Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 188

Wątek: III Runda - SGP Danii Horsens - 30.06.2018

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Tajski pozamiatał.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-07-2018)

  3. Powrót do góry    #137
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    Coby nie mówić , ten turniej to kpiną i syf z żużla. Wszystko tam spieprzone , tor spreparowany. Jak ja tęsknie do czasów brudnego sportu za czasów Żabiałowiczów, Huszczów, Jankowskich i wielu innych... Teraz to jest polityka a nie sport.

  4. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Tajski zmierza jak lokomotywa po kolejny tytuł. Klasa zawodnik. Zimny więcej cierpliwości i tak łyknąłby Dzika.

  5. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ale przecież j-rules jest obiektywny...

    Bardzo często sam o tym pisze...
    Brak ci inteligencji, ale nie musisz sobie mna geby wycierac.
    A jak masz jakies ale to smialo PW.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #140
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Brak ci inteligencji, ale nie musisz sobie mna geby wycierac.
    A jak masz jakies ale to smialo PW.


    Zabolało? Nie płacz...


    Nie jesteś wzorcem obiektywizmu tutaj, a często na takiego się kreujesz..

    Co do "braku inteligencji", to ci nie odpiszę, ponieważ nie lubię kopać leżącego.

  7. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    Aaaa i jeszcze jedno... Gdyby zamiast dmuchawców były dechy w bandach z lat 80, czy Duński świniak by leżał ? Czy wjeżdżał by w Zmarzlina ?

  8. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Tajski zmierza jak lokomotywa po kolejny tytuł. Klasa zawodnik. Zimny więcej cierpliwości i tak łyknąłby Dzika.
    Zimnego problem polega min na tym, że nie potrafi odpuscic,przekalkulować.
    Wszystko musi być tu i teraz i czasem na tym mocno traci.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (30-06-2018)

  10. Powrót do góry    #143
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Zimnego problem polega min na tym, że nie potrafi odpuscic,przekalkulować.
    Wszystko musi być tu i teraz i czasem na tym mocno traci.

    Trudno się nie zgodzić. Sam sobie robi krzywdę.

  11. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Zabolało? Nie płacz...


    Nie jesteś wzorcem obiektywizmu tutaj, a często na takiego się kreujesz..

    Co do "braku inteligencji", to ci nie odpiszę, ponieważ nie lubię kopać leżącego.
    nigdy i nigdzie nie napisalem, ze jestem obiektywny. Albo wskazesz albo wal sie glupkowaty klamco.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nigdy i nigdzie nie napisalem, ze jestem obiektywny. Albo wskazesz albo wal sie glupkowaty klamco.
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ja ci przedstawilem obiektywnie co o tym sadze.
    idż spać

  13. Powrót do góry    #146
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nigdy i nigdzie nie napisalem, ze jestem obiektywny. Albo wskazesz albo wal sie glupkowaty klamco.
    twój post z tego wątku, godz. 20, 46, cytuję:

    ----

    "ja ci przedstawilem obiektywnie co o tym sadze. Ty walisz jakies pierdy a zero konkretow na temat tej sytuacji.
    nie umiesz przyznac, ze Nicki sprokurowal ta sytuacje. "
    ------

    Masz problem z czytaniem własnych wypowiedzi?

    I nie nazywaj mnie "głupkowatym kłamcą"... Spójrz w lustro i tam dopiero głupkowatego zobaczysz..

    Wytrzezwiej i przeproś...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 30-06-2018 o 22:20

  14. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    No i w tej sytuacji akurat bylo obiektywnie bo 100% winy Nickiego nie widzialem. A przy drgiej praktycznie w ogole glosu nie zabralem, ale gebe sobie mna wytarles glupku.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-07-2018), Rysiek (01-07-2018), kingpin (01-07-2018)

  16. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Luzujcie gumkę pany bo jeszcze tipsy polamiecie

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-07-2018)

  18. Powrót do góry    #149
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No i w tej sytuacji akurat bylo obiektywnie bo 100% winy Nickiego nie widzialem. A przy drgiej praktycznie w ogole glosu nie zabralem, ale gebe sobie mna wytarles glupku.
    Jesteś żałosny... Nie potrafisz przyznać się do błędu i do tego obrażasz. Żałosne.
    Przed chwilą dałeś popis - nawet nie wiedziałeś co piszesz. Wskazałem ci - nie potrafisz przyznać i przeprosić. To nie świadczy dobrze o twojej inteligencji, o kulturze tym bardziej...

    Idź już spać - wytrzeżwiej

  19. Powrót do góry    #150
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jesteś żałosny... Nie potrafisz przyznać się do błędu i do tego obrażasz. Żałosne.
    Przed chwilą dałeś popis - nawet nie wiedziałeś co piszesz. Wskazałem ci - nie potrafisz przyznać i przeprosić. To nie świadczy dobrze o twojej inteligencji, o kulturze tym bardziej...

    Idź już spać - wytrzeżwiej

    mam dla ciebie radę: pisz po pijaku, ale edytuj jak będziesz trzeźwy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  20. Powrót do góry    #151
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    mam dla ciebie radę: pisz po pijaku, ale edytuj jak będziesz trzeźwy.

    jaki dowcipny...

  21. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jesteś żałosny... Nie potrafisz przyznać się do błędu i do tego obrażasz. Żałosne.
    Przed chwilą dałeś popis - nawet nie wiedziałeś co piszesz. Wskazałem ci - nie potrafisz przyznać i przeprosić. To nie świadczy dobrze o twojej inteligencji, o kulturze tym bardziej...

    Idź już spać - wytrzeżwiej
    Dobrze wiem co pisze. O konkretnej sytuacji napisalem obiektywnie do bolu co kazdy chyba zrozumial. Generalnie nie uwazam sie za mega obiektywnego bo roznie bywa. Ale widze, ze masz problem ze zrozumieniem tego i nie dziwi mnie to wcale bos cymbał.
    Boli chyba to spetowanie w watku mundialowym
    I nie placz juz i nie jecz "wytrzezwiej". Ja przynajmniej nie musze edytowac..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #153
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dobrze wiem co pisze. O konkretnej sytuacji napisalem obiektywnie do bolu co kazdy chyba zrozumial. Generalnie nie uwazam sie za mega obiektywnego bo roznie bywa. Ale widze, ze masz problem ze zrozumieniem tego i nie dziwi mnie to wcale bos cymbał.
    Boli chyba to spetowanie w watku mundialowym
    I nie placz juz i nie jecz "wytrzezwiej". Ja przynajmniej nie musze edytowac..

    Zbłazniłesz się i jeszcze marudzisz. Smutny człowieczek z ciebie.


    Żegnam

    PS

    Co do edytowania, to czasami warto poprawić literówkę lub wyraz (sensu nie zmieniam).. Ty pewnie tego nie rozumiesz. Za to ty sadzisz takie ilości błędów, że edytowanie by ci pewnie nie pomogło...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 30-06-2018 o 22:41

  23. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    uderzenie w strone rzekomych bledow to juz taki typowy long shot przy braku argumentow. No i edycji klasycznie nie moglo zabraknac - typowe u rozchwianych emocjonalnie dziewojek, ktore jeszcze musza cos dodac, zeby swiat je uslyszal. Beka.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #155
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    uderzenie w strone rzekomych bledow to juz taki typowy long shot przy braku argumentow. No i edycji klasycznie nie moglo zabraknac - typowe u rozchwianych emocjonalnie dziewojek, ktore jeszcze musza cos dodac, zeby swiat je uslyszal. Beka.
    a ten prymitywek jeszcze płacze ?


    PS
    Co do blędów to w każdym poście "zapominasz" polskich znaków... Innych błędów szukać mi się nie chce - to wystarczy. Każdy na forum robi literówki, ale ty należysz do ścisłego "topu"...

    A to raczej polskie forum... Podejrzewam jednak, że "brak polskich liter", to u ciebie konsekwencja braku znajomości pisowni... Więc sobie ułatwiasz w ten sposób... Ot, taki chłopek-roztropek
    I ty mi zarzucasz "edytowanie"...? To edytowanie świadczy o szacunku do innych na tym forum (no może, poza tobą - bo ty jak widać tego nie docenisz, wolisz pisać niezgodnie z zasadami....).
    Smutne to... Szkół się nie kończyło? Zaświadczenie o dyslekcji było, prawda?

  25. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Tajski wjechał w tegoroczny sezon Grand Prix jak Jessie Pinkman w ostatnią porcję amfetaminy. Może go już tylko zatrzymać przewrotny los albo Tai Woffinden. Innych rywali nie ma.


    Mam jeszcze takie pytanie. Może ktoś mi na nie odpowie i pojaśni temat. Czy panowie komentatorzy z CANAL + są na granicy upośledzenia umysłowego a może dawno już ją pokonali ?

    Piszczałka wjeżdża chamsko w Pedersena. Ewidentne wykluczenie. A oni są zdziwieni i widzą winę Nickiego. Panowie czy was poje_bało ?

  26. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Mam jeszcze takie pytanie. Może ktoś mi na nie odpowie i pojaśni temat. Czy panowie komentatorzy z CANAL + są na granicy upośledzenia umysłowego a może dawno już ją pokonali ?

    Piszczałka wjeżdża chamsko w Pedersena. Ewidentne wykluczenie. A oni są zdziwieni i widzą winę Nickiego. Panowie czy was poje_bało ?
    A czego się spodziewasz po Dryle, który w każdym wyścigu SGP z udziałem dwóch Polaków pieprzy o jakimś 5:1 dla Polski albo 2:4 dla Reszty Świata? Tam nikt nawet nie stara się zachować pozorów bezstronności - Polak nie może być winny i kropka.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-07-2018)

  28. Powrót do góry    #158
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Całuski dla pana Jabłońskiego który uwielbia pouczać innych
    14 bieg https://youtu.be/RfpCWouu4WA

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-07-2018)

  30. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A czego się spodziewasz po Dryle, który w każdym wyścigu SGP z udziałem dwóch Polaków pieprzy o jakimś 5:1 dla Polski albo 2:4 dla Reszty Świata? Tam nikt nawet nie stara się zachować pozorów bezstronności - Polak nie może być winny i kropka.
    Dryle lubie,choc do Korosciela i Olkowicza troche mu brakuje ( bardzo lubie ich humor,choc czasami i oni sie zagalopuja ),ale masz racje,te jego pseudo patriotyczne wstawki do zarzygania.
    Najlepiej jak sie wczoraj zachwycal Bartkiem z toru A,ze niby wielki wyczyn,bo wygral z trzema bylymi MS.Pajacowal tak chyba z dwie minuty.

    j_rules,odpusc.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-07-2018 o 08:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-07-2018)

  32. Powrót do góry    #160
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Daremny turniej, z daremnym torem czego po Horsens nie można się było spodziewać, bo ostatnie 2 lata były bardzo dobre. Daremni Polacy jadący jak panienki, który to już raz zresztą. Zabrali nam jedyny turniej rangi mistrzowskiej, w którym mogliśmy wieszać sobie złoto na szyję przed zawodami i nic z nas nie zostaje w seniorskim speedwayu.

    A propos sytuacji z Dzikiem - wychodzi na to, że jak się nie wywrócisz, to nic na tym nie zyskasz, co jest chore. Tai przykładowo wczoraj dostał powtórkę w 4 tylko dlatego, że się teatralnie [słusznie] położyl w I łuku. Inaczej straciłby wyścig, a przecież wystarczyło to przerwać i powtórzyć bez jego upadku, bo sytuacji była taka że można było tak zareagować.

    Żużel takimi turniejami zniechęca na maxa, dobrze że dziś detoks w postaci ligi, bo z tydzień bym na żużlowym kacu musiał funkcjonować.

  33. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Mnie najbardziej u Dryly rozbawila podnieta przed pierwszym biegiem. Nie dali mu sie wygadac odpowiednio duzo, dostal doslownie kilka sekund, ale ryczal jak lew na polowaniu. A potem zawody okazaly sie beznadziejnie nudne.

    Swoja droga to w tym sezonie jeszcze dobrego GP nie bylo, jak tak dalej pojdzie to bedzie najnudniejszy sezon. I to nie z winy zawodnikow.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-07-2018)

  35. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Piszczałka wjeżdża chamsko w Pedersena. Ewidentne wykluczenie. A oni są zdziwieni i widzą winę Nickiego. Panowie czy was poje_bało ?
    większość tutaj na forum stwierdziła winę NP to co dopiero tamci stronniczy komentatorzy.

    gdyby NP mocniej wykontrował, stanął w poprzek łuku, wytracił prędkość, nie przejechał płynnie łuku można się zastanawiać, ale nic takiego nie miało msc. BZ szedł na żywca nie patrząc na konsekwencje. to był zły atak i z kamery z przodu widać jak bezpardonowo z duża siłą uderza w środek motocykla/nogę NP.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-07-2018)

  37. Powrót do góry    #163
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Zimny atakuje przy malej i fizyka wynosi go na srodek toru. Uderza mocno w NP. Wy jestescie mega obiektywni
    Świniak odwrotnie - z dużej zmienia tor jazdy i pakuje się w BZ. Nie dziwmy się potem , że szyja , że kręgosłup , że nadgarstki -
    skoro głowa nie halo - to jego koniec może być smutny , na własne życzenie.

  38. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    jak można się pakować w kogoś będąc z przodu? inaczej. BZ był w momencie manewru wyprzedzania i nie zrobił tego prawidłowo. idac waszym tokiem rozumowania ten z tylu co atakuje moze po trupach rozbijac rywali bo rywal bedac z przodu zmienia sciezki. absurd ludzie. absurd.

  39. Powrót do góry    #165
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez istanbul Zobacz posta
    Chyba żartujesz. Artiom pojechał jak od cyrkla po kredzie. Zmarzlik wypadł na środek.
    Ja pyerdole , Ty tak na serio ?

  40. Powrót do góry    #166
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Smutne to... Szkół się nie kończyło? Zaświadczenie o dyslekcji było, prawda?
    Przelicz sobie chromosomy człowieku.
    Jeśli nie jest za późno, to koniecznie powstrzymaj się od rozmnażania.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    j-rules (01-07-2018)

  42. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    jak można się pakować w kogoś będąc z przodu? inaczej. BZ był w momencie manewru wyprzedzania i nie zrobił tego prawidłowo. idac waszym tokiem rozumowania ten z tylu co atakuje moze po trupach rozbijac rywali bo rywal bedac z przodu zmienia sciezki. absurd ludzie. absurd.
    Jeśli odchodzisz od krawężnika na łuku i w lukę wchodzi inny rajder , po czym tracący pozycję zmienia tor jazdy - zawężając go
    i szuka kontaktu z motocyklem rywala to ten kontakt znajdzie. I tak pewnie nie rozumiesz ...

  43. Powrót do góry    #168
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    W obu przypadkach zarówno Jepsen, jak i Zimny do wykluczenia poza dyskusją. Przykre tylko patrzeć jak żużlowcy biorą przykład od szmato-kopaczy. Wyuczyli się kładzenia na cztery litery przy byle draśnięciu deflektorem, albo po gorszym wyjściu spod taśmy. To już odruch Pawłowa u niektórych. Wczoraj brylował w tym Dzik, swego czasu niezły był Kildemand, ale nazwać to szkoła duńską byłoby nadużyciem, bo Tai też przyaktorzył, a nawet ekspert telewizyjny od podśmiechujek i krytykowania innych zawodników miał upadek na wagę nagrody Oskara bodaj z tydzień lub dwa temu. Parafrazując Narodowego, kiedy jeszcze nie cedził słów: sędzia uznaje, że przeciwnik do wykluczenia, więc każdy tak robi. Cfańszy wygrywa, dobrze że wczoraj Artiom przechytrzył żużlowego Ronaldo, takie upadki na prostej potrafią jednak trochę boleć. Ja wolałem tego starego świniaka wywożacego po płotach, niż tego obecnego, który do swojego repertuaru dodał teatralne wykopyrtnięcia, ale to już co kto lubi. A Zimny niech się uczy od Ruska, że wyścig trwa cztery kółka.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Ziutek (01-07-2018)

  45. Powrót do góry    #169
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Przelicz sobie chromosomy człowieku.
    Jeśli nie jest za późno, to koniecznie powstrzymaj się od rozmnażania.

    Jak się domyślam, masz takie zaświadczenie i stąd u ciebie ten durny komentarz?

    Ponadto, skoro mowa o rozmnażaniu - prawdopodobnie nie miałbyś z kim , więc zazdrościsz innym...

    Postaraj się, popracuj nad sobą … Może uda ci się przekazać geny...

  46. Powrót do góry    #170
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    W obu przypadkach zarówno Jepsen, jak i Zimny do wykluczenia poza dyskusją. Przykre tylko patrzeć jak żużlowcy biorą przykład od szmato-kopaczy. Wyuczyli się kładzenia na cztery litery przy byle draśnięciu deflektorem, albo po gorszym wyjściu spod taśmy. To już odruch Pawłowa u niektórych. Wczoraj brylował w tym Dzik, swego czasu niezły był Kildemand, ale nazwać to szkoła duńską byłoby nadużyciem, bo Tai też przyaktorzył, a nawet ekspert telewizyjny od podśmiechujek i krytykowania innych zawodników miał upadek na wagę nagrody Oskara bodaj z tydzień lub dwa temu. Parafrazując Narodowego, kiedy jeszcze nie cedził słów: sędzia uznaje, że przeciwnik do wykluczenia, więc każdy tak robi. Cfańszy wygrywa, dobrze że wczoraj Artiom przechytrzył żużlowego Ronaldo, takie upadki na prostej potrafią jednak trochę boleć. Ja wolałem tego starego świniaka wywożacego po płotach, niż tego obecnego, który do swojego repertuaru dodał teatralne wykopyrtnięcia, ale to już co kto lubi. A Zimny niech się uczy od Ruska, że wyścig trwa cztery kółka.
    Jakąś niekonsekwencję tu widzę. Kolega gani tych , co to " wyuczyli się kładzenia na cztery litery przy byle draśnięciu deflektorem"
    i wierząc słowom kolegi wczoraj brylował w tym dzik , a jednocześnie Jepsen i Zimny do wykluczenia poza dyskusją.
    Mam mały problem , bo albo jedno albo drugie.

  47. Powrót do góry    #171
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No właśnie nie, bo sędzia podjął jedyne decyzje jakie mógł w tych obu sytuacjach podjąć.

    Nie zmienia to faktu, że:
    1. Nicki to aktor i dołożył od siebie, cynicznie wykorzystał obie sytuacje i raczej splendoru mu to nie przysparza. Ogólnie wstyd i głupota.
    2. Zmarzlik mimo mega zwyżkowej formy (ostatni miesiąc to straszny boost, tak od SoN) powielił stary błąd, czyli przegrzał głowę. Atakował za szybko i za ostro. Spokojnie mógł zbudować prędkość i przygotować czysty atak. BTW już w tym biegu z Cookiem i Janowskim jechał mocno na granicy, tylko tam rywale po prostu wymiękli i zjechali mu z drogi.

    Same zawody zdominowane przez pola startowe. Jedynie Tai w innej lidze. I Hancock zaskakujący.
    Artem kulminacja farta przez całe zawody. Ślig do 1/2 i chyba 2x przerwany bieg jak jechał ostatni, w tym 1/2.
    Shamek katastrofa.

    No i w tym roku chyba bez medalu dla Polaka.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    j-rules (01-07-2018)

  49. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No właśnie nie, bo sędzia podjął jedyne decyzje jakie mógł w tych obu sytuacjach podjąć.

    Nie zmienia to faktu, że:
    1. Nicki to aktor i dołożył od siebie, cynicznie wykorzystał obie sytuacje i raczej splendoru mu to nie przysparza. Ogólnie wstyd i głupota.
    2. Zmarzlik mimo mega zwyżkowej formy (ostatni miesiąc to straszny boost, tak od SoN) powielił stary błąd, czyli przegrzał głowę. Atakował za szybko i za ostro. Spokojnie mógł zbudować prędkość i przygotować czysty atak. BTW już w tym biegu z Cookiem i Janowskim jechał mocno na granicy, tylko tam rywale po prostu wymiękli i zjechali mu z drogi.

    Same zawody zdominowane przez pola startowe. Jedynie Tai w innej lidze. I Hancock zaskakujący.
    Artem kulminacja farta przez całe zawody. Ślig do 1/2 i chyba 2x przerwany bieg jak jechał ostatni, w tym 1/2.
    Shamek katastrofa.

    No i w tym roku chyba bez medalu dla Polaka.
    Czyli i tak i nie ... . OK.
    Co do BZ , to oczywiście ataki przeprowadza za szybko i często na hura , ale w tym przypadku raczej dobrze , że zrobił to w
    tym momencie , a to z uwagi , iż dzik drugi raz już by nie odjechał od kredy i trzymałby krawężnik do końca - tak to widzę.
    Atak moim zdaniem czysty , a że konkurent "zawracał" to trudno.

  50. Powrót do góry    #173
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Daremny turniej, z daremnym torem czego po Horsens nie można się było spodziewać, bo ostatnie 2 lata były bardzo dobre. Daremni Polacy jadący jak panienki, który to już raz zresztą. Zabrali nam jedyny turniej rangi mistrzowskiej, w którym mogliśmy wieszać sobie złoto na szyję przed zawodami i nic z nas nie zostaje w seniorskim speedwayu.

    A propos sytuacji z Dzikiem - wychodzi na to, że jak się nie wywrócisz, to nic na tym nie zyskasz, co jest chore. Tai przykładowo wczoraj dostał powtórkę w 4 tylko dlatego, że się teatralnie [słusznie] położyl w I łuku. Inaczej straciłby wyścig, a przecież wystarczyło to przerwać i powtórzyć bez jego upadku, bo sytuacji była taka że można było tak zareagować.

    Żużel takimi turniejami zniechęca na maxa, dobrze że dziś detoks w postaci ligi, bo z tydzień bym na żużlowym kacu musiał funkcjonować.

    Najlepsze jest to że sędziowie powinni bieg przerywać bez względu na upadek, ale żaden się do tego nie stosuje, więc żużlowcy muszą się kłaść jak panienki gdy ktoś ich staranuje bo sędziemu brakuje jaj.
    Nicki powinien się utrzymać na motocyklu jechać dalej na 3 pozycji, sędzia bieg przerywa i Zimny wykluczony to by była normalność. Tylko pytanie czy sędziowie jeszcze do tego nie dojrzeli, czy jednak kibice?

  51. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Przelicz sobie chromosomy człowieku.
    Jeśli nie jest za późno, to koniecznie powstrzymaj się od rozmnażania.
    Pan "wyksztalcony" zapomnial edytowac
    A innych poucza. Dobry fredzel z niego.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  52. Powrót do góry    #175
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Pan "wyksztalcony" zapomnial edytowac
    A innych poucza. Dobry fredzel z niego.

    To, że miałeś do szkoły "pod górkę" chyba nie budzi wątpliwości...

  53. Powrót do góry    #176
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta

    Same zawody zdominowane przez pola startowe. Jedynie Tai w innej lidze. I Hancock zaskakujący.
    Forma Taia w tym roku jest imponująca - patrząc na to jak pojechał do tej pory w najważniejszych zawodach (SoN i SGP) to nie ma innej możliwości jak złoto dla niego. I może to być triumf jeszcze bardziej zdecydowany jak w 2013 i 2015 czyli totalna dominacja.

    Za to walka o kolejne miejsca na pudle zapowiada się pasjonująco - każdy z miejsc 2-8 może powalczyć realnie o medal. Przyznam, że dyspozycja tegoroczna Artioma jest dla mnie sensacją w cyklu jednak.

  54. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Za to walka o kolejne miejsca na pudle zapowiada się pasjonująco - każdy z miejsc 2-8 może powalczyć realnie o medal. Przyznam, że dyspozycja tegoroczna Artioma jest dla mnie sensacją w cyklu jednak.
    9. Chris Holder #23 Australia 24
    10. Bartosz Zmarzlik #95 Polska 23
    11. Nicki Pedersen #110 Dania 22

    oni tracą 10-12 pkt do medali.

  55. Powrót do góry    #178
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Rzeczywiście zapomniałem o Nickim i Zmarzliku. Holder bez szans na "8" wg. mnie.

  56. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Swoją drogą Dzik to wciąż niezły wariat. Po niedawnej kraksie w Gorzowie pewnie każdy na jego miejscu uciekałby do płotu widząc Zimnego wchodzącego pod łokieć, albo może właśnie dlatego profilaktycznie kładzie się przy pierwszym podmuchu zanim nie jest za późno na miękkie lądowanie. Sam nie wiem, ale w obu przypadkach wczoraj odchodził od kredy, zostawiając miejsce jakby zapraszał chętnych do wykluczenia, tylko Artiom nie dał się nabrać wyprzedzając na prostej.

    A co do pól startowych, Tai mógł wczoraj nie zdejmować białego kasku/pokrowca, a i tak by pewnie wygrał w cuglach. Ktoś wie na czym jeździ w tym sezonie, czyżby Johns skończył eksperymenty?
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  57. Powrót do góry    #180
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Dzik to nie Hampel.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •