Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 550

Wątek: Grand Prix Australii - Melbourne - 22.10.16

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Hancocka na pewno gowno obchodzi, co o nim kto mysli. Tak samo za kazdym poprzednim razem, gdy robil idiotow z kibicow, glownie swoich. I niech tak zostanie, nikt mu tego nie zabierze.

    Toruniakow mimo wszystko nie pojmuje. Tak samo kibicowi sgp nie podoba sie, ze mistrzem zostaje czlowiek majacy w powazaniu wszystko, jak was w****ial fakt, ze Stal Gorzow zrobila tytul na torze takim a nie innym. Sytuacje nieco inne, ale kontrowersje, niesmak I poczucie bezradnosci takie same.
    A kto z toruńskich kibiców zachowanie Greg'a pochwalił? Może potrzebne jest troszkę zdrowego rozsądku, no chyba że nazywanie go ch*, podczas gdy innych w podobnych sytuacjach nawet nie wykluczono, jest objawem zdrowego rozsądku? Może kibic toruński ma w pamięci, jak Blondyna zrobił identyczną autostradę Zengocie a wszystko co go za to spotkało to gratulacje za piękny bieg?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,664
    Kliknij i podziękuj
    689
    Podziękowania: 2,919 w 1,789 postach
    A ta cała fala nienawiści wylała się po tym, jak niemal koronowany już nowy mistrz Jason pechowo upadł na tor. I to drugi rok z rzędu. Może trzeba go poinstruować, żeby wzorem Grega odpuszczał w niektórych biegach co może przynieść, paradoksalnie, korzyści?

  3. Powrót do góry    #498
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,537
    Kliknij i podziękuj
    5,810
    Podziękowania: 5,654 w 3,234 postach
    Rok temu to do szpitala wpakował go rzeczony Hancock, tak jak w tym roku Andreasa. Dobrze, że Hancock odpuszczał w Gorzowie jak wylądował w dmuchawcu. Zachował się po raz enty w karierze jak śmieć, to i nie uszło to krytyce. A że teraz przebił swoje wcześniejsze dokonania i nawet po zawodach jeszcze ordynarnie kłamał, no to sorry. Sam jest sobie winien. Jakby to się jeszcze na tym 9 biegu skończyło, a potem by jechał normalnie i oszczędził tego całego cyrku...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,297
    Kliknij i podziękuj
    1,023
    Podziękowania: 2,241 w 1,222 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    Chwila! To TY mi udowodnij że masz racje bo probujesz ludziom wmawiac ze jest inaczej. Nie jestes wyrocznia. A jesli Ci sie nie chce to przyjmij ze MAM racje.

    Przyklad: Jesli bedziesz pisal ze na autostradzie w Polsce mozna jechac 180 (choc wiemy ze mozna tylko 140) to Ty powinienes udowadniac swoja teze, nie ja.
    Ty się dobrze czujesz?

    Najpierw mnie pytasz czy znam jakieś zapisy, a gdy ja przyznaję, że ich nie znam i proszę, żebyś zacytował stosowne paragrafy, to na mnie naskakujesz,że nie jestem wyrocznią.

    Człowieku masz coś konstruktywnego do powiedzenia to to napisz.

    Smutne jest to, że Ty i tobie podobni nie odróżniają aspektu moralnego od aspektu regulaminowego całej sprawy. O tym pisałem, a nie o tym jak oceniam postępek Grega. Nie zrozumiałeś, no cóż analfabetyzm wtórny to dżuma XXI wieku.

    Dodatkowo inną miarką mierzą tego, którego nie lubią (Hancocka, za którym żeby było ciekawiej, ja też nie przepadam) od tego(tych) których darzą sympatią.

    Polaczkowatość w całej krasie, do tego kompletne braki wiedzy na temat historii tej dyscypliny sportu, którą rzekomo się interesują.

    Takich jazd w stylu "niemocy" Hancocka to dziesiątki, albo i więcej można by wymieniać...

    Na koniec zacytuję niejakiego Misia:
    A teraz, drogie dzieci, pocałujcie mnie w dupę!
    ... bo pewnie to pomyślałby Hancock, gdyby czytał wasze wywody.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 26-10-2016 o 21:04
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Yozayan (26-10-2016)

  6. Powrót do góry    #500
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,485
    Kliknij i podziękuj
    984
    Podziękowania: 1,506 w 972 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    A ta cała fala nienawiści wylała się po tym, jak niemal koronowany już nowy mistrz Jason pechowo upadł na tor.
    Chyba tak, wtedy coś się popsuło i aż do teraz niektórych kukle nie przestają swędzieć z bulu.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  7. Powrót do góry    #501
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,537
    Kliknij i podziękuj
    5,810
    Podziękowania: 5,654 w 3,234 postach
    No jak ktoś lubi być ruchany w dupę przez Hancocka i jego wyczyny, to go nie swędzą.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #502
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,297
    Kliknij i podziękuj
    1,023
    Podziękowania: 2,241 w 1,222 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    A ta cała fala nienawiści wylała się po tym, jak niemal koronowany już nowy mistrz Jason pechowo upadł na tor. I to drugi rok z rzędu. Może trzeba go poinstruować, żeby wzorem Grega odpuszczał w niektórych biegach co może przynieść, paradoksalnie, korzyści?
    ... a najśmieszniejsze jest to, że żaden baran nie przyzna, że w tym feralnym dla Doyle'a biegu taki dziad Hancock pojechałby zupełnie inaczej i nie zaliczyłby dzwona.
    Dlatego człowiek o fałszywym uśmiechu jest czwarty raz IMŚ, a facet, który nas czarował poświęceniem i brawurą, a nie umiejętnościami, skończył rywalizację na piątym miejscu.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 26-10-2016 o 21:05
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  9. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,090
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,744 w 1,106 postach
    No tak to wszystko wina Doyla bo miał czelność walczyć w każdym biegu na 100 % zamiast pozorować walkę i wybierać sobie biegi w których jednak pasuje odkręcić mocniej gaz niczym jaśnie panujący mistrz.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    pakosik (28-10-2016)

  11. Powrót do góry    #504
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,297
    Kliknij i podziękuj
    1,023
    Podziękowania: 2,241 w 1,222 postach
    ... a w którym miejscu ja piszę o czyjejkolwiek winie?
    Przeczytaj, pomyśl, a potem odpisz.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  12. Powrót do góry    #505
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... a najśmieszniejsze jest to, że żaden baran nie przyzna, że w tym feralnym dla Doyle'a biegu taki dziad Hancock pojechałby zupełnie inaczej i nie zaliczyłby dzwona.
    Dlatego człowiek o fałszywym uśmiechu jest czwarty raz IMŚ, a facet, który nas czarował poświęceniem i brawurą, a nie umiejętnościami, skończył rywalizację na piątym miejscu.
    No jeżeli tobie się to podoba, że mistrzem świata nie został najlepszy w tym sezonie zawodnik tylko skompromitowany dziad, który kolejny raz zadrwił z kibiców i całej dyscypliny, dodatkowo nie ponosząc za to żadnych konsekwencji to gratuluję.
    TeamLindgren

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Buszmen (26-10-2016), Peter Kildemand (26-10-2016)

  14. Powrót do góry    #506
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,297
    Kliknij i podziękuj
    1,023
    Podziękowania: 2,241 w 1,222 postach
    Mnie się to nie podoba i pisałem o tym w tym wątku nie raz.
    To świadczy o słabości dyscypliny, że taki 46-letni Hancock pod nieobecność punktowego wymiatacza (o niepowalających umiejętnościach) ma taką przewagę nad resztą rywali, że może sobie rozdawać punkty i po jednym biegu otwierać szampana).

    W tegorocznym cyklu tak naprawdę poza Jasonem, Chrisem, który chciał coś udowodnić(przede wszystkim sobie, że ma jeszcze po co się ścigać), Bartkiem i Fredką oraz (może) Antosiem jeździły jakieś lamery, które cieszyło to, że kasa od sponsorów/reklamodawców się zgadza.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    sobotch (26-10-2016)

  16. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,485
    Kliknij i podziękuj
    984
    Podziękowania: 1,506 w 972 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No jak ktoś lubi być ruchany w dupę przez Hancocka i jego wyczyny, to go nie swędzą.
    Jak to cytował pewien publicysta, "a od kiedy ma pan te objawy"? Ja ten cyrk omijam od dawna szerokim łukiem. Ani mnie rusza, ani swędzi, a jak ktoś po pamiętnej imprezie na narodowym niczego się nie nauczył i dalej ma sraczkę z SGP to raczej jego problem. Zresztą jaki cyrk taki mistrz, po co strzępić ryja jak już dawno asfalt zwinęli.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  17. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,297
    Kliknij i podziękuj
    1,023
    Podziękowania: 2,241 w 1,222 postach
    Widzisz drogi polewaczko ja tam kocham żużel i piszę to na trzeźwo.
    Żużel - nie mylić ze speedway'em czy tym bardziej z modern speedway'em.
    Nawet moja żona często mówi, że jest moją druga miłością. Za tę jej świadomość najbardziej ją kocham...
    Cyrk GP to nie jest moja bajka. Niemniej jednak tak gdzieś prawie co piąty turniej widziałem na żywo, a chyba wszystkie na ekranie.
    Byłem na pierwszym GP na Narodowym, mało tego jadąc do Warszawy powiedziałem moim towarzyszom podróży, że nie interesuje mnie kto wygra i jadę zobaczyć dwanaście biegów. Mam na to świadków!!!
    Dodać muszę, że bylem w tym roku i były to bardzo fajne zawody, choć bardziej podobał mi się m.in. NICE CUP w Opolu, ale wyjazd do Warszawy uważam za udany, bo chciałem zobaczyć jak to będzie "normalnie" wyglądać i być na bieżąco.
    Kiedyś kumpel powiedział mi, że można obrażać się na dziadów działaczy, sędziów, zawodników, ale nie na żużel...
    ...czy jakoś tak.
    Miał chłop rację!
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 26-10-2016 o 21:41
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (26-10-2016), kingpin (27-10-2016)

  19. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,406
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 481 w 366 postach
    Zgadzam się, że cztery tytuły IMS to i tak dużo. Hans był moim zdaniem lepszym zawodnikiem. Choć trzy tytuły Nickiego to też zbyt wiele.

    W przyszłym roku Jason, Emil i Tai rozdzielą między sobą medale.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (26-10-2016)

  21. Powrót do góry    #510
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,485
    Kliknij i podziękuj
    984
    Podziękowania: 1,506 w 972 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Widzisz drogi polewaczko ja tam kocham żużel i piszę to na trzeźwo.
    Żużel - nie mylić ze speedway'em czy tym bardziej z modern speedway'em.
    Nawet moja żona często mówi, że jest moją druga miłością. Za tę jej świadomość najbardziej ją kocham...
    Cyrk GP to nie jest moja bajka. Niemniej jednak tak gdzieś prawie co piąty turniej widziałem na żywo, a chyba wszystkie na ekranie.
    Byłem na pierwszym GP na Narodowym, mało tego jadąc do Warszawy powiedziałem moim towarzyszom podróży, że nie interesuje mnie kto wygra i jadę zobaczyć dwanaście biegów. Mam na to świadków!!!
    Dodać muszę, że bylem w tym roku i były to bardzo fajne zawody, choć bardziej podobał mi się m.in. NICE CUP w Opolu, ale wyjazd do Warszawy uważam za udany, bo chciałem zobaczyć jak to będzie "normalnie" wyglądać i być na bieżąco.
    Kiedyś kumpel powiedział mi, że można obrażać się na dziadów działaczy, sędziów, zawodników, ale nie na żużel...
    ...czy jakoś tak.
    Miał chłop rację!
    Może i miał rację, co nie znaczy, że warto czasem dać temu towarzystwu wzajemnej adoracji pstryczka w nos! Mnie skutecznie wyleczono z niektórych "produktów żużlowych", ale mimo najszczerszych starań działaczy pozostało całe szczęście trochę imprez typu wspomniany przez Ciebie Nice Cup, młodzieżówki. Oglądanie wyśmiewanych przez większość wyścigów na pierdziawkach, czy egzotyki żużlowej daje mi ostatnio więcej frajdy niż ten cały małpi cyrki i ekstralipny wyścig zbrojeń. Zresztą dawno temu pamiętam jak jeszcze był stadion na Bronka lubiłem z taką samą przyjemnością zajrzeć na trening, co na zawody. Taki mam trochę luźny i ambiwalentny stosunek do tej dyscypliny, odmienny i mniej namiętny od Twojego - zadowalam się, że w moim mieście warczą od czasu do czasu motory, gdzieś tam ścigają się na trawie, lodzie, lub na długim torze, a bez SGP mógłbym się spokojnie obejść.

    Pozdrawiam z ukłonami dla małżonki!
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  22. Powrót do góry    #511
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,537
    Kliknij i podziękuj
    5,810
    Podziękowania: 5,654 w 3,234 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Ty się dobrze czujesz?

    Najpierw mnie pytasz czy znam jakieś zapisy, a gdy ja przyznaję, że ich nie znam i proszę, żebyś zacytował stosowne paragrafy, to na mnie naskakujesz,że nie jestem wyrocznią.
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...223,1,985.html

    Odnośnie paragrafów, wprawdzie chciałeś od Robiego, ale to chyba nieistotne. Dodatkowo pisało się o 3k kary finansowej, której też uniknął dzięki układom.

    ps. We wspomnianej Warszawie, też Hancock wymyślił protest.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 26-10-2016 o 23:11
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Semen (27-10-2016)

  24. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,090
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,744 w 1,106 postach
    Witkowski mówi w TŻ , że to jeszcze nie koniec i FIM będzie mogło ukarać dziada za ten haniebny występek. Oby.

  25. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Napiszcie uprzejmy donos .
    !Adrian walcz!

  26. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,327
    Kliknij i podziękuj
    6,552
    Podziękowania: 8,917 w 4,909 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    [URL]

    ps. We wspomnianej Warszawie, też Hancock wymyślił protest.

    Niemozliwe.
    Hancock wtedy jeszcze nie byl torunskim zawodnikiem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,297
    Kliknij i podziękuj
    1,023
    Podziękowania: 2,241 w 1,222 postach
    Z linka zamieszczonego przez Buszmena można wyczytać:
    Regulacja 077.3.3 Mistrzostw świata na żużlu stanowi bowiem:




    Uczestnik Grand Prix, który odmówił lub nie był w stanie wystartować w zawodach, jest uznany za zawieszonego w prawach zawodnika w imprezach międzynarodowych jeden dzień przed i do trzech dni po zawodach GP. Co więcej, zawodnik powinien zostać uznany za nieuprawnionego do startów w Grand Prix w pozostałej części sezonu. Zawodnik uczestniczący w cyklu Grand Prix musi brać udział w zawodach, chyba że grozi to pogorszeniem jego stanu zdrowia lub jest spowodowane siłą wyższą. W razie powoływania się na kontuzję należy przedstawić stosowne zwolnienie od lekarza”.






    Wydaje mi się, że mowa tu o odmowie startu w zawodach, a nie wycofaniu się w ich trakcie. Tak wynikałoby z zapisu o dniu przed... i trzech po...

    ... i jeszcze nasuwa się pytanie: Co z Hampelem, który nie wystartował w GP, a startował w innych zawodach? Choć tu zdaje się, że obie strony (zawodnik i organizator) porozumiały się nie bacząc na ten zapis.

    W sumie całe to GP to bajzel, o czym mogły przekonać m.in. niejednoznaczne lub zmieniające się przepisy dotyczące awansu do cyklu. Jak się nie mylę to Alesa Drymla raz tak wykolegowano.
    Bajzel nie wart kłótni.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Witkowski mówi w TŻ , że to jeszcze nie koniec i FIM będzie mogło ukarać dziada za ten haniebny występek. Oby.
    No Witkowski to na wymierzaniu kar zna się chyba jak nikt w żużlowym świecie.
    Gdzie jak gdzie, ale w Toruniu co do tego nikt nie ma wątpliwości...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  28. Powrót do góry    #516
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,844
    Kliknij i podziękuj
    7,869
    Podziękowania: 7,426 w 4,381 postach
    tez tak rozumiem ten zapis. W sumie przeciez w zawodach wystartowal.
    Skoro nic nikomu nie zrobiono po WWA 2015 a tam masowo sie wypieli, no to za co teraz?
    Wyglada na to, ze regulaminowo nie ma podstaw, przynajmniej z tego punktu, by zalatwic dziada.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #517
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Bjerre to chyba z księżyca spadł. Pokrzywdzony się czuje. Co on chciał być Harrisem 2017? Może niech wróci do formy z Atlasu Wrocław to wówczas go zaproszą.

  30. Powrót do góry    #518
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,664
    Kliknij i podziękuj
    689
    Podziękowania: 2,919 w 1,789 postach
    W jednym ma rację - Emil, podobnie jak Grisza, nie miał w ogóle zamiaru startować w eliminacjach i nie ma tu znaczenia fakt, że kilka lat temu wyleciał z GP przez kontuzję. Zachował się jak wielkie panisko i olewał GP ale jak mu się znowu zachciało to tylko z dziką kartą.
    Co z tego, że niby sportowy poziom nieco wzrośnie jak burzy to niewielkie pozostałości zasad sportowej rywalizacji.

  31. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Nigel (27-10-2016), j-rules (27-10-2016), vicar (27-10-2016)

  32. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,485
    Kliknij i podziękuj
    984
    Podziękowania: 1,506 w 972 postach
    Greg, oddaj banany Witkowskiemu, wyciągaj kieszenie i tą gumkę z majtek coś zajumał pamiętnego dnia Olsenowi z maszyny startowej!

    Ciekaw jestem z jakiego paragrafu chcą pociągnąć Dziadygę, bo skoro zarzuca mu się niesportowe zachowanie, co mają ze sportem wspólnego dzikie karty? Nie chcę Hancocka bronić, ale niby czym różni się promowanie przez sprzedajne kreatury z FIM zawodników znajdujących się niżej w klasyfikacji lub nie biorących nawet udziału w eliminacjach? I te żałosne gadki, któremu się bardziej należy, a któremu mniej. Banda hipokrytów.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 27-10-2016 o 11:08
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  33. Powrót do góry    #520
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,406
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 481 w 366 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    W jednym ma rację - Emil, podobnie jak Grisza, nie miał w ogóle zamiaru startować w eliminacjach i nie ma tu znaczenia fakt, że kilka lat temu wyleciał z GP przez kontuzję. Zachował się jak wielkie panisko i olewał GP ale jak mu się znowu zachciało to tylko z dziką kartą.
    Co z tego, że niby sportowy poziom nieco wzrośnie jak burzy to niewielkie pozostałości zasad sportowej rywalizacji.
    Rację to może i ma, ale jest po prostu za cienki na GP.

    Może zrezygnujmy z przyznawania DK. Póki będą to zawsze ktoś będzie niezadowolony.

    Ja się w ogóle zastanawiam jak oni przydzielają tych rezerwowych na cały cykl GP? Wg mnie powinni to być zawodnicy z miejsc 11-12 (9 i 10 najczęściej dostają DK) z GP oraz 4 i 5 z GPCh.
    Ostatnio edytowane przez bartekdm ; 27-10-2016 o 10:50

  34. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    DK sprawiedliwe czy nie. Zawsze budzą kontrowersje.

    Ja jednak o rezerwowych. Jestem zdziwiony dlaczego rezerwowi też są nominowani.
    Moim zdaniem czytelniej a przede wszystkim uczciwiej byłoby gdyby uregulowano to z góry:
    1 rezerwowy 4 zawodnik z challengu lub kolejny jeśli ten otrzyma DK
    2 rezerwowy 9 zawodnik z GP lub kolejny jeśli ten dostanie DK albo nie wywalczył awansu w GPCH
    3 rezerwowy 5 zawodnik z GPCH lub kolejny jeśli ten otrzyma DK

    Wówczas 4 z GPCH czy 9 z GP nie byłby do końca zawiedzony, jeśli nie dostałby DK, bo miałby szanse startu w GP (patrz Lindgren w tym roku, Jensen ubr.)

    W tym roku Bjerre przegrał po dodatkowym biegu miejsce w GP, a kartę dano np Pedersenowi. Liczba Duńczyków by się zgadzała.

    Bjerre może dziś też nie miałby takich - moim zdaniem słusznych - pretensji. Kompletnie nie zrozumiem, że nie dano mu nawet rezerwowego a jest Smoliński (5 w GPCH) i Fricke (10 w GPCH). Kildemann był 1 w kolejce z GP 2016 więc jest jakieś uzasadnienie, bo będący przed nim w GP2016 Janowski i Zagar dostali DK, a Lindgren wszedł z SGCH,
    W ubr. Przemo Pawlicki przegrał GP z Charrisem o błysk szprychy na ostatnim łuku, a pominięto go również całkowicie.
    Wg powyższego rozdziału w tym roku jeździłby za Hampela. Jeszcze można by w przypadku Przema wytłumaczyć że liczba Polaków byłaby za duża, ale w tym roku pomijając Bjerrego a dając Pedersenowi - liczba Duńczyków jest ta sama. Uważam co prawda, ze Nicky jest lepszym i atrakcyjniejszym dla GP zawodnikiem, ale nie do końca jest uczciwe wobec Bjerre czy Kildemana. Nicky nie błyszczał w GP 2016 i chyba kontuzja mu tu pomogła, bo śmiem twierdzić, ze gdyby w Toruniu i Melbourne startował to co najwyżej minąłby tylko pająka. A tak dał do myślenia władzom BSI.

    Władze BSI przychylnym okiem spoglądają na 9 i 10 w GP (praktycznie zawsze DK chyba że liczba zawodników z jednego kraju byłaby za duża), natomiast pomijają kompletnie 4 w GPCH (vide Bjerre, Przemo Pawlicki), którzy swój awans przegrywają o przysłowiowy błysk szprychy.

    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #522
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Z linka zamieszczonego przez Buszmena można wyczytać:


    Wydaje mi się, że mowa tu o odmowie startu w zawodach, a nie wycofaniu się w ich trakcie. Tak wynikałoby z zapisu o dniu przed... i trzech po...

    ... i jeszcze nasuwa się pytanie: Co z Hampelem, który nie wystartował w GP, a startował w innych zawodach? Choć tu zdaje się, że obie strony (zawodnik i organizator) porozumiały się nie bacząc na ten zapis.

    W sumie całe to GP to bajzel, o czym mogły przekonać m.in. niejednoznaczne lub zmieniające się przepisy dotyczące awansu do cyklu. Jak się nie mylę to Alesa Drymla raz tak wykolegowano.
    Bajzel nie wart kłótni.



    No Witkowski to na wymierzaniu kar zna się chyba jak nikt w żużlowym świecie.
    Gdzie jak gdzie, ale w Toruniu co do tego nikt nie ma wątpliwości...
    Co więcej - nawet gdyby mimo tego ukarano Greg'a
    wedle tego przepisu, to w świetle tego:

    Co więcej, zawodnik powinien zostać uznany za nieuprawnionego do startów w Grand Prix w pozostałej części sezonu.
    Wołania "ekspertów" o wykluczenie Herbiego z pierwszego
    turnieju nowego sezonu 2017 są niczym innym, tylko gwałtem na logice.
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 27-10-2016 o 13:13
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #523
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,537
    Kliknij i podziękuj
    5,810
    Podziękowania: 5,654 w 3,234 postach
    Gwałt na logice, to coś w czym jesteś naprawdę mocny.
    Natomiast te "wołania" nie odwołują się do przepisów SGP, tylko do ogólnie przyjętych zasad w sporcie. Czerwona kartka/wykluczenie do końca zawodów = zawieszenie na kolejne zawody. Wiadomo, dla niektórych lepiej zamieść wszystko pod dywan, w końcu to sympatyczny, uśmiechnięty (śmieć) Amerykanin.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Powrót do góry    #524
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    DK sprawiedliwe czy nie. Zawsze budzą kontrowersje.

    Ja jednak o rezerwowych. Jestem zdziwiony dlaczego rezerwowi też są nominowani.
    Moim zdaniem czytelniej a przede wszystkim uczciwiej byłoby gdyby uregulowano to z góry:
    Jeszcze parę lat temu rezerwowymi byli kolejni zawodnicy z GPCh. Jednak jaśnie panujące BSI i tu postanowiła zakpić ze sportu i przyznawać rezerwowych wg swojego widzimisię. Czekam na moment kiedy IMŚ też będzie z dzikiej karty.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  38. Powrót do góry    #525
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,485
    Kliknij i podziękuj
    984
    Podziękowania: 1,506 w 972 postach
    Co gorsza ta zaraza rozlała się na cały żużel. Tylko jak widać jest zapotrzebowanie na taki produkt sportopodobny i mało komu już zielony stoliczek przeszkadza. Ale o rozdawanie medali IMŚ bym raczej BSI nie posądzał, są za krótcy. O rozstawie na podium decyduje przecież Greg, najpotworniejsze zło w dziejach żużla
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  39. Powrót do góry    #526
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,418
    Kliknij i podziękuj
    518
    Podziękowania: 952 w 515 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    W jednym ma rację - Emil, podobnie jak Grisza, nie miał w ogóle zamiaru startować w eliminacjach i nie ma tu znaczenia fakt, że kilka lat temu wyleciał z GP przez kontuzję. Zachował się jak wielkie panisko i olewał GP ale jak mu się znowu zachciało to tylko z dziką kartą.
    Co z tego, że niby sportowy poziom nieco wzrośnie jak burzy to niewielkie pozostałości zasad sportowej rywalizacji.
    Drogi przyjacielu.
    Przesledzilem Twoje wpisy odnosnie Grega w tym temacie.
    Nie pisz, prosze o sportowej rywalizacji, bo z analizy Twoich wczesniejszych wpisow
    wynika ze nie masz o niej zielonego pojecia.
    Ostatnio edytowane przez KrisKiller ; 27-10-2016 o 21:28

  40. Powrót do góry    #527
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,660
    Kliknij i podziękuj
    282
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Jeszcze parę lat temu rezerwowymi byli kolejni zawodnicy z GPCh. Jednak jaśnie panujące BSI i tu postanowiła zakpić ze sportu i przyznawać rezerwowych wg swojego widzimisię.
    ...i to był najprostszy i najlepszy system, bardzo źle że z niego zrezygnowano.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  41. Powrót do góry    #528
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,664
    Kliknij i podziękuj
    689
    Podziękowania: 2,919 w 1,789 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Drogi przyjacielu.
    Przesledzilem Twoje wpisy odnosnie Grega w tym temacie.
    Nie pisz, prosze o sportowej rywalizacji, bo z analizy Twoich wczesniejszych wpisow
    wynika ze nie masz o niej zielonego pojecia.
    O dzięki ci mistrzu za zwrócenie uwagi na moje ułomności. A teraz możesz już poprosić mamę o pościelenie łóżka i iść spać.

  42. Powrót do góry    #529
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 69 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Jeszcze parę lat temu rezerwowymi byli kolejni zawodnicy z GPCh. Jednak jaśnie panujące BSI i tu postanowiła zakpić ze sportu i przyznawać rezerwowych wg swojego widzimisię. Czekam na moment kiedy IMŚ też będzie z dzikiej karty.
    Przegapiles moment 2003 Nicki Pedersen, 2013 Tai...

  43. Powrót do góry    #530
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Gwałt na logice, to coś w czym jesteś naprawdę mocny.
    Natomiast te "wołania" nie odwołują się do przepisów SGP, tylko do ogólnie przyjętych zasad w sporcie. Czerwona kartka/wykluczenie do końca zawodów = zawieszenie na kolejne zawody. Wiadomo, dla niektórych lepiej zamieść wszystko pod dywan, w końcu to sympatyczny, uśmiechnięty (śmieć) Amerykanin.
    Gdyby żużel miał nawiązywać do ogólnie przyjętych zasad
    w sporcie, nie było by na przykład w nim miejsca na rezerwę
    taktyczną, ale co ja tam wiem. "Ekspertom" zajeżdżającym logikę
    bez wazeliny nie podskoczę.
    !Adrian walcz!

  44. Powrót do góry    #531
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,537
    Kliknij i podziękuj
    5,810
    Podziękowania: 5,654 w 3,234 postach
    Długo ci zajęło wymyślenie tak błyskotliwej odpowiedzi? ;o
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #532
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Darujmy sobie już temat dziada. Jest imś, jest cynicznym i zepsutym przez $$$ gościem. Życie. W świetle przyznania dzikich kart najwazniejsze, że EMIL wraca do stawki! Oby z bardziej szczęśliwym efektem niż ostatnio.

    Tak sobie oglądam ten rok 2013 gdy Emil z Taiem rządzili na świecie. Frapująca rywalizacja - i pewnie nie tylko Ja zadaję sobie pytanie jak ten pojedynek zakończyłby się na mecie sezonu gdyby nie kraksa rosjanina. Faktem jest, że Emil tuż przed dzwonem przygasł bardzo ale On w tamtym sezonie nawet jak nie był w dobrej dyspozycji potrafił wygrywać turnieje. Któż to wie jak pojechałby ostatnie trzy mityngi ale nie sądzę by jechał do końca taki blamaż jak w Daugavpils.

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-10-2016), mhsol (28-10-2016)

  47. Powrót do góry    #533
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Do tego był jeszcze w 2013 Ward, który też z walki odpadł przez kontuzję. Walka takiego trio to byłoby coś...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-10-2016), mhsol (28-10-2016)

  49. Powrót do góry    #534
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Długo ci zajęło wymyślenie tak błyskotliwej odpowiedzi? ;o
    Wybacz, że nie jestem nolife'm i nie siedzę na forum
    24h/dobę "ekspercie" .
    !Adrian walcz!

  50. Powrót do góry    #535
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,537
    Kliknij i podziękuj
    5,810
    Podziękowania: 5,654 w 3,234 postach
    Mocno powiedziane jak na kogoś, kto sam prosi o bana na forum
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Powrót do góry    #536
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Długo ci zajęło wymyślenie tak błyskotliwej odpowiedzi? ;o
    Inna bajka, że jakbyś miał na tyle cywilnej odwagi,
    by zacytować, do czego się odnosisz, to dostał bym
    powiadomienie, że do czegoś się przyczepiłeś.
    Jak napisałem wyżej - nie mam czasu, by 24h/dobę
    śledzić wszystkie wątki. Przykro mi "ekspercie".

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Mocno powiedziane jak na kogoś, kto sam prosi o bana na forum
    Przynajmniej nie zadeklarowałem czegoś publicznie,
    kładąc na szalę cały swój wątpliwy honor, by potem
    się z tego wyłgać.
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 28-10-2016 o 22:27
    !Adrian walcz!

  52. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,090
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,744 w 1,106 postach
    O co chodziło bo chyba przegapiłem interesujące starcie

  53. Powrót do góry    #538
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,537
    Kliknij i podziękuj
    5,810
    Podziękowania: 5,654 w 3,234 postach
    Nic ciekawego, po prostu Malin postanowił mi trochę naubliżać
    Szkoda, bo stać go na więcej
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  54. Powrót do góry    #539
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Klasyczna kłótnia na prawicy.

    Jeszcze nas wszystkich nie powiesili a juz żrą się między sobą
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    polewaczka (29-10-2016)

  56. Powrót do góry    #540
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,844
    Kliknij i podziękuj
    7,869
    Podziękowania: 7,426 w 4,381 postach
    Malin chce byc sprawiedliwy a Buszmen prawy. Bywaly znacznie ciekawsze starcia
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •