Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Dragomir Okuka oglądał ligowy mecz Utrechtu

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dragomir Okuka oglądał ligowy mecz Utrechtu


    Utrecht w ligowym meczu pokonał De Graafschap 4:0 (2:0). To bardzo dobry, poukładany kolektyw. Będzie ciężko. Szanse oceniam fifty-fifty - mówi trener Legii Dragomir Okuka, który w poniedziałkowy wieczór oglądał z trybun spotkanie holenderskiej ektraklasy. W następny czwartek mistrzowie Polski zagrają w Warszawie z Utrechtem w drugiej rundzie Pucharu UEFA.
    Mecz zaczął się o godz. 20. Było to bardzo dobre widowisko - opowiada "Gazecie" szkoleniowiec. - W pierwszej połowie goście przy stanie 1:0 mieli rzut karny, ale go nie wykorzystali. Strzał obronił bramkarz Utrechtu. A potem gospodarze przeważali wyraźnie. Nasi rywale to zespół podobny do Legii. Nieustępliwy, walczący, bardzo dobrze przygotowany pod względem fizycznym. Chociaż nieco inaczej ustawiony pod względem taktycznym. My preferujemy grę trzema obrońcami, pięcioma pomocnikami i dwoma napastnikami. Holendrzy grają systemem 4-4-2.

    W poniedziałek najbardziej podobali mi się w tym zespole boczni pomocnicy oraz obrońcy. Na prawej stronie reprezentant Belgii Stijn Vreven, który grał niedawno w Szczecinie przeciwko Polakom, a także Stefaan Tanghe. Na lewej - Tom van Mol i Dave van den Bergh. Uznanie budzi również gra napastników. Zwłaszcza Jugosłowianina Igora Gluscevicia. To bardzo wysoki zawodnik, ciężko wygrać z nim pojedynek główkowy. Strzelił jednego gola, a mógł zdobyć ich o kilka więcej.

    Działacze Utrechtu potraktowali mnie bardzo uprzejmie. Czekali na lotnisku w Amsterdamie. Stamtąd dojechaliśmy na miejsce. Tam podobało mi się dosłownie wszystko. Bardzo przyjemna atmosfera na trybunach. Znakomicie, nieustannie dopingujący kibice. Sam obiekt też wygląda bardzo dobrze. To trudno ocenić, ale wydaje mi się, że może pomieścić ok. 20-30 tysięcy ludzi.

    Mamy jednak realne szanse, by awansować do kolejnej rundy Pucharu UEFA. Wiem, że w europejskich rozgrywkach polska drużyna nigdy nie wyeliminowała holenderskiej, ale tym bym się nie sugerował. Każdy mecz jest inny, a historia nie ma decydującego znaczenia.

    W środę o godz. 10 wracam do Polski. O 13 powinienem już być w Warszawie. Dziś przypada 11 września. Czy mam jakieś obawy spowodowane tą datą? A dlaczego miałbym mieć? Przecież nie tylko ja korzystam tego dnia z samolotu. Co ma być, to będzie. Nie zamierzam się przejmować. Dzisiaj wieczorem zamierzam poprowadzić drużynę w meczu Pucharu Polski z Okęciem. Nie widzę powodu, by coś miało mi w tym przeszkodzić.


    No i może być ciężko...


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    494
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak Legia popłynie...
    __________________________________________________ _____________________________________________
    CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ W MOIM SERCU TO JEST TO WISŁA NASZ TS!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar LegiaL
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam obiekt też wygląda bardzo dobrze. To trudno ocenić, ale wydaje mi się, że może pomieścić ok. 20-30 tysięcy ludzi.
    To ja podpowiem Okuce ze stadion Utrechtu ma 18.000 miejsc.
    Świetlik, chrabąszcz a nawet mysza to jest przyroda w swym całokształcie imponująca. I jeśli gdzieś kot goni myszę, to goni przyrodę w osobie tej myszy i wypada przywalić temu kotu tak, żeby mu nigdy mysza do głowy nie przyszła.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja pytam, co sądzicie o opinii o piłkarzach Utrechtu. Ile w tym kurtuazji, mydlenia oczu, a ile prawdziwych stwierdzeń Okuki.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    licze że Legia pojedzie z Utrechtem :) a kucharski ustrzeli cos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •