Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Moskwa i Tokio - ćwierćfinały

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Moskwa i Tokio - ćwierćfinały

    Lleyton Hewitt przegrał w ćwierćfinale turnieju w Tokio z Paradornem Srichaphanem 4-6 3-6. W 1/2 zagrają także M.Norman , K.Carlsen i V.Spadea.
    W Moskwie odbędą się ćwierćfinały:
    Mathieu - Schuttler
    Saulnier - Kafelniow
    Safin - Federer
    Schalken - Escude




  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i bardzo dobrze - szkoda że nie postawiłem na Paradorna bo był na niego napewno dobry kursik - ale wydaje mi sie choć nie widziałem tego meczu że wygrana Srichapana była bardziej spowodowana niemocą Hewitta niż dobrą postawą Paradorna - chciałbym sie mylić i trzymam kciuki za zwycięstwo tajlandzkiego tygrysa

    w Tokyo pozatym odpadła Ai Sugiyama przegrywając z Amerykanką Taylor w 3 zaciętych setach - sprawa wygrania tego turnieju jest zatem otwarta

    co do moskwy to chciałbym aby zwyciężył Paul Henri Mathieu bo jest wspaniale zapowiadającym sie zawodnikiem a jak nie on to może Schalken który też w tym sezonie nie gra źle wręcz bardzo dobrze a u pań stawiałem na Venuske i odpadła więc moze Davenport ale czeka ją ciężka przeprawa z Jeleną Boviną która stoczyła zaciętą walke w poprzedniej rundzie z Jeleną Dementievą

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    W Moskwie znamy już półfinalistów - są nimi Kafelnikow (ograł Saulniera) , Safin (pokonał Federera) , Mathieu (ograł Schuttlera) i Schalken (zwyciężył Escude)...

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    W Tokio pogromca Hewitta Srichaphan uległ w półfinale Carlsenowi 6-7 6-7. Rywalem Carlsena będzie Norman lub Spadea...

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    1,915
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W finale przeciwnikiem Carlsena będzie Norman, który wygrał ze Spadeą 6:4, 7:6. Osobiście stawiam na to, ze wygra Szwed.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A w Moskwie pogrom Rosjan. Kafelnikow uległ w półfinale Schalkenowi 2-6 4-6 , zaś Safin nie sprostał P.H.Mathieu (6-7 4-6)...

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    1,915
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to wynik finału w Tokio znamy. 7:6, 6:3 dla Karlsena.
    A w Moskwie robi się coraz ciekawiej.... Safin i Kafielnikov odpadli....mam nadzieję, że wygra Schalken :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •