Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Bartek Dąbrowski wziął się za siebie

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bartek Dąbrowski wziął się za siebie

    Bartłomiej Dąbrowski po dość długich przygotowaniach wyjechał do Sztokholmu na halowy turniej "If...Stockholm Open 2002" z pulą nagród 650.000$, gdzie zjawili się nawet tacy zawodnicy jak Lleyton Hewitt, Thomas Johansson, Paradorn Srichapan czy Guillermo Canas... W pierwszej rundzie eliminacji pokonał on Szweda Kalle Flygt'a 6-3, 3-6, 7-5. Teraz czeka go przeprawa na korcie numer 1 z rozstawionym z "jedynką" Johnem van Lottum (Holandia, 116 Entry System) - półfinalistą turnieju International Series w Amersfoort. Nie będzie łatwo, ale może po tym jakże "przełomowym" zwycięstwie (żaden Polak nie wygrał ostatnio meczu w rozgrywkach takiej rangi za granicą) wyjdzie na kort bardziej pewny siebie, zdecydowany i sprawi nam miłą niespodziankę. Na pewno wszyscy byśmy sobie tego życzyli - miejmy nadzieję, że teraz Bartek zacznie więcej grać i przygotowywać się, aby dobrze wypaść w ewentualnym Roland Garros 2003, który to jest przecież jego największym marzeniem. Powodzenia!


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety...właśnie dowiedziałem się, że Bartek po dość ładnym meczu, szczególnie w drugim secie, przegrał jednak z Johnem van Lottum z Holandii 0-6, 6-7/4/... Szkoda, ale i tak należą mu się brawa! Po takim ograniu z zawodnikami pierwszych setek rankingu (czytaj : po braku ogrania), nie jest łatwo wygrać w tak silnie obsadzonym turnieju. Ja po tym występie w Sztokholmie uwierzyłem w tego zawodnika, może zafunduje nam jeszcze jakiś ciekawy start w dużym turnieju :)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no szkoda,szkoda ... trudno gra toczy sie dalej.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2002
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ja wiem czy on sie tak wziął ze siebie. Przecież nic nie pokazał. Z Van Lottumem nie było gadania, że wygra, i nawet w pierwszej rundzie kwalifikacji męczył sie z nieznanym mi do tej pory zawodnikiem. Myśle ze nie nie wziął ze siebie.

    Pozdrawiam AROD
    gg:4469524

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak to z jedynką rozstawionyVan Lottum a grali Hewwitt czy Srichapan

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dabrowski jest juz jednym ze "starszych" zawodnikow z czolowki naszego kraju, takze mysle ze "branie" sie za siebie jest troche za pozno. Ale i tak milo uslyszec ze chociaz jakis Polak przebil sie przez I runde w miedzynarodowym turnieju.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dabrowski jest juz jednym ze "starszych" zawodnikow z czolowki naszego kraju, takze mysle ze "branie" sie za siebie jest troche za pozno. Ale i tak milo uslyszec ze chociaz jakis Polak przebil sie przez I runde w miedzynarodowym turnieju.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •