Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: Protas i Richardson na dziko w Chorzowie !

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Protas i Richardson na dziko w Chorzowie !

    Piotr Protasiewicz i Lee Richardson prawdopodobnie otrzymali wild card na GP Europy.
    (wiadomość nieoficjalna)


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Beznadzieja. Tak jednym słowem można określić decyzje o dzikich kartach. Wolałbym aby jechał Hampel, a nie poraz kolejny Protas.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Hmmmmm faktycznie - nie jest to GP Polski tylko GP Europy więc dzikie karty się należą nie tylko Polakom. Według mnie powinien startować Richardsson i Bajerski. Lee wiadomo dlaczego a Bajerek dla przetarcia się przed GP w przyszłym roku. Hampel ma jeszcze masę lat do startu w GP (wiekowo, nie chodzi mi tu o to że Hampel za mase lat dopiero wystartuje w GP - proszę mnie źle nie zrozumieć:) )zresztą już raz startował w tym roku i zdobył 2 pkt a względy praktyczne jednak są za wstawieniem Bajerskiego. Protasiewicz ma już dość sporo startów, ponadto mówił ze ma mało kasy na sprzęt więc lepiej jakby sobie odpuścił. Co do forsowania przeze mnie startu Huszczy w Chorzowie to zmieniłem ostatnio zdanie po Pile i meczu z Gnieznem. Niestety przede wszystkim odstający sprzęt jest tego głównym powodem a wiem że ponieważ "Tomek" jechał w Pile na sprzęcie ligowym to na Chorzów tak samo by specjalnie nie szykował maszyny.

    Pozdrowienia.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co wy tak za wszelka cene chcecie tego Hampela tutaj wstawic on w poprzednim swoim starcie w GP nic nie pokazal Lee jest na fali i jemu sie nalezy a co do 2 kandydatury to nie wiem szczerze zreszta to GP europy a ze jest w polsce to niekoniecznie musza startowac w nim nasi rodacy :)

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zaznaczam ze to jest gp europy wiec moze tam jechac nawet 2 zagraniczniakow

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście

    Adas_ZKZ

    ale w GP Skandynawji jechalo bodajze dwoch szwedów!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w gp skandynawii jechal dunczyk i szwed

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drax:
    Nie masz racji. Dzikie karty otrzymali B.Pedersen i D.Ruud.
    Jak pewnie się orientujesz ten pierwszy to duńczyk.
    Problem niestety leży gdzie indziej. GP Skandynawi było pierwszym sygnałem, że można robić nas w konia. Pierwotnie dzikie karty dostali P.Karlsson i D.Ruud i w miejsce kontuzjowanego Walaska powinien jechać Pepe. BSI postanowiło jednak zmienić decyzję i dać dziką Pedersenowi a Karlsson wskoczył na miejsce Walaska. Prawdopodobnie brak reakcji ze strony GKSŻ nauczył Angoli, że z Polakami można grać jak się chce i efekt mamy w Chorzowie. Prawda jest taka, że pomimo największego wkładu w rozwój GP BSI i Olsen mają nas w dupie. Zastanwiam się kiedy w końcu My Polacy nauczymy się walczyc o swoje i BSI zrozumie, że jak nie ma Polaków to nie ma GP. Władni aby coś zrobić w tym kierunku jesteśmy tylko my kibice, bo wystarczy przestać jeździć na GP za granicę a tłumnie przychodzić na imprezy w Polsce.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I po kłutni. Karty rozdane a nam pozostanie tylko wyzywanie panów z BSI że nie pojedzie 2 Polaków
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Protasiewicz już się w GP najeździł i z jakim skutkiem?
    Bajerski powienien dostać wild'a.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Protasiewicz nie powinien dostać dzikiej karty, bo jak mówił nie ma środków, aby należycie przygotowac sprzęt oraz jak wiadomo dla Pepe Grand Prix nie jest rzeczą obcą. Lee słusznie otrzymał dziką kartę, jako drugi powinien ją otrzymać Hampel lub Bajerski

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzikie karty należą się polakom. Przybajmniej z tego względu , że GP organizowane jest w Chorzowie i w 90% zostanie wypełnione przez polskich kibiców (jeśli sie uda organizatorm zapełnić choćby połowe stadionu to będzie sukces). Ale patrząc obiektywnie to nie ma komu ich dawać i tak skończyli by swoje zawody po dwóch biegach. Szkoda słów.

    P.s. Ale to nie zmienia faktu , że i tak się tam wybieram.

    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ciekaw jestem kogo BSI wstawilaby na GP w Chorzowie gdy ktorys z etatowych jezdzcow GP ulegnie wypadkowi. Czy bedzie to Polak?

    Ponadto uwazam, ze GP Europy powinno byc traktowane jak rozgrywane eliminacje kontynentalne wiec Anglikom ani Vikingom sie ta dzika karta nie nalezy.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to dziwna sprawa w Polsce powinni jezdzic Polacy a nie inni nie mam nic do Lee ale to jest dla mnie nie zrozumiale .GP Europy to w prawdzie gp europy ale ono sie odbywa w posce wiec... powinni jezdzic polacy i tyle.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Polacy nie gesi

    Nie przypominam sobie podobnej sytuacji,po raz kolejny widac operatywnosc polskich wladz(smiechu warte),co z tego,ze Richardsson jest w wybornej formie i w cuglach awansowal do Grand Prix,zawody rozgrywane sa w Polse i dwie dzikie powinny byc dla Polakow.Richardsson startowac bedzie w przyszlym roku ze stalym numerem,a poki co Chorzow jest polskim miastem i to Jarek Hampel powinnien wystartowac.Wierze,ze podobne zdanie ma wielu z Was.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem bardzo ciekawa kto wpadl na tak znakomity pomysl by na GP w Chorzowie wystawic tylko jednego Polaka?? Ciekawe czy przez to przyjedzie wiecej kibicow angielksicj dopingowac Richardssona i zapelnic chorzowski stadion...bo mi sie wydaje ze jednak beda placic kare za niewywiazanie sie z umowy z BSI co do frekfencji na tychze zawodach...Przeciez to jest logiczne , ze im wiecej Polakow na tego typie imprezie tym wiecej polskich kibicow...ale nie rozumiem ludzi , ktorzy kreca tym calym cyrkiem...i tylko i wylacznie z tego powodu nie pojade na GP...Mial byc Protas i Hampel...jarka nie ma...wiec po co jechac tyle km?? a mialo byc tak fajnie...no ale zawsze cos jest nie tak...Richardson? przeciez on sobie pojezdzi w przyszlym roku w calym cyklu...zenada...ale to sa szanowni Angole !!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Inne zdanie

    A ja mam inne zdanie.Jak wiemy oprocz Tomka Golloba w Grand Prix jeszcze zaden inny polski zuzlowiec nic nie osiagnal.Tak samo kazdy wie ze Protas odpadnie po 2 swoich pierwszych startach(2 razy ostatni).Co do dzikiej karty dla Richardssona wpelni sie zgadzam poniewaz anglik jest znacznie bardziej waleczny niz nasi krajowi jezdzcy(oprocz Golloba i Cegielskiego).Wiem takze ze Lee Richardsson SGP sobie nie oleje i przygotuje sie nalezycie.wiec po co 2 polakow jak mozna dac dzikie karty np.Richardssonowi i Erikssonowi lub Toniemu Svabovi i Ronniemu Pedersenowi???(Teraz podalem przyklad wiec prosze bez podtekstow.)napewno Ci zawodnicy przygotowali by sie lepiej niz nasi zawodnicy.
    PAPA

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co Protas..on i tak jest w Gp 2003 to po co mu to??!!
    Ja bym dał tą karte Hampelowi lub Markowi Cieślewiczowi:P

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za co Cieślewiczowi przecez on by sie tam spalil jest za cienki sa lepsi zawodnicy

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta !!!

    ciekawe kto z kim sie poklocil w sprawie dzikich kart,BSI zobaczyla ze u nas nie moga dojsc do porozumienia i pewnie dali im propozycje nie do odrzucenia,szkoda na pewno to nie wplynie na wieksza ilosc kibicow z Polski,po co te nasze tematy i wypowiedzi kto pojedzie? komu sie nalezy?

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BSI najprawdopodobniej sugerowała się wynikami Finału w Pile. Uznała, że jedno miejsce należy się triumfatorowi czyli Richardsonowi a drugie najlepszemu w tych zawodach Polakowi, a wieć Protasiewiczowi.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W GP Euro z dzikimi kartami wystąpią P.Protasiewicz i L.Richardson.GKSŻ zabiegała o występ J.Hampela ale biuro GP postanowiła dać szanse młodemu anglikowi.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    co to ma byc ???????

    Richardsson ok, ale dlaczego znowu protas. Po angliku widac ze ma wysoka forme i moze namieszac. A protas, nie zebym go nie lubil bo jest wychowankiem zielonki, ale chyba nadszedl czas na innych zawodnikow polskiej ligi, on sobie pojezdzi w przyszlym cyklu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •