Strona 99 z 104 PierwszyPierwszy ... 4989979899100101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,411 do 4,455 z 4648

Wątek: Unia Leszno 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4411
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,465
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Chyba przeceniasz kase z kibiców w budżecie klubu. Zwłaszcza w czasie pandemii.
    Mniej kibiców to nie tylko mniejsze wpływy z biletów. To także odpływ potencjalnych sponsorów ze względu na brak ludzi i atmosfery na trybunach.

  2. Powrót do góry    #4412
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Oglądając dziś magazyn zabolały słowa Dominika że jego najlepszą decyzja było...odejście z Leszna. Szkoda że tak mówi bo jednak sporo zdobył z Unią i jednak sporo zawdzięcza klubowi

  3. Powrót do góry    #4413
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chris8 Zobacz posta
    Oglądając dziś magazyn zabolały słowa Dominika że jego najlepszą decyzja było...odejście z Leszna. Szkoda że tak mówi bo jednak sporo zdobył z Unią i jednak sporo zawdzięcza klubowi

    Myślę, że nie do końca Dominik, to miał na myśli. Pytania Cegielskiego było „co zrobił, że po sezonie jako junior wszedł odrazu na tak wysoki poziom jako senior.” Dominik odpowiedział, że było tego dużo, a zaczynajac od początku, to najlepszą decyzją było odejście z Leszna.


    Więc myślę. że w tym kontekście chodziło mu o zmianę otoczenia, która mu w znacznie szybszym osiągnięciu tego poziomu pomogła. Mogę się oczywiście mylić, ale ja tak to odebrałem.

  4. Powrót do góry    #4414
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,226
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chris8 Zobacz posta
    Oglądając dziś magazyn zabolały słowa Dominika że jego najlepszą decyzja było...odejście z Leszna. Szkoda że tak mówi bo jednak sporo zdobył z Unią i jednak sporo zawdzięcza klubowi
    Nie odbieraj tego tak dosłownie i krytycznie. Chciał w ten sposób po prostu powiedzieć, że szuka nowych wyzwań i "odciąć się od pępowiny" zacząć po prostu nowy etap w życiu. Wydaje mi się, że takie ryzyko które podjął jednak się opłaciło i chłopak nabrał pewności siebie. Bynajmniej ja tak to odebrałem po obejrzeniu jego wywiadu w magazynie.

  5. Powrót do góry    #4415
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Bynajmniej - przynajmniej. Mała różnica.

  6. Powrót do góry    #4416
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,005
    Kliknij i podziękuj
    961
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mruczek Zobacz posta
    Myślę, że nie do końca Dominik, to miał na myśli. Pytania Cegielskiego było „co zrobił, że po sezonie jako junior wszedł odrazu na tak wysoki poziom jako senior.” Dominik odpowiedział, że było tego dużo, a zaczynajac od początku, to najlepszą decyzją było odejście z Leszna.


    Więc myślę. że w tym kontekście chodziło mu o zmianę otoczenia, która mu w znacznie szybszym osiągnięciu tego poziomu pomogła. Mogę się oczywiście mylić, ale ja tak to odebrałem.

    Słowa raczej były kierowane w kierunku zarządu KSUL. Wspomniał też, że do dzisiaj tego odejścia niektórzy nie rozumieją, a dzisiejszy wynik da im odpowiedź, dlaczego tak się stało. Bardzo pokręcona ta jego wypowiedź i za chwilę pismaki zrobią z tego odpowiednią otoczkę.

    Tym samym mamy raczej potwierdzenie, że strony szybko do tej współpracy nie wrócą. To juz taka leszczynska tradycja

  7. Powrót do góry    #4417
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Niczego złośliwego czy krytycznego o Unii nie mówił, a raczej o usamodzielnieniu się, a akurat w tym przypadku była to Unia. Ale czy to Unia czy Motor czy PSŻ to wszystko jedno, bo nie o klub chodziło, a o jego karierę zawodniczą. Dobrze się poskłądało i ze strony Kubery i klubu to odejście, bo Lidsey jeździłby w lidze a Kubera czekał pod 8/16, jeżdżąc tyle co Kvech w Falubazie. O żadnych takich występach jak w finale PO, SGP nie byłoby mowy, bo pojawiając się na torze od święta, nie wyglądałby lepiej niż w tym roku Lidsey.

  8. Powrót do góry    #4418
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,226
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Sytuacja i dalsze potoczenie zdarzeń Kubery jest wypisz wymauj taka sama jak Lamberta. Gdyby Lambert został w Motorze nie miał by szans na regularną jazdę i wybrał Rybnik (u 24 jeszcze nie było).

  9. Powrót do góry    #4419
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,465
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chris8 Zobacz posta
    Oglądając dziś magazyn zabolały słowa Dominika że jego najlepszą decyzja było...odejście z Leszna. Szkoda że tak mówi bo jednak sporo zdobył z Unią i jednak sporo zawdzięcza klubowi
    Co takiego zawdziecza klubowi? To, ze robiono go finansowo w ciula wzgledem Smektaly? To, ze w tym sezonie wszedl poziom wyzej, to nie przypadek i kwestia samej zmiany otoczenia. Po prostu dostal duzo lepsza kase niz u nas, dzieki czemu mogl wiecej zainwestowac w sprzet i byc wyzej w hierarchi u tunera. W Lesznie jezdzil na osiolkach. Do tego skumal sie ze Zmarzlikami w lidze szwedzkiej i wyciagnal od nich kilka sekretow. Dla jego dobra lepiej zeby juz tutaj nie wracal.

  10. Powrót do góry    #4420
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Co takiego zawdziecza klubowi? To, ze robiono go finansowo w ciula wzgledem Smektaly? To, ze w tym sezonie wszedl poziom wyzej, to nie przypadek i kwestia samej zmiany otoczenia. Po prostu dostal duzo lepsza kase niz u nas, dzieki czemu mogl wiecej zainwestowac w sprzet i byc wyzej w hierarchi u tunera. W Lesznie jezdzil na osiolkach. Do tego skumal sie ze Zmarzlikami w lidze szwedzkiej i wyciagnal od nich kilka sekretow. Dla jego dobra lepiej zeby juz tutaj nie wracal.
    Widze w Lesznie cieżko zrozumieć ,jak to sam zawodnik może chcieć opuścić wielką Unię.
    Po prostu trafiło na bardzo ambitnego chłopaka, zrozumiał, że do rozwoju potrzebuje zmiany i motywacji. Sporo zaryzykował a jaki jest tego efekt to pokazuje jego obecna forma.
    Nie można decyzji Kubery czy w tym roku Emila odbierać jako niechęci do obecnego klubu, żużel to jakby nie było Sport indywidualny i na własny sukces trzeba zapracować samemu.
    Możliwe, że podobny krok pomógłby i Piotrowi Pawlickiemu, bo u Kołodzieja to już chyba nie ten etap kariery żeby szukać nowych wyzwań.
    Przyklady Bewleya czy Kubery pokazuja ,ze warto szukac i podejmowac ryzyko stawiajac na zawodnika,tak wiec pomysl z Belego moze byc lepszy niz jakis spasiony kot z nazwiskiem.

  11. Powrót do góry    #4421
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,465
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Widze w Lesznie cieżko zrozumieć ,jak to sam zawodnik może chcieć opuścić wielką Unię.
    Po prostu trafiło na bardzo ambitnego chłopaka, zrozumiał, że do rozwoju potrzebuje zmiany i motywacji. Sporo zaryzykował a jaki jest tego efekt to pokazuje jego obecna forma.
    Nie można decyzji Kubery czy w tym roku Emila odbierać jako niechęci do obecnego klubu, żużel to jakby nie było Sport indywidualny i na własny sukces trzeba zapracować samemu.
    Możliwe, że podobny krok pomógłby i Piotrowi Pawlickiemu, bo u Kołodzieja to już chyba nie ten etap kariery żeby szukać nowych wyzwań.
    Przyklady Bewleya czy Kubery pokazuja ,ze warto szukac i podejmowac ryzyko stawiajac na zawodnika,tak wiec pomysl z Belego moze byc lepszy niz jakis spasiony kot z nazwiskiem.
    Bellego nigdy nic nie osiagnal i ma 28 lat. Wiec nie wiem co on by u nas mial odbudowywac? Ten transfer to bedzie najwieksza porazka od czasu Kildemanda. Jakis jelop w klubie sprawdzil sobie, ze jakis Francuz ma drugie miejsce w statystykach pierwszej ligi i myśli, że bedzie objawieniem. To już w drugiej lidze znalazlbym kilku zawodnikow z wiekszym potencjalem.
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 27-09-2021 o 08:32

  12. Powrót do góry    #4422
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,580
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Trzeba dać szansę temu Bellego a nie oceniać bez odjechanego choćby 1 biegu w ekstralidze

  13. Powrót do góry    #4423
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Doyle też późno spróbował Eligi. Nie ma co oczekiwać po tym zawodniku niesamowitych zdobyczy punktowych ale już przyszły rok winien dać odpowiedź czy w ogóle nadaje się David na taki poziom.

  14. Powrót do góry    #4424
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,005
    Kliknij i podziękuj
    961
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Widze w Lesznie cieżko zrozumieć ,jak to sam zawodnik może chcieć opuścić wielką Unię.
    Po prostu trafiło na bardzo ambitnego chłopaka, zrozumiał, że do rozwoju potrzebuje zmiany i motywacji. Sporo zaryzykował a jaki jest tego efekt to pokazuje jego obecna forma.
    Nie można decyzji Kubery czy w tym roku Emila odbierać jako niechęci do obecnego klubu, żużel to jakby nie było Sport indywidualny i na własny sukces trzeba zapracować samemu.
    Możliwe, że podobny krok pomógłby i Piotrowi Pawlickiemu, bo u Kołodzieja to już chyba nie ten etap kariery żeby szukać nowych wyzwań.
    Przyklady Bewleya czy Kubery pokazuja ,ze warto szukac i podejmowac ryzyko stawiajac na zawodnika,tak wiec pomysl z Belego moze byc lepszy niz jakis spasiony kot z nazwiskiem.
    Tak jeszcze Pawlickiego wypierdzielić...jasne. I kto wtedy pojedzie w Unii?

    Ja rozumiem jakby odszedł jeden, ale jeśli w jednym momencie odchodzi od nas dwóch zawodników, ktorzy przez ostatnie lata byli fundamentami tej drużyny, to coś tu nie gra.

    Wszystko musiało się rozbić o pieniądze. Chodzą słuchy, że przy okazji renegocjacji chlopaki byli na koncu kolejki, więc inaczej to nie mogło się skończyć. "Cudze chwalicie, swego nie znacie..."

  15. Powrót do góry    #4425
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Na początku napiszę że nie mam za złe odejścia DOminika bo każdy ma prawo zmienić klub

    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Co takiego zawdzięcza klubowi? To, ze robiono go finansowo w ciula wzgledem Smektaly? To, ze w tym sezonie wszedl poziom wyzej, to nie przypadek i kwestia samej zmiany otoczenia. Po prostu dostal duzo lepsza kase niz u nas, dzieki czemu mogl wiecej zainwestować w sprzęt i być wyżej w hierarchi u tunera. W Lesznie jezdzil na osiolkach. Do tego skumal sie ze Zmarzlikami w lidze szwedzkiej i wyciagnal od nich kilka sekretow. Dla jego dobra lepiej zeby juz tutaj nie wracal.
    Co zawdzięcza klubowi? Ty się od wczoraj interesujesz żużlem? A kto go wyszkolił? Kto dawał mu biegi w nominowanych by się rozwijał? Jakby miał tak jak w Gorzowie gdzie wczoraj medal pewny a Zmarzlik i Vaculik dalej jadą to by Domin tez nie osiągnął tyle w juniorce. 5 złotych medali w DMP to też mało? Po drugie w Szwecji jak piszesz o ZMarzliku to on już z nim w zeszłym roku był w jednym klubie więc co ma to do tego sezonu to nie mam pojęcia. W Lesznie twierdzisz że jeździł na osiołkach a medale w IMŚJ to za darmo dostał czy musiał mieć sprzęt? W lidze owszem na SMoku nie szło ale wyjazdy miał nie złe i to jako junior więc nie pisz mi tu o osiołkach. MOże w tym roku dostał lepszy sprzęt od Kowalskiego i fakt ma lepszą średnią, ale nie pisz że w Lesznie nie miał sprzętu. W tym roku na pewno "domowy" tor dał mu sporo gdzie robił dwucyfrowe wyniki przez co pewnie też nabrał większej pewności siebie. Ewidentnie pasuje mu tor w Lublinie i dobrze zrobił że wybrał ten klub.

    Co do interpretacji wczorajszych słów to każdy może to odebrać na swój sposób. Ja to niestety odebrałem jakby DOminik miał źle w Lesznie i chciał odejść. Inaczej brzmią słowa najlepszą decyzją jest "odejście z Leszna" a inaczej "najlepszą decyzją było przejście do Motoru". Zdaje sobie sprawę, że nie miałby pewnego miejsca w składzie Unii na ten rok (choć za Jaimona by na pewno jeździł) i zrobił dobry ruch zmieniając klub. Jednak z zeszłym roku w czasie finału mówił że do zobaczenia, że będzie chciał wrócić mocniejszy, a wczorajsze słowa odebrałem jako informację, że tak szybko nie wróci skoro to była najlepsza decyzja. Możliwe że jeszcze Kubera będzie z bykiem, ale niesmak pozostał. Przypomnę że to tylko moje odczucia i wiadomo, że każdy może to rozumieć w inny sposób.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chris8 za jego przydatny post!

    JaacPoz (27-09-2021)

  17. Powrót do góry    #4426
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,182
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 504 w 319 postach
    Dominik był tak samo budowany jak:
    Tobiasz czy Piter kiedy byli juniorami.
    Jak wcześniej Przemek który także dostawał sporo szans.
    To samo było ze Smykiem i Dominem, a teraz tak samo dzieje się z Damianem.

    Zawdzięcza klubowi dużo, bo miał wspólnie ze Smykiem jako juniorzy „cieplarniane” warunki w Unii i takie są fakty. Przy bardzo mocnej drużynie sukcesywnie z roku na rok dostawali więcej szans.
    Klub jak klub. Tylko w tym wszystkim jest pomijany „ojciec” sukcesów Smyka i Domina i oczywiście mowa tu o Romanie Jankowskim który jest po prostu najlepszym nauczycielem dla tych wszystkich młodych chłopaków i lepszego ciężko sobie wymarzyć. Ma Roman dar i nadaje się do pracy z młodzieżą i potrafi wiele nauczyć. Roman to bardzo ważny „element” naszego klubu i o tym należy pamiętać.
    Na miejscu Jankesa najzwyczajniej w świecie byłoby mi przykro. Uważam, ze właśnie za forma sportowa i osiągnięciami Smyka czy Domina stoi po prostu Roman.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 27-09-2021 o 14:14

  18. Powrót do góry    #4427
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Na miejscu Jankesa najzwyczajniej w świecie byłoby mi przykro. Uważam, ze właśnie za forma sportowa i osiągnięciami Smyka czy Domina stoi po prostu Roman.
    I doskonale o tym wie, bo BS i DK swoją wdzięczność dla niego wyrażają inaczej niż za pośrednictwem mediów. A milcząc w TV czy wywiadach nie dają po prostu okazji do połechtania ego osobom, które wkład w ich rozwój mają niewielki (no chyba, że na przykład propozycja numeru 8 dla Kubery z zastrzeżeniem, że Lidsey na początku sezonu ma gwarancję startów miała być prorozwojowa).

  19. Powrót do góry    #4428
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,569
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Co do interpretacji wczorajszych słów to każdy może to odebrać na swój sposób. Ja to niestety odebrałem jakby DOminik miał źle w Lesznie i chciał odejść. Inaczej brzmią słowa najlepszą decyzją jest "odejście z Leszna" a inaczej "najlepszą decyzją było przejście do Motoru". Zdaje sobie sprawę, że nie miałby pewnego miejsca w składzie Unii na ten rok (choć za Jaimona by na pewno jeździł) i zrobił dobry ruch zmieniając klub. Jednak z zeszłym roku w czasie finału mówił że do zobaczenia, że będzie chciał wrócić mocniejszy, a wczorajsze słowa odebrałem jako informację, że tak szybko nie wróci skoro to była najlepsza decyzja. Możliwe że jeszcze Kubera będzie z bykiem, ale niesmak pozostał. Przypomnę że to tylko moje odczucia i wiadomo, że każdy może to rozumieć w inny sposób.
    Podobnie o tym myślę. Kubera zadziwia mnie in minus. Nie spodziewałem się tak niezręcznych słow.

    Może mu nieco odbiła sodówka od popularności, wszak media mocno dmuchają ten balonik.
    A w sumie aż tak świetnych wyników to póki co nie osiąga. Taki raczej średni ligowiec.

  20. Powrót do góry    #4429
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Podobnie o tym myślę. Kubera zadziwia mnie in minus. Nie spodziewałem się tak niezręcznych słow.

    Może mu nieco odbiła sodówka od popularności, wszak media mocno dmuchają ten balonik.
    A w sumie aż tak świetnych wyników to póki co nie osiąga. Taki raczej średni ligowiec.


    No chyba tu kogoś pokręciło ! Średni ligowiec ?

    Gdyby kazano ci podać na teraz 6 najlepszych polskich ligowców i nie było tam
    Kubery to znaczy że nienawiść odebrała ci nie tylko zdolność widzenia ale i rozum.

  21. Powrót do góry    #4430
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,548
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    No chyba tu kogoś pokręciło ! Średni ligowiec ?

    Gdyby kazano ci podać na teraz 6 najlepszych polskich ligowców i nie było tam
    Kubery to znaczy że nienawiść odebrała ci nie tylko zdolność widzenia ale i rozum.
    Podsumowując cały sezon Top 6
    Podsumowując ostatnie 2 miesiące Top 3
    Jeśli chodzi o Polskich zawodników

  22. Powrót do góry    #4431
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    No chyba tu kogoś pokręciło ! Średni ligowiec ?

    Gdyby kazano ci podać na teraz 6 najlepszych polskich ligowców i nie było tam
    Kubery to znaczy że nienawiść odebrała ci nie tylko zdolność widzenia ale i rozum.
    Zimny Janowski
    Dudek Przedpelski
    Kolodziej Kubera

    Kubera wskoczyl do 6 kosztem Wozniakow i Pawlickich.

  23. Powrót do góry    #4432
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,226
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Podobnie o tym myślę. Kubera zadziwia mnie in minus. Nie spodziewałem się tak niezręcznych słow.

    Może mu nieco odbiła sodówka od popularności, wszak media mocno dmuchają ten balonik.
    A w sumie aż tak świetnych wyników to póki co nie osiąga. Taki raczej średni ligowiec.
    Obejrzyj ze trzy razy wypowiedź Kubery i może w końcu zrozumiesz, że nie było w jego słowach żadnej zawiści do macierzystego klubu. Nie będę już się powtarzał tyle razy co z tych słów wynika ale każdy inteligentny człowiek to zrozumie.

  24. Powrót do góry    #4433
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Tu akurat nasz serdeczny kolega z Sasinowa ma rację. Kubera to powiedział w kontekście "w Unii miałem być rezerwowym, więc musiałem podjąć męską decyzję o odejściu i ona się opłaciła". Nawet, jeśli w tej wypowiedzi krył się gdzieś żal do Unii, no to ciężko mu się dziwić, że czuję satysfakcję z podjętej decyzji.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi karolcp3 za jego przydatny post!

    Buszmen (27-09-2021), lemur6666 (28-09-2021)

  26. Powrót do góry    #4434
    Użytkownik
    Dołączył
    26-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Obejrzyj ze trzy razy wypowiedź Kubery i może w końcu zrozumiesz, że nie było w jego słowach żadnej zawiści do macierzystego klubu. Nie będę już się powtarzał tyle razy co z tych słów wynika ale każdy inteligentny człowiek to zrozumie.
    Będziecie mieć wychowanka to zastanowisz się czy takie słowa są na miejscu.
    Domin nie dostał nic od Leszna? Warunki mial mega plus Mario Szmanda, chyba z jakiegoś powodu jest teraz z Damianem? Domin super chlopak i życzę powodzenia, ale z tą wypowiedzią mógł ugryźć się w język.

  27. Powrót do góry    #4435
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Zimny Janowski
    Dudek Przedpelski
    Kolodziej Kubera

    Kubera wskoczyl do 6 kosztem Wozniakow i Pawlickich.
    Z Woźniakiem to tak na równi, zarówno w SWE jak i w PL. Obaj funfle Zmarzlika i zyskali na wspólnych startach w Vetlandzie, w tym dostęp do RK pewnie dzięki temu.
    Szymon miał gorsze mecze po kontuzji, a Kubera gorsze pół sezonu.

    Cytat Zamieszczone przez gronek Zobacz posta
    Będziecie mieć wychowanka to zastanowisz się czy takie słowa są na miejscu.
    Domin nie dostał nic od Leszna? Warunki mial mega plus Mario Szmanda, chyba z jakiegoś powodu jest teraz z Damianem? Domin super chlopak i życzę powodzenia, ale z tą wypowiedzią mógł ugryźć się w język.
    No ale nie był zięciem Prezesa i miał grzać ławę po jednym udanym sezonie Jaimona, choć trzeba przyznać, że w 2020 Jaimon był lepszy.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #4436
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,226
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Tu akurat nasz serdeczny kolega z Sasinowa ma rację. Kubera to powiedział w kontekście "w Unii miałem być rezerwowym, więc musiałem podjąć męską decyzję o odejściu i ona się opłaciła". Nawet, jeśli w tej wypowiedzi krył się gdzieś żal do Unii, no to ciężko mu się dziwić, że czuję satysfakcję z podjętej decyzji.
    Kolego serdeczny jestem z Lublina a nie k.. a z Sasinowa. Już mi podniosłeś ciśnienie idę po Captopril na razie 10 a jak jeszcze będziesz pisał Sasinowo będę musiał wziąść 25. Będziesz mnie miał na sumieniu

  29. Powrót do góry    #4437
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,005
    Kliknij i podziękuj
    961
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    To jest ciekawe, że wypowiadają się o Kuberze ludzie spoza Leszna. Oczywiście mają najlepsze info o ow zawodniku...nic tylko pozazdrościć. Chłopak mógł się trochę bardziej zastanowić co mówi. Nie chce jeździć w Unii...mówi się trudno. Przeżyjemy.

  30. Powrót do góry    #4438
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,207
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Zastanawiam sie, co Kuberze zrobili w Lesznie ze tak sie zachowuje. Rozumiem, ze Kepa zawrocil mu w glowie hajsem przebijajac zapewne dwukrotnie oferte Unii ale serio?

    Poza tym fajnie byloby zobaczyc zestawienie,kogo on w tym roku pokonal. Bo powaznych rywali objezdzal tylko w finale ligi. Przez caly sezon 99% punktow nabijal na drugiej linii.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #4439
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,226
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez gronek Zobacz posta
    Będziecie mieć wychowanka to zastanowisz się czy takie słowa są na miejscu.
    Domin nie dostał nic od Leszna? Warunki mial mega plus Mario Szmanda, chyba z jakiegoś powodu jest teraz z Damianem? Domin super chlopak i życzę powodzenia, ale z tą wypowiedzią mógł ugryźć się w język.
    Rozumiem to doskonałe, może podam przykład Roberta Lamberta gdzie zaczynał z nami od początku czyli 2 ligi i nastąpiła sytuacja gdzie już w PGE nie mieścił się w podstawowym składzie i występował pod nr 8/16 (nie było jeszcze U24). Poszedł do innego klubu i zobaczcie w jakim jest teraz położeniu. Do tej pory nic nie powiedział złego na nasz klub bo to wynikało ze składu i musiał się z tym pogodzić ale z drugiej strony taka sytuacja wymusiła na nim zmianę klubu gdzie wyszło mu to na dobre i to jest taki bodziec gdzie powinno brać się z tego przykład. Z obserwowanych zawodników za tym przykładem dawno powinien pójść Jan Kvech (zmarnowany talent niestety przez trenera) oraz.... Piotr Pawlicki. Tak, moim zdaniem Piter potrzebuje zmiany klimatu otoczenia, chociaż nie wiem czy nie jest już za późno.

  32. Powrót do góry    #4440
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,569
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    No chyba tu kogoś pokręciło ! Średni ligowiec ?

    Gdyby kazano ci podać na teraz 6 najlepszych polskich ligowców i nie było tam
    Kubery to znaczy że nienawiść odebrała ci nie tylko zdolność widzenia ale i rozum.

    "Pokręciło" to może ciebie. Gdzie pisałem o najlepszych "polskich" ligowcach?


    Pisałem o ligowcach w ogóle.

    Ale i polskich sześciu lepszych znajdę:


    1. Bartosz Zmarzlik 18 97 69 20 6 1 1 0 0 0 2,650 14,06
    2. Maciej Janowski 18 91 48 32 8 2 1 0 0 0 2,582 12,00
    3. Artiom Łaguta 18 89 51 17 14 7 0 0 0 0 2,360 11,17
    4. Jason Doyle 18 95 39 31 18 5 1 0 1 0 2,253 10,94
    5. Leon Madsen 14 73 32 26 10 5 0 0 0 0 2,219 11,29
    6. Martin Vaculik 18 86 35 25 17 8 0 0 1 0 2,209 10,12
    7. Mikkel Michelsen 18 92 38 26 17 6 3 0 2 0 2,087 10,17
    8. Tai Woffinden 18 71 23 22 19 4 1 1 1 0 2,085 8,80
    9. Robert Lambert 14 72 23 26 16 7 0 0 0 0 2,083 9,79
    10. Patryk Dudek 14 78 31 28 9 9 1 0 0 0 2,077 11,29
    11. Janusz Kołodziej 18 83 25 29 18 10 1 0 0 0 2,036 8,39
    12. Nicki Pedersen 14 69 26 24 13 2 3 0 0 1 2,029 10,69
    13. Jakub Miśkowiak 14 57 22 15 9 11 0 0 0 0 1,965 7,50
    14. Emil Sajfutdinow 18 87 28 25 24 9 1 0 0 0 1,954 8,78
    15. Jack Holder 14 70 20 24 20 6 0 0 0 0 1,943 9,85
    16. Paweł Przedpełski 14 66 18 26 10 12 0 0 0 0 1,909 8,92
    17. Anders Thomsen 18 93 29 25 21 14 1 0 3 0 1,839 8,78
    18. Grigorij Łaguta 18 78 27 20 16 3 7 0 4 1 1,833 8,56
    19. Max Fricke 14 76 15 30 25 6 0 0 0 0 1,816 9,29
    20. Wiktor Lampart 18 68 19 17 16 14 0 0 0 2 1,809 5,94
    21. Szymon Woźniak 16 79 17 24 23 13 0 0 1 1 1,798 7,63
    22. Dominik Kubera 17 83 18 26 25 12 0 0 2 0 1,795 7,71


    Już w tym zestawieniu masz ośmiu skuteczniejszych polskich zawodników. A patrząc na ligowców w ogóle (a o tym pisałem) to jest na 22 miejscu... Sorry - 1,795 to nie jest top skuteczności w lidze.

    Kubera ma po prostu dobrą reklamę, jest mocno promowany i to tyle.

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Obejrzyj ze trzy razy wypowiedź Kubery i może w końcu zrozumiesz, że nie było w jego słowach żadnej zawiści do macierzystego klubu. Nie będę już się powtarzał tyle razy co z tych słów wynika ale każdy inteligentny człowiek to zrozumie.



    Ja widzę, że Kubera bez sensu chlapnął. Jednak płacą mu za jazdę w lewo, a nie za inteligentne wypowiedzi więc pewnie nadal z siebie jest zadowolony...

  33. Powrót do góry    #4441
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Zastanawiam sie, co Kuberze zrobili w Lesznie ze tak sie zachowuje. Rozumiem, ze Kepa zawrocil mu w glowie hajsem przebijajac zapewne dwukrotnie oferte Unii ale serio?

    Poza tym fajnie byloby zobaczyc zestawienie,kogo on w tym roku pokonal. Bo powaznych rywali objezdzal tylko w finale ligi. Przez caly sezon 99% punktow nabijal na drugiej linii.
    Wiesz, gdyby na najważniejsze mecze obudził się taki Hampel to może oni zakładali by złoto na łby. Przez cały sezon jedzie drużyna i robi punkty pozwalające na PO. A w PO, gdzie każdy bieg jest z jakimś typem z top 10 to już musi się znaleźć średniak robiący różnice, jak się chce zrobić medal. To jak w turnieju drabinkowym, np w tenisie czy innym snookerze, gdzie mecze w 1/2 i finale muszą być lepsze od poprzednich.

    Inna sprawa, że przez takie PO zawodnik potrafi nagle jechać level wyżej w kolejnych latach.

  34. Powrót do góry    #4442
    Użytkownik Awatar swistak
    Dołączył
    12-04-2015
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 46 w 16 postach
    Dlaczego tak wiele osób uczepiło się Dominika?
    Chłopak jest szczery i często podchodzi do wszystkiego bardzo emocjonalnie. Wystarczy spojrzeć na jego zachowanie po wygranych biegach. Doskonale wie że był czołową postacią w play off w Lubelskiej drużynie i z całego serducha się tym cieszył.
    Powiedział że Unia chciała mu karierę zniszczyć? Że spotkała go duża krzywda itp? No nie!! Jego wypowiedz dotyczyła sytuacji "tu i teraz", sytuacji gdzie był liderem zespołu. Chlapnął że odejście było najlepszą decyzją po wpływem chwili która w jego karierze była jedną z lepszych.
    Odszedł bo się nie dogadali, bo dostał lepsze pieniądze i gwarancje startów i nie ma co więcej nad tym się rozwodzić. Według mnie nie musi na każdym kroku dziękować Unii i całemu leszczyńskiemu środowisku chociaż z całą pewnością wiele mu zawdzięcza.
    Powinniście się cieszyć, że kolejny wychowanek odgrywa ważną role w "najlepszej lidze świata" i z bardzo dobrej strony pokazuje się na arenie międzynarodowej.

  35. Powrót do góry    #4443
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez swistak Zobacz posta
    Dlaczego tak wiele osób uczepiło się Dominika?
    Takie środowisko

  36. Powrót do góry    #4444
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,569
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Takie środowisko

    Jak piszą tutaj ostro o Piotrze P., to takich głupawych wstawek nie czynisz. Dlaczego?


    Rozumiem, że Kubera to święta krowa i nie podlega krytyce?

  37. Powrót do góry    #4445
    Użytkownik Awatar swistak
    Dołączył
    12-04-2015
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 46 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jak piszą tutaj ostro o Piotrze P., to takich głupawych wstawek nie czynisz. Dlaczego?


    Rozumiem, że Kubera to święta krowa i nie podlega krytyce?
    Nikt nie jest świętą krową i każdy który zasłuży na krytykę, takową może otrzymać (btw w tym roku z Unistów wszyscy poza Doylem i Ratajczakiem ).
    Zwyczajnie nie znajduje w słowach Domina niczego złego skierowanego w Unie.

  38. Powrót do góry    #4446
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,569
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez swistak Zobacz posta
    Nikt nie jest świętą krową i każdy który zasłuży na krytykę, takową może otrzymać (btw w tym roku z Unistów wszyscy poza Doylem i Ratajczakiem ).
    Zwyczajnie nie znajduje w słowach Domina niczego złego skierowanego w Unie.

    Patrząc na komentarze w tym wątku, część kibiców Unii /w tym ja/ ma nieco inne zdanie. Wolno chyba?

  39. Powrót do góry    #4447
    Użytkownik Awatar swistak
    Dołączył
    12-04-2015
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 46 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Patrząc na komentarze w tym wątku, część kibiców Unii /w tym ja/ ma nieco inne zdanie. Wolno chyba?
    Ja nie Mariusz, nie zabronię

  40. Powrót do góry    #4448
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez swistak Zobacz posta
    Ja nie Mariusz, nie zabronię
    A Mariusz komuś zabraniał miec swoje zdanie ? Jakiś przykład może ?

    Czy tak tylko z doopy strzelasz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #4449
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,442
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    "
    Kubera ma po prostu dobrą reklamę, jest mocno promowany i to tyle.
    A ja myślałem, że to wyniki promują zawodników. Tu się człowiek ciągle czegoś uczy na ty forum. Tylko czytać i czerpać.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A Mariusz komuś zabraniał miec swoje zdanie ? Jakiś przykład może ?

    Twoja twórczość od wczoraj:
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz

    Noż karwa co za naiwniak.


    A ten znowu udaje, że wie o co chodzi.


    Zakuta pało


    Ja prdl. Co za głupek.


    Durniu


    Jak ty ładnie potrafisz manipulować.


    A ty jak zwykle nie nadążasz za tematem
    Tu masz więcej swoich zachęt do własnego zdania http://www.sportsboard.pl/search.php?searchid=12169549
    UNSCARED

  42. Powrót do góry    #4450
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,569
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    A ja myślałem, że to wyniki promują zawodników. Tu się człowiek ciągle czegoś uczy na ty forum. Tylko czytać i czerpać.

    Nie do końca wyniki. Zawsze można w kółko się zachwycać nad danym zawodnikom, wtedy wielu to podchwyci i będzie powtarzać - siła sugestii.

    Tutaj nawet niektórzy czytając i słuchając ochy i achy nad Dominikiem K uznają go za ścisły top ligowców. Sorry, ale wyniki wciąż jeszcze tego nie potwierdzają , może kiedyś. Za wrażenia artystyczne punktów w lidze się nie przyznaje.

  43. Powrót do góry    #4451
    Użytkownik Awatar swistak
    Dołączył
    12-04-2015
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 46 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A Mariusz komuś zabraniał miec swoje zdanie ? Jakiś przykład może ?

    Czy tak tylko z doopy strzelasz ?
    Może źle się wyraziłem - nie zabraniasz mieć swoje zdanie, ale nie akceptujesz takowego. Wyzywanie ludzi od głupków, papuasów itd tylko o ty swiadczy.
    Mimo wszystko forum jest bardziej "kolorowe" dzięki Tobie zatem z pozdrowieniami

  44. Powrót do góry    #4452
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Patrząc na komentarze w tym wątku, część kibiców Unii /w tym ja/ ma nieco inne zdanie. Wolno chyba?
    Wolno, tak samo jak innym kibicom wolno wyciągać wnioski o środowisku.

  45. Powrót do góry    #4453
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,005
    Kliknij i podziękuj
    961
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Słuchał ktoś elki o 13? Podobno był Emil, "pożegnać się".

  46. Powrót do góry    #4454
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,569
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Słuchał ktoś elki o 13? Podobno był Emil, "pożegnać się".
    Chyba był... Co mówił nie wiem

    elka.pl - Emil Sajfutdinow na antenie Radia Elka

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Ali_G (28-09-2021)

  48. Powrót do góry    #4455
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Nic ciekawego nie powiedział. Podziękował za współpracę i tyle.
    Zmienia klub żeby być lepszym zawodnikiem, nowe wyzwania itd itp


    Zresztą p. Michał jest za miękki żeby poruszać ciężkie tematy z żużlowcami

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •