Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 358

Wątek: GP w Toruniu - 01.10.16

  1. Powrót do góry    #226
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    W polskiej lidze byli podobni? Chyba żartujesz Najpierw spojrzyj na wyniki jednego, a później na wyniki drugiego Zwłaszcza na wyjazdach. W GP Doyle był lepszy.

    Tak, byli podobni. Co w tym dziwnego? Jaka jest różnica skuteczności między nimi, że traktujesz to jako żart? Doyle był naprawdę minimalnie lepszy.

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Tak, byli podobni. Co w tym dziwnego? Jaka jest różnica skuteczności między nimi, że traktujesz to jako żart? Doyle był naprawdę minimalnie lepszy.
    Co to znaczy podobni? I co to znaczy minimalnie lepszy?

  3. Powrót do góry    #228
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Co to znaczy podobni? I co to znaczy minimalnie lepszy?




    Schodzimy na dziwne tory ale jeśli chcesz to za SJP:



    "podobny



    1. «mający pewne cechy wspólne z czymś, z kimś»







    2. «taki jak inny, o którym była mowa poprzednio lub który się ma na myśli»"





    3,7% skuteczności różnicy i 5 punktów w GP. Jak to nazwać? Przepaść? Obiektywnie to minimalna różnica na korzyść Doyle'a.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 01-10-2016 o 23:36

  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Schodzimy na dziwne tory ale jeśli chcesz to za SJP:
    "podobny
    1. «mający pewne cechy wspólne z czymś, z kimś»

    2. «taki jak inny, o którym była mowa poprzednio lub który się ma na myśli»"
    Dalej żartujesz Co ty wklejasz? Rozmawiaj poważnie rozmawiamy o sportowcach i ich wyniku sportowym. Myślałem, że Twoja odpowiedź odniesie do wyniki sportowego Doyle'a i Hancocka. A więc pozostaje mi udowodnić ci kto był lepszy łopatoligicznie. Abym nie robił tego na darmo, pytanie i zakład o 100zł. Jeśli ci udowodnię, że Doyle był lepszym zawodnikiem to przelejesz kasę na cele charytatywne, a jak Ci nie udowodnię to ja przeleję. Ok?

  5. Powrót do góry    #230
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    To działa na zasadzie złudzenia optycznego. Hancock jedzie swoje, ten sam wysoki poziom od lat - dla Doyle'a jest to pierwszy sezon bardzo dobrej jazdy na wszystkich frontach (rok temu w połowie sezonu wziął wolne od ligi polskiej). Stąd oczywiście Doyle bardziej rzuca się w oczy. Czysto statystycznie praktycznie nie ma różnicy - i to na wszystkich frontach, gdzie startują obaj - liga polska - średnia Doyle'a lepsza o 0,062, liga szwedzka - lepsza o 0,110, GP - przed dzisiejszymi zawodami 5 pkt różnicy.

    Oczywiście Doyle jest w tym sezonie lepszy, ale pisanie o kosmicznej różnicy i deklasacji to bzdura.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 01-10-2016 o 23:48
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Dalej żartujesz Co ty wklejasz? Rozmawiaj poważnie rozmawiamy o sportowcach i ich wyniku sportowym. Myślałem, że Twoja odpowiedź odniesie do wyniki sportowego Doyle'a i Hancocka. A więc pozostaje mi udowodnić ci kto był lepszy łopatoligicznie. Abym nie robił tego na darmo, pytanie i zakład o 100zł. Jeśli ci udowodnię, że Doyle był lepszym zawodnikiem to przelejesz kasę na cele charytatywne, a jak Ci nie udowodnię to ja przeleję. Ok?

    Przepraszam, że między wódkę a zakąskę ale.........

    Doyle nigdy nie był i nigdy nie będzie lepszym zawodnikiem od Hancocka.

    W tym roku co najwyżej to ma lepszy sprzęt, i to czyni Go jedynie szybszym zawodnikiem od Amerykanina.
    Ale nigdy nie lepszym od Niego!

    Poza tym teraz to i tak mało ważne.
    Oby szybko wyszedł z tego wszystkiego!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Słowianka (02-10-2016)

  8. Powrót do góry    #232
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Dajcie spokój. Kto był lepszy w obecnym sezonie, to już w tym momencie dyskusja akademicka. Do dzisiaj przewaga Doyle'a nad Hancokiem w GP była minimalna.
    Tytuł Hancocka będzie tytułem zasłużonym. Na pewno nie można napisać, że farciarskim. Takim może być ewentualne srebro kogoś innego niż Doyle, bowiem ta dwójka dzieliła i rządziła w tym sezonie.
    Doyle miał pecha, a może zabrakło mu chłodnej kalkulacji Hancocka.
    Czapki z głów dla obu zawodników!
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  9. Powrót do góry    #233
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Rozmowa na tym poziomie to dopiero żart. Do tej pory nie użyłeś żadnego argumentu dlatego dziękuję bardzo za "wymianę poglądów". Poza uderzaniem we mnie nie ma w Twoich wypowiedziach nawet cienia merytoryki. Napisałem wyraźnie: 3,7% skuteczności i 5 punktów w GP to różnica na poziomie błędu statystycznego. Doyle był nieznacznie lepszy - nie na tyle, żeby wieszać mu złoto na szyi w ciemno. Greg miał realne, spore szanse na tytuł nawet bez kontuzji Doyle'a. Szkoda, że tak się to odbyło i pokazuje to słabość formuły GP. Nie zmienia to faktu, że Twoje słowa są totalnie przesadzone.

  10. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Przepraszam, że między wódkę a zakąskę ale.........

    Doyle nigdy nie był i nigdy nie będzie lepszym zawodnikiem od Hancocka.

    W tym roku co najwyżej to ma lepszy sprzęt, i to czyni Go jedynie szybszym zawodnikiem od Amerykanina.
    Ale nigdy nie lepszym od Niego!

    Poza tym teraz to i tak mało ważne.
    Oby szybko wyszedł z tego wszystkiego!
    Wpis kompletnie bez sensu jeśli chodzi o aktualną dyskusję. Nie rozmawiamy o gustach, tylko tym kto był lepszym zawodnikiem Konkrety, wyniki, ewentualnie jazda, styl. Twoje zdanie na temat, czy "Doyle będzie" mnie kompletnie nie interesuje

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    To działa na zasadzie złudzenia optycznego. Hancock jedzie swoje, ten sam wysoki poziom od lat - dla Doyle'a jest to pierwszy sezon bardzo dobrej jazdy na wszystkich frontach (rok temu w połowie sezonu wziął wolne od ligi polskiej). Stąd oczywiście Doyle bardziej rzuca się w oczy. Czysto statystycznie praktycznie nie ma różnicy - i to na wszystkich frontach, gdzie startują obaj - liga polska - średnia Doyle'a lepsza o 0,062, liga szwedzka - lepsza o 0,110, GP - przed dzisiejszymi zawodami 5 pkt różnicy.

    Oczywiście Doyle jest w tym sezonie lepszy, ale pisanie o kosmicznej różnicy i deklasacji to bzdura.
    A kto pisał o kosmicznej różnicy i deklasacji? Napisałem, że "Doyle był najlepszym żużlowcem w tym roku na świecie. ". Lepszy od Grega w GP i dużo lepszy od Grega w lidze polskiej. Z czym się nie zgadzasz?
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Rozmowa na tym poziomie to dopiero żart. Do tej pory nie użyłeś żadnego argumentu dlatego dziękuję bardzo za "wymianę poglądów". Poza uderzaniem we mnie nie ma w Twoich wypowiedziach nawet cienia merytoryki. Napisałem wyraźnie: 3,7% skuteczności i 5 punktów w GP to różnica na poziomie błędu statystycznego. Doyle był nieznacznie lepszy - nie na tyle, żeby wieszać mu złoto na szyi w ciemno. Greg miał realne, spore szanse na tytuł nawet bez kontuzji Doyle'a. Szkoda, że tak się to odbyło i pokazuje to słabość formuły GP. Nie zmienia to faktu, że Twoje słowa są totalnie przesadzone.
    Wolałbym, abyś przyjął zakład i abyśmy rozmawiali, o tym o czym pisałem. Nikt nie wieszał Doyle'owi złota na szyji. Pisałem o tym, że Doyle w tym roku był najlepszy na świecie. Lepszy w GP, dużo lepszy w polskiej lidze. Jak mam ci to dokładnie udowodnić to przyjmij zakład. To wtedy udowodnię ci oczywistą oczywistość
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 01-10-2016 o 23:58

  11. Powrót do góry    #235
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Buszmen chyba konwulsji dostał Ołtarzyk z Doylem okraszony kuponami bukmacherskimi pewnie pokrył się łzami.
    Hancock zasłużenie mistrzem, świetna forma przez cały sezon, tłum po prostu woli widowiskowego wojownika niż dżentelmena dziadka, stąd teksty w stylu 'pseudomistrz' i 'śmieszny sport'. 5 punktów różnicy, no bez jaj panowie, to nie jest jakaś ucieczka kontra peleton tylko wyrównana walka. Jedyne co można żałować, to to, że Doyle nie będzie miał srebra, na które sobie zasłużył.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  12. Powrót do góry    #236
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Wolałbym, abyś przyjął zakład i abyśmy rozmawiali, o tym o czym pisałem. Nikt nie wieszał Doyle'owi złota na szyji. Pisałem o tym, że Doyle w tym roku był najlepszy na świecie. Lepszy w GP, dużo lepszy w polskiej lidze. Jak mam ci to dokładnie udowodnić to przyjmij zakład. To wtedy udowodnię ci oczywistą oczywistość
    Ty nie, ktoś tam wyżej. Co do Twojej wypowiedzi, to nie był dużo lepszy w lidze polskiej. Skuteczność i średnia obu zawodników są praktycznie takie same. Obaj też mieli średnią >2,00 na wyjeździe (więc to nie to, co porównanie Doyle'a np. z Holderem, który teoretycznie średnią ma zbliżoną ale nabił ją u siebie)
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #237
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta


    A kto pisał o komsicznej różnicy i deklasacji? Napisałem, że "Doyle był najlepszym żużlowcem w tym roku na świecie. ". Lepszy od Grega w GP i dużo lepszy od Grega w lidze polskiej. Z czym się nie zgadzasz?



    Dużo lepszy w polskiej lidze?! Kpisz?! Dokonujesz gwałtu na logice i zdrowym rozsądku. Dużo lepszy to był Zmarzlik od Miedzińskiego a nie gość o skuteczności o 3,7% wyższej od drugiego.



    Zrzucam to co piszesz wyłącznie na karb uzasadnionego żalu związanego z dzisiejszym gigantycznym pechem Jasona. Nic innego nie usprawiedliwia takich przekłamań.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 02-10-2016 o 00:16

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    młody_piernik (02-10-2016)

  15. Powrót do góry    #238
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    TG też miał mieć mistrza w 99, kontuzja i nie wygrał
    Zatem Doyle ma pecha i tyle,, Hancock mistrzem. Fenomen, tyle lat a taki poziom.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi whitered za jego przydatny post!

    kingpin (02-10-2016)

  17. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    TG też miał mieć mistrza w 99, kontuzja i nie wygrał
    Zatem Doyle ma pecha i tyle,, Hancock mistrzem. Fenomen, tyle lat a taki poziom.
    hmmm Hancock JEDEN tytuł gdy jeżdzily Rickardssony Crumpy Hamille Golloby 3 tytuły gdy ich nie ma... ciekawe nie?

  18. Powrót do góry    #240
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Szkoda Doyle'a, mistrzem zostanie najczesciej mijany zawodnik w historii w finalach - tylko przez ostatnie kilka lat to bedzie pewnie kolo dyszki. Moze przydaloby sie przywrocic podwojne punkty w finale?

    Tak czy siak Toruń dla niektorych pechowy, Emil tez tu stracil szanse na mistrza. O ile rzeczywiscie jest tak, ze Lindgren moze sie utrzymac to dobrze jakby wypadl bo Bjerre w GP to kiepscizna - tak to zapowiada sie najlepsze GP od lat. Janowski moze spokojnie wypasc, 6 punktow nad Iversenem, Zagarem i Lindbackiem a kto jak kto ale oni czesto lataja na sztucznych torach (Janowski tez niezle, ale obecny brak sprzetu gwarantuje z 6 punktow)

  19. Powrót do góry    #241
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    hmmm Hancock JEDEN tytuł gdy jeżdzily Rickardssony Crumpy Hamille Golloby 3 tytuły gdy ich nie ma... ciekawe nie?
    Tomasz Gollob zero tytułów gdy jeździł Rickardsson, Hamill i Crump jeszcze chciał jeździć, a jeden tytuł gdy dwójki nie ma, a Crump sobie chciał dorobić tylko,
    ciekawe nie?

    Hancock jednak tych Rickardssonów Gollobów zlał.
    Gollobowi się to średnio udało.

  20. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Dużo lepszy w polskiej lidze?! Kpisz?! Dokonujesz gwałtu na logice i zdrowym rozsądku. Dużo lepszy to był Zmarzlik od Miedzińskiego a nie gość o skuteczności o 3,7% wyższej od drugiego.
    Zrzucam to co piszesz wyłącznie na karb uzasadnionego żalu związanego z dzisiejszym gigantycznym pechem Jasona. Nic innego nie usprawiedliwia takich przekłamań.
    Nic nie musisz zrzucać. Kolego nie pisz mi nic o logice i zdrowym rozsądku Rozumiem, że zakładu nie przyjąłeś
    Wracając do tematu. Napisałem "Doyle był lepszy od Grega w GP i dużo lepszy i bardziej wartościowy w polskiej lidze.".
    Uważam, że kpiną jest Twoje pisanie "W polskiej lidze byli podobni". Dla mnie jak ktoś pisze, że zawodnicy byli podobni to przekaz jest taki, że nie ma różnicy, czy w drużynie jedzie jeden, czy drugi. A różnica jest spora, na korzyśc Doyle'a.
    Przede wszystkim Doyle był sporo lepszy na wyjeździe. U siebie na swoim torze większość zawodników dobrze jeździ. Czy potrafisz wymienić wybitne mecze Hancocka w tym sezonie?
    Czy nie widzisz różnicy jaką robił Doyle w stosunku do reszty (nie mam na myśli zawodników Falubazu) i że ta różnica jest dużo większa od różncy jaką robił Hancock?
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 02-10-2016 o 01:00

  21. Powrót do góry    #243
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Nic nie musisz zrzucać. Kolego nie pisz mi nic o logice i zdrowym rozsądku Rozumiem, że zakładu nie przyjąłeś
    Wracając do tematu. Napisałem "Doyle był lepszy od Grega w GP i dużo lepszy i bardziej wartościowy w polskiej lidze.".
    Uważam, że kpiną jest Twoje pisanie "W polskiej lidze byli podobni". Dla mnie jak ktoś pisze, że zawodnicy byli podobni to przekaz jest taki, że nie ma różnicy, czy w drużynie jedzie jeden, czy drugi. A różnica jest spora, na korzyśc Doyle'a.
    Przede wszystkim Doyle był sporo lepszy na wyjeździe. U siebie na swoim torze większość zawodników dobrze jeździ. Czy potrafisz wymienić wybitne mecze Hancocka w tym sezonie?
    Kolega chyba trochę się zagalopował. "wybitne mecze Hancocka" oczywiście ich nie było, i Hancock zupełnie przypadkiem uzyskał średnią powyżej 2.0 na bieg.

    Natomiast Doyle, który miał same wybitne mecze, uzyskał średnią o 0.062 wyższą niż Hancock, faktycznie przepaść. Idąc tym tropem to Tajski Doyle'a w lidze zmiażdżył. O Barku Zmarzliku nie wspominając. A niektórzy nawet tutaj ośmielili się porównywać Bartka do Patryka gdzie różnica wynosi 0.346, przecież dla kolegi to zapewne inna galaktyka.
    Doyle jechał w lidze kosmos, ale chyba każdy kibic potrafi podsumować cały sezon? Czy nie ma takiej możliwości?
    Doyle kosmos jechał od pewnego momentu dopiero, wcześniej bywało różnie. Pewnie że można te wyniki wymazać z pamięci, ale to wtedy nie ma mowy o obiektywności.

    Oceniamy cały sezon, a nie 10 ostatnich meczy.

    Jeżeli oceniamy 10 ostatnich meczy to Doyle jest top 1 , i to bezdyskusyjny.

    Jeżeli oceniamy cały sezon, to Doyle jest bardzo daleko za Woffindenem i Zmarzlikiem. Naprawdę bardzo daleko.
    A niewiele dzieli go od Hancocka.

  22. Powrót do góry    #244
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Nie mamy o czym mówić. Rzuciłeś tezę, że Doyle był DUŻO lepszy w polskiej lidze od Grega. Ja podałem dane jednoznacznie zaprzeczające temu twierdzeniu. Ty nadal nie podajesz żadnego argumentu na poparcie swojej tezy tylko bredzisz coś o jakimś zakładzie. Serio - jak mam z Tobą dyskutować? Wróć do rozmowy jak otrzeźwiejesz.

  23. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Jeżeli oceniamy cały sezon, to Doyle jest bardzo daleko za Woffindenem i Zmarzlikiem. Naprawdę bardzo daleko.
    .
    Akurat z tobą nie dystkutuję, ale mam pytanie, czy ty jesteś trzeżwy?
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Nie mamy o czym mówić. Rzuciłeś tezę, że Doyle był DUŻO lepszy w polskiej lidze od Grega. Ja podałem dane jednoznacznie zaprzeczające temu twierdzeniu. Ty nadal nie podajesz żadnego argumentu na poparcie swojej tezy tylko bredzisz coś o jakimś zakładzie. Serio - jak mam z Tobą dyskutować? Wróć do rozmowy jak otrzeźwiejesz.
    Przede wszystkim to ja zaproponowałem, że coś ci udowodnię, a Ty nie odpisałeś Nie podałeś żadnych jednoznaczych danych, chyba, że nazywasz nimi średnią wyrobioną u siebie na torze.
    Zacyję swój ostatni wpis:
    Wracając do tematu. Napisałem "Doyle był lepszy od Grega w GP i dużo lepszy i bardziej wartościowy w polskiej lidze.".
    Uważam, że kpiną jest Twoje pisanie "W polskiej lidze byli podobni". Dla mnie jak ktoś pisze, że zawodnicy byli podobni to przekaz jest taki, że nie ma różnicy, czy w drużynie jedzie jeden, czy drugi. A różnica jest spora, na korzyśc Doyle'a.
    Przede wszystkim Doyle był sporo lepszy na wyjeździe. U siebie na swoim torze większość zawodników dobrze jeździ. Czy potrafisz wymienić wybitne mecze Hancocka w tym sezonie?
    Czy nie widzisz różnicy jaką robił Doyle w stosunku do reszty (nie mam na myśli zawodników Falubazu) i że ta różnica jest dużo większa od różncy jaką robił Hancock?

    P.S. Widzę, że trzeba ci będzie udowodnić łopatologicznie, za darmo
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 02-10-2016 o 01:09

  24. Powrót do góry    #246
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Akurat z tobą nie dystkutuję, ale mam pytanie, czy ty jesteś trzeżwy?
    Nie musisz ze mną dyskutować, ale nie mogłem po prostu czytać tego, jaki to Doyle jest najlepszy.

    Nie twierdze że nie jest dobry, ale oceniajmy cały sezon.

    Jeżeli Doyle jest najlepszy wymazując pierwsze 6 meczy (po co wymazywać cokolwiek kolego?), to dlaczego nie można powiedzieć, że Pedersen jest najlepszy wymazując ostatnie jego 6 meczy i biegi nominowane? Przecież wtedy Nicki by zmiażdżył średnią tego Doyle'a.

    Tak jestem trzeźwy.

  25. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nie musisz ze mną dyskutować, ale nie mogłem po prostu czytać tego, jaki to Doyle jest najlepszy.

    Nie twierdze że nie jest dobry, ale oceniajmy cały sezon.

    Jeżeli Doyle jest najlepszy wymazując pierwsze 6 meczy (po co wymazywać cokolwiek kolego?), to dlaczego nie można powiedzieć, że Pedersen jest najlepszy wymazując ostatnie jego 6 meczy i biegi nominowane? Przecież wtedy Nicki by zmiażdżył średnią tego Doyle'a.

    Tak jestem trzeźwy.
    Z idiotami nie dyskutuję Dobranoc

  26. Powrót do góry    #248
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Z idiotami nie dyskutuję Dobranoc
    Nie potrafisz przywołać żadnego argumentu by poprzeć swoje tezy Więc jakim cudem chcesz prowadzić dyskusje z kimkolwiek?

    Dobrej nocy życze również

  27. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nie potrafisz przywołać żadnego argumentu by poprzeć swoje tezy Więc jakim cudem chcesz prowadzić dyskusje z kimkolwiek?
    O jakie argumenty ci chodzi? O ogólnie znane i ogólnie dostępne wyniki meczów i to kto jaką robotę wykonał dla druzyny? Tak jak pisałem, z idiotami nie dyskutuję

    EDIT:
    Dobra, spadam spać. Poziom dyskusji, merytorycznie na poziomie każdej ostatnimi czasy dyskusji w Polsce Grupka z klapkami na oczach, odporna na fakty.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 02-10-2016 o 01:20

  28. Powrót do góry    #250
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta

    Przede wszystkim to ja zaproponowałem, że coś ci udowodnię, a Ty nie odpisałeś Nie podałeś żadnych jednoznaczych danych, chyba, że nazywasz nimi średnią wyrobioną u siebie



    Przede wszystkim to ja wskazałem obiektywne kryterium - skuteczność, a Ty nadal twierdzisz, że nie podałem jednoznacznych danych i wmawiasz mi coś o średniej punktowej u siebie. Serio - jak mam z Tobą rozmawiać? Z "danych nieobiektywnych" - Hancock doprowadził swoją drużynę do finału.



    Ok, teraz widzę, że brak argumentów nadrabiasz zwykłym chamstwem. Z mojej strony koniec dyskusji. Dobrej nocy.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 02-10-2016 o 01:33

  29. Powrót do góry    #251
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    A ja wiem dlaczego Puk wygrał GP a mianowicie w czwartek w Bydzi na lotnisku jak wysiadł z samolotu z Birmingham to podszedłem do niego i życzyłem powodzenia w sobotę. On podziękował i przybil piateczke. Dlatego wygrał na naszym torze.
    Najlepsze były pakunki PUKa mała torebka i stojak do motorów

  30. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Czy teraz każdy, kto kibicował Gregowi w walce o tytuł i będzie się z tego tytułu cieszył, będzie opierdzielony przez nawiedzonych, że cieszy się z kontuzji Jason'a?! Wszyscy mają płakać i pomstować na niesprawiedliwość dziejową, bo tak wypada? To jest ŻUŻEL.

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Stev (02-10-2016)

  32. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Czy teraz każdy, kto kibicował Gregowi w walce o tytuł i będzie się z tego tytułu cieszył, będzie opierdzielony przez nawiedzonych, że cieszy się z kontuzji Jason'a?! Wszyscy mają płakać i pomstować na niesprawiedliwość dziejową, bo tak wypada? To jest ŻUŻEL.

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    serio? a jak 90% forum chciało mi wmówić że ciesze się z paralizu Warda bo wtedy Nicki bedzie "miał łatwiej" o medale? wtedy mozna bylo szydzic?

  33. Powrót do góry    #254
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Roznice w odbiorze Grega i Jasona biora sie ze stylu jazdy.
    Jason jest zdeterminowany,odwazniejszy,prezentuje wiekszy wachlarz atakow,jest bardziej nieustepliwy.
    Greg to wiadomo,start i rura do przody.Rzadko walczy ,rzadko wyprzedza.
    Ale pod wzgledem skutecznosci i to praktycznie na kazdym froncie ,wielkiej roznicy miedzy nimi nie ma.
    Jednak ze wzgledu na styl jazdy,Jason w tym sezonie zuzlowcem jest lepszym.
    Nie mozna jednak zapominac,ze porownujemy faceta 31 letniego z 46 - letnim.
    Nie pamietam rownie skutecznego zuzlowca w wieku Grega ,w "nowozytnej" erze zuzla oczywiscie.
    Wszyscy ktorzy hejtuja Grega,powinni sie wstydzic.

    Wracajac do wczorajszego GP.
    Tor jednak inny niz na lidze.
    Chodzily inne sciezki.
    Pierwszy luk to wlasciwie tylko kreda,drugi szeroko tez nie chodzil.
    Nie wiem jak pojechalby Doyle,ale Greg osiagnal duzo lepszy wynik niz jazda.
    W drugiej czesci zawodow byl wolny,miejsce na podium zawdziecza doswiadczeniu.
    Holder i Pawel tez sie pogubili.Brakowalo im szybkosci.
    Szkoda,bo mozna bylo ten tor lepiej przygotowac.Nie dlatego aby nasi rzadzili,ale mam wrazenie,ze na ligowym
    torze widowisko byloby lepsze.
    Podejrzewam tez,ze zlekcewazylem to o czym przed finalami pisali Semen i j-rules,czyli spasowania do toru
    w innych okolicznosciach pogodowych.Oczywiscie zdawalem sobie sprawe,ze roznica bedzie ale sadzilem,
    ze tak doswiadczeni zuzlowcy sobie z tym poradza.Chyba sie mylilem.
    Tak w pierwszym polfinale jak i we wczorajszym GP,Apatorianie w momencie jak tor sie zmienial,szli w zla strone.

    Jesli mialbym zgadywac,to patrzac na ta niemoc sprzetowa Hancocka,Jason by wczoraj juz wszystko miedzy nimi wyjasnil.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-10-2016 o 09:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    serio? a jak 90% forum chciało mi wmówić że ciesze się z paralizu Warda bo wtedy Nicki bedzie "miał łatwiej" o medale? wtedy mozna bylo szydzic?
    Serio? Znajdź i wrzuć jakieś screeny, jak masz w zwyczaju 😁

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  35. Powrót do góry    #256
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Greg osiagnal duzo lepszy wynik niz jazda.
    W drugiej czesci zawodow byl wolny,miejsce na podium zawdziecza doswiadczeniu.
    O widzisz. I w sumie to stwierdzenie daje nam jakis obraz.
    Jesli Greg bedac wolny nadrabia doswiadczeniem to chyba wielki plus dla niego?
    Wszedzie mowimy, ze zuzel to tylko sprzet, jest silnik jest wynik. Tymczasem prawdziwa sztuka to zrobic duzo punktow
    nie bedac najszybszym.

    Mnie nie grzeje Greg mistrz, zwlaszcza w takich okolicznosciach, ale kurde.... gosc ma juz blisko do 50tki. Umiejetnosci ma wielkie, co z tego, ze jest mijany na trasie??? To nie jest wstyd. Doswiadczenie wlasnie + zimna krew, kalkulacja no i cos co chyba pomijamy a jest wg mnie wazne: inteligencja
    Dlaczego nie podejmuje desperackich prob wyprzedzen itd? Bo przez lata sie nauczyl, ze to niekoniecznie sie oplaca. I wczoraj niestety przyklad Jasona to potwierdza.

    Konczac.. to nie jest przypadkowy mistrz.



    PS. Widze, ze ktos probowal dyskutowac z niejakim sfp. Strata czasu, tez kiedys sie nadzialem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Oracle (02-10-2016), Yozayan (02-10-2016), kingpin (02-10-2016), młody_piernik (02-10-2016)

  37. Powrót do góry    #257
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Gratulacje dla Zmarzlika,Pawlickiego,Przedpełskiego,Janowskiego za wczorajsze zawody A także gratulacje dla Grega Hancocka za zdobycie tytułu Indywidualnego Mistrza Świata na 2016 rok.https://www.youtube.com/watch?v=hSTivVclQQ0

  38. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Dla mnie w erze GP ciezko mowic o przypadkowych mistrzach.
    Mozna dyskutowac,ze jeden zdobyl tytul w lepszym stylu niz inny.
    Taki Loram nie wygral ani jednej rundy a tytul zgarna.
    Mozna pisac,ze zdobyl go w gorszym stylu niz Ricki,Crump czy Gollob.
    W tym roku na wszystkich frontach Greg nie byl jakos szczegolnie gorszy
    od Jasona,wiec ciezko pisac,ze zgarnie tytul niezasluzenie czy przypadkowo.
    Co najwyzej przy pomocy pecha najgrozniejszego rywala.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-10-2016 o 10:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Tak sobie oglądam powtórki i myślę - gdzie on tam się pchał?!

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  40. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Mowi sie, ze szczescie sprzyja lepszym.
    Ja sie ciesze, ze JD wyszedl z tego calkiem niezle. Za rok bedzie mogl znowu zaatakowac, przeciez ta karuzela bedzie sie krecic dalej.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    bifu (02-10-2016)

  42. Powrót do góry    #261
    Użytkownik Awatar bifu
    Dołączył
    26-05-2008
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Najlepszym "zawodnikiem" wczorajszego GP ( niekoniecznie na torze &#128513był Ogór 🍹. Jak On przez okno z loży nie wypadł - szacun bo torpedę miał gigant 😂. A oberwało się jakiemuś kibicowi jak Tomek cisnął trąbką w dół z okna.
    To tak dla rozluźnienia atmosfery - kto lepszy.
    PS. Jeszcze parę "żużlowych" mordek nieźle nachlanych było.

  43. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Mowi sie, ze szczescie sprzyja lepszym.
    ale tez trzeba mu pomoc. Nie bez wkladu wlasnego Herbie z 200 SGP odpuscil tylko 1 turniej. W trwajacym od wczoraj festiwalu umniejszania "klasy" nazywa sie to doswiadczeniem A za Doylem konkretne dzwony chodza dosc regularnie. Przypadek?

    Patrzac na roznice wieku, to Doyle ma jeszcze kilkanascie lat na zbieranie tytulow.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  44. Powrót do góry    #263
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jasne, że będzie mógł. Ale nie wiadomo czy ta szansa się powtórzy. To tak jakby Gollob miał kontuzję w 2010 po Vojens... Powiedzmy. Możecie pisać o 99, ale to trochę inna sytuacja, inne zasady punktowania w cyklu i inna forma TG w drugiej części.

    To jest po prostu gigantycznie przykre. Przepraszam jeśli wczoraj mnie poniosło i kogoś obraziłem, ale to już kwestia negatywnych emocji. Ciężko pogodzić się z tak brutalnym rozstrzygnięciem. Nie chcę już nawet pisać, że w późniejszej fazie tor i pola idealnie były ustawione pod JD. Na pewno w tym wszystkim jakiś % odegrała presja po niewygranym starcie, ale zachowanie Harrisa jednak naganne. Bo wyskoczył nie patrząc na nikogo i na nic.
    A Hancock? No cóż, wygra to w jakiś sposób zasłużenie, bo poza Doylem nikt mu nie dorównał, wszyscy mieli wahania formy, albo na przestrzeni rund, albo w samych zawodach (Zmarzlik, który w każdej rundzie przeplata lepsze i gorsze biegi). I to w tym roku wystarczy. Ale mnie mistrz, który na swoim torze, wygrywa start (lotny) i daje się objechać tak gładko, nie bawi. Oczywiście szacun za profesjonalizm, długowieczność. To osobna sprawa, tylko za wiek to ordery...

    Jason był lepszy w PL (średnia nie oddaje różnicy, bo Jason miał te wykluczenia na wykopkach Cieślaka), był lepszy w SWE i był bezapelacyjnie lepszy w SGP. Może to tylko 5 punktów, ale też moim zdaniem to nie oddaje sytuacji. 4 wygrane rundy vs 1. To mówi więcej. Od Pragi raz był drugi, raz odpadł w 1/2 (po wiadomej akcji Zmarzlika), resztę wygrał. Dość przekonująco. No ale mistrzem nie będzie. Życie.
    Oby z tym płucem było OK, bo kości się zrosną i mam nadzieje, że a) nie straci medalu, b) wróci za rok równie silny.

    ps. Holder wczoraj to dramat, ciężko wytłumaczyć co zrobił. Tai zgodnie z przewidywaniami na MA, a on takiej szansy nie wykorzystał. Z biegu na bieg wolniejszy + straszne błędy.
    ps2. "Szczęściu trzeba pomóc". No jak Hancock się obalił (jeszcze uniknął wykluczenia), to czy wjechał w niego ktoś inny, czy nie, to raczej tam wielkiej pomocy temu losowi widziałem. Tak samo jak wyleciał w bandę w Gorzowie w finale. Też słabo wyglądało. Ale to szczęście miał. Po prostu. Tak jak ktoś kto wygrywa w Totolotka. Po części Hancock wygrywa ten tytuł na loterii. W rosyjskiej ruletce.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 02-10-2016 o 11:40
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Nigel (02-10-2016), Reptile (02-10-2016), sobotch (02-10-2016)

  46. Powrót do góry    #264
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    @Buszmen - takie gadanie. W polskiej lidze Greg też potracił punkty przez wykopki Chomskiego i co ważniejsze - w kluczowym momencie (w półfinale) z łatwością ograł Doyle'a dwukrotnie na jego torze. Na marginesie punkty Jasona w tym meczu były o klasę lepsze od jazdy. Dlatego zupełnie uprawnione jest twierdzenie, że jechali tu podobnie, a już na pewno w żaden sposób nie da się obronić twierdzenia o (wyraźnej) wyższości Australijczyka.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    venom200 (02-10-2016)

  48. Powrót do góry    #265
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Ręce mi opadły. Miało być wielkie święto, a wyszło jedno wielkie gówno. Najzwyczajniej w świecie po prostu szkoda człowieka. Cała ciężka praca z sezonu poszła na marne. Właściwie mam podobne odczucia jak sobotch. Raz w roku dzieje się coś takiego, że zwyczajnie się tego sportu nienawidzi. Rok temu tragedia Darcy'ego, teraz ogromny pech Jasona. No ****a brak słów. Dla mnie sezon mógłby się już w zasadzie skończyć, Australię mogliby odwołać.

    Trzymaj się Jason. Dla mnie i tak jesteś mistrzem ad 2016 (szacun za cały sezon).

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Iversen po raz kolejny potwierdził teorię Buszmena, że jest drewnem
    A kiedy to Buszmen nazywał Iversena drewnem ? Raczej miał o nim zawsze pozytywne zdanie. Nieźle odleciałeś człowieku.
    TeamLindgren

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Buszmen (02-10-2016), sobotch (02-10-2016)

  50. Powrót do góry    #266
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Temu gościowi z Wrocławia to się wszystko już miesza. Nawet szkoda cokolwiek strzępić. Nie warto. Nie warto było zrobić nic.

    Yozayan - mam inne zdanie. Poza tym, JD v Hancock było chyba 1-2 w ZG. A w Szwecji ile było? 5-0? Czy więcej, bo nie pamiętam dokładnie?
    Przejrzyj mecz po meczu Doyla od wyjazdu do Poznania. Automat. 11 w 5 w ostatnim meczu z Wrocławiem u siebie = najgorszy występ.
    W drugiej rundzie rozgrywek miał chyba średnią 2.7. W PO też pojechał na poziomie wszystkie mecze. Z Toruniem w rewanżu było 13 w 5 i że przegrał akurat 2 biegi z Hancockiem, to będziesz teraz jak Mariusz jechał w porównaniach Zmarzlik v Dudek? To był zły występ? Oprócz Zmarzlika był najskuteczniejszym zawodnikiem PO i takie są fakty.

    Hancock miał mecz w Gorzowie, ale i tam fartem średnią "zmanipulował". Powtórka biegu, gdy jechał ostatni, brak taktycznej...
    Szeroki temat. Moim zdaniem, dla każdego kto śledził ten sezon mecz po meczu, z dużą intensywnością, na każdym froncie - nie ma żadnych wątpliwości, kto był w tymże roku najlepszy.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Nigel (02-10-2016)

  52. Powrót do góry    #267
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Przypominają mi się powoli "płacze", gdy Loram został MŚ. "Najsłabszy mistrz, który zdobył tytuł, nie wygrywająć żadnej rundy GP" itd. teksty były na porządku dziennym. Czy ktoś to po latach pamięta? Mark tytuł ma zapisany na swoje konto i to samo będzie z Gregiem.
    Ostatnio edytowane przez Mruczek ; 02-10-2016 o 12:23

  53. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    No pewnie. Ciężko to zapomnieć skoro Loram to był najsłabszy mistrz świata ever. Zresztą jakie płacze.. ktoś du podważa mistrzostwo Hancocka ? Mi osobiście jest po prostu żal Doyle'a, bo jechał kapitalny sezon i włożył wiele ciężkiej pracy w to by być najlepszym.

    Ale cóż... żużel nie jest sprawiedliwy. Sam fakt, że Hancock zrobi 4 złoto przy tylko 3 Crumpa. Ward, Emil - to już powinni być mistrzowie świata, a jest jak jest.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 02-10-2016 o 12:28
    TeamLindgren

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Buszmen (02-10-2016), toolowiec (03-10-2016)

  55. Powrót do góry    #269
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Buszmen,
    O Szwecji nic nie pisałem - wiadomo jak tam było. W meczu w ZG Doyle wygrał dopiero w biegu o pietruszkę, przegrywał natomiast wcześniej bezapelacyjnie. Będę to wyciągał w każdej dyskusji o postawie obu Panów w polskiej lidze, bo pominąć tego nie sposób. Powtarzam, że punkty Doyle'a były w tym meczu zdecydowanie lepsze od jazdy i tego też nie można przemilczeć.

    Skoro:
    - Jason ma skuteczność o 3,7% wyższą,
    - mają niemal identyczną średnią biegową (tak, wiem co sądzisz o średnich ),
    - w najważniejszym momencie sezonu w bezpośrednim starciu Greg był lepszy na torze Jasona co przesądziło o awansie GW do finału,

    to nie znajduję żadnego uzasadnienia dla twierdzenia o wyższości Doyle'a nad Hanockiem w tych właśnie rozgrywkach. Argumentem takim nie jest na pewno wybieranie jakiegoś wycinka sezonu dla pokazania, że od tego momentu Jason dominował - to pokazuje tylko, że Doyle w szczycie>Hancock w szczycie. Ocena postawy w lidze musi być dokonana z uwzględnieniem całych rozgrywek a nie tylko wygodnej jego części. A jeśli już porównywać jakiś wycinek to moim zdaniem te decydujący czyli dwumecz półfinałowy. Tutaj obaj byli liderami, a moim zdaniem Greg wypadł nawet nieznacznie lepiej.

  56. Powrót do góry    #270
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No w 1/2 Doyle zdobył 26 punktów, a Hancock 23, więc nie wiem jak Hancock był lepszy w tym dwumeczu...
    W PO Doyle - 50 punktów, Hancock - 44. W tym wszystkim jednak, Hancock miał mnóstwo tegorocznych wpadek, gdzie był wręcz ośmieszany. Powtarzam, jak ktoś chce doceniać takiego mistrza, w Konstytucji zakazu nie ma. Ale ja nie zamierzam. Dla mnie to kpina.

    ps. jazda Hancocka zawsze jest słabsza niż wynik
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 02-10-2016 o 12:37
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •