Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 655

Wątek: II Runda DMP: Stal Gorzów - Motor Lublin

  1. Powrót do góry    #586
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A Grisza to jakiś pewniak?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #587
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    A kto niby miał ten Motor poprowadzić do zwycięstwa ?
    Zrozum chłopie, że nie póki co na wyjeździe nie macie żadnego pewniaka.
    Zmieni się to, jak Grisza zacznie jeździć.
    Póki co Motor na wyjeździe może straszyć... i tylko tyle.
    Tez się za wiele nie zmieni. Owszem, będą mieli grajka na ewentualne RT jeśli będą przegrywali odp. wysoko mecz. Ale tu trzeba pamiętać, ze i Grisza lubi pogubić jakieś pkt. No i jak wróci Grisza to ktos inny nie pojedzie. Także sumarycznie trochę wyjdzie na plus ale za wiele to nie zmieni.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #588
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Chyba mocno przesadzasz. Kim miał robić rezerwy za AJ ? Mógł tylko młodzieżowcami. A ci nie gwarantowali więcej niż sam, nawet obolały AJ. Poza tym i tak mieliście sporo farta, że trafiliście w tym meczu tak niedysponowanego KK, o PK już nie wspomnę. Wyście, w zasadzie, nie mieli wczoraj żadnego lidera z prawdziwego zdarzenia. Zrobiliście te 41 pkt na Jancarzu, samą II linią i juniorami. Tego meczu nie mogliście wygrać, nawet z tak słabą Stalą. Tam jak przyszło co do czego to Zmarzlik czy Woźniak, jednak ciągnęli ten wynik. Przy dużej pomocy Karczmarza. U was, w zasadzie nie było takiego grajka który dałby mocny sygnał do ataku. I tak powinniście się cieszyć, że ugraliście sporo pkt. na Jancarzu. Co może zdecydować o bonusie, a ten może zaważyć na koniec sezonu.
    Co ja będę Wam pisał, jak Wy wielcy eksperci pisaliście że Motor jak zdobędzie 35 pkt to będzie sukces. Że ja się nie znam, itp.

    To nie są szachy - to jest żużel Panowie
    Żużel trzeba czuć, a nie opierać się na statystykach.

    Gdyby lepsza dyspozycja AJ mogliśmy liczyć na wygraną 44:46 dla Motoru tak jak pisałem wcześniej, a bez AJ lub ze słabym AJ mecz przegramy, ale większość z tego forum to wyśmiewała.

    Grisza to przynajmniej pewniak pkt. Wczoraj właśnie zabrakło nam takiego Griszy, tych kilku pkt.

    Gdyby Zmarzlika zabrakło w Gorzowie to Gorzów płacze i kwiczy, bo Zmarzlik tylko ciągnie ten Gorzów na tym wózku. U nas w tej chwili nie ma lidera, który jest gwarantem pkt tak jak Zmarzlik w Gorzowie. U nas wszyscy jada równo.

    Więc cud na Jasnej Górze, albo dopiero Apator w 6 kolejce.

  4. Powrót do góry    #589
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No żebyś się nie zdziwił jak ten Apator nabije Wam guza. Albo raczej: obyś się zdziwił.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Powrót do góry    #590
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No żebyś się nie zdziwił jak ten Apator nabije Wam guza. Albo raczej: obyś się zdziwił.
    Spokojna głowa. Nadal opieraj się na statystykach, średnich meczowych, itp.

    Jeszcze raz powtórzę: to żużel a nie bierki

    Apator na Motoarenie jest do objechania nawet. Reszta ekip jest nieosiągalna i taka jest prawda.

  6. Powrót do góry    #591
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 15 w 5 postach
    mi też by nie chciało się oglądać miesiąca któremu bliżej do torowego bandyty. pierwszy bieg już pokazał że gościu ma poprzestawiane pod kopuła i jest tylko kwestia czasu kiedy wyląduje w szpitalu . gorzej jak zabierze kogoś ze sobą. on nie kontroluje szybkiego sprzętu i adrenalina zbytnio mu skacze
    O ile pamiętam, to Miesiąc w tym właśnie stylu zakończył karierę brata Rafała Karczmarza - Patryka. To był wyjątkowo chamski wjazd w chłopaka ala Niki Pedersen. Młodego człowieka na noszach zbierano z toru i na sygnale odwieziono do szpitala. Mam nadzieję, że bandytów torowych dosięgnie kiedyś karma.
    Ostatnio edytowane przez zdepiefal ; 13-04-2019 o 10:14

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zdepiefal za jego przydatny post!

    cukrzyca (13-04-2019)

  8. Powrót do góry    #592
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    To nie są szachy - to jest żużel Panowie
    Żużel trzeba czuć, a nie opierać się na statystykach.

    Gdyby lepsza dyspozycja AJ mogliśmy liczyć na wygraną 44:46 dla Motoru tak jak pisałem wcześniej, a bez AJ lub ze słabym AJ mecz przegramy, ale większość z tego forum to wyśmiewała.
    No tak, bo ty wyczułeś, że np. KK będzie tak kaleczył we wczorajszym meczu ? Piszesz, że "gdyby lepsza dyspozycja Aj ..." To ja napisze, że gdyby lepsza dyspozycja KK, to by was do 35 pozamiatali.

    Apator na Motoarenie jest do objechania nawet. Reszta ekip jest nieosiągalna i taka jest prawda.
    Apatora na MA nie objedziecie, nawet z Grisza w składzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #593
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta

    Jeszcze raz powtórzę: to żużel a nie bierki
    Jaka jest konkluzja tego stwierdzenia?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #594
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A Grisza to jakiś pewniak?
    Zależy co masz na myśli. 2,0 na wyjeździe zrobi raczej co mecz

  11. Powrót do góry    #595
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Typowy Mariusz i jego święta racja

    *******... jak potłuczony. Sam pisałeś, że Motor jak zdobędzie 35 pkt to będzie niespodzianka
    Teraz mi wyjeżdżasz ze zdrowym KK, itp?

    Ja pisałem przed meczem o zdrowym AJ i wygranej, lub słabej dyspozycji AJ i przegranej. A Ty mi tu po meczu wyjeżdzasz o dyspozycji KK? Było przed meczem pisać, a nie głupi po meczu gdzie wszystko znasz to komentujesz jak potłuczony.

    Czytaj nadal statystyki, przegląd średnich, itp Powodzenia

  12. Powrót do góry    #596
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Co ja będę Wam pisał, jak Wy wielcy eksperci pisaliście że Motor jak zdobędzie 35 pkt to będzie sukces. Że ja się nie znam, itp.
    Gdyby lepsza dyspozycja AJ mogliśmy liczyć na wygraną 44:46 dla Motoru tak jak pisałem wcześniej, a bez AJ lub ze słabym AJ mecz przegramy, ale większość z tego forum to wyśmiewała.

    Grisza to przynajmniej pewniak pkt. Wczoraj właśnie zabrakło nam takiego Griszy, tych kilku pkt.

    Więc cud na Jasnej Górze, albo dopiero Apator w 6 kolejce.
    adrenalina nie będzie jezdzil lepiej. on już tylko się wozi a każde jego podniecenie na torze będzie się kończyło dzwonem. niestety cześć ludzi szybko się starzeje ☺ i nie każdy jest Gregiem.
    Ps. ja pisałem że wtopić ie do 30 bo zwyczajnie jesteście ciency

  13. Powrót do góry    #597
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Przecież AJ pojechał w tym meczu swoje. Tyle na ile go stać, zdrowy czy nie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #598
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Przecież AJ pojechał w tym meczu swoje. Tyle na ile go stać, zdrowy czy nie.
    6 punktów na wyjeździe ? Jesteś przekonany, że na żadnym innym wyjazdowym torze nie przekroczy tej granicy ? Jonsson swoje będzie robił 7-9 co mecz.

  15. Powrót do góry    #599
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Zależy co masz na myśli. 2,0 na wyjeździe zrobi raczej co mecz
    2.0 to nie jest pewniak co najwyżej kolega pewniaka

  16. Powrót do góry    #600
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    2.0 to nie jest pewniak co najwyżej kolega pewniaka
    A no to sorry. Jak 10 na wyjazd to mało. Faktycznie o czym ja piszę.

  17. Powrót do góry    #601
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    6 punktów na wyjeździe ? Jesteś przekonany, że na żadnym innym wyjazdowym torze nie przekroczy tej granicy ? Jonsson swoje będzie robił 7-9 co mecz.
    Pewnie na jakimś przekroczy. Na innym zrobi 4-5. Teraz jechał w 15 biegu, jakby jechał w 14 to może by było 7-8, ale wtedy mniej by miał Trofimov/Lampart/Lambert (czy kto by wskoczył do 15).
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Powrót do góry    #602
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Co tu dużo mówić.
    Przegraliśmy i jestem zawiedziony, nie kretyńskiej decyzji sędziego, ale bardziej naszym trenerem, który nie zrobił zmian taktycznych za AJ. Widać było, że jedzie z kontuzją... było go zmienić, bo co miał się meczyć. Tego nie rozumiem.

    I druga kwestia to tor w Gorzowie. Taki tor to kryminał.


    Wszystko zostało powiedziane, mecz przegraliśmy i teraz już się zamykam i nic nie komentuje. Tyle ode mnie. Udanego weekendu

  19. Powrót do góry    #603
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Typowy Mariusz i jego święta racja

    *******... jak potłuczony. Sam pisałeś, że Motor jak zdobędzie 35 pkt to będzie niespodzianka
    Teraz mi wyjeżdżasz ze zdrowym KK, itp?

    Ja pisałem przed meczem o zdrowym AJ i wygranej, lub słabej dyspozycji AJ i przegranej. A Ty mi tu po meczu wyjeżdzasz o dyspozycji KK? Było przed meczem pisać, a nie głupi po meczu gdzie wszystko znasz to komentujesz jak potłuczony.

    Czytaj nadal statystyki, przegląd średnich, itp Powodzenia
    No własnie, czyli jak by nie patrzeć to twój typ musi się sprawdzić. Tak ty własnie czujesz żużel
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #604
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Takie pytanie Ipokarse, kto mial zastępować tego AJ? U was w 15 biegu jechał zawodnik, który miał 6 punktów. Wnioski wyciągnij sobie zatem sam.

    Gdyby lepsza dyspozycja AJ mogliśmy liczyć na wygraną 44:46 dla Motoru tak jak pisałem wcześniej, a bez AJ lub ze słabym AJ mecz przegramy, ale większość z tego forum to wyśmiewała.
    Można to obrócić i napisać, że gdyby lepsza dyspozycja KK to byście zrobili 35 punktów. Gdybanie jest słabe. Czytałem, żeś nowy kibic żużla, trochę chyba Motoromania Cię zaślepiła. Pochodzisz jeszcze parę sezonów na żużel i przekonasz się, że jednak te statystyki coś w tym sporcie znaczą.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi DonKamillo za jego przydatny post!

    lpokarse (13-04-2019)

  22. Powrót do góry    #605
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    A no to sorry. Jak 10 na wyjazd to mało. Faktycznie o czym ja piszę.
    my tu piszemy o pewniaku - rozumiesz, ?
    dlatego janowski nie jest pewnikiem mimo że robi więcej pkt.

  23. Powrót do góry    #606
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Co tu dużo mówić.
    Przegraliśmy i jestem zawiedziony, nie kretyńskiej decyzji sędziego, ale bardziej naszym trenerem, który nie zrobił zmian taktycznych za AJ. Widać było, że jedzie z kontuzją... było go zmienić, bo co miał się meczyć. Tego nie rozumiem.
    Pewnie dlatego, że do zmian taktycznych potrzebne jest -6?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #607
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Pewnie dlatego, że do zmian taktycznych potrzebne jest -6?
    Zaraz Ci Ipokarse wjedzie i powie, że nie czujesz żużla

  25. Powrót do góry    #608
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    junkers a mógł dać. tylko po co

  26. Powrót do góry    #609
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Najpierw to czytajcie ze zrozumieniem.
    Przed meczem pisałem o tym, że przy zdrowym AJ jesteśmy wstanie wygrać (44:46 dla Motoru)
    Przy słabszej dyspozycji lub braku AJ ten mecz przegramy.

    Skoro przed meczem o tym pisałem to oczywistym faketm było to, że brałem pod uwagę też jak pojadą gospodarze czyż nie?

    No ludzie o czym Wy tutaj piszecie? Myślicie, że nie brałem dyspozycji KK w tym meczu? Myślicie skąd postawiłem na wynik 44:46? W dupy? Oczywiście, że brałem dyspozycję i Stali i Motoru w tym meczu. Dlatego obstawiłem taki wynik przy zdrowym AJ.
    AJ to jednak "gwarant" punktów i przy lepszej dyspozycji zrobiłby tyle pkt ile potrzebowalibyśmy na wygraną. Czyli 44:46 dla Motoru.

    O tym pisałem już wczoraj, a Wy wszyscy nie podaliście logicznie dlaczego Motor miałby przegrać, tylko po meczu jesteście mądrymi specami i ekspertami. Było przed meczem powiedzieć to i tamto, a nie pisać, że 35 dla Motoru to będzie sensacją.
    Tacy z Was eksperci prosze Was

  27. Powrót do góry    #610
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2017
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 44 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta

    I druga kwestia to tor w Gorzowie. Taki tor to kryminał.
    Tor nudny jak cholera z jedną ścieżka, ale co począć. I to w sumie tyle jeżeli chodzi o tor. Co w nim było bandyckiego?

  28. Powrót do góry    #611
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Najpierw to czytajcie ze zrozumieniem.
    Przed meczem pisałem o tym, że przy zdrowym AJ jesteśmy wstanie wygrać (44:46 dla Motoru)
    Przy słabszej dyspozycji lub braku AJ ten mecz przegramy.

    Skoro przed meczem o tym pisałem to oczywistym faketm było to, że brałem pod uwagę też jak pojadą gospodarze czyż nie?

    No ludzie o czym Wy tutaj piszecie? Myślicie, że nie brałem dyspozycji KK w tym meczu? Myślicie skąd postawiłem na wynik 44:46? W dupy? Oczywiście, że brałem dyspozycję i Stali i Motoru w tym meczu. Dlatego obstawiłem taki wynik przy zdrowym AJ.
    AJ to jednak "gwarant" punktów i przy lepszej dyspozycji zrobiłby tyle pkt ile potrzebowalibyśmy na wygraną. Czyli 44:46 dla Motoru.

    O tym pisałem już wczoraj, a Wy wszyscy nie podaliście logicznie dlaczego Motor miałby przegrać, tylko po meczu jesteście mądrymi specami i ekspertami. Było przed meczem powiedzieć to i tamto, a nie pisać, że 35 dla Motoru to będzie sensacją.
    Tacy z Was eksperci prosze Was
    problem polega na tym ze AJ był w formie. on tak jeździ juz od ładnych paru lat. gdzie ty ostatnio widziałeś jego w lepszej formie?

  29. Powrót do góry    #612
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    problem polega na tym ze AJ był w formie. on tak jeździ juz od ładnych paru lat. gdzie ty ostatnio widziałeś jego w lepszej formie?
    W 1 lidze. Oni myślą że AJ będzie punktował na zbliżonym poziomie w ekstralipie.
    A nie będzie. Te 10 pkt u siebie i 6-7 na wyjeździe to będzie jego norma.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Buszmen (13-04-2019)

  31. Powrót do góry    #613
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Myślicie skąd postawiłem na wynik 44:46? W dupy?
    Dokładnie tak było, tak samo jak zresztą w I kolejce. Niestety "prawo głupca" czasem tak działa, że głupie rzeczy się sprawdzają xD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #614
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    1. Wielu z Was pisało: Jak Motor zdobędzie 35 to będzie niespodzianka, sensacja.
    2. Wielu z Was pisało o 60:30 nawet, nie podawaliście nic a nic od dyspozycji, dlaczego taki wynik, skąd, itp.
    3. Skoro każdy z Was zakładał taki wynik, to na pewno braliście pod uwagę dyspozycję Zmarzlika, KK, AJ, itp. Czy skąd braliście ten wynik 55:35? Z Dupy? Ze statystyk? No prosze wyjaśnijcie mi skąd wzięliście wynik 55:35?
    4. Ja od samego początku pisałem, że ze zdrowym AJ to wygramy 44:46. AJ nie był zdrowy, zabrakło jego tych kilku pkt. Dlatego przynajmniej ja podałem, że "przy zdrowym AJ wygramy 44:46, przy braku AJ lub słabej dyspozycji przegramy ten mecz" - i tak się stało. Podałem argument co może się zdarzyć i jak może to się potoczyć.
    Nikt z Was nie wspominał o KK, o ekipie Stali i ekipie Motoru, tylko każdy z Was pisął bezmyślnie: 55:35, itp, itp. Bez wytłumaczenia skąd, dlaczego i jak.

    Teraz jesteście wielkimi ekspertami No bo jest po meczu i piszecie jak potłuczeni - co byłoby gdyby KK miał lepsza dyspozycję? No kur.. przecież skoro obstawialiście mecz 55:35 to musicie wziąć pod uwagę dyspozycję i gospodarzy i gości, a nie po meczu wyjeźdzacie mi z czymś takim.

    Żużel trzeba czuć Panowie, a nie polegać na statystykach

  33. Powrót do góry    #615
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Zapraszam do typera FTSL. 2 kolejki uciekły, ale ocenimy cały sezon jak "czujesz żużel".

    Typowanie ma to do siebie, że choćbyś zrobił wszystko najlepiej jak się da, to i tak x/x razy się pomylisz i na odwrót (palniesz głupotę i trafisz). Co innego większa próba, nie mylić z 2-3, czy nawet 20 meczami.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 13-04-2019 o 10:43
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (13-04-2019)

  35. Powrót do góry    #616
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Jonsson pojechał na tyle na ile mógł. Nawet gdyby nie miał upadku w niedzielę. Jakoś nie widziałem go zwijającego się z bólu między biegami. A i tak pojechał lepiej od Miesiąca.

  36. Powrót do góry    #617
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,500
    Kliknij i podziękuj
    1,331
    Podziękowania: 973 w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Najpierw to czytajcie ze zrozumieniem.
    Przed meczem pisałem o tym, że przy zdrowym AJ jesteśmy wstanie wygrać (44:46 dla Motoru)
    Przy słabszej dyspozycji lub braku AJ ten mecz przegramy.

    Skoro przed meczem o tym pisałem to oczywistym faketm było to, że brałem pod uwagę też jak pojadą gospodarze czyż nie?

    No ludzie o czym Wy tutaj piszecie? Myślicie, że nie brałem dyspozycji KK w tym meczu? Myślicie skąd postawiłem na wynik 44:46? W dupy? Oczywiście, że brałem dyspozycję i Stali i Motoru w tym meczu. Dlatego obstawiłem taki wynik przy zdrowym AJ.
    AJ to jednak "gwarant" punktów i przy lepszej dyspozycji zrobiłby tyle pkt ile potrzebowalibyśmy na wygraną. Czyli 44:46 dla Motoru.

    O tym pisałem już wczoraj, a Wy wszyscy nie podaliście logicznie dlaczego Motor miałby przegrać, tylko po meczu jesteście mądrymi specami i ekspertami. Było przed meczem powiedzieć to i tamto, a nie pisać, że 35 dla Motoru to będzie sensacją.
    Tacy z Was eksperci prosze Was
    Ipo, Twoja wiara w nagłe odrodzenie AJa jest porównywalna z wiarą włodarzy Staluchny w odrodzenie Kildemanda. Oczywiście, może mieć to miejsce, ale jak widzisz, większość tutaj czuje, że ro chyba nie nastąpi. Ale wierzyć Ci nikt nie zabroni, to nawet wskazane.

  37. Powrót do góry    #618
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Dojdzie Grisza to w końcu będzie lider... a cała reszta to jest przyzwoita/dobra druga linia, a druga linia ma to do siebie, że jak jadą na domowym torze to robią w przedziale 6-10 jak jadę na wyjeździe to robią 3 - 6. i tak będzie z Motorem u siebie będzie im szło dobrze ale wyjazdy w czapkę. raz mniej raz więcej. jest tylko pytanie na ile Grisza będzie liderem i na ile ta druga linia utrzyma formę w całości.

  38. Powrót do góry    #619
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No na tyle na ile ja "czuje" żużel, to myślę, że Polacy będą zjeżdżać formą (Lampart i Miesiąc), Lambert pójdzie w górę jak się rozjeździ, zresztą już są oznaki progresu (ostatni mecz na Wimbourne, bo wczoraj to go wyciągnęły pola startowe - 2x A w RZ).
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Powrót do góry    #620
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Żużel trzeba czuć Panowie, a nie polegać na statystykach
    Piszę facet, który żużlem interesuje się od dwóch lat. Jedni się nim interesują i to zawodowo całe życie i nadal go nie rozumieją, a tutaj alfa i omega

    Ile meczy AJ widziałeś w Ekstralidze zanim doszedł on do Motoru?
    A Ty nie pisałeś przed meczem, że Kildemand zakręci się koło kompletu?

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi DonKamillo za jego przydatny post!

    Buszmen (13-04-2019), Lafan (13-04-2019)

  41. Powrót do góry    #621
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Dojdzie Grisza to w końcu będzie lider... a cała reszta to jest przyzwoita/dobra druga linia, a druga linia ma to do siebie, że jak jadą na domowym torze to robią w przedziale 6-10 jak jadę na wyjeździe to robią 3 - 6. i tak będzie z Motorem u siebie będzie im szło dobrze ale wyjazdy w czapkę. raz mniej raz więcej. jest tylko pytanie na ile Grisza będzie liderem i na ile ta druga linia utrzyma formę w całości.
    zdajesz sobie sprawę ze lublin jechał juz z teoretycznie dwoma najsłabszymi zespołami i z każdym następnym meczem będzie im dużo trudniej. sukcesem ich jest to co osiągnęli
    .

  42. Powrót do góry    #622
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    zdajesz sobie sprawę ze lublin jechał juz z teoretycznie dwoma najsłabszymi zespołami i z każdym następnym meczem będzie im dużo trudniej. sukcesem ich jest to co osiągnęli
    .
    teoretycznie... ale w tej chwili wychodzi na to że: Lublin/Grudziądz/Gorzów/Toruń i trochę Czewa jadą na jednym wózku - liderzy nie przekonują bądź ich brak a kilku zawodników ma ewidentne problemy - i ważne jest każde potknięcie u siebie.

    Jeżeli przegramy w niedzielę z Lesznem to jesteśmy pierwszym kandydatem do spadku.

  43. Powrót do góry    #623
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonKamillo Zobacz posta
    Piszę facet, który żużlem interesuje się od dwóch lat. Jedni się nim interesują i to zawodowo całe życie i nadal go nie rozumieją, a tutaj alfa i omega

    Ile meczy AJ widziałeś w Ekstralidze zanim doszedł on do Motoru?
    A Ty nie pisałeś przed meczem, że Kildemand zakręci się koło kompletu?
    ale po co jego kopiesz i petujesz. niech sobie pisze to w co wierzy a to ze potem będzie bolało to tylko wyjdzie jemu na dobre.

  44. Powrót do góry    #624
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta

    Jeżeli przegramy w niedzielę z Lesznem to jesteśmy pierwszym kandydatem do spadku.
    Co Ty gadasz
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #625
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A Grisza to jakiś pewniak?
    Na tle pozostałych zawodników Motoru, to tak.
    Myślę, że to będzie jedyny zawodnik ze średnią powyżej 2,0 w ekipie Motoru na koniec sezonu.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Buszmen (13-04-2019)

  47. Powrót do góry    #626
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    teoretycznie... ale w tej chwili wychodzi na to że: Lublin/Grudziądz/Gorzów/Toruń i trochę Czewa jadą na jednym wózku - liderzy nie przekonują bądź ich brak a kilku zawodników ma ewidentne problemy - i ważne jest każde potknięcie u siebie.

    Jeżeli przegramy w niedzielę z Lesznem to jesteśmy pierwszym kandydatem do spadku.
    Częstochowy bym w to nie mieszał. im zwyczajnie Grudziądz nie leży od ładnych paru lat.

  48. Powrót do góry    #627
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonKamillo Zobacz posta
    Piszę facet, który żużlem interesuje się od dwóch lat. Jedni się nim interesują i to zawodowo całe życie i nadal go nie rozumieją, a tutaj alfa i omega

    Ile meczy AJ widziałeś w Ekstralidze zanim doszedł on do Motoru?
    A Ty nie pisałeś przed meczem, że Kildemand zakręci się koło kompletu?
    Z tym Kildemandem się zgadza.

    http://www.sportsboard.pl/showthread...=1#post1944951

  49. Powrót do góry    #628
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Tak piałem, że Kildemand może być niełapalny, ale nie sądziłem, że Woźniak zrobi tyle pkt ile zrobił wczoraj.

    Gdzie Wasze argumenty jak pisaliście bezpodstawnie o 55:35 dla Gorzowa, bez podawania argumentów, dlaczego, co i jak?
    Ja przynajmniej brałem pod uwagę wszystkich zawodników, kto jak może pojechać i zamiast Kildemanda zaskoczył mnie Woźniak.
    KK wiedziałem, że pojedzie piach.
    Thomsen pojechał bardzo fajnie, ale nie sądziłem że Kildemand pojedzie piach a Woźniak tak dobrze. Stąd wynik 44:46 ze zdrowym AJ obstawiałem. Wy głupio i bezpodstawnie pisaliście o 55:35, czy 60:30

    PS.żużlem nie interesuję się od 2 lat (od 2 lat chodze na mecze Motoru).

  50. Powrót do góry    #629
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Częstochowy bym w to nie mieszał. im zwyczajnie Grudziądz nie leży od ładnych paru lat.
    dlatego o mało co nie polegli u siebie z Gorzowem?

    na razie nic ciekawego nie pokazują co nie znaczy, że nie zaczną ale skoro są zdziwieni że gospodarze są szybcy

    https://www.espeedway.pl/news,pawel_...,93682,12.html

  51. Powrót do góry    #630
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Włókniarz póki co jest słabiutki. Jeżeli nie ogarnie się Miedziński i juniorzy to może być ciepło do końca sezonu.
    Myślę również, że różnica punktowa między 4, a 7 miejscem będzie naprawdę niewielka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •