Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 115

Wątek: Transfery na sezon 2003

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Transfery na sezon 2003

    Kogo chcielibyście w następnym sezonie widzieć w składzie swojej drużyny, oraz kogo byście woleli już nie widzieć?

    Ja chętnie zobaczyłbym w Zielonej Górze w następnym sezonie Piotra Śwista, skoro Gorzów już spadnie to dlaczego nie?
    Ale myślę że Piotrek ani myśli o opuszczeniu Gorzowa, chociaż gdyby ZKŻ zaoferował jakąś dużą sumę, to kto wie.
    A jeśli nie Świst (będzie miał troche duży KSM), to może ktoś z Apatora, np. Chrzanowski.
    Acha, przecież jest jeszcze Janusz Kołodziej, który niewątpliwie także by się mocno przydał.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Out

    Acha zapomniałem napisać kogo bym już nie chciał w Zielonej.
    mariusz Dudek, Dawid Kujawa, Sebastian Smoter out!!!
    Kończą wiek juniora a umiejętności nie są na miare Extraligi.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Taki temat już był.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W RKM napewno nie widzę Szmida i raczej Pitera Karlsona a niewiem co bym zrobił z Pawliczkiem jak sie bedzie dobrze prezentował niech zostanie w przeciwnym wypadku bedzie musiał opuścić RKM.
    Natomiast chętnie bym zobaczył Cegielskiego i Bajerskiego są to zawodnicy którzy naprawde zasługują na extralige ale może wpadną na jeden sezon do Rybnika i potem razem wejdziemy do extraligi!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak był to sorry, nie widziałem. Ale zobaczymy jak się będzie temat podobał i jak nie będzie zainteresowania to usunę go.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym nie chciał widziec w skladzie ZKZ (KUJAWY,SMOTERA,SZYMKOWIAKA:P) A chetnie zobaczyl bym PIOTRA PROTASIEWICZA!!! I to staeczylo by na utrzymanie:) w e-lidze.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie zamykam przed nikim dzwi ale zawodnicy muszą w rundzie finałowej udwodnić ,ze warci są pieniędzy jakie sa im płacone i warci noszenia plastronu zółto-błękitnych.
    Z Zawodników ,których chciałbym widzieć w Stali :
    -Krzysztof Cegielski
    -Andreasa Jonssona
    -Jason Crump(ale to tylko marzenie :))

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek nie gadaj na forum głupot.Przecierz widomo że nie masz szans aby Protas do nas wrócił(nie ma aż tak duzo kasy i on się zadomowił w Bydgoszczy).Zgadzam się natomiast z Kulą.Ja też chętnie bym widział Piotrka Śwista.To solidny zawodnik i umie pojechać wszędzie(jeśli zlikwidują oczywiście KSM).Zostawił bym w drużynie Stojana Kłopota i Kujawe.Wiem że by za bardzo nie pojeździli.Jeśli by się sami zgodzili na warunki to tak ale jak nie to wypożyczenie na rok do 1 ligi.Młodzież typu:Majewski,Zarówny,Marcinkowski niech się jeszcze uczy a reszta na wypożyczenia albo w klubie w zachodniej lidze młodzieżowej lub MDMP.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jeszcze powracając do Kujawy.Ten chłopak ma duży potencjał.To źle że zdobył mistrza świata juniorów.Nie był na to gotowy.Mam nadzieje że klub da mu szanse chłopak się odrodzi wydobędzie z siebie ten talent i ponownie ujrzymy go na torze walczącego i nieustępliwego takiego jaki był na finale IMŚJ w 2001 roku.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PAPI naucz sie czytac!!! :) W topiku pisze ze kogo ,,chcialbym widziec``w skladzie druzyny!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja chetnie w skladzie widzialbym Sullivana,Hampela,Protasiewicza... ;)A tak realnie to zastanawiam sie czy Wybrzeze bedzie stac na zakup kogokolwiek :( ale mysle ze sie polepszy i bedziemy mogli sobie pozwolic na zakup jakiegos dobrego zawodnika.Ja chetnie bym zobaczyl u siebie Okoniewskiego i Hampela (po niewyplacanych pieniazkach w Pile :) moze by przeszedl do nas bo to naprawde wporzo gosc-takie zrobil na mnie pierwsze wrazenie :) ).Mysle ze z nimi mielibysmy spokojne szanse aby wejsc do 4.A nie chcialbym tylko Korolewa (nie za to ze jest sprzedawczykiem jak to go wyzywaja ale ze jego umiejetnosci raczej nie sa na extra-jak na razie ;)), bo wszyscy inni zasluguja na to aby zostac po tym co zrobili w tym sezonie,ze pomimo takich klopotow bylo na co popatrzec w Gdansku i napewno jeszcze bedzie.Gdyby tak bylo to byly by realne szanse (no i moze kogos troszeczke lepszego z obcokrajwcow niz Anderssona ale niekoniecznie) na ligowy byt i nawet 4.Ale to tylkomarzenia w obecnej sytuacji...

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bulluk skad wiesz ze nie bedzie stać naszego klubu na takie wydatki??Okres zimowy to duzo czasu i wszsytko sie może zdarzyc.........:P.A co do tematu to chciałbym aby w Gdańsku jezdzili kuniorzy tacy jak Kurmański lub Kujawa z seniorów to bym zostawił Cielakow i bym zakontraktowal Olszewskiego:Pi jeszcze bym sciagną do Gdanska Tomka Golloba!!a obcokrajowcy to HENIU zostaje:P

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Z tego co slyszalem do we Wrocku ma byc hampel albo kasprzak - wolal bym hampela - we woclawiu napewno nie beda mieli zle :)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ZKŻ widzial bym paru zawodnoikow takich jak :
    -Krzysztof Cegielski
    -Piotr Swist
    -Janusz Klodziej
    To najbardziej realne transfery w Zielonej Gorze

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez w to wierze ze beda fundusze i to takie zeby mozna bylo zakontraktowac dobrych zawodnikow no i super Henke (co on wyprawia w tym sezonie to az nie chce sie wierzyc :) a wiekszosc sie smiala ze go zatrudniamy :)).Ale Golob tez by sie nam, przydal ale wolalbym zamiast niego Hampela i Okonia bo oni sa jeszcze mlodzi i jeszcze napewno nie jedno pokaza :)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja w Rybniku nie chciał bym już widzieć Pawliczka,Szmida i Ryszki a chętnie bym chciał zobaczyć Cegielskiego.:P

    ------------------------------------------------------------
    P o Z d R a W i A m wszystich kibiców speedwaya.
    ------------------------------------------------------------

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    dream team

    typowo leszczynski :

    (sami wychowankowie)

    hampel
    dobrucki
    okniewski
    balinski
    adams
    kasprzak
    jankowski

    ale oczywiscie nie chcialbym aby leszczynski
    klub opuscil sebastain ulamek ale trzeba pamietac
    ze biznes jest biznes.

    czy seba bedzie w lesznie czy nie to
    jest dla mnie wzorem zuzlowca.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    otoz mój skład (pod warunkiem ze GKS zostanie w ekstralidze , w co wierze i pod warunkiem ze beda w klubie pieniadze..) :

    Pecyna
    Piszcz
    Protasiewicz/Hampel
    Gustafsson/M.Karlsson
    B.Pedersen/ N.Pedersen
    Stanisławski/Gapiński
    M.Cieslewicz

    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skład ZKŻ

    A oto mój skład ZKŻ-u:
    Seniorzy:
    A. Huszcza
    M. Kuciapa
    P. Świst
    K. Stojanowski
    G. Kłopot
    D. Kujawa???

    Juniorzy:
    R. Kurmański
    J. Kołodziej
    B. Lisiewicz
    B. Kasprowiak
    Ł. Kiersztan
    T. Grabowski
    A. Majewski
    J. Zarówny

    Stranieri:
    B. Hamill
    N. Pedersen
    A. Svab

    Doszli: J.Kołodziej, P.Świst
    Ubyli: S.Smoter, M.Dudek, J.Szymkowiak,

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Moim zdaniem do ZKZ powinni przyjśc Cegielski i Kołodziej. Śwista unas niechce bo niewierze zeby unas cos pojeżdził. A skład na lige byłby taki -
    1-Hamill
    2-Pedersen
    3-Cegielski
    4-Kuciapa
    5-Huszcza
    6-Kołodziej
    7-Kurmański

    W rezerwie zostali by Stojanowski , Kłopot oraz kilku juniorków .

    Z takim składem moglibyśmy powalczyć nawet o miejsce w 1 czwórce.
    Tylko Falubaz!

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA W ROW RYBNIK CHCIAŁBYM NAJCHĘTNIEJ ZOBACZYĆ CEGIELSKIEGO A NA ROW NIE ZASŁUGUJE SZMID I PAWLICZEK ORAZ PETER KARLSSON

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ROW w przyszlym sezonie nie bedzie stac na zadne transfery obawiam sie ,ze to z Rybnika odejda jego utalentowani juniorzy.
    Pozdraiiam

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja bym chetnie w zielonej gorzej zobaczyl kolodziej i sklad by wygladal tak
    1. Hamill
    2. Kuciapa
    3. Pedersen
    4. Kolodziej
    5. Huszcza
    6. Kurmanski

    mysle ze sklad bez dziur ale jak gniezno nie wejdzie do ekstraligi to chetnie bym zobaczyl cegle w falubazie .
    cegla zamiast huszczy

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Co do uwazania Kołodzieja jako pewnoego zawodnika to ja bym jeszcze poczekał. Ten chłopak ma wielki talent ale jeszcze w Ekstraklasie niejeżdził i niewiadomo jakby sie zaaklimatyzował w Zielonej Górze.
    Tylko Falubaz!

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    ja bym chcial w Krosnie Grzeska Knapa, Lukasza Dadosa. I sklad by wygladal tak

    Josef Franc
    Rafal Wilk
    Grzegorz Knap
    Mirek Cierniak
    Janusz Slaczka
    Lukasz Dados
    Mirek Szczurek

    rezerwa:
    Laszlo Szatmari
    Jacek Wozniak
    Marek Mroz
    Piotr Kubit

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    We wrocławiu nie zmieniałbym nic. I wiele osób również tak uważa. Tylko że zdaje się K. Słaboń kończy wiek juniora i będzie trzeba kogoś gwarantującego odpowiednią liczbę punktów sprowadzić jako rezerwa dla Bogińczuka. I wcale to nie będzie ktoś obcy tylko swój :) Piotr Świderski z Rawicza. Jakby Słaboń zrezygnował z bycia wraz z Baronem rezerwowym to na jego miejsce niech wróci również z Rawicza A. Zieja. I taki oto skład bym widział.

    Jeśli będzie można, ale jest to mało realne, to zamiast Richardsona, 3 obcokrajowca, chciałbym widzieć w drużynie wrocławskiej B. Hamilla. W parzez Hancockiem i Nichollsem byli by nie do pokonania. Marzenai :) A Hampel ? Cóż bardzo dobry zawodnik ale nam go tak bardzo nie potrzeba. Musiałby ktoś z drużyny odpaść, czego nie chce, żeby można się było starać o tego zawodnika.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    Sławek wróć!

    ja z checia chcialbym zobaczyc w Włókniarzu Slawka Drabika a jak bedzie Slawek to blisko by bylo do Jarka Hampela poniewaz Drabik w ramach rekompensaty ma otrzymac karte Hampela(nie jest to pewne ale czesto juz o tym slyszalem),a reszta zostsaje z tego sezonu, na rezerwie bylby Pietrzyk.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie widziałem że mamy sezony na pograniczu 2002/2003 ale przecież zapomniałem , że w grudniu też jezdzimy ;)

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam bym sie nie obrazil gdyby sklad wybrzeza wygladal tak jak napisal grif.Z takim skladem spokojnie mozna awansowac do 4.Nie jest to jakis dream team ale sklad gwarantujacy emocje w meczu i gotowy aby sprawic wiele przyjemnosci Gdanskim kibicom (w postaci wygrywanych meczy oprocz wspanialej walki na torze).Chcialbym aby po tym sezonie mogl pojsc na mecz i aby to GKS byl w kazdym meczem faworytem :)

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja w Zielonce widzialbym Walaska

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A ja słyszałem...

    ..., że w Gnieźnie ma jeździć Rafał Dobrucki, bynajmniej on sam chce, kibice w Gnieźnie też.
    Rafał przydże do nas.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Panowie bez urazy ale troxhe z tymi tranferami sie wstrzymajcie - kryzys nadchodzi i kase trzeba oszczedzac - bo skonczy sie tak jak w Pile , w kolejce chyba juz teraz czeka apator i leszno moze i nawet bydgoszcz ...

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    yabkoo
    hampela to ja bym widzial jako juniora - sparcie trzeba teraz juniora i to dobrego a boginczuk moze byc na rezerwie i niech lepiej nie bedzie go trzeba z tej rezerwy ruszac :)

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Prognozy

    Wydaje mi się, że kolejny sezon mniej będzie obfitował w ruchy transferowe niż ten obecny. Tak samo zresztą było rok temu. Recesja mocno daje nam popalić i trza się przyzwyczaić do tego, że "tłuste" czasu już odeszły ( mam nadzieję, że nie bezpowrotnie ).

    Kryzys ten dotknął także piłkę nożną. Dla przykładu podam tylko, że w zeszłym roku na transfery kluby z Francji wydały 600 mln Euro, a w tym roku już niecałe 700, przy czym chciałbym zaznaczyć, że francuska ekstraklasa została powiększona.

    W naszej dyscyplinie widać to już zdecydowanie bardziej.
    Transfery na sezon obecny kosztowały kluby dużo mniej, niż te w sezonie 2001 ( nie podam dokładnych danych bo nie jestem w stanie ). Przypomne tylko, że większość zawodników przyszła z własnymi kartami zawodniczymi w ręku i kluby musiały płacić trochę więcej za podpis pod kontraktem.

    Myślę, że w nadchodzącym sezonie ruch transferowe będą jeszcze bardziej skormne.
    Można się spodziewać transferów takich zawodników jak: Crump, Hampel, Dobrucki, Kowalik, Świst i Staszweski.

    Trójka zawodników z Piły poważnie interesuje się gnieźniński START, a reszta ??? Podobno do Kowalika przymiarki także robi klub z ... Gniezna :). Oj chyba się w diecezji gnieźnińskiej kasiorka przelewa. Chyba ktoś dał dużo na tace :P.

    Co się staniez Gorzowskimi zawodnikami ??? Tego nie wiem i spekulować nie mam zamiaru.

    Jeszcze pare słów dotyczących Krzysztofa Cegielskiego. Prawie każdy klub chętnie by go widział w swojej kadrze, jednak to, że naszemu Krzysiowi wiedzie się tak świetnie w lidze Szwedzkiej i dość dobrze SGP, nie oznacza odrazu, że będzie to taki łapacz punktów w ekstralidze jak np. Protasiewicz czy Ułamek.

    Krzysiek na dobrą sprawę miał bardzo mało do czynienia z ekstraligą, a tą ligę i I dzieli ogromna przepaść.
    Chciałbym przypomnieć jak radził sobie Kuciapa ( najlepszy zawodnik I Ligi w 1999 ). Wcale nie radził sobie dobrze w barwach ZKZu i po jednym roku startów spadł razem z całą drużyną.

    Ostatni akapit do kibiców z Zielonej Góry, którzy jak widać nie uczą się na błędach.
    Jeśli wasza drużyna awansuje ( a tak chyba zakładacie ) to najchętniej na nowy sezon widzielibyście u siebie ... Janusza Kołodzieja ??? Oprócz tego, że jest on solidnym juniorem na I ligę nic więcej nie pokazał, a zresztą z tego co wiem to i tak ma zasilić WTS. Na nowy sezon potrzebne byłby wam wzmocnienia spoza województwa Lubuskiego. I nie mówię tego złośliwie, tylko daltego, że nawet lubię Zielonogórski klub.

    Bez wzmocnień znów zawitacie w ekstralidze na jeden sezonik i dla innych będziecie tylko dostarczycielem punktów.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    typowo leszczynski :

    (sami wychowankowie)

    hampel
    dobrucki
    okniewski
    balinski
    adams
    kasprzak
    jankowski
    nie zbyt widzi mi sie dobrucki w skladzie - nie lubie zawodnikow wazacych po dechach zreszta moim zdaniem dobrucki moze isc tylko w dol na polska lige pepe rulez!!!!!!!!! obecny sklad jest ok tylko zamienil bym
    ulamka na pepe badz cegle :)

    potfoor zkz dostarczycielem punktow? jestem pewien iz nie w przyszlym roku liga bedzie duzo bardziej zacieta nie bedzie juz kilku "dawcow" a najwiekszego moze wurosnac pilska polonia...... zleci prawdopodobie gorzow, zycze wejsia dwom druzyna z 1 ligi wtedy obie sie wzmocnia a liga znow bedzie wyrownana..... co sie tyczy kolodzieje to jestem pewnien iz moglby punktowac w elidze na pozniomie kasprzaka a czy cegielski by sobie nie porodzil??? sadze iz wrecz przeciwnie.... wyzsza liga wieksze pieniadze lepszy sprzet - nie zapominajmy iz technicznie pepe i ulamek mu do piet nie dorastaja.... wiec dlaczego by nie?

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że GKS utrzyma się w lidze i znowu będą pieniądze. Wtedy chciałbym aby w Gdańsku jeżdził Crump, Sullivan lub Adams, Cegła lub Okoniewski. To jednak wymaga cholernie dużo kasy, ale kto wie? Ze starego składu zostaje Henka, M.Cieślewicz i Pecyna. Jak ostudzi emocje to także Tomek Cieślewicz.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Unia Leszno 2003

    *Pozwolcie, ze kilkoma slowy opisze stan personalny leszczynskich bykow pod katem przyszlego sezonu:

    CONSTANS:
    ---Leight ADAMS
    Chyba sam, chcialby zostac w Lesznie... pieniadze moze troche mniejsze, ale pewne. A przede wszystkim ... olbrzymia sympatia kibicow i to od lat. (Jedzny cien jaki kladzie sie na jego obecnosci w Lesznie to niemile reperkusje po przegranym meczu z WTS-em). Leszno jest mu winne wdziecznosc. To dzieki niemu wciaz jest w E-klasie.

    ---Sebastian ULAMEK
    Milo byloby widziec Sebastaina Ulamka w przyszlym sezonie w Lesznie. Gdyby jednak zmienil barwy klubowe... nikt (bezpieczniej jest jednak powiedziec: “prawie nikt”) nie bedzie mial mu tego za zle. W Lesznie jest doceniany za swietna jazde i lubiany za “bycie” dla kibicow (Pozwolcie, ze podziele sie malym spostrzezeniem: Bylem pod wrazeniem, gdy “katem ucha” slyszalem jak Sebastian mial cierpliwosc dla dziecka, ktore zadalo mu ... naprawde... dlupkowate pytanie, na ktore potrafil sensownie odpowiedziec, a na pewno nie zrobil tego pod “publike”, bo nijakiej “publiki” tam nie bylo. Zastanowiam sie ilu z naszych zuzlowcow potraciloby mu w tym dorownac)

    ---Rafal OKONIEWSKI
    Podobnie jak S.Ulamek bardzo wartosciowy zawodnik. Chyba sam chcialby zostac w Lesznie. Cieszy, gdy widzi sie, ze wazny jest dla niego wynik calego zespolu... (moglbym przytoczyc wiele dowodow). Przede wszystkim jest traktowany przez kibicow jako swoj ...”leszczynski” :-)

    ---Damian BALINSKI
    Wiele dobrego mozna sie po nim spodziewac. Waleczny i nieobliczalny. Przejscie do innej druzyny mogloby mu tylko zaszkodzic (patrz zawodnicy z tej polki: Jedrzejak czy Skornicki)

    ---Juniorzy: Krzys KASPRZAK i Lukasz JANKOWSKI
    No comments. Takiej pary (a nawet trojki - toche szkoda, ze Kosciuch ma tak malo okazji, zeby pokazac swoje mozliwosci) moglby pozazdroscic kazdy klub w Polsce (no moze z wyjatkiem Pily i Rybnika). Widac, ze dobiero rozwijaja skrzydla.
    (Szykuje sie cala lawa dobrych ... juniorow - juz dzis warto zwrocic uwage na Damiana Balinskiego (sic!) - syna Dariusza Balinskiego. Moze tym wpisem otwieram jego bogata w osiagniecia historie zuzlowa :-)
    Leszno nigdy nie narzekalo na juniorow. Teraz jedna efekty ich szkolenia powinny byc co najmniej podwojone, gdyz (1) nie jezdza juz tylko na betonie i (2) maja do dyspozycji naprawde trudny technicznie klubowy minitor w Dabczu.

    ZMIANY:
    ---To co Unii barkuje do pelni szczescia, to ... drugi, dobrze punktujacy obcokrajowiec formatu Jonssona czy Nicholla. Dryml nie spelnia swoje roli... A Klingberg i w przyszlym roku bedzie mial za wysoki KSM (jako zawodnik obwodowy jest OK).

    ---Jacek REMPALA
    Szanuje tego czlowieka. I domyslam sie, jak zalezy mu, zeby dobrze jezdzic (widac to bylo po ekspolzji radosci po meczu w Pile czy tez po meczu z Polonia B. w Lesznie. Jednak, jak na zawodnika podstawowego skladu jezdzi zbyt nierowno. Nie sluzy mu jednak presja ... ktora wywieraja na nim kibice. Moze dobrze robilaby mu rola walczacego o mijsce w duzynie.

    NOWI:
    ---Zastanowilbym sie nad powrotem do Leszna Adama SKORNICKI. (1) spokornial - co ulatwi mu kontakt z notablami; (2) jest traktowany z duza zyczliwoscia przez Leszczynian - szybko by mu wybaczono zmiane klubu, zwlaszcza, ze ostatnio zaczal krecic sie kolo Leszna; (3) zacznie procentowac dobra jazda w Anglii.
    ---Nie mialbym nic przeciwko, gdyby zamiast Ales pojawilo sie imie LUKAS (pod warunkiem, ze potrafi sie go dobrze zmotywowac ... np. premia dopiero od 10 ptk.)

    Z zawodnikow Unii, ktorzy zostali wypozyczeni niestety nikogo w skladzie Unii nie widze... choc kilku dobrze radzi sobie w rozgrywkach nizszych lig.

    =-=-=-=-=-=-=-=-=

    Warto zauwazyc, ze:
    ...wedlug ustalen wladz zuzlowych wysokosc KSM-u nie bedzie miala w przyszlym roku znaczenia, jezeli zespol nie zmieni skladu z sezonu 2002 (nikt jednak nie jest do konca przekonany ... co de facto znaczy “nie zmieni skladu”)

  38. Powrót do góry    #38
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedyną zmianą jaką bym chciał widzieć w Rzeszowie jest powrót Maćka Kuciapy, nic innego bym nie zmieniał.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A w Falubazie bez zmian!!!!
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie wiem czy jeśli Falubaz awansuje do extra, to nie trzeba będzie czegoś zmienić w składzie. Trudno by było się im utrzymać w takim składzie jaki jest obecnie, dlatego myślę że Kołodziej i Świst/Chrzanowski by pomogli. (Świst o ile KSM zlikwidują)

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Transfery Bydgoskie

    Biorąc przykład z kolegi przedmówcy Verusa, postanowiłem rozpisać się na temat mojej wizji bydgoskiej drużyny na przyszły sezon:

    STANIERI

    Tak jak w tym sezonie bydgoska drużyna powinna sobie świetnie radzić z jednym obcokrajowcem w składzie, który w każdym meczu powinien nam zagwarantować odpowiednią zdobycz punktową mogli by to być np.

    -Sullivan - chyba najmocniejszy w tym roku z wszystkich zagraniczynch zawodników w całej ekstralidze - pewny punkt.

    -Loram - nie zawodzi, a jego pojedynki na dystansie są ozdobą każdego turnieju - ja bym go tam zatrzymał :P

    -Rickardsson - to chyba raczej odpada ze względu na uczucie jakim dażą się Tomek z Tonym :)

    -Crump - bardzo lubie tego zawodnika i może tylko dlatego go tu wpisałem, bo szanse na jego występy z gryfen na plastronie są raczej mierne.

    Oprócz zagranicznego lidera w Polonii mile byłby widziany słabszy obcokrajowiec, który w razie kontuzji któregoś z zawodników krajowych mógłby zastąpić go z powodzeniem zdobywając w meczu od 6 do 10 ptk. Tu proponowałbym:

    -Lukas Dryml - nic dodać nie muszę.

    -Henrik Gustafsson - Heniu WRÓĆ !!!

    -Todd Wiltshire - mocny punkt drużyny ...

    W to miejsce można by także zakontraktować, ktoregoś z braci Karlssonów.

    STANIERI POLONII by poTFoor: Mark Loram, Lukas Dryml

    SENIORZY

    Tu bym się zastanowił czy warto za wszelką cenę zostawić w drużynie Tomasza Golloba. Na miejscu Pana Różyckiego za ten milion który Tomek bierze sobie za podpisanie kontraktu zakontraktowałbym dwóch innych solidnych zawodników.
    Gdzieś już dawałem przykład, że mogliby to być np. Walasek z Cegielskim. Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że Gollob to jest magnez na sponsorów, ale po co nam taki magnez co i tak pochłania całą kwotę dostarczoną przez sponsorów. Oczywiście jestem wiernym kibicem Tomasza Golloba ale według mnie ostatnio ceni się zbyt wysoko.

    Piotr Protasiewicz przy ewentualnym odejściu Tomasza Golloba, mógłby przejąć pozycję lidera w naszym zespole i napewno wyszłoby mu to na dobre i podniosło trochę morale tego ambitnego zawodnika.

    Michał Robacki robi duże postępy. W ostatnim meczu zaprezentował się doskonale, był najbardziej walecznym zawodnikiem naszej drużyny. To przez niego Ryan zdobył tyle punktów ile zdobył ;). Dałbym mu ostatnią szansę w przyszłym roku, ale nie jako podstawowy zawodnik drużyny.

    Jacek Gollob ... raz zachwyca, a raz daje d*** na maxa. Sam nie wiem co mam o nim myśleć. Może spakować go i wywieść razem z Tomkiem ??? :) ( joke )

    W miejsce Jacka Golloba, możnaby zakontraktować innego dobrego seniora. Wiadomo Jacek bez Tomka sobie nie radzi, więc na jego miejsce może Mirosław Kowalik, który w Apatorze mile widziany ostatnio nie jest.

    SENIORZY POLONII by poTFoor: Piotr Protasiewicz, Krzysztof Cegielski, Grzegorz Walasek, Mirosław Kowalik

    JUNIORZY

    W Polonii juniorzy są, tylko nie mają na czym jeździć. Umiński i Stanisławski z powodzeniem mogli by dorównać, Kasprzakowi, Kurmańskiemu i ekipie z Rybnika. Tylko, żeby mieli sprzęt. Dobrą mobilizacją dla nich byłby ściągnięcie któregoś z rybnickich juniorów. Chromik lub Szombierski, to by było coś :). Marzeniem ... Hampel, Kasprzak lub Kurmański - to raczej jest nie realne.

    JUNIORZY POLONII by poTFoor: Rafał Szombierski, Robert Umiński, Łukasz Stanisławski, Grzegorz Czechowski, Grzegorz Musiał, Jakub Gabrych

    PODSUMOWANIE

    Polonia bez Golloba jednak to nie jest to samo co ta z Gollobem :), badzo chciałbym aby Tomek i w przyszłym roku reprezentował bydgoski klub, jednak teraz u nas też pojawiły się kłopoty finansowe i trzeba zacząć oszczędzać, a Tomek ... ma portwel bez dna. No chyba, że zarzyczy sobie kwotę, która nie zrujnuje naszego klubu.

    Po tych ruchach transferowych Polonia Bydgoszcz wyglądała by mniej więcej tak:

    Mark Loram
    Mirosław Kowalik/Lukas Dryml
    Krzysztof Cegielski
    Grzegorz Walasek
    Piotr Protasiewicz
    Rafał Szombierski
    Robert Umiński

    --------------------------------

    Co wy na to bydgoszczanie ???

    poTFoor


    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też mogę trochę pomarzyć i pobawić się w jasnowidza. No więc ja w szeregach Jasolu Rzeszów na przyszły sezon chciałbym widzieć Naszego wychowanka Maćka Kuciapę przede wszystkim, to moje największe marzenie.
    Jeszcze ktoś mógłby się przydać... bo prawdopodobne jest, że odejdzie od Nas Tomek Rempała, tak mówił na początku sezonu, nie wiem jak jest teraz.

    Nasz skład mógłby wyglądać następująco:

    1. Maciej Kuciapa
    2. Rafał Wilk/Trojanowski
    3. Piotr Winiarz
    4. Karol Baran
    5. Bohuml Brhel
    6. Paweł Miesiąc

    Chciałbym, żeby powróciły czasy Naszej walki o extraligę i te, w których staleczka występowała w e-lidze, choć może na to za wcześnie, potrzebna była by duża dawka pieniędzy na następny sezon.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja w Lublinie widzial bym (oczywiscie po awansie do 1 ligi)

    1. Tomka Piszcza (bardzo mozliwe ze wroci .- jak odchodzil to powiedzial ze jak wejdziemy do 1 ligi to wroci - ale to bylo dawno :)(ale w sumie to nasz wychowanek)

    moze jeszcze ... Piotrek Winiarz ?? (bardzo dobrze jezdzi na lubelskim torze... , ale chyba na to nie ma szans)

    Moze Pawel Staszek ??

    A Moze Robert Dados :) (marzenie)

    a jak bedzie naprawde przekonamy sie za rok !!

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak zielonka chce walaska to pewnie go dostanie dlatego ze raczej nie kwapi sie aby zostac w czewie i robi wszystko by popsuc swoja opinie u wiernych jak na razie kibicow ;równiez sullivan bedzie chyba na liscie transferowej a moze slawek wroci a czewa pozyska kogos z dwojki drabik ulamek na pewno a co do reszty to trudno mowic!

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KOlego Stilonek z tym udowodnienieniem wartości
    zawodników z Gorzowa to przesadziłeś każdy wie
    jakie pieniądze dostają zawodnicy żółto-niebieskich
    i wedłóg tych kryteri same ich starty w meczach to
    już dużę osiągnięcie !

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •