Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: TYM PANOM JUŻ DZIĘKUJEMY ?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TYM PANOM JUŻ DZIĘKUJEMY ?

    Po dwóch meczach eliminacyjnych i towarzyskim z Nową Zelandią przyszedł czas na analizę gry poszczególnych zawodników i ocenę ich przydatności do reprezentacji.Proszę o opinie komu według was należałoby już podziękować a komu należy jeszcze dać szansę w następnych spotkaniach,i kto według was bardzo zawiódł.Według mnie w tej formie jakiej są obecnie Wichniarek i Lewandowski tym panom należy podziękować za grę,natomiast zawiódł mnie Żurawski po którym można było więcej się spodziewać oraz Kukiełka i Dudek.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Nie widze miejsca w reprezentacji dla:Lewandowskiego,Kusia,Wichniarka,Kukiełki oraz dla Surmy.W kadrze na dłużej za to powinien zostać Mięciel.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,010
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Moje typy:

    Opuszczają nas na dobre:
    Lewandowski,Wichniarek,Surma,cala Amica,Kuś i jakies dziwne wynalazki w stylu Stasiaka i Nalepy

    Zostają:
    Kosowski,Ratajczyk,Dudek(imo Łotwa to wcale nie byl tak zly mecz-w koncu wybronil jakis trudniejszy strzal) i Mięciel(jakiegos napastnika musimy wpuscic,a pomoc gra tak cienko,ze facet sam bedzie musial przedryblowac obroncow)

    Reszta-ostrzezenie

    No i modlimy sie o powrot: Olisadebe,Kryszalowicza,Karwana,Krzynowka,Kozminsk iego i Baka(bynajmniej nie Arkadiusza)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odchodzą:
    Lewandowski,Stasiak,Nalepa(?),Wichniarek,Surma(?), Kukiełka(?)
    Zostają:
    Kosowski,Żurawski(nieraz strzeli hat-ricka a nieraz nic:)) Dudek, Głowacki,Ratajczyk,Marcin Żewłakow, Hajto


  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZOSTAJĄ:

    Dudek-to nie jest wcale zły bramkarz

    Głowacki-jest w dobrej formie

    Żurawski-jeszcze pokaże... :)

    Liberda-najpierw miałem dużo zastrzeżeń co do niego,ale dobry występ z Nową Zelandią sprawił iż zmieniłem zdanie.

    Ratajczyk-bardzo dobry obrońca no i ta pięęęęęęęęęęęękna bramka :)

    Zieńczuk-bardzo udany debiut.Oby tak dalej!!!

    Kukiełka-dobre występy(no może oprócz Łotwy)

    Dawidowski-nienajgorsza dyspozycja

    Mięciel-to musi być podstawowy napastnik!Para Mięciel-Żurawski,Mięciel-Kryszałowicz lub Mięciel-Olisadebe byłaby najlepsza!

    Kosowski-jak zawsze bardzo dobrze :)

    NIM JUŻ DZIĘKUJEMY:

    Lewandowski-przeciętna gra ostatnio

    Kuś-musi się bardziej postarać

    Wichniarek-brak skuteczności

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiesniarek aut, lewndowski aut,dawidowskiaut
    za wiesniarka oli,za dawidowskiego kozminskia za lewandowskiego kucharski lub swierszcz mimo wszystko

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg. mnie miejsce w kadrze po ostatnich meczach powinni stracić:
    1. Lewandowski - nie wiem co Boniek w nim widzi, bo tak jak był przecietny w naszej lidze tak jest nadal. Na jego miejsce jest Swierczewski tylko czy Boniek go powoła?

    2. Wichniarek - jesli to co prezentuje teraz wystarczało na króla strzelcow II Bundesligi to ta liga musi byc naprawde słaba. I wygląda na to że wyszło na Engela, który miał rację nie powołując go.

    3. Kukiełka - jesli ma grać tak jak ostatnio to nie ma dla niego miejsca. I zdobyta wczoraj bramka nie wiele zmienia.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wichniarek out, Zurawski out, Dawidowski out, Lewandowski out, Surma out, Mieciel out i Przede Wszystkim Boniek Out.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawiedli wg mnie Kukiełka, Lewandowski. Kuś nawet dobrze że grał bardzo mało, bo do kadry to mu jeszcze daleko.
    Dać szansę jeszcze Żurawskiemu, Kosowskiemu.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam prochu raczej nie wymyśle.
    Dziękujemy za gre panom:
    M.Lewandowskiemu,
    A.Wichniarkowi,
    M.Żurawskiemu,
    M.Kusiowi.

    Oczywiście nie zamykałbym przed nimi definitywnie dzrzwi do reprezentacji, ale na stan obecny niech sobie lepiej odpoczną.

    Ciekaw jestem co z Kryszałowiczem. Dla mnie ten chłopak w formie to numer jeden do ataku reprezentacji.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    442
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kus nie zachwycil ale nie gral na swojej pozycji czyli obroncy tylko jakoe ofensywny pomocnik do czego sie nie nadaje
    uwazam ze kazdy powinien dostac jeszcze szanse bo nie ma sensu zeby wywalac niektorych juz po paru meczach uwazam jednak ze pan wichniarek na razie moglby dac sobie spokoj bo o wiele lepiej gra kuzba

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dudek, Dudek i jeszcze raz Dudek !! Dla mnie to najbardziej przereklamowany piłkarz reprezentacji !! Tak samo nie wiem po co rudzielec powołuje Hajto, Mięciela i jeszcze paru gwiazdorów w jak najbardziej nagatywnym tego słowa znaczeniu !!!!

    Jurek Engel, Jurek Engel !!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Hm ................. Pitbullu!!!

    Dudek, Dudek i jeszcze raz Dudek !! Dla mnie to najbardziej przereklamowany piłkarz reprezentacji !! Tak samo nie wiem po co rudzielec powołuje Hajto, Mięciela i jeszcze paru gwiazdorów w jak najbardziej nagatywnym tego słowa znaczeniu !!!!

    Jurek Engel, Jurek Engel !!!!
    Ja też nie wiem, czemu tak źle wypowiadasz się o Dudku? Ostatnio chłopina nie w formie, ale Liverpool przedłużył z nim kontrakt i to na lepszych warunkach. Jesteś odrobinę zaaferowany nędznymi występami reprezentacji pod wodzą kiepskiego trenera, co niejednego już spuścił, ale nie dajmy się ponieść celowemu działaniu PZPN. Pozdrowienia.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie tacy piłkarze jak Kuś i Lewandowski powinni pograć jeszcze w reprezentacji olimpijskiej i im pomóc w awansie po pierwsza reprezentacji dla nich to jeszcze za dużo.
    Wszyscy napastnicy na razie zawodzą i to jest problem.
    Może jak wróci Oli, Kryszałowicz, Świerczewski, Krzynówek i Smolarek to znów będzie dobrze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •