Zobacz wyniki ankiety: Euro 2012 wygra ...

Głosujących
78. Ankieta zamknięta
  • Anglia

    2 2.56%
  • Chorwacja

    3 3.85%
  • Czechy

    1 1.28%
  • Dania

    1 1.28%
  • Francja

    1 1.28%
  • Grecja

    0 0%
  • Hiszpania

    16 20.51%
  • Holandia

    9 11.54%
  • Irlandia

    0 0%
  • Niemcy

    24 30.77%
  • Polska

    16 20.51%
  • Portugalia

    1 1.28%
  • Rosja

    0 0%
  • Szwecja

    0 0%
  • Ukraina

    1 1.28%
  • Włochy

    3 3.85%
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 205

Wątek: Euro 2012 - dyskusja ogólna

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Mam nadzieję, że ten odpust i związany z nim festiwal głupoty wreszcie się skończy.
    Ostatnia nadzieja białych (tzn. nieotumanionych) to nasi bracia zza Sudetów, wiec dlatego śpiewam:
    Èeši do toho!!!

  2. Powrót do góry    #137
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Nie znam się na piłce ale moze dlatego łatwiej mi było przewidzieć to, co się stanie. Nasi zagrali na poziomie 15 minut w meczu z Grekami i drugą połowę z drużyną Rosji, w której jak Boniek słusznie zauważył największą gwiazdą był Dick.
    Dzisiejszy mecz we Wrocławiu był najbrzydszym widowiskiem tych mistrzostw (co prawda nie widziałem meczu Greków z Rosjanami).
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Jakie były nastroje po zakończeniu losowania grup a jakie są dziś ?

    Jak wyglada mina Grzegorza Lato ?

    Jakie będą nagłówki tabloidów ?

    Tyle pytań ...
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #140
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Bawmy się jak Irlandczycy ... poważnie ... świat na nas patrzy a rozliczenia zostawmy na później .... byle mądre rozwiązania

    P.S. Czy ktoś wierzy czy nie do końca lipca będę jeździł z flagą , którą sam zdjąłem przed meczem z Grecją.
    Ostatnio edytowane przez Sztucer ; 16-06-2012 o 23:05

  6. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Ja nie mam pretensji że odpadli, ale styl był dzisiaj porażająco tragiczny. Szpakowski który tłumaczy od 30 minuty, że Polacy mają prawo odczuwać zmęczenie turniejem. Po prostu dowcip roku. Nawet Lewandowski dzisiaj na stojaka. ot takie gwiazdy.
    Z powodu wyniku w Warszawie ostatnie minuty to kibicowanie Czechom, byłoby mi przykro, gdybyśmy wpuścili Rosjan w tej akcji ostatniej minuty.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  7. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    No i mamy po zawodach, czyli ostatnie miejsce w grupie.
    Nasz trener jak to ma w zwyczaju pokazał swój kunszt. Mam wrażenie, ze ten człowiek mając do dyspozycji Xavi'ego, Iniestę, Ozil'a De Rossiego, Fabregas'a, Gerard'a czy Sneijdera to i tak zagrałby Murawski :/ . Zdjęcie Polańskiego, który mimo żółtej kartki gra lepiej od ulubieńca trenera Murawskiego kompletnie niezrozumiałe. Kolejny popis trenera to w momencie gdy trzeba wzmocnić środek pola, zdejmuje Obraniaka, (który może i gra średnio, ale jest kreatywny) wprowadza lebiodę Brożka (który od pół roku siedzi na trybunach) mającego w zwyczaju szwendanie się pod polem karnym i czekanie na piłkę. W przekroju całego występu Brożek miał może 2 kontakty z piłką.
    Jestem mocno wku.... bo to można było wygrać. Strzelić coś kiedy mieliśmy miażdżącą przewagę w pierwszych minutach i byłoby święto. A tak Czesi mieli jedna akcję, którą wykorzystali i grają w ćwierćfinale.
    Podsumowując występ naszej kadry na Euro to powiedzieć można że wstydu nie przynieśli. Nie skończyło się po dwóch meczach jak to ostatnio mieliśmy w zwyczaju (mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor), emocje były do ostatniego meczu. Odbyło się bez blamażu w postaci wyniku 0:6 do tyłu, strzeliliśmy 2 bramki czyli mój plan minimum wykonany, niestety nie osiągnęli nic ponadto.
    Ogromnym zaskoczeniem jest porażka Rosji z Grecją i pożegnanie z turniejem, ale takie niespodzianki w piłce nożnej są piękne Jeszcze jak jutro Holendrzy jakimś cudem się wywiną z pod gilotyny i awansują to będzie święto.

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,923
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Jako drużyna najniżej sklasyfikowana w rankingach spośród wszystkich uczestników turnieju pokazali to czego realistycznie można było się spodziewać. Cały problem w obecnym odbiorze reprezentacji przez kibiców lezy w tym, że do końca nie wiem w jaki sposób, ale wielu kibicom wmówiono, że niespodzianką będzie nie wyjście przez Polaków z grupy (i to z takiej grupy). Ja natomiast powiem, że niespodzianki właśnie Polacy NIE sprawili i zagrali tak jak umieją zagrać razem, jako drużyna. Oczywiście, że tą drużynę tworzą również zawodnicy już o ugruntowanej pozycji europejskiej (Szczęsny, Lewandowski, Piszczek) ale przypomnieć trzeba, że w meczu udział bierze jedenastu zawodników. Szczęsny za wiele nie pograł, Lewandowski gola strzelił, ale poza tym nie miał zbyt wiele wsparcia na jakie w o wiele większym wymiarze może liczyć grając w Dortmundzie. Osobiście pochwalić chciałbym Polańskiego, który przynajmniej te dwa pierwsze spotkania w moim odczuciu miał bardzo dobre. Dzisiaj na gorąco ciężko ocenić, ale na konferencji pomeczowej Smuda Polańskiego nieco zbeształ. Na szersze rozwinięcie tematu jeszcze myślę przyjdzie czas, a na koniec chciałbym jeszcze dyżurnych forumowych optymistów z sobotchem na czele mianować fantastami. Myślę, że się nie obrażą.
    #MistrzJestJeden

  9. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Dokładnie . Nieskromnie bez żadnej satysfakcji ze wstrętem do piwa wypitego .... muszę z przykrością przyznać ,że jako chyba jedyny "kóTwa" postawiłem na Grecję ,która miała wyjść razem z nami z grupy .

    Na rozliczenie Euro teraz będzie jazda .... obyśmy dotrwali do końca mistrzostw z fasonem .

    P.S.
    (A"" Lato "" było piękne tego roku). .... taki żart bo mamy wiosnę

    I tak śpiewali: Ach, to nic,
    że tak bolały rany,
    bo jakże słodko teraz iść
    na te niebiańskie polany.
    Ostatnio edytowane przez Sztucer ; 16-06-2012 o 23:36

  10. Powrót do góry    #145
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Najmniej realny scenariusz w naszej grupie urzeczywistnił się wraz z goryczą naszych kibiców. Turniej gramy na własnych boiskach, jesteśmy niesieni fantastycznym dopingiem tysięcy polskich gardeł. Wylosowaliśmy najłatwiejszą grupę w historii ME. Pomimo tych wszystkich udogodnień, po raz kolejny daliśmy dupy. Z grupy wyszli Grecy i Czesi, którzy zaprezentowali futbol co najwyżej nędzny. I tak wystarczyło na naszych. Co stanęło nam na przeszkodzie? Asekuranctwo Smudy i zbyt defensywne ustawienie zespołu. Czy ktoś poważny rozpoczyna mecz, który za wszelką cenę musi wygrać z 3 defensywnymi pomocnikami w składzie?

    Pomimo wysztko nie jestem jakoś zbytnio zdruzgotany. Zdawałem sobie sprawę z ułomności naszej drużyny i nie stawiałem biało0czerwonych jako faworytów naszej grupy, co wielu naszych rodaków z chęcią czyniło. W każdym bądź razie ******iś** coś, co prawdopodobnie już się nie powtórzy. Po prostu szkoda...
    C'mon You Gunners!

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nieprawda. Za ambicje, presję i wygraną z Ruskimi od dziś jestem całym sercem za Grecją. A po następnym meczu za Niemcami, za solidność

    Szkoda. Jak jasna cholera. Jedyne, czego zabrakło, to przedturniejowych meczów o stawkę. Przyszła presja i nagle zaplątało nogi i zniszczyło celność. Tym niemniej, ambicji, chęci i woli walki nie zabrakło nawet przez chwilę i dlatego niech mnie drzwi ściskają, jak napiszę na chłopaków choćby jedno złe słowo. Przez pierwszy kwadrans naliczyłem sześć (siedem?) bramkowych akcji - byli słabsi, może jeszcze nie ten poziom. Ale- mimo sporego doła - jestem dumny. To ciągle moja drużyna

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    hmmm

    Jadąc na ten mecz czułem, że może być ciężko.
    Nie sądziłem, że aż tak popłyniemy z Czechami. Nie chodzi nawet tutaj o wynik tylko styl gry.
    Cała drużyna poza Tytoniem zagrała słabo. Tytoniem w którego najmniej wierzyłem.
    Jedyny plus tego wszystkiego to fakt, że do Wrocławia z Warszawy dojechaliśmy w 3 godziny i 15 minut.
    Dobrze, że zostaną te drogi, lotniska, dworce i nie wiem po co aż takie stadiony i wspomnienie, że kiedyś organizowaliśmy Euro.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 17-06-2012 o 04:05
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    No niestety, nie przyfarciliśmy, a innych argumentów reprezentacja Franza nie ma. Żal ściska dupę, bo tak krótkiej drogi do medalu na Euro jeszcze nie mieliśmy i pewnie nie będziemy mieli. Ogralibyśmy pepików to w ćwierćfinale spotkalibyśmy się z rywalem w naszym zasięgu (bo w awans Holandii nie wierzę).

    Że też na czas Euro na naszej ziemi i tak łatwego losowania musieliśmy trafić na malarza Smudę? Przecież on miał wszystko podane na tacy. Nawet zawodnicy z podstawowego składu zaczęli regularnie grać (nie liczę zombiaka Bynisza). Miał nawet parę gwiazd, jakich nasi grupowi rywale nie mają. I nic. Kurde, dać takich piłkarzy i taką sytuację Beenhakerowi (zobaczcie jakich inwalidów mieliśmy na ojro 2008) i cieszylibyśmy się z medalu ...

    A ten łeb nie dość, że wystawia do gry 8 defensywnych piłkarzy na mecz grany u siebie, który trzeba wygrać, to jeszcze jak zwykle czeka na cud zamiast przycisnąć od razu na początku drugiej polowy. Wynik Grecji sprawił, że Czechom remis też nic nie dawał, ale robili z nami co chcieli. Nasi nawet pół akcji w drugiej połowie nie zrobili. Ale kwestie awansu roztrwoniliśmy w poprzednich meczach. Frajersko oddane punkty Grekom, a potem zamiast zaatakować Rosjan, którzy oddychali rękawami i byli jeszcze słabsi od nas fizycznie, my cieszymy się z remisu. I tak frajersko odpadliśmy z turnieju jak to powiedział P. Viera. I ma niestety racje ...

    http://www.youtube.com/watch?v=AzbQ6...layer_embedded

  14. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    na własnych stadionach byc najsłabszym w najsłabszej grupie ??? "kadra" powinna sie schowac na kilka miesiecy . Jak nie dach to deszcz . O Smudzie zal pisac ale pamietac nalezy ze to nie on grał , a zawodnicy jakcy by nie byli powinni pokazac ze maja jaja a wybrancy Smudy pokazali ....zwłaszcza w drugiej połowie z Grecja i teraz z Czechami .
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,232
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Pisałem już po pierwszym meczu że PISZCZEK jest słaby. Kolejne dwa mecze zagrał jeszcze gorzej i dla mnie był w przekroju turnieju napewno nie lepszy od tego krytykowanego BOENISHA a wręcz gorszy. Błaszczykowski poza pojedyńczymi zrywami też grał słabo. Zupełnie beznadziejnie Murawski z Obraniakiem. Dziwne zwłaszcza w przypadku tego 2, który we Francji miał bardzo dobrą rundę...

    Według mnie nie zawiedli ci o których pół Polski sie czepiało czyli Polański z Perquisem. Obaj walczyli i zostawili mase serca na boisku. Widac było ze im się chce i dają z siebie wszytsko dla tej reprezentacji. Głupotą by było gdyby nowy trener ich nei powoływał jeśli bedą grali i beda w formie tylko dlatego, że mają podwójne obywatelstwo. Boenish jesli bedzi egrał regularnie to napewno dojdzie do formy i się też przyda.

    Ogólnie napewno wiekszość zawodników z tej kadry powina grać w eliminacjach do MŚ bo lepszych za bardzo nie mamy. Tyle że musi być inny trener i taktyka. Zagraliśmy za bojaźliwie. No i ewidentnie zabrakło zdrowia. Szkoda bo lepszej okazji na sukces długo raczej nie bedziemy mieli...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Też mnie wk... ,że mecz , który trzeba wygrać rozpoczynamy tak defensywnie zestawionym składem. Gdybyśmy wyszli bardziej ofensywnie to może akcje z pierwszej połowy skończyłyby się bramką, a nawet gdybyśmy stracili bramkę to na odrobienie strat byłaby godzina ,albo dłużej , a tak zostało 20 minut ostatnich minut kiedy nasi opadli z sił. Taki jest stan naszego piłkarstwa, Czesi tworzyli niebezpieczne sytuacje 2-3 zawodnikami , a naszym plątały się nogi i zdarzały niedokładne podania. Do tego ten Brożek w składzie, który nie zagrał nawet minuty w Celticu. Panie Smuda idź pan w ......
    Jeśli ktoś uważa ,że przy takiej grupie, własnych stadionach i publiczności takie wyniki nie są porażka to mu gratuluje dobrego samopoczucia... większość naszych przegranych w sporcie jest przegrana tak po polsku.... bez prawdziwej walki, porównajcie jak przegrali Szwedzi z Anglią , a jak my z Czechami....
    Ostatnio edytowane przez T_rex ; 17-06-2012 o 10:50

  17. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Nie oszukujmy się. Nazywajmy rzeczy po imieniu, są *****mi i tyle. Zeby szmaciarze nie wyszli z najsłabszej grupy???????????? I ten styl... Ku....wa, zmęczyli się po 25min biegania..... O co tu k....wa chodzi. Ostatni raz kibicowałem tym pizdzielcom. Niepotrzebnie tylko nadziei narobili. Mogła na koszulkach zostac tylko ta ohujała glapa, bo normalnie żal tego orła.......Orły k.....wa Smudy.... Powinniśmy na h...u stanac zeby promowa żużel, bo w tym jesteśmy silni. Powinien to by nasz sport narodowy. Ale nie, lepiej promowac to szmaciarstwo..... brak słów.
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 17-06-2012 o 10:38
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #153
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    A ja bym piłkarzy tak nie "jechał". Według mnie dali z siebie wszystko, ale Smuda ich po prostu zajechał w przygotowaniach. Przecież oni sami musieli się prosić o dzień wolny. I w drugiej połowie to było widać jak na dłoni, na tle super przygotowanych Czechów.

    Ponadto trudno jest mi krytykować Piszczka czy Błaszczykowskiego, a nawet Obraniaka bo oni są przyzwyczajeni, że w swoich drużynach mają 4-5 ofensywnie nastawionych piłkarzy do gry. A u nas mieli starać się klepać z niemal samymi obrońcami. Co ma zrobić taki Błaszczykowski czy Lewy jak muszą grać nie 1 na 1, a 1 na 3? Zwłaszcza nasz kapitan potrzebuje dużo miejsca i mieć z kim grać, by być efektywnym. Piszczek co się podłączył do akcji, to robiło to wielką dziurę i szanse na kontrę. Mimo 3 def pom nikt nie potrafił go asekurować. Ale co się dziwić jak tak nie grali, a pierwsza "11" w ogóle słabo zgrana była. Ale to kolejne pytanie do Smudy, co robił przez te 3 lata? Boenisch był sprawcą niemal każdej akcji rywala. Łamał linię defensywy, gubił się przy kryciu. Ale to też nie jego wina, że Smuda na niego stawia, mimo że chłopak przez dwa lata zagrał w piłkę mniej niż ja, a ja zagrałem raz na orliku. Jak dla mnie to te farbowane lisy, a zwłaszcza Polanski pokazali charakter i najbardziej chcieli. Mają za to u mnie plusa.

    A Smuda niech idzie po naukę np. do Błochina. Zobaczcie Ukrainę. Grają u siebie, ale z rywalami o klasę silniejszymi od naszych, a mimo to w wyjściowym składzie gra 2 napastników i 2 superofensywnych skrzydłowych jak Jarmołenko czy Konoplianka. Tak powinien grać gospodarz turnieju. Można przegrać, ale trzeba chociaż próbować. Smuda ustawiał drużynę na alibi i liczył na fuksa. Ukraińcy sami tworzą sobie szanse, czy je wykorzystają? Może nie, ale próbują. A jak awansują z takiej grupy, to będzie to ich "osobiste mistrzostwo europy" ... Ja trzymam za nich mocno kciuki.

  19. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Tępy trenerzyna bez koncepcji, tępa gra.
    Nie wiązałbym autostrad, czy innych dworców z Euro, bo i tak zostałyby zbudowane, prędzej, czy później.
    Żalu nie mam, bo kilku piłkarzy na poziomie w kadrze i brak planu ich zagospodarowania to nie ich wina.
    Precz z Dyzmą.
    Precz z pzpn.
    Póki co nie ma szans na odbudowę polskiego futbolu.

  20. Powrót do góry    #155
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Teraz pozostaje już tylko praca od podstaw i budowanie od fundamentów.

    Engel, Janas czy Beenhakker byli chociaż w stanie wygrać eliminacje, choć z różnych powodów w finałach MŚ i ME nie dawali rady. Smuda miał wszystko: udział w finałach bez eliminacji, mecze finałowe u siebie, najlepsze z możliwych losowań rywali. I tak naprawdę biorąc pod uwagę zasoby, które posiadał to nic nie osiągnął. Bo przypadkowe remisy czy honorowe porażki to poza reprezentacjami małych państewek osiąga każda drużyna w Europie.

    Polska cofnęła się piłkarsko do głębokiego kryzysu późnych lat 90. Nadziei na poprawę niestety nie widać... Tak jak napisano wyżej tylko nowa federacja i świeży trener są w stanie coś z tym zrobić. Tylko ile lat musi minąć zanim dogonimy piłkarsko Greków czy Czechów? 10? 15?

  21. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sorel

    Nie musi być tak źle. Najbliższe Euro będzie już grać bodajże 8 drużyn więcej w finałach. Akcje Naszych młodych piłkarzy (Wolski, Żyro, Sobiech itd) sukcesywnie idą do góry, a gorszego trenera mieć już nie możemy. pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Dyzmie mozna zarzucic wiele , dla mnie tragedia było nie powołanie Peszki i Zewłakowa . Ale oni i tak by nie pomogli . Na dzien dzisiejszy jestesmy słabi . Leja nas nawet czesi . PZPN to inna sprawa , zgraja oszołomów i oszustów . Ich nie nalezy tylko rozpier...c , ich trzeba osądzic ,skazac i pozamykac .

    edit/ Kuba Błaszczykowski stwierdził ze rodzina nie dostała biletow , hmmmmm , inspirujaca wypowiedz ! Kuba jako ziomal mogłes dac mi znac , kupiłbym Ci te bilety i rodzinka zasiadłaby na stadionie a wy wygralibyscie ! Jest napewno wielu kibiców którzy kupiliby ze swoich wypłat bilety dla rodzin mało zarabiajacych kopaczy . Wam nalezy sie przeciesz wszystko za darmoche i jakim prawem ktos wam nie dał ???
    Zenada !
    Ostatnio edytowane przez Emil ; 17-06-2012 o 16:16
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Biedacy.
    Żebracy.
    Nieszczęśnicy.
    A nad tym wszystkim Dyzma Lato
    Wypas

  24. Powrót do góry    #159
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Mam nadzieję, że wśród tych co byli wewnątrz kadry, znajdą się odważni, wyznają ze szczegółami co się tam działo i skompromitują do końca Latę.
    Ja na miejscu Błaszykowskiego też bym się wku... gdyby moja żona miała siedzieć gdzieś za bramką, a Lato, leśne dziadki i ich kolesie siedzieli sobie na najlepszych miejscach w lożach, jeszcze bezczelnie mi mówili żebym sobie wykupił lożę kiedy PZPN ma do rozdysponowania kilka tysięcy biletów, przeznaczonych między innymi dla zasłużonych piłkarzy czy rodzin reprezentantów. To co mówi Błaszczykowski to nie jest żebranie o miejsca tylko pokazanie jak Lato i inni są profesjonalni i co znaczą dla nich chociażby rodziny zawodników.
    Ostatnio edytowane przez chloroform ; 18-06-2012 o 00:07

  25. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Mam nadzieję, że wśród tych co byli wewnątrz kadry, znajdą się odważni, wyznają ze szczegółami co się tam działo i skompromitują do końca Latę.
    Mnie do wyrobienia sobie zdania o trenerze, sztabie szkoleniowym i piłkarzach wystarczy trzeźwe spojrzenie na ich "dokonania" na tym Euro. I nie trzeba na siłę szukać winnych indolencji Smudy, Murawskiego czy innego Szczęsnego w strukturach PZPNu.

    Ja na miejscu Błaszykowskiego też bym się wku... gdyby moja żona miała siedzieć gdzieś za bramką, a Lato, leśne dziadki i ich kolesie siedzieli sobie na najlepszych miejscach w lożach, jeszcze bezczelnie mi mówili żebym sobie wykupił lożę kiedy PZPN ma do rozdysponowania kilka tysięcy biletów, przeznaczonych między innymi dla zasłużonych piłkarzy czy rodzin reprezentantów. To co mówi Błaszczykowski to nie jest żebranie o miejsca tylko pokazanie jak Lato i inni są profesjonalni i co znaczą dla nich chociażby rodziny zawodników.
    To nie jest takie czarno-białe. Lato wyraźnie powiedział, że każdy z piłkarzy dostał po 11 (!!!) biletów na każdy mecz, czyli po 33 bilety na fazę grupową.

    http://euro.wp.pl/title,Lato-odpowia...wiadomosc.html

    O ile Lacie można wiele zarzucić to jego grzechy nie wybielają naszych pseudokopaczy. Błaszczykowski totalnie się kompromituje odpowiadając na pytanie dziennikarza o przyczyny porażki w stylu:
    "przegraliśmy, bo była zła organizacja, bo PZPN nie dał nam biletów i nie mogliśmy na meczu myśleć o kopaniu piłki tylko o tym, że szwagier i kuzyn ciotki nie dostali biletów"
    Goście zarabiają wielką kasę i płaczą, że nie dostali kilku biletów podczas gdy dla milionów kibiców zwykłe wejściówki na mecze Euro są albo za drogie albo nieosiągalne...
    Ostatnio edytowane przez Sorel ; 18-06-2012 o 01:10

  26. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Oczywiście, że żebranina, jak chcieli mieć bilety, wystarczyło zainteresować się tym wcześniej i nie zatruwać głowy panu prezesinie.
    Co za pacjenci, nie dość, że euro skopane, co było do przewidzenia, to jeszcze żale, na pewno nie będę im kibicował, dopóki nie zmieni się stosunek tego łachmaństwa do sportu i rzeczywistości.
    I jeszcze ten burak Smuda ma zostać nadal trenejrem, buahaha.

  27. Powrót do góry    #162
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
    Mnie do wyrobienia sobie zdania o trenerze, sztabie szkoleniowym i piłkarzach wystarczy trzeźwe spojrzenie na ich "dokonania" na tym Euro. I nie trzeba na siłę szukać winnych indolencji Smudy, Murawskiego czy innego Szczęsnego w strukturach PZPNu.
    Nie chodziło mi o wyrobienie zdania, bo w tym temacie każdy ma swoje, w większości złe. Chodzi mi o to, że dobrze byłoby gdyby jakieś gówno wypłynęło na powierzchnię i opinia publiczna się za to zabrała w takim stopniu, że ktoś w końcu wziął by się za robienie porządku.

    To nie jest takie czarno-białe. Lato wyraźnie powiedział, że każdy z piłkarzy dostał po 11 (!!!) biletów na każdy mecz, czyli po 33 bilety na fazę grupową.
    A ciekaw jestem ile to biletów Lato rozdał swoim ziomalom od flaszki, a ile popłynęło do innych zaprzyjaźnionych, kosztem właśnie tych dla których te bilety Uefa przeznaczyła w rzeczywistości.

    Z drugiej strony jeśli to według naszych kopaczy jest główna przyczyna kompromitacji to faktycznie, jest to żenujące i lepiej niech już nic nie mówią.

  28. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    i ch.. ! Jest temat zastepczy. Bilety dla kopaczy Z tego co wiem zony Greków nie dostały wcale biletów i nie słychac aby którys sie zburzył . Jak za komuny , nadstawic łape i niech dawają .
    Wolf , im trzeba kibicowac nie ze względu na nich samych ale ze wzgledu na orzełka którego noszą . Smuda won ! Tak powinni zrobic przed Euro , teraz nalezy sie zastanowic kto po tym artyscie ? Skoro w kadrze mamy trzech prawidłowo wyszkolonych kopaczy grajacych w niemieckich klubach to moze przekupic Kloppa i niech w wolnych chwilach zajmie sie nasza reprezentacją ! Skorza to bedzie pomyłka wieksza niz Smuda !
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach

  30. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Boniek zawsze dobrze gada.Tylko ,ze z tego nic nie wynika.
    Nie wiem czy nie chce sie babrac w tym gownie zwanym polska pilka czy beton nie chce dopuscic go do stolka.
    Przydalby sie choc na jedna kadencje w PZPN.
    Tylko czy pilkarze by to przezyli?
    Zadnej kasy za "sukces" odpadniecia z grupy,zadnej kasy za remisy ktore nic nie daja.
    Cos mi sie wydaje,ze w takim przypadku nie tylko Kuba by sie rozplakal.
    No bo jak grac z orlem na piersi ,skoro cyferek na koncie byc moze nie przybedzie?
    Straszny dylemat.

    Mecz z Rosja rozbudzil moj apetyt,choc trzeba bylo zamiast bredzic cos w piwnym zwidzie przypomniec sobie mecz z Grecja.
    Nie musialem dlugo czekac,pilkarze w meczu z Czechami mi przypomnieli.
    W najslabszej grupie okazalismy sie najslabsi.
    Wstyd.
    Mozna przegrac,ale trzeba miec jaja.Jak Ukraina,Chorwacja czy Szwecja.Nasi pokazali te jaja w rozmowach o kase z panem Lato,mowili o nich czesto na konfrencjach prasowach a inne druzyny pokazaly je na boisku.W sumie nasi tez,bo to co grali to jakies jaja byly.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-06-2012 o 07:18
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "...Mozna przegrac,ale trzeba miec jaja.Jak Ukraina,Chorwacja czy Szwecja.Nasi pokazali te jaja w rozmowach o kase z panem Lato,mowili o nich czesto na konfrencjach prasowach a inne druzyny pokazaly je na boisku.W sumie nasi tez,bo to co grali to jakies jaja byly."

    W jednym z wywiadów przed Euro Błaszczykowski powiedział , że pokażą to , co mają w spodniach.
    Pod wywiadem był komentarz jakiegoś internauty : " czyli ch.ja pokażą "

  32. Powrót do góry    #167
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Zasłużone zwycięstwo w Portugali, choć w pierwszej połowie Pepiki napsuły im sporo krwi.
    Ronaldo zaczął ten turniej fatalnie, ale dzisiejsze spotkanie i poprzedni mecz z Holandią to już popis jednego aktora. W początkowej fazie turnieju wysuwałem jego kandydaturę jako największą porażkę euro. Teraz powoli zaczyna się rozpychać w drodze do mvp turnieju.
    Doskonałe zawody rozegrał (głównie w ofensywie) Contreao, czy jak tam pisze się jego nazwisko.

    Od pierwszego meczu Czechów zachodzę w głowę, czemu Bilek trzyma na murawie Barosa. Gość nie daje drużynie absulutnie niczego. Nie stwarza zagrożenia, nie wypracowuje sytuacji kolegom, nie pracuje specjalnie w defensywie. W dodatku jest wolny i niedokładny. Pilarz i Selasje pokazali, że w starciu z poważnymi chłopcami, a nie z futbolowymi bezdomnymi znad Wisły i spod Olimpu nie wytrzymują konkurencji.
    C'mon You Gunners!

  33. Powrót do góry    #168
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Niemiecki walec zmielił dzisiaj europejskich bankrutów. Najbardziej zadowolona była "gruba berta" która wystawi Grekom rachunek
    Dla mnie ostał się jeno ostatnia deska czyli Espana! I belive

  34. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Ja postawilem kase na Portugalie, ze zostana Mistrzami Europy... Przed meczem z Czechami wedlug kursow byli na 3 miejscu. Wyzej od nich Hiszpanie i Niemcy. Wedlug mnie, ktos z dwojki Niemcy-Portugalia bedzie cieszyl sie z tytulu...

  35. Powrót do góry    #170
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    thengel, dam Ci darmowe super typy, byś więcej nie tracił niepotrzebnie kasy. Mistrzem zostaną Włochy, chyba że ich kontuzje wykończą, wtedy złoto od Platiniego zgarną jego rodacy.

  36. Powrót do góry    #171
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Postawiłeś już na tych Włochów, czy może czekasz aż obiecam że podwoję Ci wygraną jak oni wygrają?

    Ciągle największe szanse ma Hiszpania, bo każdy rywal będzie w meczu z nimi słabszy, co oczywiście nie oznacza że nie da się ich ograć, ale Włosi albo żabojady?

    Mniej prawdopodobna jest tylko Anglia.

  37. Powrót do góry    #172
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Panowie błądzicie . Francja ME

  38. Powrót do góry    #173
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sztucer Zobacz posta
    Panowie błądzicie . Francja ME

    Nie znam się na piłce

  39. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Niemcy górą, ale ciekawa jest drużyna angielska, złożona w dużej części z młodziaków.
    Może nawet nie sprostają dziś Włochom, ale ...
    Hiszpania nie jest poza zasięgiem Niemców, ba, nawet Portugalia może ich klepnie w półfinale, to bardzo podobne drużyny, a Ronaldo gra dla Portków .

  40. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Na razie główny faworyt do mistrzostwa to Niemcy, w zasadzie brak słabych punktów w każdej z formacji do tego bardzo mocni zmiennicy. cały zespół to jeden organizm. Za nimi chyba Hiszpania , Portugalia i Włochy. Ja bym Włochów nie przekreślał , te wywijasy już raz wybili Niemcom z głowy finał MŚ w 2006 r. z tą ich cwaniacką grą są w stanie dojść do finału, a nawet zdobyć tytuł , a im dłużej są w turnieju tym lepiej im idzie. Hiszpanie nie przekonują stylem ,ale wciąż są mocni , do tego dość dobrze grająca Portugalia z rozkręcającym się Ronaldo. Miejmy nadzieję, że półfinały będą emocjonujące i nie będzie tu miejsca na zachowawczą grę do karnych jak to często ma miejsce gdy tytuł o krok.

  41. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Zachowawcza gra była, ale nie do przesady. Szkoda mi Portugalesów - było mi miło jak wracali do Opalenicy raz za razem...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  42. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    naprawde szkoda Portugalczyków , ale Karne piłkarzy Barcy (Pique Iniesta Fabregas) załatwiły sprawe ... Dlaczego Ronaldo nie strzelał zamiast Alvesa ?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #178
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Lepsze byłoby pytanie dlaczego Ronaldo miał strzelać? W dodatku ostatni.
    Przecież ten koleś zawala 85% ważnych spotkań i momentów. Wczoraj chyba nie miał ani jednego udanego zagrania. Dobrze, że Fabregas strzelił to nie było okazji spieprzyć tego karnego.

    Liga bardzo różnie się od reprezentacji, oj bardzo.

  44. Powrót do góry    #179
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Metoda na sukces Włochów ? .... afera przed imprezą prokurator miał ustalać skład ..... POLSKO afer przecież Ci nie brakuje

    P.S Szacun dla Niemców ! Kiedy doczekam takiej waleczności u nas
    Ostatnio edytowane przez Sztucer ; 28-06-2012 o 22:39

  45. Powrót do góry    #180
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    No i okazało się, że w Poznaniu grała "grupa śmierci". Chorwaci gdyby grali w "polskiej grupie" też by pozamiatali.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •