Strona 15 z 27 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 675 z 1193

Wątek: Stal Gorzów 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #631
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Przemek ty chyba trochę lekceważysz Leszno. Jeżeli pogoda im pozwoli zrobić taki tor jak chcą to dojadą was na 55-35 jak nie lepiej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. Powrót do góry    #632
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Przemek ty chyba trochę lekceważysz Leszno. Jeżeli pogoda im pozwoli zrobić taki tor jak chcą to dojadą was na 55-35 jak nie lepiej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    W Gorzowie?

  3. Powrót do góry    #633
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Stal Gorzów 2017 - wątek klubowy

    A sory myślałem ze maja wyjazd.
    U siebie tez bym tak nie ryzykował. Leszno jak mało kto potrafi pojechać na Zawarciu.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. Powrót do góry    #634
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Napracował się kolega. Myślę jednak, że nie ma się czym specjalnie martwić ponieważ Zmarzlik 13, Puk 12, Przemek i Vacul po 10, i nie ma się co martwić resztą.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  5. Powrót do góry    #635
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,818
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Napracował się kolega. Myślę jednak, że nie ma się czym specjalnie martwić ponieważ Zmarzlik 13, Puk 12, Przemek i Vacul po 10, i nie ma się co martwić resztą.
    Nie wiedziałem, że przyjeżdżamy z Lisem, i Szlauderbachem.

  6. Powrót do góry    #636
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 43 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Napracował się kolega. Myślę jednak, że nie ma się czym specjalnie martwić ponieważ Zmarzlik 13, Puk 12, Przemek i Vacul po 10, i nie ma się co martwić resztą.
    Jak Bartek zrobi 13 a PUK 12 w tym meczu to ja jestem teleskop Hubble'a z wmontowaną przystawką do espresso. Na moje, Gorzów nie ma kim tego meczu wygrać pomimo patologii jeździeckiej dzika i cienizny Piotrka.

  7. Powrót do góry    #637
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A sory myślałem ze maja wyjazd.
    U siebie tez bym tak nie ryzykował. Leszno jak mało kto potrafi pojechać na Zawarciu.
    W bieżącym sezonie takie kalkulacje coraz częściej "biorą w łeb", przykładu daleko nie trzeba szukać: tak samo pisano o Falubazie na "Smoczyku", Stali wypominano słabą jazdę na Motoarenie ...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  8. Powrót do góry    #638
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez flagon Zobacz posta
    Jak Bartek zrobi 13 a PUK 12 w tym meczu to ja jestem teleskop Hubble'a z wmontowaną przystawką do espresso. Na moje, Gorzów nie ma kim tego meczu wygrać pomimo patologii jeździeckiej dzika i cienizny Piotrka.
    Szykuj się do startu. Godzina zero za 12dni
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  9. Powrót do góry    #639
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie wiedziałem, że przyjeżdżamy z Lisem, i Szlauderbachem.
    Wystarczy, ze weźmiecie Dzika i .... jesteście załatwieni

    Cytat Zamieszczone przez flagon Zobacz posta
    Jak Bartek zrobi 13 a PUK 12 w tym meczu toja jestem teleskop Hubble'a z wmontowaną przystawką do espresso. Na moje, Gorzów nie ma kim tego meczu wygrać pomimo patologii jeździeckiej dzika i cienizny Piotrka.
    Nie wiem, czy skrypt forum dopuści do wpisania takiego długiego nick'a w Twoim profilu po 21 maja
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Dominik (10-05-2017)

  11. Powrót do góry    #640
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Wystarczy, ze weźmiecie Dzika i .... jesteście załatwieni
    Jak bierzemy Dzika, to nigdy nie wiadomo kto będzie załatwiony... Nawet Władek nie może czuć się pewnie.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    Dominik (10-05-2017), Nigel (09-05-2017)

  13. Powrót do góry    #641
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    to ja tez poprosze jedna kosmiczna espresso.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #642
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    W bieżącym sezonie takie kalkulacje coraz częściej "biorą w łeb", przykładu daleko nie trzeba szukać: tak samo pisano o Falubazie na "Smoczyku", Stali wypominano słabą jazdę na Motoarenie ...
    Z Toruniem wygrać teraz to nie jest wielkie halo. Trafiliście tam w dobrym momencie, gdy byli i są w proszku.
    Leszno to co innego. Wrocław ich sprowadził na ziemie i już nie przymierzają wirtualnych medali.
    Nie twierdze ze Gorzów przegra ale mecz będzie wyrównany. Teraz jeszcze za wcześnie na konkretny typ.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  15. Powrót do góry    #643
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,684
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Ciekawy pomysł z Huckenbeckiem pod 13, ale... chyba zbyt ryzykowny i niepotrzebny. Co nadrobią pary spod 9/10 i 11/12, to może Niemiec z juniorami stracić. W pierwszych dwóch seriach mogą przywieźć nawet 2x1-5. Gdyby był gwarantujący choć kilka punktów junior, wtedy można by pomyśleć, a tak - nawet nie ma kim Huckenbeka zastąpić.

    PS. Nie myślałeś o wysłaniu cv do jakichś klubów?
    Marsh, analizowałem różne rozwiązanie i mimo wszystko wysłanie go pod 13-nastkę, to na prawdę bardzo dobre rozwiązanie. Jego zadaniem będzie wykonanie planu minimum dla piątego seniora (objechanie juniora + najsłabszego seniora). Dać mu solidnie potrenować, ostro go zmobilizować i z tego numeru jest w stanie wykonać dobrą robotę. Nawet jak pojedzie fatalnie, to po 8-ym biegu praktycznie mamy mocne ustawienia. Nie mając juniora możemy tylko kombinowac ustawieniem par. Właśnie taką zagrywką Paluch wygrał nam złoto. Pewnie każdy kibic widząc parę na wyjeździe Cyfer-Świderski widziała 1:5.. A oni nie przegrali biegu! Dzięki temu nadprogramowemu wynikowi mieliśmy inne mocniejsze pary, gdzie zaatakowaliśmy. W naszej sytuacji w tabeli możemy sobie pozwolić na ofensywny skład.

    A co do CV bez żadnych wtyków w środowisku człowiek tak "z ulicy" raczej się nie wkręci. Obmyślanie taktyki meczowej to taki mój mały "konik", jak ktoś ma wtyki w jakimś klubie, to możecie mnie polecić . Chociaż z drugiej strony, gdzie ja taki "cieńki bolek" to fachowców typu Gajewski, Fratczak, czy Kryjom?

    A jeszcze jedno. Rozmawiałem dziś z ludźmi będącymi blisko naszego klubu i na prawdę obawiają się o tą czwartkową operację Kasprzaka. Ponoć w najczarniejszej wizji w grę wchodzi nawet....odpukać koniec sezonu. Nikt teraz przed tą operacją nie chce się wypowiadać ile Kasprzakowi zajmie czasu dojście do siebie, bo trzeba poczekać jeszcze parę dni. Jednak na 95 % KK-eja zabraknie w meczach z Unią i Falubazem.

    A co do Huckenbecka. On dostał ofertę tylko wysokiej kasy za punkty, bez żadnej kasy za podpis i bez kasy na przygotowanie sprzętowe do ligi. Niby na gębe wszystko dogadane, ale póki papierka nie ma, to nic nie jest pewne. Bo nie zdziwie się, jak może Niemiaszek grać na dwa fronty i czekać na ofertę, która da mu kasę za podpis i jeszcze zagwarantuje mu skład. U nas tego na pewno nie dostanie. W przypadku przedłużającej sie rekonwalescencji Kasprzaka możemy zakontraktować dwóch nowych seniorów. Z tego co też wiem ofertę otrzymał Craig Cook. Jedno jest pewne - nie zazdroszcze Zmorze.

    W naszym przypadku kluczowa będzie czwartkowa operacja Kasprzaka. Choć nikt z naszego klubu się oficjalnie nie wypowiada na temat powrotu Kasprzaka, to jest spora niepewność...Trzeba trzymać kciuki, że aż tak źle nie będzie. W 2014 roku równiez była groźba końca sezonu, a Krzysiek zacisnął zeby i odjechał najlepszy swój sezon w karierze.

  16. Powrót do góry    #644
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Z Toruniem wygrać teraz to nie jest wielkie halo. Trafiliście tam w dobrym momencie, gdy byli i są w proszku.
    Leszno to co innego. Wrocław ich sprowadził na ziemie i już nie przymierzają wirtualnych medali.
    Nie twierdze ze Gorzów przegra ale mecz będzie wyrównany. Teraz jeszcze za wcześnie na konkretny typ.
    Oczywiście, też zakładam zacięte spotkanie i nie mam pewności co do wyniku - nawet gdyby jechał całkiem zdrowy KK. W tym roku w ekstralidze jadą drużyny o tak skonstruowanych składach, że wszelkie typowania to zwykłe wróżenie z fusów.
    "Wczoraj" Sparta wygrała w Lesznie, a "jutro" Leszno pokona ją na Olimpijskim - i nie będzie to żadną sensacją.
    A'propos Torunia: konia z rzędem temu, kto zakładał taki zjazd formy Przedpełskiego i słabe występy Holdera. Dziś już jesteśmy mądrzy bo widzieliśmy ich w akcji...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  17. Powrót do góry    #645
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    nie bardzo rozumiem.. koniec sezonu przez zlamany obojczyk? W pyl mu sie rozlecial?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #646
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    W naszym przypadku kluczowa będzie czwartkowa operacja Kasprzaka. Choć nikt z naszego klubu się oficjalnie nie wypowiada na temat powrotu Kasprzaka, to jest spora niepewność...Trzeba trzymać kciuki, że aż tak źle nie będzie. W 2014 roku równiez była groźba końca sezonu, a Krzysiek zacisnął zeby i odjechał najlepszy swój sezon w karierze.
    Tylko, że w 2014 roku Kasprzak był "w gazie" już przed kontuzją, walczył o medal w SGP i miał przez to piekielnie mocną motywację. W ten sezon wszedł średnio i dlatego może uznać, że po rekonwalescencji i tak nic wielkiego nie zdziała. W takiej sytuacji może jednak zdecydować się na dłuższy rozbrat z torem. Oczywiście liczę na ambicję KK507 oraz na to, że odpuszczenie sobie sezonu może utrudnić odpowiednie przygotowanie do następnego.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  19. Powrót do góry    #647
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Oczywiście, też zakładam zacięte spotkanie i nie mam pewności co do wyniku - nawet gdyby jechał całkiem zdrowy KK. W tym roku w ekstralidze jadą drużyny o tak skonstruowanych składach, że wszelkie typowania to zwykłe wróżenie z fusów.
    "Wczoraj" Sparta wygrała w Lesznie, a "jutro" Leszno pokona ją na Olimpijskim - i nie będzie to żadną sensacją.
    A'propos Torunia: konia z rzędem temu, kto zakładał taki zjazd formy Przedpełskiego i słabe występy Holdera. Dziś już jesteśmy mądrzy bo widzieliśmy ich w akcji...
    Na przyklad ja przewidzialem, bo to wcale nie bylo trudne. Chlopak stal sie seniorem, wbrew miejscowym opiniom nie jest nie wiadomo kim, do tego jego luzne podejscie do zawodu jest ogolnie znane. Nie ma sie co dziwic.

  20. Powrót do góry    #648
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Na przyklad ja przewidzialem, bo to wcale nie bylo trudne. Chlopak stal sie seniorem, wbrew miejscowym opiniom nie jest nie wiadomo kim, do tego jego luzne podejscie do zawodu jest ogolnie znane. Nie ma sie co dziwic.
    Zgoda, jednak nie wykluczało to możliwości zdobywania przez niego około dwucyfrowych zdobyczy punktowych na Motoarenie i radzenia sobie z nieopierzonymi juniorami, którzy pierwszy raz jechali na tym torze.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  21. Powrót do góry    #649
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    W snookerze jest taki jeden Szkot, odpowiednik Przedpelskiego, oprocz tego, ze rudy i nie ma kolegow. Anthony McGill, bo o nim tu mowa, ze trzy lata temu byl laskaw stwoerdzic, ze jemu do sukcesow wystarczaja 3-4 godziny treningu tygodniowo, bo po co wiecej. Raz cos gral, innym razem nie, po czym 2 lata temu w MS rozwalil bez mydla Maguire'a i Selby'ego i kazdy wowczas pomyslal "wow, tak naprawde mozna". Otoz nie, poniewaz od tamtego czasu o Antku nie slyszano.

    Jednorazowe wyskoki o niczym nie swiadcza

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Dominik (10-05-2017)

  23. Powrót do góry    #650
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    A jeszcze jedno. Rozmawiałem dziś z ludźmi będącymi blisko naszego klubu i na prawdę obawiają się o tą czwartkową operację Kasprzaka. Ponoć w najczarniejszej wizji w grę wchodzi nawet....odpukać koniec sezonu. Nikt teraz przed tą operacją nie chce się wypowiadać ile Kasprzakowi zajmie czasu dojście do siebie, bo trzeba poczekać jeszcze parę dni. Jednak na 95 % KK-eja zabraknie w meczach z Unią i Falubazem.
    Swoją drogą to jestem ciekaw kiedy Ostaf puści tę informację na twitterze lub sportowychpudelkach.pl
    Wszak fora kibicowskie są dla niego ciekawym źródłem
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Dominik (10-05-2017)

  25. Powrót do góry    #651
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ale co to ma być za operacja jeśli jest ryzyko że rehabilitacja potrwa do końca sezonu ? Na pewno nie spawanie obojczyka. Protas ma takie średnio raz na rok i wraca po paru tygodniach do normalnego ścigania. Co on sobie uszkodził ?

  26. Powrót do góry    #652
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,684
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale co to ma być za operacja jeśli jest ryzyko że rehabilitacja potrwa do końca sezonu ? Na pewno nie spawanie obojczyka. Protas ma takie średnio raz na rok i wraca po paru tygodniach do normalnego ścigania. Co on sobie uszkodził ?
    Sam się zdziwiłem jak taką informację usłyszałem, ale skoro nieśmiale zakłada się w najczarniejszym scenariuszu taką sytuację, to coś musi być na rzeczy. Ponoć ten obojczyk jest mocniej pogruchotany i nikt nie wie co będzie jutro, gdy ten obojczyk "otworzą" lekarze. Chociaż nie wydaje mi się, aby było tak drastycznie. Jednak w takiej sytuacji trzeba się nastawiać, że Kasprzaka w najbliższym czasie na torze nie zobaczymy. Stąd też dmuchanie klubu na zimne i rozmowy z dwoma zagranicznymi żużlowcami, w tym jeden ustnie jest klepnięty.

  27. Powrót do góry    #653
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,174
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 501 w 317 postach
    [QUOTE=Przemek;1825174]Marsh, analizowałem różne rozwiązanie i mimo wszystko wysłanie go pod 13-nastkę, to na prawdę bardzo dobre rozwiązanie. Jego zadaniem będzie wykonanie planu minimum dla piątego seniora (objechanie juniora + najsłabszego seniora).

    Moim zdaniem nie ma co się bawić w Jose Mourinho i kombinować ustawieniem par.
    Skoro:
    *Smektała mógł zakręcić się na własnym torze koło kompletu z Falubazem,
    *Dróżdż potrafił zacząć mecz w Lesznie od (2*,3),
    *Czerniawski ogrywa w Toruniu Przedpełskiego, a Sobczyński Pi.Pawlickiego,
    *Chmiel w Rybniku wygrywa z A.Łagutą,
    *Polis w Częstochowie wygrywa z Griszą,
    *Zgardziński w Zielonej Górze ogrywa Hancocka i Miedzińskiego,
    *Rujner wygrywa z Zagarem w Grudziądzu
    Tak samo czy to będzie Cook czy Huckenbeck może rozstawiać "mocne nazwiska" z Leszna.
    Dzisiaj sprzęt mocno się wyrównał. Zaskakuje taki Woryna,a Piter Pawlicki czy Przedpelski jeżdżą do tylu. Spasowanie fury robi różnice. Nie ma co kombinować ,bo tak samo jak pod tą 13-tką może ogrywać jak to napisałeś juniorów czy najsłabszych seniorow , to samo może robić pod 10-tką i np w parze z Iversenem może wygrywać biegi. Nie masz co analizować i jakieś taktyki wymyślać, musicie jak najszybciej kontraktować kogoś i trzymać go nonstop w Gorzowie by do znudzenia pasował fury do Jancarza.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    zdepiefal (10-05-2017)

  29. Powrót do góry    #654
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    A co do CV bez żadnych wtyków w środowisku człowiek tak "z ulicy" raczej się nie wkręci. Obmyślanie taktyki meczowej to taki mój mały "konik", jak ktoś ma wtyki w jakimś klubie, to możecie mnie polecić . Chociaż z drugiej strony, gdzie ja taki "cieńki bolek" to fachowców typu Gajewski, Fratczak, czy Kryjom?
    Mógłbyś spróbować zacząć od Polonii, bo mam wrażenie że nasz skład jest przed każdym meczem ustalany poprzez losowanie, zarówno numerów startowych jak i samych zawodników (mamy 6 seniorów) niestety wtyków nie mam i nikogo nie polecę, a poza tym to byłaby zapewne praca bardzo na zasadzie wolontariatu sądząc po podejściu Golloba do jakiegokolwiek wydawania klubowej kasy
    BKS Polonia Bydgoszcz

  30. Powrót do góry    #655
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,684
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Jutro prezes Zmora oficjalnie potwierdzi podpisanie umowy z Huckenbeckiem. Dziś Niemiec był w klubie załatwić formalności, ale w treningu jeszcze nie wziął udziału. Brawo dla zarządu, bo to była najlepsza z możliwych opcji. Kaia będzie można zobaczyć pierwszy raz na torze w Gorzowie na najbliższym treningu Stali, który odbędzie się...dopiero w przyszły czwartek, na 3 dni mecz meczem z Unią. Miejmy nadzieję, że trzy dni treningów starczy, aby się dopasować do tego toru. Niemiec nie dostanie też ekstra kasy za podpis, czy za udział w meczu. Dostanie za to wysoką punktówkę i jak zakreci się w okolicach 8-10 punktów z bonusami, to może nawet zarobić w okolicach 40-50 tys. za mecz. Zgodnie z filozofią Zmory - że w Gorzowie można dobrze zarabiać, tylko trzeba robić punkty.

    I jeszcze jedno. Trwa jeszcze rozglądanie się za drugim zawodnikiem. Tak jak pisałem wcześniej nasz klub chce się ubezpieczyć na wypadek jeszcze jakiegoś odpukać urazu w drużynie.

    PS I całe szczęście, że wszystko dobrze jest z Kasprzakiem. Jednak nie ma co na niego wywierać presji, aby wracał na mecz z Falubazem. Niech nie przyspiesza powrotu na tor, a w meczu weźmie udział w meczu wtedy, kiedy będzie w 100% sprawny.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 11-05-2017 o 19:18

  31. Powrót do góry    #656
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Jutro prezes Zmora oficjalnie potwierdzi podpisanie umowy z Huckenbeckiem. Dziś Niemiec był w klubie załatwić formalności, ale w treningu jeszcze nie wziął udziału. Brawo dla zarządu, bo to była najlepsza z możliwych opcji. Kaia będzie można zobaczyć pierwszy raz na torze w Gorzowie na najbliższym treningu Stali, który odbędzie się...dopiero w przyszły czwartek, na 3 dni mecz meczem z Unią. Miejmy nadzieję, że trzy dni treningów starczy, aby się dopasować do tego toru. Niemiec nie dostanie też ekstra kasy za podpis, czy za udział w meczu. Dostanie za to wysoką punktówkę i jak zakreci się w okolicach 8-10 punktów z bonusami, to może nawet zarobić w okolicach 40-50 tys. za mecz. Zgodnie z filozofią Zmory - że w Gorzowie można dobrze zarabiać, tylko trzeba robić punkty.

    I jeszcze jedno. Trwa jeszcze rozglądanie się za drugim zawodnikiem. Tak jak pisałem wcześniej nasz klub chce się ubezpieczyć na wypadek jeszcze jakiegoś odpukać urazu w drużynie.

    PS I całe szczęście, że wszystko dobrze jest z Kasprzakiem. Jednak nie ma co na niego wywierać presji, aby wracał na mecz z Falubazem. Niech nie przyspiesza powrotu na tor, a w meczu weźmie udział w meczu wtedy, kiedy będzie w 100% sprawny.
    Jeszcze się okaże, że Kai będzie lepszy od KK i go wygryzie ze składu.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  32. Powrót do góry    #657
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,885
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Jeszcze się okaże, że Kai będzie lepszy od KK i go wygryzie ze składu.
    I chyba KK czuje pismo nosem. Dlatego zapowiada, ze wróci szybciej niż prognozują lekarze
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #658
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mam nadzieje ze KK wróci na Falubaz. Jak jechać derby to w najmocniejszych składach.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  34. Powrót do góry    #659
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    460
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mam nadzieje ze KK wróci na Falubaz. Jak jechać derby to w najmocniejszych składach.

    Ale biorąc pod uwagę obecną formę Krzysztofa i Kaia, to kto wie czy Stal z Kai'em w składzie nie jest nawet mocniejsza.

  35. Powrót do góry    #660
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,410
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 191 w 120 postach
    Chyba przeceniacie możliwości Kaja czy innego Cooka. Zdobycie przez nich jakiegokolwiek punktu z Lesznem czy Falubazem będzie zaskoczeniem (chciałbym się mylic) . KK gwarantował jednak kilka punktów.

    EDIT: z juniorami z ZG powinni sobie poradzic .
    Ostatnio edytowane przez rav_gorzow ; 11-05-2017 o 22:07

  36. Powrót do góry    #661
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,885
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez youlaike Zobacz posta
    Ale biorąc pod uwagę obecną formę Krzysztofa i Kaia, to kto wie czy Stal z Kai'em w składzie nie jest nawet mocniejsza.
    Hmm, a wiesz jaka jest forma na dzisiaj, takiego Kaja ? Bo mi się wydaje, ze jeden występ na MA to zbyt mało aby oceniać jego możliwości jeśli chodzi o ligową młóckę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #662
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Stal Gorzów 2017 - wątek klubowy

    Jaka by forma szwaba nie była to nigdy nie będzie takiej frajdy z wygranej z nim jak z Ksysiem


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  38. Powrót do góry    #663
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Kai pewniak a tutaj Linus podpisał

  39. Powrót do góry    #664
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,684
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Kai pewniak a tutaj Linus podpisał
    Ale to nie wyklucza Huckenbecka. Stal szuka dwóch zawodników. Wypożyczenie można ogłosić formalnie w każdej chwili, a Chomski ma dobre układy w Gdańsku, gdzie jest siedmiu seniorów.

    Temat Huckenbecka był niemal od razu. Dziś ten zawodnik nawet był w klubie o czym pisałem. Wszystkie znaki na niebie mówiły o nim, ale jeśli grał na dwa fronty chcąc ugrać coś "ekstra", to... droga wolna gdzieś indziej.

    Zresztą w Gorzowie miałby pewne dwa spotkania, a w Grudziądzu nie będzie miał pewności debiutu. Tym bardziej, że piątka seniorów GKM-u spisuje się świetnie na własnym torze.

  40. Powrót do góry    #665
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    960
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Sam się zdziwiłem jak taką informację usłyszałem, ale skoro nieśmiale zakłada się w najczarniejszym scenariuszu taką sytuację, to coś musi być na rzeczy. Ponoć ten obojczyk jest mocniej pogruchotany i nikt nie wie co będzie jutro, gdy ten obojczyk "otworzą" lekarze. Chociaż nie wydaje mi się, aby było tak drastycznie. Jednak w takiej sytuacji trzeba się nastawiać, że Kasprzaka w najbliższym czasie na torze nie zobaczymy. Stąd też dmuchanie klubu na zimne i rozmowy z dwoma zagranicznymi żużlowcami, w tym jeden ustnie jest klepnięty.
    W przeszłości ten obojczyk były wielokrotnie "łatany" i teraz jest tego efekt. No i legendarne zabiegi w kriokomorze

  41. Powrót do góry    #666
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,684
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    W przeszłości ten obojczyk były wielokrotnie "łatany" i teraz jest tego efekt. No i legendarne zabiegi w kriokomorze
    Dlatego Zmora musiał uruchomić plan B i kadra Stali powiększy się o dwa nazwiska. Kasprzak jak się wykuruje, to pewnie się zdziwi, że jest większy tłok na treningu

  42. Powrót do góry    #667
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,442
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Ale żeby od razu o dwa ? Ale tam musi być ciśnienie w tym Gorzowie.
    UNSCARED

  43. Powrót do góry    #668
    Początkujący Awatar haryztybetu
    Dołączył
    23-10-2014
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 20 w 13 postach
    Nie to co w Lesznie gdzie mając pięciu delikatnie mówiąc solidnych seniorów i prawdopodobnie najlepszą parę juniorską w lidze postanawiają jeszcze dołożyć Nickiego Pełen luz i zero ciśnienia.

    Wygląda na to, że sam Linus. Wydaje się, że lepiej niż THJ ale szału nie ma. Niemniej w Gorzowie jest prawdopodobnie w stanie pojechać lepiej niż wstawiony na miejsce Kasprzaka któryś z juniorów. Więc jakaś zmiana na plus jest.
    Ostatnio edytowane przez haryztybetu ; 12-05-2017 o 09:21
    DMP 1969, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1983, 2014, 2016

  44. Powrót do góry    #669
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez haryztybetu Zobacz posta
    Nie to co w Lesznie gdzie mając pięciu delikatnie mówiąc solidnych seniorów i prawdopodobnie najlepszą parę juniorską w lidze postanawiają jeszcze dołożyć Nickiego Pełen luz i zero ciśnienia.
    Nicki miał ważny kontrakt na 2017, więc nikt go nie dokładał...

  45. Powrót do góry    #670
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Gorzów sporo zainwestował w ten sezon, a taka kontuzja Kasprzaka mogłaby ten plan zniweczyć. Zarząd więc robi wszystko, aby spokojnie Kasprzak mógł się wyleczyć, a Stal bez większych problemów wjechała do finału...

  46. Powrót do góry    #671
    Początkujący Awatar haryztybetu
    Dołączył
    23-10-2014
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 20 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Nicki miał ważny kontrakt na 2017, więc nikt go nie dokładał...
    Nie chce mi się wchodzić w polemikę bo ani to ten wątek ani wielce istotna rzecz ale powiedzmy sobie szczerze - klub by go nie chciał to Nickiego by nie było, nieważne czy miał kontrakt ważny jeszcze na sezon, dwa czy trzy.
    DMP 1969, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1983, 2014, 2016

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi haryztybetu za jego przydatny post!

    młody_piernik (12-05-2017)

  48. Powrót do góry    #672
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2003
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Beton Squad '05

  49. Powrót do góry    #673
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Moim zdaniem Linus jest lepszym rozwiązaniem od Kai-a. Zna nasz tor lepiej, jest waleczny i umie jechać pod presją. Zna ekstraligę i myślę, że 4-5 punktów jest w jego zasięgu. Wiadomo, że żaden z dostępnych zawodników nie jest w stanie zastąpić Kasprzaka, ale on potrzebny będzie nam na play-offy. Lepiej niech obojczyk dobrze się zrośnie, Kasprzak odpocznie i zrobi porządek z silnikami, a wtedy jest gwarancją 5-10 punktów.
    PS. Nie wierzę w drugiego zawodnika w Stali. Kai przejdzie zapewne gdzieś do Nice.

  50. Powrót do góry    #674
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Fajny filmik, fajny pomysł
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  51. Powrót do góry    #675
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Moim zdaniem Linus jest lepszym rozwiązaniem od Kai-a. Zna nasz tor lepiej, jest waleczny i umie jechać pod presją. Zna ekstraligę i myślę, że 4-5 punktów jest w jego zasięgu. Wiadomo, że żaden z dostępnych zawodników nie jest w stanie zastąpić Kasprzaka, ale on potrzebny będzie nam na play-offy. Lepiej niech obojczyk dobrze się zrośnie, Kasprzak odpocznie i zrobi porządek z silnikami, a wtedy jest gwarancją 5-10 punktów.
    PS. Nie wierzę w drugiego zawodnika w Stali. Kai przejdzie zapewne gdzieś do Nice.
    4-5 punktów to on zrobi ale we wszystkich meczach których pojedzie. Szkoda że nie Huckenback

Strona 15 z 27 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •