Strona 93 z 211 PierwszyPierwszy ... 43839192939495103143193 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,141 do 4,185 z 9457

Wątek: Apator Toruń 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4141
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Szczerze nie jestem tego taki pewny, za duża cisza o nim w Toruniu a za duży szum na Lubelszczyżnie, Wielkopolsce, Dolnym śląsku
    Wszystko najprawdopodobniej odbywa się poKRYJOMu...
    !Adrian walcz!

  2. Powrót do góry    #4142
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Tu zgadzam sięz kolegą wyżej - jazda w pojedynkę a w czwórkę to często zupełnie inne bajki, niemniej jednak dziwnym trafem myślę, że dla Dariusza nie będzie to stanowiło problemu .
    Szkoda jednak, że go u nas najprawdopodobniej nie będzie...
    Darcy to inna skala talentu. On by mógł dwa lata motocykla nie dotykać a i tak by wymiatał. Taki typ.
    #GetWellDarky

  3. Powrót do góry    #4143
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Tak w ogóle odbiegając odbiegając od tematu.. Nie długo Darcy powinien podpisać kontrakt gdzieś bo nie chce mi się wierzyć, że podpisze 20-25 czerwca. Poza tym rozumiem, że on już w 10 kolejce czyli 28 czerwca może wystąpić? Jeśli tak to ciekawe czy bez treningu jego nowy klub zaryzykuje i wstawi go do składu. Chyba, że będzie to cichy trening samego Darka dla zobaczenia jakie ma czasy okrążeń, żeby nie miał problemów jak Patryk teraz. Myślę, że jeśli odbył by sam trening typowo czasowy to żadne konsekwencje by go nie spotkały, a tak bez treningu ciężko będzie zaufać mu i wstawić go od razu do składu chyba, że będzie to zdesperowana Stal Jak by trafił do Sparty to tylko pozazdrościć show na stadionie w wykonaniu Warda i Taia.
    Pytanie kiedy sie zadeklaruje,bo podpisac oficjalnie moze dopiero 15 lipca.
    W Toruniu go nie bedzie.
    Wszystko wskazuje na Wroclaw.
    Nie chce rozsiewac plotek,ale ewidentnie zaszkodzila nam viktoria w Gorzowie i Lesznie,bo podobno w klubie ostatnio stwierdzili,
    ze Ward nie jest nam potrzebny.
    W sumie wcale im sie nie dziwie a tak silny rezerwowy jest nie na nasza kieszen.
    Kasy chyba za duzo nie ma,bo gdyby byla mogliby isc tropem mhsola,podpisac z nim na 2-3 lata
    i do konca tego sezonu wypozyczyc do ...... w sumie obojetnie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-05-2015 o 18:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #4144
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pytanie kiedy sie zadeklaruje,bo podpisac oficjalnie moze dopiero 15 lipca.
    W Toruniu go nie bedzie.
    Wszystko wskazuje na Wroclaw.
    Nie chce rozsiewac plotek,ale ewidentnie zaszkodzila nam viktoria w Gorzowie i Lesznie,bo podobno w klubie ostatnio stwierdzili,
    ze Ward nie jest nam potrzebny.
    W sumie wcale im sie nie dziwie a tak silny rezerwowy jest nie na nasza kieszen.
    Kasy chyba za duzo nie ma,bo gdyby byla mogliby isc tropem mhsola,podpisac z nim na 2-3 lata
    i do konca tego sezonu wypozyczyc do ...... w sumie obojetnie.
    Będzie w Toruniu i uj! Gajewski był by na prawdę niespełna rozumu, żeby po 2 wygranych spotkaniach na wyjeżdzie już czuć się na tyle mocnym, ze możecie wszystko i odpuszczacie Warda.

    Tak w ogóle do 28 czerwca zawieszony a kontrakt dopiero od 15 lipca? Dlaczego? I jechać kiedy może najszybciej w 11 kolejce tak? Nie w 10 która odbędzie się 28 czerwca.. ?

  5. Powrót do góry    #4145
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    A za kogo ten Ward miałby przyjść? Mamy 3 obcych z których nie wiadomo kiedy jaki pojedzie. A jak Gajewski zacznie dokonywać złych wyborów i mecze będą w plecy? Dzisiaj mamy naprawdę taką drużynę jakiej nie mieliśmy wiele lat i przyjście Warda może to tylko zepsuć. Jedynym wyjątkiem jest długotrwała kontuzja. Kolejna rzeczą jest to czy żądania Australijczyka są na tej samej płaszczyźnie co polityka klubu. Pamiętajmy, że siędzi on jeszcze mentalnie w Unibaxie. A to całkiem inna polityka była. No i kogo on może zastąpić?

  6. Powrót do góry    #4146
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    A za kogo ten Ward miałby przyjść?
    szczerze mówiąc obojętnie za kogo.

    Holder jest z nami 8 sezon jeśli dobrze liczę, Darek byłby 7my (w tym wypożyczenie do Gdańska). nie ma obecnie w ekstralidze obcokrajowców z takim stażem w jednym klubie. Vacul chyba siedzi 6 rok w Tarnowie, Iversen 5ty w Gorzowie.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 27-05-2015 o 22:57
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  7. Powrót do góry    #4147
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    czyli, Twoim zdaniem.. za Griszke czy za Chrisa? No bo nie wierze, ze za Dolya (przypominam, wysoka forma i prawdopodobnie kontrakt najnizszy z waszych obco)

    Jasona musicie zostawic, bo mam wrazenie, ze Miedziak ma ulatwione zadanie jadac z nim w parze. A to tez jest bardzo wazne
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #4148
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    774
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    A swoją drogą niech mi to ktoś wytłumaczy. Wrocław ma w swoim składzie Misia Świata, skutecznego Janowskiego, dobrego Jensena i Ogóra, perspektywicznego Drabola i niezłą pozostałą dwójkę. Stadion na który przychodzi 5tyś, brak GP, SEC itp. I ich stać na Warda a nas nie?!

  9. Powrót do góry    #4149
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    czyli, Twoim zdaniem.. za Griszke czy za Chrisa? No bo nie wierze, ze za Dolya (przypominam, wysoka forma i prawdopodobnie kontrakt najnizszy z waszych obco)

    Jasona musicie zostawic, bo mam wrazenie, ze Miedziak ma ulatwione zadanie jadac z nim w parze. A to tez jest bardzo wazne
    Lekka ręką oddam Grisze, jak nie teraz to po sezonie. Naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić pijaka w innych barwach. Holder, Doyle, Ward, Miedzin, Paweł, iks/Krzyżanowski plus niech będzie Kacper to mój skład marzen 2016. Dość realny i do finansowego zniesienia.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  10. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Howard (28-05-2015), Malin017 (28-05-2015), kingpin (28-05-2015), wokie (28-05-2015)

  11. Powrót do góry    #4150
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,521
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    A za kogo ten Ward miałby przyjść?
    Za Holdera. Z tego co wiem, Premier League ma mecze w niedziele, więc Chrisowi może nie pasować = wszystkim wyjdzie na dobre
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #4151
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    szczerze mówiąc obojętnie za kogo.

    Holder jest z nami 8 sezon jeśli dobrze liczę, Darek byłby 7my (w tym wypożyczenie do Gdańska). nie ma obecnie w ekstralidze obcokrajowców z takim stażem w jednym klubie. Vacul chyba siedzi 6 rok w Tarnowie, Iversen 5ty w Gorzowie.
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Lekka ręką oddam Grisze, jak nie teraz to po sezonie. Naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić pijaka w innych barwach. Holder, Doyle, Ward, Miedzin, Paweł, iks/Krzyżanowski plus niech będzie Kacper to mój skład marzen 2016. Dość realny i do finansowego zniesienia.
    No wlasnie.
    Tylko czy Holder otrzasnie sie po tych kontuzjach i przestanie odpuszczac w stykowych sytuacjach,bo na razie robi to ewidentnie.
    Zaangazowania nie mozna mu odmowic,pieknie gimnastykuje sie na motocyklu,ale w decydujacych momentach odpuszcza.
    Mozemy sie tez pogodzic z tym,ze Chris bedzie silna druga linia a nie jednym z liderow,bo punktuje jednak przyzwoicie...jak na druga linie.

    Duzo tez tez zalezy od Warda.
    Kiedys prowadzilismy tu dyskusje na ten temat.
    Padaly tezy,ze powinien odpokutowac swoje zachowanie i pomoc Toruniowi osagnac jakis sukces.
    Z drugiej strony pisano,ze Ward nam nic nie zawdziecza wiec i sentymentow miec nie powinien.
    Ja tam nie wiem czy on klubowi cos zawdziecza czy nie,czy ma do Torunia sentyment czy
    bez zawahania 7-letnia historie w klubie jest w stanie spusic jak wode w klopie.Wiem tylko ,ze przez swoja
    nieodpowiedzialnosc skomplikowal nam budowanie druzyny na ten rok,bo chyba nikt nie ma watpliwosci,
    ze Gajes od Warda zaczalby budowe KS Torun.
    Jacek - co by o nim nie mowic - na swojej robocie sie zna i zbudowal druzyne ktora wzbudza emocje.
    Juz po 1 meczu bylo widac,ze z tej druzyny cos bedzie.Mecz z Wroclawiem nie ukladal sie nam od poczatku,
    po dzwonie Pawla malo kto mial nadzieje na jakis sensowny wynik a jednak remis wygryzli na torze.
    Paradoksalnie chyba nikt nie opuszczal MA z opuszczona glowa a przeciez stracilismy wazny punkt i to z bezposrednim
    rywalem w walce o PO.
    Potem bylo juz tylko lepiej.Mozna tlumaczyc zwyciestwo w Gorzowie problemami Staleczki,w Lesznie
    problemami Unii ale przeciez u nas Miedzin jedzie na 50-60%,Holder daleki od formy a jednak dalismy rade.
    To nie jest przypadek i pochodna tylko i wylacznie problemow rywali.My jestesmy naprawde silni.Moze bez
    wyraznego lidera jakiego maja w Falubazie,Rzeszowie czy Wroclawiu ( w Lesznie maja nawet dwoch ),ale jako team
    jestesmy mocni a i jakies rezerwy,choc nie duze jeszcze w tym zespole tkwia.
    Wcale sie nie dziwie ,ze w kwestii Warda w klubie moga miec w tej chwili mieszane uczucia.
    Sam je mam,bo rozum mowi,ze z Wardem zamiast Holdera mozemy smialo pretendowac do zlotego medalu,
    ale ja do Chrisa mam ogromny sentyment i traktuje go jak swojaka.Duzo zrobiono przez ostatnie dwa lata aby zepsuc mu w Toruniu
    opinie,rowniez tu na forum.Na szczescie chlop sobie z tego nic nie robi a ja coraz bardziej wierze w slowa Kryjoma,ze Holder za Torun dalby sie
    pokroic....a ze walczy o swoje? Ma do tego pelne prawo.Jakos dziwnym trafem ten zly Holder ktory patrzy tylko na cyferki pod kontraktem,zawsze zostaje w Toruniu.
    Wracajac jednak do Warda.
    Za kogo mialby przyjsc?Piszesz ,za Grisze.
    Niby logiczne.Punkty robi,robi szol,widac,ze w druzyne wkomponowal sie swietnie,ale on jeszcze nie zbadany.
    Co prawda przekonywal,ze jak inne dzieci w Rosji chcialy zostac zolnierzami,kosmonautami czy oligarchami,ten
    ku zdziwieniu nauczycieli i rodziny mowil,ze chce zostac zuzlowcem i jezdzic w klubie z Torunia.Trzeba to docenic ale
    na sentymenty trzeba sobie zasluzyc stazem.
    Kuswa,Grisza i Ward w jednej druzynie.To byloby cos.
    Szczerze mowiac,to najbardziej wkurza mnie Doyle.
    Kto kazal mu tak dobrze jezdzic?
    Jeszcze jeden taki mecz jak w Lesznie i kibice zapomna o Wardzie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-05-2015 o 07:31
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    BFM (28-05-2015), Howard (29-05-2015), Lipa_PL (28-05-2015), energo (28-05-2015)

  14. Powrót do góry    #4152
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Podpiszcie z nim kontrakt z opcją wypożyczenia do Grudziądza Przyda nam się taki zawodnik w walce o utrzymanie Zamiana Jelenia na Warda znacznie wzmocniłaby siłę GKM

  15. Powrót do góry    #4153
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie chce rozsiewac plotek,ale ewidentnie zaszkodzila nam viktoria w Gorzowie i Lesznie,bo podobno w klubie ostatnio stwierdzili,
    ze Ward nie jest nam potrzebny.
    Kurcze, tak jak czytam niektórych to te zwycięstwa w Gorzowie i Lesznie zrobiły nam więcej
    problemów niż radości
    A bo to o Warda już nie trzeba się starać, albo bo to już Ward nie ma za kogo wejść bo jesteśmy
    tacy dobrzy. A Warda zawsze szkoda....
    A bo znowu źle, bo mieliśmy być drużyną, której porażki nie bolą, ale za to mimo porażek będzie
    zawsze waleczna, a tu znowu okazało się, że będziemy musieli wygrywać wszystko, no bo skoro
    wygraliśmy i w Lesznie i w Gorzowie to znowu jak w ostatnich latach robimy teraz za faworyta ligi
    Jak to się perspektywa zmienia, bo po meczach u siebie z Wrockiem i Rzeszowem, oraz porażce
    w Zielonej to kibice bali*** się, czy o doły tabli się nie otrzemy
    A tak... a tak to trzeba stwierdzić, że mamy drużynę pełną niespodzianek, a bo to raz Doyle
    zaszaleje, a innym razem Łaguta, a tu Holder nam punkt uratuje, a tu nagle Fajfer dobrze pojedzie,
    a tu połamany Miedziński ni stąd ni stamtąd wyskoczy i pewnie zainkasuje zwycięstwa biegowe
    Kiedyś marudziliśmy, że była przegrana, bo jak już ten pojechał to nie pojechał tamten, a teraz
    jest odwrotnie , bo zrobiły się wygrane, bo co prawda ten nie pojechał, ale pojechał tamten
    i tamten - i to jest fajne. Ciekawe jaki wynik ludzie by obstawiali w Lesznie, gdyby ktoś im
    powiedział przed meczem, że Łaguta i Holder zrobią tylko po 7 punktów?
    Teraz jeszcze tylko przegrać u siebie z Grudziądzem, a za tydzień wygrać w Tarnowie
    i wtedy już nikt nie będzie wiedział na co nas stać i kiedy wygramy i kiedy przegramy



    *** nie chodzi tu o zawodnika ROW Rybnik.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  16. Powrót do góry    #4154
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Kurcze, tak jak czytam niektórych to te zwycięstwa w Gorzowie i Lesznie zrobiły nam więcej
    problemów niż radości
    To chyba oczywiste.
    Typowalem dwie porazki.

    Gajewski wypowiedzial sie w sprawie Warda :

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/52...e-zmienic-klub
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #4155
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Jak Gajewski jak Ford i to o WB a nie Polsce

  18. Powrót do góry    #4156
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Torretoo,plissssss.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #4157
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Torretoo,plissssss.
    Nie wszystkie żarty potrafię wychwycić

  20. Powrót do góry    #4158
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    kto jest bardziej uprzedzony do Holdera, Buszmen, czy King?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  21. Powrót do góry    #4159
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Szczerze mowiac,to najbardziej wkurza mnie Doyle.
    Kto kazal mu tak dobrze jezdzic?
    Jeszcze jeden taki mecz jak w Lesznie i kibice zapomna o Wardzie.
    otóż to. a propo Holdera- ktoś w tej drużynie śliwki wozić musi, nie da się wygrywać wszystkiego. no i szkoda przepisu o 2 Polakach, bo Kacper jest na sztukę a wybieramy między zawodnikami z 7 i 8 letnim stażem w klubie. trochę to dziwne.

    wychodzi też na to, że trzeba mocno trzymać kciuki za Tarnów w następnych meczach i jechać swoje (tylko broń boże nie wygrać w gnieździe jaskółek). ich na niego raczej nie stać... a bez PO we Wrocku i Gorzowie nasze szanse rosną. chyba że Darek ma jakiś żal do klubu. wtedy niech spada.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  22. Powrót do góry    #4160
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panie,panowie czy kto coś wie w sprawie jakiegoś treningu i kiedy na MA?

  23. Powrót do góry    #4161
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,521
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    W tym momencie "Piraci" nie mają jednak wolnego miejsca w składzie - liderami drużyny są Chris Holder i Maciej Janowski.
    Dobre. To znaczy, o braku wolnego miejsca się zgadza, ale druga część...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #4162
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dobre. To znaczy, o braku wolnego miejsca się zgadza, ale druga część... http://www.sportsboard.pl/images/smilies/lol.png
    Myślę tak samo ze sztywnego Janowskiego żaden lider.

  25. Powrót do góry    #4163
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,521
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No chyba sobie kpisz?
    Można pisać na temat Janowskiego wiele złego i sam wielokrotnie to robiłem. Ale jest bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem BEL, a Holder i on w BEL to w tej chwili gówno v czekolada Lindt. Zestawić ich w jednym rzędzie, to kompromitacja.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #4164
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ale te kocie ruchy Chrispy'iego na motocyklu ... .
    !Adrian walcz!

  27. Powrót do góry    #4165
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Darcy to inna skala talentu. On by mógł dwa lata motocykla nie dotykać a i tak by wymiatał. Taki typ.
    Nie chce się czepiać, ale kiedy to niby Darcy tak wymiatał w E-lidze w naszych barwach? nie licząc pojedynczych spotkań oczywiście...

    To super zawodnik, ale tak za nim niektórzy tęsknią, że zaczynają mocno przeszacowywać jego możliwości.

  28. Powrót do góry    #4166
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Panie,panowie czy kto coś wie w sprawie jakiegoś treningu i kiedy na MA?

    Na MA nie ale 6i7.06 są zawody minizuzlowe 😊

  29. Powrót do góry    #4167
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No chyba sobie kpisz?

    Toć zażartowałem sobie ale zsyłanie go do niższej ligi to trochę przesada

  30. Powrót do góry    #4168
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Nie chce się czepiać, ale kiedy to niby Darcy tak wymiatał w E-lidze w naszych barwach? nie licząc pojedynczych spotkań oczywiście...

    To super zawodnik, ale tak za nim niektórzy tęsknią, że zaczynają mocno przeszacowywać jego możliwości.
    w sumie nie wiadomo, natomiast w ostatnich 3 sezonach notował średnie 2+, przy czym w 2014 miał 2+ zarówno u siebie jak i na wyjeździe, podobnie w 2013, w 2012 u siebie 2+, na wyjeździe 1.919. byl tez 18, 13 i 8 zawodnikiem ligi.

    jako że średnie są dla amatorów to jeszcze wspomnę, skoro w nich grzebie, że w ostatnich 3 sezonach notował je na poziomie obecnych naszych liderów (Doyle i Grisza). tu w dyskusji by trzeba zejść na potencjał (Strzelca) i się zastanowić jakie rezerwy ma Darek, a jakie Grigorij i Doyle.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 28-05-2015 o 14:28
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  31. Powrót do góry    #4169
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Z tymi rezerwami u zawodników to jest tak, że w naszej drużynie co roku prawie każdy je ma, ale mistrza w ostatnich 10 latach zdobyliśmy tylko raz

  32. Powrót do góry    #4170
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Wszystko powyżej i poniżej nie zmienia faktu, że pożegnać mi się z Darkiem będzie cholernie ciężko .
    !Adrian walcz!

  33. Powrót do góry    #4171
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Nie chce się czepiać, ale kiedy to niby Darcy tak wymiatał w E-lidze w naszych barwach? nie licząc pojedynczych spotkań oczywiście...

    To super zawodnik, ale tak za nim niektórzy tęsknią, że zaczynają mocno przeszacowywać jego możliwości.
    Chodziło mi raczej o umiejętność jazdy na motocyklu niż samo zdobywanie punktów.

    BTW auto korekta poprawiła mi punktów na pubów. Wróżka jakaś czy co?
    #GetWellDarky

  34. Powrót do góry    #4172
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Czy to Torunianie nagle zapałali miłością do klubu czy to grudziądzanie wykupili tyle biletów ?

  35. Powrót do góry    #4173
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Czy to Torunianie nagle zapałali miłością do klubu czy to grudziądzanie wykupili tyle biletów ?
    A jakie dane na ten moment?
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #4174
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    dziś koło 17 było +/- 6 tysięcy wolnych miejsc
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  37. Powrót do góry    #4175
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Jest ok. 10.000 sprzedanych. Na grudziądzkich forach wszędzie piszą inwazji na Toruń, stąd zastanawiam się czy to oni tak się pchają na zieloną i niebieską

  38. Powrót do góry    #4176
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 797 w 454 postach
    Najazd robicie na Holdera, a wczoraj w UK rozstawiał Doyle'a na swoich śmieciach. Dzisiaj dorzucił Iversena,wygrywa jokera i zobaczymy co dalej.
    Krzyżanowski wygrał w Gdańsku. Może trochę odwagi Gajewskiego i odstawi Faję, który na MA jedzie piach.
    To tyle w telegraficznym skrócie
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  39. Powrót do góry    #4177
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,521
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Fajfer wygrał mecze w Lesznie i Gorzowie, więc jeśli mają go odstawiać, to trochę byłoby nie fair.
    Holder wziął się do pracy, choć numer mu pomaga, ale ta kompromitacja z poniedziałku - nie do zmycia.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Powrót do góry    #4178
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 797 w 454 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Fajfer wygrał mecze w Lesznie i Gorzowie, więc jeśli mają go odstawiać, to trochę byłoby nie fair.
    Holder wziął się do pracy, choć numer mu pomaga, ale ta kompromitacja z poniedziałku - nie do zmycia.
    Zależy czego używasz do namaczania. Iversen drugi raz ogarnięty.
    Co do Fajfera, to fajnie, że daje rade na wyjazdach, ale w domu piach. Puszczać go na MA, to jak zabierać do Tarnowa Warda
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  41. Powrót do góry    #4179
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Holder wziął się do pracy, choć numer mu pomaga, ale ta kompromitacja z poniedziałku - nie do zmycia.
    Nie wiem w czym mu niby dzisiaj numer pomógł. Jechał trzy razy przeciwko Iversenowi (i co ciekawe wygrał 3:0) i trzy razy przeciwko Lambertowi (tutaj jedna porażka, ale i tak 2:1 dla Chrisa), czyli dwóm najlepszym zawodnikom King's Lynn. Oby tak dalej. Natomiast co do poniedziałku - nie żebym usprawiedliwiał, ale mi to wygląda na jakąś awersję do toru. Niby w Leicester nie ma jakiegoś nadzwyczaj dziwnego obiektu, ale czasami po prostu gdzieś nie idzie i koniec. Taki urok żużla.

  42. Powrót do góry    #4180
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,521
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Samo to, że jeździ na 2/4 to wstyd. Miał dwa łatwiejsze biegi, wczoraj i dziś - z biegówki Janowskiego byłoby trudniej. Też np. w 1 biegu miał dzięki temu lepsze pole. Ale dobra, nie będę już go hejtował, chociaż jak widać - "pomogło" mu to Niestety, ten występ z poniedziałku, to mu jeszcze za kilka lat "wyciągnę" jak będzie trzeba go "zbić". Taki argument jest bezcenny.

    Całkiem poważnie, może faktycznie mu ta poniedziałkowa degrengolada pomogła. Sięgnął dna, otarł się mentalnie o wizję Premier League - i mógł już tylko się odbić.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 28-05-2015 o 23:34
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Powrót do góry    #4181
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Kazdy zuzlok mial swoj dzien wstydu, ale nie kazdemu sie go wypomina. Dlaczego Busz tak meczysz tego Chrisa?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #4182
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    483
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Sprawdzając dzisiejsze wyniki PLM w Gdańsku, nazwisko Waszego młodzieżowca - Przywieczerskiego wydawało mi się skądś znajome, czy w takim razie Tomasz jest rodziną z biznesmenem Dariuszem? Nazwisko nie jest zbyt powszechne, region działania podobny, więc może? Byłaby to ciekawostka

  45. Powrót do góry    #4183
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Fajfer wygrał mecze w Lesznie i Gorzowie, więc jeśli mają go odstawiać, to trochę byłoby nie fair.
    Holder wziął się do pracy, choć numer mu pomaga, ale ta kompromitacja z poniedziałku - nie do zmycia.
    Fajfer co najwyzej nie przegral nam tych dwoch spotkan.Zrobil to co do niego nalezalo i od niego sie wymaga.
    Bohaterowie byli inni a wygrala cala druzyna.

    Co do gnebienia Holdera,to musisz miec na jego punkcie jakas fiksacje,bo nie przypominam sobie abys kiedykolwiek
    tyle jadu wylewal na jakiegos innego zawodnika.
    Robi w hejtowaniu Warda przy Tobie to aniolek.
    Dobrze,ze Holder nie wreczal plastronu bylemu prezydentowi,bo groziloby mu z Twojej strony chyba cos wiecej niz
    hejtowanie.
    Sorry,ale te wszystkie pociski w strone Chrisa to nie jest krytyka,to jakies opetanie.
    Ewidentnie potrzebujesz egzorcysty.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-05-2015 o 07:18
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #4184
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Uważam podobnie, że w miejsce Fajfera powinien w Toruniu pojechać Krzyżanowski. Mecz raczej będzie spokojnie wygrany, juniorzy z Grudziądza spokojnie w zasięgu Dawida, a chłopak musi nabierać szlifu w lidze. Czas więc jest ku temu najlepszy. Póki co Dawid wydaje się być oczywistym zmiennikiem Fajfera w roku 2016, będą wtedy wymagać od niego punktów więc musi dostawać szanse już w tym roku startu w lidze.

    Co do Warda, hmmmm......... Ward musi być

  47. Powrót do góry    #4185
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Kazdy zuzlok mial swoj dzien wstydu, ale nie kazdemu sie go wypomina. Dlaczego Busz tak meczysz tego Chrisa?
    Legenda miejska głosi, że Buszmen nie dostał autografu od Chrisa w Moskwie - od tego czasu jest jak jest...

    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Uważam podobnie, że w miejsce Fajfera powinien w Toruniu pojechać Krzyżanowski. Mecz raczej będzie spokojnie wygrany, juniorzy z Grudziądza spokojnie w zasięgu Dawida, a chłopak musi nabierać szlifu w lidze. Czas więc jest ku temu najlepszy. Póki co Dawid wydaje się być oczywistym zmiennikiem Fajfera w roku 2016, będą wtedy wymagać od niego punktów więc musi dostawać szanse już w tym roku startu w lidze.


    Co do Warda, hmmmm......... Ward musi być
    Teoretycznie wszystko jest możliwe, ale na Boga - odstawić Oskara od składu?! To też zawodnik, który ma jakieś ambicje - odstawienie do od składu na MA może spowodować obrażenie się na klub zawodnika - wtedy też na wyjazdach będzie piach.
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 29-05-2015 o 07:56
    !Adrian walcz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •