Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 55

Wątek: Najlepszy polski piłkarz w historii?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Najlepszy polski piłkarz w historii?


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 Deyna
    2 Lato
    3 Wilimowski
    4 Boniek
    5 Lubański

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,680
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    1.Lato
    2.Boniek
    3.Deyna

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jka dla mnie najwięcej osiągnął:

    1. Grzegorz Lato (król strzelców MŚ!!!!)
    2. Zbigniew Boniek (gra w znakomitych klubach serie A)
    3. ...????

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Grzegorz Lato
    2.Andrzej Szarmach
    3.Zbigniew Boniek

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepszym polskim pilkarzem byl Deyna.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Moje typy na najlepszych piłkarzy w historii polskiego futbolu to:

    Ernest WILIMOWSKI-niesamowity piłkarz, ktory reprezentował Polskę przed wojną.Strzelał bramki niemal w każdym meczu czy to ligowym,czy międzypaństwowym. Niestety Wilimowski zdecydował sie zostać Niemcem i grał od 1939 roku dla Niemiec. Jako ciekawostke mozna podac fakt,że czynnie uprawiał piłke nożna w nizszych klasach jeszcze po przekroczeniu 40 roku życia.

    Włodzimierz LUBAŃSKI-piłkarz, który debiutował w reprezentacji jakoo nastolatek i od razu strzelił bramkę. Duże sukcesy w Górniku Zabrze, niestety pechowo w reprezentacji,gdyz kontuzja przeszkodziła mu w występie w MŚ 1974 roku.

    Zbigniew BONIEK-chyba jedyny polski piłkarz, którego nazwisko jest znane większości kibiców piłki na świecie.
    Prawdziwy lider, piłkarz z umiejętnościami, charyzmą i boiskowym szczęściem. Jedyny Polak w naprawdę wielkim klubie piłkarskim (jeśli nie liczyć Kopy-Kopaszewskiego)

    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar LegiaL
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DEYNA Kazimierz
    -ur.23.10.1947 w Stargardzie Gdańskim. Zginął 01.09.1989 w wypadku drogowym na autostradzie w San Diego(USA). Napastnik, rozgrywający, 180cm-77kg. Pseudonim "Kaka". Wychowanek Włókniarza Stargard(58-66). Później grał w ŁKS(1966-1 mecz), Legia(66-78), Manchester City(78-81), San Diego Sockers(81-88), Tijuana Legends(88-89). W barwach Legii 380 meczów-133 gole (liga 304-94, PP 45-30, PE 31-9). Zadebiutował w Legii 20.09.1966 w meczu Legia-Ruch (0:0). Mistrz Polski w 1969 i 1970. Zdobywca PP w 1973. W reprezentacji Polski rozegrał 97 meczów i strzelił 41 goli. Brązowy medalista MŚ`74 i trzeci piłkarz tej imprezy (także trzeci w klasyfikacji o "złotą piłkę" redakcji France Football). Uczestnik MŚ`78. Dwukrotny medalista olimpijski (złoto i tytuł króla strzelców- Monachium`72, srebro w Montrealu`76). Kapitan Legii i reprezentacji. Jest on legendą Legii Warszawa, piłkarzem, który na zawsze pozostanie jej symbolem. Z wykształcenia był modelarzem, grając w Legii doczekał się nawet stopnia podoficera Wojska Polskiego. W Polsce był graczem bardzo popularnym, co objawiało się w dwojaki sposób. Po prostu kibice popadali ze skrajności w skrajność. W Warszawie był Bogiem, idolem tłumów, ulubieńcem całej stolicy. Na Śląsku był wygwizdywany i wyzywany, nawet gdy strzelał bardzo ważne bramki dla reprezentacji Polski.
    Świetlik, chrabąszcz a nawet mysza to jest przyroda w swym całokształcie imponująca. I jeśli gdzieś kot goni myszę, to goni przyrodę w osobie tej myszy i wypada przywalić temu kotu tak, żeby mu nigdy mysza do głowy nie przyszła.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Lato
    2. Boniek
    3. Deyna
    4. Szarmach
    5. Lubański
    6. Mam nadzieje ze bedzie to Żurawski;)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boniek i Deyna.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Deyna, Lubanski i Boniek.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będę pisał o umiejętnościach czysto piłkarskich, bo posiada je, nie oszukujmy się, większość zawodników którzy w ogóle mogą pretendować do takiego tytułu jak najlepszy piłkarz w historii Polski. A że praktycznie wszyscy Ci Najlepsi grali przed '89 rokiem, o spektakularnych transferach za granicę też mowy raczej być nie może. Takie czasy... Dlatego zawodnik, którego ja uważam za najlepszego w historii powinien być nie tylko świetnym piłkarzem, ale także niekonwencjonalnym człowiekiem. Winien być Zjawiskiem, które nie pozostawiało nigdy ludzi obojętnymi wobec siebie. Nieważne, czy wywoływał emocje pozytywne, czy nie - najważniejsze, że każdy miał do niego jakiś stosunek emocjonalny - od uwilebienia do nienawiści... Taki piłkarz powinien być niepowtarzalny nie tylko ze względu na swoje zalety piłkarskie, ale także, a nawet przede wszystkim - czysto ludzkie. Charakter, styl, sposób bycia... Człowiek, tak, także człowiek, a nie tylko zawodnik, na którego patrzymy przez pryzmat bramek i podań, powinien być legendą, kimś niezapomnianym, Jednostką zawsze jednoznacznie kojarzoną i rozpoznawalną przez pokolenia. Ale nie dzięki relacjom mediów, "ekspertów", związków... Dzięki relacjom kibiców, przekazywanych z pokolenia na pokolenie kibicowskiej braci, bo to właśnie kibice są najważniejsi. To oni kreują gwiazdy lub niweczą wysiłki piłkarzy. Zapisanie się w ich, czyli naszej pamięci świadczy o klasie zawodnika i człowieka...
    Napiszę także o moich odczuciach, bo to przecież subiektywne pytanie. Otóż piłkarz, o którym myślę, zawsze wywoływał u mnie olbrzymie emocje. Ale nie tylko ze względu na swoje występy, których na żywo niestety nie miałem okazji oglądać, lecz również z powodu swojej własnej historii. Pełnej zakrętów, chwil radosnych, ale też przykrych, smutnych i dramatycznych... Myślę, że człowiek który wywołuje u mnie dreszcze, gdy pomyślę o jego życiu, a także wyczynach piłkarskich, w pełni zasługuje w moich oczach na miano - Najlepszego Zawodnika Polskiej Piłki. Niektórzy już pewnie wiedzą kogo mam na myśli, napisze jednak:

    "Deyna Kazimierz, nie rusz Kazika, bo zginiesz... "


    Spoczywaj w pokoju...

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazimierz Deyna
    Jak się dowiedziałem, że najlepszym piłkarzem stulecia został Boniek, to mnie krew zalała.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    896
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W historii polskiej piłki nożnej było wielu znakomitych piłkarzy, chociażby wspomniany wyżej Ernest Wilimowski, który za bardzo nie czuł się Polakiem, no, ale parę bramek dla nas strzelił,dziwne,że nikt nie wspomniał o panu Zygfrydzie Sołtysiku .Bardzo mnie to nie dziwi bo to odległa dość historia i pare jeszcze innych było talentów spełnionych lub nie. ALE najlepszy może być tylko jeden, i jest nim,ś.p.KAZIMIERZ DEYNA
    Jestem przekonany,że tłumaczenie dlaczego właśnie on jest zbędne a wręcz nie na miejscu.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Mnie jeszcze nie było na świecie jak oni grali ;), więc trudno mi oceniać:P. Tak sobie myśle:
    1.Szarmach(w końcu z Gdańska chyba:D)
    2. Deyna( Starogard Gdański jak sama nazwa wskazuję też blisko)
    3. Zdzisław Puszkarz (najlepszy gracz Lechii, niektórzy twierdzą, że był lepszy od Bońka)

    Jak napisałem na początku nie widziałem tych piłkarzy na żywo, więc ocena jest spowodowana opiniami innych i lokalnym patriotyzmem :P


    pozdrawiam Lukash

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Kazimierz DEYNA
    2. Zbigniew BONIEK
    3. Grzegorz LATO

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2001
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze Lato, potem Boniek i Lubański. A Deyna? Chyba tylko dla legionistów...

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W historii polskiej piłki nożnej było wielu znakomitych piłkarzy, chociażby wspomniany wyżej Ernest Wilimowski, który za bardzo nie czuł się Polakiem, no, ale parę bramek dla nas strzelił,
    Wilimowski czuł się Polakiem i strzelilał dużo bramek dla Polski, inna sprawa, że potem grał dla Niemiec, cóż robił to co potrafił, a potrafił robić to doskonale!

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar LegiaL
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Deyna? Chyba tylko dla legionistów...
    Jak pofatygujesz sie przeczytac wczesniejsze wpisy to zauwazysz ze nie tylko dla legionistow.
    Świetlik, chrabąszcz a nawet mysza to jest przyroda w swym całokształcie imponująca. I jeśli gdzieś kot goni myszę, to goni przyrodę w osobie tej myszy i wypada przywalić temu kotu tak, żeby mu nigdy mysza do głowy nie przyszła.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,680
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    O to moja 5 najloepszych piłkarzy w historii reprezentacji:

    1.K.Deyna
    2.G.Lato
    3.Z.Boniek
    4.E.Wilimowski
    5.J.Tomaszewski

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Szarmach
    2.Boniek
    3.Lato

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Tomaszewski
    2.Boniek
    3.Lato

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Tomaszewski
    (...)
    dowcipniś się znalazł ;) :) ;) :) ;)

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    według mnie najlepszy był ŚP Kazimiarz Kaka Deyna :) jedyny prawdziwy play-maker w Polskiej piłce !!!

    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2003
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.deyna
    2.wilimowski
    3.lato

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    1,594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Wilimoskiego sprawa wygląda tak. Był on Niemcem, ale urodzonym na terenach przedwojennej Polski. Co by jednak o nim nie myśleć to trzeba przyznać, że był jedenym z najlepszych piłkarzy w historii polskiej piłki. Potwierdza to choćby historyczny mecz podczas MŚ'38 pomiędzy Polską, a Brazylią (5:6) gdzie Wilimowski zdobył 4 bramki. A takich meczów gdzie strzelał po kilka goli było bardzo dużo. A to, że podczas wojny trafił do kadry Niemiec to już całkiem inna historia. Zresztą nie jeden Polak podczas wojny przyznawał się do niemieckiego pochodzenia wyrzekając się równocześnie polskiego. Cóż, takie były czasy, każdy chciał jakoś żyć. Wilimowski także...

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Aras
    Dołączył
    23-04-2002
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Deyna Boniek Lato

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Niestety, Boniek ...

    A potem Lato, Szarmach, Kazik Deyna, oraz Czarek Kucharski oczywiście :):):)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    896
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W historii polskiej piłki nożnej było wielu znakomitych piłkarzy, chociażby wspomniany wyżej Ernest Wilimowski, który za bardzo nie czuł się Polakiem, no, ale parę bramek dla nas strzelił,
    Wilimowski czuł się Polakiem i strzelilał dużo bramek dla Polski, inna sprawa, że potem grał dla Niemiec, cóż robił to co potrafił, a potrafił robić to doskonale!
    tak, tak czuł sie Polakiem i grał w koszulce z czarnym orłem na piersi :P, Polakiem to był np.Janusz Kusociński, Bronisław Czech i Marusarzówna nie pamiętam w tej chwili imienia a nie Wilimowski, owszem był świetnym piłkarzem i strzelił dużo bramek dla Polski, ale umiejętności czysto sportowe nie są jedynym kryterium które należy brać po uwagę.Nie neguje ,że był wielkim sportowcem,owszem był ale nie polskim.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    896
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze Lato, potem Boniek i Lubański. A Deyna? Chyba tylko dla legionistów...

    BEZ KOMENTARZA :(

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a dla mnie

    1.Pele
    2.Boniek
    3.Ronaldo
    4.Wilmowski
    5.Lato

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a dla mnie

    1.Pele
    2.Boniek
    3.Ronaldo
    4.Wilmowski
    5.Lato
    Hehe, Wroclaw skąd się wzięli u ciebie Pele i Ronaldo??
    Następnym razem, aby nie pisać takich bzdur, czytaj uważnie tematy.:)

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze Lato, potem Boniek i Lubański. A Deyna? Chyba tylko dla legionistów...

    BEZ KOMENTARZA :(
    to po kiego wpisujesz komentarz?

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak, tak czuł sie Polakiem i grał w koszulce z czarnym orłem na piersi :P, Polakiem to był np.Janusz Kusociński, Bronisław Czech i Marusarzówna nie pamiętam w tej chwili imienia a nie Wilimowski, owszem był świetnym piłkarzem i strzelił dużo bramek dla Polski, ale umiejętności czysto sportowe nie są jedynym kryterium które należy brać po uwagę.Nie neguje ,że był wielkim sportowcem,owszem był ale nie polskim.
    w niemieckich barwach wystepował tez np Kozakiewicz (ten od gestu) Michalczewski i jakoś to nikomu nie przeszkadzało, a że wtedy czasy były inne...
    Wilimowski żeby utrzymac rodzine robił to co potrafił najlepiej czyli grał w piłkę - nie strzelał przeciez do Polaków, nie zabijał Żydów, nie palił wiosek...

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje typy wygladaja tak:
    1. Lato
    2. Deyna
    3. Boniek
    4. Szarmach

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    896
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze Lato, potem Boniek i Lubański. A Deyna? Chyba tylko dla legionistów...

    BEZ KOMENTARZA :(
    to po kiego wpisujesz komentarz?
    a po takiego aby zwrócić uwagę na tą delikatnie mówiąc ,głupią wypowiedz!!!!!!!!!!!!!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    896
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak, tak czuł sie Polakiem i grał w koszulce z czarnym orłem na piersi :P, Polakiem to był np.Janusz Kusociński, Bronisław Czech i Marusarzówna nie pamiętam w tej chwili imienia a nie Wilimowski, owszem był świetnym piłkarzem i strzelił dużo bramek dla Polski, ale umiejętności czysto sportowe nie są jedynym kryterium które należy brać po uwagę.Nie neguje ,że był wielkim sportowcem,owszem był ale nie polskim.
    w niemieckich barwach wystepował tez np Kozakiewicz (ten od gestu) Michalczewski i jakoś to nikomu nie przeszkadzało, a że wtedy czasy były inne...
    Wilimowski żeby utrzymac rodzine robił to co potrafił najlepiej czyli grał w piłkę - nie strzelał przeciez do Polaków, nie zabijał Żydów, nie palił wiosek...
    a ty widzisz różnicę między " szczaniem w piwnicy a piciem piwa w Szczawnicy?",
    co , chcesz mnie przekonać ,że nie ma różnicy między Niemcami hitlerowskimi a RFN-em?,to raz
    dwa- czy powiedziałem ,że postawa Kozakiewicza i Michalczewskiego mi odpowiada ?
    trzy - omawiamy piłkę nożną a nie inne dyscypliny sportowe, postawa Michalczewskiego i Kozakiewicza nie jest przedmiotem dyskusji
    ps. odnoszę wrażenie,że nie podoba ci się LEGIA i wszystko co z nią jest związane( np. opinia na temat DEYNY a może sam DEYNA) twoje prawo,ale w takim razie przedstawiaj KONKRETNE ARGUMENTY

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Deyna
    2.Boniek
    3.Lato
    4.Szarmach
    5.Lubański

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Boniek
    2.Dejna
    3.Lato

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a ty widzisz różnicę między " szczaniem w piwnicy a piciem piwa w Szczawnicy?",
    co , chcesz mnie przekonać ,że nie ma różnicy między Niemcami hitlerowskimi a RFN-em?,to raz
    dwa- czy powiedziałem ,że postawa Kozakiewicza i Michalczewskiego mi odpowiada ?
    trzy - omawiamy piłkę nożną a nie inne dyscypliny sportowe, postawa Michalczewskiego i Kozakiewicza nie jest przedmiotem dyskusji
    ps. odnoszę wrażenie,że nie podoba ci się LEGIA i wszystko co z nią jest związane( np. opinia na temat DEYNY a może sam DEYNA) twoje prawo,ale w takim razie przedstawiaj KONKRETNE ARGUMENTY
    ale co ma do tego Deyna? Uważam Deyne za jednego z najlepszych piłkarzy w historii, podobnie jak Wilimowskiego i dlatego Deyne umiesciłem na PIERWSZYM miejscu a Wilimowskiego na 3 (drugi wpis w wątku) trudno wiec uznać że nie lubię Deyny!

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wojciech Pochylski:P , Kazimierz Deyna , Grzegorz Lato

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazimierz Dejna !!

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    1 lato
    2 dajna

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nalepszy był Szarmach i Lato. puźniej Deyna z Bońkiem (który nie ma talentu do trenerstwa ;) ) a potem ja oczywiscie niach niach :)

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    595
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 Lato
    2 Dejna
    3 Zeneo Burzwa(:):):):):)!!!)
    4 Boniek
    5 Olisadebe(Polak z krwi i mkości:):))

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •