Strona 81 z 114 PierwszyPierwszy ... 3171798081828391 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,601 do 3,645 z 5088

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3601
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Z tym Dudkiem i Drabikiem to proponuje zejść na ziemie i poszukać realnych wzmocnien. Jak chociażby Mateusz Szczepaniak. Sezon konia ma w tym roku nie ma gwarancji że pojedzie dobrze lige wyżej ale Holta,baran i Mateusz mogliby być trójką polaków np. Do tego ten Fricke chociaż o niego będzie bitwa no i ktoś za Zagara.

  2. Powrót do góry    #3602
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,826
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez BB1 Zobacz posta
    Czego tutaj byczki szukacie? Guza? Aplikować jednorazowo czy dłuższą terapie wybieracie? Chyba, że to zazdro, że jednak ten przeklęty CKM nie spadł z hukiem XD hahahaha

    P.S
    To, że sezon trwa, to dobrze, bo jest co oglądać XD.
    Już wszystko wiem. Bujaj w obłokach dalej

  3. Powrót do góry    #3603
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Kto to jest Gajecki? Nie znam gościa...

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  4. Powrót do góry    #3604
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Jednak tak jak myślałem, Włókniarz ze składem na pierwszą trójkę, to katastrofa dla polskiej ligi XD ahhahah tak macie rację, ale tylko przy kiblu jak sikacie XD. Tobie spitt22 odpowiem starym tekstem "kto bogatemu zabroni?".

    P.S
    Nazwisko poprawione.

  5. Powrót do góry    #3605
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Włókniarz z takim składem jak wypisałeś to przede wszystkim na dzień dzisiejszy i aktualną sytuację w klubową to byłaby katastrofa tylko i wyłącznie dla Włókniarza.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (19-07-2017)

  7. Powrót do góry    #3606
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Najpierw podstawy, budżet, zaplecze sponsorskie, organizacja, później dream team.

    Tak, wiem, odpłynąłem jak BB1. 😊

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  8. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Garfield (19-07-2017), artem (19-07-2017), muuu (19-07-2017)

  9. Powrót do góry    #3607
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Włókniarz z takim składem jak wypisałeś to przede wszystkim na dzień dzisiejszy i aktualną sytuację w klubową to byłaby katastrofa tylko i wyłącznie dla Włókniarza.
    A Ty wiesz, co się dzieje w klubie? Wgląd masz we wszystkie papiery? Z Madsenem popijasz poranną kawę? Czy tylko na centralnym siedzisz i słuchasz, co kto wybuczy?? Podałem chyba, że taki skład może być utworzony dzięki temu, że będą także wpływy z ligi(2 mln na głowę? Jakoś tak, to ma być). To są kluczowe sosy jakie mogą pozwolić na zbudowanie składu z prawdziwego zdarzenia. Reszta jest w rękach prezesa, lokalnego środowiska i nas kibiców.

  10. Powrót do góry    #3608
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Z tym Dudkiem i Drabikiem to proponuje zejść na ziemie i poszukać realnych wzmocnien. Jak chociażby Mateusz Szczepaniak. Sezon konia ma w tym roku nie ma gwarancji że pojedzie dobrze lige wyżej ale Holta,baran i Mateusz mogliby być trójką polaków np. Do tego ten Fricke chociaż o niego będzie bitwa no i ktoś za Zagara.
    Tak żle nam życzysz?

    Temat pt. "Szczepaniaki i Ekstraliga" już przerabialiśmy. Moja odpowiedź na Twoją propozycję jest następująca:

    http://www.nigdywiecej.org/en/

    Ale może wy go sobie weźmiecie, np. za Miedzińskiego?
    Pzdr,
    Garfield

  11. Powrót do góry    #3609
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Nie wierzę w to co czytam. Holder?! Gajewski?! Czy wam się we łbach nie poprzewracało? Czy nagła miłość do troluńskiego klubu? Nie widać co w tym sezonie wyprawiają? Gdzieś tam jeszcze przewinęło się nazwisko pana griszy - zostawię to bez komentarza. Honoru klubu powinni bronić kibice, a wy z Włókniarza robicie dziwkę łasząc się na nazwiska jak Holder czy Łaguta. W przyszłym sezonie nie będziemy beniaminkiem, który zbiera najgorsze ochłapy i modli się żeby wypaliło. Jeszcze do tego Madsen... Madsen idzie do Tarnowa, bo ten awansuje na 90%. Cieślak i Drabik nie chcą mieć z Misiowym Włókniarzem nic wspólnego, także szansa na te nazwiska dopiero jak miłościwie panujący nam prezes abdykuje. Realne nazwiska w kontekście 2018 to Fricke i/lub Lindgren za Zagara i/lub Madsena, no i jakiś topowy zawodnik, bo Holta w nieskończoność 17 punktów nie będzie robił. Być może Dudek, chociaż nie widzę powodu, dla którego miałby odejść z Falubazu. Być może Piotrek Pawlicki? Do tego może jeszcze Grzesiu Zengota za Ułamka i mamy ogarnięty skład na środek tabeli. Na walkę o medale przyjdzie czas, jak Misio jeszcze trochę zmądrzeje - co o dziwo mu wychodzi. Porównując jego działania w zeszłorocznej Nice, a w Ekstralidze - naprawdę jest progres, co mnie cieszy.

  12. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi CKMLeW za jego przydatny post!

    Buszmen (19-07-2017), CKMik (19-07-2017), Gadol (19-07-2017), UltrasCKM (19-07-2017), jazzmanik (19-07-2017), wokie (19-07-2017)

  13. Powrót do góry    #3610
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    a Ty kiedy wreszcie stąd uciekniesz?
    Na pewno później niż Leon do Tarnowa... musiałaby się stać naprawdę katastrofa żeby ten klub nie awansował.

  14. Powrót do góry    #3611
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,554
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 384 w 291 postach
    Piotrkowi i Dudkowi to byście musieli sypnac grube Miliony , watpie czy ktos jest w stanie Dudka z Falubazu wyciągnąć , chyba ze po IMS mu sie w glowie przywróci? Ale kogo bedzie stac?
    Piotr wbrew pozorom tez Leszna latwo nie zmieni , a i Unia bedzie chciala go zatrzymac , po slabym poczatku zaczyna jechac tak jak powinien , wiec jesli gdzies przejdzie to za wielkie Miliony i w blasku fleszy tak jak to lubi ...

    Moze Artiom? Gwarantuje duzoo punktow a na pewno tanszy , albo Lindback?

  15. Powrót do góry    #3612
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/69...rach-sa-swiete

    Jeśli to prawda to wielkie brawa. Jeśli tak jak napisano większość punktuje na lepszym poziomie niż zakładano, tzn, że planowano spadek z hukiem? 😂

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    CKMLeW (19-07-2017), P.S.U.J. (19-07-2017), muuu (19-07-2017)

  17. Powrót do góry    #3613
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/69...rach-sa-swiete

    Jeśli to prawda to wielkie brawa. Jeśli tak jak napisano większość punktuje na lepszym poziomie niż zakładano, tzn, że planowano spadek z hukiem? 😂

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Ja chętnie usłyszałbym takie coś od zawodników, bo już u Nas było kilku takich co twierdziło, że są super wypłacalni. Jeśli tak jest - brawo!

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi UltrasCKM za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (19-07-2017)

  19. Powrót do góry    #3614
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Nie wierzę w to co czytam. Holder?! Gajewski?! Czy wam się we łbach nie poprzewracało? Czy nagła miłość do troluńskiego klubu? Nie widać co w tym sezonie wyprawiają? Gdzieś tam jeszcze przewinęło się nazwisko pana griszy - zostawię to bez komentarza. Honoru klubu powinni bronić kibice, a wy z Włókniarza robicie dziwkę łasząc się na nazwiska jak Holder czy Łaguta. W przyszłym sezonie nie będziemy beniaminkiem, który zbiera najgorsze ochłapy i modli się żeby wypaliło. Jeszcze do tego Madsen... Madsen idzie do Tarnowa, bo ten awansuje na 90%. Cieślak i Drabik nie chcą mieć z Misiowym Włókniarzem nic wspólnego, także szansa na te nazwiska dopiero jak miłościwie panujący nam prezes abdykuje. Realne nazwiska w kontekście 2018 to Fricke i/lub Lindgren za Zagara i/lub Madsena, no i jakiś topowy zawodnik, bo Holta w nieskończoność 17 punktów nie będzie robił. Być może Dudek, chociaż nie widzę powodu, dla którego miałby odejść z Falubazu. Być może Piotrek Pawlicki? Do tego może jeszcze Grzesiu Zengota za Ułamka i mamy ogarnięty skład na środek tabeli. Na walkę o medale przyjdzie czas, jak Misio jeszcze trochę zmądrzeje - co o dziwo mu wychodzi. Porównując jego działania w zeszłorocznej Nice, a w Ekstralidze - naprawdę jest progres, co mnie cieszy.
    Przecie Łaguta to zawodnik milionlecia Włókniarza, no nie?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  20. Powrót do góry    #3615
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez BB1 Zobacz posta
    będą także wpływy z ligi(2 mln na głowę? Jakoś tak, to ma być).
    Przypomnij mi proszę, skąd w 2017/2018 ma być 2 mln dla klubu z SE?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (19-07-2017)

  22. Powrót do góry    #3616
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/69...za-nsport-i-el
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Przypomnij mi proszę, skąd w 2017/2018 ma być 2 mln dla klubu z SE?
    " Kluby zarobią po około 2 miliony złotych rocznie."

    P.S
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/69...rach-sa-swiete
    Ostatnio edytowane przez BB1 ; 19-07-2017 o 19:23

  23. Powrót do góry    #3617
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,876 w 1,762 postach
    Ostafiński i wypociny o pieniądzach? No proszę...

  24. Powrót do góry    #3618
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez BB1 Zobacz posta
    Kontrakt od 2019, sugerujesz, że przyszłoroczny budżet opierać mamy o wpływy z roku kolejnego? Rolowanie płatności to średni pomysł.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    muuu (19-07-2017)

  26. Powrót do góry    #3619
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Kto mi wytłumaczy ten fenomen - 21 letni gość, który do tego sportu się nie nadaje jedzie 3 razy w zawodach, a nadzieja na juniorskie punkty Wlokniarza w przyszłych latach jedzie jeden bieg.

    Jaki to na sens?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  27. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    CKMLeW (19-07-2017), CKMik (19-07-2017), Gadol (19-07-2017), jazzmanik (19-07-2017), mackoxdp1 (20-07-2017), muuu (19-07-2017)

  28. Powrót do góry    #3620
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Taki sam sens w tym jest, jak w zeszłorocznym braku objeżdżania Miśka ze słabszymi rywalami w lidze. Żaden.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  29. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Girion (19-07-2017), ananasek_vel_oman (19-07-2017), artem (20-07-2017), jazzmanik (19-07-2017), muuu (19-07-2017)

  30. Powrót do góry    #3621
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/69...rach-sa-swiete

    Jeśli to prawda to wielkie brawa. Jeśli tak jak napisano większość punktuje na lepszym poziomie niż zakładano, tzn, że planowano spadek z hukiem? 😂

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Brawa?
    Póki co, to Prezes Świącik podjął desperacką próbę wejścia sobie samemu w dupe....no może przy delikatnej pomocy żurnalisty.
    Wypadałby chociaż syna zaprosić do rozmowy, by potwierdził terminowość przelewów.

    Podobnie rzecz ma się z poprzednim artykułem, w którym Prezes zabrał głos wyrażając głębokie zażenowanie dla artykułu Kędziory w sprawie Andzi.
    Po czym... jednym tchem oznajmia ,że pomagał wielokrotnie serdecznemu koledze w jego problemach. (tych problemach o których wspomniał Kędziora)

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (19-07-2017)

  32. Powrót do góry    #3622
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Kontrakt od 2019, sugerujesz, że przyszłoroczny budżet opierać mamy o wpływy z roku kolejnego? Rolowanie płatności to średni pomysł.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Trzeba by Januszom ekonomii wyłożyć, że jak każdy klub
    dostanie potencjalnie +2 miliony więcej, będzie w stanie
    wydać 2 miliony więcej na zawodników - KAŻDY - nie tylko
    Włókniarz. Zmienią się tylko kwoty na kontraktach zawodników
    a inflacja zrobi swoje. To tak odnośnie podniecania się kibiców
    jakiegokolwiek klubu dodatkową kasą z TV/ligi.
    !Adrian walcz!

  33. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Dominik (20-07-2017), Gadol (19-07-2017), Girion (19-07-2017), GriN (19-07-2017), Lafan (22-07-2017), ananasek_vel_oman (19-07-2017), artem (20-07-2017), jazzmanik (20-07-2017), muuu (20-07-2017)

  34. Powrót do góry    #3623
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Ludzie co Wy z tymi Lampartami? Wiktor poza tym że jest młody i ma dość znane w środowisku żużlowym nazwisko to nie pokazał póki co za wiele. Zdarza mu się być na poziomie juniorskich kolegów z Rzeszowa albo i gorzej. Po co się pakować w taki deal jeszcze z bratem w pakiecie? Jest Gruchalski, Świdnicki niech jedzie w lidze od przyszłego roku, a nie inwestować w jakieś Lamparty.
    Dzisiaj tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że młody Lampart jest nam niezbędny. Gruchalski będzie jeszcze jakieś punkty przywoził, ale drugi junior, nieważne czy to będzie Świącik czy Świdnicki, to będą same zera. Z takimi juniorami ciężko będzie się utrzymać. Zachwycaliście się nad tym Świdnickim jaki to talent. Wy chyba prawdziwego talentu nie widzieliście. Dla Was każdy kto jedzie poprawnie, to już jest wielki talent. On jeździ jak na miniżużlu, czyli na stojąco, niczym specjalnie się nie wyróżnia i jest za wątłej budowy ciała.

    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Kto mi wytłumaczy ten fenomen - 21 letni gość, który do tego sportu się nie nadaje jedzie 3 razy w zawodach, a nadzieja na juniorskie punkty Wlokniarza w przyszłych latach jedzie jeden bieg.

    Jaki to na sens?
    Sensu nie ma. Plan jest taki, żeby nie było widać większej różnicy między nimi, ponieważ drugim etatowym juniorem w przyszłym roku ma być Bartosz. Dlatego w żadnego Lamparta niestety nie wierzę, bo ojciec marzy o występach syna w jego klubie w ostatnim roku "kariery" i dzięki temu będzie mógł zawisnąć w galerii sław jego portret na ścianie korytarza w budynku klubowym. Jak jeszcze czytam, że chce zostawić Polisa, nie wiem po co, może jeszcze zamierza sprowadzić Łęgowika, to nie najlepiej się to zapowiada.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  35. Powrót do góry    #3624
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Kto mi wytłumaczy ten fenomen - 21 letni gość, który do tego sportu się nie nadaje jedzie 3 razy w zawodach, a nadzieja na juniorskie punkty Wlokniarza w przyszłych latach jedzie jeden bieg.

    Jaki to na sens?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    bo jest jeszcze juniorem i może... a także musi się objeździć przed wejściem w wiek seniora

    nie... to nie jest ironia. to jest informacja przekazana publicznie zainteresowanym na wczorajszych zawodach. Świdnicki zdecydowanie nie był zadowolony rozwojem sytuacji... choć żużlok z niego faktycznie żaden

  36. Powrót do góry    #3625
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    bo jest jeszcze juniorem i może... a także musi się objeździć przed wejściem w wiek seniora

    nie... to nie jest ironia. to jest informacja przekazana publicznie zainteresowanym na wczorajszych zawodach. Świdnicki zdecydowanie nie był zadowolony rozwojem sytuacji... choć żużlok z niego faktycznie żaden
    Swidnicki senior jest bardzo zadowolony z Jozefa Kafla. Niestety praca z Jozefem Kaflem mogla by przyniesc korzysci 20 lat temu. Dzis to jest dinozaur trenerki zuzlowej. Im dluzej mlody jest pod "opieka" Kafla tym wiecej zlych nawykow nabierze, ktorych sie potem nie wyeliminuje (np jazde na stojaco o czym ktos tutaj pisal). Szkoda, ze senior tego nie rozumie, ale nie bedzie to pierwszy zawodnik, ktory kariere zakonczyl z powodu blednego wyobrazenia rodzica.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #3626
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Ale wy wiecie, ze Drabik ma kontrakt do konca wieku juniora w Sparcie, prawda?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #3627
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    G*wno prawda, podpisał na 3 lata http://www.gazetawroclawska.pl/artyk...ecia,id,t.html
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Top Secret za jego przydatny post!

    Gadol (20-07-2017)

  40. Powrót do góry    #3628
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Tak żle nam życzysz?

    Temat pt. "Szczepaniaki i Ekstraliga" już przerabialiśmy. Moja odpowiedź na Twoją propozycję jest następująca:

    http://www.nigdywiecej.org/en/

    Ale może wy go sobie weźmiecie, np. za Miedzińskiego?
    My sobie nie weżmiemy bo u nas Miedzinskie nie jeżdzą. Natomiast widzisz jakieś realne wzmocnienie w Częstochowie na pozycji polskiego zawodnika ? Zawodnicy są przyspawani do klubów i każdy będzie chciał zatrzymac minimum stan posiadania. A akurat Szczepaniak jest TOP 1 NICE a tamten co jezdzil u was to był z zupełnie inną dyspozycją no ale skoro wolisz Ułamka czy Musielaka to ok. Zresza podobna gadka była z baranem vs Ułamek przed sezonem "kto to jest Baran ? " a teraz "Ułamek won Baran do składu"
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 20-07-2017 o 14:59

  41. Powrót do góry    #3629
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    My sobie nie weżmiemy bo u nas Miedzinskie nie jeżdzą. Natomiast widzisz jakieś realne wzmocnienie w Częstochowie na pozycji polskiego zawodnika ? Zawodnicy są przyspawani do klubów i każdy będzie chciał zatrzymac minimum stan posiadania. A akurat Szczepaniak jest TOP 1 NICE a tamten co jezdzil u was to był z zupełnie inną dyspozycją no ale skoro wolisz Ułamka czy Musielaka to ok. Zresza podobna gadka była z baranem vs Ułamek przed sezonem "kto to jest Baran ? " a teraz "Ułamek won Baran do składu"
    Już daj spokój z tym wychwalaniem Szczepaniaka, proszę...
    Pzdr,
    Garfield

  42. Powrót do góry    #3630
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Drabik ma wszystko w Sparcie jeśli chodzi o jego rozwój, więc wątpię żeby chciał zmieniać otoczenie.

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi UltrasCKM za jego przydatny post!

    Gadol (20-07-2017), ananasek_vel_oman (20-07-2017)

  44. Powrót do góry    #3631
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta


    to może znajdź jeszcze jakiegoś aktualniejszego newsa a nie sprzed prawie 3 lat
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  45. Powrót do góry    #3632
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Nie martw się, jak się tylko wypełni kontrakt po sezonie i podpisze nowy, to Ci wstawię newsa. Nic Cię nie ominie.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  46. Powrót do góry    #3633
    Użytkownik Awatar pawcio
    Dołączył
    04-11-2016
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Jedno jest pewne...Nicki będzie wolny!

  47. Powrót do góry    #3634
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    to może znajdź jeszcze jakiegoś aktualniejszego newsa a nie sprzed prawie 3 lat
    A może Ty znajdz i pokaż że on się myli ?

    Ja znalazłem ale gość pisał to chyba pod wpływem alkoholu

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...539,1,984.html

    "Młody żużlowiec jest jednak związany z Betard Spartą kontraktem do 2019 roku."

    "Dotychczasowa umowa Maksyma Drabika z Betard Spartą kończy się po tym sezonie."

    A wszystkie inne zródła mówią o końcu w 2017

  48. Powrót do góry    #3635
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawcio Zobacz posta
    Jedno jest pewne...Nicki będzie wolny!
    Z tym wolnym Dzikiem, to wcale nie taka pewna sprawa. ;0

    Od jakiegoś czasu ma już swoją księżniczke i do tego teraz taka kontuzja.
    To już nie jest ten sam Dzik jak kilka lat temu, a po taniości też jezdził nie bedzie.

    Kontraktując Dzikusa chyba nie ma co już liczyć, że bedzie to lider jak dawniej, który pociągnie ekipe i nasuwa się wiele pytań i watpliwości.
    Czy Dzik jeszcze kiedykolwiek bedzie się zabijał o punkty, czy raczej asekuracyjnie dorabiał troche grosza, co by go narzeczona z domu nie wygoniła.

    Nazwisko ma jeszcze "dobre" i zawsze się jakiś jeleń na jego usługi znajdzie, tylko pytanie czy warto?!
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  49. Powrót do góry    #3636
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Prawda jest taka że jak MiSie dobrze posmarują to Drabiki wrócą do Częstochowy w podskokach.
    Pzdr,
    Garfield

  50. Powrót do góry    #3637
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A to Patrox znalazł złoża ropy na Strażackiej, że stać nas na przepłacanie?

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  51. Powrót do góry    #3638
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Prawda jest taka, że warto mieć takiego zawodnika wokół którego można coś zbudować. Tak jak w Stali mają Zmarzlika, w ZG Dudka czy w Sparcie Janowskiego. Takiego zawodnika warto nawet lekko przepłacić bo to wartość dodana takiej drużyny. Zawodnik wokół którego można nakręcać speedway w danym mieście. Jeśli pojawi się taka możliwość to trzeba Maksa za wszelką cenę tutaj ściągnąć.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  52. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (21-07-2017), jazzmanik (21-07-2017), muuu (21-07-2017)

  53. Powrót do góry    #3639
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Prawda jest taka, że warto mieć takiego zawodnika wokół którego można coś zbudować. Tak jak w Stali mają Zmarzlika, w ZG Dudka czy w Sparcie Janowskiego. Takiego zawodnika warto nawet lekko przepłacić bo to wartość dodana takiej drużyny. Zawodnik wokół którego można nakręcać speedway w danym mieście. Jeśli pojawi się taka możliwość to trzeba Maksa za wszelką cenę tutaj ściągnąć.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    True. Jeśli tylko pojawiłyby się środki to Drabik powinien być celem transferowym nr 1.

    A jak ich nie będzie - to pokornie zejść na ziemię.
    Pzdr,
    Garfield

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    dockm (21-07-2017)

  55. Powrót do góry    #3640
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Prawda jest taka że jak MiSie dobrze posmarują to Drabiki wrócą do Częstochowy w podskokach.
    Tak, tak, oczywiście. Ja wam radzę szybko pozbyć się złudzeń. Jak już, to Tai będzie do wzięcia po sezonie i o niego możecie powalczyć. ALe nie sądzę, żeby jacyś topowi zawodnicy chcieli iść do drużyny o reputacji waszej. A nie, sorry - przecież to już inna drużyna
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  56. Powrót do góry    #3641
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Tak, tak, oczywiście. Ja wam radzę szybko pozbyć się złudzeń. Jak już, to Tai będzie do wzięcia po sezonie i o niego możecie powalczyć. ALe nie sądzę, żeby jacyś topowi zawodnicy chcieli iść do drużyny o reputacji waszej. A nie, sorry - przecież to już inna drużyna
    W polskich ligach zuzlowych nie istnieje cos takiego jak reputacja.

    Licza sie tylko cyfry na kontrakcie - nawet te wirtualne

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  57. Powrót do góry    #3642
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Tak, tak, oczywiście. Ja wam radzę szybko pozbyć się złudzeń. Jak już, to Tai będzie do wzięcia po sezonie i o niego możecie powalczyć. ALe nie sądzę, żeby jacyś topowi zawodnicy chcieli iść do drużyny o reputacji waszej. A nie, sorry - przecież to już inna drużyna
    Jak w świat pójdzie info, że Świącik płaci na czas to wierz mi, że pozostanie już tylko kwestia cyferek w propozycji kontraktu.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  58. Powrót do góry    #3643
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Napalajcie sie na tego Drabika, napalajcie popatrzcie ilu zawodnikow odeszlo ze Sparty z wlasnej woli tak powiedzmy od 2012. Oni wiedza, ze tak jak we Wroclawiu to nie beda miec nigdzie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  59. Powrót do góry    #3644
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jak w świat pójdzie info, że Świącik płaci na czas to wierz mi, że pozostanie już tylko kwestia cyferek w propozycji kontraktu.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    A co bedzie jak w swiat pojdzie, ze mis jedno mowi w mediach a drugie jest w rzeczywistosci?

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Napalajcie sie na tego Drabika, napalajcie popatrzcie ilu zawodnikow odeszlo ze Sparty z wlasnej woli tak powiedzmy od 2012. Oni wiedza, ze tak jak we Wroclawiu to nie beda miec nigdzie
    Tutaj nikt sie nie napala. No moze poza paroma marzycielami.
    Kto zna srodowisko ten wie, ze Slammer szczerze niecierpi swiacika. Np za rozpowiadanie po ludziach, ze kiedy Slammer byl trenerem mlodziezy w Czwie, ze celowo udzielal im zlych porad, aby jego syn mial przewage nad rywalami
    Tego typu spraw jest wiecej przez ktore Slammer goscia po prostu niecierpi i nigdy tutaj za jego kadencji noga Maksa nie postanie jako zawodnika Wlokniarza.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  60. Powrót do góry    #3645
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    A co bedzie jak w swiat pojdzie, ze mis jedno mowi w mediach a drugie jest w rzeczywistosci?
    A co jeśli faktycznie płaci wszystko w terminie? Szlag Cię trafi i frustracji nie będzie końca. Żółć będzie się wylewać litrami na tym forum i będziesz szukał haków na Świącika w innych dziedzinach życia klubowego.

    I racja, nikt tutaj się nie napala i nie marzy, ale to dlatego, że tylko napisaliśmy że należy takie oferty złożyć i powalczyć o Drabika. Nie uda się? Trudno, warto mimo to próbować.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  61. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    sirqaz (23-07-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •