Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 240

Wątek: XI kolejka Ekstraligi: Falubaz Zielona Góra vs Stal Gorzów 28.07.2019 godz. 19.30

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    tu nie ma nic dziwnego. szkoda tylko że oceniasz po plebejsku mecz po wyniku a nie tym co faktycznie działo się na torze. mówiono ze w Gorzowie nie jest tak źle z kasą a okazało się ze jest dramat i stąd mamy taki a nie inny wynik. Gorzów z kasą spokojnie by wygrał pominę dramat w postaci braku podstawowego zawodnika. przyjedzie sparta i zwyczajnie was zleje. ba mało tego w PO zrobi to drugi raz bo dla Sparty jesteście ciency jak wino z grunbergu . oczywiście będę Spartę wspomagał z trybun przycmentarnego stadionu z ul. wroclawskiej
    Odnosiłem się do tego, że przed meczem typujesz wygraną Stali, a po meczu gdzie Falubaz gromi Stal piszesz, ze Falubaz taki cienki.
    Wynik spowodowany jest cienizną w kasie Stali, a jakby sakwa była pełna to by już wygrali?
    Nawet z Thomsenem raczej by tu nie zagrozili Falubazowi.

    A dla Sparty to wszyscy sa ciency, idziecie po miszcza.
    Zlejecie wszystkich w PO po dwa razy i korona wasza.

    Tylko jak już się obudzisz z tego swojego snu, to zamiast korony będzie szarfa moralnego miszcza DMP.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    czytaj uważnie co napisałem i się nie wyglupiaj jak po tanim winie.
    Ps. Leszno jest dużo silniejsze od sparty.

  3. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    czy troglodyci bez mózgów krzyczeli do Petera wy...laj jak wstał???
    A gdzieś ty to słyszał ?

    Krzyczeli Peter Kildemand.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,486
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 967 w 596 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A gdzieś ty to słyszał ?

    Krzyczeli Peter Kildemand.
    No, chyba że "wypyerdalaj" to po duńsku Peter Kildemand, ale nie wydaje mi się

  5. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    No, chyba że "wypyerdalaj" to po duńsku Peter Kildemand, ale nie wydaje mi się
    A byleś na stadionie ?

    Co prawda siedziałem na II łuku, ale słyszałem wyraźnie "Piter Kildemand" a nie słyszałem żadnego "Peter wypyerdalay"
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #186
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A byleś na stadionie ?

    Co prawda siedziałem na II łuku, ale słyszałem wyraźnie "Piter Kildemand" a nie słyszałem żadnego "Peter wypyerdalay"
    Bez "Peter"...

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mario wyraźnie było słychać co krzyczeli. Nawet komentatorzy obecni na stadionie byli zniesmaczeni.
    Nie da się tego obronić tak naprawdę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Bez "Peter"...
    Nieważne, jak Pająk wpadł pod dmuchawca to darli się "Peter Kildemand". Nie słyszałem aby krzyczeli "wypyerdalay".

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mario wyraźnie było słychać co krzyczeli. Nawet komentatorzy obecni na stadionie byli zniesmaczeni.
    Nie da się tego obronić tak naprawdę.
    Ale w którym momencie tak krzyczeli ? Nie mam zamiaru nikogo bronić. Ale będąc na stadionie słyszałem okrzyk "Peter Kildemand" jak ten wpadł pod dmuchawca. Niech się ktoś wypowie z tych co siedzieli na trybunie "K".
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wrzuć sobie powtórkę. Najbardziej słyszalne było jak go podnosili w kilka osób.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nieważne, jak Pająk wpadł pod dmuchawca to darli się "Peter Kildemand". Nie słyszałem aby krzyczeli "wypyerdalay".



    Ale w którym momencie tak krzyczeli ? Nie mam zamiaru nikogo bronić. Ale będąc na stadionie słyszałem okrzyk "Peter Kildemand" jak ten wpadł pod dmuchawca. Niech się ktoś wypowie z tych co siedzieli na trybunie "K".
    Jak się podnosił spod dmuchawca to go żegnali staropolskim pożegnaniem „wypyerdalaj”.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  11. Powrót do góry    #191
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,486
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 967 w 596 postach
    Mario, oczywiście że byłem i tak jak Ty, zasiadam na 2 łuku Tego nie dało się nie usłyszeć. No chyba że ma się słuchawki z muzą na uszach albo jest się przygłuchym emerytem...

  12. Powrót do góry    #192
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Jasne, że krzyczeli wyp... ale obrońcy trybuny K pewnie zaraz powiedzą, że chodziło im o to, żeby szybko wyszedł spod dmuchańca, aby broń Boże nie stało mu się tam nic złego.
    Cieszy, że znaczna część stadionu zachowała się w porządku skandując nazwisko Petera i bijąc mu brawo.

  13. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Mario, oczywiście że byłem i tak jak Ty, zasiadam na 2 łuku Tego nie dało się nie usłyszeć. No chyba że ma się słuchawki z muzą na uszach albo jest się przygłuchym emerytem...
    A jak sie darli :"Peter Kildemand" to słyszałeś ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    To nie jest wątek klubowy staleczki ale tam problemem to jest ten nieszczęsny Chomski jakiś bożyszcze Komarnickiego i Zmora który od pewnego czasu zaczął dyndać na jego sznurku.Być może chodzi o sponsorów a Władek na pewno ma duże plecy u wielu towarzyszy w mieście. Paluch teraz tylko sobie spokojnie żuje gumę ale w podświadomości myśli se...no za mnie to było rodeo a teraz czuć rdzą i nic więcej
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  15. Powrót do góry    #195
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,486
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 967 w 596 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jak sie darli :"Peter Kildemand" to słyszałeś ?
    Oczywiście, choć "wy-pier-dalaj" bardziej zwraca uwagę.

  16. Powrót do góry    #196
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2017
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 44 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A gdzieś ty to słyszał ?

    Krzyczeli Peter Kildemand.
    Byłem dzisiaj w ZG, siedziałem na przeciwko startu i było słychać soczyste 'wypier...'. Co do samego meczu to obiektywnym kibicom mógł się podobać. Było trochę mijanek i walki na torze. W Stali Zmarzlik i długo nic, niestety tak to wygląda na dzień dzisiejszy. KK jest już w innym klubie, Woźniak chyba nadal najczęściej mijany zawodnik ekstraligi, a karczmarza czeka los cyfera co najwyżej.

  17. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jak sie darli :"Peter Kildemand" to słyszałeś ?
    Mario bez wątpienia Kildemand został "czule" pozdrowiony, a Twoje omamy słuchowe nic nie zmienią
    Tylko Falubaz

  18. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Będziemy przez następne 4 strony tłumaczyć Mario ze jednak krzyczeli to co krzyczeli. Zaczyna to być dziwne.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #199
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A byleś na stadionie ?

    Co prawda siedziałem na II łuku, ale słyszałem wyraźnie "Piter Kildemand" a nie słyszałem żadnego "Peter wypyerdalay"
    Oczywiście że tylko jak wstał krzyczeli wypyerdalaj. Zresztą naobrazali Zmarzlika na obchodzie toru i za każdym razem jak się dało. Zmienili przyśpiewkę na jesteśmy tu by jyebac Ci alle Allo stal ty kurywo.
    Żenujące są dzieci. Siedzą pokazują faki jak przechodzą gorzowiacy a rodzice nie reagują. Musimy się dużo nauczyć .
    Trzeba wiedzieć że stal jest nam potrzebna jak tlen a my im. Nakręcamy wzajemnie koniunkturę na żużel w lubuskiem.
    Przed jednym z GP w Warszawie jadłem kolację w jednej restauracji z Bartkiem i podszedłem. Przedstawiłem się i zaprosił mnie do stołu gdzie siedział z dwoma swoimi mechanikami. To przemiły gość. Po dwudziestu minutach rozmowy jak dostali jedzenie powiedzialem zmykam nie będę wam przeszkadzał , na co Bartek powiedział nie przeszkadzasz ani trochę. Czuć od niego było wielki respekt do Patryka wręcz sympatię . I na każdym kroku powtarzał że walczy o wynik ale jak mu się nie udaje to LUBUSKIE MA RZĄDZIĆ i on nie żartował czuć od niego że bardzo lubi i szanuje naszego Duzzersa. Zresztą chyba że wzajemnością.
    Bartek ma kompleks Dudka ma problem z wygrywaniem z nim biegów. Dudek jest jednym z niewielu zawodników który ma korzystna statystykę w bezpośrednich starciach ze Zmarzlikiem. Klasę zawodnika poznaje się po tym że umie to docenić a ja wiem że Bartek bardzo to docenia .
    Falubaz to MAGIA!!!

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Jacazg za jego przydatny post!

    MoherPower (29-07-2019), dillinger (29-07-2019)

  21. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Widac,ze rady dobrego wujka u zaslanianiu uszu jak padaja brzydkie wyrazy to nie tylko filmowa fikcja Barei.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-07-2019 o 07:30
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Oczywiście że tylko jak wstał krzyczeli wypyerdalaj. Zresztą naobrazali Zmarzlika na obchodzie toru i za każdym razem jak się dało. Zmienili przyśpiewkę na jesteśmy tu by jyebac Ci alle Allo stal ty kurywo.
    Żenujące są dzieci. Siedzą pokazują faki jak przechodzą gorzowiacy a rodzice nie reagują. Musimy się dużo nauczyć .
    Trzeba wiedzieć że stal jest nam potrzebna jak tlen a my im. Nakręcamy wzajemnie koniunkturę na żużel w lubuskiem.
    Nie wspomne o spiewaniu o Katarzynie po meczu.
    Tylko Falubaz

  23. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Nie wspomne o spiewaniu o Katarzynie po meczu.
    W trakcie meczu rowniez. Na K "pozdrowienia" dla Kildemanda to fakt po jego uslizgu. Nie wiem, jak mozna bylo tego nie slyszec. Fajny mecz, Chyba najwieksze pozytywy dla mnie to Protas + tor.

  24. Powrót do góry    #203
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Tor faktycznie pozwalal w nieco wiecej niz zazwyczaj,ale czym to bylo spowodowane?
    Przygotowaniem toru czy moze opadami?
    Pytam bez spiny,bo w Toruniu na SEC,tor przygotowala
    pogoda i pomijajac koleiny byl moim zdaniem lepszy niz na na lidze.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-07-2019 o 07:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tor faktycznie pozwalal w nieco wiecej niz zazwyczaj,ale czym to bylo spowodowane?
    Przygotowaniem toru czy moze opadami?
    Pytam bez spiny,bo w Toruniu na SEC,pomijajac koleiny,tor przygotowala
    pogoda i byl moim zdaniem lepszy niz na na lidze.
    Opadow zadnych nie bylo, wiec raczej nie to. Zaczelo kropic dopiero na nominowane. Jest nowy toromistrz - Warecki jeszcze dziala, ale z tego co Skora w wywiadzie mowi, zakres obowiazkow sie zmienil, a co za tym idzie, moze rowniez sposob przygotowania toru. Zobaczymy na nastepnym meczu, czy to byla jednorazowa "wpadka" . Oby nie

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    kingpin (29-07-2019)

  27. Powrót do góry    #205
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,486
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 967 w 596 postach
    Tor może nie był idealny, ale jak na nasze warunki ostatnimi czasy, faktycznie coś się działo. Podobno od niedawna jest ktoś jeszcze do "pomocy" naszemu toromistrzowi i być może to jego wskazówki spowodowały zmiany. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.

  28. Powrót do góry    #206
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Ja bym się nie podniecał torem - kildemand czy Woźniak to straszne ogórki.

  29. Powrót do góry    #207
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,486
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 967 w 596 postach
    Tu nie chodzi o podniecanie się, ale o to, że w końcu był on podobno taki jak na treningu, pasował wszystkim naszym, uruchomił Protasa i pozwalał na coś więcej niż jazdę metr od krawężnika.

  30. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Tu nie chodzi o podniecanie się, ale o to, że w końcu był on podobno taki jak na treningu, pasował wszystkim naszym, uruchomił Protasa i pozwalał na coś więcej niż jazdę metr od krawężnika.
    Protas w pomeczowej wypowiedzi mowil cos o nowym sprzecie, ale nie zmienia to faktu, ze mial wczoraj o co na "swoich" zielonogorskich sciezkach zaczepic koło.

  31. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Za czasów FnF to człowiek był prawie dumny, że mamy takie 'kibolstwo', które potrafiło w sposób inteligentny zrobić oprawę i przyśpiewki. Jasne jakieś bluzgi też zawsze były, ale jakoś tak się nie rzucały na ucho.
    Teraz jest dramat, już to zresztą wielokrotnie tu niektórzy z nas pisali. Pewnie postępująca nienawiść w naszym dumnym i honorowym narodzie też swoją sporą cegiełkę do takiego obrazu całości dokłada.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi hcp za jego przydatny post!

    dillinger (29-07-2019)

  33. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Tu nie chodzi o podniecanie się, ale o to, że w końcu był on podobno taki jak na treningu, pasował wszystkim naszym, uruchomił Protasa i pozwalał na coś więcej niż jazdę metr od krawężnika.
    To fakt. Coś tam delikatnie drgnęło. Bieg 13 był taka wisienka na torcie. Dudek, Vacul i Zimny, pokazali, że można się tutaj jednak pościągać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #211
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,845
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,130 w 1,485 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Za czasów FnF to człowiek był prawie dumny, że mamy takie 'kibolstwo', które potrafiło w sposób inteligentny zrobić oprawę i przyśpiewki. Jasne jakieś bluzgi też zawsze były, ale jakoś tak się nie rzucały na ucho.
    Teraz jest dramat, już to zresztą wielokrotnie tu niektórzy z nas pisali. Pewnie postępująca nienawiść w naszym dumnym i honorowym narodzie też swoją sporą cegiełkę do takiego obrazu całości dokłada.
    Na tej kibolskiej trybunie, im kto głupszy, bardziej agresywny, wulgarny, tym ma większy mir u współkiboli. Prymitywność i nienawiść zaczęła dominować. Jak piszesz, te kroczące ciemne cechy "dumnego narodu", mimo że to tylko jedna trybuna, zaczynają dominować na stadionie. Niby 3/4 kibiców jest zdecydowaną większością dobrego, to 1/4 jest wrzodem na doopie klubu. Oni się nie zmienią, tak samo będzie dalej, a może nawet gorzej, banda przygłupów.

  35. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Nie pamiętam kiedy ostatnio w Zielonej Górze był taki fajny tor do ścigania i to mimo panujących upałów, więc jednak da się przygotować tor do walki, a niektórzy pisali ze trzeba przebudować geometrie czy tam zmienić nawierzchnie. Jeśli seniorzy utrzymają taka dyspozycję to mamy 3 godnych siebie rywali jeśli chodzi o złoto DMP.

  36. Powrót do góry    #213
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Przyjechał słaby, wolny rywal i po prostu było kogo wyprzedzać. xD
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  37. Powrót do góry    #214
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    a klub nie moze cos zrobic z burakami z "K"?
    nie mozna wezwac na rozmowe "szefow kibicow"?

    czy tak trudno prowadzic doping swojej druzyne,a nie wyzywanie gosci?

    rozumiem tradycja,ale to jes dziecinne

  38. Powrót do góry    #215
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Znalazłeś steama na obczyźnie ?
    Taaa, ale rwał się

  39. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Też siedziałem na drugim luku. Soczyste "***********" krzyczal niemal cały sektor K do Kildemanda tuz po upadku jak ten zawinął się pod bandę, jak i po tym gdy wstał i zmierzał w kierunku parkingu. "Peter Kildemand" to krzyczał cały gorzowski sektor. Nie wiem co za propagande Mariusz tu sieje ale tego nie da się pomylić. Żenujące te przyśpiewki, więcej takich przeciwko Gorzowiakom niż że wsparciem swojej drużyny. Mam wrażenie że upadek od czasów FnF zaczął się gdy doszło to żałosne przymierze kibolskie z Flotą Świnoujście. Od tego momentu jest coraz gorzej. Co też jest głównym powodem dlaczego nie wrzucam do puszek na oprawy. I te hasło, wspięliśmy się tam gdzie nikogo nie ma... a za chwilę "***********" ... No chyba osiągnęli szczyt własnej głupoty.

  40. Powrót do góry    #217
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,486
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 967 w 596 postach
    Tu nie chodzi o wspięcie się na wyższy poziom kultury, a o dojście w kibolskim światku żużlowym do miejsca, w którym nie mają już z kim konkurować. To tak ogólnikowo. O szczegóły pytaj panów w kominiarkach.

  41. Powrót do góry    #218
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    dlatego klub powinien zadzialac,bo wstyd

  42. Powrót do góry    #219
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach

    .....
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  43. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (29-07-2019), Falubaz (29-07-2019), sobotch (29-07-2019)

  44. Powrót do góry    #220
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    To niby nic nie znaczące, delikatne zmiany, ale obrazują, że ten wrzód kibolstwa, ciagle sie rozrasta. Najpierw zmiana w popularnej przyspiewce słowa kibice na kibole. Niby nic ale pokazuje, że bycie kibolem jest cool, a wiemy jaki wydźwiek ma to słowo i pasuje na trybuny kopanej, a nie żuzla.

    Zwróćmy uwagę na pozdrawianie klubów piłkarskich. Najpierw była Flota Świnoujście. Doszło Zagłębie Lubin. Wczoraj juz było słychac Polonie Bytom. W kuluarach mozna poczytać o Odrze Opole. Ojjj wrzodzik pęcznieje, a klub nic z tym nie robiąc, bedzie miał coraz wiekszy problem.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi speedway5 za jego przydatny post!

    dillinger (29-07-2019), marcool (29-07-2019)

  46. Powrót do góry    #221
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A byleś na stadionie ?

    Co prawda siedziałem na II łuku, ale słyszałem wyraźnie "Piter Kildemand" a nie słyszałem żadnego "Peter wypyerdalay"
    Głupi jesteś. Telewizyjne kamery były blisko leżącego Kildemanda i każdy w tv słyszał tylko jedno hasło.
    Może ci się wydawać cokolwiek ale chorej propagandy chociaż tu nie siej, bo wstyd.

  47. Powrót do góry    #222
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Ekstraliga powinna sie zainteresowac tym torem, wyprzedzali na dystansie tylko gospodarze i Zmarzlik. Bedzie kara?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #223
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ekstraliga powinna sie zainteresowac tym torem, wyprzedzali na dystansie tylko gospodarze i Zmarzlik. Bedzie kara?
    Tak, 11 sierpnia Falubaz wymierzy Wam karę.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi speedway5 za jego przydatny post!

    Falubaz (29-07-2019)

  50. Powrót do góry    #224
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ekstraliga powinna sie zainteresowac tym torem, wyprzedzali na dystansie tylko gospodarze i Zmarzlik. Bedzie kara?
    Po prostu w Gorzowie jeżdżą takie spece od bycia wyprzedzanym (Woźniak, KK), że nawet na najbardziej siermiężnym baronowisku byliby "do zrobienia".
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  51. Powrót do góry    #225
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedway5 Zobacz posta
    Tak, 11 sierpnia Falubaz wymierzy Wam karę.
    Widac ze jestes tak tepy, ze nie zauwazylbys sarkazmu nawet jak by cie kopnal w d**e na ulicy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •