Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: REPREZENTACJA BEZ OLISADEBE?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    REPREZENTACJA BEZ OLISADEBE?

    Po raz pierwszy od ponad dwóch lat reprezentacja ważny mecz eliminacyjny rozegra bez Olego co dotychczas wychodziło jej z marnym skutkiem,jak uważasz czy jest możliwe że Oli straci na dłużej miejsce w kadrze czy tylko będzie to epizod?


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Problem z Olim jest dość złożony. Ma on problemy zarówno ze zdrowiem, jak i z załapaniem się do meczowej jednastki. Co jest tego przyczyną ? Trudno powiedzieć. Zdrowie zawsze miał 'kruche'. Inaczej sprawa wygląda z grą w pierwszej jednstce. Jeżeli piłkarz mający w 20 występach w reprezentacji 11 goli (o ile sie nie myle) przegrywa walke o miejsce w składzie z 39 letnim weteranem(Warzycha) to coś jest nie tak. Może trener go nie lubi, może nie chce mu sie przykładać do treningów (miewał już z tym problemy), a może poprostu jest bez formy ?
    Czy możliwe jest ż straci miejsce w kadrze ? Oczywiscie że jest możliwe, jeśli w klubie nie będzie grał, reprezentacja bedzie sobie dobrze radziła i Boniek nie będzie musiał po niego sięgać wbrew sobie(założył że siedzącym w klubie na ławie nie powoła) to straci miejsce. Ale jak będzie, to czas pokaże.
    Nasza kadra musi się nauczyć radzić bez niego. Nie tylko on umie strzelać bramki, mamy przecież innych napastników.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Chyba Murzyn zrobił swoje ...

    A może obraził się na wszystko i wszystkich za nazywanie go przez mędrca Tomaszewskiego "naszym kochanym Czarneckim"?

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno Oli jest jedną z podstawowych postaci w polskiej reprezentacji.Nie występuje w klubie więc nie wiadomo dokładnie w jakiej jest formie.Jeżeli inny napastnik będzie w znakomitej dyspozycji to z pewnością Olisadebe będzie musiał walczyć o jak dotychczas pewne miejsce w składzie reprezentacji.

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    13-10-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oli był, jest i będzie ważnym graczem dla reprezentacji. W końcu nie po to go naturalizowaliśmy. Mam także nadzieję, że w końcu trener Panathinaikosu będzie go wypuszczać do podstawowego składu. Na dzień dzisiejszy bez Oliego nie wejdziemy do Euro 2004. To, że dostaliśmy się do MŚ 2002 jest jego zasługą, a nie Kałużnego, który strzelił w eliminacjach MŚ 2002 ileś tam goli głową. Teraz się ziwią czemu nie ma takiej skuteczności. Bo to Oli był motorem napędowym w całej ekipie. To dzięki niemu nasi reprezentanci uwierzyli, że mogą grać i wygrywać.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-03-2002
    Postów
    712
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może Olisadebe ma z Bońkiem jakiś konflikt,o którym nie wie prasa?Może obchodziła go reprezentacja tylko wtedy,kiedy prowadził ja Engel?W tamtej ekipie znał wszystkich bardzo dobrze,a tutaj dużo zawodników jest nowych.To są tylko moje spekulacje,które zapewne nie mają nic wspólnego z prawdą...

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To są tylko moje spekulacje,które zapewne nie mają nic wspólnego z prawdą...
    Własnie Owiec, sam sobie odpowiedziałes. Olisadebe jest niestety chory wiec nie doszukujmy się sensacji. Bo bez niego to o awans do Euro bedzie baaardzo ciezko.
    Nawet w takiej grupie jaką mamy.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oli jest i dlugo bedzie naszym najlepszym napastnikiem poniewaz kto jest lepszy?? na razie nikt i niemowcie ze wichniarek bo za przeproszeniem GOWNO! pokazal jak na razie w reprezentacji a mialbyc naszym objawieniem ale patrzac to jush zuraw jest lepszy.Moze i oli nie jest w formie ale nie widze reprezentacji bez niego.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik Awatar oki
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    56
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    Według mnie to Oli już sobie odpuścił grę w reprezentacji. Osiągnął to o co mu chodziło, chciał zaistnieć w piłkarskim świecie, w rodzinnej Nigerii nie miał za dużych szans na załapanie się do pierwszej 11, więc zagrał w Polsce. Pokazał się na MŚ był jednym z najskuteczniejszych piłkarzy w eliminacjach, stał się znany w Europie i przestało mu zależeć na Polskiej Reprezenatcji.
    OBYM SIĘ MYLIŁ I NIECH OLI JAK NAJSZYBCIEJ UDOWODNIŁ NAM KIBICOM ŻE JEST POLAKIEM!!!(co prawda przyszywanym :) ale zawsze POLAKIEM!!!)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie sie wydaje, że Olisadebe raczej nie bedzie pasował do tych piłkarzy co grają teraz w pomocy w naszej kadrze. Wcześniej jakoś to pasowało a teraz jakoś wydaje mi sie ze nie bede tak dobrze zgrywali sie z soba...

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli nie bedzie grał w klubie to na jakiej podstawie ma grać w reprezentacji. Musie sie gdzieś ogrywać i Boniek tez go musi obserwować. Jak nie strzela bramek to skąd wiadomo że nagle w kadrze zacznie je strzelać.
    Poza tym Oli co chwile ma jakieś urazy i nigdy nie jest do końca zdrowy.
    Mam jednak nadzieje że wyzdrowieje, wróci do składu koniczynek, zacznie strzelać bramki i znów zagra w reprezentacji.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •