Strona 91 z 177 PierwszyPierwszy ... 41818990919293101141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,051 do 4,095 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4051
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,174
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,870 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta


    Jako doparowy np. dla Doyle'a? Sci-fi.
    Czemu akurat musi byc doparowym Doyla?
    Bo pasuje pod wasza teze?
    To moze napisz kto jako doparowy Doyla mialby szanse
    na jakies sensowane punkty.
    Tacy jak Doyle zawsze sa ustawiani z juniorem ( chyba,ze tym juniorem jest Smyk lub Drabik,to niekoniecznie ).

    Tak na marginesie,Chris w 2018 jechal kilka spotkan jako doparowy Jasona i w zadnym z nich nie byl od niego gorszy.
    Nie ma to jednak znaczenia,bo Doyle w tym roku jedzie znacznie lepiej niz w 2018.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-06-2019 o 14:02
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #4052
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Jakie 8+2? On ma ósmą średnią domową w lidze.
    No to tylko potwierdza jeszcze mocniej to co napisałem.

  3. Powrót do góry    #4053
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cholernie przykro, że w połowie sezonu mamy tak dość tego składu, że układamy na kolejny.
    Moim zdaniem ewentualny kontrakt dla Griszy lub Hampela oznaczałby, że nic nas nie nauczyły lata nietrafionych transferów.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    rotapa (17-06-2019)

  5. Powrót do góry    #4054
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Tym bardziej dziwne, że na KAŻDYM meczu wyjazdowym jedzie jak szkółkowicz. 1,7 na wyjeździe i nikt by nie miał pretensji.

  6. Powrót do góry    #4055
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Tym bardziej dziwne, że na KAŻDYM meczu wyjazdowym jedzie jak szkółkowicz. 1,7 na wyjeździe i nikt by nie miał pretensji.
    Przynajmniej wiadomo, na kim wzoruje się nasz "gazownik" .
    !Adrian walcz!

  7. Powrót do góry    #4056
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    1. Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
      no ale pisalem "Zakladajac". Rownie dobrze mozna napisac, ze zakladajac spadek Torunia Lublin wsysnie Doyla i beda mieli niezla &nbspake..
      Mów do mnie jeszcze! Nikt tak nie pasuje do lubelskiej kamandy, jak właśnie Jason.
      Potem tylko jeszcze Emil i trzech najbardziej kozackich żużlowców w komplecie na Zygmuntowskich. Plus oczywiście Łełek jako krajow lider.
      Myślę, że jak Toruń zleci i Doyley przyjdzie, to na taką pakę nawet stadion na 20 tys będzie w Lbn za mały.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Pomijam już fakt, że jest zdecydowanie najłatwiejszym numerem na wyjeździe jeśli spotykają się drużyny dysponujące słabymi juniorami jak my i Grudziądz.
    Ja apeluję od lat, żeby zrezygnować z obligatoryjnych miejsc dla juniorów w SE, bo psuje to dużą część biegów.
    Taki Holder jadąc z jedynką w Grudziądzu i do tego z taktycznej wioząc piach
    programowo dwukrotnie jedzie na juniora gospodarzy, w dodatku raz mając za partnera nieudacznego juniora ze swojej drużyny, a raz firestartera Kościucha, robi tez 6-7 (6) i mu za to płacą, jest zadowolony. I tak miał szczęście że raz junior GKM się obalił.
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    I bandycka akcja Buczka przejdzie bez echa. On mogl nam wczoraj zgasic swiatlo.
    Nie przesadzajmy. Obejrzałem sobie ten bieg i o ile po samych opisach wątpiłem w jakąkolwiek winę Buczka (a lubię i jego i Jasona),
    to po obejrzeniu jestem zdumiony faktem, że nie został wykluczony za to że obalił się z własnej winy.
    Fakt, że Krzysiek dyktował warunki, Jason pchał się jak to ma w zwyczaju, ale Doyle wyłożył się z powodu braku miejsca, a Buczkowski tak rozprowadził bieg że się wypierdzielił. Nawet gdyby to było w kontakcie z jakimś "odbitym Doylem" to grudziądzanin sam go sobie tam wypchał i odbił. Nie można akceptować powtórki w czterech gdy zawodnik który wygrywa start i dyktuje warunki obala się na tor.
    Przecież nikt mu w tyłek nie wjechał, sam był kowalem swojego losu.
    Oczywiście bez żadnych śmiesznych żółtych kartek, "W" jak najbardziej, za przerwanie biegu.
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Ja tam lubię takie krnąbrne charaktery jak Jack, sport kocha takich nie ciepłe kluchy
    Jack nie jest knąbrny tylko głupi, a to różnica. Żużlowcy to nie naukowcy, ja głupotę wybaczam, ale tym utalentowanym (Grisza, Gollob, Darcy, Szombierski, Hlib itp), a takich Jacków to tępić jak komary.
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    W PS wypowiada się Krużyński na temat Chrisa i sprzętu od Kowalskiego,
    Chris po porostu go nie chce Jak by chciał to by mu Rysiu zrobił.Także nie cały świat chce śmigać na Rysiu
    I słusznie, na jazdę Chrisa to szkoda roboczogodziny Rysia. Jeśli się okaże, że to Lbn spadnie, to załatwcie takie Rysie z górnej półki dla Miesiąca, a on pokaże jak się gryzie tor. A Chris to na symulator żużla niech idzie się wyginać w wesołym miasteczku w Międzyzdrojach, tam nikt go nie dotknie.
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Zostaje Doyle i pod dwójkę na zmianę Chris w domu i Jack na wyjazdy (Chris nie nadaje się już na inne tory poza MA).
    Bardzo podoba mi się ta koncepcja. Taka pt. "Braci się nie traci". Niech walczą ze sobą. Może Chris będzie chciał zabrać Jackowi trochę wyjazdów, a Jack Chrisowi trochę MA, ale mają na to małe szanse. Tylko średnia starego Holdera po sezonie spędzonym wylącznie na Motoarenie będzie kosmicznie zawyżona, po sezonie postawi warunki jak świeży IMŚ.
    Niemniej to będzie ciekawa rywalizacja. Brat który chce się ścigać a nie umie vs brat który umie, ale od lat nie chce/nie może/ma blokadę.
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Mnie najbardziej bawią niekończące się przymiarki do składu na następny sezon. Myślał kogut o niedzieli, a w sobotę łeb ucieli
    W PIĄTEK
    Ostatnio edytowane przez Mariner ; 17-06-2019 o 14:10

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariner za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-06-2019), j-rules (17-06-2019)

  9. Powrót do góry    #4057
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Cholernie przykro, że w połowie sezonu mamy tak dość tego składu, że układamy na kolejny.
    Moim zdaniem ewentualny kontrakt dla Griszy lub Hampela oznaczałby, że nic nas nie nauczyły lata nietrafionych transferów.
    Podaj alternatywę, realną alternatywę. Z gów** bata nie ukręcisz

  10. Powrót do góry    #4058
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Czemu akurat musi byc doparowym Doyla?
    Bo pasuje pod wasza teze?
    To moze napisz kto jako doparowy Doyla mialby szanse
    na jakies sensowane punkty.
    Tacy jak Doyle zawsze sa ustawiani z juniorem ( chyba,ze tym juniorem jest Smyk lub Drabik,to niekoniecznie ).
    Doyle, Iversen - bez różnicy. Na wyjazdach jechał dwukrotnie z jednym i drugim i zrobił solidne 0,0,0,0. W poprzednim sezonie z takim Iversenem z kolei 0,0,1,1,2,1. Pokonani rywale - Buczkowski i Hampel (jeśli dobrze pamiętam ten drugi po jakichś perypetiach sprzętowych).

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-06-2019)

  12. Powrót do góry    #4059
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie mogę się doczekać meczu o utrzymanie w Częstochowie, zabovsky Musicie jeździć z jakimś konkretnym sędzia bo inaczej wszystkie mecze w piz**
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #4060
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Trzeba sobie powiedzieć szczerze , że CHHolder to jest hobby rider.

  14. Powrót do góry    #4061
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie mogę się doczekać meczu o utrzymanie w Częstochowie, zabovsky Musicie jeździć z jakimś konkretnym sędzia bo inaczej wszystkie mecze w piz**
    Przecież wiesz że wszystko mamy ustalone, nie ma co się sprężać jak coś to powiększą ligę

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-06-2019)

  16. Powrót do góry    #4062
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Pieknie sie czyta ustalanie skladu na przyszly sezon w polowie poprzedniego xd Widze, że Toruń już nawet baraż wygrał

  17. Powrót do góry    #4063
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    - Podszedłem więc do sektora kibiców gości, żeby z nimi porozmawiać i wyjaśnić pewne rzeczy. W odpowiedzi usłyszałem kolejne wyzwiska i jeszcze mnie opluto – grzmi trener juniorów MrGarden GKM-u.

    Bidula Co to są za kibice. Legendy nie szanują.

  18. Powrót do góry    #4064
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Jakąś bojówke tam macie na sektorze?
    To nie jest jednorazowy wyskok, tylko co mecz to nowa akcja.

    Przypomnijmy, że w minioną niedzielę grudziądzanie pokonali Get Well Toruń 55:35. Frustracja wśród kibiców przyjezdnych wdała się we znaki po całym spotkaniu. Torunianie nadal nie mogą przyjąć faktu, że ich były trener pracuje teraz po drugiej stronie barykady. - Wyzywali mnie od sprzedawczyków – relacjonuje. - Było mi przykro, bo przecież to nie ja odchodziłem z toruńskiego klubu. On zawsze będzie dla mnie bardzo ważny, ale to klub dwa lata temu nie zaoferował mi przedłużenia umowy, tylko zorganizował konkurs na trenera - przypomina Robert Kościecha w rozmowie z portalem pomorska.pl

    - Podszedłem więc do sektora kibiców gości, żeby z nimi porozmawiać i wyjaśnić pewne rzeczy. W odpowiedzi usłyszałem kolejne wyzwiska i jeszcze mnie opluto – grzmi trener juniorów MrGarden GKM-u.

    To kolejne, karygodne zachowanie fanów Get Well. Wcześniej sympatycy Apatora przeszkadzali i wyzywali swoich zawodników w trakcie meczu z wicemistrzami Polski z Gorzowa, kiedy to na Motoarenie zgromadzili się nad parkiem maszyn. Zachowanie fanów było na tyle chamskie, że zawodnicy i sztab szkoleniowy miał problemy z normalnym funkcjonowaniem w trakcie meczu. Doszło do absurdalnej sytuacji, w której bardziej niż na kolejnym wyścigu, wszyscy w parku maszyn skupiali się na tym jak uniknąć kontaktu z zasiadającymi tuż nad ich głowami rozżalonymi obserwatorami. Choć po ostatnich skandalach nad boksami został zainstalowany daszek, to mimo to "kibice" bez problemu mogli z bliskiej odległości wyzywać swój zespół. Już po tym meczu, Adam Krużyński zapowiedział, że zrobi z tym porządek. Jak widać, na nic to się zdało.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #4065
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Ale najlepsze jest to , że poszedł wyjaśniać Ludzie wku)rwieni po porażce. To sam został wyjaśniony. A potem żale dla szmatławca. Żal.pl

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    j-rules (17-06-2019)

  21. Powrót do góry    #4066
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ale najlepsze jest to , że poszedł wyjaśniać Ludzie wku)rwieni po porażce. To sam został wyjaśniony. A potem żale dla szmatławca. Żal.pl
    No tak, sam sobie winien, że go opluto.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #4067
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No tak, sam sobie winien, że go opluto.
    No trochę tak. A nawet więcej niż trochę.

  23. Powrót do góry    #4068
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    "Ponieważ do programu zawodów młodszemu z braci musieliśmy wpisać defekt zamiast zera, wówczas punktu bonusowego nie otrzymał Kenneth Bjerre, co ma również znaczenie finansowe. Do Jacka Holdera z pretensjami ruszyli m.in. trenerzy Robert Kempiński i Kościecha. - Stwierdził, że ma to gdzieś - podkreślił "Kostek".

    Co tu dużo mówić - wielu kibiców podkreśla w social media, że zachowanie Australijczyka było głupie i karygodne. Nie pozostaje nic innego jak podpisać się pod tymi stwierdzeniami. 23-latka nie tłumaczy zdenerwowanie słabym występem.

    Rafał Gurgurewicz: Kenneth Bjerre przyznał właśnie, że Jack Holder zaśmiał się mu w twarz, kiedy spotkali się po biegu przy zjeździe do parku maszyn#GRUTOR

    - Na pewno będziemy go uczulać, żeby tak nie robił, bo to jest niesportowe zachowanie. Po pierwsze chodzi tu o pieniądze, a po drugie z pewnością nie chciałby się znaleźć w podobnej sytuacji. Z pewnością przeprowadzimy z nim rozmowę na ten temat i nie popieramy takiego zachowania. Nawet jak nie idzie, musimy pokazać dumę i honor - mówi stanowczo Adam Krużyński, który obecnie prowadzi Get Well Toruń."

    żródło torun.eska.pl


    Krużyński ! Tu trzeba bata na tego sfochowanego małego *****sa a nie uczulania. Kara finansowa 10 tysiaków z czego adekwatny przelew dla Bjerre.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-06-2019)

  25. Powrót do góry    #4069
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Generalnie to kibice w Toruniu mają jakis problem. Ich zawodników bardziej szanują w innych klubach. Może warto się zastanowić dlaczego nikt tam nie chce jeździć?

    Jedyny wartościowy zawodnik już szuka sobie klubu. Szanujcie IKSa swego bo nie będziecie mieć żadnego.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  26. Powrót do góry    #4070
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    [...]
    Fakt, że Krzysiek dyktował warunki, Jason pchał się jak to ma w zwyczaju, ale Doyle wyłożył się z powodu braku miejsca, a Buczkowski tak rozprowadził bieg że się wypierdzielił.
    Teraz nie ma czegoś takiego jak "dyktowanie warunków", Buczek wiedział, że ma Doyla po prawej i wkomponował go w płot.
    W porównywaniu do tego Zagar na MA zostawił mu mnóstwo miejsca.

  27. Powrót do góry    #4071
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Generalnie to kibice w Toruniu mają jakis problem. Ich zawodników bardziej szanują w innych klubach. Może warto się zastanowić dlaczego nikt tam nie chce jeździć?

    Jedyny wartościowy zawodnik już szuka sobie klubu. Szanujcie IKSa swego bo nie będziecie mieć żadnego.
    Mówisz np o Miedziaku i Przedpełskim w Częstochowie ?

  28. Powrót do góry    #4072
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Podaj alternatywę, realną alternatywę. Z gów** bata nie ukręcisz
    Moim zdaniem:
    Po pierwsze primo to potrzeba nam juniora, który mógłby dawać zmiany seniorce - trzeba szykować kupę kasy na Lamparta (oczywiście w parze z Nizgorskim, bo na Xa nie mam już cierpliwości)
    Po drugie primo Solidny, przyszłościowy Polak - trzeba szykować jeszcze więcej kasy żeby przebić Wrocek i Czewę o Drabola.
    Po trzecie primo - ultimo to co pisał Busz - przy braku drugiego Polaka - Lambert pod 8. Przy większej wymianie tak jak pisałem może Michelsen - przy czym jak komuś nie odpowiada charakter Jacka to już widzę jak będzie "szalał" za Duńczykiem.

  29. Powrót do góry    #4073
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Moim zdaniem:
    Po pierwsze primo to potrzeba nam juniora, który mógłby dawać zmiany seniorce - trzeba szykować kupę kasy na Lamparta (oczywiście w parze z Nizgorskim, bo na Xa nie mam już cierpliwości)
    Po drugie primo Solidny, przyszłościowy Polak - trzeba szykować jeszcze więcej kasy żeby przebić Wrocek i Czewę o Drabola.
    Po trzecie primo - ultimo to co pisał Busz - przy braku drugiego Polaka - Lambert pod 8. Przy większej wymianie tak jak pisałem może Michelsen - przy czym jak komuś nie odpowiada charakter Jacka to już widzę jak będzie "szalał" za Duńczykiem.
    Serio wierzysz, że tacy goście jak Lampart i Drabik przyjdą do nas po tym co tu się dzieję od trzech lat. Dla takich młodych zawodników nie liczy się tylko kasa. Pogódź się z tym, że to nierealne transfery, dopóki nie
    zmieni się zarząd.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Awkop za jego przydatny post!

    orlosep (18-06-2019)

  31. Powrót do góry    #4074
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Tylko wpisywanie do potencjalnego składu zawodników Motoru jest absurdalne bo on się spokojnie utrzyma. 100 % KMO.
    Tak było jeszcze niedawno, teraz AJ wraca do ścigania więc nasze rosną.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  32. Powrót do góry    #4075
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Co się dzieje? To co wszędzie.
    Zobacz - Miśkowiak poszedł Czewy, a teraz afera, że Haj silniki konkurentom pożycza.
    Nie ma ideałów.

  33. Powrót do góry    #4076
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Tak było jeszcze niedawno, teraz AJ wraca do ścigania więc nasze rosną.
    nie czujesz zuzla. Z AJ Lublin bedzie wymiatal.

    edit.
    Nsport stwierdzilo, ze nie ma za bardzo ochoty transmitowac wyjazdow ekipy torunskiej..
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82...ign=newswidget

    jak juz GKM wola od KST na wyjezdzie to wiedz ze cos sie dzieje.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 17-06-2019 o 16:07
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #4077
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    786
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Generalnie to kibice w Toruniu mają jakis problem. Ich zawodników bardziej szanują w innych klubach. Może warto się zastanowić dlaczego nikt tam nie chce jeździć?

    Jedyny wartościowy zawodnik już szuka sobie klubu. Szanujcie IKSa swego bo nie będziecie mieć żadnego.
    I to jest główny problem moim zdaniem. Wychowankowie uciekli, Koscieche wypieprzyli. A razem z nim uciekł Denis Zieliński. Marcin Turowski teraz prezentuje się 100 razy lepiej niż IKS. Vacul też by został w Toruniu jakby go termos nie obrażał w internetach. Kwasy - to jest powód słabej postawy drużyny.

  35. Powrót do góry    #4078
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Pisałem już wcześniej: brać Woźniaka i Przemka Pawlickiego. Sorry, ale nie wierzę, że są nie do wyjęcia. Jeśli się utrzymamy, to w październiku wielu będzie piało z zachwytu bo Dudek czy Zmarzlik przyjeżdżają do Torunia na rozmowy, a skończy się jak zawsze - czyli na Holcie i Kościuchu (z całym szacunkiem dla tego drugiego). Do tego ściągnąć z powrotem Miedziaka. Zostaje Doyle i pod dwójkę na zmianę Chris w domu i Jack na wyjazdy (Chris nie nadaje się już na inne tory poza MA). Jeśli budżet by to wytrzymał to zamiast Holderów Iversen. Pod #8 Lambert. To realna koncepcja, którą daje się powalczyć o komplet bonusów - a to już sporo.
    O ile mi wiadomo Dudek jest podpisany na 3 lata w Zgrzeblarkach. Wiec nie sadze zeby przyjezdzal do torunia. Conajwyzej do muzeum piernika.
    pomidor

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atrock92 za jego przydatny post!

    lemur6666 (17-06-2019)

  37. Powrót do góry    #4079
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    O ile mi wiadomo Dudek jest podpisany na 3 lata w Zgrzeblarkach. Wiec nie sadze zeby przyjezdzal do torunia. Conajwyzej do muzeum piernika.
    Do babci na browara może zawsze przyjechać.

  38. Powrót do góry    #4080
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Takiego Dudka to trzeba sobie wychować bo w to, że do nas przyjdzie czy on czy Janowski lub Zmarzlik nie uwierzę. Nierealne.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    orlosep (18-06-2019)

  40. Powrót do góry    #4081
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Tym bardziej dziwne, że na KAŻDYM meczu wyjazdowym jedzie jak szkółkowicz. 1,7 na wyjeździe i nikt by nie miał pretensji.
    No ale to nie chodzi o średnią, tylko o realną przydatność. Bo wczoraj miał 7/6, czyli średnia 1,15, a realnie to pojechał gorzej niż by zrobił 0. A to dlatego, że od patrzenia na jego wyczyny, to innym się odechciało jeździć, a kibicom oglądać żużel i w ogóle żyć. 2 z 12 biegu wartość sportowa taka jak mistrzostwo świata Kubackiego, podobnie ta 2 w powtórzonym biegu po glebie Turowskiego, gdzie w 1 odsłonie oglądał plecy juniora GKM przez lornetkę.

    O tyle mnie to dziwi, że w SWE jednak potrafi pojechać przyzwoicie na wyjeździe. A np. w Hallstavik to wręcz wygrał gościom mecz, wygrywając 15 bieg z Doylem.

    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Jack nie jest knąbrny tylko głupi, a to różnica.
    Dokładnie.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 17-06-2019 o 16:38
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #4082
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    Kościecha niezły agent. Złorzeczył na nasz klub po wywaleniu go, a teraz niby niewiniątko idzie do kibiców "wyjaśniać" pewne sprawy i dziwi się, że splunięto na niego. Perfidny typ.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  42. Powrót do góry    #4083
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Teraz nie ma czegoś takiego jak "dyktowanie warunków", Buczek wiedział, że ma Doyla po prawej i wkomponował go w płot.
    W porównywaniu do tego Zagar na MA zostawił mu mnóstwo miejsca.
    A co się teraz zmieniło, poza tym że mamy dmuchane bandy i można się "dłużej" wozić po bandach?
    Owszem, Buczek wiedział i go wywiózł pod bandę. Nie wpakował go w żaden płot, Jason jeszcze zdążył się położyć, więc nie wiem o co tyle krzyku. Faktycznie Krzysiek pojechał bardzo ostro, może dlatego że ostatnimi czasy to jego przewracano.
    Sytuacja z Zagarem była zupełnie inna i tylko laicy porównują te przypadki. Faktycznie podobne bo w jednym i drugim przypadku leżał Jason Doyle.
    Australijczyk ma to do siebie, że nigdy nie odpuszcza i pakuje się często tam gdzie nie zostanie wpuszczony bo nikt nie ma obowiązku puszczać mistrza świata do najlepszej ścieżki albo dać się mu nakrywać.
    On taki już jest, nie wiem czy to dobrze czy źle. Może gdyby jeździł inaczej to nie zostałby zasłużonym IMŚ.
    Albo wręcz przeciwnie - zostałby zasłużonym IMŚ dwa razy z rzędu.
    W Grudziądzu sytuacja miała miejsce pod bandą i nie było tam znamion żadnej gwałtowności. Po prostu Buczek płynnie i sukcesywnie wiózł go i wiózł pod bandę. W Toruniu Matej był troszkę bardziej gwałtowny, ale wygrał start i jechał z krawężnika, Jason nie za bardzo chciał się odsuwać mając do bandy jeszcze bardzo dużo. Tam Zagar został ograbiony z punktów i to podwójnie, bo w pierwszej odsłonie też wygrał start z Jasonem ale bieg zatrzymano bo rzekomo ruszał się na starcie.
    Obie decyzje sędziowskie błędne. Buczkowski się wypieprzył na prowadzeniu, mimo że nikt mu nie przeszkadzał w jeździe i powinien mieć "W". A w Toruniu w czwórkę, tam jeszcze junior się zakładał. W Toruniu jest całkiem szeroko, ale jak się spotka trzech w tym Doyle w środku to musi być bajzel. Gdyby Komandos był na miejscu Doyla to jedynym który by leżał, byłby Gruchalski bodajże, od domina, ewentualnie Zagar by się obalił też w sposób kontrolowany

  43. Powrót do góry    #4084
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Trzeba sobie powiedzieć szczerze , że CHHolder to jest hobby rider.
    W Toruniu moa byc spokojni, pewien zbawca zuzla z Czestochowy lubi co roku sciagac torunskie wynalazki, wiec majac na wzgledzie lipe Zagara to juz Swiacik zciera rece, ze bedzie mogl ZAKUPIC Holdera

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-06-2019)

  45. Powrót do góry    #4085
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Perfidny typ z tego Kościechy dlatego trzeba go zbluzgać i opluć. Tak trzymać jaskiniowcy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  46. Powrót do góry    #4086
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    no ja nie kumam po jaka cholere sie tam Kostek pchal.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #4087
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no ja nie kumam po jaka cholere sie tam Kostek pchal.
    No właśnie po to.

  48. Powrót do góry    #4088
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Perfidny typ z tego Kościechy dlatego trzeba go zbluzgać i opluć. Tak trzymać jaskiniowcy.

    przypomniec historie z Trojanowskim, siersciuchu?

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no ja nie kumam po jaka cholere sie tam Kostek pchal.
    zmylily go barwy, myslal,ze idzie pod klatke Motoru
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    lemur6666 (17-06-2019)

  50. Powrót do góry    #4089
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    przypomniec historie z Trojanowskim, siersciuchu?
    mi mozesz bo nie w temacie jestem

  51. Powrót do góry    #4090
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Kościecha to ma niestety nie za dobrą opinie wśród tych "prawdziwych" kibiców. Jeszcze za czasów jego kariery najpierw bawił się z młynem Apatora żeby za jakiś czas skakać w rytm przyśpiewek Polonii Bydgoszcz. Za czasów trenerskich praca w GKM i zabranie za sobą niby talentu Denisa Z. Czego się spodziewał idąc pod tą klatkę nie wie pewnie nawet on.
    Druga sprawa, że zdecydowanie wolę Kostka niż ciepłych Ząbików.
    Ostatnio edytowane przez adsiz ; 17-06-2019 o 17:54

  52. Powrót do góry    #4091
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,532
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,876 w 1,762 postach
    Czego się spodziewał? Pewnie dymu, i go dostał, a teraz może ponarzekać w niby-mediach.
    Powinien się cieszyć, że go nie spunktowali, prowokatora za dychę.

  53. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    adsiz (17-06-2019), lego (18-06-2019), młody_piernik2 (17-06-2019)

  54. Powrót do góry    #4092
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    A co się teraz zmieniło, poza tym że mamy dmuchane bandy i można się "dłużej" wozić po bandach?
    No właśnie to o czym już pisałem - nie ma dyktowania warunków przez zawodnika z przodu.

    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Owszem, Buczek wiedział i go wywiózł pod bandę. Nie wpakował go w żaden płot, Jason jeszcze zdążył się położyć, więc nie wiem o co tyle krzyku.
    To dobre - nie wpakował w płot, bo owszem nie zostawił miejsca, ale tamten zdążył się położyć.
    Gorzej jakby nie zdążył? Co?

  55. Powrót do góry    #4093
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Obie decyzje sędziowskie błędne. Buczkowski się wypieprzył na prowadzeniu, mimo że nikt mu nie przeszkadzał w jeździe i powinien mieć "W". A w Toruniu w czwórkę, tam jeszcze junior się zakładał. W Toruniu jest całkiem szeroko, ale jak się spotka trzech w tym Doyle w środku to musi być bajzel. Gdyby Komandos był na miejscu Doyla to jedynym który by leżał, byłby Gruchalski bodajże, od domina, ewentualnie Zagar by się obalił też w sposób kontrolowany
    https://www.youtube.com/watch?v=2Ks93cEdic8

    Przyjrzyj się powtórce w 39:30 minucie tego materiału. Gdy Doyle już kładzie motocykl, dochodzi do kontaktu przedniego koła Jasona z tylnim Buczka i to go wybiło z rytmu co w konsekwencji skończyło się upadkiem.

  56. Powrót do góry    #4094
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    O bidulek co nie chciał w konkursie startować teraz się żali w mediach.

    Tak kocha toruński klub, że aż zdarzyło mu się z tej miłości z pydziarzami w milicyjny bęben bić.

  57. Powrót do góry    #4095
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    W konkursie LOL?
    Nie wiem, czy się żali. Potraktowali go jak szmatę, a jako jedyny ze sztabów szkoleniowych robił tu jakąś sensowną robotę. W jego miejsce zatrudnili Ząbików, tj. synonim największego partacza, jakiego można sobie wyobrazić.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  58. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    lego (18-06-2019), sth (17-06-2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •