Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: Dziwna decyzja GKSŻ

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dziwna decyzja GKSŻ

    Trochę się zdziwiłem czytając jak GKSŻ zmieniła datę rozgrywania barażu na 5 i 13 pazdziernik ze względu że Ciegielski na GP u kangurów. Co to znaczy jakieś piorytetowe traktowanie Cegły i uzalanie się bo wielki Cegła nie zdązzy na samolot, to głupie. Co to inne kluby obchodi że nie będzie na mozliwych barażach takie życie zawodnika jeśli się jeżdzi w GP to trzeba się liczyć czasami z terminowymi kolizjami. Przeciez kazdy klub kombinuje i ustawia zawodników czasami kogoś brakuje po prostu zdaża się. Albo niech Gniezno płaci ekstra za gorzowiaka skoro to ich zawodnik wiedzieli że gośc ma wiele imprez, a poza tym co on ma szanse a mistrza lub podium jak chociaż by Tomek ma 30 pkt do 10 miejsca a więcej niż 8 pkt nie zarobił w turnieju więc co to za specjalne traktowanie.Nie piszę tego dlatego że ZKŻ walczy z Gnieznem ale chodzi mi o uczciwe podejście a nie choubienie RODZYNKÓW.Teraz niech
    ini zawodnicy i kluby wnioskują do GKSŻ o zmianę terminów bo....


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sam chyba nie wierzysz w co mowisz

    czlowieku,skoro cegla reprezentuje Polske to jest oczywiste ze nalezy przesunac terminarz.jak by tego nie zorbione to by powiedziano ze sa rowni i rowniejsi( np. Tomek G. i Cegla) Cegla jest w GP i nalezy respektowac to ze Gp jest daleko od Polski i Cegla moze np. nie przybyc na czas.
    a ze nie lubiecie gorzowa to wasz problem....:)))
    pozdrowienia (my tez kochamy torun inaczej:) )

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stary ja bym na twoim miejscu nie narzekal, bo o ile mi wiadomo Hamill i Pedersen tez startuja w GP i jesli to Wy pojedziecie w barazach to bedziecie mieli duzy problem ;) No ale coz, jak sam powiedziales- takie jest życie ;-)

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Sam źle rozumujesz. Lepiej taką decyzje podjąć za wczasu. Potem mogą się zrodzić podejżenia że były na GKSŻ jakieś naciski ze strony klubów i tak dalej. Po za tym jak słusznie zauważył Ryan Hamill i Pedersen też jeżdża w GP i ich udział w meczu byłby niemożliwy.

    P.S Widze że niektórzy kibice ZKŻ już widzą swój klub na I miejscu w tabeli na koniec sezonu. I nie biorą pod uwage innych możliwości. Ale do tego jeszcze daleka droga.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten co wymyslil ten temat to po prostu BARAN!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe czy miałbyś takie samo podejście do tej sytuacji gdyby to zawodnik z Twojej drużyny miał startować w tym GP?
    Pewnie by Tobie do głowy nie przyszło , że ta decyzja jest niesprawiedliwa... A ten wątek brzmiał by "Słuszna .... "
    Nie bądz samolubny...

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sam_fan_falubaz

    Bzdurny temat wymyśliłeś i w ogóle nie masz racji. Jeśli jesteś za fair play i czystą rywalizacją sportową to nie powinieneś w ogóle tego tematu wymyślać. Słuszna decyzja GKSŻ, poza tym ciekawi mnie co będzie z KSMami na baraże. To jest dopeiro skur... two jeśli będzie tak jak rok temu.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam te pretensje za zupełnie nie uzasadnione. Chyba o to nam wszystkim chodzi aby drużyny wygrywały znajdując się w optymalnym zestawieniu. Jestem ciekawy czy gdyby Kurmański miał w tym czasie jakies zawodu czy również oponował byś przeciwko takiej decyzji GKSZ. Troszke obiektywizmu nie zaszkodzi.

    Pozdrawiam :-)))

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobry temat. Tylko, czemu ma GKSŻ uwzględniać problemy Cegielskiego a nie uwzględnia np. mistrzostwa USA i problemy zawodników startujących w nich. Czy na mecze, które nie mogły się odbyć przy ustalaniu daty kolejnego terminu GKSŻ uwzględniał terminy możliwej jazdy dla wszystkich zawodników zainteresowanych myślę, że nie. Co zadziałało teraz to można się domyślać tym bardziej, że podstaw prawnych do takiej decyzji nie było. Co ma powiedzieć np. Gorzów przed meczem z Gdańskiem ich najlepszy zawodnik też nie może wystartować proszą o przełożenie meczu. Takich możliwych przełożeń w miarę potrzeb mogło być bez liku a tak może być zaskarżona decyzja i myślę, że zainteresowane kluby to zrobią.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    308
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak ma głowna komisja sportu żużlowego tak postępować to niech se kluby żużlowe swoją lige utworzą!!!!!!!1

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    TAaaa, teraz wszyscy zielonogorscy forumowicze podnosza wielka wrzawe, bo nasz Cegielski startuje w GP i moglby nei zdarzyc na baraze, ktore byc moze nas czekaja. No coz...samolubni i zaslepieni we wlasnej druzynie maja z tego co widac klapki na oczkach.
    Gdybym byl tak slepy jak wy, drodzy koledzy to musialbym powiedziec, ze zycze wam abyscie to Wy startowali w barazach i zeby GKSZ zmienila termin spowrotem na 20 pazdziernika.
    Tylko ze wtedy zaczelibyscie sie na mnie rzucac z siekierami i mlotkami, ze jestem taki i owaki. Dlatego tez moze zakoncze ten wywod, bo to nei ma wiekszego sensu patrzec, jak mlodzi ludzie, poza czubkiem wlasnego nosa widza ... - tyle widza - NIC.

    Wspanialej walki zycze na torze rzecz jasna.:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten co wymyslil ten temat to po prostu BARAN!
    Boże człowieku, wszyscy rozwijają swoje wypowiedzi, wypowidaja sie na temat tylko jakas **** postepuje w ten sposób. Wex sie kur... zamknij
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Przesuniete termin - ok.

    Przynajmniej beda. jak juz na forum wspominalem sprawiedliwe i rowne baraze. A o to w sporcie chodzi.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    16-08-2001
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem przesunięcie baraży nie powinno dotyczyć tylko Gniezna jeśli w nich pojedzie, ale wszystkich drużyn ponieważ każda z drużyn, które mają szanse na baraże ma jakiegoś zawodnika z GP(za wyjątkiem Gdańska). Nie można przesuwać sobie terminu uzależniając to tylko od Cegły, czy Gniezno pojedzie w barażach, czy nie. Moim zdaniem takie stawianie sprawy jest nieczyste, bo albo przesuwamy już baraże dla wszyskich drużyn, albo pozostawiamy stary termin. GKSŻ stawia sprawę nie fair w stosunku do innych drużyn.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat ze Stamperka:
    "TAaaa, teraz wszyscy zielonogorscy forumowicze podnosza wielka wrzawe, bo nasz Cegielski ..."

    Wasz Cegielski...HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHhahAHAhA hAHAH

    Wrócimy do temaru za jakiś czas
    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TAaaa, teraz wszyscy zielonogorscy forumowicze podnosza wielka wrzawe, bo nasz Cegielski startuje w GP
    Hey i jak tu nie poweidzieć, że Gniezno jest uprzedzone do Zileonki. Weź się wysil i poczytaj co większość forumowiczów z Zielonej mysli o tej sprawie. Takie myslenie jak Twoje prowadzi do tego że później nie dziwięsię że są głosy że cała ZG to bandyci;-)

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przynajmniej beda. jak juz na forum wspominalem sprawiedliwe i rowne baraze. A o to w sporcie chodzi.
    Mati jak będzie szopka z KSMem jak rok temu, czyli niesparwiedliwe przelicnziki to te baraże nigdy sprawiedliwe nie będą;-) Może ktoś coś o tym więcej wie....
    pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dezcyzja taka jest jak najbardziej słuszna i nie dotyczy ona tylko cegły
    podobnie zresztą się działo jak na początku tomek gollob jeździł w gp i wtedy było ok
    a jeśli chodzi o hamila to on jeździł w mistrzostwach stanów a nie świata więc nie wiem o co chodzi
    a cegielski jak mi się wydaje startuje w barwach polski
    więc nawet tych z zielonki
    a tak w ogóle to najbardziej powinni sie cieszyć kibice z zielonki bo to od nich dwujka jeździ w gp a oninie muszą wywalczyć pierwszego miejsca z resztą przekonająsie o tym już jutro ok godz 18
    pozdrowionka dla kibiców żużla

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do GKSŻ - to jako członek tej instytucji i delagat klubu w czasie sezonu nie mamy szergowi członkowie wpływu na decyzję jaką podejmie prezydiu. My spotykamy się tylko dwa razy do roku i dopiero wtedy jest maglowanie na jednym posiedzeniu. osobiście się z tym nie zgadzam i są świadkiewi m.in rufin sokołowki , jakie jest moje zdanie w tej materii. Co do zmiany tereminu baraży ze wzgledu na cegłę to uwazam to za słuszny i tak samo powinnno się zmienic termin ze względu na zawodnioków obcych startujacych w grand prix z tego względu , że tremin tej imperzy został zmieniony po kontraktach zawodników zagranicznych. druga sparwa to obliczznie ksm na ten mecz , który faworyzuje druzynę z E-ligi. Trzecia sparwa , którą podnosiłem na posizedzeniu GKSż to deflektory. W leidze jżdzi sie z deflektorami w I nie. Jak to ma wygladac w barazu. Nie ma przepisu w regulaminie.
    I to na razie tylko tyle.
    Robert Gromadzki delegat GKSŻ z Zielonej Góry

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Cytat ze Stamperka:
    "TAaaa, teraz wszyscy zielonogorscy forumowicze podnosza wielka wrzawe, bo nasz Cegielski ..."

    Wasz Cegielski...HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHhahAHAhA hAHAH

    Wrócimy do temaru za jakiś czas
    Pozdrawiam
    Ty sie smiejesz ze mnie...masz prawo, z tym ze ja w tym momencie smieje sie z Ciebie - a to dlatego, ze narazie Cegla jezdzi u nas, wiec mowie Nasz. Proste dla tych, co znaja czasy w jezyku polskim. Mowie w czasie terazniejszym(dla Twojej informacji:)) A do tematu mozemy powrocic za jakis czas, nie widze problemu:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    GreenGang

    TAaaa, teraz wszyscy zielonogorscy forumowicze podnosza wielka wrzawe, bo nasz Cegielski startuje w GP
    Hey i jak tu nie poweidzieć, że Gniezno jest uprzedzone do Zileonki. Weź się wysil i poczytaj co większość forumowiczów z Zielonej mysli o tej sprawie. Takie myslenie jak Twoje prowadzi do tego że później nie dziwięsię że są głosy że cała ZG to bandyci;-)
    Masz racje, zle wyrazilem swoje zdanie. Zamiast "wszyscy" winnem powiedziec "niektorzy".
    PRZEPRASZAM wszystkich dotknietych moimi slowami. Mam nadzieje, ze nikt nie czuje prez to do mnie urazy:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Temat jest na czasie tyle tylko że teraz odnosi się do druzyny Zielonogórskiej a nie Gnieźnian. Ciekawe co teraz powie Sam_fan_Falubaz. Dalej uważasz że ta decyzja jest niejasna ?. Co prawda do końca sezonu jeszcze jest wszystko możliwe ale... na razie to wy powinniście dziękować GKSŻ bo to umożliwi jazde w barażach Hamillowi i Pedersenowi.

    P.S
    Sam pamitaj że każdy kij ma dwa końce (niektóre nawet trzy ;)). Mówisz coś teraz a potem może się to odwrócić przeciwo tobie. Tak jak w tym przypadku.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    Może zmiana terminu . GKS chyba za? hahha

    Mrucky podpisuje się pod tym co napisałeś.
    Trzeba najpierw poczekać do końca kolejki a póżniej mieć pretensje.Ale może na wniosek sam fan falubaz-a GKSŻ zmieni date na poprzednią.:D:D
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •