Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: WKM Warszawa - Iskra Ostrow (mecz o baraze)

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WKM Warszawa - Iskra Ostrow (mecz o baraze)

    Zbliza sie decydujacy mecz o drugie miejsce w II lidze, a tu cisza.

    Sklady awizowane na to spotkanie:

    TŻ Iskra Ostrów Wlkp.
    1. Rafał Kowalski
    2. Tomasz Poprawski
    3. Przemysław Tajchert
    4. Marcin Ryczek
    5. Paweł Łęcki
    6. Adam Jaziewicz
    7. Tomasz Kwiatkowski

    WKM Gwardia Warszawa
    TŻ Iskra Ostrów Wlkp.
    9. Roman Jankowski
    10. Jarosław Wiśniewski
    11. Waldemar Walczak
    12. Dariusz Fijałkowski
    13. Andy Smith
    14. Przemysław Rajkowski
    15. Michał Aszenberg

    W Iskrze za Ryczka pewnie pojedzie Gjedde, co nie zmienia faktu, ze nie powinnismy miec wiekszych problemow z odniesieniem zwyciestwa.

    Moj typ to 50:40 dla WKM-u.

    Pytanie do ostrowian (Franky'ego, maher'a, pumy i innych ktorych spotkalismy w Ostrowie): Wybieracie sie do Warszawy?? Chetnie bysmy sie z Wami spotkali, zeby razem obejrzec meczyk.



  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewne jest to ze wygramy,natomiast ciekawsza sprawa jest z kim pojedziemy w barazach!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Iskra na 100% pojedzie w tym spotkaniu w krajowym składzie, bo nawet obecnośc Gjedde i drugiego obcokrajowca nie daje szans na nazwiązani walki przy takiej jak dotychczas postawie polskich zawoników o czym mowił prezes a takze trener Iskry.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam wątpliwości ze w tym spotkaniu wygra Gwardia. Mój typ na to spotkanie to 55-35.
    GG:2301104
    Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Iskra pojedzie w krajym składzie, to nie ulega wątpliwości. Wesul niestey przynajmnie ja nie wybieram się na mecz! Wątpię także by któryś z forumowiczów wybrał się do stolicy. W ostrowie już myśli się o następnym sezonie.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zastanawia mnie dlaczego w skladzie iskry awizowany jest Rafał Kowalski?! Wedle mnie i wielu pozostalych kibiców (w tym forumowiczów:)))) Kowal po ostatnich "popisach" na torze nie powinien juz chyba jezdzic w iskrze!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zastanawia mnie dlaczego w skladzie iskry awizowany jest Rafał Kowalski?! Wedle mnie i wielu pozostalych kibiców (w tym forumowiczów:)))) Kowal po ostatnich "popisach" na torze nie powinien juz chyba jezdzic w iskrze!!!
    Masz na myśli mecz z TŻ Lublin... Jestem z Lublina i to co wyrabiał Kowal nie specjalnie mnie martwiło, ale dla fanów Iskry musiał to być bolesny widok. Nie sądze, żeby z dnia na dzień zapomniał jak się jeździ. Może mecz w Wawie to szansa na rehabilitację. Popatrzcie na naszego Jurka Mordela. Nie jeździł prawie cały sezon, odczuł to mocno i może dlatego tak dobrze pojechał w Ostrowie (to był jego najlepszy mecz od ośmiu lat).
    Niestety, nie daję Iskrze większych szans w meczu z Gwardią. Warszawianie wygrają zdecydowanie. Iskra nie ma klasowych zawodników, a do tego ci ci są - nie mają na czym jeździć.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurde tak sie zapaliłem na ten żużel, ale niesety, chociaż nie z mojej winy :), nie byłem na ostatnich spotkaniach (dówch). W tę niedzielę mam nadzieję, ze będę na stadionie przy Racławickiej (w końcu baraze).

    Ciekawe jak bedzie w i lidze (chyba baraze przejdziemy? :) )

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz na myśli mecz z TŻ Lublin... Jestem z Lublina i to co wyrabiał Kowal nie specjalnie mnie martwiło, ale dla fanów Iskry musiał to być bolesny widok.
    hehe, jakby to powiedziec?! Kowal w meczu z Lublinem jechal dla swojego nowego pracodawcy, wiec chyba nie bedzie chcial sie rehabilitwowac!! Oby w przyszlym roku w Lublinie w ktoryms meczu znowoz nie znalazl pracodawcy na kolejny sezon!!!
    Pozdrowionka z wlkp.
    Maxi vel MarPop

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie sadze zeby Kowal jezdzil u nas w Lublinie. A poza tym kazdy moze miec gorszy dzien....

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie sadze zeby Kowal jezdzil u nas w Lublinie. A poza tym kazdy moze miec gorszy dzien....
    Tez tak uwazam, on nie gwarantuje dobrego wyniku w I lidze. Poza tym, po tym jak pojechał z nami w Ostrowie, trudno mu zaufać.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będzie mnie w Warszawie. Trudno przypuszczać żeby wybrali się do stolicy jacyś kibice z Ostrowa...wszak ostatnio zawodnicy pokazywali jak im "zależy" na ostrowskich kibicach:P
    Iskra jedzie krajówką..., a Wam życzę jak najwyższej wygranej...aby dług Iskry się nie powiększył:)

    KM Ostrów rulezzz ;)

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Według mnie Gwardia wygra 55-35.A w barażach pojadą z Kolejarzem Rawicz.Czyli za rok Warszawa w 1 lidze!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak się wszyscy spodziewali...Iskra wysoko przegrała:(

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •