Strona 45 z 48 PierwszyPierwszy ... 354344454647 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,981 do 2,025 z 2147

Wątek: Stal Gorzów 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1981
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Rośnie nam nowy Świst/Cegielski/ Hlib/ Zmarzlik .

    http://www.sportowefakty.pl/minizuze...ign=newswidget

  2. Powrót do góry    #1982
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Spokojnie Ursus
    Już paru młodzieniaszków nasze oczy widziały i wielu świetnie zapowiadających się dzieciaków nie przełożyło swojego talentu na dorosły żużel. To jego pierwsze kroki, zupełnie inny sport więc wstrzymał bym się nieco z przedwczesnym optymizmem. Moja pierwsza myśl to Adrian Szewczykowski który na minitorze prezentował się wyśmienicie a nawet po przesiadce na 500 robił na mnie olbrzymie wrażenie. Kiedy jako 14 latka zobaczyłem go między biegami jakiś zawodów juniorskich łapałem się za głowę z niedowierzania. Chłopaki z licencjami kaleczyli ten sport swoimi wyczynami a ten swobodnie "fruwał po bandzie" bawiąc się w najlepsze. W jakim gronie ja go wtedy widziałem to wstyd pisać wiedząc jak to wszystko się potoczyło

    Trzeba jednak o Nowackim pisać, mówić i robić wokół jego osoby zamieszanie już dzisiaj. W dzisiejszym speedwayu talent sam się nie obroni. Potrzeba będzie dużych pieniędzy a mocne wejście w dorosły żużel, podobnie jak w przypadku Zmarzlika, na pewno mu pomoże. Swego czasu trener Chomski chwalił się swoją metodą na rozwijanie młodych chłopaków przez długie uczenie ich jazdy na gównianym sprzęcie by Ci gdy wsiądą na porządne maszyny szybko dołączyli do najlepszych. Jak skuteczna była to metoda niech świadczy zmarnowane pokolenie utalentowanych chłopaków, to gdzie teraz możemy spotkać Głuchego czy Michała Rajkowskiego i ile w tym sporcie znaczy Brzozowski czy Szewczykowski. Wszyscy juniorzy którzy w ostatnim czasie wybili się ponadprzeciętność mieli do dyspozycji solidne zaplecze, najczęściej ekipę już mocno osadzoną w tym sporcie.
    Jeśli poważnie chcemy myśleć o Kamilu trzeba mu stworzyć od początku silne finansowe fundamenty, w przeciwnym razie pewnie utonie w przeciętności jak jego utalentowani poprzednicy...

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi libky za jego przydatny post!

    ursus (20-08-2013)

  4. Powrót do góry    #1983
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Masz rację . Pamiętam jazdy Brzozowskiego jak był małolatem. Drugi Świst ! - myślałem. A nie był jak sie okazało. Teorię Stacha o jeździe na slabym sprzęcie , żeby potem było lepiej , zweryfikowały późniejsze dokonania tych zawodników , których nazwiska przytoczyłeś powyżej. Znaczy , do doopy była. Taki Rajkowski np. był swego czasu fantastyczny , Głuchy też.
    A jedyną opcja dla młodego , o którym piszemy , jest powielenie drogi Zmarzlika. Inaczej skończy jak Rajkes , Głuchy i Szewczykowski.

  5. Powrót do góry    #1984
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,031
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    A widzieliście tego blondynka młodego Karczmarza? tutaj będzie chyba mega talent. Gość nie wiem ile ma lat a już ma niesamowity potencjał,

  6. Powrót do góry    #1985
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    "Do końca biegu Bartek Zmarzlik próbował staranować Nermarka, jednak bez efektu".

  7. Powrót do góry    #1986
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Na miejscu Bartka bym tak do Daniela nie fikał:
    598745_576295232430329_41843934_n.jpg

    Niech ktoś jeszcze raz napisze, że Nermark ma słabe rączki

  8. Powrót do góry    #1987
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    o fuck, jakby Nermark wyprowadził sierpowy , to młody frunąłby jak Małysz w Planicy

    "A widzieliście tego blondynka młodego Karczmarza? tutaj będzie chyba mega talent. Gość nie wiem ile ma lat a już ma niesamowity potencjał"

    Nie widziałem go jeszcze. Ale trzymam Cię za słowo

  9. Powrót do góry    #1988
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    "Do końca biegu Bartek Zmarzlik próbował staranować Nermarka, jednak bez efektu".
    Jeżeli ktoś z Was oglądał wczorajszy mecz w Szwecji to widział, że po równym starcie z dwóch najlepszych pól (Nermark z pola 1, Zmarzlik z pola 2) Zmarzlik miał się już nakładać na Nermarka i pewnie by wygrał bieg, ale dostał takiego strzała z łokcia od Daniela, że odrzuciło go kilka metrów na zewnątrz i skosił Vaculika i Jędrzejaka. Dobrze, że nikomu nic się nie stało, ale dla mnie to nadawało się na wykluczenie Nermarka, bowiem ewidentnie był on odpowiedzialnym za upadek i przerwanie biegu. Ani sędzia, ani komentujący jednak tego nie dostrzegli. W powtórce Bartek już takiego startu nie miał i bardzo ostro kąsał Daniela, ale bez efektów, bo tor był jednościeżkowy.

  10. Powrót do góry    #1989
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O ile pamiętam, to Bartek dwa razy ze sporym impetem wmontowywał się w Nermarka na wejściach w łuk, bodaj drugi. Powiedziałbym, że robił to, co dla niego bardzo charakterystyczne i pewnie z jeszcze większym zapałem niż zwykle, jako że strzał z łokcia bardzo mu się nie spodobał i stwierdził, że sprawiedliwość się jemu należy przede wszystkim

  11. Powrót do góry    #1990
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Jestem wielkim fanem talentu Bartka i zawsze broniłem go przed zarzutami o zbyt agresywną jazdę, kładąc to na karb młodzieńczej fantazji i determinacji w walce o zwycięstwo. Nie podobało mi się jednak jego wczorajsze zachowanie. Wyglądało to tak jakby polował na Nermarka i chciał go staranować. Daniel faktycznie wcześniej przesadził z tym łokciem, a Bartkowi zagotowała się głowa i jechał całkowicie na wariata. Powinien z nim pogadać ktoś z autorytetem, aby trochę chłopaka ostudzić. Szkoda by było, żeby miał przeciw sobie innych zawodników jak Gollob na początku kariery.

  12. Powrót do góry    #1991
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    http://radiogorzow.fm/radio-gorzow/w...uzym-zakrecie/


    Zagar niby chce wracać do Stali, tylko czy kasa się znajdzie. Ciekawe czy Zagar pójdzie za kasą , czy za klubem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #1992
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Jak wczoraj z nim rozmawiałem stojąc w kolejce po pieczywo, to mówił, że chce zostać

    Zmora trochę koloryzuje i wydaje mi się, że robi to celowo, aby sponsorzy sypnęli więcej bo sytuacja jest taka i taka...
    Zresztą, ten skład tegoroczny wymaga niewielkiej przebudowy. W zasadzie, jak będzie Zagar za Nermarka to już będzie ok. Jak starczy kasy na coś więcej też super. Trzeba pamiętać, że mimo, że w przyszłym roku będzie tylko 8 ekip, to utrzymać się będzie paradoksalnie prościej. Beniaminek niemal z automatu będzie najsłabszy (czy to Gdańsk czy Grudziądz). Do tego Sparta też groszm nie śmierdzi.

    Jesli nie ma kasy na walkę o najwyższe cele, to lepiej skupić się na dalszym wyprowadzniu finansów na prostą budując drużynę za realne pieniądze... Jak pokazał ten sezon, ze słabszym składem też jest ciekawie

  14. Powrót do góry    #1993
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Jak wczoraj z nim rozmawiałem stojąc w kolejce po pieczywo, to mówił, że chce zostać

    Zmora trochę koloryzuje i wydaje mi się, że robi to celowo, aby sponsorzy sypnęli więcej bo sytuacja jest taka i taka...
    Zresztą, ten skład tegoroczny wymaga niewielkiej przebudowy. W zasadzie, jak będzie Zagar za Nermarka to już będzie ok. Jak starczy kasy na coś więcej też super. Trzeba pamiętać, że mimo, że w przyszłym roku będzie tylko 8 ekip, to utrzymać się będzie paradoksalnie prościej. Beniaminek niemal z automatu będzie najsłabszy (czy to Gdańsk czy Grudziądz). Do tego Sparta też groszm nie śmierdzi.

    Jesli nie ma kasy na walkę o najwyższe cele, to lepiej skupić się na dalszym wyprowadzniu finansów na prostą budując drużynę za realne pieniądze... Jak pokazał ten sezon, ze słabszym składem też jest ciekawie
    do tego będzie jeszcze słaby Wrocław. Zajęcie miejsca 6 nie będzie wielkim wyczynem.... a przy 8 zespołowej elidze wróci chyba stary system z ćwierćfinałami i lucky loserem więc nawet druzyny z dalszych miejsc będą mogły namieszać w lidze

  15. Powrót do góry    #1994
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "...Zmora trochę koloryzuje i wydaje mi się, że robi to celowo, aby sponsorzy sypnęli więcej bo sytuacja jest taka i taka... jeśli koloryzuje, to raczej nie w tę stronę , w jaką byś sobie życzył. Kasy w klubie ni ma i nie ma widoków , aby się pojawiła. A na budowę sensownego składu mamy 2 miesiące, później jest pozamiatane i zostają ci, którzy nie znaleźli klubu.
    Ostatnio edytowane przez ursus ; 22-08-2013 o 15:42

  16. Powrót do góry    #1995
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    To już lepiej jechać wersją oszczędnościową i pospłacać długi. Utrzymanie się w przyszłym roku nie powinno być większym problemem. No chyba że beniaminek pozyska jako sponsora kogoś w stylu Karkosika. W przeciwnym razie będzie głównym kandydatem do spadku obok tradycyjnego "faworyta" czyli Sparty.

  17. Powrót do góry    #1996
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    No i będzie wariant oszczędnościowy. Spodziewam się takiego samego składu jak w tym roku , tylko za Nermarka - Sundstroem. Przy dobrych wiatrach , bo Iver wreszcie może podpisać kontrakt życia . Tyle , że nie u nas.

  18. Powrót do góry    #1997
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    No i będzie wariant oszczędnościowy. Spodziewam się takiego samego składu jak w tym roku , tylko za Nermarka - Sundstroem. Przy dobrych wiatrach , bo Iver wreszcie może podpisać kontrakt życia . Tyle , że nie u nas.
    Wątpie w to aby Puk po tym jak zapracował sobie na szacunek kibiców rozglądał się za innym klubem a tym bardziej za klubem z Zielonej Góry gdzie oprócz udowadniania jakim jest zawodnikiem z przypadku nic by go tam dobrego nie spotkało.W pierwszej kolejności Stal wypłucze się na Iversena i Zmarzlika,potem pomyśli o Kasprzaku i ewentualnie Zagarze a potem wszyscy się będą zastanawiać czy zostawić Hliba czy ściągnąć jakiegoś Kildemanda czy innego Linusa Ekloafsona. Póki jeszcze słupy od konstrukcji stadionu nie zardzewiały tak to chyba będzie wyglądało

  19. Powrót do góry    #1998
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Wątpie w to aby Puk po tym jak zapracował sobie na szacunek kibiców rozglądał się za innym klubem a tym bardziej za klubem z Zielonej Góry gdzie oprócz udowadniania jakim jest zawodnikiem z przypadku nic by go tam dobrego nie spotkało.
    Rusty, Ty to jesteś niepoprawny romantyk jakiś. Gwarantuje Tobie, że jak Puk nie dostanie swojego minimum to odejdzie ze Stali gdziekolwiek i nawet nie zmruży oka. Tzn. tam gdzie dostanie to na co zasługuje. I nie ważne czy to będzie ZG, Toruń, Czewa czy nawet I ligowa Marma. Przez ostatnie dwa sezony Puk to ścisłe TOP 3 SE. Po dwóch udanych sezonach zapracował sobie chłop na solidną podwyżkę. I o ile w sezonie 2013 miał związane ręce KSM-em to w sezonie 2014 będzie już podlegał prawom rynku.

    Osobiście uważam, ze Zmora celowo w mediach płacze, że STal może zbankrutować. Raz, że sponsorzy może się zlitują. Ale gównie mu chodzi o zostawienie KSM-u na przyszłe sezony. Coś czuje, że zaraz zacznie płakać Józef a po nim Klocowa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #1999
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,271
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Hehe, no ale skoro Zmora bankrutuje pomimo tego, że obowiązuje KSM to chyba jednak nie tutaj tkwi problem. Zmora to taka trochę ulepszona wersja Komarnickiego. Taki sam nieudacznik, fałszywy i zakłamany, tyle, że bardziej powściągliwy w mediach i w odróżnieniu od Władka nie zadłuża się po uszy.

    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Wątpie w to aby Puk po tym jak zapracował sobie na szacunek kibiców rozglądał się za innym klubem a tym bardziej za klubem z Zielonej Góry gdzie oprócz udowadniania jakim jest zawodnikiem z przypadku nic by go tam dobrego nie spotkało.W pierwszej kolejności Stal wypłucze się na Iversena i Zmarzlika,potem pomyśli o Kasprzaku i ewentualnie Zagarze a potem wszyscy się będą zastanawiać czy zostawić Hliba czy ściągnąć jakiegoś Kildemanda czy innego Linusa Ekloafsona. Póki jeszcze słupy od konstrukcji stadionu nie zardzewiały tak to chyba będzie wyglądało
    Boże, ale Ty jesteś oderwany od rzeczywistości. Ty na prawdę wierzysz w to co piszesz ?

  21. Powrót do góry    #2000
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Zmora to taka trochę ulepszona wersja Komarnickiego. Taki sam nieudacznik, fałszywy i zakłamany, tyle, że bardziej powściągliwy w mediach i w odróżnieniu od Władka nie zadłuża się po uszy.
    Odważna teza, zważywszy że ten pierwszy sprząta po tym drugim, wyciągając klub z paromilionowego bagna, nie piejąc przy tym na prawo i lewo o swojej nieskończonej mądrości.

  22. Powrót do góry    #2001
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,271
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    Odważna teza, zważywszy że ten pierwszy sprząta po tym drugim, wyciągając klub z paromilionowego bagna, nie piejąc przy tym na prawo i lewo o swojej nieskończonej mądrości.
    Dlatego zaznaczyłem, że jest bardziej powściągliwy w swoich wypowiedziach i nie zadłuża klubu jak honorowy. Podobieństwo między nimi polega na tym, że Zmora jest tak samo jak Władek obudny i zakłamany. Dodatkowo jest niezwykle wyrachowany i potrafi dobrze się kamuflować, jednak intencje i motywacja jego działań co do zasady jest taka sama jak u Władka. Wydymać wszystkich dookoła i ugrać jak najwięcej dla siebie, a opinii publicznej wmówić, że to dla dobra całej dyscypliny. Wystarczy poczytać jego wypowiedzi na temat KSM. Argumentacja, którą się podługuje jest tak pokrętna, że aż śmieszna. Jedno zdanie jest zaprzeczeniem drugiego. Nie trzeba być wyjątkowo bystrym, by to dostrzec.

    PS. Zmora nie spłaca długów po Władku, on spłaca długi, które narobił razem w Władkiem.
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 22-08-2013 o 18:36

  23. Powrót do góry    #2002
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Dodatkowo jest niezwykle wyrachowany i potrafi dobrze się kamuflować, jednak intencje i motywacja jego działań co do zasady jest taka sama jak u Władka. Wydymać wszystkich dookoła i ugrać jak najwięcej dla siebie, a opinii publicznej wmówić, że to dla dobra całej dyscypliny.
    Wypisz-wymaluj: Dowhan

  24. Powrót do góry    #2003
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Za GW, fragment wywiadu ze Zmorą:

    Różne myśli chodzą po głowie, to jest naprawdę ciężka praca, szczególnie w tak trudnych, finansowych realiach. Problemy zwyczajnie nie dają ci zasnąć. Nie chcę jednak nad tym się rozwodzić. Jak powiedziałem, jestem optymistą. Wróćmy do tego tematu pod koniec września. Żużlowe władze nie ułatwiają nam życia. Nie wiem, jak zmierzyć się z brakiem Kalkulowanej Średniej Meczowej, który spowoduje rozwarstwienie ligi pod względem sportowym. Medale najbogatszym będzie można powiesić na szyjach już przed sezonem, bo oni zgarną z rynku najlepszych, a reszta poczeka i zadowoli się tym, co zostanie. Niestety, Stali pisana jest ta druga grupa. Boję się, że nie będziemy w stanie nawiązać rywalizacji z najlepszymi w lidze i przyjdzie nam wyłącznie bronić ekstraligi dla Gorzowa.
    Czyli tak jak myślałem, już się zaczyna płacz o KSM. Za niedługo zaczną inni prezesi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #2004
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Ja mam tylko nadzięję że "Witek" nie ulegnie tej propagandzie gorzowsko/wrocławsko/leszczyńskiej, wspomaganej (zależnie od sytuacji i sponsorów) przez cwaniaka-Cieślaka

  26. Powrót do góry    #2005
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "Ja mam tylko nadzięję że "Witek" nie ulegnie tej propagandzie gorzowsko/wrocławsko/leszczyńskiej, wspomaganej (zależnie od sytuacji i sponsorów) przez cwaniaka-Cieślaka"

    ...ale "ałtorytet" sobie znalazłeś. Witek. Jemu akurat zwisa wszystko , co z polskim żużlem związane. Gdyby FIM kazała mu zawiesić rozgrywki ligowe w PL- to zrobiłby to w sekundę.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    Kaziu_Wojna (23-08-2013), darsen (24-08-2013)

  28. Powrót do góry    #2006
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Płaczów Zmory ciąg dalszy...tym razem w dzisiejszej Wyborczej. I jak słusznie zauważył Mariusz chyba idzie to w kierunku obrony KSM i 10-zespołowej E-ligi. No zobaczymy co z tego będzie. Z jednej strony El Prezeso mówi o tym, że nie wiadomo czy stać nas na e-ligę, a zdrugiej rozmawiają z Matejem. Fajne to wszystko

  29. Powrót do góry    #2007
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Gdyby prezesi przegłosowali 10-osobową ekstraligę, byłaby to jawna kpina z kibiców i niesmaczne zakończenie pasjonującego sezonu. A jeśli chodzi o Stal Gorzów, to jak to możliwe, że wszystkie pozostałe kluby mają sponsora tytularnego, jedynie w Gorzowie to się nie udaje? Jak mówi żydowskie porzekadło: "Icek. Ty nie oszczędzaj. Ty zarabiaj" czytaj: "szukaj sponsorów".
    Priorytetem jest zatrzymanie Iversena, nawet kosztem rezygnacji z Zagara. Duńczyk jest prawdziwym liderem i człowiekiem, który odpowiedzialnie podchodzi do swojego zawodu, w odróżnieniu od np. Sajfutdinowa czy Pedersena, To zawodnik, który ma szansę, by stać się legendą gorzowskiego klubu. Przy jednej spadającej drużynie, do utrzymania wystarczy sam PUK wsparty Kasperem i jedną z lepszych par juniorskich w Polsce - Zmarzlik, Cyfer. Do tego Gapa, który mimo dobrej końcówki sezonu w ofertach przebierać chyba nie będzie, Linus i ktokolwiek za grosze. A jak jakimś cudem znajdziemy sponsora, to można zacząć myśleć o Zagarze.

  30. Powrót do góry    #2008
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Priorytetem jest zatrzymanie Iversena, nawet kosztem rezygnacji z Zagara. Duńczyk jest prawdziwym liderem i człowiekiem, który odpowiedzialnie podchodzi do swojego zawodu, w odróżnieniu od np. Sajfutdinowa czy Pedersena,
    Zgadzam się, dotychczasowa postawa Puka pozwala stwierdzić, ze ten zawodnik jest dużo bardziej pożyteczny dla drużyny niż Nicki czy Emil. I tu nawet nie chodzi już o to, że przywozi więcej punktów z tej trójki. On po prostu na torze myśli o kolegach z pary. Też twierdzę, ze Zmora cała parę powinien skierować na zatrzymanie Puka w Stali. Jasne, że Puk będzie miał parę atrakcyjnych ofert. I jak Zmora nie znajdzie coś koło 2 mln. na Puka to raczej go nie zatrzyma.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #2009
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Płaczów Zmory ciąg dalszy...tym razem w dzisiejszej Wyborczej. I jak słusznie zauważył Mariusz chyba idzie to w kierunku obrony KSM i 10-zespołowej E-ligi. No zobaczymy co z tego będzie. Z jednej strony El Prezeso mówi o tym, że nie wiadomo czy stać nas na e-ligę, a zdrugiej rozmawiają z Matejem. Fajne to wszystko
    To dopiero początek. Zaraz głos podniesie sympatyczna pani Krysia. Chociaż ona to pewnie będzie teraz chciała KSM 38 żeby zatrzymać Taia. Swoje 3 grosze dorzuci też Józek Dworakowski, prezes beniaminka ligi itp. Pewnie tylko ZG, Toruń, Czewa i Tarnów będą na nie. Wszystko zależy od tego kto ma mocniejsze plecy w Warszawie. Podejrzewam, że 8 zespołowa eliga jest już nie do ruszenia, ale za to KSM może się ostać. Na to grają Zmora, Krysia i reszta.

  32. Powrót do góry    #2010
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Podejrzewam, że 8 zespołowa eliga jest już nie do ruszenia, ale za to KSM może się ostać.
    W zasadzie KSM też nie może się ostać. Reguły na sezon 2014 już zmienić się nie mogą. Przynajmniej te główne. Niektóre zespoły już rozpoczęły budowę składów na nowy sezon.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #2011
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W zasadzie KSM też nie może się ostać. Reguły na sezon 2014 już zmienić się nie mogą. Przynajmniej te główne. Niektóre zespoły już rozpoczęły budowę składów na nowy sezon.
    Mario Ty chyba nie doceniasz władz SE Władek też już zasiada we władzach przypominam Oni mogą wszystko, nieraz już pokazali co potrafią. A to wszystko dla dobra polskiego speedwaya.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  34. Powrót do góry    #2012
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,031
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zgadzam się, dotychczasowa postawa Puka pozwala stwierdzić, ze ten zawodnik jest dużo bardziej pożyteczny dla drużyny niż Nicki czy Emil. I tu nawet nie chodzi już o to, że przywozi więcej punktów z tej trójki. On po prostu na torze myśli o kolegach z pary. Też twierdzę, ze Zmora cała parę powinien skierować na zatrzymanie Puka w Stali. Jasne, że Puk będzie miał parę atrakcyjnych ofert. I jak Zmora nie znajdzie coś koło 2 mln. na Puka to raczej go nie zatrzyma.
    Lepsze pieniadze mniejsze a pewne niż obiecane. Niesądze zeby połasił sie na lepsza oferte skoro ma tu dobrze. Musiałby być to dużo wieksze pieniadze.

  35. Powrót do góry    #2013
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za GW, fragment wywiadu ze Zmorą:



    Czyli tak jak myślałem, już się zaczyna płacz o KSM. Za niedługo zaczną inni prezesi.
    To sa minimalisci i nieudacznicy. Zamiast znalezc choc jednego sponsora ma za zle innym, ze maja i chce im powiazac rece aby zamazac obraz swojej managerskiej nieudolnosci. Czy Dowhanowi ktos znalazl tych sponsorow czy Czewa czy Torun dostaly cos za darmo? NIEUDACZNIK I PAPRAK

    Gesendet von meinem HTC One X+ mit Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez Jacazg ; 23-08-2013 o 16:00
    Falubaz to MAGIA!!!

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jacazg za jego przydatny post!

    kapitan bomba (23-08-2013)

  37. Powrót do góry    #2014
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    PUK Pukiem, ale czy czasem Zmarzlikowi sie kontrakt nie kończy? Na niego też będzie trzeba wysuplać pareset tysięcy więcej co rownież uszczupli ewentualną kase na Zagara.
    ps. takie teoretyczne pytanie: czy Dowhan, ktory działa pod z góry ustalony regulamin i podpisuje wieloletnie i wielomilionowe kontrakty z Loktajewem, MBJ, Hampelem, Protasem i Dudkiem będzie mógł pozwać centrale w wypadku gdyby doszło jednak do tych zmian? Przecież słowo, podpis (nie wspominając juz o honorze) ludzi, którzy ułożyli ten regulamin i zobowiązali sie go nie ruszać coś powinno byc warte.

  38. Powrót do góry    #2015
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    PUK Pukiem, ale czy czasem Zmarzlikowi sie kontrakt nie kończy? Na niego też będzie trzeba wysuplać pareset tysięcy więcej co rownież uszczupli ewentualną kase na Zagara.
    ps. takie teoretyczne pytanie: czy Dowhan, ktory działa pod z góry ustalony regulamin i podpisuje wieloletnie i wielomilionowe kontrakty z Loktajewem, MBJ, Hampelem, Protasem i Dudkiem będzie mógł pozwać centrale w wypadku gdyby doszło jednak do tych zmian? Przecież słowo, podpis (nie wspominając juz o honorze) ludzi, którzy ułożyli ten regulamin i zobowiązali sie go nie ruszać coś powinno byc warte.

    Nie ma czegoś takiego jak "słowo honru, czy honor" w tym cyrku. Oni ustalają zasady tej gry.
    Pewnie jest też klauzulka ,że regulamin "gry" może być zmieniony w jej trakcie. W tym cyrku wszystko jest mozliwe.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  39. Powrót do góry    #2016
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    PUK Pukiem, ale czy czasem Zmarzlikowi sie kontrakt nie kończy? Na niego też będzie trzeba wysuplać pareset tysięcy więcej co rownież uszczupli ewentualną kase na Zagara.
    Jak pamiętam, Zmora mówił, że wszyscy młodzieżowi zawodnicy Stali mają kontrakt do końca wieku juniora. A Zmarzlik na pewno:
    http://www.zuzelend.com/test/news.php?id=6460.

  40. Powrót do góry    #2017
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Lepsze pieniadze mniejsze a pewne niż obiecane. Niesądze zeby połasił sie na lepsza oferte skoro ma tu dobrze. Musiałby być to dużo wieksze pieniadze.
    OJ, Spiit22, uważasz, że w Gorzowie pieniądze zarobione przez zawodników są pewniejsze niż w ZG ? I to po wypowiedzi Zmory który twierdzi, że dopiero pod koniec września będzie mógł powiedzieć, o ile powiększyło się zadłużenie Stali ? Przecież z tego co mówi Zmora to jasno można wyczytać (miedzy wierszami) że Puk i spółka jeszcze naczeka się sporo zanim doliczy się kasy na koncie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #2018
    Super_Ban
    Dołączył
    11-06-2013
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Sprawa jest prosta. PUK zarobi więcej w GW za 13-15 pkt. niż za 2pkt. robione w ZG A że tak by było, chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości. Tamten klimat Mu po prostu nie służy... Nie ten typ.

  42. Powrót do góry    #2019
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    OJ, Spiit22, uważasz, że w Gorzowie pieniądze zarobione przez zawodników są pewniejsze niż w ZG ? I to po wypowiedzi Zmory który twierdzi, że dopiero pod koniec września będzie mógł powiedzieć, o ile powiększyło się zadłużenie Stali ? Przecież z tego co mówi Zmora to jasno można wyczytać (miedzy wierszami) że Puk i spółka jeszcze naczeka się sporo zanim doliczy się kasy na koncie.
    Zmora mówi jednocześnie "jasno" i "między wierszami" ? - niebywale utalentowany młody człowiek. Tak swobodnie łączy niemożliwe.
    (Elokwencja to dobra rzecz pod warunkiem, że zna się znaczenie słów których się używa)
    Może jakiś cytat, bo nie mogę się dopatrzyć zapowiedzi tego że PUK i Sp. "naczeka się sporo"

  43. Powrót do góry    #2020
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    (Elokwencja to dobra rzecz pod warunkiem, że zna się znaczenie słów których się używa)
    Bo tu bystrym trzeba być, a nie udawać inteligenta Naturalnie, ze Zmora wprost nie powiedział, ze chłopaki poczekają jeszcze sobie na swoją kasę. Jednak jasno powiedział, że długi są i to spore. A jak są długi to miedzy wierszami można wyczytać, że zalega także zawodnikom. I czego tu inteligencie nie rozumiesz ?

    Może jakiś cytat, bo nie mogę się dopatrzyć zapowiedzi tego że PUK i Sp. "naczeka się sporo"
    Może kanapki Ci jeszcze podać ? Sportowe Fakty, Przegląd Sportowy, GW czy RMG. Tam znajdziesz sporo informacji w tym temacie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #2021
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Może kanapki Ci jeszcze podać ? Sportowe Fakty, Przegląd Sportowy, GW czy RMG. Tam znajdziesz sporo informacji w tym temacie.
    No rzeczywiście, baza której nie można nie brać poważnie.... .
    Mariuszu, spoważniej.
    No chyba że żartujesz, a ja nie poznałem się jeszcze na twoim humorze.

    Ostafińskiego też czytujesz? To wiele by tłumaczyło.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 24-08-2013 o 00:00

  45. Powrót do góry    #2022
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Prawda jest taka, że gorzowski klub jest grubo pod kreską i na spłatę zobowiązań wobec zawodników póki co ich nie stać. Jest to oczywiście pokłosie działań leśniczego.

    Na leśniczego bym nie liczył, bo ma g*** do powiedzenia więc nie liczyłbym na jakieś wielki zmiany.

    Jeśli chodzi o Piszczałkę to ponoć mocno zasadził się na Niego Romek po mocnej rekomendacji bidona.

    Myślę, że DN i LS podpiszą w ciemno, a reszta obecnych zawodników Staleczki będzie czekała na rozwój wydarzeń.

  46. Powrót do góry    #2023
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Myślę, że przesadzamy co do trudnej sytuacji Stali. Oczywiście, nie jest różowo, ale:

    - po jednym udanym sezonie 2012 PUK na pewno nie dostał wielkiej podwyżki na sezon 2013. Słyszałem wręcz, że to klub dał Nielsowi podwyżkę z własnej inicjatywy. Do tego Kasprzak, którego kariera po sezonie 2011 w UT chyliła się ku końcowi nie mógł żądać na sezon 2012 wielkich pieniędzy, a na sezon 2013 podobno dostał te same warunki.

    - jechaliśmy w tym sezonie składem mega oszczędnościowym, a przecież kibiców na trybunach aż tak wielu nie ubyło i karnetów sprzedało się sporo

    - GP w tym roku nie było na minus, a podejrzewam, że klub wyszedł na plus, bowiem stadion był przecież prawie pełen

    - ponadto nie awansowaliśmy do play-offów, które stanowią 20-25% sezonu, a więc w granicach 1,5 mln. Może nie mamy tych pieniędzy już teraz, ale też nie musimy ich wydać, a przecież Zmora mówił, że nie ma środków zabezpieczonych na całe play-offy, czyli z podtekstu widać, że część tych pieniędzy klub posiada.

    Mam wrażenie, że sytuacja jest dokładnie taka sama, jak w ostatnich latach prezesowania Komara, kiedy już nie mieliśmy sponsora tytularnego. Tylko, że Komar zawsze mówił jak jest dobrze, ubarwiając realia, natomiast Zmora przesadza w drugą stronę.
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 24-08-2013 o 09:05

  47. Powrót do góry    #2024
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,031
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Jednak jasno powiedział, że długi są i to spore. A jak są długi to miedzy wierszami można wyczytać, że zalega także zawodnikom. I czego tu inteligencie nie rozumiesz ?
    A przyszło Ci na mysl ze Zmora mówi o zadłuzeniu z poprzednich lat a bieżace wydatki (sezon) jest rozliczany w miare normalnie? Bo chyba nie sądzisz ze Zmora przejal 3,5 mln zadluzenia i narobil kolejne 2 mln...

  48. Powrót do góry    #2025
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A przyszło Ci na mysl ze Zmora mówi o zadłuzeniu z poprzednich lat a bieżace wydatki (sezon) jest rozliczany w miare normalnie? Bo chyba nie sądzisz ze Zmora przejal 3,5 mln zadluzenia i narobil kolejne 2 mln...
    Rozumiem, że długów po leśniczym nie spłacają? Ciekawa teoria

Strona 45 z 48 PierwszyPierwszy ... 354344454647 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •