Strona 195 z 198 PierwszyPierwszy ... 95145185193194195196197 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,731 do 8,775 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8731
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jeszcze jest wczesnie,jeszcze moze potrzymac w niepewnosci zawodnikow,ale oni tez lubia jak sie ich traktuje powaznie,wiec tego czasu Rusiecki nie ma az tak duzo.
    Jak inny klub na powaznie wezmie sie za Zengote,po ewentualnym fiasku negocjacji z Kolodziejem,byc moze za ZENA bedzie musial zaplacic wiecej niz w chwili obecnej.
    Chyba,ze zadowoli sie jakims innym "zamiennikiem".
    Poki co atmosfera do rozmow jest dobra,bo obie strony daly sobie czas,ale ten czas szybko leci.
    Nie wiem jak tam Zengota czuje sie w roli strazaka,ale bym sie nie zdziwil gdyby juz teraz negocjowal z innym/i klubem/ami.Sentymentow nie ma ani Rusiecki,ani Zengota,choc to ten drugi dajac czas Rusieckiem okazuje wieksza wyrozumialosc.Przeciez dokladnie zdaje sobie sprawe z tego na co Rusiecki ten czas chce wykorzystac.
    No OK. Tylko zauważ, że prezesi też wiedzą jakie pieniądze chodzą przy jakim zawodniku. Zawodnicy wiedzą natomiast jakie kluby płacą w ogóle i z jakimi ewentualnie poślizgami. Moim zdaniem tutaj Rusiecki rozdaje karty. Zengi nie jest, póki co, tak rozchwytywanym zawodnikiem. Mało jest klubów w SE które w ogóle będą zainteresowane jego osobą. Poza Lesznem kto ? Rzeszów ? Może Wrocek. I to by było na tyle. Grudziądz nie jest w stanie konkurować z takim Lesznem.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 23-10-2014 o 18:35
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #8732
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Zatem Noski czekamy na przeprosiny dla prezesa.

    I na koniec moje WIELKIE TAK! NA POWRÓT PARY HAMPEL - KOŁODZIEJ!
    Cegielski:
    Do zawodników ekipy brązowych medalistów Drużynowych Mistrzostw Polski zostały wysłane oferty przedłużenia kontraktu mailem. - Jeśli klub będzie rozmawiał z zawodnikami poważnie, to oni zostaną, bo mimo ofert z innych klubów wstrzymują się z decyzjami, ponieważ chcieliby zostać w Tarnowie. Jeśli jednak rozmowy będa polegały na tym, że zawodnicy otrzymają mail z ofertą i adnotacją, że dyskusji na temat tej propozycji nie będzie, to wobec zawodników, którzy jeździli do tej pory i bardzo wiele zrobili dla drużyny, to jest trochę niepoważne - powiedział Krzysztof Cegielski.

    Menager Janusza Kołodzieja poprosił również Prezesa Zarządu ŻSSA Unia Tarnów o spotkanie w sprawie przedstawionej oferty, aby ocenić, czy klub będzie w stanie wywiązać się z propozycji, którą wysłano jego podopiecznemu. - Nie jestem spokojniejszy po tej rozmowie. Usłyszeliśmy jedynie, że jakieś plany co do sponsorów są. Spotkania i rozmowy są umówione z potencjalnymi partneramil, ale nie dostaliśmy żadnych konkretnych informacji - dodał.

    Tak wiec moze warto wykorzystac te 5 minut i niech Jozef dzwoni.

    Zaraz moze sie okazac ze kibice znow beda podzieleni. Rok temu jedni zadowoleni z Nickiego, inni "przestali chodzic na zuzel".

    Teraz bedzie:
    Na 3,4 Prosta przy starcie - Hampel!
    Prosta przy tunelu odpowiada - Kołodziej!


    Fajnie jakby Rusiecki bedac juz w Las Vegas przywiozl stamtad troche dukatow. Moze starczyloby aby zadowolic caly stadion
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 23-10-2014 o 19:06

  3. Powrót do góry    #8733
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Teraz bedzie:
    Na 3,4 Prosta przy starcie - Hampel!
    Prosta przy tunelu odpowiada - Kołodziej!

    Ty,Ty nie rozpędzaj się

    A gdzie miejsce dla wełny i Dzika ????

  4. Powrót do góry    #8734
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ty,Ty nie rozpędzaj się

    A gdzie miejsce dla wełny i Dzika ????
    Spoko. Nie wierze w taki sklad.
    Bardziej mialem na mysli to ze pol forum wolaloby Hampela, a druga polowa Kolodzieja

  5. Powrót do góry    #8735
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Robi się coraz ciekawiej. A dodatkowo zmieniono jeszcze czas trwania okresu transferowego...

    pozdr

    PS. Welna jest jeszcze sektor Fan i Rodzinny

    Wysłane z Tapatalk

  6. Powrót do góry    #8736
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    O Hampela bylbym jednak spokojny, odnosnie pozostania na W69.

    Ale patrzac na zamordyzm z Tarnowie, to szanse na powrót Janka chyba duze. Nie widze innego klubu, do ktorego odszedlby ten zawodnik. Gotów jestem nawet uwierzyc z uściski pomeczowe z Dzikiem

  7. Powrót do góry    #8737
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Błażnij sie dalej,poki co dobrze Ci idzie.
    Urażona duma nie przyjmuje do wiadomości tego jak jest naprawdę? Zaprzecz i pokaż palcem gdzie piszę nieprawdę.

    Cytat Zamieszczone przez white_and_blue Zobacz posta
    Ty tak na poważnie czy szwagier-taksówkarz o tym w "Fakcie" przeczytał i Ci powiedział ?
    Kolego czy ja wyglądam jakbym żartował? Z natury nie mam poczucia humoru... A Szwagier z taksówką ma tyle wspólnego co Ty z ciętą i trafną ripostą.


    Może się Wam moje zdanie podobać, bądź nie , ale tak ten wielki sektor kibicwski jest przeze mnie odbierany... podobnie jak wszystkie durne akcje , na które macie jedno wytłumaczenie: "to nie my, to przypadkowe osoby" ....
    Życzę jednak wielu sukcesów i radości

    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Spoko. Nie wierze w taki sklad.
    Bardziej mialem na mysli to ze pol forum wolaloby Hampela, a druga polowa Kolodzieja
    Więc niech pogodzą wszystkich i ściągną VAcula w miejsce Bjerre, zostawią Zengiego i cześć

    Przesunięcie okresu transferowego to jakiś kiepski żart, z którego nic nie wyniknie
    Pretekst: wnikliwy proces licencyjny? Zapewne tradycyjnie dziurawy niczym sito .

    pozdrawiam z Leszna

  8. Powrót do góry    #8738
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Przesunięcie okresu transferowego to jakiś kiepski żart, z którego nic nie wyniknie
    Pretekst: wnikliwy proces licencyjny? Zapewne tradycyjnie dziurawy niczym sito .

    pozdrawiam z Leszna
    Oczywiście, proces licencyjny z dużym przymrużeniem oka.
    Przypominam, że Ekstraligę wiąże umowa z NC+, która stanowi, że liga musi być 8-zespołowa.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  9. Powrót do góry    #8739
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Aktualizacja nt. ewentualnych transferów:
    Zawodnicy, którzy na tę chwilę są brani pod uwagę na starty w barwach Unii Leszno w sezonie 2015, to:
    - Grzegorz Zengota,
    - Kenneth Bjerre,
    - Damian Baliński,
    - Thomas H. Jonasson,
    - Jarosław Hampel (zarząd czeka na spotkanie Jarka z władzami obecnego klubu),
    - Martin Vaculik (jw),
    - JANUSZ KOŁODZIEJ (jw)!

    Temat "Koldiego" pojawił sie niedawno


  10. Powrót do góry    #8740
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Więc dadzą 8 choćby dla sztuki, jak Kiedyś Rybnik czy ktoś tam inny.

  11. Powrót do góry    #8741
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Oczywiście, proces licencyjny z dużym przymrużeniem oka.
    Przypominam, że Ekstraligę wiąże umowa z NC+, która stanowi, że liga musi być 8-zespołowa.
    Totalnie to pominąłem... czyli co.. mamy "nerwówkę, jak co roku"
    W takim układzie Zielonka, Leszno , Toruń i Gorzów mogą mieć po 10 banieczek długu- i tak pojedziemy w imię "ducha sportu" i ku chwale krawatom z PZM i GKSŻ
    A bez żartów- proces licencyjny będzie taki, że terminy [ tak jak kilka lat temu względem Piły] będą przesuwane aż do lutego...

    pozdrawiam z Leszna

  12. Powrót do góry    #8742
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Aktualizacja nt. ewentualnych transferów:
    Zawodnicy, którzy na tę chwilę są brani pod uwagę na starty w barwach Unii Leszno w sezonie 2015, to:
    - Grzegorz Zengota,
    - Kenneth Bjerre,
    - Damian Baliński,
    - Thomas H. Jonasson,
    - Jarosław Hampel (zarząd czeka na spotkanie Jarka z władzami obecnego klubu),
    - Martin Vaculik (jw),
    - JANUSZ KOŁODZIEJ (jw)!

    Temat "Koldiego" pojawił sie niedawno

    Hmm, dostaniecie Vaculika, Hampela i Kołodzieja. Jako bonus dojdzie Cieślak na menago. Ależ będziecie mieli ekipę. Strach się bać
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    lemur6666 (24-10-2014)

  14. Powrót do góry    #8743
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Byczek z tej całej plajady wykreśl Damiana a ruska już nasi nie chcą? Ktoś pisał wcześniej że jest jakiś sponsor chętny na taki transfer.

  15. Powrót do góry    #8744
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Byczek z tej całej plajady wykreśl Damiana a ruska już nasi nie chcą? Ktoś pisał wcześniej że jest jakiś sponsor chętny na taki transfer.

    sugerujesz ze Balon jest już wyautowany??? oto " zródło mojej wklejki :

    http://www.facebook.com/pages/Chcemy...49699501942877

  16. Powrót do góry    #8745
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Byczek z tej całej plajady wykreśl Damiana a ruska już nasi nie chcą? Ktoś pisał wcześniej że jest jakiś sponsor chętny na taki transfer.
    Jesteś pewny, że sprawa Balona juz zamknięta?
    W Polskim żużlu sytuacja zmienia się co 20 min- trzeba czekać.
    pozdrawiam z Leszna

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    welna (23-10-2014)

  18. Powrót do góry    #8746
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Aktualizacja nt. ewentualnych transferów:
    Zawodnicy, którzy na tę chwilę są brani pod uwagę na starty w barwach Unii Leszno w sezonie 2015, to:
    - Grzegorz Zengota,
    - Kenneth Bjerre,
    - Damian Baliński,
    - Thomas H. Jonasson,
    - Jarosław Hampel (zarząd czeka na spotkanie Jarka z władzami obecnego klubu),
    - Martin Vaculik (jw),
    - JANUSZ KOŁODZIEJ (jw)!

    Temat "Koldiego" pojawił sie niedawno

    Czytając Twoje niektóre posty ręce opadają...

    Skopiowałeś tekst wrzucony z fanpage'a "Chcemy powrotu Czesława Czernickiego do Unii Leszno", który pewnie został założony przez jakiegoś dzieciaka. Ten sam dzieciak pewnie chce też pozostania Zengiego i Balona (są już podobne stronki na facebooku). Nie ma co, zaj**iste źródło informacji...Są to tzw. fermy "lików".
    Koldiego w Unii nie będzie, póki w Tarnowie nie będzie bardzo źle. Jego temat nie pojawił się niedawno, tylko bardzo dawno, ale sam zainteresowany powiedział, że tam mu jest dobrze. Ma płacone na czas, jest tam ikoną i ma rodzinę. Tylko poważne tąpnięcia w Tarnowie zakłócą ten układ.

    A co powiecie na Janowski + THJ za Bjerre Zengi ? Jak już się bawić to się bawić! Do 15 grudnia długaaaaa droga.
    Ostatnio edytowane przez santiagoUL ; 23-10-2014 o 22:17

  19. Powrót do góry    #8747
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    A co powiecie na Janowski + THJ za Bjerre Zengi ? Jak już się bawić to się bawić! Do 15 grudnia długaaaaa droga.
    Janoś, to Polak, o którym przypomniałem sobie dopiero na turnieju Sqóry... "Niegłupi" aczkolwiek na SF bodajże pisano, że zostaje we Wrocławiu.. niemniej jednak- do Unii by pasował nie mniej niż Zengi.
    pozdrawiam z Leszna

  20. Powrót do góry    #8748
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach

    A co powiecie na Janowski + THJ za Bjerre Zengi
    - no teraz to ręce dopiero opadly .....oboje w SGP, brawo

    P.S zazwyczaj " " oznacza beke z tego wszystkiego no ale może kolega tego nie wiedział

  21. Powrót do góry    #8749
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta

    A co powiecie na Janowski + THJ za Bjerre Zengi
    - no teraz to ręce dopiero opadly .....oboje w SGP, brawo

    P.S zazwyczaj " " oznacza beke z tego wszystkiego no ale może kolega tego nie wiedział
    Odczytałem to jako raczej "radość". Tylko nie wiedziałem z "czego"

    Będzie co będzie...pewnie nawet Rusiecki nie wie jak będzie wyglądał skład... Decyzja o przeniesieniu okresu transferowego na grudzień doprowadzi pewnie do nerwicy u niektórych... Jedynie co do tego czasu można liczyć na przedłużanie umów zawodników z obecnymi klubami. Pewnie do grudnia sporo już się wyjaśni.

    No i co, że z GP...jak ktoś ma formę, to jedzie wszędzie! Pokazał do chociażby KK. Za rok Piotrek (może i też Przemek) awansują do GP, to będziesz chciał się ich też pozbyć?

  22. Powrót do góry    #8750
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Urażona duma nie przyjmuje do wiadomości tego jak jest naprawdę? Zaprzecz i pokaż palcem gdzie piszę nieprawdę.
    Donvito odebrał słowa "nasze srodowisko" jako mowe o sektorze fan,Ty podłapałes z swoimi wypocinami.Jak juz tłumaczyłem chodziło o ogół kibiców,a nie dana grupe.Brniesz w to dalej.Poza tym nie uraziles mojej dumy,bo mam totalne wy... na to co Ty tam sobie brenczysz.Zaskoczyło mnie jak sprawnie od tematu Hampela przeszliscie do ruchu kibicowskiegoRozumiem,ze tematu dawno nie było,ale takiego połaczenia sie nie spodziewałem.

  23. Powrót do góry    #8751
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Jeśli chodzi o Damiana to powiedzmy, że mam to informacje z pierwszej ręki ale dopóki nigdzie nie podpisze to pewności nie ma, więc do grudnia minimum musimy poczekać. Niestety ale jest kolejny zawodnik z którym większość kibiców się zżyła i mu kibicuje bez względu na osiągane wyniki. Nawet jak mu nie idzie to wierzę że w końcu się przebudzi ten nasz leszczyński byk. Pod koniec sezonu tzn w turniejach indywidualnych szło mu już lepiej i to jest pewien promyk nadziei na "lepsze jutro". Szkoda by było zobaczyć Damiana z innym plastronem na piersi, ale niestety trzeba się oswajać z tą myślą. Uważam, że jest to ostatni mohikanin skończył karierę Roman, Leigh teraz kolejna ikona prawdopodobnie odejdzie z Unii. Nie ukrywam że wraz z tymi zawodnikami jaką część we mnie też "umiera", to m.in Bali i Sqra łączyli mnie z młodością i ciągle przypominali o dorastaniu i cudownych latach 90. Mogę powiedzieć że to na nich mogę opierać początek mej miłości do tego sportu. Część pewnie z tym się zgodzi, inni to wyśmieją lecz nie boję się tego powiedzieć, ale brak mi zawodników z tej "starej gwardii". Wiem, że mamy nowych młodych Tofika czy Pawlickich ale jeszcze sporo lat muszą przejeździć i spalić gum by uzyskać szacunek i zaufanie tak jak nasza dwójka (Sqra i Bali) z ponad już 20-letnim stażem. Nie wszystko kręci się wokół kasy i zdobytych punktów. Oddanie, waleczność oraz wierność barwom to coś co od paru dobrych lat co ciężko znaleźć w tym sporcie, podobnie jak dziewicę w szkole średniej Gdziekolwiek by Damian nie poszedł będę mu ZAWSZE KIBICOWAŁ.

  24. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi chris8 za jego przydatny post!

    Edziol (24-10-2014), Kuba_88 (24-10-2014), Megan (24-10-2014), santiagoUL (24-10-2014)

  25. Powrót do góry    #8752
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    .Poza tym nie uraziles mojej dumy,bo mam totalne wy... na to co Ty tam sobie brenczysz.,
    Chyba jednak nie do końca masz wyj**ne, skoro do tego wracasz .

    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Zaskoczyło mnie jak sprawnie od tematu Hampela przeszliscie do ruchu kibicowskiego. Rozumiem,ze tematu dawno nie było,ale takiego połaczenia sie nie spodziewałem
    A to jest akurat proste w zrozumieniu. Gdybyś czytał ze zrozumieniem, a nie miał wyje**ne, to byś wiedział
    Przejście wzięło się stąd, że to zazwyczaj Ci "prawdziwi" kibice mają najwięcej do powiedzenia kto pasuje by jeździć w imię jedynej słusznej wiary, kto jest godzien a kto nie i tak dalej...
    Kolega ZAPYTAŁ, O KTÓRE ŚRODOWISKO CHODZI , PODPOWIADAJĄC JEDNOCZEŚNIE CZY ABY NIE O TO ROBIĄCE NAJWIĘKSZĄ WIOSKĘ NA STADIONIE.... A JA DOPRECYZOWAŁEM.
    Nadal nie rozumiesz? Piktogramy mam Ci rozrysować? A nie, Ty i tak masz wyje**ne

    pozdrawiam z Leszna

    P.S I zacznij używać słownika, skoro autokorekta na forum jest dla Ciebie niezrozumiała w swoim działaniu .. czy jednak na to też masz wje**ne?

  26. Powrót do góry    #8753
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Chyba jednak nie do końca masz wyj**ne, skoro do tego wracasz .



    A to jest akurat proste w zrozumieniu. Gdybyś czytał ze zrozumieniem, a nie miał wyje**ne, to byś wiedział
    Przejście wzięło się stąd, że to zazwyczaj Ci "prawdziwi" kibice mają najwięcej do powiedzenia kto pasuje by jeździć w imię jedynej słusznej wiary, kto jest godzien a kto nie i tak dalej...
    Kolega ZAPYTAŁ, O KTÓRE ŚRODOWISKO CHODZI , PODPOWIADAJĄC JEDNOCZEŚNIE CZY ABY NIE O TO ROBIĄCE NAJWIĘKSZĄ WIOSKĘ NA STADIONIE.... A JA DOPRECYZOWAŁEM.
    Nadal nie rozumiesz? Piktogramy mam Ci rozrysować? A nie, Ty i tak masz wyje**ne

    pozdrawiam z Leszna

    P.S I zacznij używać słownika, skoro autokorekta na forum jest dla Ciebie niezrozumiała w swoim działaniu .. czy jednak na to też masz wje**ne?
    Tak jak już jeden kolega wyżej powiedział- błaźnij się dalej.

  27. Powrót do góry    #8754
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    ps. silur - od 9 lat Klub jest prowadzony rozsądnie i za rozsądne pieniądze. Na prawdę uważasz, że Józef z ,,dnia na dzień'' zwariuje, zmontuje skład na którego Go i Ruska nie stać i 4 miesiące rozłoży się na łopatki??????????

    Porównywanie Leszna do Gdańska i Czewy ( z całym szacunkiem) eliminuje tak myślących z dalszej dyskusji....................
    właśnie tak nie uważam i dlatego napisałem, że życzenia niektórych o parze Hampel + Koldi i to co mamy można między bajki włożyć, jeszcze nikt na Strzeleckiej nie zwariował...

  28. Powrót do góry    #8755
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    A to jest akurat proste w zrozumieniu. Gdybyś czytał ze zrozumieniem, a nie miał wyje**ne, to byś wiedział
    Przejście wzięło się stąd, że to zazwyczaj Ci "prawdziwi" kibice mają najwięcej do powiedzenia kto pasuje by jeździć w imię jedynej słusznej wiary, kto jest godzien a kto nie i tak dalej...
    Kolega ZAPYTAŁ, O KTÓRE ŚRODOWISKO CHODZI , PODPOWIADAJĄC JEDNOCZEŚNIE CZY ABY NIE O TO ROBIĄCE NAJWIĘKSZĄ WIOSKĘ NA STADIONIE.... A JA DOPRECYZOWAŁEM.
    Waszym błędem jest przyjęcie tezy,ze to młyn bedzie miał najwięcej do powiedzenia w sprawie ewentualnego transferu i tylko osoby z tego środowiska będa na NIE.Moim zdaniem po tym co obserwuje choćby wśród znajomych w róznym wieku,zasiadąjace w różnych częściach stadionu i mające skrajnie różne podejście do kibicowania to poparcie dla Hampela rozkłada sie tak gdzieś pół na pół.W klubie pewnie o tym wiedzą i także biora to pod uwage,samym młynem nikt by sie nie przejmował gdyby Jarek miał ogromne poparcie wśród reszty kibiców.Choćby dlatego,że jest to najmniejsza grupa na stadionie.

    P.S I zacznij używać słownika, skoro autokorekta na forum jest dla Ciebie niezrozumiała w swoim działaniu .. czy jednak na to też masz wje**ne?
    Oczywiście wy******Samo słowo autokorekta jak i piktogram są mi totalnie obce.

  29. Powrót do góry    #8756
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Waszym błędem jest przyjęcie tezy,ze to młyn bedzie miał najwięcej do powiedzenia w sprawie ewentualnego transferu i tylko osoby z tego środowiska będa na NIE.Moim zdaniem po tym co obserwuje choćby wśród znajomych w róznym wieku,zasiadąjace w różnych częściach stadionu i mające skrajnie różne podejście do kibicowania to poparcie dla Hampela rozkłada sie tak gdzieś pół na pół.W klubie pewnie o tym wiedzą i także biora to pod uwage,samym młynem nikt by sie nie przejmował gdyby Jarek miał ogromne poparcie wśród reszty kibiców.Choćby dlatego,że jest to najmniejsza grupa na stadionie.



    Oczywiście wy******Samo słowo autokorekta jak i piktogram są mi totalnie obce.
    Dokładnie. Jednak tutaj niektórzy są od początku anty sektor FAN więc im nie przemówisz do rozumu Pozdrawiam.

  30. Powrót do góry    #8757
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Leszczyńska Fabryka Pomp z Unią Leszno!

    http://info.ksul.pl/artykul/2460

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojciech.k za jego przydatny post!

    Dominik (24-10-2014)

  32. Powrót do góry    #8758
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomaszw1994 Zobacz posta
    Dokładnie. Jednak tutaj niektórzy są od początku anty sektor FAN więc im nie przemówisz do rozumu Pozdrawiam.
    Nie kolego... nie jestem ANTY FAN.....
    Ale co mam zrobić, skoro rok rocznie musicie strzelić jakiegoś "babola" ? Rozumiem, że sympatyzujesz z kibicami robiącymi oprawy, starającymi prowadzić doping i stąd Twoje stanowisko. Rozumiem i szanuję....
    Ty natomiast postaraj się zrozumieć, że na taki, a nie inny odbiór z mojej [piknika] strony zwyczajnie FANowcy sobie zapracowali... i niestety nie jest to tylko moje zdanie. Dla Ciebie się błaźnię, a dla innych piszę to co myślę.

    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Oczywiście wy******Samo słowo autokorekta jak i piktogram są mi totalnie obce.
    + Za poczucie humoru

  33. Powrót do góry    #8759
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojciech.k Zobacz posta
    Leszczyńska Fabryka Pomp z Unią Leszno!

    http://info.ksul.pl/artykul/2460
    Zobaczcie ile w Falubazie już konferencji by było:
    - LFP
    - Farm2Farm
    - Fermy Woźniak
    - Creaton

    Nie są to jakieś małe, lokalne firemki.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Dominik (24-10-2014), Raymond (24-10-2014)

  35. Powrót do góry    #8760
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Przedstawienie po fakcie. Super.

  36. Powrót do góry    #8761
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Przedstawienie po fakcie. Super.
    Cóż... marketin nigdy nie był najmocniejszą stroną naszego klubu i do tego jesteśmy chyba przyzwyczajeni
    Dobrze, że w ogóle jakaś wzmianka na ten temat ujrzała światło dzienne W przeszłości, to nawet i po fakcie nie było

    Tak czy siak idą do przodu- w przyszłym roku będzie lepiej i może nawet zdążą na czas

    pozdrawiam z Leszna

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Phenomenon (24-10-2014)

  38. Powrót do góry    #8762
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Zobaczcie ile w Falubazie już konferencji by było:
    - LFP
    - Farm2Farm
    - Fermy Woźniak
    - Creaton

    Nie są to jakieś małe, lokalne firemki.
    Zobaczcie jak ten medialny balonik Falubaz pękł co pozostało już nawet część kargulii ma dość tej medialnej napinki, tej polityki sukcesu

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Raymond (24-10-2014)

  40. Powrót do góry    #8763
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,235
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Zobaczcie ile w Falubazie już konferencji by było:
    - LFP
    - Farm2Farm
    - Fermy Woźniak
    - Creaton

    Nie są to jakieś małe, lokalne firemki.

    Jeszcze LOB można dodać...

    Fajnie, ze udało sie namówić do współpracy duże firmy z regionu. Cześć zupełnie nowych, część powróciła po latach... Oby na dłuzej...

    Jednak coś tu jest chyba nie tak jeśli pozyskanie tak dużego sponsora. Sponsora GŁÓWNEGO czyli firmy CREATON nie było nagłośnione...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  41. Powrót do góry    #8764
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Zobaczcie jak ten medialny balonik Falubaz pękł co pozostało już nawet część kargulii ma dość tej medialnej napinki, tej polityki sukcesu
    nie mów tak o prze-najmagiczniejszych!

    najodważniejszy sponsor to Creaton-pokryć kultowy tunel na leszczyńskim Smoku swoim wyborem to trzeba mieć jaja.
    jak na dachówkach narysować żużlowca (jak za dawnych lat)?

    Zmieniając temat transferowy - jaki widzicie podział sektorów w 2015? Moim zdaniem trzeba coś zrobić, aby zapełnić wiraż I i II (sektory A i B zwykle pełne). Kibic wchodzący od 17 stycznia (a taki zdecydowanie przeważa) nie może wejść na drugą stronę i dlatego brakuje tam trochę osób (czyt. jest nieproporcjonalnie na meczach ligowych-na turnieju Sqóry miejsca te były zajęte tak samo jak analogiczne na prostej przeciwległej). Prezes mówił, że po 15.10 w Klubie zabiorą się za bilety na karnety na '15.

    edit: a może iść za ciosem i miejsca numerowane na całym stadionie? jeśli marzymy o powrocie GP do Leszna, to nieuniknione. Numerki z krzesełek na przeciwległej prostej zostały wyjęte, a rok temu były.
    Ostatnio edytowane przez Raymond ; 24-10-2014 o 20:11
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  42. Powrót do góry    #8765
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Cóż... marketin nigdy nie był najmocniejszą stroną naszego klubu i do tego jesteśmy chyba przyzwyczajeni
    Dobrze, że w ogóle jakaś wzmianka na ten temat ujrzała światło dzienne W przeszłości, to nawet i po fakcie nie było

    Tak czy siak idą do przodu- w przyszłym roku będzie lepiej i może nawet zdążą na czas

    pozdrawiam z Leszna
    Można by sponsorów najlepszych zaskoczyć i przyjeżdża taki Prezes LOB na mecz a tu z 3 razy minutowe przedstawienie sponsora meczu...

  43. Powrót do góry    #8766
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

    Na finale bylo bardzo dobrze widac ze ilosc kibicow na przeciwleglej prostej byla zdecydowanie wieksza niz siedzisk i nikt mi nie wmowi ze to niemozliwe.
    Wystarczy zmniejszyc cene na wejsciu w 1 luk i na wyjsciu z 2 luku tak aby dla kilkudziesieciu osob z przeciwleglej prostej ceny na lukach staly sie bardziej atrakcyjne.

  44. Powrót do góry    #8767
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Odnośnie sektorów. Oczywiście oba wiraze powinny być tańsze niż sektory A czy B. Po drugie nie może być tak że parkuje samochód od 17 Stycznia i muszę zapierd.... na sektor A przez ZOO kilkaset dodatkowych metrów.

  45. Powrót do góry    #8768
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Po drugie nie może być tak że parkuje samochód od 17 Stycznia i muszę zapierd.... na sektor A przez ZOO kilkaset dodatkowych metrów.
    otóż to. tylko jaki pomysł, żeby to zmienić? Klub przed parkiem 1000-lecia postawił tablicę-kierunkowskaz do sektorów numerowanych, ale to nie rozwiązuje problemu.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  46. Powrót do góry    #8769
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    I tak to jest daleko. Przejście powinno być wokół stadionu.

  47. Powrót do góry    #8770
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Odnośnie sektorów. Oczywiście oba wiraze powinny być tańsze niż sektory A czy B. Po drugie nie może być tak że parkuje samochód od 17 Stycznia i muszę zapierd.... na sektor A przez ZOO kilkaset dodatkowych metrów.
    to idzie latwo rozwiazac.... parkuj od strzeleckiej i nie musisz napier.... na sektor a... i analogicznie odwrotnie.. proste?
    pyra

  48. Powrót do góry    #8771
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    to idzie latwo rozwiazac.... parkuj od strzeleckiej i nie musisz napier.... na sektor a... i analogicznie odwrotnie.. proste?
    Proste, ale glupie.
    To jak bede mieszkal na grunwaldzkiej a kupie bilet na prosta przy starcie to mi zaproponujesz abym sie przeprowadzil na strzelecka?

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    JODA (24-10-2014)

  50. Powrót do góry    #8772
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    W razie ewentualnego transferu Złotoustego oraz już teraz zauważalnymi w związku z tym krokiem podziałem wśród kibiców proponuję dzielić stadion nie ze względu na widok na tor, a bardziej w kontekście animozji do zawodników. i Tak
    - przeciwległa prosta będzie nosił dumną nazwę "gdzie się podziały parówki"
    - prosta startowa za to "dzik jest dziki dzik jest zły" a co wolą droższe parówki to niech płaca te 5 zł więcej za bilet
    - sektor fan - w sam raz pomiędzy tymi sektorami w końcu Ci nie lubią ani Dzika ani Parówek.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Phenomenon (24-10-2014)

  52. Powrót do góry    #8773
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Pomijając spekulacje transferowe ostatnio wzięło mnie na wspomnienia. Nie wiem czy "starsza młodzież" (czyt. po 30) pamięta nasze leszczyńskie gp tj turniej o puchar FSO? To były zawody na które klub zapraszał gwiazdy światowe (m.in.Nielsen, Gollob, Rickardsson, Jankowski) na które ludzie lubili przychodzić niczym ostatnie zawody Sqry. Takie zawody są potrzebne by odpocząć od ciągłych nerwów związanych z emocjami ligowymi, a cieszyć się tym sportem. Pije do tego by z tamtych lat powrócił inny turniej w którym też występowali znani zawodnicy a mianowicie mecz PÓŁNOC-POŁUDNIE LUB WSCHÓD-ZACHÓD. Sam Adam potwierdził nie dawno w wywiadzie że może takie zawody prowadzić co roku więc taki turniej mógłby się odbywać właśnie jak kiedyś co roku w innym mieście, a spokój i zabawa mogłaby przyciągnąć nowych kibiców. Mam na myśli zwłaszcza kluby z II czy I ligi gdzie dla nich zobaczyć KK, Hancocka czy Nikiego na żywo na stadionie to rzadkość a są to kluby naprawdę z dużych miast jak Opole, Łódź czy nawet Warszawa. Rozgrywanie takich meczy gdzie kibice decydują o składach obu ekip poprzez głosowanie, kiedyś w Tyg. Żuż., mogłoby na nowo przyciągnąć ludzi na stadiony. Dokonanie wyboru obsady zawodów przez tysiące kibiców w połączeniu z świetną zabawą na trybunach, czego byłem świadkiem 19,10, może spowodować, że nasz ukochany sport znowu się ożywi i stadiony ponownie się zapełnią nie tylko na meczach derbowych czy szlagierowych ale nawet na stadionach 2.ligowych. Kolejną zmianą w przyszłym sezonie powinno być powrócenie do starej prezentacji, czyli przemarszu wokół toru przez wszystkich zawodników. To są sportowcy a "taksówki" im nie są potrzebne Nie ukrywam że też bardzo mi się podoba rytuał przygotowania się zawodników do biegu przed parkiem maszyn, czyli na torze przy bramie. Są to dwie małe rzeczy które powodują że zawodnicy są bliżej kibiców i bardzie otwarci a nie zamknięci w przyczepce czy ścianach parkingu. Myślałem też byśmy też wytypowali swoje ulubione "7" z lat 70,80,90 i XXI w. Nie ukrywam że jest masa zawodników, których przez wiele lat każdy z nas wspierał i kibicował. Jako że nie chodziłem na speedway w latach 80. to moimi 7 na lata 90 i obecne byłyby (biorę pod uwagę tylko zawodników Unii ):
    90.
    1. Roman Jankowski
    2. Adrej Korolew
    3. Adaś Łabędzki
    4. Robert MIkołajczak
    5. Adaś Skórnicki
    6. Damian Baliński
    7. Andrzej Szymański
    XXI w
    1. Leigh Adams
    2. Rafał Dobrucki
    3. Krzysztof Kasprzak
    4. Przemek Pawlicki
    5. Jarosław Hampel
    6. Piotr Pawlicki
    7. Tobiasz Musielak
    Oczywiście nie powtarzałem nazwisk by uwzględnić jak najwięcej zawodników. Zachęcam innych do wspomnień i typów swoich 7. Zwłaszcza dotyczy to kibiców którzy mają typy na lata 80 i wcześniejsze.

  53. Powrót do góry    #8774
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Proste, ale glupie.
    To jak bede mieszkal na grunwaldzkiej a kupie bilet na prosta przy starcie to mi zaproponujesz abym sie przeprowadzil na strzelecka?
    boze facet!!!! mam nadzieje?! bo gadasz jak baba!!!! zloz wniosek do klubu o darmowy autobus z pod klaki schodowej do bramki wejsciowej!!!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 24-10-2014 o 21:28
    pyra

  54. Powrót do góry    #8775
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    407
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    otóż to. tylko jaki pomysł, żeby to zmienić? Klub przed parkiem 1000-lecia postawił tablicę-kierunkowskaz do sektorów numerowanych, ale to nie rozwiązuje problemu.
    Jest jedno rozwiązanie ludzie nauczą się nie łazić ani nie stać na koronie. Wtedy wydaje mi się, że mógł by wrócić stary system. Niestety jak wiemy jest to nie realne więc innego wyjścia nie ma.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •