Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: czas szybko leci, czyli już koniec sezonu:(

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    czas szybko leci, czyli już koniec sezonu:(

    Jak ten czas leci...
    Przecież nie tak dawno, na wielkanoc 2002 rozpoczynaliśmy rozgrywki ligowe, a już się skończyły. Wydaje się, że to tak szybko minęło. Że czas tak szybko leci i liga "przemknęła" nam w czasie bardzo szybko, chociaż tak naprawdę było wszystko normalnie. Takie złudzenie. A może to dlatego że w latach ubiegłych (np. 98 rok) mecz o medale był dopiero w półowie października (wtedy było 10 drużyn, a do play-offu wchodziły tylko 4 drużyny, a nie wszystkie). No nie wiem czemu takie złudzenie.
    A najgorszy jest fakt, że przerwa zimowa będzie ciągła się w nieskończoność a jak się zacznie to powiem: no nareszcie się zaczęło. To zawsze tak jest, że co dobre szybko się kończy, a to co złe wydaje się że ciągnie się w nieskończoność.
    Nie wiem czemu są takie złudzenia, przecież wszystko trwa zawsze jednakowo. Tak już gupio jest.
    a co Wy o tym myślicie?? Zgadzacie się czy nie? Pozdrówka, Miłosz:)


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja tam wogole nie wiem o czym piszesz :) W Gdansku zuzel dopiero sie zaczyna :) Teraz 2 najwazniejsze mecze sezonu ktorymi zyje caly Gdansk i okolice. Wiec na wybrzezu zapewne nie zabraknie wielkich emocji zuzlowych, i oby Gdanski zespol zwyciezyl 2-wu mecz, takze bedziemy mogli mowic dopiero o prawdziwie emocjonujacym sezonie! Miejmy nadzieje ze ten przedluzony sezon Gdanskich i Gnieznienskich kibicow nie zakonczy sie pechowymi kontuzjami i obie druzyny zakoncza ten ciezki sezon w pelnych skladach a co najwazniejsze w zdrowej, sportowej walce...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak najbardziej w czterech miastach karuzela jedzie dalej. Gniezno-Gdańsk, Warszawa-Opole. A w pozostałych niech żałują, że to już koniec.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Milosz sciagnij sobie Demonica i graj do kwietnia szybko zleci ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Kończy się sezon, ale teraz będzie też wiele emocji. Wiadomo: transfery! Ja jestem bardzo ciekawy jak będą wyglądały zespoły w przyszłym sezonie. Emocji będzie w zimie co niemiara
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie najbardziej będzie brakowało tej walki na dystansie i dużych emocji na meczach i GP. Lecz sezon się praktycznie nie skończył. Przecież teraz zaczyna się najważniejszy moment w roku: Transfery. Każdy kibic klubu chce wiedzieć jak będzie wyglądał jego zaspół w następnym sezonie. W niektórych miastach organizowane jeszcze do końca Października jeszcze memoriały i turnieje, lecz to nie to samo co w lidze. Pozostaje nam czekać do Kwietnia. w tym czasie szkolić sie w grach Demonic Speedway.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To co dobre szybko się kończy...ale zobaczycie że nie obejrzycie się a rozpoczyna się nowy sezon.Jak ten czas szybko leci... ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no właśnie nie, ta zima to będzie ciągła się w nieskończoność (tak jest zawsze w moim przypadku). No a transfery dla mnie to trudno powiedzieć czy są emocjonujące. Na pewno będę śledził transfery, ale to dla mnie nie będzie tak ciekawe jak sezon żużlowy.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego zima jest taka długa,a lato nie.Zanudzę się.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego zima jest taka długa,a lato nie.Zanudzę się.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla kibiców Gks-u sezon wkroczył w najważniejszy punkt sezonu czyli baraże... Ale tak pozatym to faktycznie ten sezon minął bardzo szybko. Myśle jednak ze zima będzie równie ciekawa ze wględu na transfery i relacje w klubach na linii zawodnicy i kluby zalegajace im spore sumy (Gdańsk, Gorzów, Piła... Ostrów... i wiele innych). Wcale się nie zdziwie jak któryś z nich nie wystartuje w przyszłym roku choc mam nadzieje ze nikogo nie zabraknie!!!
    Ja na razie żyje jednak barażami i ostatnim turniejem GP.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No na przykład w Bydzi będzie nerwówka dotycząca ogromnych kłopotów finansowych Polonii, a dokładnie czy przez zimę uda się spłacić wszystkie długi, tak żeby nie powiększać ich w następtnym sezonie. W dzisiejszym "Expressie" był mały artykuł o tym.
    Tak więc zima budzi we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony transfery są emocjonujące, ale z drugiej niepokojące jest to czy uda się spłacić długi przez Polonię, bo może być kiepsko tzn. odejdą liderzy. Miejmy nadzieje że jakoś to będzie. no bo widać, że szef Point S, a jednosześnie szef sekcji żużlowej w Polonii coś ściemnia. Jak był w specjalnym wydaniu serwisu sportowego na bydgoskiej tv (bydgoszczaki - widzieliście?) to mówił że cieszy się, jest zadowolony ze współpracy z Polonią, a w dzisiejszym "Expressie" pieprzy zupełnie przeciwnie. Z resztą ten artykuł później zacytuję, tylko że tera nie mam przed sobą i przed kompem dzisiejszego wydania "Expressu". Potem przyniosę i jeszcze dziś to zacytuję.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ehh... no rzeczywiscie jakos szybko ten sezon przelecial... Warunki stawiane przed sezonem, czyli bezwzgledny awans do e-ligi spelniony, teraz tylko czekac na decyzje GKSZ(ksm i te sprawy), kompletowanie zawodnikow i juz nasteony sezon! Przeciez to tak niedlugo... to tylko pol roku :) (mniej wiecej za tyle tez mam mature :()
    Zawsze i wszedzie Falubaz najlepszy bedzie!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •