Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Rozmowy (nie) kontrolowane

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2002
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rozmowy (nie) kontrolowane

    [b]Zakladam ten temat poniewaz widze potrzebe jego zalozenia. W moim mniemeniu ma on sluzyc rozmowom o byle czym, umawianiu sie na mecze, i ogolnie gadaniu roznych glupot :P. Mam nadzieje ze nie wykasujesz tego Dario...


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PIOTRKOVIA

    Czy wie ktos, o ktorej dokladnie gra jutro piotkovia i jaki jest adres hali. Z gory dzieki

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Graja pewnie o 17stej . a z tego co dobrze pamietam to hala jest chyba na 3go maja i sie nazywa Relakx czy jakos tak :)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokladny adres to 3-go maja 6b.

    Adresy wszystkich klubow i hal, w ktorych wystepuja znajdziecie na handball-3r po lewej stronie w dziale kluby.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego w ciagu tygodnia mecze sa na 17!!! Przeciez to wola o pomste do nieba! Ludzie do tej godziny pracuja!! Czy klubom, nie zalezy na kibicach podczas meczu? Ciezko zagrac mecz o 19?
    Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety woła!! Dla mnie akurat nie ma różnicy o której jest mecz, ale z pewnością wielu stałych kibiców ubolewa, że mecz rozgrywany jest o porze, w której wielu niestety jest w pracy i nie może oglądnąć. Czemu tak organizują, to należy się samych organizatorów zapytać. Dzisiaj jedynie w Kielcach mecz rozgrywany jest o 18:00, reszta o 17 lub 17:30.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dario, Mario 77 coś mi się zdaje, że oprócz piłki ręcznej mamy jeszcze jednego wspólnego bakcyla.

    Mianowicie ekipa handball-3R (razem z pryległościami) też jest prawie w 100% snowboardowa!!!

    He, he ... zdradzę Wam także, że w pewnym dobrze nam znanym klubie kobiecej piłki ręcznej komuś również jedna deska nie jest obca ;););)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadza się :)

    Jestem na razie w fazie nauki, jeżdźić zacząłem dopiero zeszłej zimy, ale szybko się uczę ;).

    Wiem, że jedna z zawodniczek jeździ na nartach bo osobiście widziałem jak śmigała po stoku, ale o zamiłowaniach którejś z dziewczyn do snowboardu nie wiedziałem. Mogę się tylko domyślać, ciekaw jestem która ??


  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z deseczką mam kontakt jakieś 3 lata. Ale ze względu na chroniczny brak kasy i czasu co sezon jeździłem kilka do kilkunastu razy na snow.

    Zwykle uderzałem do Harrachova gdyż relacje: cena, jakość, odległość od Jeleniej jest najlepsza :)
    Jak nie widziałeś to zobacz na czeską stronkę z kamerami live na najlepsze stoki w Czeskich karkonoszach www.holidayinfo.cz
    A co do sprzętu to posiadam deseczkę Nideckera model Trip freestyle.

    Nie sądziłem, że któraś z zawodniczek Jelfy jeździ na deseczce, a jednak się pomyliłem.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    287
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ktos wie na jakim etapie jest puchar polski wpiłce recznej bo cos czuje że to tajemnica

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •