Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Wątek: Co sądzisz o obecnym trenerze S-kadry

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2002
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ..........

    Trener Boniek niepotrzebnie przejoł kadre,może kiedys dobrze grał ,ale trenowac niepotrafi.Za czasami Engela Polska wygrywała i prezentowała bardzo ładną gre ,tetaz niewygrywaja oraz b.słabo grają.Ostatni mecz powarzyski mogła Polska przegrać i by stracił posade!!!!!!!!!!!!!


    Pozdrawiam GDAŃSK WROCŁAW KRAKÓW

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    25-09-2002
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trener Boniek niepotrzebnie przejoł kadre,może kiedys dobrze grał ,ale trenowac niepotrafi.Za czasami Engela Polska wygrywała i prezentowała bardzo ładną gre ,tetaz niewygrywaja oraz b.słabo grają.Ostatni mecz powarzyski mogła Polska przegrać i by stracił posade!!!!!!!!!!!!!


    Pozdrawiam GDAŃSK WROCŁAW KRAKÓW

    I tak ją straci po meczu z Danią luba następnym eliminacyjnym do ME. Co to za różnica jednego czy dwóch meczy??
    A co do Engela to się zgadzam! W końcu to on nas po 16 latach wprowadził do MŚ i niepowodzanie tam o niczym nie świadczy

    ENGEL WRÓĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ENGEL WRÓĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    To bybyło fajnie ale pan Listkiewicz wedłóg mnie nie przyjmie Engela spowrotem(tak mi sie zdaje).Mam nadzieje ze po meczu z Danią szybka bedzie decyzja o zmianie trenera i bedzie nim dobry trener.Pozatym po zmianie mam nadzieje ze dogonia czołówke w eleminacjach!!!!!



    SLASK WISEŁKA LECHIA

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boniek byl dobry jako pilkarz w Romie czy Juve.
    Trener z niego jest zalosny.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że Engel był lepszym trenerem. Boniek buduje drużynę myśląc o przyszłości ale czas goni i potrzeba tych najlepszych.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moge tylko napisać:!#^&!%*&%*^$%*& !(^#!^(!$&^($. I tyle.
    Pozdrowienia dla Jurka Engela.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy wy już nie pamietacie początkow Engela?Do eliminacji MŚ przegrywał mecz za meczem.Nawet bramki nie potrafili zdobyc.Aha jeszcze jedno.Engel mial ponad połroku, żeby przygotowac kadre do eliminacji MŚ.A Boniek?Boniek mial miesiąc do przygotownia kadry na eliminacje do ME.To jeszcze nie jest dobrze zgrana druzyna.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2002
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak ją straci po meczu z Danią luba następnym eliminacyjnym do ME. Co to za różnica jednego czy dwóch meczy??
    Roznica jest wielka - bo jesliby zmieniono trenera juz po porazce z Lotwa, to jeszcze bylaby szansa na awans do finalow ME... natomiast po kolejnych porazkach w eliminacjach to juz bedzie zmiana, ktora nic nie da!

    Poza tym jesli chodzi o Bonka, to wydaje mi sie, ze on sam nawet nie wie co robi... Wezmy np. Engela - po nim widac bylo, ze zna sie na rzeczy i rzeczywiscie ma jakas koncepcje (juz mnie denerwuje to slowo :)), Boniek natomiast ciagle tylko mowi o jakims planie, ale tak naprawde to zadnego chyba nie ma - powoluje tych, ktorzy sie mu podobaja, albo kogo mu doradza dziennikarze (jak chocby ostatnio Kuzbe, czy Swierczewskiego), raz mowi jedno - innym razem co innego... Poza tym to jego ustawienie druzyny to paranoja (np. w meczu z San Marino, gralo w pewnym momencie, jednoczesnie 4 napastnikow - kompletna klapa)... On sie kompletnie nie zna na swojej pracy, co juz udowodnil prowadzac do spadku kluby we wloskiej Serie C.
    Jednymi slowy:
    Boniek na bezterminowy urlop, a na jego miejsce kogos innego, najlepiej zza granicy!

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    1,594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    On sie kompletnie nie zna na swojej pracy, co juz udowodnil prowadzac do spadku kluby we wloskiej Serie C.
    Jednymi slowy:
    Boniek na bezterminowy urlop, a na jego miejsce kogos innego, najlepiej zza granicy!
    Po pierwsze, Boniek, kiedy obejmował Lecce i Bari były na ostatnich miejscach w tabeli i wielkim wyczynem byłoby uchronić je przed spadkiem. Po drugie, znajdź mi drugiego polskiego trenera, który trenował kluby w Serie A?? Tak w Serie A, a nie jak napisałeś C. Tak więc mocno się zastanów jeśli nastepnym razem napiszesz, że Boniek nie zna się na swojej pracy.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2002
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze, Boniek, kiedy obejmował Lecce i Bari były na ostatnich miejscach w tabeli i wielkim wyczynem byłoby uchronić je przed spadkiem. Po drugie, znajdź mi drugiego polskiego trenera, który trenował kluby w Serie A?? Tak w Serie A, a nie jak napisałeś C. Tak więc mocno się zastanów jeśli nastepnym razem napiszesz, że Boniek nie zna się na swojej pracy.
    Co do tych klubow, to fakt - musze przyznac Ci racje - pomylilem sie, to bylo Serie A!
    Jednak co do tego, ze Boniek nie zna sie na swojej pracy, to zastanowilem sie nad tym i ciagle tak uwazam... a dlaczego tak uwazam juz napisalem wczesniej. I nie jest wazne, czy jakis inny polski trener prowadzil kiedys kluby wloskie, bo to nie ma znaczenia! Poza tym Bonkowi pomoglo to, ze jest we Wloszech znany sprzed lat jako swietny pilkarz (bo pilkarzem byl rzeczywiscie znakomitym)!
    No i zdziwilbym sie, gdyby Bonkowi udalo sie wprowadzic nas po raz pierwszy w historii do finalow ME!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ehh Zibi, Zibi ...
    Ja wole narazie tego pana nie oceniać. Podpadł mi powołaniami na Danie.
    Mam nadzieje że Boniek jest prawdziwym mężczyzną, a takich poznaje się nie po tym jak zaczynają, ale jak kończą. Ja mam nadzieje że nasz obecny trener zakończy przynajmniej tak dobrze jak Engel (awansujemy do ME).

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    1,594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wole narazie tego pana nie oceniać. Podpadł mi powołaniami na Danie.
    Pewnie dlatego, że nie znalazł się w kadrze żaden zawodnik Legii ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To że nie ma nikogo z Legii to nic. Gorzej, że jest niejaki Strąk. :)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten trener to naprawde wielkie nieporozumienie.Pobawi się kadrą a gdy mu nie wyjdzie spokojnie zrezygnuje z tego stanowiska.Ludzie gdzie PZPN ma oczy!Trenerem po MŚ powinien zostać ktoś z zagranicy,a nie ten człowiek.Boniek może i był wielkim piłkarzem,ale trenerem jest żadnym!

  16. Powrót do góry    #16
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak wiele osob juz stwierdzilo powinno sie jeszcze zaczekac z ocenami i wnioskami odnosnie pracy z kadra Bonka. Nie zamierzam tutaj bronic "zibiego" ;)ale za jedno go cenie, mianowicie w przeciwienstwie do nieomylnego dumnego pyszalka Engela potrafil publicznie przyznac sie do bledow chocby po porazce z Łotwa. Tchorz Engel nigdy na taki gest by sie nie zdobyl... dla mnie ten czlowiek juz dawno stracil autorytet i smiesza mnie glosy mowiace o jego powrocie na stanowisko selekcjonera kadry.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    442
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nawiązując do myśli poprzednika chciałbym zauważyć że może i Engel nie przyznawal się do błędów ale robił ich mniej od Bońka
    nie rozumiem kiedy Boniek na każdy mecz powołuje innych pilkarzy i mówi że patrzy kto pasuje do jego koncepcji itp
    a Engel zbudował reprezentację na grupie ludzi dobrze się rozumiejących kiedy komus nie szło to zagrał bo koledzy zawsze mogli naprawić jego bład a u Bońka każdy z innej paczki i jedyne co stałe to dudek i obrońcy :(

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    gorzej bedzie

    jak trenerem dalej zostanie pan boniek to dojdzie do tego ze przegramy z san marino bo narazie niewidac zadnej poprawy niema trzonu reprezentacji caly czas jest zmieniana niema stalosci oczywiscie zmiany powinny byc ale tylko kosmetyczne[b]z bonkiem polska daleko nie zajdzie
    3125226gg
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię w moim sercu gtps i na dobre i na złe
    Zółto Niebieskie to nasze barwy królewskie!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    1,236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boniek trenuje jak jełop.Jedynym osiągnięciem dotychcasowym Bońka w kadrze to remis z Belgią która ostatnio ledwie pokonała Andorę.Zdecydowanie wolałem Engela.Boniek tak trenuje że przegraliśmy u siebie z Łotwą 102 zespołem w rankingu.I w ogóle nie wiem po co on do kadry powołał pana Hajto.Może i Hajto w spotkaniu z Łotwą zagrał na obronie,ale na ataku zagrał beznadziejnie.Zdecydowanie na obronie wolałbym Głowackiego niż Hajto.Ostatnio także nie stawia na Olisadebe.A po meczu z Łotwą powiedział że to TYLKO PIŁKATo była wkurzająca wypowiedź.No co prawda to prawda był kiedyś świetnym piłkarzem ale trenerem jest beznadziejny.
    MY CHCEMY ENGELA.ENGEL WRÓĆ!!!!!!!!!.
    A tak kolejnym idiotą który się przyczynia do występów biało-czerwonych jest prezes PZPN Michał Listkiewicz.To on zwolnił Engela i wstawił Bońka.Najlepiej jeszcze zmienić prezesa PZPN.Inaczej będziemy przegrywać w każdym spotkaniu:(.Na tym poziomie nie pokonamy Węgrów.To musiałby być jakiś cud jakbyśmy pokonali trzymających dobrą formę Węgrów.Z takim trenerem na pewno NIE awansujemy do Mistrzostw Euroby 2004 to zupełnie niemożliwe.:(

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •