Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 426

Wątek: XIII runda DMP Unia Leszno - Sparta Wrocław 21.07.2023 r. godz. 20:30

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,977
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Cytuj dokłądnie

    "zawodnik biegający po pasie bezpieczeństwa, atakujący kibica.."

    Taka sytuacja mi bardzo przeszkadza.

    Jak tobie pasują fizyczne ataki zawodnika na kibiców to super , ale mi nie.

    Tai był trzeżwy (prawdopodbnie?) a mimo to zaatakował kibica. To jeszcze większa prowokazja niż okrzyki kibica.

    Teksty, że by zaraz kilku podbiegło. .. Ale nie podbiegło.

    Za to pobiegł mały tchórz, który zaatakował od tyłu.


    Do tego od zawodnika,który jest osobą publiczną możemy oczekiwać odpowiedniego zachowania. To jest sytuacja kwalifikowana.

    Spokojny jestem , że go zawieszą. Zobaczymy kto będzie miał rację.

    Przecież się przyczepiłeś Taia używając absurdalnego zarzutu, że biegał po pasie bezpieczeństwa. Co to za zarzut i argument?
    Po pierwsze nie biegał i po drugie od kiedy ci przeszkadza to, że zawodnicy dziękują kibicom po meczu? Nie masz się czego czepiać?

    Przybiegł podpity prowokator, zaczął pajacować, prowokować kibiców gości. Zrobiła się napięta atmosfera, zrobiło się niebezpiecznie, groziło eskalacją czyli interwencją kibiców gości. Ochrona dała dupy, bo dała wbiec kibicowi i nie było jej przy sektorze.
    Tai widząc to chciał uciszyć pajaca i prowokatora łamiącego prawo stadionowe, ale zrobił to w głupi sposób. I na pewno jego zamiarem nie było zrobienie krzywdy, tylko chciał przerwać prowokowanie.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Buszmen (22-07-2023), woojo (22-07-2023)

  3. Powrót do góry    #272
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,813
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 794 w 576 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Cytuj dokłądnie

    "zawodnik biegający po pasie bezpieczeństwa, atakujący kibica.."

    Taka sytuacja mi bardzo przeszkadza.

    Jak tobie pasują fizyczne ataki zawodnika na kibiców to super , ale mi nie.


    Tai był trzeżwy (prawdopodbnie?) a mimo to zaatakował kibica. To jeszcze większa prowokazja niż okrzyki kibica.

    Teksty, że by zaraz kilku podbiegło. .. Ale nie podbiegło.

    Za to pobiegł mały tchórz, który zaatakował od tyłu.



    Do tego od zawodnika,który jest osobą publiczną możemy oczekiwać odpowiedniego zachowania. To jest sytuacja kwalifikowana.


    Spokojny jestem , że go zawieszą. Zobaczymy kto będzie miał rację.



    Ja jestem tutaj neutralny, i liczę się z zawieszeniem Woffindena, ale różnie może się skończyć.
    Ciekawy jestem tylko, czy kilka lat temu podobnie byłeś za zawieszeniem waszego zawodnika? I tam było po meczu i tutaj też.

  4. Powrót do góry    #273
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,393
    Kliknij i podziękuj
    1,576
    Podziękowania: 1,207 w 926 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ja jestem tutaj neutralny, i liczę się z zawieszeniem Woffindena, ale różnie może się skończyć.
    Ciekawy jestem tylko, czy kilka lat temu podobnie byłeś za zawieszeniem waszego zawodnika? I tam było po meczu i tutaj też.

    O jakiej konkretnie sytuacji piszesz?

  5. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,839
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,737 w 1,260 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Tam prokuratura nie znalazła dowodów i umorzyła postępowanie. Liga rozważa 5 meczów zawieszenia.
    Kilka lat temu jeden z żużlowców przecież nawet dostał wyrok w zawieszeniu za pobicie. Czy ktoś go zawieszał jako żużlowca? Czy powinno się zawieszac?
    Kluczowe powinno być to jaki to był moment zawodów. Jak to zostanie zakwalifikowane. Inna sprawa że w zeszłym roku zawieszono żużlowców ze względu na miejsce urodzenia.
    Bo nie bylo nagrania. Tutaj masz filmik czarno na białym

  6. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,789
    Kliknij i podziękuj
    1,723
    Podziękowania: 1,600 w 930 postach
    Są sposoby na obezwładnienie albo przetrzymanie kogoś do czasu pojawienia się ochrony ale nie w taki sposób. To naprawdę mogło się skończyć o wiele gorzej.
    #GetWellDarky

  7. Powrót do góry    #276
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,531
    Kliknij i podziękuj
    5,805
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    No to ochlapus może wyciągnie wnioski i następnym razem dostosuje się do prawa panującego na stadionach.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (22-07-2023)

  9. Powrót do góry    #277
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,813
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 794 w 576 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    O jakiej konkretnie sytuacji piszesz?

    O tej, gdy wasza legenda została skazana w 2017 roku prawomocnym wyrokiem sądu za uszkodzenie ciała. Nawet wtedy był Piter w kadrze.

    Ciekawy jestem, czy byłeś wtedy za zawieszeniem Pawlickiego. Nie było nagrania, ale był wyrok prawomocny. Chyba nie będziemy uzależniać ewentualnego zawieszenia od tego czy bylo nagranie? I jedna i druga sytuacja była poza rozgrywanem oficjalnych zawodów. Bardzo zbliżone sytuacje.
    Żużlowiec poza meczem, uszkadza ciało innej osoby.

  10. Powrót do góry    #278
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,393
    Kliknij i podziękuj
    1,576
    Podziękowania: 1,207 w 926 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    O tej, gdy wasza legenda została skazana w 2017 roku prawomocnym wyrokiem sądu za uszkodzenie ciała. Nawet wtedy był Piter w kadrze.

    Ciekawy jestem, czy byłeś wtedy za zawieszeniem Pawlickiego. Nie było nagrania, ale był wyrok prawomocny.
    Chyba nie będziemy uzależniać ewentualnego zawieszenia od tego czy bylo nagranie?

    A co to miało wspólnego z ligą żużlową? Było na stadionie?

    Ja uzależniam od kontekstu także. Tutaj Tai w barwach Sparty zaatakował na stadionie podczas meczu, naprawdę to dla ciebie bez różnicy?

  11. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    sfp napisał:
    Przybiegł podpity prowokator, zaczął pajacować, prowokować kibiców gości. Zrobiła się napięta atmosfera, zrobiło się niebezpiecznie, groziło eskalacją czyli interwencją kibiców gości. Ochrona dała dupy, bo dała wbiec kibicowi i nie było jej przy sektorze.
    Tai widząc to chciał uciszyć pajaca i prowokatora łamiącego prawo stadionowe, ale zrobił to w głupi sposób. I na pewno jego zamiarem nie było zrobienie krzywdy, tylko chciał przerwać prowokowanie.
    Może powinien mieć pistolet i odstrzelić gościa skoro tak było niebezpiecznie? I na pewno jego zamiarem nie było zrobienie krzywdy xD. jprdl
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #280
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,813
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 794 w 576 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A co to miało wspólnego z ligą żużlową? Było na stadionie?

    Nie wiem czy było to na stadionie, czy w toalecie, czy w klubie, czy pod remizą, nie ma to absolutnie żadnego znaczenia. Było to poza zawodami żużlowymi, podobnie jak wczoraj.

    Na jakiej podstawie napaść po meczu na kogoś, jest inaczej traktowana niż napaść w dyskotece chociażby?
    Jeżeli byłoby na meczu to inna dyskusja. Sędzia wpisuje do protokołu i tyle. Ale poza zawodami to nie ma znaczenia gdzie dojdzie do sytuacji

    Bez sensu dyskusja. Pytam tylko z ciekawości czy byles wtedy za zawieszeniem Pawlickiego. Po odpowiedzi widzę że nie, więc dziękuję za odpowiedź i temat tamten można zamknąć. Ewentualnie kwestia unikania hipokryzji na przyszłość do rozważenia.

    I ja nie wiem czy wtedy nie należało zawiesić Pitera. Bo raczej to było do rozważenia. Podobnie jak teraz Tai. Ale te sytuację powinny być traktowane bardzo podobnie.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 22-07-2023 o 11:53

  13. Powrót do góry    #281
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,347
    Kliknij i podziękuj
    1,799
    Podziękowania: 4,944 w 3,256 postach
    Sytuacja z Pawlickim jak wypieprzył komus na imprezie byla identyczna. I to i to odbyło się po zakończeniu meczu i jest prywatna sprawa zawodnika.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #282
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,977
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    sfp napisał:

    Może powinien mieć pistolet i odstrzelić gościa skoro tak było niebezpiecznie? I na pewno jego zamiarem nie było zrobienie krzywdy xD. jprdl
    Co się nie zgadza Sebix w tym co ja napisałem?
    "Zrobiła się napięta atmosfera, zrobiło się niebezpiecznie, groziło eskalacją czyli interwencją kibiców gości."

    bo się nie dowiedziałem
    I kolejny absurdalny przykład z pistoletem. jak ktoś wyciąga pistolet i strzela tzn. że chce zabić, albo ranić. A nie każde obezwładnienie jest wykonywane po to, aby komuś zrobić krzywdę.

  15. Powrót do góry    #283
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,359
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,377 w 1,678 postach
    Widzę, że ziobrysta, jak to ma w zwyczaju, dogłębnie przeanalizował temat od strony prawnej. Można się zatem rozejść, a Woffinden może w spokoju przygotowywać się do kolejnych startów - powtórzy się po prostu casus ekspertyz Jocka na temat dopuszczenia do startów w lidze Artema, Emila oraz Wadima. Życie

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (22-07-2023)

  17. Powrót do góry    #284
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Zawieszenie byłoby faktycznie krzywdzące, głównie dla klubu, który walczy jednak o DMP. Surowa kara finansowa się jednak należy.
    Nie jestem w stanie pojąć takiego toku rozumowania. Co to ma za znaczenie czy klub walczy o DMP, ma pewne utrzymanie czy walczy by nie spaść ligę niżej ?
    Jest wykroczenie, musza być jego skutki. Pozycja w tabeli nie ma tutaj żadnego znaczenia.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi David_99 za jego przydatny post!

    blacktop (22-07-2023)

  19. Powrót do góry    #285
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,813
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 794 w 576 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Sytuacja z Pawlickim jak wypieprzył komus na imprezie byla identyczna. I to i to odbyło się po zakończeniu meczu i jest prywatna sprawa zawodnika.

    Dokładnie. Ale wtedy temat powinien być akurat szerzej omówiony. Bo to nie jest normalne, że sportowiec komuś wpierdzieli,zostaje skazany a liga udaje że nie ma tematu. Skoro wtedy nie było konsekwencji, to teraz tym bardziej. Ale to nie jest normalna droga. Bo to są jednak sportowcy, którzy pewne standardy zachowań powinni trzymać.

  20. Powrót do góry    #286
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sebix a wiesz, że Tai będzie sądzony jakby użył broni?
    Już sprawą zajmuje się prokurator.

    I na pewno jego zamiarem nie było zrobienie krzywdy
    Sebix zrobiłeś mi dzień. Jak mierzysz zamiar zrobienia komuś krzywdy, albo poziom niebezpieczeństwa w pasie bezpieczeństwa. Przecież to są twoje urojenia sebix na poziomie dziecka w przedszkolu.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 22-07-2023 o 12:01
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #287
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,347
    Kliknij i podziękuj
    1,799
    Podziękowania: 4,944 w 3,256 postach
    Z pewnego źródła wiem, że w środę zawiesza Woffindena na 10 lat, a dodatkowo bedzie miec na głowie prokuratora z zagrożeniem 25 lat odsiadki. Kluczowe jest tutaj uruchomienie Dryły, zeby napisal kolejny apel.

    Dobra, starczy internetu na dzisiaj xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  22. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,789
    Kliknij i podziękuj
    1,723
    Podziękowania: 1,600 w 930 postach
    Pytanie czy w momencie zdarzenia podpisany został już protokół zawodów. Jeśli nie to będzie to na pewno ujęte w protokole i mogą być wyciągnięte konsekwencje dyscyplinarne.
    #GetWellDarky

  23. Powrót do góry    #289
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,813
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 794 w 576 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Pytanie czy w momencie zdarzenia podpisany został już protokół zawodów. Jeśli nie to będzie to na pewno ujęte w protokole i mogą być wyciągnięte konsekwencje dyscyplinarne.

    Tu zgoda. Dlatego kluczowe jest jak to zostanie zakwalifikowane, jaki to był moment zawodów. Jeżeli jakąkolwiek adnotacja znalazłaby się w protokole to Woffindena już na torze w tym roku nie zobaczymy.

    A jeżeli już było po ptakach, co raczej ma miejsce, to przypadek 1 do 1 jak Pawlickiego parę lat temu. I nie ma znaczenia czy pobicie było po meczu na stadionie, po meczu na stacji benzynowej, czy po meczu w dyskotece.

  24. Powrót do góry    #290
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,104
    Kliknij i podziękuj
    2,032
    Podziękowania: 1,509 w 1,001 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Sytuacja z Pawlickim jak wypieprzył komus na imprezie byla identyczna. I to i to odbyło się po zakończeniu meczu i jest prywatna sprawa zawodnika.
    No chyba nie do konca ? on to zrobił na stadionie gdzie jest masa filmików. O Pawlickim wiemy tylko z gazet

    Woffinden powinien dostać za to surową kare ale nie taka że Wrocław miałby być osłabiony

  25. Powrót do góry    #291
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Valverde z Realu Madryt zostal zwieszony na 12 spotkan w lidze hiszpanskiej za uderzenie rywala PO MECZU. Pierwsze z brzegu.

    Liga zawiesila zawodnika. Jedno.
    Prokuratura prowadzi sprawe. Drugie.
    Jak już coś piszesz, dokładniej zbadaj sprawe.

    https://www.realmadryt.pl/news/12175...ny-na-valverde
    Ostatnio edytowane przez David_99 ; 22-07-2023 o 12:09

  26. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    spitt napisał:
    No chyba nie do konca ? on to zrobił na stadionie gdzie jest masa filmików. O Pawlickim wiemy tylko z gazet

    Woffinden powinien dostać za to surową kare ale nie taka że Wrocław miałby być osłabiony
    Mam nadzieję, że uwzględnią to w sądzie, a zwłaszcza komisja dyscyplinarna Ekstraligi aby wyrok nie wpływał na wyniki w fazie P-O. Kibic żużla to jest jednak stan umysłu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #293
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Nie ma uja, że go na PO zawieszą, maks jeden mecz zawieszenia 6 sierpnia dostanie i 10k zł kary - o ile w ogóle coś dostanie. Ochrona dała dupy, zawodnicy mogli czuć się zagrożeni. Gościa nie pobił, a obezwładnił raczej, pech chciał, że grubas połamał rękę

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BennyLBK za jego przydatny post!

    Buszmen (22-07-2023)

  29. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,977
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Pytanie czy w momencie zdarzenia podpisany został już protokół zawodów. Jeśli nie to będzie to na pewno ujęte w protokole i mogą być wyciągnięte konsekwencje dyscyplinarne.
    W regulaminie jest napisane:
    "Po zakończeniu zawodów, sędzia obowiązany jest podpisaćprotokół zawodów, wnieść do niego ewentualne uwagi oraz dokonać wpisudo książki toru wszystkich wymaganych informacji."

    Co by oznaczało, że podpisanie protokołu odbywa się już po zakończeniu zawodów. Do czas podpisania protokołu sędzia i niektórzy mają swoje obowiązki, ale sami zawodnicy już chyba nie mają żadnych obowiązków. Przykładowo, mogą napić się piwka.

  30. Powrót do góry    #295
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Oczywiście, dostanie jeden mecz zawieszenia za złamanie komuś ręki przed kamerami z partyzanta, a w przyszłości zrobi przed kamerami ustawkę z kibicami z Leszna.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #296
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,865
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Jasne nie wiadomo co to był za typ .
    A jakby miał broń? Kogoś zabił?
    Po ostatnich wydarzeniach w Poznaniu gratuluję Taiowi szybkiej reakcji a Leszno można ukarać.

  32. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,789
    Kliknij i podziękuj
    1,723
    Podziękowania: 1,600 w 930 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    W regulaminie jest napisane:
    "Po zakończeniu zawodów, sędzia obowiązany jest podpisaćprotokół zawodów, wnieść do niego ewentualne uwagi oraz dokonać wpisudo książki toru wszystkich wymaganych informacji."

    Co by oznaczało, że podpisanie protokołu odbywa się już po zakończeniu zawodów. Do czas podpisania protokołu sędzia i niektórzy mają swoje obowiązki, ale sami zawodnicy już chyba nie mają żadnych obowiązków. Przykładowo, mogą napić się piwka.
    No tak od razu z chwilą zakończenia spotkania nie podpisuje raczej. Jest przecież czas na wniesienie protestów itp. Jest też obserwator który też podpisuje i zgłasza uwagi co do zachowania kibiców, zawodników i osób funkcyjnych. To na pewno nie dzieje się w momencie zakończenia 15 biegu.
    #GetWellDarky

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    blacktop (22-07-2023)

  34. Powrót do góry    #298
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Przecież ta sytuacja jest prosta do interpretacji a nie którzy już tu po kilkanaście postów na ten temat napisali. Pierwsze ochrona zawiniła nie ma prawa kibic się tam znaleźć co jest równoznaczne z kara dla klubu ten pociągnie do odpowiedzialności firmę ochroniarska. Drugie kibic powinien dostać zakaz stadionowy i pewnie jakaś karę finansową za swoje zachowanie. Trzecie Tai nie może takich rzeczy robić ani czy to by było na ulicy czy na stadionie również będzie musiał jakąś karę ponieść. Teraz trzeba czekać jakie to będą kary i tyle.

  35. Powrót do góry    #299
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,977
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    No tak od razu z chwilą zakończenia spotkania nie podpisuje raczej. Jest przecież czas na wniesienie protestów itp. Jest też obserwator który też podpisuje i zgłasza uwagi co do zachowania kibiców, zawodników i osób funkcyjnych. To na pewno nie dzieje się w momencie zakończenia 15 biegu.
    Ja tylko napisałem o tym, że podpisanie protokołu odbywa się po zakończeniu zawodów. Czyli podpisanie protokołu nie wyznacza końca zawodów.
    Może być tak, a raczej jest na pewno, że zawodnik już nie ma obowiązków i nie jest na zawodach, tylko jest po zawodach.
    Dyspozycyjność motocykli w parkingu wyznaczają przepisy, chyba 15 minut.
    Sędzia może podpisać protokół nawet o 3 w nocy, ale to nie oznacza, że zawodnik jest cały czas na meczu do tej 3 w nocy.

  36. Powrót do góry    #300
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez BennyLBK Zobacz posta
    Nie ma uja, że go na PO zawieszą, maks jeden mecz zawieszenia 6 sierpnia dostanie i 10k zł kary - o ile w ogóle coś dostanie. Ochrona dała dupy, zawodnicy mogli czuć się zagrożeni. Gościa nie pobił, a obezwładnił raczej, pech chciał, że grubas połamał rękę
    Nie mam zamiaru bronić pijanego typa, a jedynie dyskutować z faktami.

    Jakie obezwładnił ?
    Z jakiego powodu?
    Na filmiku jest wyraźne pokazane, że typ nie jest agresywny, a zawodnicy stoją za nim i mają z niego ubaw.
    W pewnym momencie Tai wychodzi ,,z szeregu'' i bezbronnego i nie agresywnego pijaka rzuca na ziemie.

    Tu nie było nawet minimalnej zaczepki ze strony typa, nawet ostrego spojrzenia w kierunku któregokolwiek ze Spartan, żadnej szamotaniny , żadnej wymiany zdań.
    To był debilny i wymyślony we własnej głowie atak Taia, na podpitego typa.

    Tu nie było żadnych , ale to absolutnie żadnych podstaw do obezwładniania !!!!
    Nikomu nic ze strony typa nie groziło, a Tai nie wchodził między przepychających się załóżmy Kowalskiego i typa z szalikiem, żeby z jednej strony kogokolwiek bronić, a z drugiej obezwładniać..!!!

    I powtarzam
    Nie bronie ani typa, ani ochrony. Powinni dostać konkretne kary, ale Tai jest tu jedynym agresorem tej sytuacji i to On powinien ,,beknąć'' najbardziej
    Ostatnio edytowane przez welna ; 22-07-2023 o 12:40

  37. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Kaman (22-07-2023), Mariusz (22-07-2023), Saeyl (22-07-2023)

  38. Powrót do góry    #301
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,789
    Kliknij i podziękuj
    1,723
    Podziękowania: 1,600 w 930 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ja tylko napisałem o tym, że podpisanie protokołu odbywa się po zakończeniu zawodów. Czyli podpisanie protokołu nie wyznacza końca zawodów.
    Może być tak, a raczej jest na pewno, że zawodnik już nie ma obowiązków i nie jest na zawodach, tylko jest po zawodach.
    Dyspozycyjność motocykli w parkingu wyznaczają przepisy, chyba 15 minut.
    Sędzia może podpisać protokół nawet o 3 w nocy, ale to nie oznacza, że zawodnik jest cały czas na meczu do tej 3 w nocy.
    Równie dobrze można napisać że kibic też mógł być na płycie bo było już po zawodach i nie miał już obowiązku pozostania na trybunach. To działa w obie strony.
    #GetWellDarky

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Saeyl (22-07-2023)

  40. Powrót do góry    #302
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kto wie co mógł zrobić zawodnikom Sparty. Jak to co? Zabić trzymając w górze w ręku szalik.
    Kilku geniuszy wczesniej napisalo ci że mógł mieć broń...

    Nie dziwię się że właściciel wstydzi się tutaj pisać. Poziom tego forum jest taki niezbyt wysoki.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  41. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,789
    Kliknij i podziękuj
    1,723
    Podziękowania: 1,600 w 930 postach
    Że tak przypomnę jak Falubazy domagały się zawieszenia Warda za podeptanie szalika po meczu.
    #GetWellDarky

  42. Powrót do góry    #304
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2016
    Postów
    284
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Leszno powinno odpowiedzieć za stan ochrony na stadionie, bo od tych "ochroniarzy" od zawsze yebie wódą, mi się zawsze kojarzą z serialem Ranczo, kto jeżdzi ten wie.

    Tai przegiął, ale spasionego ścierwa nie powinno tam w ogóle być.

  43. Powrót do góry    #305
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    774
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Ale czy ta prowokacja wymagała aż takiej interwencji ze strony Taia?
    Wbiegł kibic na pas rozdzielający, okej, ochrona zawaliła, dała dupy, kara się należy dla Unii, bo nie ogarnęli tego.
    Ale to co zrobił Tai to jest jeszcze większe przegięcie. Na tych filmach z boku może tak dokładnie tego nie widać, ale na filmie od przodu ze zbliżeniem widać jak na dłoni, że kibic radosny podbiega pod sektor gości, zawodnicy Sparty stoją za nim, mają ubaw, nagle zza tych zawodników wychodzi Tai, podchodzi od tyłu do tego gościa, chwyta go za nogi i przewraca jak gdyby nigdy nic. Kibic łamie sobie rękę. A gdyby był szczuplejszy, nie wyciągnął tej ręki i upadłby prosto na twarz i doznałby złamań czaszki? Najlepsze są te tłumaczenia, że może zawodnicy czuli się zagrożeni. Dlatego się śmiali i mieli ubaw po pachy? Tak chyba zagrożone osoby nie reagują tylko odsuwają się. Jak Tai lubi MMA to powinien przewidzieć czym może skończyć się takie obalenie, w dodatku nie na jakiejś miększej nawierzchni tylko na betonie/ubitej ziemi, bo nie wiem co tam jest dokładnie. To wyglądało jakby wyładował negatywne emocje na nim.
    Zawodnik po meczu jest dalej w pracy, bo ma inne obowiązki np. ścianka z wywiadami, etc. wiec Tai był w pracy i to w trakcie niej odwalił taką rzecz, która powinna się spotkać z karą. Finansowa, zawieszenie czy jeszcze inna to nie mi oceniać, inni są od tego, ale jak dla mnie kara dla Taia i dla Unii powinna być.
    Jak nie będzie kary to na następnym meczu podejdzie załóżmy kibic z Lublina do Zmarzlika za ogrodzeniem, który będzie chciał zrobić sobie fotkę, ten go obali i złamie mu rękę. Wtedy też bez kary? Bo panie kochany Tai zrobił tak tydzień temu i jemu nic nie zrobiono, a ja też czułem się zagrożony wtedy to powaliłem kibica, bo biegł z telefonem do mnie.

  44. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jakie zawieszenie za co ? Przecież ten pijany kretyn to typowy przedstawiciel tej wsi. Chłop prowkował kto wie co mógł zrobić zawodnikom Sparty ? Najgorsze jest to , że i tak to nic go nie nauczy.
    Wiem, że na nic więcej Cię nie stać.
    Ogólnie traktuje Twoje posty jakby ich nie było.
    Bo praktycznie żaden z nich nie wnosi nic konstruktywnego w żadną dyskusję , w której ,,starasz'' się uczestniczyć.
    Ale wiesz co ....
    Ten ,,pijany kretyn'' wczoraj zachował się tak, jak Ty zachowujesz się tutaj na codzień na forum.
    Prowokujesz, obrażasz.
    W Twoim przypadku o tyle to gorsze, że robisz to , zakładam , na trzeźwo.
    On był wypity, i pewnie dziś żałuje, choć to Go w niczym nie usprawiedliwia.
    Ale ogólnie poziom macie zbliżony.
    I jak widzisz ,,wieś'' (miejsce zamieszkania) o tym nie decyduje....

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Lafan (22-07-2023)

  46. Powrót do góry    #307
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    774
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Ekstraliga:
    ❗️ Postępowaniem Taia Woffindena po meczu #LESWRO i zabezpieczeniem imprezy w Lesznie zajmie się niezwłocznie Komisja Orzekająca Ligi.
    Czyli szykują się kary.

  47. Powrót do góry    #308
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Wiem, że na nic więcej Cię nie stać.
    Ogólnie traktuje Twoje posty jakby ich nie było.
    Bo praktycznie żaden z nich nie wnosi nic konstruktywnego w żadną dyskusję , w której ,,starasz'' się uczestniczyć.
    Ale wiesz co ....
    Ten ,,pijany kretyn'' wczoraj zachował się tak, jak Ty zachowujesz się tutaj na codzień na forum.
    Prowokujesz, obrażasz.
    W Twoim przypadku o tyle to gorsze, że robisz to , zakładam , na trzeźwo.
    On był wypity, i pewnie dziś żałuje, choć to Go w niczym nie usprawiedliwia.
    Ale ogólnie poziom macie zbliżony.
    I jak widzisz ,,wieś'' (miejsce zamieszkania) o tym nie decyduje....
    typowe 5:1

  48. Powrót do góry    #309
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,264
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 200 w 183 postach
    Nie rozumiem po co ta dyskusja, przecież sprawa jest oczywista. Na organizatorów tego całego widowiska powinna być nałożona kara finansowa za brak zabezpieczenia a na zawodnika Sparty powinna być nałożona kara dyscyplinarna z tego względu, że nie pełni funkcji ochrony i ewidentnie widać, że w główce się coś odkleiło i sam zaatakował. Tyle w temacie.

  49. Powrót do góry    #310
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-09-2019
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 151 w 78 postach
    Z tego co słyszałem konsekwencje wobec Taia mają być potężne. Nieoficjalnie mówi się, że będzie to 25 lat więzienia albo 100 złotych grzywny. Więcej info niedługo.

  50. Powrót do góry    #311
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,359
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,377 w 1,678 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    Czyli szykują się kary
    To było raczej oczywiste, że Leszno beknie za nieudolność ochrony.

  51. Powrót do góry    #312
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,398
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 480 w 365 postach
    Cytat Zamieszczone przez David_99 Zobacz posta
    Nie jestem w stanie pojąć takiego toku rozumowania. Co to ma za znaczenie czy klub walczy o DMP, ma pewne utrzymanie czy walczy by nie spaść ligę niżej ?
    Jest wykroczenie, musza być jego skutki. Pozycja w tabeli nie ma tutaj żadnego znaczenia.
    Tylko dlaczego ma cierpieć klub? Niech karę ponosi zawodnik.

  52. Powrót do góry    #313
    Użytkownik Awatar mani3q
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    365
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Tylko dlaczego ma cierpieć klub? Niech karę ponosi zawodnik.
    To samo możemy powiedzieć o idocie, który wymachiwał szalikiem przed klatką. Dlaczego za jego głupotę ma cierpieć klub - niech on poniesie karę. Gdyby któryś z zawodników trafił do więzienia - chciałbyś żeby go wypuścili, bo cierpi na tym drużyna ?

  53. Powrót do góry    #314
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    56,050
    Kliknij i podziękuj
    1,728
    Podziękowania: 4,397 w 3,175 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Tylko dlaczego ma cierpieć klub? Niech karę ponosi zawodnik.
    A jak by ten zawodnik przejechał na pasach człowieka i by tego zawodnika zamknęli, to też byś pytał czemu karę ma ponosić klub a nie sam zawodnik ? Klub składa się z zawodników którzy go reprezentują. Skoro zawodnik przydzbanił to klub również ponosi tego konsekwencje, pośrednie ale ponosi. Bo taka jest kolej rzeczy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #315
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,359
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,377 w 1,678 postach
    Cytat Zamieszczone przez mani3q Zobacz posta
    To samo możemy powiedzieć o idocie, który wymachiwał szalikiem przed klatką. Dlaczego za jego głupotę ma cierpieć klub - niech on poniesie karę.
    Bo klub ma obowiązek zabezpieczyć imprezę, między innymi nie dopuszczając aby jakiś podchmielony Janusz dostał się na pas bezpieczeństwa. Nie dopilnowano tego, więc Unia za to odpowie. Proste.

Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •