Pokaż wyniki od 1 do 38 z 38

Wątek: Jastrzębie - Gwardia mecz kolejki w pucharze polski

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jastrzębie - Gwardia mecz kolejki w pucharze polski

    Czy Jastrzębie poradzi sobie tym razem z Gwardią i czy Janczak zostanie wygwizdany w Jastrzębiu jak ostatnio ??


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sądzę, że jest to ostatnia szansa na to by Gwardia mogła się liczyć w tym sezonie, ale obstawiam 3-1 dla Jastrzębia

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej, chyba wam się coś pomyliło? Gwardia gra z Jastrzębiem w Pucharze Polski. Co do meritum- myślę, że Gwardia ma niewielkie szanse na wygraną, ale kto wie... Ja czekam na mecz rewanżowy we Wrocławiu, bo lubię patrzeć na siatkówkę, nawet jeśli Gwardia przegrywa...
    dakuul

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przecież to jest mecz Pucharu Polski , a nie liga !!!!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja mam nadzieje ze w gwardii wszystko sie poukłada zespole i wygraja z jastrzebiem

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zapowiada sie bardzo interesujace i wyrownane spotkanie - ja obstawiam w tie-breaku 3:2 dla jastrzebia :) - ciekawe jak zagra byly nasz rozgrywajacy - lukasz kruk (pozdrawiam) - ponoc nie zaczal sezonu najlepiej

    pozdr

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja obstawiam 3:0 dla IVETTU, muszą wygrać bo w rewanżu może byż różnie, pozdrowienia dla pantersa( nie rozmawiaj z takim dupkiem jak czarny 7)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3:0 albo 3:1 dla Jastrzębia.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja obstawiam 3:0 dla IVETTU, muszą wygrać bo w rewanżu może byż różnie, pozdrowienia dla pantersa( nie rozmawiaj z takim dupkiem jak czarny 7)
    ok nie bede gadał juz z tym tępakiem ! ja typuje jednak 3:1 dla Jastrzębie ,ciekawe jak w Gwardii spisuje sie popularny "bocian"? POZDR> w szczególności dla hakera i nicka 1 !

    PS ciekawe jak "Jajo" bedzie przyjęty , ostatnio było jestem z miasta , może teraz mniej niż 0 ???

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy ktos zna wynik meczu Ivett-Gwardia?

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    05-11-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO TO WE WROCŁAWIU BĘDZIE CIEKAWIE. W PIERWSZYM MECZU ĆWIERĆFINAŁOWYM PP KS IVETT - GWARDIA WROCŁAW 3:2

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    3:2 dla Jastrzębie ! mecz był pojedynkiem Gabrycha i Janczaka ! Divis zagrał poprawnie ale bez przebłysków , Kruk fatalnie rogrywał Rzeznicek , Łuka bardzo dobrze , Michalczyk ława wchodził ale nic nie pokazywał , środek zagrał średnio ! POZDR

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    IVETT - Gwardia 3:2 !
    Szkoda, że po dwóch setach chłopaki się troche rozluźniły i w efekcie następne dwa przegrali.

    Ciekawe, jak tam Janczak po meczu??!!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nasi górą !!!!!!!!!

    Nasi chłopcy jak zwykle pokazali klasę :))) super meczyk z Gwardią... chociaż przyznam że 3 i 4 set był trochę nerwowy ale w końcu na tym polega siatka :))przesyłam mnóstwo cmoków dla wszystkich (wiernych) kiboli siaty a w szczególności dla naszych kochanych chłopaków ze składu !!! byłam na meczyku i mi się baaardzo podobał !!! jak zwykle Divisek i Łuka spisali się baaardzo dobrze :)) ogólnie meczyk był spox!!!!!! trzymam za was kciuki chłopaki i życzę dalszej takiej gry!!!!!! ja jak zykle jestem (byłam i będę) z wami...całuski i pozdrofki !!!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda bo miało być łatwo , gładko i przyjemnie.....

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    udało mi sie trafic wynik :)) - co wcale nie znaczy ze wiedzialem cos wczesniej ze niby mecz byl ustawiony - kilka osob tak twierdzi hehe - ten kto byl ten widzial ze o czyms takim nie moglo byc mowy
    pozdr

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle ze po wygranej 3:0 w lidze gwardia złapie wiatr w zagle i jastrzebiu moze byc ciezko wygrac we wrocławiu
    mam taka nadzieje

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz we Wrocławiu nie będzie łatwy ,ale obstawiam 3:1 dla Jastrzębia.Licze na treme Gwardii przed własną publicznością.Wystarczy że Jańczak nie zagra na swoim poziomie i gwardziści popłyną.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda, że w Jastrzębiu Ivett nie wygrał 3:0. Byłoby im we Wrocławiu łatwiej. Mam jednak nadzieję że sobie poradzą na wyjeździe i będą grali w następnej kolejce PP. O ile mi wiadomo to z Galaxią, więc będzie ciekawie.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakos nie obawiam sie meczu z gwardia jastrzebie ma swietna passe a gwardia nie ma moim zdaniem jak jej przerwac wiec bede spokojnie sledzil ten mecz nie podam konkretnego wyniku bo nie jestem pewny ale wiem ze IVET zwyciezy
    pozdrowienia dla pantersa

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jastrzębie górą

    Jastrzębie wygrało z Gwardią 3:0 ! Najlepszy gracz meczu Piot "Gary" Gabrych

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a więc w następnej rundzie spotykamy się z AZS Częstochowa ! bedą ciekawe mecz napewno , ale liczę że Jastrzębie z nich wyjdzie zwycięsko ! POZDROWIENIA dla Pinola i wszystkich kibiców Jastrzębia

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żenujące widowisko, jeśli chodzi o grę Gwardii. Wiele meczy ta drużyna przegrała, ale nie w takim stylu. Kibice powinni zażądać zwrotu pieniędzy, głupio wydanych przez naiwnych ludzi na bilety.
    dakuul

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super, że Ivetka wygrała. :) No to teraz Galaxia zasna smaku porażki. Mam nadzieję.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brawo, czekamy na WAS !!!!!!!!!!!!!!!!

    Brawo "ptaki" w nastepnej rundzie tak łatwo ,już nie bedzie,bo rywalem bedzie AZS CZĘSTOCHOWA.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc sprawą priorytetową dla AZSu jest PLS, następnie Liga Mistrzów a dopiero na szarym koncu puchar polski. Z powodu dużego nakładu sił w jednym etapie rozgrywek (wszystko jednocześnie) nie miałbym nic przeciwko jakby AZS przegrał z Jastrzębiem. Ciekaw jestem jak do tego podejdzie klub. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gwardia: Janczak, Krupnik, Kurek, Śmigiel, Kruk, Markiewicz, Kwasowski (l) oraz Rezniczek, Wojczuk, Górnik

    Jastrzębie: Michalczyk, Divis, Nowak, Chudik, Łuka, Trocki, Wójcik (l) oraz Gabrych, Szczygieł, Pawłowski

    Z wynika można wnioskować, że Gwardia dała ciała, i tak było. Kiepskie przyjęcie, zagrywka mocna, ale często w siatkę albo aut, rozegranie bez komentarza. Ogólnie zabrakło duuużo. Jastrzębie grało dobrze, Chudik ładnie rozgrywał, Divis kilka razy złapany blokiem, ale większość piłek skończył, podobała mi się jego gra, dobrze zagrywał. Wójcik ładnie przyjmował.
    Pierwszy set to ciągła dwu- lub trzypunktowa przewaga gości, dużo zepsutych zagrywek z obu stron, kilka bardzo ładnych ataków Krupnika ze środka, Michalczyk kończył kilka trudnych piłek. Przy stanie 17:20 ładna obrona Chudika, atakuje Divis z prawego skrzydła. Od tego momentu zespół Gwardii praktycznie nie istnieje. Seta kończy Michalczyk ładnym atakiem z lewego skrzydła. 19:25
    Drugi set to w miarę dobra gra gospodarzy, utrzymują kilkupunktową przewagę. z 5:4 robi się 7:4 po dwóch autowych atakach Łuki. Potem wszystko ładnie, pięknie, ale goście odrabiają i jest 12:12 po niesamowitej akcji, kiedy Chudik wystawia za linii bocznej dołem na skrzydło do Michalczyka, a on kończy. Potem znowu udaje się Gwardii uzyskać przewagę, ale jedynie do stanu 22:21, kiedy to po złej wystawie Kruka, Krupnik atakuje ze środka w siatkę. Następnie trzy świetne zagrywki Divisa, Wojczuk, a następnie Śmigiel nie odbierają. Ostatnia akcja to ładna zagrywka Janczaka, piłka wraca na naszą stronę, ale dobry blok ustawiają goście, Janczak zostaje z piłką pod nogami. 23:25
    Trzeci set - walka łeb w łeb do stanu 20:20 :P. Dobrze gra Trocki, Śmigiel nareszcie kończy ataki. Divis kończy atak na potrójnym bloku, czas dla Gwardii. Janczaka blokują Trocki i Michalczyk, dwa razy niestety. Dobrze zagrywa Divis, Michalczyk kończy set i mecz. 21:25

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc sprawą priorytetową dla AZSu jest PLS, następnie Liga Mistrzów a dopiero na szarym koncu puchar polski. Z powodu dużego nakładu sił w jednym etapie rozgrywek (wszystko jednocześnie) nie miałbym nic przeciwko jakby AZS przegrał z Jastrzębiem. Ciekaw jestem jak do tego podejdzie klub. Pozdrawiam.
    No i takich kibiców nam potrzeba,którzy są za tym żeby ich klub przegrywał,gdzieś nie moge rozumieć twoich słów:"nie miałbym nic przeciwko jakby AZS przegrał z Jastrzębiem."
    Wzór kibica.:)

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podpisuje sie pod tym co napisal Butcher. jak mozna kibicowac druzynie i powiedziec: A nie mialbym nic przeciwko temu... jabysmy przegrali
    nawet jak gramy o pietruszke to cche zebysmy wygrali a nie mowie: a niech przegraja...
    tomek zawodnicy raczej nie mysla tak jak ty... oni maja jakies ambicje jedna z nich jest puchar Polski.
    aha kibice innych druzyn to wypowiedz jednego JEDNEGO kibica nie wszystkich... Ja Butcher i inni kibice chca aby AZS wygrywal... i nie wazne jaki to jest mecz nawet charytatywny to i tak jestem za AZSem i nie powiem ze mnie WALI wynik meczu... niech przegraja bo co maja zdobyc puchar Polski

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż Butcher może i masz rację. Od jakiegoś czasu zupłnie inaczej podchodzę do całokształtu gry w sezonie. Chodzi mi o ogólny wynik, do którego możnaby zaliczyć sukces w PLS, który jednak jest najbardziej prestiżową imprezą siatkarską w Polsce. Zaliczę tu również coś takiego jak zdrowie zawodników. Charówa ,która czeka zespół, który zetnie się z ogromnym wkładem pracy w każde rozgrywki (PLS LM i Puchar Polski). W zesżłym sezonie wiadomo jak to wyglądało. Chcąc nie chcąc czestochowscy zawodnicy są bardzo podatni na kontuzję. Wniosek z tego ,że wolę patrzeć długofalowo. Wyznaczyć co dla klubu jest najważniejsze a co nie.. Robi to sam Gościniak ,który w jednym z wywiadów stiwerdza ,iż najważniejsza dla zespołu jest PLS a Ligę Mistrzów potraktuje jako nabycie doświadczenia. Wkońcu ogromnym sukcesem zespołu byłoby prezentowanie równej formy, przez to gry, przez cały sezon. Nadmierne przemęczenie może źle wpłynąc na zespół. Na pewno kojarzysz Butcherze ,że w tych sezonach co AZS grał w LM zazwyczaj sezon nie wypadał najlepiej. NIestety taka jest siatkówka to fakt, trzeba się liczyć z grą przez cały sezon (jak teraz zawodnicy Mostostalu i przemęczenie teraz jest wciąż widoczne). Bądźmy realistami, nie da się wsyztskiego osiągnąć. nie ma co liczyć ,że zespół spisze się we wszystkich rozgrywkach bardzo dobrze. Zatem tak jak mówię, określić co jest najważniejsze, co trochę ważniejsze a co tylko ważne i sądzę ,że zespoł częstochowski to też zrobił. Chciałem powiedzieć przez moje słowa nie ,że csię będę cieszył gdy AZS przegra lecz ,że nie będę miał klubowi za złe gdy trafi im się wpadka w pucharze polski. Uroki siatkówki... cóż tu dużo mówić. A chyba nie lubimy, gdy zawodnicy są kontuzjowani, a niestety ze stali to oni nie są,aby wygrywać z każdym co się rusza. Nie chciałem klubowi ztem życzyć źle, ale pogadazając się ze smutnymi realiami sportu siatkarskiego, stwierdzam, że niebo się nie zawali gdy przegramy i nei patrzę na wszystkoz hurra optymimizmem i pianą na ustach liczę na każde zwycięstwo. Jak wszędzie, są rzeczy bardziej ważne i mniej ważne. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze Tomek że w drugiej wypowiedzi zmieniłeś słowa napsiane w pierwszej,poniewaz w pierwszej jest napisane:"nie miałbym nic przeciwko jakby AZS przegrał z Jastrzębiem" a w drugim komentarzu:"...że nie będę miał klubowi za złe gdy trafi im się wpadka w pucharze polski".
    To są dwa różne pojęcia,w pierwszym cytacie powiedziałes,że nie miałbyś nic przeciwko jak AZS przegra,więc chodzisz na mecz,obejrzeć mecz i to wszystko ,a to kto wygra to cie już nie obchodzi,piszesz także że AZS nie chce się przemeczać w pucharze jeśli by tak było to by wogóle nie wystartowali,albo odpadli w pierwszej rundzie.Pamiętaj że gra się po to żeby wygrac.
    Co do drugiego cytatu to ja też nie bede miał nic przeciwko jak AZS przegra.Jesli oczywiście bedą chcieli ten mecz wygrac,a nie oddać mecz bez walki bo szkoda sił.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No na pewno. Wiesz nie mieć przeciwko czemuś i być obojętnym i wyraźnie chcieć czegoś to dwie różne sprawy Butcher. Chciałem rpzez to powiedzieć właśnie to co wyraziłem w drugiej wypowiedzi, ale widocznie mnie nie zrozumiałeś. Pozdr.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    .Jesli oczywiście bedą chcieli ten mecz wygrac,a nie oddać mecz bez walki bo szkoda sił.
    oj Butcher nie bądź taki zarozumiały bo sie możesz ostro przejechać ! pamietasz o naszym zakładzie - 23 listopada do 30 listopada bedzie spokój na forum jak dotzrymasz oczywiscie zakładu , chyba masz honor? Bo o zwyciestwo Jastrzebia jestem spokojny ! POZDR dla Tomka AZS

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uzupełniając wypowiedź Mariny uważam, że drugiego seta Gwardia przegrała dzięki rozegraniu Kruka. A w swojej naiwności liczyłam na emocje.Jeszcze sie we mnie gotuje...Taka beznadzieja...
    dakuul

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    byc moze jest to mecz kolejki w PP ale moim zdaniem wynik jest z góry przesadzony nie wiem dokladnie ile bedzie ale jastzrebie to wygra oni sa na fali ciezko bedzie ich pokonac zwlaszcza ze sa juz jedna noga w 1/4 nie bede ogladal tego meczu poniewaz wieze w klub ktoremu kibicuje i nie uwazam gwardii za klub ktory mogly ten mecz wygrac byc moze sie myle ale nie sadze
    pozdrowienia

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałabym jeszcze dodać, że totalnie zawiódł Markiewicz, choć miał kilka dobrych bloków, atak skończył jeden, katastrofa. Śmigiel zaczął grać w trzecim secie, ale też nic specjalnego. Kruk bez komentarza.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc sprawą priorytetową dla AZSu jest PLS, następnie Liga Mistrzów a dopiero na szarym koncu puchar polski. Z powodu dużego nakładu sił w jednym etapie rozgrywek (wszystko jednocześnie) nie miałbym nic przeciwko jakby AZS przegrał z Jastrzębiem. Ciekaw jestem jak do tego podejdzie klub. Pozdrawiam.
    Wybacz TomkuAZS ale gdyby kibic Mostostalu, napisalby cos takiego stwierdzilbys ze to asekuracja na wypadek porazki. Zreszta juz takie sytacje sie zdazaly, ze gdy zawodnicy, trener czy kibice Mosto mowili ze dla nich najwazniejsza jest LM bo w lidze i w PP zwyciezali po 2, 3 razy to natychmiast znajdywalo sie wielu ktorzy mowili ze szuka sie usprawiedliwienia gdyby Kedzierzynianie doznali jakiejs porazki...
    Rozumiem ze liga jest dla Ciebie wazniejsza niz PP ale trudno mi uwierzyc w stwierdzenie "nie miałbym nic przeciwko jakby AZS przegrał z Jastrzębiem" mysle ze kazdy kibic zawsze marzy o zwyciestwie swojej druzyny, nawet w sparingu i zawsze w razie porazki jest zawiedziony:) Natomiast Twoja druga wypowiedz juz cos wyjasnia:)
    A propo dobrej gry we wszystkich rozgrywach to jest to mozliwe: pokazal to w zeszlym sezonie Mostostal zdobywajac Mp, PP i awansujac do FF Ligi Mistrzow:)
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z dużej chmury mały deszcz .... gładkie zwycięstwo Jastrzębia i (jak przewidywałem) Jastrzębie znalazło się w V rundzie (1/4 finału) PP.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •