Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 93

Wątek: GKS-PERGO GORZÓW 30.09.2002

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKS-PERGO GORZÓW 30.09.2002

    Postanowiłem uprzedzić Stilonka i założyć ten temat.
    Piszcie tu wszystko o tym meczu oraz spekulacje kogo
    tym razem podpłaci kobyla góra.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stawiam na GKS

    Liczylem (przed meczami gorzowa z pilą) na Pergo, mialem nadzieje, ze wprzyszlym sezonie zobaczymy derby w ekstraklasi (jeszcze wszystko jest mozliwe), ale widze, ze GKS mozolna praco stara sie utrzymac, a gorzow, lepiej nie mowic. Mam nadzieje, ze GKS ich rozjedzie i pokaze gdzie i ch miejsce.

    Gorzow - Piła dwumecz:), nagla metamorfoza Pergo pozostaje mi tylko bic brawa.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam propozycję; zgotujmy w niedzielę "kupcom" z Gorzowa(TFU) piekło na Długich Ogrodach. Olbrzymie salwy gwizdów, ciekawe flagi, zbiórkę kasy aby mogli kupić parę meczy w 1 lidze.Wszystkie inne pomysły mile widziane.
    Ale mnie dziś zdenerwowali*.


  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rombi, naprawdę super pomysł! Trzeba tak ich wygwizdać, żeby im się jechać odechciało. A gdyby tak jeszcze raczyli się pokazać "działacze" typu Guzenda i inne takie małe ludki to byłoby super. Ale po pierwsze: super pogoda ma być!, bo 2: komplet ludu, po trzecie: super mecz, po 4: mecz ma byc przez nas wygrany! A wtedy po meczu pojde do parkingu i chetnie powiem co nieco Guzendzie.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam będę cały czas
    :):):):)

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie zobaczyłem wynik z gorzowa, no ręce mi opadły, a nogi zwiędły. ****a, możne robić przekręty i sprzedawać mecze, ale trza to robić z głową, a nie odwalać taką beke.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Myśle że po tym co sie stało w meczu Gorzowian z Piłą większość z nas życzy Gdańszczanom aby spuścili takie manto Gorzowianom że.......
    ****************************
    Miałem oczywiście na myśli manto na torze (75:15) a nie jakieś zadymy :P

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ROMBI!ostrzegam!!!
    Prowokujesz do zadymy na forum i na stadionie!
    Narzekac i gwizdac powinienes na wlodarzy a nie na zawodnikow.Co jest temu winny np.taki Hlib?

    Mialem Cie za bardziej rozsadnego forumowicza,ale niestety sie zawiodlem:(

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli chcecie gwizdać to czemu na zawodnikó przeciez oni nie są niczego winni. Przypuśmy że Gorzów kupił ten mecz ale powiedzcie mi tylko za co bo tak dla wiadomości gorzowski klub ma dług w wysokości 2mln złotych:P.
    Szczerze mówiąc dzisiaj zobaczyłem jaką kulture prezentuja forumowicze z Gdańska(oczywiscie nie wszystcy) na czacie byłem poprostu zdumiony waszą kulturą słownictwa a może hamstwem bo jak można uznać takie słowa jak: Stal K**wy Gorzów lub Gorzów to szmaty, czego tak naprawde są winni gorzowianie lub Stal Gorzów przeciez jedynie możecie mieć pretensje do działaczy i do nikogo innego.
    Co do Spółdzielni nie mówie że ona jest i nie mówie że jej nie ma bo niewiem co sie dzieje w klubie i chyba nikt nie wie i dlatego nie bede na ten temat wiecej dyskutował.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    dziadeks, co ty pier....

    Można wygrać ale nie gromic na wyjeździe i nie gadaj że forumowicze z gdańska są nie grzeczni, ci z Gorzowa nie są święci także oto przykład z tematu o meczu GKS APATOR:
    "GKS DNO

    Jesteście beznadziejni i liczę na Stal Gorzów Stal wygra z Toruniem w Pile i oni mają baraże no liczę po cichu na taki układ Gorzów nigdy nie spadnie pa kmiotki z gKs "

    Inną sprawą jest ograniczenie umysłowe tego co to pisał.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam racje i Gigancie nie zmienisz tego a że jesteś podenerwowany to wyładuj sie gdzieś indziej bo sam na wstepie pokazałeś jak sie wyrażasz(ale dobrze że nie dokończyłeś).
    A co do tego wpisu to kieruj pretensje do autora bo ja tak nigdy nie pisałem, a twoi koledzy z forum obrażają cały Gorzów.
    Chyba to nie jest fer???
    Jak jesteście tacy pokrzywdzeni niech idą do GKSŻ i zgłoszą że mecz został sprzedany (ale pamiętajcie o dowodach:P) i jak udowodnicie to bede wam wdzieczny że sprzontneliście nam brudy, tylko najpierw to udowodnijcie a nie rozdmóchujecie sensacje na całe forum nie mając dowodów.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ojjoj widzę że kibic z goszofa jest taki speszony slownictwem ciekawe co robił ok temu jak byliśmy u nich na meczu "sama kultura " na stadionie cudownie wyzywali Zieloną. Teraz jesli chodzi o mecz Gorzowa z Piłą to wielka żenada, widzę wygrana za wygraną to takie spontaniczne i zaskakujące jaka ta silna Piła słaba jest a goszóf odzyskał dawną witalnośc na koniec sezonu aż miło popatrzec, prawie rodzinę tworzą trenerzy. Mam tylko nadzieję że Gdańsk WYGRA u siebie z gorzowem !!!!!!!!!! i zaslóżenie bedzie w ekstralidzę.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli chodzi o Piłe to mam nadzieje że ten klub nie wystartuje w przyszlorocznych rozgrywkach z powodu dlugow wobec zawodnikow. To co zrobili w rundzie finałowej to skandal, po prostu. Chyba ze w przyszlym roku wystartuje w rozgrywkach nowy klub k.ł-s (klub łapuwkarsko-sportowy) stal Gorzów/Piła. specjalnie napisałem z małej litery!!! Mam nadzieje że w tym wszystkim wygra sport i Wybrzeze poradzi sobie zarowno z Toruniem jak i Z Gorzowem.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby to nie Gdansk walczyl o utrzymanie to chcialbym zeby gorzowiaki zostaly w lidze. U nas na derbach tak by dostali po dupie ze az by swiszczalo!

    Ps. Mam nadzieje ze Gdansk tak zloi NAJBARDZIEJ FAIR-PLAY ZESPOL W LIDZE, ze az odechce im sie ekstraligi!!!
    Zawsze i wszedzie Falubaz najlepszy bedzie!

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To było śmieszne to pewnego momentu. Teraz to sie przeradza w chamstwo.
    Już nawet nie chodzi o tą spółdzielnie. Wiadomo ,ze mamy przeciwne zdania.
    Na 90 % nie pojedzie Piotrek Świst :(. Jego organizm źle znosi metalowe płtyki a na treningach jeździł indywidualnie.
    Trener Chomski raczej nie zaryzykuje.
    Jest jeszcze jedna nie wiadoma : Jesper czy Lukas ?
    Ja bym postawił na Lukasa ale z tego c wiem to dziaąłcze mogą nie meic nawet mozliwości ściągnięcia Drymla gdyz ten jak zwykle bedzie zmęczony po GP.
    W tej chwil jest mi obojętne co zrobicie na prezentacji.
    Jest to wasza sprawa , jest mi tylko przykro ,ze zachowujecie sie jak kozackie bydło.
    Jak dla mnie do mozecie rzucać czym chcecie. Każdy pracuje na swój wizerunek.
    Teraz powiem przykre słowa : Wybrzeże Gdansk bardziej zasłużyło na utrzymanie ale popis pseudokibiców odemnieł proporcje.
    Ja mam tylko jedno zyczenie : Niech wygra lepszy
    Pozdrawiam

    p.s Mozecie mnie prowakować ile chcecie i tak na mnie to w żaden sposób nie w płynie.



  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do ArturMarys

    nie chce mi się wierzyć że nie słyszałeś o tym sprzedanym meczu gdzie nasz toromistrz spreparował tor pod gdańszczan,było o tym bardzo głośno w radio i prasie coś słabo się interesujesz speedwayem jeśli nawet tego nie wiesz !
    Odnośnie meczu GKS oczywiście wygra z Pergo ale w barażu przegra i nie ważne z kim pojedzie czy to bedzie ZKŻ lub START.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    From: "Marek Grzeszczak" <marekgrzeszczak@poczta.onet.pl>
    > To ze jest spoldzielnia to pewne (widzieliscie te "popisy" Rafiego u obu
    > meczach ze Stala?). To ze tak sie dzieje to skandal.

    Ja widzialem. Wczoraj Rafi przegral z takim asem zuzlowych torow jak
    T.Piszcz, zas wygrywal z nipokonanymi do tej pory w polskiej lidze
    M.Gizyckim, R.Wielemborkiem czy M.Kierzkowskim. A dzisiaj ten cienias
    przegral w pierwszym swoim wyscigu ze Staszewskim, a w drugim z Paluchem. W
    3 i 4 wyscigu mial symulowane defekty, po ktorych oba silniki musza byc
    remontowane. On chyba specjalnie wsypal do paliwa jakiegos piasku czy cos
    podobnego.
    Nie bede nikogo przekonywal. Zadam tylko pare pytan, a na koniec podam pewna
    autentyczna historie.
    A wiec pytania:
    1. Czy Kosciecha, Frankow i Szczepaniak sa naprawde tak znakomitymi
    zuzlowcami, ze nia maja prawa przegrac ze Staszewskim, Jensenem, Screenem,
    Flisem czy Paluchem?
    2. Czy Hampel, Gapinski i Miskowiak maja monopol na wygrywanie?
    3. Czy w trakcie sezonu zasadniczego Polonia Pila bylaby naprawde taka mocna
    gdyby w tym zespole nie startowali Havelock i Crump?
    4. Czy jesli druzyna przegrywa to juz nie ma prawa wygrac do konca sezonu
    zadnego meczu?
    5. Czy jesli Polonia Pila, ktora ma problemy finansowe, nie wypozyczy za
    darmo Olszewskiego do Gdanska to bedzie oznaczalo tylko to, ze chce spuscic
    Wybrzeze z ligi? A moze Polonia Pila chcialaby cos na tym zarobic, aby
    zaplacic Hamplowi czy Dobruckiemu nalezne im pieniadze?
    6. Skoro Polonia Pila tak dobrze zyczy Stali Gorzow, to dlaczego narazila
    ten klub na straty nie zgadzajac sie na mecz 15.09? (Jensenowi i Drymlowi
    trza bylo przeciez zaplacic).
    7. Czy Wybrzeze Gdansk rzeczywiscie tak pewnie wygralo mecz w Gorzowie?
    Jakim wynikiem zakonczylby sie mecz miedzy Stala i Wybrzezem w rundzie
    zasadnieczej gdyby zamiast Jensena jechal Screen, zas Dryml jezdzilby tak
    jak jezdzi dzisiaj? (przypomne: zdobyl 4 punkty, z czego 3 w 13 wyscigu!).
    8. Czy ktokolwiek z sympatykow Stali Gorzow po zwyciestwie Wybrzeza nad
    Apatorem chocby sugerowal, ze GKS wygral dzieki "pozatorowym" kombinacjom? A
    podobno Rickardsson odmowil wyjazdu na tor w ramach rezerwy taktycznej.
    9. Co jest zlego w tym, ze prywatna osoba z Gorzowa finansuje start Crumpa w
    Gdansku? A moze lepiej byloby gdyby ta osoba zaplacila np. Gustafssonowi,
    albo Pecynie za tasme czy defekt?
    10. Ile punktow zdobywal Flis na pilskim torze gdy startowal w barwach
    Polonii i dysponowal dobrym sprzetem (takim jak dzisiaj gdy jezdzil na
    motocyklu z silnikiem nalezacym do Swista)?
    11. Czy fakt, ze Apator tak latwo zgodzil sie na piatkowy termin meczu w
    Gdansku (stalo sie to 15.09) oznacza, ze jest w zmowie z Gdanskiem przeciwko
    Gorzowowi?

    Pytan starczy. A teraz historia.
    Kilka lat temu siatkarze Stilonu Gorzow dosc dobrze radzili sobie w
    ekstraklasie. Z kolei Gwardia Wroclaw przegrywala mecz za meczem. Przyszly
    play offy. Gwardia dalej przegrywala, a Stilon takze. Doszlo do
    bezposrednich pojedynkow i... Gwardia, ktorra do tej pory nie wygrala
    zadnego meczu wygrala trzy spotkania ze Stilonem i pozostala w lidze, zas
    Stilon, ktory w trakcie calego sezonu byl wyraznie lepszy musial opuscic
    szeregi ekstraklasy. Bo w sporcie wygrywa ten kto jest pierwszy na mecie, a
    nie ten kto prowadzi po pierwszym okrazenia. Jezdzi sie zawsze do konca.
    Prosze sobie tylko przypomniec to co dzialo sie na poczatku sezonu: porownac
    wyniki meczow Stali Gorzow i Wybrzeza Gdansk. Czy wowczas ktos przypuszczal,
    ze Gdansk bedzie mial, mimo wszystko, wieksze sznase na utrzymanie sie w
    ekstralidze niz Gorzow?
    Rysiek




    To ejst wypowiedx dziennikarza Radia Zahód , któy komentował ten emcz .
    radzę sobie ten artykuł wziąć do serca.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie pisz mi takich rzeczy ze slabo sie znam na zuzlu Paradokss! Slyszalem o tym tormistrzu ale Gks w ubiegłym roku był i tak o kilka klas lepszy od Startu a w tym roku Stal jest wyrażnie słabsza od Gks-u co chocby pokazala na własnym torze w meczu z nami. A jeżeli chodzi o baraże to nie bylbym pewien o taki latwy wynik dla Zkz czy Startu, Doceniamy w Gdańsku klase obydwu klubow ale nie skazywałbym z gory na pozarcie Gks-u. A jeżeli chodzi o Start to życze Wam awansu z pierwszej pozycji bo na niego po prostu zasłużyliście.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdansk musi wygrac ze Stala innej mozliwosci nie ma !! Cala Zielona Góra jest za Wybrzezem !!!!

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jest mi tylko przykro ,ze zachowujecie sie jak kozackie bydło.
    A ja jestem Gonzo...

    Teraz powiem przykre słowa : Wybrzeże Gdansk bardziej zasłużyło na utrzymanie ale popis pseudokibiców odemnieł proporcje.
    No widzisz jaki jesteś niekomsekwentny. A co mają kibice do postawysportowej zespołu. Widzisz, nie świadczy to o Tobie najlepiej. Ale "każdy pracuje na swoje konto".

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według informacji prasowych K.Pecyna (jak i pewnie M.Cieślewicznie) nie pojedzie w meczu ze Stalą. Chciałbym podziękować im za sportową postawę.
    Ps
    Henka,Anderssen,Faja,Olson(?),Piszcz i Kierzkowski
    OJ OJ czarno to widzę.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    stilonek

    A co w tym dziwnego ze Stale bez swoich 2 najlepszych zawodników gromi Piłe u siebie .
    No mówie przeciez wy powinnisie teraz walczyc o medale !:P:P:P:P
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Wierzę w to, że wybrzeze w decydującym meczu pokona Stal i to oni staną do walki w barazach z pierwszoligowcami.
    Wybrzeze w przekroju całego sezonu było na pewno drużyna lepsza od Stali i z całą pewnością to oni zasłuzyli sobie na start w barażach, a Stal nietety spadek.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stal wygrywa 48-42 w Gdańsku i jedzie w barażach z Zieloną . Co to będą za mecze !!

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kibicek,
    uspokuj sie, bedzie dobrze!
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Stewala
    Mam taką nadzieję. Bo powtórki z zeszłego roku nie chciałbym mieć. Zobaczymy dziś kto wystąpi w GKS-ie.(wynik mniej istotny bo i tak musimy wygrać w niedzilę - zakładam zwycięstwo Stali z Apatorem)
    Ze Stalą bez zaangażowanych w walkę o byt Pecyny i młodego Cieślewicza nie mamy szans.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    widze te wszystkie wpisy i nawet niechce mnie sie wlaczac w ta glupia dyskusje ale niech bedzie...

    marpol poco to piszesz przeciez wiesz ze i tak bedzie inaczej nawet gdzyby twoja zielona dupa bardzo tego chciala to i tak sie tak nie stanie .
    cooper czesc z waspisze na tym forum ze Gorzow to wiocha ...itp. wiec czego ty sie spodziewasz jak przyjezdzacie do nas. Jezeli chcecie cos zmienic to zacznijcie od siebie to wedy pogadamy.
    sharkeys teraz jestescie tacy madzy a ja ci przypomna rok poprzedni gdzie nawet z Gorzowem nie mogliscie nawiazac walki, wszystko sie zmienia wiec niepodniecaj sie zanadto ze teraz moze usiebie byscie wygrali bo Stal juz lezy a wam tylko w glowach zeby ja jeszcze dokopac.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdansk musi wygrac ze Stala innej mozliwosci nie ma !! Cala Zielona Góra jest za Wybrzezem !!!!
    Całe Leszno jest za Stalą!:P:P:PStawiam 43-47 dla Stali!!!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale się porobiło!!! Kiedy tylko rozeszło się po Polsce, że Polonia Piła przegrała u siebie ze Stalą Gorzów, słynący z zapatrzenia we własną drużynę gdańscy kibice podnieśli rwetes na całą Polskę. Otóż ich zdaniem powstało przymierze pilsko - gorzowskie (niektórzy sugerują, że zamieszany jest w to jeszcze duet pierwszoligowców Start Gniezno i ZKŻ Zielona Góra), które ma na celu spuszczenie gdańszczan do pierwszej ligi.

    Myślenie gdańskich kibiców jest proste - Polonia Piła przyjechała do Gdańska z Jasonem Crumpem i Gary Havelockiem, choć w całej Polsce mówiło się, że nie stać ich na zagranicznych zawodników. Między innymi dzięki nim wygrała 46-44. W rewanżu rozgromiła Wybrzeże, wygrywając aż 64-26. Mało tego - w obydwu meczach z Gorzowem pilanie jechali w krajowym składzie i przegrali. To są fakty, którym nie da się zaprzeczyć. Ale kibice jak to oni mają w zwyczaju doszukują się w tym sensacji. Otóż ktoś musiał sfinansować występ Crumpa w Gdańsku i na pewno był przeciwko Wybrzeżu. Mało tego - ich zdaniem Polonia chce pomóc Stali w utrzymaniu się i dlatego pojechała tak słabo w obu meczach z gorzowianami. Doszukują się przeróżnych podstaw takiej współpracy. Mówią nawet, że to pomoc za to, że na początku lat 90-tych Stal Gorzów pomogła reaktywować żużel w Pile.

    Przeanalizujmy więc te spotkania. Na początek weźmy na tapetę wspomniany mecz w Gdańsku z Polonią. To był pierwszy mecz rundy play-off. Dla Polonii istniało realne zagrożenie koniecznością startu w barażach o utrzymanie w ekstralidze. Gdyby przegrała w Gdańsku, Wybrzeże zbliżyłoby się bardzo i stąd był to chyba najważniejszy mecz w sezonie. Tę wielką próbę nerwów wygrali pilanie i w tamtym momencie było jasne, że będzie im nieco lżej. W następnej kolejce zdobyli kolejny punkt w meczu z Apatorem i ich sytuacja w tabeli była już na tyle spokojna, że nie musieli się już wysilać i obciążać kosztami związanymi ze ściąganiem drogich obcokrajowców. I faktycznie - pilanie wyraźnie od tamtego czasu spasowali. W składzie nie pojawił się już Crump ani też żaden inny obcokrajowiec, co od razu odbiło się na sile całej drużyny. No bo po co obciążać się dodatkowymi kosztami? Crump to ścisła czołówka światowa i jest bardzo drogi. Havelocka pamiętam jeszcze z czasów, gdy startował w Rzeszowie i też był zawodnikiem drogim. Lepiej dać pojeździć Miśkowiakowi, Gapińskiemu czy nie mogącemu się odnaleźć Kościesze. Nic więc dziwnego, że w takim składzie pilanie przegrali w Gorzowie. Stal wykosztowała się dodatkowo na obcokrajowców, a tylko oni dawali jej nadzieję na zwycięstwo, szczególnie pod nieobecność kontuzjowanego Śwista.

    Rewanż... No przyznam, że była to niespodzianka, ale to tak tylko na pierwszy rzut oka. Screen i Jensen pojechali na swoim poziomie. Staszewski w zeszłym sezonie w barwach Włókniarza potrafił nieraz zdobywać około dziesięciu punktów. Paluch też pojechał swoje tzn. to, co od niego w Gorzowie oczekiwano. Zaskoczył chyba tylko Flis, ale każdemu może zdarzyć się lepszy mecz. Zwłaszcza, że Robert przez parę ładnych lat startował w Pile i zna tamten tor. No a Polonia... Hampel i Gapiński na pewno nie zawiedli. Dobrucki ciągle nie może powrócić do tej formy sprzed lat a dodatkowo miał kłopoty sprzętowe. Nie wyszedł też mecz Miśkowiakowi, ale w jego wieku wahania formy to rzecz normalna. Pozostali zaś pojechali nie inaczej niż w przeciągu całego sezonu. Zatem zwycięstwo Stali nie jest wcale taką wielką niespodzianką, zwłaszcza że w przeciwieństwie do Polonii pojechała w swoim najsilniejszym obecnie składzie.

    Inaczej wyglądał mecz z Wybrzeżem. Polonia wygrała 64-26, więc gdańscy kibice sugerują, że w tym meczu postarali się bardziej niż w pojedynkach z gorzowianami. No ale w jakim składzie przyjechała do Piły Stal, a w jakim Wybrzeże? Poza Tomaszem Piszczem i Adamem Fajferem reszta to niedoświadczone żółtodzioby, które przegrałyby chyba nawet z wieloma drużynami z drugiej ligi. Więc nie rozumiem, skąd te opinie. Kibice po prostu denerwują się tym, że ich drużyna jest zagrożona spadkiem i opowiadają różne bzdury. A takie słowa są najczęściej nieprawdziwe i do tego krzywdzące.

    Gdzie tu zatem miejsce na spółdzielnię? Osobiście żadnej nie widzę. Stal po prostu walczy do końca, wyczuła szansę i stara się dogonić Wybrzeże. Z kolei Polonia Piła nie walczy już o nic i nie chce narażać na koszty i tak już będącej w nienajlepszym stanie klubowej kasy. Lepiej to zostawić na przyszły sezon. A co ma do tego Start i ZKŻ? Tego już zupełnie nie wiem.

    skomentuj na Forum...

    Powrót



    To natomiast jest list Janosza z Przeglądu zuzlowego(dodam tylko ,że nie jest z Gorzowa).

    A teraz dobra wiadomość dla kibiców Stali :
    Robert Flis w nagrodę za swój występ przeciwko Polonii otrzyma od swojego sponsora firmy "Domus" nowy silnik.
    W zespole panują juz lepsze nastroje , wszyscy szykujemy się do mecz z Apatorem , gdyby którys z forumowiczów mnie szukał to siedzę pod wieżyczką na niebieskich krzesełkach.
    Misiek wie jak wyglądam więc w razie czego was nakieruje :P
    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    zazwyczaj mniejsze zainteresowanie wywołuja mecze drużyn słabych takich jak Wybrzeze i Stal Gorzow w tym przypadku jest jednak inaczej i powinno byc troche emocji.
    Za Wybrzezen przemawia tylko to ze bedą u siebie a to za malo na Stal Patrzac na składy obstawiam wynik 41- 49 dla Stali Gorzow i zycze im powodzenia w barazach.....z Zielonką:)[quote]echhhh ta Grabówka
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leszczynianie - dziękujemy za poparcie !!!
    My też jesteśmy wszyscy za Unią.
    Kiedy odwołano mecz z Piłą wszyscy kibice Stali nasłuchiwali komunikatów z Leszna.
    Życzymy wam DMP !
    Bo sie wam należy !!!

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak przeglądam dzisiejsze wypowiedzi na forum i przyznam,że zmęczyły mnie te wszystkie wpisy o stolikowych rozgrywkach w naszej elidze. Całe szczęście, że los pozostania w elidze powinien sie rozstrzygnąć w bezpośredniej walce pomiędzy zainteresowanymi drużynami. Zwycięży lepszy i w nagrodę będzie walczył w barażach. Reszta się nie liczy dlatego na próżno wylewać strumienie zdań w tym temacie. Zajmijmy się bezpośrednią konfrontacją naszych drużyn - gorąco porozmawiamy po meczu.
    Pozdrawiam fanów STALI I WYBRZEŻA.

    ---------------------------------------------------
    Zawsze i wszędzie STAL GORZÓW wielka będzie!!!!!!!!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podziekowania dla LESZCZYNSKICH kibiców !!!

    GORZÓW jest za LESZNEM w walce o mistrzostwo.
    Start do E-LIGI !!!!

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Realnie patrząc to będzie zadyma na torze w Gdańsku

    Myślę ,że Stal nie jest bez szans w Gdańsku.Jeżeli przyjadą z Drmlem i Screenem , to moze być i tak ,że wygrają w Gdańsku.Staszewski i Flis to nie ogórki, mogą swoje dorzucić .Co do Śwista, to nie liczyłbym za bardzo na niego brak startów może mu odbić się słabszą kondycją i tzw słabym czujem na torze.O ile zostanie wstawiony do składu.Gorzów w zeszłym sezonie udowodnił ,że z każdym może walczyć nawet w jaskiniach lwa.Jeżeli skompletują sprzęt , a na pewno będzie zrobione wszystko co możliwe , to mogą wygrać już w 14 biegu mecz.

    Żeby nie było kolorowo Gdańsk na swoim torze prezentuje niesamowitą wolę walki.Gubili sie tam najlepsi , co może być potwierdzeniem reguły ,że GKS w tym sezonie nie pokazywał nic (specjalnie) na wyjazdach (ekonomia), za wyjątkiem meczu Gorzowie ,a u siebie jest mocny jeżeli chce .Ale do całkowitego braku pomysłu na wynik można dołożyć to ,że Gorzów juz tam raz wygrał .Jestem cały głupi nie wiem jaki bym typował wynik.Nie słychać jakoś o przygotowaniach sprzętowych w Gdańsku?Ciekawe czy jest pełna mobilizacja?Może ktoś cos wie , jakie motory będą pod dupami gdańszczan?

    Zakończę tym ,że pod stadion w Gdańsku Gorzowian podwiozła pilska taksówka, która wzięła dwa kursy od Gorzowa za darmo.Przecież już byli w polu ale ktoś życzliwy zabrał ich na stopa ofiarując 4 pkt.Z "Daleko od szosy" zrobiły się"Szczęki 9"

    Pożegnam się popularnym Hej Falubaz! Hej Falubaz!
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co chwila docierają do mnie informacje jakoby w meczu wystąpic niemiału kilku zawodników z Gdańska.
    Ja jednak zyczę sobie aby obie drużyny pojechały w swoich najsilnejszych skłądach.
    Wtedy przekonamy się kto jest lepszy i skonczą się dywagacje co by było gdyby. Dzisaj juz trochę ochłonąłem i uważam ,że mecz ten roztrzygnie się w sferze psychicznej.
    Niestety na barkach Gorzowian ciąży ogromna odpowiedzialność za wynik. Zdają sobie sprawę ,że patrzy na nich historia , 90 medalów i Eddie.
    Eddie...mam nadzieje ,ze zobaczysz w niedziele zwcyięztwo lepszej drużyny...
    Ja mam na dzieje ,że będzie nią Stal Gorzów.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Stilonek!
    Masz to zalatwione!
    Sklad Wybrzeza na niedziele:
    Andersson
    Gustafsson
    Pecyna
    Piszcz
    T. Cieslewicz
    M. Cieslewicz
    Nr.7 do wyboru
    I co powiesz na ten sklad?
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stewal - nic nie powiem.
    Wszystko wyjdzie w praniu. Dziaj w Gorzowie trenowali Joe Screen i Jesper Jensen. Joe powoli poprawia starty i wejście w pierwszy łuk.
    Roberto Flis chodzi po aprkingu zadowolony i wraz z Ryszardem Franczyszynem próbowali nowego silnika.
    Piotr Swist jeździł indywidualnie. Mariusz Staszewski jak zwykle wiecej sie krzątał niz jeździł :).
    Zobaczymy jak bezie w neidzielę.
    Gorąco pzodrawiam bo emcz bedzie gorący.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Stilonek,
    dodam tylko, ze Marek zdobyl dzisiaj 13pkt., a Tomek 14 pkt.
    W niedziele pojedzie tez Pecyna.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    stewal

    Czemu Olszak jeszcze nie moze jechac ????????
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wygra Wybrzeże ponieważ:

    -w dobrej formie są Cieślewiczowie
    -wystartuje Krzysztof Pecyna
    -mogą liczyć na gorący doping swojej publiczności
    -będa chcieli udowodnić,że układy nie rządzą polskim żużlem

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słyszałem od jednego z pracowników klubu, że Olszak nie chciał dzisiaj jechać, ciekawe dlaczego. Dobra wiadomość to taka, że Pecyna będzie w niedzielę(źródło to samo, do tej pory się sprawdzało. Wierzę, że wygramy.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli skład będzie taki, jak napisał stewal (mój wymarzony skład) to już mi jest lżej na duszy. Super jeśli tak pojadą. Oj będzie się działo, już czekam na sandej :P

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie tylko ciekawi ilu kibiców z Gorzowa przyjedzie na mecz w niedzielę do Gdańska? 8 (słownie ośmiu ) jak to miało miejsce w pierwszej rundzie.Przecież to obciach wy internetowi, gorzowscy "fanatycy"!

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    14-09-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słyszałem od jednego z pracowników klubu, że Olszak nie chciał dzisiaj jechać, ciekawe dlaczego... Dobra wiadomość to taka, że Pecyna będzie w niedzielę(źródło to samo, do tej pory się sprawdzało. Wierzę, że wygramy.
    Z wyborczej:
    Szkoleniowiec Wybrzeża sugeruje, że w miejsce Pecyny pojedzie Jarosław Olszewski, który po dłuższym rozbracie z torem żużlowym w ostatni wtorek odnowił licencję. Nieobjeżdżony Olszewski za krajowego lidera Pecynę? Takie rozwiązanie bardzo pasowałoby gorzowianom, jednak nie jest możliwe. Olszewski faktycznie może pojawić się w składzie Wybrzeża, ale najwcześniej w barażach, oczywiście jeżeli zespół z Gdańska do nich trafi. (koniec cytatu)

    Pozdrawiam.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardziej spodziewajcie się,że pojedzie za cieniasa Fajfera.Każdy logicznie myślący trener posadziłby na ławce Adama, po tym co pokazał w dzisiejszym meczu(zresztą poza jednym,góra dwoma meczami na ogół zawodził).Ciekawi mnie czemu nie jechał dzisiaj Olson.Nie wypadłby gorzej od Fajki a przy okazji miałby przetarcie przed decydującymi meczami na własnym torze.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •