Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Kalkulacje Rosjan

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kalkulacje Rosjan

    Fragment z Życia (http://www.zycie.com.pl/sport.php?id_tekst=28319):
    "(...).Od Jegorczewa, Abramowa i Kuleszowa próbowaliśmy się dowiedzieć, dlaczego zwycięzca Ligi Światowej kwalifikuje się do II rundy mistrzostw świata rzutem na taśmę, dopiero po zwycięstwie 3:0 nad słabiutką Tunezją. "My choroszo padumali" - stwierdzili zgodnym chórem, co miało oznaczać, że porażki w kiepskim stylu z Bułgarią i Francją były sprowokowane, aby uniknąć trudniejszej grupy. Gdyby bowiem Rosjanie wygrali lub zajęli 2. miejsce, w walce o ćwierćfinał musieliby grać z Włochami i Argentyną lub Brazylią i Francją.
    - Ryzyko było, ale my bardzo dobrze myśleliśmy - zapewniał Abramow, choć jednak do końca trudno uwierzyć, by Rosjanie podjęli takie ryzyko. Gdyby bowiem Wenezuela zdobyła jednego seta więcej w meczu z USA, musieliby wracać razem z Kubańczykami do domu. "

    Ciekawe co oni naprawdę prezentują? Okaże się dziś, tfu jutro, ale cały dzień będziemy żyć myślami o tym meczu.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co oni mają mówić już po fakcie. Gdyby tak było naprawdę to mecze przegrywaliby 2:3 żeby zminimalizować ryzyko.
    Jednak ich słaba postawa o niczym nie świadczy. Będzie ciężko, ale wtedy będzie jeszcze większa radość ze zwycięstwa. Szkoda, że gramy z nimi pierwszy mecz. Gdyby to był drugi, a nasi wygraliby już np z Hiszpanami, to mogliby znowu zagrać na większym luzie i byłoby łatwiej. Nie mogę się już doczekać.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hehe

    Tonący brzytwy się chwyta!!!!!
    Z jednej strony nie wiem po kim, ale po druzynie tak zasłużonaj jak Rosja tak głupiej wymówki bym się nie spodziewała. Z drugiej zaś strony : kto jak nie Rosjanie mogliby wpaść na taką taktykę. Nie wiem co mam o tym myśleć - okarze sie za niecałe 12 h. Jeśli jednak to taktyka to proponuje im nową: przejście do dalszych rozgrywek z drugirgo miejsca :)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    takie kity to mogą wciskać dziennikarzą z Rosji ! wiadomo że tylko głupi kalkuleje ... chociaż u nich w głowach po tym Czarnobylu nie wiadomo co jest ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie też się wydaje, że są to tylko głupie tłumaczenia. Jednak z drugiej strony, przypominają mi sięniedawne MŚ kobiet, gdzie bodajże zespół Chin przegrał specjalnie dwa mecze, bt w następnej rundzie trafić na słabszy zespół. Wiadomo, że były wtedy protesy, ale wszystko skończyło się tylko na przyznaniu się do winy i przeprosinach. Może więc Rosjanie zachęceni takim przebiegiem sprawy, postanowili postąpić tak samo.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawsze sie cos znajdzie do wytłumaczenia porażki ze słabszymi: albo że zawodnicy mieli za długie spodenki, albo złe cisnienie (to drugie to przyklad Rosjan) itp. ale bez wciskania kitu jak tu wczesniej powiedziano !!!

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrą nauczką na takie gadanie dla Rosjan byłaby sromotna porażka z Polską ale czy to jest możliwe?!... zbyt piękne na pewno! Trzymajmy kciuki. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na MŚ siatkarek w Berlinie takie "cudo" wykombinowały Chinki, więc może Rusacy poszli ich śladem...:)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie- może teraz wybiorą sobie taka taktykę, żeby wpaść na Jugosławię. Poczekajmy- mecz za chwilę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •