Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 52

Wątek: Kluby i oczekiwania

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kluby i oczekiwania

    Temacik, do którego wrzucamy informacje o klubach i oczekiwania na koljny sezon.

    UKS Nysa
    Bardzo ciekawa sytuacja nyskiego zespołu, która jest raczej dobra. Poprzednio KS Nysa spisywał się całkiem dobrze podczas sezonu zasadniczego, ale kasy było mało. Prace z takimi zawodnikami przy takiech kasie i jeszcze zwycięstwa, to tylko cud, że nyski klub sportowy utrzymał się w lidze, a nawet powalczył o wyższe lokaty. Teraz już zbankrutował totalnie... założono więc nową spółkę, o nazwie UKS i PLS zezwoliła na wymianę drużyn. I rzeczywiście kluby są inne. Za sterami UKS'u zasiedli nowi ludzie, a i zawodnicy nowi. UKS nie ma chyba teraz długów i myślę, że powoli zespół nabierze doświadczeń i na halę przy Głuchołazkiej będzie chodziło się z uśmiechniętymi twarzami.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KS Jastrzębie Borynia

    Celem minumum Jastrzębie w tym sezonie jest miejsce w 4, ale oczekiwania są na medal ! Niektóry optymiści wierzą też że jest w stanie wejść do finału , ale wszystko zwerfikuje liga pożyjemy zobaczymy ! po ostatnim meczu w play-off sie dowiemy ! narazie pozdr.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo odważne mazysz panters. Oglądałem spotkanie z Jastrzębiami i musze przyznać (niestety), że nyski klub jest lepszy. No...na pewno walczyć będą i do playoffów się zakfalifikują...

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2002
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Galaxia przed sezonem

    O zmianach i oczekiwaniach w AZS Częstochowa przeczytacie na www.siatkowka.pcz.czest.pl. To nowy serwis zajmujący się wydarzeniami w klubach z Częstochowy. Polecam!!!
    Pozdrawiam.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm.... nie ładnie Panters.... nie mów nic, kiedy nie znasz dobrze sytuacji w Nysie. Jesli uważąsz, ze jastrzębie stać w tym sezonie na dużo, to spoxik, ja nie mam informacji z tamtej deski. Wiem jednak, ze teraz Nysa to całkiem nowy klub. Już nie KS, a NKS!

    NKS Nysa dostała także kase... 70tys. od miasta i będzie wiecej. AZwdodnicy nie są może mocni, a z pewnością powalczą. Przed ostatnim sezonem także było podbnie, a graliśmy świtnie, Teraz już takich długów nie ma, bo mam wszytsko inne, za wyjątkiem hali. Mimo wszystko liczę na NKS Nysa w tym sezonie, a czy Borynia, czy Nysa lepsza, pokaże samo spotkanie i sezon.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tylko kto w tej Nysie bedzie grał, bo wieści są raczej niepokojące...

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na 100 % odpadł wam Marcin Kobiałko. Jutro na trening do Gorzowa przyjeźdża Przmek Lach a sprawa Karola Hachuły wyjaśni się w tym tygodniu.
    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Male sprostowanie, w Nysie powstal NKS NYSA , a nie UKS. W tym, sezonie Jastrzebie przez wielu przewidziane do walki o medale, a Nysa do walki o utrzymanie, ja sie w pelni z tym zgadzam, ale liga zweryfikuje wszystko.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Male sprostowanie, w Nysie powstal NKS NYSA , a nie UKS. W tym, sezonie Jastrzebie przez wielu przewidziane do walki o medale, a Nysa do walki o utrzymanie, ja sie w pelni z tym zgadzam, ale liga zweryfikuje wszystko.
    sorka, że sie czepiam, ale już sam zdązyłem sie sprostowac w moim 3 poscie w ty temacie....

    Co do NKS Nysa, to czy oni kiedyś grali o utrzymanie? Tak się moze mówi, ale środek tabeli mieli 2 lata temu, rok temu były playoffy i to z 3 miejsca, a sytuacja była coraz gorsza. Teraz z kasą i zawodnikami, którzy chyba mają ambicje nie będzie tak źle... ale moze być, w końcu nikt teraz nie jest pewny. Jesli znajde czas, to postaram się przedstawić stację, ale hehe dużo nauki i innych spraw;)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze i tak jest od kilku lat, ze Nysa sie utrzymuje bez barazy itd. jednak z kazdym rokiem bylo coraz gorzej. Jednak w chwili obecnej w klubie dzialaja ludzie, ktorym dobro nyskiej siatkowki lezy na sercu. Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie po ich mysli i skonczymy w srodku tabeli. Jednak Nyse przewiduja do spadku, poniewaz jeszcze nie tak dawno mialo nie byc siatkowki w Nysie na poziomie 1 ligi, ale byla jest i bedzie.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters!!zastanów sie co ty wygadujesz!cel Jastrzebia na ten sezon to czwórka-to chyba cos nie tak,skoro byle jakim skladem zdobyli braz i czworke ,to teraz co najmniej powinni byc w finale-majac TAKIE gwiazdy, nie badz taki skromny w prognozach przedligowych.A poza tym wiecej szacunku dla innych ludzi,zawodników i klubów.Ja ci gwarantuje ze Ivett bedzie mial ciezka przeprawe z kazikami.Wspomnisz moje slowa.Pozdrowienia

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dinko pożyjemy zobaczymy ! kaziki sa drużyną nie obliczalną mogą wygrać z każdym , ale również przedgrać z każdym ! po za tym wszystko zwerfikuje liga ! pozdr .
    PS. co masz namyśli że nie mam szacunku ??????????????

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nysa teraz faktycznie nie jest w dobrej sytacji, ale nasze miasto musi się wziąć w sport.
    Obecny burmistrz, Rogowski zna sie na sporice i widocznie cos dzięki jego rękom się stało i jest tak, jak jest. Nysa powinna zająć miejsce 7-4. Co do Jastrzeębia, to będą walczyć o brąz, ale moim zdaniem go nie zdobęda.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roni nie zapominaj o tym, ze juz niedlugo sa wybory i najprawdopodobniej Rogowski nie pozostanie na stanowisku, a jedyn "sluszny" kandydat nie bardzo przepada za sportem (Sanocki), sytuacja w klubie zalezy tylko i wylacznie od ludzi dzialajacym w nim, tak wiec pozyjemy zobaczymy. Szkoda, tylko odejscia z klubu Marcina Kobialki. Teraz trzeba szukac na gwalt zawodnika na pozycje przyjmujacego. A co do poprzednich wypowiedzi, to uwazam, ze w 4 znajda sie Mosto, Gala, Jastrzebie i chyba Skra. Jednak kolejnosc tutaj bedzie juz zalezala od dyspozycji dnia. Mimo wielkiej kasy i wielkich zapowiedzi, nie wroze niczego dobrego AZS Olsztyn a takze Gwardii(tutaj chocby ze wzgledu na samego Jarosza). Pozostali powinni walczyc o utrzymanie, z czego najmniej szans daje Morzu.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo wielkiej kasy i wielkich zapowiedzi, nie wroze niczego dobrego AZS Olsztyn.
    Na Twoim miejscu nie spisywałabym AZS Olsztyn na straty. Wręcz przeciwnie, uważam, iż jest on bardzo dobrym zespołem i może powalczyć o miejsce nawet w pierwszej czwórce. Natomiast nie wróżę niczego dobrego Jastrzębiu, jeśli niektórzy zawodnicy się tam niezdyscyplinują.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No iskierka musze sie co do jednego zgodzic w Jastrzebiu jest mieszanka wybuchowa, ktora wczesniej czy pozniej wybuchnie, z tego co wiem to juz teraz na turnieju byly jakies scysje miedzy zawodnikami. A co do Olsztyna to trudno mi cos powiedziec, na temat tego zespolu. Jednak mysle, ze Drzyzga sobie nie poradzi z tymi zawodnikami i skoncza na miejscach 5-7.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2001
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KAZIKI

    No coz jesli druzyna sie szybko zgra to bedzie dobrze i powalczymy o max 3-4 miesjce. Absolutnym minimum jest wejscie do playoffow z jak najkorzystniejszego miejsca
    wydaje mi sie ze poza naszym zaasiegiem sa Mosto Galaxia, a z Jastrzebiem i Gwardia powalczymy. Wydaje mi sie ze ta czworka ma najwieksz szanse na mistrza.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    17 paźdzernika (czwartek) na rozmwoy w sprawie kontraktu przyjedzie Karol Hacułą i byc moze Lach.
    Z tym pierwszym jednak wstępnie uzyskano porozumienie ale wszystko rozbija sie o pieniadze. Karol nie wystapił w meczu PP w NYSIE.
    Jak twerdzi trenere Mariaskin , jesli ściągnie tych zawodników z któymi rozmawia to cel będzie większy niz tylko utrzymanie w PLS.
    Cel minimum to : półfinał pucharu Polski i utrymanie w PLS(wg trenera Mariaskina).
    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    panters,masz racje liga wszystko pokaze,kto jest lepszy a kto do spadku.Co do szacunku to czytajac twoje wypowiedzi (oczywiscie nie wszystkie)powinienes wiedziec o co mi chodzi .Pozdrowienia

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kilku zawodnikom jastrzebia przydał by sie psycholog - biorac pod uwage tylko indywidualne umiejetnosci sportowe mozna smialo stwierdzic ze mamy najsilniejszy sklad w historii klubu - jednak siatkowka to gra zespolowa i druzyna musi sie rozumiec i zgrac a z tym bedzie chyba ciezko jak nigdy dotad - wiele bedzie zalezalo od postawy mentalnej zawodnikow -i jak trener such to pouklada

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czarny nie musisz sie o to martwic, jest przygotowywane juz przyjecie zwlaszcza Luki. A co do zawodnikow Jastrzebia to jest to wielka mieszanka. Nie wiem czy uda sie ich jakos ujarzmic,bo oddzielnie maja wielkie umiejetnosci, jednak razem jakos ich nie widze, w zespole. Moim zdaniem, zeby cos grali to powinni grac od siebie 600 km.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czarny nie musisz sie o to martwic, jest przygotowywane juz przyjecie zwlaszcza Luki. A co do zawodnikow Jastrzebia to jest to wielka mieszanka. Nie wiem czy uda sie ich jakos ujarzmic,bo oddzielnie maja wielkie umiejetnosci, jednak razem jakos ich nie widze, w zespole. Moim zdaniem, zeby cos grali to powinni grac od siebie 600 km.
    dobre przyjęcia to ma własnie Łuka i przez głupote pozbylismy sie tego zawodnika, jak akurat zaczął dobrze grać, trzymaliśmy za to jak mu sie nie chciało, czyli normalka w Nysie, Jastrzebie z takim składem, doskonały odbiór i bardzo dobre rozegranie (pprzy takich dwóch elementach atakować może nawet sprzataczka i będzie to atak skuteczny) może daleko zajść, pod warunkiem, że trener i działacze będą potrafili zmotywowac zawodników, a zawodnicy będą chcieli wygrywać

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapomniwłeś że to on mecz sprzedał
    no i co
    a ile sprzedali inni gracze, ile Nysa kupiła meczy (cudowne zwyciestwa z Mostostalem)...
    jak mamy na to patzreć to mało który zawodnik w naszej lidze był czysty

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeśli Łuka i Chudik lubią tak handlować to współczuje Borynii!!!Może ktoś jeszcze ich podkupić a jak do tego dojdzie jeszcze ten najstarszy w zespole to będzie b.ciekawie(patrz mecz Ivettu z gwardia Wrocław w Jastrzebiu

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeśli Łuka i Chudik lubią tak handlować to współczuje Borynii!!!Może ktoś jeszcze ich podkupić a jak do tego dojdzie jeszcze ten najstarszy w zespole to będzie b.ciekawie(patrz mecz Ivettu z gwardia Wrocław w Jastrzebiu
    dinka sugerujesz ze Pan Krzysztof W. sprzedał mecz ???

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapomniwłeś że to on mecz sprzedał

    czarny nie wypisuj takich głupot ! bo nikt tego meczu nie musiał kupywać bo Jastrzębie miało lepszy skład to wygrało ! a wy macie żal że Łuka przeszedł do lepszego klubu to go wyzywacie !

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    może pan Krzysztof W. a może nie,sa jeszcze starsi od niego.Kto był na meczu to widział czarno na białym.Nawet ślepy by zauwżył,że cos jest nie tak...

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale odkrywacie Ameryke, jak byście poczytali wywiady na śp. Hodze czy tez poczatowali z zawodnikami, to byście wiedzieli, bo mówili tam o sprzedanych meczach, czy raczej jak się wyrażali, o meczach do których nie bardzo sie przyłożyli :)

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    może pan Krzysztof W. a może nie,sa jeszcze starsi od niego.Kto był na meczu to widział czarno na białym.Nawet ślepy by zauwżył,że cos jest nie tak...
    może miał słabszy dzień , każdy gra raz lepiej raz gorzej nikt nie jest fenomenalny !

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    według Ciebie właśnie Ivett jest fenomenalny,tłumacz sobie jak to chcesz ja wiem że mecz był ustawiony,Aleks tu ma racje na Hodze można było sie dowiedziec duzo ciekawych rzeczy

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z tych co podobno sprzedawali mecze, to pamietam ze kibice z Nysy mieli pretensje do chudika i luki... ale tez pamietam ze Nysa albo wygrywala mecz albo go sprzedawala... :)

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wszystko co mówią kibice jest prawdą trzeba o tym pamiętać :)

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galax jestes monotematyczny ty tylko o tym ze sprzedawali mecze. Ja nigdy nie napisalem, ze cos takiego bylo i nie napisze, bo wierze, ze wszystko jest w sporcie czyste(jak przestane to przestane tez chodzic na mecze). Moim zdaniem byl jeden dziwny mecz Nysy w sezonie z Jastrzebiem w play-off i tyle, a wygrane z Mostostalem to normalka, bo wtedy graly rezerwy Mosto i trudno z nimi nie wygrac. W sumie uwazam, ze siata jest czysta, bo na walki nie pozwalaja kibice, ktorych po prostu trzeba szanowac.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    M_N - siatka nie jest czysta...

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej maniek chyba zapomniales o jednym klubie. Skra w tym sezonie jedziesz wszystkich razem z Mostostalem :)

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kazimierz Płomień

    W tym sezonie będzie bardzo ciężko. Miejsce w lidze podarowane, więc może beda sie starac zeby to wykorzystać. Ale o czwórce chyba nie ma mowy- tak mi się wydaje, chociaż bardzo życzę im tego. Niektórzy twierdzą , że to będzie pierwszy kandydat do spadku- to też są głupoty. Myślę, że realne jest miejsce 5-6 choć nie ukrywam, że liczę na więcej. Wiele wyjaśni sie po pierwszych meczach- czy dobrze przepracowali cykl przygotowawczy no i czy transfery były trafione, bo do nich też nie tylko ja mam pewnie małe zastrzeżenia. To się okaże. Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No musze sie zgodzic co do plomienia, nie jest to kandydat do spadku, chocby z tego, ze ma niezle rozegranie, srodek w miare, ale przede wszystkim jest tam stabilna sytuacja finansowa, ktora pozwala na normalne egzystowanie. Mysle, ze Morze, Nysa i Gorzow beda mialy najwiecej problemow z utrzymaniem, z czego najmniej szans daje Szczecinowi, bo jest tam wielu juniorow. Nysa w swojej hali bedzie zdobywac punkty i moze to pozwoli na przetrwanie.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej Petrus!chyba masz racje,kaziki maja sklad na 5-6 miejsce,ale założenie na ten sezon to sie utrzymać.Myślę,że bez obciążenia psychicznego mogą zrobić niespodzianke w postaci 4 miejsca,to są oczywiście tylko moje marzenia ale kto wie może się spełnią.Skład mają naprawdę dobry i trener jest o.k. A co tobie nie podoba sie w tym składzie?Pozdrowienia.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sosnowiec ma za słabe ( bynajmniej według mnie ) przyjęcie żeby walczyć o pierwszą czwórke , chociaż w lidze może sie wszystko zdarzyć ! pozdr

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nieźle Nysa musiałaby walczyć, aby i w tym sezonie zając w zasadniczym 3 lokatę. Działacze mówią o utrzymaniu... Ja jednal liczę, że NKS Nysa pogra o coś wyższego i do plaoffs wejdzie z korzystnej pozycji. Brak u nas znanych zawodników, ale klub także swoich wychowanków... reprezentanta polski juniorów;)

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    gwardia wrocław

    mysle ze jezeli podczas sezonu nie bedzie zadnych kontuzji to gwardia moze powalczyc o miejsca 3-4 mam taka nadzieje ze to sie uda . czekamy na prusa na play-of

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters,kaziki maja dobre przyjecie.Legien,Maciejewicz i Milbrant oni sa doswiadczonymi zawodnikami,do tej pory grali w lidze a nie grzali ławe to powinno procentowac!!!

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gorzowskie Towarzystwo Piłki Siatkowej

    Mimo wzmocnień celem nr1 zespołu GTPS jest utrzymanie w PLS.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli mozna dorzucic swoje 3 grosze, to mysle, ze Nysa niestety w tym sezonie nie powalczy o wyzsza lokate przed play - off niz 7 miejsce. A to chociazby z tego wzgledu, ze jak do tej pory jest za duzo znakow zapytania w ekipie. Zobaczymy co bedzie z kasa, jakich w koncu bedziemy miec atakujacych itd. Co do kazikow to chyba maja zbyt male wymagania wobec siebie, osobiscie nie widze ich jako kandydata do spadku. Sa za mocni finansowo i kadre tez maja wyrowana. Co do Gwardii Wroclaw to nie bylbym znowu takim optymista 3-4 miejsce to wysoko. Patrzac na to, ze klub opuscil sponsor(ograniczyl swoje inwestycje w klub), a takze srodek sie troche posypal - Marcin Prus nie zagra do play - off. To nie sprzyja.

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters,kaziki maja dobre przyjecie.Legien,Maciejewicz i Milbrant oni sa doswiadczonymi zawodnikami,do tej pory grali w lidze a nie grzali ławe to powinno procentowac!!!
    ????? !!! nie powiedziałbym

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •