Zobacz wyniki ankiety: co wy na to zeby zalozyc cos gdzie mozna by bylo znalesc wszystkie mecze zuzlowe do ogladanie na kom

Głosujących
22. Ankieta zamknięta
  • tak fajna sprawa!! jestes za

    20 90.91%
  • nie po co cos takiego

    1 4.55%
  • niewiem

    1 4.55%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: mecze zuzlowe w necie???

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    808
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mecze zuzlowe w necie???

    co wy na to zeby zalozyc cos gdzie mozna by bylo znalesc wszystkie mecze zuzlowe do ogladanie na kompie??


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Myślę że będziesz

    miał dużą ilość głosów na tak, ale jak chciałbym to zrobić...Nie ma chyba takiej możliwości aby oglądać coś na żywo w necie w świetnej jakości (czyt. wystarcxającej), bo jeśli by miała być taka jaka była na 1 edycji bb - to ja się na to nie pisze :)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    808
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardziej mi chodzi o stworzenie strony gdzie mozna znalezc retransmisje meczow nie tylko ligowych moze tez GP, bo mecze w necie na zywo nie maja sensu przy naszym super internecie. pozdrawiam FALUBAZ.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świetny pomysł.
    Na pewno w każdym mieście znajdzie sie ktoś kto ma jakiś meczyk na kompie to by go mógł wrzucić do netu:).
    Pozdrawiam.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest świetny pomysł. Ja się na to pisze. Jestem z Wrocławia więc moge w przyszłym sezonie dawać wam, ale nie wiem jak to się robi. A tak na marginesie, żeby te Grand Prix były pełno metrażowe. I tu jest apel: Czy ktoś ma Canal+.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jestem zdecydowanie za !!! swietny pomysl ale zeby cs takiego robic to nie jest takie proste, nie wiem czy dobrze zrozumialem wasz pomysl ale chodzi o to zeby mozna bylo sciagac mecze zuzlowe z jakiejs strony , z tym sie wiaze udostepnianie przez kogos serwerow , i tu est kolejny problem bo taki mecz dajmy okrojony godzinny bedzie zajmowal okolo 0,5 giga. Kilka takich meczow tygodniowo daje nam juz kilka giga :(( i jeszcze zgrywanie meczow za pomoca karty TV na kompa :) musial by dzialac przy tym duzy sztab osob :)) Ale to sie da zrobic :)) ja zawsze moge udsotenic na serwerku te 1 giga :))

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomysł super:)
    Tylko pewnie jak zwykle skończy sie na gadaniu i nikt sie tym nie zajmie:(:(:(:(:(

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Więc apeluje do tych, którzy lubią czarny sport i mają dostęp do Canal+ (oczywiście chodzi o GP) i innych ludzi. Macie troche kasy i wolnego miejsca na dysku. To do dzieła!!!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ok ja zgłaszam się na ochotnika do zrobienia meczy GKSu na necie, tylko poszukuję osoby do wytłumaczenia mi kilku spraw związanych z montażem i obróbką,mam już filmy zmontowane na kamerze cyfrowej-tylko potrzebuję instrukcji do zrzucenia ich na komp i obróbki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •