Strona 31 z 35 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,395 z 1536

Wątek: Półfinał play-off, drugi mecz: Apator Toruń - Unia Tarnów (23 września) 17:30

  1. Powrót do góry    #1351
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Drewniany Leon dostał tor pod siebie i dzisiaj jest cichym bohaterem Jaskółek.
    Nie drewniany I nie cichym Jest absolutnym bohaterem dwumeczu. W obu pojedynkach najlepszy zawodnik Unii. Na tę chwilę, jedyny - nie licząc Vaculika - zawodnik tej drużyny w formie. W Szwecji to potwierdził i kto wie, co będzie w GPCH. Tam mu jednak powodzenia nie życzę, bo lepiej żeby weszli inni.

    Kowalik straszny błąd, primo. Jazda Przedpełskiego, NAWET jeśli faktycznie Kołdi kalkulowal (wątpliwe, Janowski mógł zmienić Jamroga z RZ) szokująca. Widać, że gdyby ten zawodnik posiadał zaplecze + cały sezon objeżdżono go zamiast KZ i ZC - może by coś z niego było. Co tu więcej gadać. Lepsi awansowali, finał zapowiada się ciekawie. Unia pod formą, Stal osłabiona. Zatem szanse wyrównane.

    Z Ryanem chyba byłby awans. Ale tego nie sprawdzimy. Wobec kontuzji w Falubazie brąz raczej pewny. Z perspektywy sezonu - i tak nieźle.

  2. Powrót do góry    #1352
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Nie mam żalu do nikogo... tylk znowu jak w latach ubiegłych ktoś był od nas bardziej cwany...
    Nie zawiedli mnie po raz kolejny nasi managerowie : robiąc zmianę za Sullivana w 2 biegu w ramach Z/Z wprowadzili Kamila zamiast Emila co uniemożliwiło temu ostatniemu mu 6 start.
    Jak zwykle brak ogarnięcia prostych tematów, ale lista płac w naszym klubie pewnie długa...
    Nie ma co się mazać , przełożyli się, odjechali i tyle .
    Gdyby był Ryan to by było gdyby i inny mecz....
    Trzeba odjechać cało do końca sezonu i powalczyć o ten brąz z Myszami.
    P.s ciekawe gdzie byłby Przedpełski gdyby cały sezon na zmianę z Pulczasami jeździłby pod nr 2,10, albo jako młodzieżowiec...
    Ostatnio edytowane przez T_rex ; 23-09-2012 o 20:37

  3. Powrót do góry    #1353
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    przepraszam ale jak pisałem że juz mecz wcześniej powinien puścić Przedpełskiego to dostałem po łbie że Kowalik to wielki rozwijający się menago.
    Jaki menago to każdy widzi.

    no ale cóż szkoda szkoda. jak co roku...
    byle teraz Warda nie wylali z wanną.

    Ryan do Anglii na podatki zarabiać.
    Za niego Emil lub Jarek.

    do składu seniorskiego Emila a na juniorce niech jeździ Kamil/Przedpełscy/Perełki

  4. Powrót do góry    #1354
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez T_rex Zobacz posta
    ciekawe gdzie byłby Przedpełski gdyby cały sezon na zmianę z Pulczasami jeździłby pod nr 2,10, albo jako młodzieżowiec...
    gdyby nie dostał sprzętu od Sullivana, tam gdzie Lampkowski, Pietrykowski i inni, w kolejce za Karolem czy innym Sałatką...

  5. Powrót do góry    #1355
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Jak nie lubię Miedziaka za jego jazdę wężykiem, to atak na Kołodzieja był czysty. Piękna odpowiedź Janusza w następnym biegu !

  6. Powrót do góry    #1356
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez T_rex Zobacz posta
    ..
    Nie zawiedli mnie po raz kolejny nasi managerowie : robiąc zmianę za Sullivana w 2 biegu w ramach Z/Z wprowadzili Kamila zamiast Emila co uniemożliwiło temu ostatniemu mu 6 start.
    ...
    Żeby tak Pulków pomylić przecież wystarczyło zamienić ich numerami i wszystko by grało. Długo się trzymaliście, niestety Ward nie udźwignął...
    Za rok nowa szansa na walkower w półfinale Play-Off. Jak to się mówi "do trzech razy sztuka" ... tylko po cholerę takie podejście...

    pzdr

  7. Powrót do góry    #1357
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2011
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Dobry wynik.
    Ważne że bidon nie pośmiga w Toruniu, bo lubi tu jechać, a drugi taki mecz w Tarnowie zardzewiałym nie wyjdzie.
    Tarnów mistrzem.
    Jeszcze sobie Władkowi na majstra poczekają. Za rok przy tym regulaminie będą słabsi.
    hehe! na prawdziwego Falubaza zawsze można liczyć. na temat meczu dwa słowa a cała tyrada o Stali ig: beka z was będzie zawsze i wszędzie!
    Unii gratuluję. Mecz podobał się, kibicowałem Apatorowi, który był bardzo zdeterminowany, to jednak Tarnów pięknie odnalazł się w końcówce. To co Przedpełski zrobił na Kołodzieju dla mnie akcja sezonu!

  8. Powrót do góry    #1358
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Mieliśy sporo szczęścia, że Sullivan nie mógł jechać. Tak jak większość przypuszczała, Toruń był zdecydowanie groźniejszym rywalem w play-off niż byłoby Leszno i nie dziwię się, że Cieślak robił wszystko co w Jego mocy, by to Leszno awansowało do czwórki.
    Finał z Gorzowem będzie jeszcze bardziej trudny biorąc pod uwagę fakt, że nie jesteśmy w najwyższej formie. Faworytem jest Gorzów i kto wie, czy wszystkiego nie pozamiata już w pierwszym meczu.

  9. Powrót do góry    #1359
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka...
    Był skład jaki był i wszyscy o tym wiedzieli, także pisanie że gdyby Ryan był.....
    Znowu przespane (mało wody lane na tor) ostatnie pięć wyścigów. Który to już raz?
    Swego czasu gośćie na MA jechali dobrze do ok. 10 biegu. Potem z reguły nie wiedzieli jak się spasować i był oklep. Teraz jest odwrotnie - słabe to trochę.
    Kolejny kwiatek - tylko 5 startów Emila
    Na koniec zostawię deser - Przedpełski - wyglądał lepiej na tym motocyklu niż....
    Darcy zawalił nam mecz. Spieprz..ł do kwadratu - jeździł po tej MA gorzej niż Pulczasy, wybiera złe ściezki, był wolny jak za jego najgorszych czasów Nie wiem czy to kwestia motocykli czy jakiegoś kabla po tej kontuzji. Buszmen - choćbyś nie wiem jak zaklinał - to jest prawdą, że przyjechał drewniany Leoś i porozstawiał naszych po kątach, a Darcy'ego wręcz ośmieszył. Duny naprawdę w tym roku biorą jakiś DABL BLAST i RAKET FJUL od Roberta.
    Najsmutniejsze jest to że była szansa ograć kolosa na glinianych nogach nawet w takim zestawieniu (co uznawałem przed meczem za jakąś opowieść z bajki) a tak okazało się, że to my jesteśmy poprostu za słabi...
    Dobrze, że były fajne zawody i tanio skóry nie sprzedaliśmy. Dla całego teamu z mojej strony podziękowania.


    PS: Przyśpiewek to nawet nie zamioerzam komentować. Dno i kilo mułu.
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 23-09-2012 o 20:54

  10. Powrót do góry    #1360
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez tatek Zobacz posta
    hehe! na prawdziwego Falubaza zawsze można liczyć. na temat meczu dwa słowa a cała tyrada o Stali ig: beka z was będzie zawsze i wszędzie!
    Unii gratuluję. Mecz podobał się, kibicowałem Apatorowi, który był bardzo zdeterminowany, to jednak Tarnów pięknie odnalazł się w końcówce. To co Przedpełski zrobił na Kołodzieju dla mnie akcja sezonu!

    ja Ciebie też
    bez przesady z tą akcją sezonu

  11. Powrót do góry    #1361
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Tydzień temu chciałem, aby Apator pogonił Tarnów. Później w dniu meczu Hancock pokazał jaki ma stosunek do polskiej ligi, a Torunianom wyłączyło się myślenie

    Tarnów był faworytem, ale Toruń odpadł na własne życzenie. Sytuacja z zeszłego tygodnia znana. Toruń wolał zgarnąc walkower niż poświęcić 2 minuty na liczenie KSM i odprawienie Tarnowa na torze.
    Dzisiaj wydawało się, że niemożliwe stanie się faktem, jednak Apator zawalił temat i to w wielu miejscach. Bezsensowne zachowanie Pulczyńskiego i jego wykluczenie. Z 3:3,a kto wie czy nie byłoby lepiej, zrobiło się 1:5.
    Emil startował tylko 5 razy. Zawalone biegi przed nominowanymi. Bardzo słaba postawa Warda. Mieli dzisiaj Tarnów na widelcu, na własne życzenie nie awansowali.

  12. Powrót do góry    #1362
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    PS: Przyśpiewek to nawet nie zamioerzam komentować. Dno i kilo mułu.
    Jeśli ktoś miał wątpliwości to ma dowód, że tę hołotę z sektora wydzielonego należy pozbawić uprawnień. Ich miejsca oddać normalnym kibicom. Taka żenada.
    No i ciekawe jak ich teraz wytłumaczy Stefan?

  13. Powrót do góry    #1363
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2011
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    bez przesady z tą akcją sezonu
    chodzi mi bardziej o to, kto kogo robił. Kołodziej głowa do tyłu a z drugiej Przedpełski robi go jak amatora!

  14. Powrót do góry    #1364
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Wydaje mi się, że nawet w TV mówili, że dzisiaj w meczu jeździły jakieś Azoty z Tauronem
    To masz w końcu dowód na to, że tv kłamie

  15. Powrót do góry    #1365
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Dzisiaj wydawało się, że niemożliwe stanie się faktem, jednak Apator zawalił temat i to w wielu miejscach. Bezsensowne zachowanie Pulczyńskiego i jego wykluczenie. Z 3:3,a kto wie czy nie byłoby lepiej, zrobiło się 1:5.
    Emil startował tylko 5 razy. Zawalone biegi przed nominowanymi. Bardzo słaba postawa Warda. Mieli dzisiaj Tarnów na widelcu, na własne życzenie nie awansowali.
    100% racji - tyle że Pulczas był za bardzo podniecony całą tą sytuacją i chciał pokazać jakie ma j...a
    Trzeba też dodać źle rozegrany chyba 12 bieg przez Miedziaka, gdzie wystartował najlepiej i...zaczął jeździć po płocie.

  16. Powrót do góry    #1366
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Gratki dla Unii... trzepnęliście nas w końcówce koncertowo.

    Zastanawia mnie dlaczego niemal zawsze po 10 biegu tracimy przewagę własnego toru i rywale odrabiają straty. Ktoś to ogarnia?

    Kolegom od "Ward musi być" wspomnę, że mój przedsezonowy skład z Kołodziejem zamiast DW dziś by awansował

    Kolegom od wniosków, że nasi juniorzy nic nie jeżdżą bo są ciency i dlatego nie ma sensu ich wystawiać przypomnę, że twierdziłem, że jeżdżą jak kaleki bo nie mają sprzętu. PP dziś pokazał, że zadziorność, sylwetka, wszystko co trzeba ma, o ile ma pod zadkiem dobry motor.

    Tak na szybko przewertowałem temat i tak a propos dopingu. Doping był u nas super, większość stadionu dopingowała. Owszem, pojawiły się joby na Unię, ale było ich mało i za każdym razem były reakcją na "Apator wibrator" o którym jakoś nie wspomnieliście czepiając się naszej publiki. No chyba, że mikrofonów tam ni mo...

    Akcja Kamila głupawa, niczym Damian Baliński, wywoził się jak idiota na Madsena. Miedziak też nieco przesadził, miał szczęście, że był nieco bardziej z przodu.

    Miras całkiem dobrze rozegrał ten mecz. Mam nadzieję, że go nie wywalą.

    Warda pożegnam bez żalu. Miał czas okazję się do meczu przygotować, a motorki Ryana, jak widział, że nie da na swoich rady, powinny być mu podstawione od 1 biegu...

    Brak czytania własnego toru i Ward to przyczyny naszego odpadnięcia. Nawet bez Ryana powinniśmy to wygrać.

    Teraz trzeba kibicować Unii, co by pyknęła Stal i jej tor korridę
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  17. Powrót do góry    #1367
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Miedziński zrobił swoje, miał przywozić z Holderem 5-1 i tak było. Pisałem wcześniej, że bez Ryana będzie ciężko wygrać ale nie spodziewałem się takiego rozwoju sytuacji. Zabrakło zimnej krwi zawodnikom i "trenejrowi".

  18. Powrót do góry    #1368
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez creed Zobacz posta
    Finał z Gorzowem będzie jeszcze bardziej trudny biorąc pod uwagę fakt, że nie jesteśmy w najwyższej formie. Faworytem jest Gorzów i kto wie, czy wszystkiego nie pozamiata już w pierwszym meczu.
    Moim zdaniem jednak brak Zmarzlika zrównuje szanse. Znaków zapytania jest sporo: począwszy od fizycznej i mentalnej formy jeźdćów z GP: Golloba , Hancocka i Janowskiego przez dyspozycję naszego kontuzjowanego Słowaka aż po zdolność naszych do dopasowania się do gorzowskiej nawierzchni (mam nadzieję, że nie będzie wilczych dołów).

    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    PS: Przyśpiewek to nawet nie zamioerzam komentować. Dno i kilo mułu.
    No nie bulwersuj się tak, oni po prostu mają specyficzne poczucie humoru

  19. Powrót do góry    #1369
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Endriu - sam żeś wykrakał. Warda wywalisz jak będziesz prezesem

    Sorel - nie fikaj - ze strony tarnowskiej było podobne "poczucie humoru"
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 23-09-2012 o 21:11

  20. Powrót do góry    #1370
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Niech mi to ktoś wytłumaczy z ekipy toruńskiej.. Skoro tu na forum jest zdrowa i rozsądna rozmowa to, czemu na Waszym stadionie jest taka beznadziejna atmosfera.. amatorszczyzna względem kibiców z Tarnowa? To samo było dwa tygodnie temu u nas.. Porażka z takim zachowaniem..

    yO!

  21. Powrót do góry    #1371
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez tatek Zobacz posta
    chodzi mi bardziej o to, kto kogo robił. Kołodziej głowa do tyłu a z drugiej Przedpełski robi go jak amatora!
    Kołodziej co najmniej w 3 biegach tak się rozglądał;
    jak już miałbym szukać coś pod akcję sezonu z tego meczu to atak Miedziaka z 4 na 2 miejsce

  22. Powrót do góry    #1372
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Tak na szybko przewertowałem temat i tak a propos dopingu. Doping był u nas super, większość stadionu dopingowała. Owszem, pojawiły się joby na Unię, ale było ich mało i za każdym razem były reakcją na "Apator wibrator" o którym jakoś nie wspomnieliście czepiając się naszej publiki. No chyba, że mikrofonów tam ni mo...
    Chociaż jeden obiektywny. Ja siedziałem kawałek od młyna, ale z tego co zauważyłem to dzisiaj nie było osoby, która zawsze prowadzi u nas doping, więc do mikrofonu próbowali się dorwać wszyscy po trochu, a bluzgi były tylko wtedy gdy w swoich rękach dzierżył go pewien łysek stojący pod podestem, albo gdy Unia zaczynała prowokować. W momencie, w którym mikrofon przejął Wasyl sytuacja się unormowała.

    Co do meczu, to brawa dla naszych za walkę. Awansować bez Ryana było praktycznie zadaniem niemożliwym, a oni mimo to dzielnie stawiali opór.

  23. Powrót do góry    #1373
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Toruń i tak daleko zaszedł, prawdę mówiąc za daleko. Gdyby nie kontuzje rywali, juz dawno byliby na wczasach.Sezon możecie uznać za udana, nawet jak medalu nie zdobędziecie. Chociaż przy osłabieniu Falubazu będzie to trudne.

  24. Powrót do góry    #1374
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka...
    Był skład jaki był i wszyscy o tym wiedzieli, także pisanie że gdyby Ryan był.....
    Znowu przespane (mało wody lane na tor) ostatnie pięć wyścigów. Który to już raz?
    Swego czasu gośćie na MA jechali dobrze do ok. 10 biegu. Potem z reguły nie wiedzieli jak się spasować i był oklep. Teraz jest odwrotnie - słabe to trochę.
    Kolejny kwiatek - tylko 5 startów Emila
    Na koniec zostawię deser - Przedpełski - wyglądał lepiej na tym motocyklu niż....
    Darcy zawalił nam mecz. Spieprz..ł do kwadratu - jeździł po tej MA gorzej niż Pulczasy, wybiera złe ściezki, był wolny jak za jego najgorszych czasów Nie wiem czy to kwestia motocykli czy jakiegoś kabla po tej kontuzji. Buszmen - choćbyś nie wiem jak zaklinał - to jest prawdą, że przyjechał drewniany Leoś i porozstawiał naszych po kątach, a Darcy'ego wręcz ośmieszył. Duny naprawdę w tym roku biorą jakiś DABL BLAST i RAKET FJUL od Roberta.
    Najsmutniejsze jest to że była szansa ograć kolosa na glinianych nogach nawet w takim zestawieniu (co uznawałem przed meczem za jakąś opowieść z bajki) a tak okazało się, że to my jesteśmy poprostu za słabi...
    Dobrze, że były fajne zawody i tanio skóry nie sprzedaliśmy. Dla całego teamu z mojej strony podziękowania.


    PS: Przyśpiewek to nawet nie zamioerzam komentować. Dno i kilo mułu.

    Dlaczego tak piszesz ,że " była szansa odprawić kolosa na glinianych nogach"? nasza druzyna zbudowana jest całkiem sensownie( oprócz gomolskiego-kasa poszła w błoto) klub wychodzi na prostą po tych debilach z zeszłego sezonu a co najważniejsze mamy za sponsora potentata na rynku chemicznym w europie!!!jak dla ciebie Azoty Tarnów sponsorujące Unię Tarnów to kolos na glinianych nogach to ja ci gratuluję wiedzy! wystarczy ich dobra wola aby walczyć co rok o medale!Ale niestety tam u "góry" robicie wszystko aby nas udupić przy zielonym stoliku ( durne przepisy,obniżanie ksm-u itp) to jest wycelowane właśnie w nasz klub z zawiści i zazdrości ,że mamy takiego sponsora! nawet nie zaprzeczaj ,że jest inaczej.dziękuję.
    ps. Unia do boju! aha stępniewski nie zapomnij zadzwonić do hancocka hahahaha ,ale tym razem z gratulacjami! magiczny zegareczek miałeś dziś?hahaha

  25. Powrót do góry    #1375
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grzeniek Zobacz posta
    Niech mi to ktoś wytłumaczy z ekipy toruńskiej.. Skoro tu na forum jest zdrowa i rozsądna rozmowa to, czemu na Waszym stadionie jest taka beznadziejna atmosfera.. amatorszczyzna względem kibiców z Tarnowa? To samo było dwa tygodnie temu u nas.. Porażka z takim zachowaniem..
    yO!
    Bardzo chciałbym umieć Tobie wytłumaczyć to w logiczny sposób i bardzo chciałbym potrafić usprawiedliwić tę chołotę z Toruniu ale niestety nie da rady. Już przed meczem w ogródku popijając piwo zmuszony byłem wysłuchiwać od nich przyśpiewek w stylu "Unia, Unia zwal se ....". Pozostaje mi tylko przeprosić za nich i się wstydzić w nadziei, że może kiedyś wymrą na jakąś zarazę.

  26. Powrót do góry    #1376
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Darżynkiewicz raz jeszcze...

    http://sport.tvp.pl/zuzel/enea-ekstr...finale/8603253

    02:15
    "Unia Tarnów jedzie... przepraszam... Azoty Tauron Tarnów"

    On dostaje jakieś kary finansowe za używanie tradycyjnych nazw klubów czy co??

  27. Powrót do góry    #1377
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Bardzo chciałbym umieć Tobie wytłumaczyć to w logiczny sposób i bardzo chciałbym potrafić usprawiedliwić tę chołotę z Toruniu ale niestety nie da rady. Już przed meczem w ogródku popijając piwo zmuszony byłem wysłuchiwać od nich przyśpiewek w stylu "Unia, Unia zwal se ....". Pozostaje mi tylko przeprosić za nich i się wstydzić w nadziei, że może kiedyś wymrą na jakąś zarazę.
    Rozumiem, że "Apator Wibrator", "Cześć cześć cześć, Tarnów żegna wieś" i innych tego typu uprzejmości już nie słyszałeś ?

  28. Powrót do góry    #1378
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Bardzo chciałbym umieć Tobie wytłumaczyć to w logiczny sposób i bardzo chciałbym potrafić usprawiedliwić tę chołotę z Toruniu ale niestety nie da rady. Już przed meczem w ogródku popijając piwo zmuszony byłem wysłuchiwać od nich przyśpiewek w stylu "Unia, Unia zwal se ....". Pozostaje mi tylko przeprosić za nich i się wstydzić w nadziei, że może kiedyś wymrą na jakąś zarazę.
    Za co Ty kurde przepraszasz. Już nie bądź taki szlachetny do wyrzygania. Na każdym stadionie są debile, którzy sobie bluzgają. 95% czasu był u nas *****isty doping, do którego w dodatku stadion pełen pikników się włączał. To, że od czasu do czasu ktoś wrzasnął Unia Unia zwal se kunia, czy Apator wibrator, to ma być przeważający obraz trybun? No litości. I wielkie oburzenie, jakby gdzie indziej to Wersal był.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  29. Powrót do góry    #1379
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Toruń i tak daleko zaszedł, prawdę mówiąc za daleko. Gdyby nie kontuzje rywali, juz dawno byliby na wczasach.Sezon możecie uznać za udana, nawet jak medalu nie zdobędziecie. Chociaż przy osłabieniu Falubazu będzie to trudne.
    I tu właściwie nic dodać nic ująć. Stąd są i tacy wśród torunian jak ja, którzy wrócili z tego meczu w 100% zadowoleni, bo meczyk był przedni, a szanse na brąz ciągle pozostają. Czyli już mamy więcej niż się spodziewałem.

  30. Powrót do góry    #1380
    Początkujący
    Dołączył
    30-08-2009
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Emil nie mógł jechać 6 razy, ponieważ w drugim biegu za Sullivana z zz pojechał Kamil,błąd Kowalika.

  31. Powrót do góry    #1381
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Egzekutor - pisząc o kolosie nie miałem na myśli klubu, ale potencjał zawodników Unii. Niby dream team, a tak naprawdę Unia w tej rywalizacji pokazała, że była do ogrania przez półśmieszny skład bez lidera Nic ponad to. Reszta Twojego oburzenia zupełnie niepotrzebna

  32. Powrót do góry    #1382
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Dlaczego w 2 biegu Emil Pulczynski nie pojechal jako ZZ. Niby jeden bieg ale Kowalik tego nie ogarnal

  33. Powrót do góry    #1383
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Bardzo chciałbym umieć Tobie wytłumaczyć to w logiczny sposób i bardzo chciałbym potrafić usprawiedliwić tę chołotę z Toruniu ale niestety nie da rady. Już przed meczem w ogródku popijając piwo zmuszony byłem wysłuchiwać od nich przyśpiewek w stylu "Unia, Unia zwal se ....". Pozostaje mi tylko przeprosić za nich i się wstydzić w nadziei, że może kiedyś wymrą na jakąś zarazę.

    Ja wiem, że wszędzie są czubki.. Może nasze kluby nie przepadają za sobą, ale jakoś o Toruniu i Apatorze wielu kibiców z Tarnowa ma jak najlepsze zdanie a tu taka siara..

    A co do meczu.. bohaterem Leon MADSEN! Gość zrobił robotę a o niego najbardziej się dzisiaj obawiałem.. Brawo za przygotowanie toru! Nasi rozgryźli go pod koniec zawodów i to przeważyło o awansie Jaskółek..

    yO!

  34. Powrót do góry    #1384
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grzeniek Zobacz posta
    Ja wiem, że wszędzie są czubki.. Może nasze kluby nie przepadają za sobą, ale jakoś o Toruniu i Apatorze wielu kibiców z Tarnowa ma jak najlepsze zdanie a tu taka siara..
    Siara jak siara. Apator wibrator intonowane jeszcze przed meczem raczej nie świadczy o Waszym sektorze lepiej Więc nie wiem po co jakieś rzadkie joby tak nam wytykasz. Coś tam w tv usłyszałeś i wydaje Ci się, że wiesz jak było na meczu.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  35. Powrót do góry    #1385
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Egzekutor - pisząc o kolosie nie miałem na myśli klubu, ale potencjał zawodników Unii. Niby dream team, a tak naprawdę Unia w tej rywalizacji pokazała, że była do ogrania przez półśmieszny skład bez lidera Nic ponad to. Reszta Twojego oburzenia zupełnie niepotrzebna
    nie opowiadaj bo wasza drużyna też ma/miała potencjał! ward,holder, miedzinski,pulczyńscy no i sully-dziś nieobecny.macie tylko jedna dziure w składzie(ząbik,czerwinski czy przedpełski) a my ? jaki dream-team? kto? jamróg?gomóła?lampart?madsen-uważany przez innych kibiców za drewnianego?dziadzia jankes?chimeryczny imśj?to jest sklad marzeń? niczym nam nie ustępowaliście w tym dwu-meczu!spotkały się wyrównane druzyny a tylko 1 mogła awansować...

  36. Powrót do góry    #1386
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Siara jak siara. Apator wibrator intonowane jeszcze przed meczem raczej nie świadczy o Waszym sektorze lepiej Więc nie wiem po co jakieś rzadkie joby tak nam wytykasz. Coś tam w tv usłyszałeś i wydaje Ci się, że wiesz jak było na meczu.
    Owszem mecz oglądałem w tv.. Niestety nie mogłem pojechać tym razem na wyjazd.. Dało się solidnie słyszeć akurat wszystko, co „najlepsze” z Waszej strony, więc tak to atakuje..

    yO!

  37. Powrót do góry    #1387
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grzeniek Zobacz posta
    Owszem mecz oglądałem w tv.. Niestety nie mogłem pojechać tym razem na wyjazd.. Dało się solidnie słyszeć akurat wszystko, co „najlepsze” z Waszej strony, więc tak to atakuje..

    yO!
    NO to jak byłeś tydzień temu, to Apator wibrator już powinieneś znać doskonale
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  38. Powrót do góry    #1388
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Za co Ty kurde przepraszasz. Już nie bądź taki szlachetny do wyrzygania. Na każdym stadionie są debile, którzy sobie bluzgają. 95% czasu był u nas *****isty doping, do którego w dodatku stadion pełen pikników się włączał. To, że od czasu do czasu ktoś wrzasnął Unia Unia zwal se kunia, czy Apator wibrator, to ma być przeważający obraz trybun? No litości. I wielkie oburzenie, jakby gdzie indziej to Wersal był.
    Alien
    więc zamiast ich usprawiedliwiać może chociaż tu na forum warto takie zachowanie potępić i napiętnować. Sam byłeś w ogródku więc widziałeś co się działo. Chcemy coś zmienić na stadionach to zacznijmy od siebie.
    Ja w każdym razie z pewnością już nic więcej do ich puszki nie wrzucę i nie mam zamiaru się w żaden sposób z nimi utożsamiać. Nie chce również usprawiedliwiać tego, że wszędzie jest tak samo, bo to droga donikąd. To może już lepiej jak wcale nie będzie dopingu.

  39. Powrót do góry    #1389
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Howard: w ogródku paru podpitych gości coś tam sobie intonowało. Na trybunach może kilkudziesięciu kibiców z Torunia bluzgało się z tarnowianami po ich przyśpiewkach o wibratorach etc. Młyn parę razy bluzgnął na Tarnów i Cieślaka. Ale to wszystko był margines. Dziś doping był całościowy fantastyczny z dużym udziałem reszty publiki. Akurat dziś, szczególnie po poprzedniej niedzieli, jest za co naszych pochwalić.

    Po Twoich postach, to ja się chyba powinienem czuć jak na jakimś meczu piłkarskim.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  40. Powrót do góry    #1390
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    alien może byłeś na innym meczu?
    Niebawem na TVP Sport będzie powtórka (23.00) to sobie zerknij i posłuchaj.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-09-2012 o 21:55
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  41. Powrót do góry    #1391
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Howard
    To nie wrzucaj i tyle. Narzekasz na kibiców Torunia ale gdy inni sa gorsi to nic nie mówisz. Mało tego wyzwałeś od bydlaków wszystkich co byli w Tarnowie. Ubliżasz tym co wierza w swoją drużynę. Kim ty jesteś ze takie sobie prawa nadałeś?

  42. Powrót do góry    #1392
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
    Znaków zapytania jest sporo: począwszy od fizycznej i mentalnej formy jeźdćów z GP: Golloba , Hancocka i Janowskiego przez dyspozycję naszego kontuzjowanego Słowaka aż po zdolność naszych do dopasowania się do gorzowskiej nawierzchni (mam nadzieję, że nie będzie wilczych dołów)
    będą:tongue-new::tongue-new:

  43. Powrót do góry    #1393
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    alien może byłeś na innym meczu?
    Niebawem na TVP Sport będzie powtórka (23.00) to sobie zerknij i posłuchaj.
    Wystarczy mi, że byłem na meczu i słyszałem wszystko, a nie tylko fragmenty wyłapane przez TVP.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  44. Powrót do góry    #1394
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Ja siedziałam blisko klatki i potwierdzam to co pisze Alien. Goście kibicowali swoim ładnie ale w przerwach pomiędzy tym ładnie często gęsto za ładnie nie było, więc przestańcie już może licytować kto jest świętszy od papieża.

  45. Powrót do góry    #1395
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 73 w 36 postach
    Podstawowym błędem było to, że Kowalik wystawił z ZZ-tki Kamila, który w młodzieżowym biegu był ostatni, a nie Emila, który wygrał ten bieg. Kompletnie niezrozumiała decyzja Mirosława Kowalika, który udowodnił, że menadżerem to on nie powinien być. O czym on wtedy myślał i jak można dać 6 biegów słabszemu zawodnikowi kosztem lepszego, który nie tylko jest lepszy ogólnie, ale udowodnił to w biegu młodzieżowym, gdzie Emil był znacznie lepszy od Kamila. Rozumiem gdyby przyjechali na 3:3, a Janowski by wygrał, to wtedy jeszcze Kamil mógłby jechać, ale skoro przyjeżdża ostatni do mety, a Emil wygrywa bieg, to jak można dać z ZZ-tki Kamila?!

Strona 31 z 35 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •