Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 84

Wątek: Galaxia niepokonana będzie w tym sezonie

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    07-11-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przy jakim poziomie ufności ?? ;)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zbyt bogaty czy naiwny ???

    Kawa proponuję pójść dalej - załóż się że Galaxia nie przegra w tym sezonie już ani seta :P. A jak jesteś taki pewny swego to czemu się nie założysz np. że AZS Cz-wa w tym sezonie nie wypuści przeciwnika w każdym wygranym secie z 20.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry. Z niewyspania i szybkiego czytania pokręciło mi się stawianie tez z zakładami (czasami mówi się że stawiam ... że ...).
    Udowodnienie tej tezy nie przyjdzie twojej drużynie tak łatwo. Sezon jest zbyt długi i zbyt wiele może być czynników wpływających na proces dowodzenia. Chociaż trzeba przyznać że początek mają faktycznie bardzo dobry, to jednak do końca jeszcze daleko, a i jakaś liga mistrzów ich czeka w tym roku :)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ciekawe, moja wiedza entomologiczna, (zapewne znacznie mniejsza od chocby takiego pana ex-posła Niesiołowskiego, ale jednak) podpowidała mi dotąd że owady śpią w nocy, bo w dzień muszą zapylać. Tuszę, że rozespanie Osy o godz. 14:30 lub coś koło tego to skutek jesieni, bo zapylania teraz jakby mniej, to i o zasłużony sen łatwiej. Jednakże co to będzie latem, kiedy w letnim znoju trzeba będzie zbierać nektar i pyłek?
    A z owadzimi wywodami w zupełności się zgadzam widząc, że kędzierzyński sukces Galaxii ogromnie rozgrzał oczekiwania i emocje częstochowskich fanów, które wprost bulgoczą od wysokiej temperatury.
    Zupełnie jak ekspres do KAWY.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kawa zastanów się co piszesz.. Sezon jest długi, przez ten cały czas nasz zespół będzie miał, jak zwykle z resztą , dobre i słabe dni, wahania formy, zawodnicy będą za pewne mieli jakieś drobne urazy (czego im nie życzę oczywiście). Poza tym nie wiem czy w Twojej harra optymistycznej wypowiedzi uwzględniłeś także Ligę Mistrzów, gdzie za pewne łatwo nie będzie. Ale trzymajmy kciuki za nasz zespół, ale żeby później nie było żali i smutku to nie nastawiaj się ,że nie przegramy ani jednego meczu w sezonie!! bo się na prawdę zdziwisz. Ważne jest by nasz zespół grał równo i jeśli przegrywał to tylko po wyrównanej walce. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    częstochowa nigdy nie przegra - buhahaha

    stawiam teze że AZS wygra w tym sezonie wszystkie meczyska
    niebędzie na nich haka
    buhaha ! to napewno mistrza i lige mistrzów macie w kieszeni nie mówiąć już o pucharze POLSKI !

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters nie tacy naiwni...
    Ja wiem ze predzej czy pozniej przegramy... ale przypomnij sobie co pisales... w watku mecz jastrzebie- AZS "czy ten mecz udowodni ze Czestochowa jest poza zasiegiem" (czy jakos tak). Szczerze mowiac w Lidze Mistrzow nie jestesmy faworytem... mamy trudna grupe bylismy losowani z 4 koszyka, wierze ze w nagoretszej hali w Polsce AZS wygra wszystkie mecze i ugra jeszcze cos na wyjezdzie... (mostostal byl druzyna rozstawiona i teoretycznie powinni wyjsc bez problemow z pierwszego miejsca).
    Panters dlaczego zmieniles opis final 2003: jastrzebie - mostostal??
    a tak w ogole powiem nieskromnie ze rzeczywiscie jestesmy wspaniali /Butcher wie o co chodzi:)/.

    Kibice mOSTOSTALU nie raz i nie piec pisali ze nie mozna osadzac zachowania Wszystkich kibicow po zachowaniu jednego... tak wiec prosze Was... o powstrzymanie sie z ocena kibicow AZSu po tym niesczesnym opisie...


    pozdro dla wszystkich ...:::fan club Krzysztofa:::... :)))

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    buhaha ! to napewno mistrza i lige mistrzów macie
    w kieszeni nie mówiąć już o pucharze POLSKI ! ach ci wspaniali naiwni kibice z częstochowy


    Panters zastanów sie co mówisz wypowiedzią jednego forumowicza ,kibica AZS-u, oceniasz wszystkich ??!!
    Naprawdę, rusz głową bo większość twoich postów i topic`ow
    jest beznadziejna.
    Pozdrawiam.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters -> a sam jestes beznadziejny wyzywajac ludzi od dupkow a narzekasz na innych troche pokory!!

    Zreszta nawet kibice z Jastrzebie lekko mowiac wstydza sie ciebie :)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters -> a sam jestes beznadziejny wyzywajac ludzi od dupkow a narzekasz na innych troche pokory!!

    Zreszta nawet kibice z Jastrzebie lekko mowiac wstydza sie ciebie :)
    O, o , o i tu Galaxian "trafiłeś w dziesiątke" :P

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters ostatni raz uraziłeś na tym forum którychkolwiek z kibiców, obojętnie której drużyny. Kończy się tolerowanie tego. Jeżeli Twoje posty będą "wyrażane" w sposób wulgarny, jak to wielokrotnie nam już przedstawiłeś (obojętnie czy są to miasta,forumowicze, drużyny, zawodnicy itp.) możesz się liczyć z konsekwencjami. Proponuję trzymać się chociaż częściowo tematu wątku, a jeżeli krytykujesz czyjąś wypowiedź, ponieważ każdy ma do tego prawo, rób to nie przekraczając pewnych barier i granicy "dobrego smaku", nie obrażając przy tym nikogo (oczywiście w sposób dosadny jak wyżej) i wypowiadając swoje zdanie na ten temat. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiem galaxian ze AZS ma w tym roku silny skład i mecz z Jastrzębiem pokaże czy jest poza zasięgiem ! ale napewno AZS nie wygra wszystkich meczy nie ma na to najmniejszych szans !!! POZDR dla galaxiana
    ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek ty jestes moderatorem na typerze ! więc co cie obchodzi co ja pisze na forum ??? a po drugie nikogo nie obraziłem tym wpisem ! więc grozić to wiesz gdzie możesz ....
    POZDR

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy chcesz się mój drogi przekonać gdzie jestem moderatorem ? Proponuję najpierw sprawdzić a później snuć takie wnioski. Ponawiam ostrzeżenie i udam ,że nie widziałem tej wypowiedzi. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wcale nie chodzi o to aby galaxia wygrywała każdy mecz - wystarczy jak wygra te które trzeba. ;) Galaxia może upiec dwie pieczenie na jednym ogniu : zbobyć mistrza i ograć młodych. Inwestycja na przyszłość jak się patrzy.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    07-11-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Halo koledzy o czym klikacie tema to że w tym sezonie (Polska) jest only Galaxia a daleko z tyłu reszta kapel, organizacyjnie i sportowo

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie, trudno znależć w tym poście coś wulgarnego w wypowiedziach Pantersa, które dodatkowo są zupełnie na temat. Nie wiem więc co tak poruszyło TomkaAZS, który może nam to blizej wyjaśni. Poziom ufności dla możliwości wygrania wszystkich meczów w PLS przez jakąkolwiek drużynę oceniłbym na 50%.

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    07-11-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jerry Galaxia to już zrobiła przez dwa ostatnie sezony
    dlatego jestem pewien swojej tezy wyklarował się zespół który będzie młócił wsio, nara w kraju a co dalej zobaczymy jak z kasą

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Socrates : to nie pierwszy raz się zdażyło , że Panters odzywa się w sposób arogancki i wulgarny. Teraz ten post ku pochwale niebios został przez niego poprawiony, więc może nie widziałeś, że wcześniej widniał tam napis ,który w dość dosadny sposób dawał do zrozumienia ,że Częstochowianie to naiwne półgłówki, lecz tak jak już pisałem, nie zdażyło się to pierwszy raz i nie tylko do części forumowiczów z miasta Częstochowa. O słownictwie Pantersa pisali poprzednicy. Zatem oto moje wytłumaczenie drogi Socratesie. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jerry Galaxia to już zrobiła przez dwa ostatnie sezony
    dlatego jestem pewien swojej tezy wyklarował się zespół który będzie młócił wsio, nara w kraju a co dalej zobaczymy jak z kasą
    Drogi Tomku AZS co sądzisz o tym wpisie ??

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, no Panters czemu poprawiłeś swój wcześniejszy komentarz na temat Częstochowskich kibiców. A zresztą, do wszystkich którzy chcą zobaczyć wypowiedź Pantersa niech spojrzą na mój wcześniejszy komentarz ponieważ tam jest cytat zanim Panters edytował swoj post;););). Ale proponuje już zakończyć to wszystko żeby na Forum niewywiązała się jakaś kłótnia lub coś w tym stylu. Pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat : "Jerry Galaxia to już zrobiła przez dwa ostatnie sezony dlatego jestem pewien swojej tezy wyklarował się zespół który będzie młócił wsio, nara w kraju a co dalej zobaczymy jak z kasą"

    Może jestem ślepy, bo nie dość ,że nie widzę sensu merytorycznego tej wypowiedzi to także nie widzę co tu jest obraźliwego dla kogokolwiek ? Chłopak trochę buja w obłokach, ale sądzę ,że nie będziesz się czepiał za pewne młodego skrajnego optymisty. Niech sobie mówi ,przecież to nic złego ,że ma bujną wyobraźnię. Swoją drogą Kawa : jeżeli przybyłeś na forum ,żeby sobie "powykrzykiwać" to źle trafiłeś. Proponuję skonkretyzowanie swoich wypowiedzi i żeby wkońcu były one przyziemne. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zobaczcie jak ktos buja w obłokach o swoim klubie ( np. Nysa) to od razu go atakujecie ( szczególnie loża) i wyśmiewacie a jak teraz kawa pisze nie stworzone rzeczy jest spox ! czy to wporządku ?? POZDR.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters: rzecz polega na tym ,że nie skomentowałeś wypowiedzi Kawy ,lecz "zaatakowałeś" Częstochowian i zwróć proszę Cię na to uwagę, że nie możesz patrzeć na kibiców AZSu i ich zdanie na dany temat przez pryzmat jednego Kawy. I na tym polega cały problem. Pozdrawiam
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludziska z AZS troszeczke przesadzaja dopiero co wygrali ze cztery mecze a juz bujają w obłokach że są niepokonani

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przepraszam ale tylko jedna osoba napisala o tym nikt wiecej nie mowi o MP PP czy finale LM. Nawet kibice AZS odcinaja sie stanowczo od tej wypowiedzi Kawy... wiec panowie z jastrzebia cos wam sie chyba pomylilo od kiedy jedna osoba to wszyscy KIbice AZS??

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gadał dziad.... i po co ja się tak produkowałem jak ci dalej swoje?! nick1 :poczytaj najpierw wszystkie wypowiedzi. Z resztą już taka natura człowieka. Chcąc nie chcąc dzięki pewnym odesetku rodaków jesteśmy postrzegani (cały naród) jako globalni złodzieje samochodów, przez to ,iż papież jest polakiem jesteśmy religijnym narodem w oczach innych itp itp itp.. MImo wsyztsko proponuję zwrócić na to uwagę ,zanim zaczniecie "globalizować" swe zdania. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram zdanie TomkaAZS i galaxiana. Kawa troche za bardzo buja w oblokach po ostanich wygranych bitwach. Ale na wojne sklada sie kilkadziesiat bitew. Ta wojna (oczywiscie w czysto spotowym znaczeniu) zakonczy sie dopiero pozną wiosną. A znajac troche historie nie przypominam sobie żeby w jakiejkolwiek wojnie jakaś strona odnosila same zwyciestwa i nie zaznała goryczy porażki (chocby minimalnej).
    Liczy sie efekt końcowy, który mam nadzieje będzie dla nas pomyślny!!!

    Mistrza poznaje sie po tym jak konczy a nie jak zaczyna.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję :
    "Galaxia niepokonana będzie w tym sezonie"

    ...... a świstatak siedzi i zawija to w papierki!

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzisz Weteran - pozory czasami mylą. Zdarzają się w życiu sytuacje, kiedy nie można ( nie warto :) ) spać w nocy. A potem przez dzień człowiek bywa niewyspany (nie wiem jak z owadami bo wbrew pozorom nim nie jestem).

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osa, to, że pozory mylą stwierdził już jeż schodząc ze szczotki ryżowej. Ja tylko dociekałem przyzcyn senności wśród jasnego dnia, albowiem poprzez wybrany fach ciągle muszę sprawdzać prawdziwość tezy "jak dobrze wstać, skoro świt". Mam nadzieję, że odbierasz mój tekst zgodnie z jego intencją, a mianowicie a kategoriach żartu.
    Co do całości dyskusji w tym wątku, chciałbym wszystkim zainteresowanym powiedzieć, że pewnym schorzeniem tego forum jest schorzenie wspólne dla wielu co młodszych a zapalczywszych dyskutantów. Schorzenie to tendencja działania "ad hominem", a dokładnie atakowanie nie problemu, ale człowieka. Stąd często dyskusje rozpoczęte nad problemem przeradzają się w spór nad prawdopodobną ilością zwojów mózgowych dyskutantów, prowadzeniem się ich zwierząt domowych a takoż nad ich stosunkiem do obecności aganecji towarzyskich w centrach miast.
    Traci się w ten sposób wątek zasadniczy, i w miejsce dyskusji zjawia się pyskówka. Ale to choroba uleczalna, podobnie jak większość chorób wieku dziecięcego.
    Moim zdaniem na forum nie ma tematów tabu, albo poglądów głupich. Jeżeli ma być ono prawdziwym forum, to zasady tu obowiązujące powiny być analogiczne z zasadmi "brain storm", gdzie nie wolno odrzucić żadnego, nawet najbardziej absurdalnego pomysłu. Tematem żyjącym jest każdy temat, nawet najbardziej kontrowersyjny, który budzi zainteresowanie i dyskusję. Przecież to forum po to właśnie jest aby dyskutować, prawda? Dlatego funkcja moderatora ma być nie funkcją chirurga, ale psychologa który czasem winien zwrócić uwagę na niestosowność pewnych zachowań. Wbrew bowiem pewnym obiegowym poglądom uważam, że ścieranie się poglądów wcale nie musi prowadzić do wzajemnej antypatii, ale do prawdziwej przyjaźni. Wszyscy bowiem stanowimy coś w rodzaju rodziny, która widzi się na ogół co najmniej raz dziennie. Przy stole nakrytym siatką.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    07-11-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak narazie to naj protif są pany z cz-wy a gdzie optymizm i wiara co czyni różne fajoskie klimaty.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żart zrozumiałem i nie mam wcale do Ciebie żadnych pretensji. Po prostu próbuję się dalej tłumaczyć z gafy którą popełniłem.
    Co do tematu tego wątku, uważam że właśnie takie ekstremalne tematy wzbudzają zawsze najbardziej zagorzałą dyskusję (która czasami różnie się kończy i odbiega od tematu), ale po to właśnie jest forum żeby nawet tacy skrajni fanatycy mogli wykrzyczeć swoje zdanie i skonfrontować je w dyskusji, zamiast robić to gdzieś na ulicy przy pomocy innych "argumentów".
    Mi też się marzyło w zeszłym sezonie dla Mostostalu to co Kawie dla Galaxii. I Mostostal w PLS prawie to osiągnął (przegrał tylko 3 mecze). Ale oprócz marzeń potrafię też realnie patrzeć na rzeczywistość i dlatego wyśmiałem tezę Kawy. A jak będzie naprawdę pokaże życie. Pewno jak twierdzą Chińczycy bedzie gdzieś pośrodku - ani Galaxia nie wygra wszystkich meczy, ani jak gdzieś słyszałem (po jednym przegranym meczu) Mostostal nie spadnie do serii B.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kawa zejdź na ziemie!!!
    Nam nie brakuje optymizmu ale nie jestesmy tacy zaślepieni. Wiesz co to sa czynniki poza boiskowe (np. kontuzje)?
    Wiesz ile meczów ma przed sobą AZS? (LM, PLS, PP)?
    Kazdy marzy o tym co piszesz ale marzenia mają to do siebie ze żadko się realizują!!!
    Nasze podejście to jest realizm!

    Pozdrawiam!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters-ja jako kibic Czestochowskiej drużyny powinienem ci coś odpowiedziec,ale nie bede sie zniżał do twojego poziomu,i nie mam zamiaru cie wyzywac.Patrząc na twoje wypowiedzi i na to jak zachowują się wasi kibice,to coraz bardziej zgadzam się z Krzysztofem Jańczakiem,który kiedyś w sposób dosadni opisał waszych kibiców.

    P.S.
    Na końcu chciałem tak jak Galaxian pozdrowić ...:::fan club Krzysztofa:::... :)

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale również pan Krzysztof janczak skomentował was po meczu półfinałowym w hali Polonia ( jak grał jeszcze w barwach Jastrzębie ) i ja z tym jego komentarzam się w pełni zgadzam POZDR

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale również pan Krzysztof janczak skomentował was po meczu półfinałowym w hali Polonia ( jak grał jeszcze w barwach Jastrzębie ) i ja z tym jego komentarzam się w pełni zgadzam POZDR
    OOO,to pierwsze słysze ja nic nie słyszałem,jak byś był tak miły i przytoczył słowa Jańczak to byłbym wdzięczny,tylko nic nie zmyslaj.

    P.S.
    zobacz co masz w sygnaturze.:)

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    07-11-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w tej kolejce czyli 3-ciej pierwszy mecz potwierdzający moją tezę.Galaxia do przodu, ja będę kolejny mecz wedłóg mojego zdania, a wy wszyscy forumy jeden w plery . aaaaaaaaaaaaaaa ktos na live daje dziś z kopalni brunatnej?????????????? dajta znać PROSZĘ!!!!!!!!

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kawa: czy chcesz aby forumowicze pomyśleli sobie , że w Częstochowie mówimy jakąś niezrozumiałą gwarą ?! Ja np. nie wszytsko pojmuję co chcesz nam przekazać w swoich wypowiedziach i myślę ,że duża grupa użytkowników forum podziela moje zdanie. Nalegam aby Twoje wypowiedzi wkońcu nabrały sensu merytorycznego i tak jak już pisałem ,zaczęły być przyziemne. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tomku azs i galaxian zwracam honor rzeczywiście nie doczytałem do końca , ale to o niczym nie świadczy że ten ktoś co ma pseudo kawa stety czy niestety reprezentuje wasz klub kibica. Zreszta w ostatnim meczu w tamtym sezonie jak galaxia grała na wyjezdzie w jastrzębiu to kibice wasi są wręcz nastawieni bojowo , wciąż szukali zaczepki , ludzie to nie piłka zrozumcie to !!!!!Jak chcecie zadymić to przyjedzcie na piłke do Jastrzębia , żadni kibole tak zwani szalikowcy nie chodzą na siate bo im tam jest nudno , bo nie ma zadymy. A jak bedą takie zaczepki ze strony kibiców Gali i dowiedzą się o tym kibice piłki z Jastrzębia to będą przyjeżdżać na mecze siaty i będą robić zadymy, a ja tego nie chce !!!!!!!!

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nick1 : nie przypominam sobie, aby klub AZS powierzał formę reprezentowania tej instytucji na zewnątrz. Myślę ,że nie do końca któryś z nas rozumie słowo reprezentować. Otóż wg mnie pod tym słowem przede wszytskim kryje się bycie przedtsawicielem jakiejś koncepcji, czy instytucji. Zatem wątpie ,aby Kawa reprezentował sam klub ,lub też ogół poglądów kibiców częstochowskiej drużyny. Proszę zwróć na to uwagę. Co do tych zamieszek, proszę,już to było wałkowane tyle razy na forum. Musicie sobie zdawać sprawę ,że najwięcej kibiców w PLS posiada AZS, to jeżeli przyjąc ,że mecz X przyjdzie 5000 widzów to jeżeli wśród nich będzie 90-ciu prowokujących krzykaczy to i tak już jest full. Więc prosze nie patrzeć na widownię czestochowską przez pryzmat tej garstki nastolatków. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kiedy na mecz w częstochowie przyszło 5000tys ludzi ? na lige oczywiście

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na meczu z mostostalem w styczniu bylo 5,5 tys ludzi na finalowych meczach z mostostalem tez bylo kolo 5tys ludzi, na polfinalowych meczach z jastrzebiem bylo kolo 4 tys natomiast jezeli chodzi o poprzednie sezony to tez na mostostalu szczegolnie finalach bylo kolo 5 tys ludzi a na ldize mistrzow zawsze bylo kolo 5 a na finale top teams bylo 6 tys w pierwszym dniu.
    Mielismy najlepsza frekwencje w PLS czy wam to sie podoba czy nie... ;)

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rekord Hali Polonia wynosci 6000 ludzi na finale Top Teams, ale uwzględniając dodatkowe trybuny dodatkowych. 5500 ludzi przyszło na mecz Ligi Mistrzów w sezonie 1999/2000. Na decydujące mecze Play-off przychodzi zazwyczaj ok 3500 widzów. A na jednym z finałów (z mostostalem) przybyło 5 tys widzów. Liczbę podaną wyżej podałem jako przykład, aby bardziej oddać kontrast ludzi kulturalnie i niekulturalnie dopingujących. Średnio na mecze przychodzi ok. 2500-2800 osób. Pozdrawiam
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •