Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 56

Wątek: Nowi w kadrze

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nowi w kadrze

    W dzisiejszym "Sporcie" ukazany jest wywiad z Wspaniałym,który mówi ,że do kadry powołani zostaną jeszcze Piotr Lipińki,Wojtek Serafin,Grzesiek Szymański,Damian Dacewicz,Paweł Papke,i prawdopodobnie Krzysztof Smigiel(ale na pozycje przyjmującego).Prawdopodobnie na M.Ś. nie pojedzie Musielka,więc tak jak przypuszczałem na jego miejsce powołany jest kolejny "typowy" libero Serafin.Ciekawe czy Dacewicz dostanie sie do dwunastki,i ciekawe kogo miejsce zajmie,pewnie Gołasia ponieważ Wspaniały woli doswiadczonego i pewnego Stancelewskiego(nie doleczonego),niż młodego i utalentowanego chłopaka.Ciekawe jak to będzie wyglądało.:)


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Serafin na libero???? To chyba jakiś żart. przecież MŚ to wielka impreza i jeżeli już tam jedziemy to powinniśmy mieć porządną kadrę, jak by to wyglądało gdyby zawodnik grający zazwyczaj na rozegraniu nagle znalazł się na ataku? Czy w Polsce nie ma już dobrych libero?!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jakaś prowokacja!!!

    Smigiel na przyjęcię???????
    Chyba Wspaniałemu sufit na łeb się spadł.

    No chyba, że na zasadzie: "dobra zmiana - szybciej leci".

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspaniałemu coś w głowie poprzewracało,w ppolskiej lidze jest nie wielu dobrych libero0 ale bez przesady.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejne zlote dziecko Mostostalu w kadrze! Trzeba go (Waldka) troche podregulowac bo cos u sie w glowie pop...ło

    NIe mowie, zeby powolywal Ignaczaka, ale moze tez byc Czerolnek, a tu kolejny libero z adoptcji. I jak tu nie mowic ze Waldemar patrzy przez pryzmat klubu? Dziwi mnie tylko dlaczego w kadrze nie ma Olo Januszkiewicza i Bartka Soroki?

    Smigiel na przyjecie? Hmm ciekawe, z calym szacunkiem dla Krzysztofa, ale jego miejsce jest na ataku...

    Piotr Lipinski? nie komentuje

    Gelo Szymanski z calym szacunkiem dla Gtrzeska, ale Prygiel, Papke, Gruszka to duza konkurencja, i mam pewne watpliwosci czy grzesiek by sobie poradzil. Jezeli utrzymal by forme z finalow to mogl by walczyc o kadre i ta najscislejsza.

    Dacewicz- Pewnie tak nie jest ale wydaje mi sie ze Waldek chce wyeliminowac Fasola jeszcze przed sezonem... Tylko zeby nie mial zadnej kontuzji...

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to juz zamiast Śmigla może powołać lepszego na przyjęciu Michalczyka , a na libero Wójcika

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słowa WW - O składzie reprezentacji:
    Sytuacja nie jest najlepsza, bo nie wiem jeszcze w jakim zestawieniu pojedziemy na mistrzostwa. Sebastian Świderski, Paweł Papke i Rafał Musielak mają problemy zdrowotne. We wtorek cała trójka jedzie do Warszawy na badania. Od ich wyniku zależy, czy będę mógł ich brać pod uwagę przy ustalaniu składu. To nie są niestety kontuzje, które da się wyleczyć w kilka tygodni.

    P.S Galaxian widze, że dobro reprezentacji "lezy Ci na sercu", postawa godna podziwu. Radzę sie jednak zdecydować, jak WW nie powołuje zawodników z Częstochowy do kadry to Ci źle, jak już chce ich powołać to też Ci źle:)
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ButcherAZS jesli chcesz juz cytowac slowa WW to prosze staraj sie to robic w miare dokladnie. Wspanialy nie powiedzial ze powolanie prawdopodobnie dostanie Smigiel a tylko ze zastanawia sie nad jego osoba, a to chyba roznica. Nie ma sensu wywolywac burzy w szklance wody.

    Oto cytat ze Sportu:
    Wkrótce przed wami mistrzostwa świata. Chyba pewne retusze w tej kadrze są potrzebne?

    - Do mistrzostw będzie się przygotowywało 18 siatkarzy. Czeka mnie kilka trudnych decyzji. Przede wszystkim odpowiedź na pytanie, czy będę mógł skorzystać z usług Rafała Musielaka. To cenny dla mnie gracz, wygrał przecież w Brazylii klasyfikację na najlepiej przyjmującego siatkarza. Będzie miał teraz konsultacje z lekarzami, którzy zadecydują czy powinien się poddać operacji. Na pewno powołania - oprócz dwunastki, która grała w Brazylii - dostaną także Damian Dacewicz, Wojciech Serafin, Grzegorz Szymański, Piotr Lipiński i oczywiście Paweł Papke. Zostały jeszcze dwa miejsca. Zastanawiam się nad kandydaturą Krzysztof Śmigla, bo chyba trzeba pomyśleć o kolejnym graczu przyjmującym zagrywkę. Jeszcze muszę przemyśleć te decyzje.


    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Scarlett ja nie chce poprostu zeby Waldek skompromitowal Polske. Lipinski i Serafin to zawodnicy ktorzy co najwyzej moga grac ale w druzynie Uzbekistatnu.
    Z Dacewiczem wiadomo jak jest wystep moze przyplacic kontuzja ktora znowu go wyeliminuje z gry w PLS (odpukac) ale chyba oto Waldickowi chodzi.
    Smigiel on powinien grac na ataku a nie na przyjeciu.
    Michlaczyk rzeczywiscie mogl by byc, Wojcik to jeszcze junior na niego przyjdzie czas :)

    "Sebastian Świderski, Paweł Papke i Rafał Musielak mają problemy zdrowotne. We wtorek cała trójka jedzie do Warszawy na badania. Od ich wyniku zależy, czy będę mógł ich brać pod uwagę przy ustalaniu składu. To nie są niestety kontuzje, które da się wyleczyć w kilka tygodni." - co sie stalo ze nagle Waldick martwi sie o zdrowie siatkarzy, nagle moga sie leczy! hehe liga sie zbliza to musza byc zdrowi... :) Co do grzeska (Gelo) to musi miec stabilizacje formy, ktorej jemu brakuje.

    Scarlet jestes taka zagorzala fanka reprezentacji, ze majac jej dobro na sercu, najlepiej wedlug ciebie bylo by powolac cala 12 z Kedzierzyna (czyli kubice i Kardosa tez -chociaz oni w kadrze Słowacji juz grali). Wtedy napewno byla bys zadowolona ze MOstos... znaczy sie reprezentacja jedzie na mistrzostwa swiata. A tak w ogole to mozemy zaczac zabawe: Lapanie za slowka, gwarantuje ze przegrasz...

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne Galaxian jak mogłam wczesniej nie zauważyć tego co robi Wspaniały...skompromituje nas na MŚ (oczywiście za odpowiednią sumkę) potem mogą go zwolnić z funkcji trenera ale to nie ma znaczenia bo przecież w Kędzierzynie czeka na niego ciepła posadka. Dadatkowo czas w kadrze wykorzysta odpowiednio aby zapewnić Mostostalolowi kolejny tytuł Mistrza Polski, wymeczy wszystkich graczy z Częstochowy na treningach a jak to nie pomoze to zawsze może im czegoś dosypać do jedzenia, prawda?? No bo przecież kucharz też bierze udział w spisku to chyba oczywiste:)

    We wczesniejsze wypowiedzi ja tylko zauwazylam ze niektorzy uzytkownicy bardzo szybko zmienija zdanie: jakies 3 miesiace temu nazekali ze w kadrze nie ma pana X czy Y z Czestochowy a teraz juz nie chcą zeby WW ich powolywal. Naprawdę nektórych trudno zadowolić. Mi wypowiedzi w stylu ze to dobrze ze pan X nie zostal powolany do kadry bo dzieki temu w sezonie ligowym będzie mniej zmęczony i dzięki temu Galaxia na reszcie wroci tam gdzie jej miejsce (czyli na szczyt oczywiście tylko według niektórych tam jest jej miejce) po prostu sie nie podobaja bo dla mnie najwazniejsze jest dobro reprezentacji. A zresztą skoro zawodnicy Galaxi są aż tak dobrzy to zdobędą MIstrzostwo grając na takich samych zasadach jak inne druzyny. I jeszcze jedno gdzie ja napisalam ze chcialabym w kadrze widziec cala druzyne Mostostalu?? Niestety nie moge sobie tego przypomniec.

    P.S Musze Cie zmartwic Galaxian ale nie zamierzam sie z Toba bawic w zadna gre slowek bo jak napisalam we wczesniejszym temacie mam zamiar Cie ignorowac:) I uprzedzają to co napiszę nie robię tego ze strachu, że przegram:)
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian niedawno Natalia napisała "palant" o Ambroziaku zarzucałeś jej brak kultury może nie palant tylko straszna maruda. Gdy powolany zostal Stancel większość z Czewy twierdziła że Fasol jest najlepszym srodkowym i on powinien grać teraz jesteś zły że będzie fasol bo ważna jest jego gra w lidze.Chciałbyś aby Waldek powoływal w koncu chłopaków z AZS czy nie. To tak jak ten chłop ze wsi co oszczędzał kasę i do skarpety- chciał aby w domu było wszystko i skarpeta nie tknięta. A co do Serafina - źle gra wg ciebie ale wam w pucharze pokazał jak się serwuje i jak atakuje.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W jednej z bajek robotów Stanisława Lema król Okrucyusz, zatrudniwszy na umowę - zlecenie dwóch sławnych konstruktorów, Trurla i Klapaucjusza, oznajmia, że niczego nie będzie im żałował i znosił ich najdziksze fanaberie DO CZASU. Do czasu wykonania umowy i osiągnięcia zadowolenia. Natomiast potem...
    Cóż, dałem sobie słowo honoru że nie będę gryzł przed mistrzostwami świata, a i że szczekał będę niewiele, mówiąc słowami niezapomnianego Gandalfa po wizycie w Bree, dając tym samym W.W. niezbędny mu CZAS.
    Niemniej jednak ostatnie jego wypowiedzi, zwłaszcza na temat składu kadry na MŚ wprawiają mnie w lekkie osłupienie.
    Okazuje się bowiem, że walkę z najlepszymi w swoim fachu remiechami świata mają podjąć erzac-specjaliści, to znaczy zawodnicy, nominalnie robiący coś zupełnie innego:
    Gruszka - fałszywy przyjmujący (specjalność: atakujący)
    Musielak - fałszywy libero (specjalność: przyjmujący)
    Śmigiel - fałszywy przyjmujący (specjalność: atakujący)
    Serafin - fałszywy libero (specjalność: przyjmujący).
    Wspaniały zapomniał chyba, że fałszywy skrzydłowy występował w piłce nożnej, i to trzy co najmniej dekady temu, natomiast teraz dominuje raczej wąsko pojęta specjalizacja. No cóż, jam nie od tego aby ustalać skład kadry, niemniej jednak szczerze się temu wszystkiemu dziwię. Przyznam, że ogromne wątpliwości budzi we mnie deklarowany wszem i wobec fakt, iż Wspaniały musi pracować w klubie, bo tam zarabia pieniądze, a kadrę polski prowadzi niejako honorowo. Negatywne strony tej sytuacji opisywałem szeroko, i nie zamierzam do nich wracać, ale sytuację tę uważam za chorą i niedopuszczalną. Trawestując słowa skierowane niegdyś do wielkiego mistrza Templariuszy, Jakuba de Molay można pwoiedzieć: "Tam serce twoje, gdzie twój skarb". I o tym co słowa te oznaczają należy, niestety, pamiętać.
    P.S.
    Radzę wszystkim kibicom Cżęstochowy wziąć łagodny środek przeczyszczający, bo naprawdę zdradzacie ewidentne objawy obstrukcji. Idąc tokiem Waszego rozumowania, tj. złosliwego powołania Dacewicza aby "załatwić" go zdrowotnie przed ligą należy dojść do wniosku, że Wspaniały chce koniecznie "załatwić" zdrowotnie przed ligą całą szóstkę oraz część ławki rezerwowych Mostostalu, ze szczególnym uwzględnieniem kontuzjowanych Musielaka, Świderskiego i Papkego. Gratuluję trafnych wywodów logicznych.


  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian, ale ja nie miałem na myśli Sebastiana Wójcika który ma 20 lat i może grać na libero, tylko jego ojca Krzyska , który jest jednym z najlepszych libero w Polsce !

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian, ale ja nie miałem na myśli Sebastiana Wójcika który ma 20 lat i może grać na libero, tylko jego ojca Krzyska , który jest jednym z najlepszych libero w Polsce !
    Trzeba przyznć że Wójcik oczywiście Krzysztof mimo swojego wieku (który nie jest aż taki straszny) o wiele lepiej prezentowałby się na libero niż ten "adoptowany" Musielak, który ledwo się po boisku rusza...a o Serafinie na tej pozycjii już nic nie wspomnę...

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na początek odniesienie się do paru słow : Weteran wiem jaką globalną wartość mają twoje słowa, ale polecam na przyszłość nie używać słowa: "Radzę >>wszystkim<< kibicom Cżęstochowy wziąć łagodny środek przeczyszczający". A poza tym czy twoja wypowiedź od tego momentu w dół ma jakikolwiek sens?Proponuję skrócić wypowiedzi ,ponieważ coraz częściej w twoich "epopejach" na parenaście zdań do rzeczy znajdują się powidzmy 1 gafa. Proponuję nad tym popracować.pozdrawiam. Co do tematu. Nie wiem czym kieruje się wybierając zawodnika na pozycję libero Waldemar Wspaniały. Jeżeli tak niektórzy bronią "stołka" niektórych zawodników wspierając się danymi statystycznymi to pokieruję się teraz ja. Skuteczność obrony i przyjęcia zagrywki to chyba dwie podstawowe cechy, jakie powiniec ukazywać dobry libero. Patrząc na naszą ligę Krzysztof Ignaczak dokładnie obronił 138 ataków przeciwnika.Kolejny zawodnik (Czerlonek rzecz jasna) ma w tym zestawieniu tylko liczbę 98 więc znacznie mniej od jego poprzednika.Średnia liczba dokonanych obron w secie u Ignaczaka wynosi 1.29. Co do obrony zagrywki zwróćmy uwagę na Krzysztofa Wójcika 71.33%. Nie sugeruję ,aby W.W. kierował się danymi statystycznymi powołując reprezentację, ale za to zadaję sobie pytanie czym, kreując na tą pozycję w dodatku przyjmującego Serafina?Jest tylu innych zawodników ,którzy z fachu grają na pozycji libero. Dlaczego nie dać im szansy? Co do reszty zawdoników cieszę się że trener być może da możliwośc sprawdzenia się G. Szymańskiemu. Odnosząc się jeszcze do słów galaxiana. Myślę, że chodziło mu o to ,iż Dacewicz jest podatny na długotrwałe kontuzje, ale fakt jest faktem, że nie jest to powód rezygnacji z gry w reprezentacji kosztem występów w lidze. Co do Lipińskiego już się niejednokrotnie wypowiadałem i nie będę się powtarzać. Powiem tyle,że moje typowania co do tej pozycji są inne. Pozdrawiam
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kogo by Walduś Kiepski do kadry nie powołał, jakby się nie napinał to i tak z ITA, YUG, BRA, RUS na MŚ nie wygra. Niech się wszyscy wyluzują, pojadą nad morze, odpoczną ,obejrzą zawody "Strong Men" a za miesiąc COCO JAMBO i do przodu.

    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje:

    "ButcherAZS jesli chcesz juz cytowac slowa WW to prosze staraj sie to robic w miare dokladnie. Wspanialy nie powiedzial ze powolanie prawdopodobnie dostanie Smigiel a tylko ze zastanawia sie nad jego osoba, a to chyba roznica. Nie ma sensu wywolywac burzy w szklance wody."


    A czy "prawdopodobnie" i "zastanawia się" to nie te same słowa,a poza tym ja nie cytowałem słów Wspaniałego tylko jego wypowiedz napisałem swoimi słowami.Więc następnym razem czytaj uważnie to co pisze.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nadal uwazam, ze Dacewicz jestnajlepszym srodkowym w Polsce, zaden Szczerbaniuk, stancelewski czy inny bohater nie dorownuje jemu... jednak nagle Waldemar na uwadze zdrowie Swiderskiego, Papke, Musielaka - na jakies badania jezdza... A Fasol? POwinien pojechac na MS ale pod jednym warunkiem... musi byc calkowicie ZDROWY!!!. Scarlett tylko Ci powiem, ze nagle odkad jestes pania moderator to strasznie wazna sie zrobilas, widze, ze nie umiesz sie pogodzic z krytyka swojego ukochanego klubu (zawodnika?).
    Panters- to byla ironia do Wojcika, rzeczywiscie libero to on jest bardzo dobrym ale wiesz ma juz swoje lata.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I znowu widzę elokwencję i przemyślane w 100% wypowiedzi Cz-wy.
    Tak a propos Wójcika,to on w kadrze nigdy już nie będzie grać,bo zrezygnował.
    TomekAZS łaskawie odpowiedz mi w temacie "Mistrzostwa Europy juniorów",bo jakoś się do tego nie kwapisz.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Patrz Scarlett taka jestes obiektywna, kasujesz czesc moje wypowiedzi gdzie pisze pseudonim Szczerbaniuka <brudas> natomiast taki siatek mnie wyzywa od palanta i jest okej?
    to zeby moje wypowiedzi nie byly skracane mam napisac Forza MOstostal???

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian odpowiedz jest bardzo prosta,ponieważ Siatek obraził kibica AZS-u, których i tak się nie lubi i nie szanuje,zaś Ty obraziłeś wielkiego gracza,na którego nie można nawet żle pisać.Więc najlepiej przeproś wszystkich kibiców z Kędzierzyna oraz wielkiego gracza Robercia.
    P.S.
    To troche dziwne ,że moderatorem jest kibic Kędzierzyna.

    Aha,żeby moja wiadomośc nie została skasowana- Mostostal jest najlepszy ,ma najlepszych kibiców ,najlepszą hala i wszystko i co najlepsze. :)

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zauwazylam wczesniej wypowiedzi siatka, ale dobrze ze mi zwrociliscie na to uwage. Wiadomosc siatka tez zostala poprawiona, bo obrazil on Galaxian.

    Wypowiedz Galaxiana zostala poprawiona bo on z kolei obrazil reprezentanta Polski, gdyby w taki sam sposob napisal np o Nowaku tez bym to zmienila.

    P.S Pseudonim Roberata Szczerbaniuka to Benek. I nie uwazam ze Mostostal ma najlepszą hale, owszem uwazam ze to najlepszy klub ostatnich lat ale czy 3 tytuly MP chyba swiadcza o tym ze mam racje. Jak bedzie w tym sezonie, nie wie, nadal bede kibicowac Mostostalowi ale jesli Galaxia na boisku okaze sie druzyna lepsza to wtedy pogratuluje jej kibica.
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    według mnie to powinno tu być bez moderatorów!!!!! wolna amerykanka kazdy pisze co chce !!!!! i chociaz nie lubie butchera i galaxiana tu przyznam im racje !!!! ze jak już są moderatorzy to nie powinni miec przynależności klubowych !!!!!!!!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak już mówiłem nic nie mozna powiedziec na swiete krowy czyli zawodników Chemika Kozle. A juz oto dbaja obiektywni moderatorzy wprost ze zbiorczej szkoły podstawowej z Kedzierzyna.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wolna amerykanka?? Byłyby noo stop tylko same bluzgi.
    Popatrz jak wyglądają nie-moderowane listy dyskusyjne.


    POzdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak wygladają ? są ciekawsze !!!!!!!!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak wygladają ? są ciekawsze !!!!!!!!!!
    Jak chcesz Panters się pobluzgac to idź na stadion piłkarski.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak się podpisuje Panters :FINAŁ 2003 : Mostostal Kędzierzyn Koźle - KS Ivett Jastrzębie Borynia

    Panters : chcesz się założyć ?
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Marzenia

    Tomek AZS to są tylko jego marzenia,bo każdy znajacy sie na siatkówde wie ,że do takiego finału nie dojdzie,szanse Jastrzebia rozwieje team spod Jasnej Góry.Jesli oczywiscie drużyna z Jastrzębia wejdzie do czwórki.Czego im nie życze.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I jest tak od ładnych paru lat i myślę ,że tak będzie jeszcze jakiś czas
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Problem moderatorów budził i będzie budził emocje, to nieuniknione. Uważam jednak, że fora winny byc moderowane, i nie jest to bynajmniej spowodowane tym iż sam mam zaszczyt pełnić tę funkcję. Pamiętają zapewne internauci z dłuższym stażem wybryki niektórych ludzi na Hodze, można zobaczyć efekty radosnej twórczości na niektórych, niemoderowanych forach.
    Nie sądzę, iż fora niemoderowane są ciekawsze, przeglądałem bowiem wiele z nich z ogromną dozą niesmaku, bowiem w zalewie nic nie znaczących, jednozdaniowych postów których podstawowymi elementami była k...a i h.j, nie sposób było znaleźć chocby cienia własnej mysli lub refleksji. Ja jestem hutnikiem i upewniam Was, iż uprawiając ten zawód przeszło 20 lat mój język roboczy w zkresie wulgaryzmów ztoi na bardzo wysokim poziomie, lecz nie uważam aby był przydatny w prowadzonych przez nas dyskusjach. Coż bowiem ciekawego może przekazać innym ktoś, ryczący z pianą na ustach obelgi pod adresem swego adwersarza?
    Co prawda, najlepszy szermierz na florety musi ustąpić przed cepem w rękach nieokrzesanego parobka, sądzę jednak iż więcej satysfakcji daje przekonanie swego rozmówcy co do swoich racji niż naubliżanie mu, choćby i najbardziej kwieciste.
    Postęp daje ścieranie się myśli, nie wrzasków.
    Nie sądzę ponadto, iż moderatorzy winni wyrzec się sympatii do określonych klubów. Chyba, iż zastąpią ich na poszczególnych forach kompletni laicy, nie wyobrażam sobie bowiem człowieka zainteresowanego i znającego się na siatkówce bez okreslonych preferencji klubowych. Aczkolwiek, wzorem Busha, winni mieć napis nad monitorem:
    "Obiektywizm, durniu, obiektywizm".
    Sporządzając taki napis dla siebie, uznaję za słuszną uwagę Tomka za dokonane, zbyt daleko idące uogólnienie, za które przepraszam.
    Jednakowóż moją rekomendację należy uznać za naprawdę dobrą radę w świetle powstawania nowych, renowujących ciało i umysł środków przeczyszczających, które, jak wiadomo, przeczyszczają łagodnie, nie przerywając snu.
    A tak nawiasem, chyba odbiegliśmy od tematu.

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podpisuje sie pod tymi ekumenicznymi stwierdzeniami Weterana. Jak zwykle jednak zglaszam pewne ale...
    Otoz zastanawiam sie dlaczego moderatorem nie moze byc laik. Przeciez jego zadaniem nie jest ocena merytoryczna danej wypowiedzi, tylko sprawdzenie jej od strony formalnej tzn. czy wystepuja wulgaryzmy, czy ktos moze sie poczuc obrazony itp. i ewentualne danie bana. A do tego nie jest przeciez potrzebna fachowa wiedza siatkarska.
    A tak naprawde to jest mi obojetne, kto bedzie moderowal te grupe. Wazne ze sa jeszcze chetni spolecznicy :-)
    Poza tym moja skromna osoba jest przykladem na to, ze mozna interesowac sie siatkowka nie majac, jak to sie ladnie mowi "preferencji" klubowych. Jest mi naprawde obojetne, czy mistrzem bedzie Mosto, AZS, czy moze Jastrzebie Antek Boryna.
    Mysle tez, ze nie do konca nalezy wyznawac zasade "political corectness". Ja przynajmniej czesto mam ochote od niej odstapic po wypowiedziach TomkaAZS, ktory jest skrajnym szowinista (nie tylko klubowym).
    Ale Weteranie mozesz nadal probowac wychowywac ludzi. Zycze powodzenia, choc wspomniany wyzej przypadek wydaje mi sie nieuleczalny.

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję: "Ja przynajmniej czesto mam ochote od niej odstapic po wypowiedziach TomkaAZS, ktory jest skrajnym szowinista (nie tylko klubowym)."

    Ohh żenujące. Znów się mam powtarzać. Proszę mi pokazać mój szowinizm w moich wypowiedziach. I nie tylko klubowy twierdzisz? To jaki jeszcze? Znasz mnie na tyle dobrze? Ja zawsze myślałem ,że wręcz przeciwnie. Ale dobrze wiedzieć..Nie będę się długo rozpisywał. Może na początek proszę Gostka o przytoczenie cytatu z mojej wypowiedzi,która świadczy ,że jestem szowinistą w dodatku skrajnym.Chyba mnie z kimś pomyliłeś.Sprawdź dokładnie drogi Gostku. :P Śmiechu warte! Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem Tomek AZS będzie finał Glaxia - Olsztym i wy go wygracie !!!!! ( ps. ale to będzie finał w roku 2004 i serii B ) heheheh

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS sory jeśli obraziłem kogoś z Olsztyna !!!!!!!!!!!!!!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem Tomek AZS będzie finał Glaxia - Olsztym i wy go wygracie !!!!! ( ps. ale to będzie finał w roku 2004 i serii B ) heheheh
    Dobre......to mi się podobało :):):):):):)

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak finał serii b z udziałęm Olsztyna jest prawdopodobny. Jeśli tylko chłopaki się sprężą to może AZS UWM II Olsztyn awansuje do finału play off serii b. Trudniej będzie o kolegów z Częstochowy :):)

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak poza tym Panters to żałuj , że nie widziałeś meczów , jakie toczyły ze sobą dwa AZS-y w latach 1991-1993, może wtedy nie robiłbyś sobie żartów z jednych z najbardziej zasłużonych klubów w Polsce. No ale w przyszłym sezonie będzie prawie powtórka z rozrywki. Po jednej stronie Szyszko i Sordyl a po drugiej Stelmach i Panas. Oj będzie się działo :)

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Knopfler->Panters pewnie nie pamieta bo wtedy jego chemik byl zerem. Ciulal sie w II lidze i serii B.

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis odbyl sie czat z W. Wspanialym, pełny zaspis rozmowy pod adresem http://www2.gazeta.pl/czat/1,21977,978709.html

    Wspanily mowil m. in o tym, ze na pozycji libero moze grac powolany do kadry na MS Wojtek Serafin, jesli do Argentyny nie bedzie mogl pojechac grac Rafal Musielak to na jego miejsce powolany zostanie K. Ignaczak. "Panie Waldemarze, jeżeli niestety Rafał Musielak nie zdąży wyleczyć kontuzji, to kogo Pan powoła na pozycję libero?
    - Został powołany Wojtek Serafin i prawdopodobnie powołam Krzyśka Ignaczaka."
    Trener mowil tez o K. Stelmachu - "Na razie jedynym polskim siatkarzem, który gra od wielu lat w lidze włoskiej i się wyróżnia, jest Krzysztof Stelmach. Zaproponowałem mu powołanie do kadry, ale przyznał, że nie czuje się na siłach, by wystąpić w reprezentacji."
    Wydaje sie ze szans na powolanie nie ma A. Stelmach a szkoda bo moim zdaniem moglby sie przydac - "Podjąłem decyzję, że pierwszym rozgrywającym reprezentacji jest Paweł Zagumny, który do pomocy ma Wagnera i Lipińskiego. Taką decyzję podjąłem na początku sezonu i ją podtrzymuję."
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brak słów:Serafin na libero... .życzę waldkowi takiego samego konca jaki miał Engel.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem Tomek AZS będzie finał Glaxia - Olsztym i wy go wygracie !!!!! ( ps. ale to będzie finał w roku 2004 i serii B ) heheheh
    Ehh tu między innymi ujawnia się twoja prymitywność Panters. Wydaje mi się ,że nie dość ,że twoje wypowiedzi są puste ,pozbawione sensu i od rzeczy to jeszcze widziałem ,iż ciągle nie robisz nic innego tylko krytykujesz wypowiedzi innnych. A te słowa które uprzednio cytuję to.... ehh nie wiem czy moderatorzy tego nie widzą ?
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek AZS , a co jest złego w tej wypowiedzi ?? Mi sie wydaje że nic !!!!!!!!!!!!

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już ci mówiłem ja się mogę z tobą założyć. Jeżeli któraś z wypomnianych przeze mnie wypowiedzi (finał Jastrzębie -Mostostal lub 2liga Galaxia- Olsztyn) się sprawdzi to ty opuścisz forum a jak nie to ja to zrobie. Co w tej wypowiedzi ?? BZDURA... Koniec tematu. Pozdrawiam
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie na podstawie obserwacji, uważam Panters, że bardzo ci się nudzi i z braku laku zaczynasz wypisywać brednie. Napisz wreszcie coś sensownego i merytorycznego. Wszyscy czekamy. Piszesz tak jakbyś się odgrywał za to, że np. w szkole ci dokuczają.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •