Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Jak bedzie wygladac Extraliga w roku 2003!?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak bedzie wygladac Extraliga w roku 2003!?

    Zastanawiam sie ktore kluby wystartuja w przyszlym roku w walce o Tytul DMP.W zwiazku z tragiczna sytuacja finansowa zagrozony jest start w lidze niektorych klubow, patrz Pila,Bydgoszcz.Nie wiadomo co z Toruniem po tegorocznej wpadce oraz ewentualnym awansie Gniezna do ekstraligi( czy w dalszym ciagu bedzie ich sponsorowal Puls- oni cienko przedza).Oto do czego doprowadzily wybujale ambicje prezesow klubow.Windowani zarobkow przecietnych zawodnikow z zagranicy oraz niebotyczne apanaze niektorych polskich gwiazd doprowadzily do zapasci polskiego zuzla!Obawiam sie ze juz niedlugo czeka nas cykl czwormeczy o mistrzostwo Polski tak jak to ma miejsce w Niemczech czy Danii!Wtedy zegnaj ligo,zegnajcie emocje i pelne trybuny!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak systuacja jest zła , a GKSŻ jeszcze chce wprowadzić wolne trensfery , gdy do tego dojdzie to będzie już koniec Polskiego żużla . Jeszcz więcej ustaw o wychowaniu w trzezwości i ..

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze poradzi sobie GKS ktory zostanie w extra :P I nie bedzie walczyc o utrzymanie ale o pierwsza czworke moze o medal:)Bo juz gorzej nie moze byc (ze strony srodkow) niz w tym sezonie a i tak radza sobie dobrze i sprawili kilka niespodzianek a od kolejnych kilklu bylo blisko.Wiec troszke pieniazkow i poradzimy sobie wspaniale.Gorzej bedzie z klubami ktore w tym sezonie troche przesadzily z ... obietnicami.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli pwieksza e-lige do 10 zespołow to bedzia swinie d ptegi n. Przez t ich piepszona reforme sprzed 3 lat Rzeszow spadł 1 ligi a teraz robia prezent Gorzowowi i Rybolom.
    Nie to nie fair.

  5. Powrót do góry    #5
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    Adamczewski

    Fatalna sytuacja finsnsowa w Bydgoszczy? O co ci chodzi?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Jak zwykle prezesi pobiadolą, pobiadolą potem zaciągnął kredyt w banku. I tak od sezonu do sezonu. Jak w przysłowiu "Zastaw sie a nie daj sie" :(

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DO STRONGU
    Chłopie o jakich ty prezenyach mówisz dla Rybnika? Jak narazie z tego co pamiętam to Rybnik wciąż walczy o ekstraklase (z jakim skótkiem wszyscy wiemy) a nie liczy na wejście "kuchenymi drzwiami" a wedłóg Ciebie czy jeżdżenie baraży wedłóg ksm jest fair?

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W przyszlym roku wszystkim klubom bedzie jeszcze ciezej niz w tym.Bzdura dla mnie jest niemozliwosc reklamowania piwa na stadionie.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na sezon 2003 patrze z duzym niepokojem. jak na razie to tez jest dla mnie najgrszym w zuzlu jaki kiedy kolwiek przezylam.. mam nadzieje ze zniosa ksm, alwe inne ustawy nie sa zbyt madre.. boje sie o sytuacje finansowa niektorych klubow (w tym apatora). ale trzeba byc dobrej mysli!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyglada niestety na to ,ze nie ma w Polsce klubu ,ktory nie jest zagrozony brakiem finansow na przyszloroczny budzet.
    To jest katastrofa najwyzszy czas zniesc zakaz reklamy piwa i oczywiscie idiotyczny KSM.
    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wedłóg Ciebie czy jeżdżenie baraży wedłóg ksm jest fair? [/quote]
    Nie wiem o co ci chodzi. Jakie baraze z KSM, wytłumacz mi

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Stragu

    Moze ja ci wytlumacze. Chodzi o to ze zawodnicy z Rybnika w zeszlym sezonie naczaskali sobie potezne KSMy na chlopcach {nieobrazajac nikogo} z pierwszoligowych druzyn i w tym sezonie nie moga wystawic swego najsilniejszego sqadu.Pomimo poteznego potencjalu jaki niewatpliwie ma RKM,maja klopoty bo przy 2 Karlsonach sa zmuszeni do wybrania z posrud Wegrzyka,Hromika,Szabierskiego,Pawliczka, tylko tylko 2 zawodnikow,a pozostale miejsca w skladzie {3} sa zmuszeni obsadzic mlodzikami z KSM 2,5.
    Wiec w przypadku barazy sa pokrzywdzeni poniewaz rzecza jasna jest ze w e-lidze zawodnik z KSM 8 jest to zawodnik klasowy i musial ta 8 wypracowac w pocie czola,a w pierwszej lidze przychodzi to latwiej.
    Wiec w ewentualnych barazach powinny owe {durne}KSMy miec jakis przelicznik.Przykladowo dla ksm 8,00 wypracowanego w pierwszej lidze ten ksm na e-lige np.7,00.
    Takie jest moje zdanie i chyba nietylko moje.
    pozdrawiam RKM i zycze awansu do upragnionej e-ligi
    Okoniewski - bękart ziemi leszczynskiej


  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wedłóg Ciebie czy jeżdżenie baraży wedłóg ksm jest fair?
    Nie wiem o co ci chodzi. Jakie baraze z KSM, wytłumacz mi[/quote]

    Pewnie chodzi o to by w razie barazy druzyne z 1 ligi obowiazywal taki KSM jak w razie awansu a to jest o ile sie nie myle KSM zawodnika razy 0,8.
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •