pojawiliby sie na Wybrzezu i jedynymi osobami ktorych nalezy obwiniac sa dzialacze, ktorzy nie potrafia sie dogadac. Gdyby mecz Wybrzeza byl o 19, albo Naty o 16 wszytsko moznaby pogodzic. Jak mowi powiedzenie i wilk syty i owca cala, a tak....
    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem praktycznie na kazdym meczu od sezony który przyniósł na tytuł mistrza kraju.OD tamtego czasu opusciłem morze 5-10 meczy.Niestety atmosfera jaka panuje u nas podczas meczów jest tragiczna. Zero dopingu zero niczego.
    NIe dziewie sie ze zawodnicy taksłabo grają nie mając poparcia nawet u kibiców którzy nie stwarzają atmosfery do walki.O ile łatwiej by sie grało jak by wiedzieli ze mają za sobą kibiców którzy cały mecz ich dopingują !!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Oni graja

    Oni graja co moga i potrafia. Wiadomo, ze przy dopingu dostaje sie polotu, skrzydel, wychodzi wszystko jak na treningu. Ale jednoczesnie jest trema, tylu ludzi na nas liczy. Trzeba przyznac ze druzyna jest mloda.
    Jednak i tak doping jest potrzebny, zapraszam do hali przy Zawodnikow :)
    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja na piłkę ręczną na Wybrzeże chodzę, już nie pamiętem od jakiego dokładnie czasu. Jak sięgnę trochę dokładnie i może z "małym bykiem" myślę, że będą to gdzieś lata: 1988 - 1989.
    Wspaniały to był okres Wybrzeża - wspaniałe lata 80-te i początek 90-tych. Do dziś utkwiły mi w pamięci, mecze o "śmierć i życie" czyli odpowiednio o srebro i tytuł mistrzów Polski, z Pogonią Zabrze. W hali zawsze był komplet ludzi i wspaniała atmosfera.
    Pomyśleć, że ww czasie GKS nie schodził z pudła MP przez 12 lat!!! Zdobywając 7 tytułów ( w 5 z rzędu ) i 5 tytułów v-ce mistrzów (srebra). Liczyły się wtedy takie drużyny jak: Pogoń Zabrze, Śląsk Wrocław, Anilana Łódź, Hutnik Kraków, a zaczynała Wisła Płock. Oj piękne lata, z których mogłem "liznąć" przynajmniej końcówkę. Pamiętam wtedy takich zawodników grających w Wybrzeżu jak: Lebiedziński, Subocz, bracia Wentowie, Dudareff, Grzenkowicz, Skup, Plechoć, Stankiewicz i inni.
    Ngdy - jak jestem w budynku klubu - nie mogę ot tak przejść sobie korytarzem, tylko zawsze muszę choć na chwilę przystanąć przy jakimś plakacie z tamtego okresu i popatrzeć na "herosów" tamtych czasów. I zawsze zadaję sobie pytanie czy te czasy kiedyś wrócą?
    Namiastkę tego mieliśmy w latach 2000-2001, teraz znów zostały nam wspomnienia. Oby na jak najkrócej.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ehs wspomnienia...

    Ja wtedy jeszcze nie interesowalem sie reczna. Ale jedno co powiem i co napewno nie jest jakims wielkim odkryciem, to to, ze z reczna w Polsce dzieje sie coraz gorzej. Jak cos sie nie zmieni (zainteresowanie mediow i sposnorow) to niestety zostana tylko stare plakaty... Bedzie tak, do czasu, kiedy zawodnbicy w 3 bundeslidze beda zarabiac wiecej niz u nas w ekstraklasie :(
    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety
    piłka ręczna stacza się po równi pochyłej. I jak tak dalej pójdzie to bedzie to marginalny zupełnie sport jak chociażby rugby.
    Winę za to ponoszą działacze związkowi, że nie potrafią zaczerpnąć choćby przykładu z innych dyscyplin: koszykówki czy siatkówki - tam reformy się udały. Ja mam nadzieję, że wreszcie ktoś pójdzie po rozum po głowy i uzdrowi tą całą sytuację.
    Winę też ponoszą działacze klubowi, bo niektórzy z nich za wszelką cenę chcą sprzedać zawodnika - byle gdzie byleby trochę pieniędzy wpadło, no i trenerów, za to że nie potrafią wytłumaczyć danemu zawodnikowi, że jak rzucił już dwie bramki w meczu i trochę się w polskiej szarej rzeczywistości wybił to już będzie gwiazdą za granicą i zarobi ogromne pieniądze. A wcale tak nie jest.
    Bardzo podoba mi się postawa i rola trenera Waszkiewicza, który jak mało który trener w Polsce (chyba żaden) nie potrafi przekonać zawodnika co do jego umiejętności i ile musi się jeszcze uczyć by coś znaczyć w piłce na zachodzie.
    Głównie dzięki niemu zdobyliśmy 2 tytuły mistrzów i dzięki niemu takie nazwiska jak: Marcin Lijewski, Drobik, Wleklak, Kuptel, Pilch, Suchowicz, Nilsson, bracia Siódmiakowie, Moszczyński, Kuchczyński są znani w Polsce (nie umniejszając nic wcześniej wychowującym ich trenerom - ale to Waszkiewicz ich wypromował) i stanowią o sile swoich klubów.
    Szczególnie pokozuje to przypadek Marcina Lijewskiego, który za granicę mógł już wyjechać po pierwszym tytule, za namową trenera został - szkolił się ( i gdyby nie sytuacja finansowa GKS-u - grał by tu nadal) by teraz grać (i to nie ogony) w jednej z najlepszych drużyn europejskich - Flensburgu.
    Tędy jest droga do sławy i pieniędzy.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Daniel Waszkiewicz the best !!!

    Uwazam ze DAniel Waszkiewicz jest najlepszym trenerem w Polsce.POtrafi bardzo dobrze budowac druzynę, zwycięską druzynę !!Ma niesamowity wpływ na zawodników.Wiedzą ze mogą na niego zawsze liczyc. WIedza ze wychowa ich na bardzo dobrych graczy.
    Jest dla nich autorytetem.
    Bardzo dobrym przykładem jest tegoroczna sytuacja z Moszczyńskim.Choc mógł być zawodnikiem Warszawianki tam jest kasa to tylko ze względu trenera został nadal w biednym Wybrzeżu.Bardzo go za to podziwiam.
    Jeszcze gdyby tylko kasa :( TO by druzyna mogła spokojnie pracowac i grac a nie sie martwic ze jutro nie bedą nieli co jesc.
    Wydaje mi sie ze w sezonie gdy ostatni zdobylismy mistrzostwo Polski gdyby tamten skład sie utrzymał i była by kasa to moglibysmy byc teraz jedną z czołowych druzyn w Europie.Ale niestety we wszystkim przeszkodziły finanse.
    Mysle ze ta druzyna którą teraz mamy (no moze trzeba pozyskac 2 graczy: Wleklak-co sie z nim stało po odejsciu z GKS ??był najlepszy w Polsce i i ktos o podobnych umiejętnosciach)i mamy w ciagu 2 sezonów znowu mistrza Polski.Tylko zeby kasa była :(
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My kibice, którzy zahjmujemy sie kibicowaniem na zuzlu, siedzimy w "mlynie" od najblizszego meczu bedziemy krecic mlynek na Pilce Recznej, zapraszam wszyskich do przylaczenia sie. Bedziemy stali tam gdzie byl MMTs na ostanim meczu!!! Jesli chcecie pogdac, to zapraszam do dzialu Żużel na temat "Alternatywa dla Gdańskich kibiców na zimowa nude".

    W KOŃCU WYBRZEŻE JEST JEDNO, WIELKIE WYBRZEŻE!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i bardzo mnie to cieszy, że wreszcie coś w naszych kibicach "drgnęło" i trochę nas na meczu będzie.
    Może i wyniki wtedy będą lepsze...

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Powodzenia

    Głośno dopingujcie naszych asow :) Niestety nie moge byc na meczu :(
    Powodzenia

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stocznowiec-> O jakich reformach mowisz? Nie sledze ani koszykowki ani siatkowki a bardzo jestem ciekaw to za zmiany tam nastapily

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •