Strona 10 z 63 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 2811

Wątek: Sparta Wrocław 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    44-letni Protas cieszy sie ze bedzie jechal w eliminacjach do GP a mlodziez olewa.

    Pepe to sportowiec,a mlodziez to przedsiębiorcy

  2. Powrót do góry    #407
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    44-letni Protas cieszy sie ze bedzie jechal w eliminacjach do GP a mlodziez olewa.

    Pepe to sportowiec,a mlodziez to przedsiębiorcy
    Bo oni są przedsiębiorcami i maja zarejestrowana działalność gospodarczą co w tym dziwnego. to dobrze o nich świadczy ze dbają o maksymalne zyski i przyzwoity urlop.

  3. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Wicuch (18-10-2019), antyprzemek (18-10-2019), kian (18-10-2019), sparta_mistrz (18-10-2019), woojo (18-10-2019)

  4. Powrót do góry    #408
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Jesteście gorsi niż Ostafiński i Ci na L4 do kupy razem wzięci


    W kółko o tym samym
    Ci swoje
    Tamci swoje

    Nakręcają tu się niektórzy bardziej niż ta pseudodziennikarska szuja

    Gówniarze , zrobili co zrobili, i to tylko świadczy o ich poziomie intelektualnym i podejściu do sportu i całej swojej kariery
    I żadna tu Piła i zachowanie pijanego Cieślaka, nie usprawiedliwiają durnego postępowania ,,ekipy L4''

    Ostaf gnida żeruje i trzaska tekst za tekstem wypłacając sobie za to prosto zarabiane złotówki



    Reasumując
    Patrząc na ten cały światek ..... na niektórych żużlowców, trenerów, dziennikarzy, ekspertów i kibiców.....

    Wszyscy siebie warci
    Ostatnio edytowane przez welna ; 18-10-2019 o 13:39

  5. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (18-10-2019), SCOT FZG (18-10-2019), Staleczka 3 (18-10-2019), grafi25 (18-10-2019)

  6. Powrót do góry    #409
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Jesteście gorsi niż Ostafiński i Ci na L4 do kupy razem wzięci


    W kółko o tym samym
    Ci swoje
    Tamci swoje

    Nakręcają tu się niektórzy bardziej niż ta pseudodziennikarska szuja

    Gówniarze , zrobili co zrobili, i to tylko świadczy o ich poziomie intelektualnym i podejściu do swojej kariery
    I żadna tu Piła i zachowanie pijanego Cieślaka, nie usprawiedliwiają postępowania ,,ekipy L4''

    Reasumując
    Patrząc na ten cały światek ..... na niektórych żużlowców, trenerów, dziennikarzy, ekspertów i kibiców.....

    Wszyscy siebie warci
    A ty za kogo się uważasz ze wyzywasz ich od gówniarzy. jak taki Kubuś jesteś to wsiadaj na motor i zrób na torze slalom między gwozdziami i betonowymi kraweznikami. siedzi to sobie na stadionie z piwem w ręku i wyzywa zawodników bo nie chcą się zgodzić na jawne przegiecia. i kto tu jest gowniarzem.
    nie będę pisal epitetów na jakie zasluguhesz bo nie mam zamiaru załapać się na bana.

  7. Powrót do góry    #410
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Bo oni są przedsiębiorcami i maja zarejestrowana działalność gospodarczą co w tym dziwnego. to dobrze o nich świadczy ze dbają o maksymalne zyski i przyzwoity urlop.
    Aha, a ja myślałem że o sportowcu dobrze świadczy chęć walki o najwyższe sportowe cele.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  8. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Aha, a ja myślałem że o sportowcu dobrze świadczy chęć walki o najwyższe sportowe cele.
    sportowcy to byli wieki temu w Atenach teraz wszyscy są jak to nazwałes przedsiębiorcami tak jak uznany lekarz który pracuje w szpitalu i czasem strajkuje

  9. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    A ty za kogo się uważasz ze wyzywasz ich od gówniarzy. jak taki Kubuś jesteś to wsiadaj na motor i zrób na torze slalom między gwozdziami i betonowymi kraweznikami. siedzi to sobie na stadionie z piwem w ręku i wyzywa zawodników bo nie chcą się zgodzić na jawne przegiecia. i kto tu jest gowniarzem.
    nie będę pisal epitetów na jakie zasluguhesz bo nie mam zamiaru załapać się na bana.

    przeczytaj wszystko od początku historii ze ZK co pisałem na ten temat, a potem uprawiaj tu gównoburze .....

    Więcej literek na Ciebie nie ma sensu ,,stukać''

  10. Powrót do góry    #413
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    Więcej literek na Ciebie nie ma sensu ,,stukać''
    i tego się trzymaj

  11. Powrót do góry    #414
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    No ale zeby Dominice z Dominikana pomylić Screenshot_20191018_141643.jpg

    Komentarz klubu że Szwecji. Brawo Screenshot_20191018_141931_com.facebook.katana.jpg jechać z Ostafowo gnida

  12. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Leonidas (18-10-2019), cukrzyca (18-10-2019), kobra102 (19-10-2019), woojo (18-10-2019)

  13. Powrót do góry    #415
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No no, stawia się na wszystkie mecze w Szwecji. Chyba, że akurat w trakcie meczu wypada Open'er. Wtedy się nie stawia xD
    Póki co to najbardziej oczerniany w tym wątku jest Cieślak. Co to znaczy, pijany? Prędzej uwierzę, że Pawlicki był pijany na meczu finałowym w Eskilstunie niż Cieślak na meczu PL-RŚ.

    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    A ty za kogo się uważasz ze wyzywasz ich od gówniarzy. jak taki Kubuś jesteś to wsiadaj na motor i zrób na torze slalom między gwozdziami i betonowymi kraweznikami.
    No spoko, ale czy w Gdańsku były gwoździe i betonowe krawężniki?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #416
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    ale ciśnienie zostało po nie wyjasnionych sprawach i nie było mądrego w naszych wladzach kto by je upuscil

  15. Powrót do góry    #417
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Jesteście gorsi niż Ostafiński i Ci na L4 do kupy razem wzięci


    W kółko o tym samym
    Ci swoje
    Tamci swoje

    Nakręcają tu się niektórzy bardziej niż ta pseudodziennikarska szuja

    Gówniarze , zrobili co zrobili, i to tylko świadczy o ich poziomie intelektualnym i podejściu do sportu i całej swojej kariery
    I żadna tu Piła i zachowanie pijanego Cieślaka, nie usprawiedliwiają durnego postępowania ,,ekipy L4''

    Ostaf gnida żeruje i trzaska tekst za tekstem wypłacając sobie za to prosto zarabiane złotówki



    Reasumując
    Patrząc na ten cały światek ..... na niektórych żużlowców, trenerów, dziennikarzy, ekspertów i kibiców.....

    Wszyscy siebie warci
    Autorytet moralny przemowil xD nie zes*aj sie z tej egzaltacji
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  16. Powrót do góry    #418
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Ja pierdziele, coraz śmieszniej. Szwed z Lejonen nauczył się naprędce języka polskiego i w ostatnich dniach czytał uważnie artykuły na SportowyFaktach, a ich treść tak go to zaniepokoiła, że postanowił wydać oświadczenie. Do tego Zengota, który nie chce się wypowiadać na temat zwolnienia Drabika, po czym w dalszej części wpisu formułuje dość mocno sugestywną hipotezę w tej sprawie. Jak widać niektórzy nadal nie rozumieją, że milczenie czasami jest złotem ; ]

  17. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (18-10-2019), Gadol (18-10-2019), kingpin (18-10-2019), młody_piernik2 (18-10-2019)

  18. Powrót do góry    #419
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Autorytet moralny przemowil xD nie zes*aj sie z tej egzaltacji

    Pluszowa maskotko ....

    Nie odpowiedziałeś po ludzku i na argumenty w jednym temacie, a już w kolejnym robisz ponownie z siebie pajacyka i błazna internetowego


    Trzymasz fason
    A ja nadal dzięki temu Cię lubię

  19. Powrót do góry    #420
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Pluszowa maskotko ....

    Nie odpowiedziałeś po ludzku i na argumenty w jednym temacie, a już w kolejnym robisz ponownie z siebie pajacyka i błazna internetowego


    Trzymasz fason
    A ja nadal dzięki temu Cię lubię
    idź juz pajacu do lasu i ochłoń

  20. Powrót do góry    #421
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    idź juz pajacu do lasu i ochłoń


    Nie wiem kogo bronisz ?
    Kolegę, kuzyna, brata czy może samego siebie....?

    Chcecie ze spartą mistrzem pisać na argumenty to proszę


    Przeczytałeś już jaką opinie wyraziłem na temat ZK w Pile????


    To jak przeczytasz to wróć i możemy dalej dyskutować!

    Wiem, że internet na wiele pozwala i wiele wybacza, ale nie zapomina


    Pamiętaj o tym Ty i Twój kumpel po szalu

  21. Powrót do góry    #422
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta


    Nie wiem kogo bronisz ?
    Kolegę, kuzyna, brata czy może samego siebie....?

    Chcecie ze spartą mistrzem pisać na argumenty to proszę


    Przeczytałeś już jaką opinie wyraziłem na temat ZK w Pile????


    To jak przeczytasz to wróć i możemy dalej dyskutować!

    Wiem, że internet na wiele pozwala i wiele wybacza, ale nie zapomina


    Pamiętaj o tym Ty i Twój kumpel po szalu
    A ty przeczytałeś co ja wcżeńskiej napisałem o ciśnieniu czy że to ich zakład pracy. masz inklinacje do moralizatorstwa i nie zauważasz jakie faule robisz. wyzywasz ich od gówniarzy mimo że sam nie wiesz o co chodzi i jesteś niewiele starszy od nich. tworzysz jakiś swój chory wizerunek a tak naprawdę blisko tobie do ostafa którego niby nie cierpisz. pominę że to oni dokonali takiego wyboru ale ty z uporem maniaka chcesz cofnąć czas do 1989 r którego tak naprawdę nie znasz.
    reasumując. ich wybór ich wola ich problemy które są dużo szersze niż się tobie wydaje. jestem przekonany że z tego będzie większa awantura po której dobrucki zostanie trenerem a ostaf będzie miał proces. tak samo jak zmienia się zasady zk i tego stowarzyszenia metanol.

  22. Powrót do góry    #423
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Młodzi dobrze zrobili. chcieli to polecieli na Dominikanę i jelo durnie.
    Gdyby zarabialiby tyle co kopacze w piłce nożnej to nawet w czasie choroby wstawiliby się na zgrupowaniu kadry, bo to kokosy w porównaniu do paru drobnych żużloków.

  23. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    A ty przeczytałeś co ja wcżeńskiej napisałem o ciśnieniu czy że to ich zakład pracy. masz inklinacje do moralizatorstwa i nie zauważasz jakie faule robisz. wyzywasz ich od gówniarzy mimo że sam nie wiesz o co chodzi i jesteś niewiele starszy od nich. tworzysz jakiś swój chory wizerunek a tak naprawdę blisko tobie do ostafa którego niby nie cierpisz. pominę że to oni dokonali takiego wyboru ale ty z uporem maniaka chcesz cofnąć czas do 1989 r którego tak naprawdę nie znasz.
    reasumując. ich wybór ich wola ich problemy które są dużo szersze niż się tobie wydaje. jestem przekonany że z tego będzie większa awantura po której dobrucki zostanie trenerem a ostaf będzie miał proces. tak samo jak zmienia się zasady zk i tego stowarzyszenia metanol.

    można ?
    można
    i to nawet bez ,,pajaca'' w żadnym zdaniu

    W wolnej chwili odpowiem argumentami i przytoczę swoje opinie o Pile, o Cieślaku, o L4

    Odpisuje jednak natychmiast , żeby nie było, że podałeś swoją argumentacje (brawo, o to właśnie chodzi ), a ja się schowałem w kącie jak .......sparta mistrz , kiedy prosiłem go o dyskusje rzeczową i na argumenty

  24. Powrót do góry    #425
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez skulek Zobacz posta
    wypad z tego wontku kibicu zlodziejuw wlokniaz zlodzieje koiec tematu zasraj sie z zazdrosci dravbik was olal i tyle bez sciemy tyle warci jestescie puki dugow nie splacicie nara okradacze pielgzymow!!!!!
    100% WTS
    Czy Ty jesteś efektem miłości Ukrainca I Wrocławianina?

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    j-rules (18-10-2019)

  26. Powrót do góry    #426
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Czy Ty jesteś efektem miłości Ukrainca I Wrocławianina?
    Jak babka pyrkosza dowiedziała się ze jej wnuk urodził się w pod czestochowa to mało zawału nie dostała i szybko zabrała jego do Lwowa falszujac metryke urodzenia ze urodził się w królewskim mieście lwów. to tak tyle twojej radości na temat Częstochowy
    edycja
    sorki krasnystaw ale dla mnie to żadna różnica. mentalność i bajzel ten sam
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 18-10-2019 o 17:24

  27. Powrót do góry    #427
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Przedsiębiorcy ?
    Jak tacy przedsiębiorczy by byli to by wpadli na o że są o wiele lepsze interesy. Większa kasa, bez ryzyka życia. Można nawet mieszkać na Dominikanie Niech rzucą speedway i zajmą się czymś innym panowie przedsiębiorcy. A nie jakieś slalomy między gwoździami i krawężnikami betonowymi

  28. Powrót do góry    #428
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Odpowiem ja. Szczerze - granice w gnojeniu młodych ludzi zostały przekroczone, owszem, powinno to się odbywać nieco lżej. A teraz Ty powiedz szczerze: czy chłopaki dobrze zrobili wystawiając lewe L4 zamiast w 4 oczy pogadać wcześniej z Cieślakiem i czy nie zasługują przez to na pewną krytykę?
    Co to znaczy "lewe"? Podrobione? Kupione na bazarze? Skąd wiesz, że chłopaki nie gadali z trenejro? Może powiedzieli mu, że nie chce im się jechac w jakimś podrzędnym meczu towarzyskim na koniec sezonu. A odpowiedzią mogło być, że musicie jechać, bo to i tamto. A oni, że na serio nie chce się nam jechać. Ale musicie i koniec kropka. No to chłopaki woleli wysłać te niby "lewe" zwolnienia niż przyjechac i odwalic popelinę, np. co bieg wjeżdżając w taśmę lub markujac defekty. Wtedy byłby taki sam hejt, jak jest teraz. Zrobili to, co zrobili i tyle.
    Ja nie pochwalam może tego, ale wierzę im, że mieli powody ku temu. Po kiego grzyba jakieś mecze towarzyskie na koniec sezonu przeciwko "gwiazdom" reszty świata. Po co? Na co to komu? Chyba najbardziej to zależało tylko tym, którzy to organizowali, żeby zarobić na tym. i takie jest moje zdanie. I powtórzę, że nie pochwalam tych "lewych" zwolnień. Żeby chociaż były "prawe"
    Ale będę bronił chłopaków przed całym tych hejtem, który przekroczył wszelkie granice krytyki.
    Ostatnio edytowane przez woojo ; 18-10-2019 o 20:09

  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi woojo za jego przydatny post!

    Dominik (18-10-2019), cukrzyca (18-10-2019), sparta_mistrz (18-10-2019)

  30. Powrót do góry    #429
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Gratka dla wszystkich sympatyków Betardu Sparty Wrocław i Macieja Janowskiego. Na sobotę (godz. 18) w Dolnośląskiej Bibliotece im. Tadeusza Mikulskiego (Rynek 58 we Wrocławiu) zaplanowano spotkanie z kapitanem WTS-u. „Magic” na wydarzenie zaprasza wszystkich chętnych.
    Coś szybko z tej Dominikany wrócił.

  31. Powrót do góry    #430
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Coś szybko z tej Dominikany wrócił.
    No co Ty.... Przez skajpa będzie łączenie

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi woojo za jego przydatny post!

    Dominik (18-10-2019)

  33. Powrót do góry    #431
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2005
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    przyjechac i odwalic popelinę
    Nie wyobrażam sobie, aby ktoś mógłby przyjechać i odwalać popelinę w barwach narodowych.
    A jeśli jednak, to na te barwy po prostu nie zasługuje.

  34. Powrót do góry    #432
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Trolle od Dominikany pochowane hehe a tutaj wygląda na zagrywke jak z Sajfutdinovem.

  35. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Leonidas (18-10-2019), cukrzyca (18-10-2019), sparta_mistrz (18-10-2019)

  36. Powrót do góry    #433
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    44-letni Protas cieszy sie ze bedzie jechal w eliminacjach do GP a mlodziez olewa.

    Pepe to sportowiec,a mlodziez to przedsiębiorcy
    Bo to na spokojnie trzeba usiąść
    BKS Polonia Bydgoszcz

  37. Powrót do góry    #434
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez massa-hooku Zobacz posta
    Nie wyobrażam sobie, aby ktoś mógłby przyjechać i odwalać popelinę w barwach narodowych.
    A jeśli jednak, to na te barwy po prostu nie zasługuje.
    No właśnie nie chcieli robić szopki z "nibyjazdą" i dlatego pomimo próśb o zwolnienie ich z tego meczu, wysłali zwolnienia.
    I nie wyskakujcie tutaj z "barwami narodowymi". To był tylko i wyłącznie nic nieznaczący mecz sparingowy, który zorganizowało sobie towarzystwo wzajemnej adoracji, aby zarobić na tym. Jakie korzyści sportowe można było wynieść z tych kilku biegów przeciwko piątemu garniturowi "reszty świata"? A czy ktoś zadał sobie pytanie dlaczego najlepsi zawodnicy świata nie jeździli? Nie chciało im się? Byli myślami na wakacjach już? Nikt ich nie zaprosił? Może nie zaprosił, bo organizatorzy woleli zapłacić mniejsze pieniądze gorszemu sortowi, niż płacić czołówce światowej. Ale twedy mniej mogliby na swoje kota przelać.

  38. Powrót do góry    #435
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Spójrzmy na piłkę nożną. Chcąc obejrzeć mecz reprezentacji Polski w pełnym, najlepszym składzie, należy się udać na stadion narodowy, bo tam rozgrywane są najważniejsze mecze. Na innych stadionach np. we Wrocławiu rozgrywane są mecze towarzyskie, ale nieraz już np. Lewy rezygnował z udziału w takich meczach i co ma wtedy powiedzieć kibic? Też nie jest mu wtedy dane obejrzeć najlepszych na żywo, a też kupuje bilet, aby obejrzeć takiego Lewego w akcji. Zazwyczaj Lewandowski jest zwalniany przez sam PZPN z udziału w takich meczach, tłumacząc to jakimiś problemami zdrowotnymi i tutaj też mamy trochę adekwatną sytuację do L4 naszych kadrowiczów, tylko tam się wszystko odbywa za obopólną zgodą. Dlaczego tak się dzieje? Bo Lewy też chce odpocząć przed powrotem do klubu i uniknąć jakiejś głupiej kontuzji, której można się nabawić w jakimś nic nieznaczącym meczu. Mało kto gani Roberta za takie akcje, pojawiają się pojedyncze głosy oburzenia np. na twitterze, ale żaden pismak nie wypisuje na portalach sportowych jakichś oskarżeń w stronę Lewego. Wszyscy szybko o tym zapominają.

    W żużlu ten problem został wyolbrzymiony do nie wiadomo jakich rozmiarów. Mamy koniec sezonu i nie każdy musi mieć ochotę startować w jakichś mało znaczących zawodach - ZK. Kwalifikacje do Grand Prix? Fajnie, ale najwidoczniej nie każdy chce jeździć w Grand Prix i tak samo rozumiem Drabika, że nie chce być rezerwowym tego cyklu, bo po prostu nie jest jeszcze na to gotowy, co było widać podczas SGP we Wrocławiu i SEC w Chorzowie.
    W organizacji meczów Polska vs reszta świata nie widzę żadnego sensu, zwłaszcza jeśli w tej drugiej drużynie startują słabi żużlowcy i wynik takiego meczu jest znany od początku. A kibic kupujący bilety na takie mecze? Powinien być świadom, tak jak kibic piłkarskiej reprezentacji, że w polskiej drużynie niekoniecznie zobaczy tych najlepszych.

  39. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Leonidas za jego przydatny post!

    Wicuch (18-10-2019), kobra102 (19-10-2019), woojo (18-10-2019)

  40. Powrót do góry    #436
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No tylko co innego "zwolnić" zawodnika po jakichś ustaleniach, rozmowie z trenerem, a co innego walnąć L4 dwa dni przed i wyłączyć telefon. Przecież Dudek też zrezygnował z meczu w Rybniku, ale zrobił to w jakiś normalny sposób i nikt nie ma z tym problemu. Tak samo jak Zmarzlik zrezygnował ze Złotego Kasku.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #437
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No tylko co innego "zwolnić" zawodnika po jakichś ustaleniach, rozmowie z trenerem, a co innego walnąć L4 dwa dni przed i wyłączyć telefon. Przecież Dudek też zrezygnował z meczu w Rybniku, ale zrobił to w jakiś normalny sposób i nikt nie ma z tym problemu. Tak samo jak Zmarzlik zrezygnował ze Złotego Kasku.
    Przepraszam, skąd wiesz jak było? Mogło być jka cukrzyca pisal: macie jechać i UJ?!

  42. Powrót do góry    #438
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Coś szybko z tej Dominikany wrócił.
    Bo to jest spotkanie w galerii dominikańskiej potocznie leżącej w rynku przy bibliotece a ostaświński jak zwykle wszystko pokręcił

  43. Powrót do góry    #439
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No tylko co innego "zwolnić" zawodnika po jakichś ustaleniach, rozmowie z trenerem, a co innego walnąć L4 dwa dni przed i wyłączyć telefon. Przecież Dudek też zrezygnował z meczu w Rybniku, ale zrobił to w jakiś normalny sposób i nikt nie ma z tym problemu. Tak samo jak Zmarzlik zrezygnował ze Złotego Kasku.
    Tylko, że może właśnie trenejro i władza nie chciała ich zwolnić z meczu. A im nie chciało się jechać. Skoro nie dostali pozwolenia na odpuszczenie podrzędnego meczu, to sami sobie pozwolili na to. I tyle. Czy tak ciężko zrozumieć, że na koniec sezonu nie chciało im się jeździć? I nie wkładajcie do jednego worka meczu sparingowego przeciwko zbieraninie zawodników z zagranicznymi paszportami i zawodów o mistrzostwo świata. Jestem przkonany, że nikt nie odmówiłby reprezentowania Polski w zawodach o medale mistrzostw świata.

    Ja nikomu źle nie życzę, ale w razie jakiejś kontuzji (oby nie!!!) Bartka, Patryka kto może być kandydatem do reprezentowania Polski w SoN??? Jestem przekonany, że Shrek zrobi wszystko, żeby odwiesić wtedy chłopaków.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi woojo za jego przydatny post!

    kobra102 (19-10-2019)

  45. Powrót do góry    #440
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie no z tych zawieszonych to jedynie Janowski prezentuje jakąś realną wartość na arenie międzynarodowej.
    Ja rozumiem, że nie chciało im się jechać, albo za słabo zapłacili (raczej to był powód absencji), ale mimo wszystko czasami trzeba się nieco poświęcić, choćby po to by pilnować swojego miejsca w hierarchii. A i na pewno można było to załatwić w lepszym stylu.

    Spotyka ich krytyka, która jest w pełni zasłużona. A Drabik swoje sprawy prywatne sam wywlókł jakimiś idiotycznymi przytykami do Najmana. Gali SE nie oglądałem, ale słyszałem, że też mu się coś tam odkleiło.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 18-10-2019 o 20:30
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #441
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie no z tych zawieszonych to jedynie Janowski prezentuje jakąś realną wartość na arenie międzynarodowej.
    Ja rozumiem, że nie chciało im się jechać, albo za słabo zapłacili (raczej to był powód absencji), ale mimo wszystko czasami trzeba się nieco poświęcić, choćby po to by pilnować swojego miejsca w hierarchii. A i na pewno można było to załatwić w lepszym stylu.

    Spotyka ich krytyka, która jest w pełni zasłużona. A Drabik swoje sprawy prywatne sam wywlókł jakimiś idiotycznymi przytykami do Najmana. Gali SE nie oglądałem, ale słyszałem, że też mu się coś tam odkleiło.
    Na pewno można było to inaczej załatwić. Ale najwidoczniej Shrek i władza nie chcieli tego.

  47. Powrót do góry    #442
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Janowski podobno rozmawiał z Cieślakiem na gali, więc coś jest nie tak.

  48. Powrót do góry    #443
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Buszmen, szkoda strzępić ryja. Nie przetłumaczysz...

  49. Powrót do góry    #444
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    Na pewno można było to inaczej załatwić. Ale najwidoczniej Shrek i władza nie chcieli tego.
    Tego nie wiemy. Ale jeśli tak było, to jaki problem aby któryś z tych twardzieli, wyszedł przed szereg i powiedział, że tak było ? Wtedy moglibyśmy mieć inne zdanie na całość.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #445
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tego nie wiemy. Ale jeśli tak było, to jaki problem aby któryś z tych twardzieli, wyszedł przed szereg i powiedział, że tak było ? Wtedy moglibyśmy mieć inne zdanie na całość.
    Może jeszcze któryś z nich wyjdzie i powie. Czekają na odpowiedni moment. Ale najpierw muszą obgadać strategię i wrócić w końcu z tej Dominikany

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi woojo za jego przydatny post!

    Dominik (18-10-2019)

  52. Powrót do góry    #446
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tego nie wiemy. Ale jeśli tak było, to jaki problem aby któryś z tych twardzieli, wyszedł przed szereg i powiedział, że tak było ? Wtedy moglibyśmy mieć inne zdanie na całość.
    Nikt nie wie jak było, a jednak wyroki na zuzlokow padły.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    woojo (18-10-2019)

  54. Powrót do góry    #447
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nikt nie wie jak było, a jednak wyroki na zuzlokow padły.
    Jak nie wie jak było ?

    Ja wiem, paru gówniarzy olało występ w ZK czy w kadrze. To jest fakt bezsporny, o którym wszyscy wiemy. A jeśli były jakieś okoliczności łagodzące, dla których to zrobili, a o których nie wiemy, to nikt im nie broni o tym głośno powiedzieć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  55. Powrót do góry    #448
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak nie wie jak było ?

    Ja wiem, paru gówniarzy olało występ w ZK czy w kadrze. To jest fakt bezsporny, o którym wszyscy wiemy. A jeśli były jakieś okoliczności łagodzące, dla których to zrobili, a o których nie wiemy, to nikt im nie broni o tym głośno powiedzieć.
    Nie wiesz z jakich powodów.

  56. Powrót do góry    #449
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie wiesz z jakich powodów.
    Widocznie powody nie były istotne, skoro gówniarze o nich nie raczyli poinformować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  57. Powrót do góry    #450
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    No z powodu sieczki we łbie.

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Gadol (18-10-2019)

Strona 10 z 63 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •