Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: PRYGIEL I JEGO GRA

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PRYGIEL I JEGO GRA

    Mam pytanie co sądzicie o występach Prygiela jedni mówia ,że jest bardzo dobry inni, że są lepsi .Ja uważam ,że w ostatnich 2 meczach nie pokazał klasy!!!!
    Chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat pozdrawiam:))


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie Prygiel jest potrzebnym zawodnikiem, ale nie 6tkowym. Większość wejść z ławki była udana (zagrywka).
    Do permanentnej gry w 6 trochę mu brakuje, ale jak się podciągnie to będzie silnym punktem druzyny - chociaż przy braku kontuzji pozostałych graczy ciężko mu będzie wychodzić w "starting line-up". Pamiętajmy, że siła zespołu to nie tylko 6(7) zawodników.


    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Warto jednak pamietac o bardzo duzej liczbie ataków Roberta w meczach z Por. . Przy takiej ilosci zbic zawsze bedą błedy, a te oczywiscie najbardzej sie pamieta. Mimo wszystko zasługuje według mnie na ocenę bardzo dobrą :)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wedlug mnie

    to Prygiel i tak jest najlepszy. Lubie go najbardziej z polskiej reprezentacji i sadze ze gra dobrze choc nie czesto pojawia sie na boisku. Fakt ze czasami mu nie wychodzi glownie jesli chodzi o zagrywke ale i tak stac go na wiele i jeszcze pokaze ze nie przez przypadek jest w reprezentacji!

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Prygiel może być

    Prygiel gra na swoim przyzwoitym poziomie. Może nie jest liderem na swojej pozycji. Ale na dublera się doskonale nadaje.Ma niezły serwis w ataku także mu nieźle idzie. tylko szkoda że nie jest troche młodszy wtedy na pewno byłby bardzo obiecujący.Prygiel jest rocznik 1976 jak się nie mylę...
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg mnie Prygiel wchodząc tylko na zagrywkę pokazał klasę , świetnie zagrywał i wtedy zdobywaliśmy 2-4 pkt z rzędu . Grając w podstawowym składzie - grał przeciętnie i zagrywka już tak mu nie siedziała. Zważywszy jednak że nie ma Pawła tylko on może wchodzić do pierwszej 6 jako atakujący bo w odróżnieniu od Gruszki nie potrafi grać na przyjęciu.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Solidny gracz który zasługuje na grę w kadrze ale wydaję się ze do gry w pierwszej szostce jeszcze czegos mu brakuje, moze odrobiny siatrkarskiego błysku. Napewno jednak w kadrze jest bardzo potrzeny, juz nie raz kiedy on wchodzil na zmiane zdobywalismy wazne punkty.
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prygiel gra solidnie, ale bez rewelacji. Uwazam, ze powinien przejsc do lepszego klubu ( nie obrazajac Skry ) i wtedy mial by mozliwosc rozwoju!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    1,594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uwazam, ze powinien przejsc do lepszego klubu ( nie obrazajac Skry ) i wtedy mial by mozliwosc rozwoju!
    No to ma mały wybór jeśli chodzi o lepsze drużyny (tylko Galaxia i Mostostal) :P

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja dałabym mu maksymalnie 3+. Jego ataki nie są specjalnie mocne, a czasami potrafi popełnić w tym elemencie kilka błędów pod rząd. Zanim zaczął pojawiać się w pierwszym składzie mówiono, że rywale drżą gdy wchodzi na zagrywkę... teraz czasami jemu ręka drży. Ale ogólnie w żadnym stopniu nie odstaje od drużyny, gra w normnie i jak widać i słychać na swoim poziomie.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    może być te Prygiel

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja sadze jednak

    ze Prygiel jest swietnym siatkarzem. Nie zabraniam jednak innym(czyt.Mery'emu)myslec inaczej. Moze to i racja ze jezeli zmienilby klub na troche lepszy to gralby lepiej. Ale jak wiadomo on sam odrzucil propozycje grania w Galaxii i Jastrzebiu wiec chyba dobrze mu tam gdzie jest, a jeszcze lepiej byloby mu w Czarnych gdyby nie klopoty finansowe. A Skra tylko na tym korzysta...

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nienna po pierwsze jestem rodzajem żeńskim więc nie musisz się tak męczyć z tą odmianą. Ja nie mówie, że jego gra mi się nie podoba. Po prostu oceniłam go po swojemu i lepiej jeszcze raz dokładniej to przeczytaj. Zresztą pisałam to przed finałem, a sytuacja się troszkę zmieniła.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam za pomylke!
    Mam tylko nadzieje ze ostatnie mecze pokaza ludzia ze z tego chopaka cos jeszcze bedzie. I ze pozaluja ze np. podczas meczu w Spodku i jego autowych serwow wyzywali go od debili(przynajmniej niektorzy).Ale to chyba zwykal ludzka zawisc...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •