Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: PEPE w Grand Prix Skandynawi !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PEPE w Grand Prix Skandynawi !!!

    Piotr Protasiewicz ma szanse na wystąpienie po raz kolejny w tym sezonie w Grand Prix!!! Po tym jak powaznej kontuzji doznał Grzegorz Walasek i najprawdopodobniej sezon juz dla niego sie skonczyl!!! I teraz zasadnicze pytanie czy ,,PEPE`` pojedzie na poziomie w GP Skandynawi???


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje ze PePe nie skonczy turnieju po 2 lub 3 biegach.Mysle ze powinnien dotrzec do turnieju glownego,poniewaz nie startuje pod zadna presja.Tylko bardzo prawdopodobne jest ze bedzie mial slabe motocykle(brak srodkow finansowych),ale trzeba miec dobre mysli.

    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam pojęcia dlaczego akurat zawsze Protas dostaje dzikie karty na GP jak ani razu jeszcze nic sobą nie zaprezentował. Jest wielu żużlowców w Polsce i na świecie, którzy z pewnościa pojechaliby lepiej od Pepe. A jeśli nawet nie to powinno im sie dać szansę. Bo Protas swoich nie wykorzystał w tym sezonie. Pozdrowienia

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rezerwowy Protas

    Protas jest poprostu 2 rezerwowym w GP.Pierwszym jest P.Karlsson ,ale on jedzie z dziką kartą.To jest powód występu Piotra w GP.Życze powodzenia.Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pepe to zawodnik bardzo ambitny o ogromnych możliwościach i wydaje mi sie że powinien wystartować w tym cyklu i myśle że jakby miał sprzęt odpowiednio przygotowany to stać go napewno na wiele, może nie na podium ale uważam że pierwsza dziesiątka przy odrobinie szczęścia jest w jego zasięgo, oczywiście nie w końcowej klasyfikacji tylko w tym jednym turnieju.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Jesli da rade awansowac do przyszlorocznego cyklu GP to te ostatnie turnieje w tym roku moga byc dla niego niezlym terningiem (zakladam ze pojedzie do konca juz), a nawet jesli pojedzie tylko w Goeteborgu..zawsze cos.
    Z tego wszystkiego wynika dodatkowy plus - jeden polak wiecej do oklaskiwania i okrzykow w pubie:P
    Zycze mu powodzenia:)
    pozdr
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pepe to super zawodnik ale nie nadaje sie na Grand Prix. Tyle razy mial szanse i zazwyczaj blado wypadal ( podobnie w DPŚ) dlatego przewiduje mu gora 3 biegi.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    pepe?

    mój komentarz do tego będzie jeden,Pepe i GP skandynawii to kolejna porażka !!!
    sorry, ale dajcie szanse młodym i naprawdę zdolnym bez urazy oczywiście.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co ja dużo wam będę drodzy forumowicze mówić.
    PePe w Pile zapewni sobie awans do SGP, po awansie w przyszłym roku znajdzie się w pierwszej 10.

    Rok 2004 będzie dla Piotra kluczowy, ponieważ po cięzkiej walce uzyska on brązowy medal SGP :).

    Rok 2005 dominacja Protasiewicza w światowym speedwayu. Na 16 turniejów SGP PePe wygrywa 13, a w innych staje na podium.

    To jest moja wizja przyszłości PePe :)

    A tak na serio to mam nadzieję, że w SGP Skandynawii PePe pokaże na co go stać i znajdzie się w którymś z półfinałów.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Paradokss mówiąc o młodych utalentowanych chyba ne masz namyśli Mirka Jabłońskiego.Wiesz dlaczego tak mówie.Taka poprostu jest prawda.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Paradokss, przecież Piotr sam to sobie miejsce wywalczył , a więc o co Ci chodzi ???

    Mówiąc o młodych zawodnikach masz na myśli tylko i wyłącznie ... Jarka Hampela, któremu ten sezon zupełnie nie leży. No chyba, że Chris Słaboń ... reprezentant Kanady. On też sobie coraz lepiej poczyna w lidze brytyjskiej.
    Czech Ales Dryml też nie jest bez szans, ale nie mówimy tutaj o dzikich kartach.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    poTFoor_SAD :(

    Tak naprawdę to w tym momencie wkurzyli mnie Ci Szwedzi, którzy panoszą się w tym cylku SGP za Polskie pieniądze, jakby to oni za wszystko płacili.

    Prostasiewicz nie pojedzie w SGP, ponieważ gdy włodaże Skandynawskiej edycji tego turnieju spostrzegli, że za Grzegorza Walaska jako drugi rezerowowy pojedzie Peter Karlsson, którem na ten turniej została przydzielona dzika karta. Nagle została mu ona zabrana, ale w turnieju pojedzie ... za Grześka Walaska, którego w przypadku dzikiej karty Karlssona zastępowałby Piotr Protasiewicz. Prawo startu z numerem 23 w SGP Skandynawii ostrzymał David Ruud ( kto to wogóle jest ??? ), a PePe ... odpadł.

    Raz podjęta decyzja nie powinna być ciągle zmieniana. Najpierw Ruud stracił miejsce w SGP na rzecz Pedersena, teraz na rzecz Ruuda miejsce stracił Protasiewicz.

    CO ZA SYF ... :(

    Ja bym tak tego bez komentarza ze strony PZM nie zostawił.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PEPE TO LEWAR!!!!

    Pepe jest dobry tylko na ligowych torach, w GP jak zwykle odpadnie po 2 biegach, tak jest zawsze i bedzie, niestety w porownaniu z zadodnikami mswiatowej klasy m.in Sullivan , Rickardsson, Crup itp. to Protas jest totalnym lewarem!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    w Przeglądzie żużlowym podali że jednak zabrakło miejsca
    dla Protasiewicza .Walaska zastąpi P.Karlsson ,,a dzikie karty otrzymali B.Pederssen i D .Ruud

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten temat jest juz chyba nieaktualny bo Protas nie pojedzie w najblizszym GP .Za Walaska pojedzie Karlsson jako pierwszy rezerwowy.Dzikie karty otrzymal D.Ruud i B.Pedersen czyli zalatwili Protasa na cacy.
    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I bardzo dobrze

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem waszego podejścia. PePe jako jedyny z Polaków cały czas walczy o SGP i swobodnie można go zaliczyć do światowej czołówki speedwaya.

    Inni polscy zawodnicy mieli tylko pojedyncze epizody w SGP, a PePe cały czas o to walczy. W tym roku nawet mu się wiedzie.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda Protasiewicza,bo moglby sobie potrenowac przed przyszlym sezonem GP ;).Nie rozmumiem was, wolicie jakiegos Ruud'a od Protasa??Czasem sie zastanawiam czy wy jetescie Polakami :P

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    PePe teraz musi pokazac na co go stac. Zgadzam sie ze tym razem nie moze skaczyc turnieju po 2-3 biegach. Licze na niego mam nadzieje ze zajmie miejsce w okolicach 15 miejsca ale jezeli bedzie to 18> :mad to ja wysiadam

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy ok dwóch tygodni temu na oficjalnej stronie SGP przeczytałem, że P.Karlsson dostał dziką kartę wiedziałem, że w wypadku jakiejkolwiek kontuzji któregoś z zawodników cyklu wystartuje Pepe. Po wypadku Walaska, który mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia byłem pewien, że zgodnie z regulaminem do Szwecji pojedzie bydgoski zawodnik.
    Obecna decyzja BSI i szwedzkiego organizatora jest dla mnie dużym zaskoczeniem i oficjalnym pokazaniem jak nie istotny jest regulamin nie mówiąc o stosunku do Polaków.
    Mam dziwne wrażenie, że my Polacy znowu jesteśmy oszukiwanii. Pomimo naszego bezsprzecznego wkładu w rozwój cyklu dalej nikt się z nami nie liczy.
    Myślę, że w tym wypadku zdanie powinien zająć GKSŻ i zacząć w końcu walczyć o prawa polskich zawodników.
    Zastanawiam się jak długo jeszcze my kibice będziemy znosili dyktat Olsena i spółki.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olka , jasne ze wolimy jak w GP jedzie Polak, wiadomo. Ale jesli juz jedzie w tym GP to niech nie przynosi "wstydu" i niech zacznie jezdzic jakos przywoicie. Walasek potrafi, zeszly sezon w GP byl dl niegu udany, Gollob tez jezdzi na wysokim poziomie w GP, a Protas?? Kazdy turniej konczy po 2 biegach, to paranoja, a to ze ktos innny dostal dzikie karty , nie ma nic do rzeczy, to tak samo jakby zamias jakiegos zawodnika , np. Karlssona w GP Polski pojechali z przyczyn oczywistych Ulamek i Cegielski, szwedzi tez mogliby miec do nas pretensje. Patrzmy realnie, Protas jest cieki a to ze walczy to jest inna sprawa, niech walczy dalej moze niedlugo mu sie uda;)

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tropic-WTS
    Mi Protasiewicz wstydu nie przynosi i chyba nikomu.Kiedys PePe byl pod duza presja przez swojego ojca,ale teraz jak sie od niego"uwolnil" juz o wiele lepiej jezdzi w GP,nie zauwazyles tego??I napewno coraz lepiej bedzie jeździl w tych turniejach.Sto razy wole Protasa niz jakiegos tam Rudd'a(chyba dobrze napisalam jego nazwisko?)I nie wiem co masz przeciwko Protasiewiczowi,w Bydgoszczy pokazal ze nie zawsze konczy turniej po 2 biegach.I tak Protas dostanie sie do GP 2003r. wiec duzo sie zawstydzisz za niego;).A poza tym glownie POLSKA sponsoruje te GP bo ilu kibicow bylo by w Pradze czy w Krsko??I chyba nalezy sie nam aby polski zawodnik jeździl w tym turnieju,nie sadzisz??

    Pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez nie rozumie całej sprawy. Przeciez Karlsson dostał dzika karte. Czego teraz jedzie jako rezerwowy a w jego miejsce wstawili Bjarne Peddersena który i tak nie jest szwedem tylko dunczykiem. Nie rozumiem decyzji szefostwo
    ze SGP, to nie fair wobec Protasa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •