Strona 17 z 23 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 1023

Wątek: Speedway of Nations 2018

  1. Powrót do góry    #721
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Ja nie widzialem nikogo w Lesznie na DPS z szalikami UNII. A wasza nowa pseudo publicznosc typu juppies lazi z szalikami druzyny i kibicuje fricke, woffindenowi itd.
    Fakt po tego typu osobach mozna sie nawet spodziewac ze mogli nie wiedziec iz to sa druzynowe zawody i jedzie tam Polska druzyna

    Jaki klub tacy kibice. (KONIUNKTURALNI)
    tu kłamiesz kolego . waszych szalików na dps było sporo. zresztą parę pojechało do Wrocławia

  2. Powrót do góry    #722
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Ja nie widzialem nikogo w Lesznie na DPS z szalikami UNII. A wasza nowa pseudo publicznosc typu juppies lazi z szalikami druzyny i kibicuje fricke, woffindenowi itd.
    Ja widziałem, nawet w czapce ,,betardu" siedziałem wśród rzekomego leszczyńskiego motłochu i jakoś krzywdy nikt mi zrobić nie chciał - więc już tak nie kompromituj swojego środowiska
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Fakt po tego typu osobach mozna sie nawet spodziewac ze mogli nie wiedziec iz to sa druzynowe zawody i jedzie tam Polska druzyna

    Jaki klub tacy kibice. (KONIUNKTURALNI)
    Wychodzi kompleks Wrocławia, wiecznego nie*****ania, Edypa, sypiania z wujkiem i walenia przez byka.

    Dobra bo wychodzę na miasto korzystać z życia, uznajmy, że wszystko co Leszczyńskie jest lepsze, najlepsze, największe i najpiękniejsze...niech Wam dadzą jeszcze kolejne 16 tytułów co byście mieli argumenty w dyskusjach.

  3. Powrót do góry    #723
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Brawo Rosja brawo Emiliano

  4. Powrót do góry    #724
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    A jakie oni mają atrakcje i życie :
    stadion-obora
    obora-stadion5
    wiec i stadion pewnie by zapelnili
    Zapomniałeś o najważniejszej atrakcji:

    Coroczny wpierdziel Spracie!!

    W tym roku znowu Cię ta atrakcja czeka!!


    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez chezik ; 09-06-2018 o 22:24

  5. Powrót do góry    #725
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    cukrzyca i antyprzemek wy jestescie jacys bracia syjamscy czy po prostu tylko razem pedalujecie ?
    Wasze posty sa bardzo podobnie irytujace i nie wnoszace nic do dyskusji.

  6. Powrót do góry    #726
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    16 razy DMP, na kolana breslauski cool boyu
    Ty to jednak jestes dobrym smieciem

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    dlugo bronilem Cieslaka, argumentujac, ze nie ma nikogo lepszego. Ale w tych finalach sie upokorzyl wrecz. Potencjal ludzki mial, jechalismy u siebie...
    nie mial przeciez kolezkow z lapanki.
    To moze konkretniej, jakies nazwiska. Kogo bys widzial w zamian? Chomskiego, Skore czy Dobruckiego?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #727
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta

    To moze konkretniej, jakies nazwiska. Kogo bys widzial w zamian? Chomskiego, Skore czy Dobruckiego?
    Wlasnie nie mam pojecia. Ale jakas zmiana jest potrzebna. Moze Kedziora?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #728
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    cukrzyca i antyprzemek wy jestescie jacys bracia syjamscy czy po prostu tylko razem pedalujecie ?
    Wasze posty sa bardzo podobnie irytujace i nie wnoszace nic do dyskusji.
    za to twój wnosi. przeczytaj swoje kłamstwa i wypociny o adamsie szalikach itp i dopiero oceniaj.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wlasnie nie mam pojecia. Ale jakas zmiana jest potrzebna. Moze Kedziora?
    dawaj barona on juz z leszna wiec szaraczki będą się cieszyć

  9. Powrót do góry    #729
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wlasnie nie mam pojecia. Ale jakas zmiana jest potrzebna. Moze Kedziora?
    No, Lechowi przydałaby się odbudowa po traumatycznym sezonie z Wybrzeżem

  10. Powrót do góry    #730
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ty to jednak jestes dobrym smieciem


    To moze konkretniej, jakies nazwiska. Kogo bys widzial w zamian? Chomskiego, Skore czy Dobruckiego?
    Może Komarnicki? Przynajmniej mu nie przyjdzie do głowy odstawianie Zmarzlika, a to już 70 % sukcesu.
    Tak poważnie to raczej każdy poza Dobruckim, nie dlatego że się nie nadaje bo może się nadaje, nie mi to oceniać, ale raczej byłoby forowanie Janowskiego, jakby był jednocześnie trenerem Sparty. Z tych samych względów raczej Skóra też odpada, pewnie by forował Pawlickiego. Musi być trener niezależny bez sympatii i antypatii, to raczej kluczowe wymaganie, bo wiele więcej by prowadzić kadrę nie trzeba.

  11. Powrót do góry    #731
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Może Komarnicki? Przynajmniej mu nie przyjdzie do głowy odstawianie Zmarzlika, a to już 70 % sukcesu.
    Tak poważnie to raczej każdy poza Dobruckim, nie dlatego że się nie nadaje bo może się nadaje, nie mi to oceniać, ale raczej byłoby forowanie Janowskiego, jakby był jednocześnie trenerem Sparty. Z tych samych względów raczej Skóra też odpada, pewnie by forował Pawlickiego. Musi być trener niezależny bez sympatii i antypatii, to raczej kluczowe wymaganie, bo wiele więcej by prowadzić kadrę nie trzeba.
    To może Doda?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Powrót do góry    #732
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Może Komarnicki? Przynajmniej mu nie przyjdzie do głowy odstawianie Zmarzlika, a to już 70 % sukcesu.
    Tak poważnie to raczej każdy poza Dobruckim, nie dlatego że się nie nadaje bo może się nadaje, nie mi to oceniać, ale raczej byłoby forowanie Janowskiego, jakby był jednocześnie trenerem Sparty. Z tych samych względów raczej Skóra też odpada, pewnie by forował Pawlickiego. Musi być trener niezależny bez sympatii i antypatii, to raczej kluczowe wymaganie, bo wiele więcej by prowadzić kadrę nie trzeba.

    Do Cieślaka można się wiele doczepić, ale nie do wyboru zawodników.
    Przed zawodami Dudek i Janowski byli optymalnym wyborem
    Prawda jest też taka, że każdy trener będzie miał osobiste sympatie i antypatie i dopóki ktoś nie wybierze zawodnika pokroju np. Jurka Mordela (oczywiście piszę to z szacunkiem do zawodnika) to my jako kibice powinniśmy to zaakceptować.
    Na dzisiaj na wiele lat mamy żelazną czwórkę którą każdy z nas zna do której dobija Hampel i Kasprzak (być moze jeszcze Kołodziej).
    Wybór dwóch z tych siedmiu przed zawodami zawsze sie obroni a po zawodach to juz zależnie od wyniku.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi DanielM za jego przydatny post!

    Ziutek (09-06-2018)

  14. Powrót do góry    #733
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To strasznie glupie ale przy takiej formule zawodow i tylu niuansach typu zamiana pol i ostrzezenia dwudniowe to akurat Fratczak by sie zdal. Zwyczajnie by o wszystkim pomyslal i zadzialal z dwojka ludzi tak zeby oni nie musieli myslec o czyms innym poza jazda. Paradoks, ze takie nazwisko przychodzi na mysl, co bardzo zle swiadczy o calej reszcie tzw menagerow.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (09-06-2018)

  16. Powrót do góry    #734
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    1. Wielka Brytania. 46
    2. Rosja. 45
    3. Polska. 36
    4. Australia. 35
    5. Dania. 35
    6. Szwecja. 32
    7. Niemcy. 23

    I wszystko w temacie. SON nawet rozwleczony na dwa dni i mocno popsuty dziwacznymi przepisami i tak zmiażdżył wszystkie edycje SWC.
    Tabela z jednego dnia wyglądała jeszcze bardziej imponująco bo nawet siódme Niemcy były w kontakcie.
    Mimo pisania wyśmiewających artykułów na zamówienie w Przeglądzie i czarnym PR na Syfach, tabela pokazała wszystkim płaczkom fucka, bo nie da się ukryć oczywistego.
    Dla mnie wygranymi sa Brytole a finał odbył się wczoraj. Potem to tylko jakieś niekończące sie poprawiny po weselu, wręcz popłuczyny. A wyśmiewani Duńczycy w rezerwowym składzie ograli Polskę, trzeba zabronić obcokrajowcom startu w lidze chyba.
    Teraz będzie w mediach ogólnopolski ból tyłka, a to że gorsza formuła, a to że Cieślak czy Dudek, a właśnie na tym polega praca selekconera żeby wybrać. Nawałka wybiera 25 czy ilu z kilku tysięcy, a Cieślak ma wybrać 3 z 50. I ma dużo łatwiej bo odpowiednie silniki ma może 10-15
    A jak się nie podoba to niech sobie powoła Puchar Świata i jeździ czwórmecze z Węgrami, Ukrainą i Słowacją po czterech albo pięciu, żeby nie powtórzyła się sytuacja z Balińskim gdy źle wybrał.
    Skład Węgier: Tabaka, Szatmari, Magosi, Fekete jako joker i co roku Polska wygrywa World Cup! Ku uciesze Januszy. Plus lans "kadrowiczów jeżdżących tylko u siebie" i Narodowego.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariner za jego przydatny post!

    Leonidas (10-06-2018), sobotch (10-06-2018)

  18. Powrót do góry    #735
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Pytania Benza do Castagna to totalna kompromitacja i beznadziejne szukanie wytłumaczenia dla braku złotego medalu. Każda ekipa dostała regulamin przed zawodami i nieznajomość jego przez polską reprezentacje to nie wina FIM, Morrisa a tym bardziej Castagana.
    Zasłużenie w finale pojechali Anglicy z Rosjanami bo byli najlepsi w tych dwu dniowych zawodach a Polacy powinni cieszyć się z brązu bo przy tej postawie na swoim torze to nawet na trzecie miejsce nie zasłużyli.

  19. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi FANATICOS za jego przydatny post!

    DanielM (09-06-2018), Gadol (10-06-2018), Słowianka (10-06-2018), shelve (10-06-2018)

  20. Powrót do góry    #736
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Turniej bardzo ciekawy, puchar - żenada. Jakby monster nie dał swojego znaczka, Armando musiałby wyskoczyć chyba z gaci.

  21. Powrót do góry    #737
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Przecież w pucharze dla zwycięzców SON nie ma żadnego loga Monstera, chyba że coś przeoczyłem.

  22. Powrót do góry    #738
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez plavi Zobacz posta
    Gdyby SoN był u rolników to ta rudera pękałaby w szwach
    Chciałbym zobaczyć minę Pana Andrzeja, jak zonaczyl wczoraj olimpico...tfu nowe olimpico

  23. Powrót do góry    #739
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Przecież w pucharze dla zwycięzców SON nie ma żadnego loga Monstera, chyba że coś przeoczyłem.
    Sawin co trzyma?

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zdjecia/galeria/15869/2-final-speedway-nations-we-wroclawiu-galeria/75

  24. Powrót do góry    #740
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    ckm-ista (10-06-2018)

  26. Powrót do góry    #741
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    no czyli Sawin trzyma butlę
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #742
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Przeoczyłem moment wręczenia onego.

    P.S.
    Kto wręczał?
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 10-06-2018 o 01:51

  28. Powrót do góry    #743
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Dziwne to... Vito Ippolito nie zaszczycił swą obecnością tak dostojnej imprezy.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #744
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Debilny system w super zawodach.
    Anglicy ewidentnie najlepsza para tych zawodów.
    Z tego powodu pozostaje duży niesmak,wiec o reszcie nawet nie mam ochoty pisać.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #745
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,353
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Ewidentnie na pewno nie.
    Mieli Taia, który zdobył praktycznie maksymalną ilość punktów. U Rusków wyglądało to lepiej i zasłużenie wygrali.
    Zawody lepsze niż DPS poza dodatkowymi biegami, które mogliby sobie darować.

  31. Powrót do góry    #746
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    no Ruscy jako zawodnicy byli rowniejsi, ale jazda Brytoli byla zdecydowanie bardziej parowa.
    Dla mnie co najmniej kilka edycji SWC bylo zdecydowanie lepszych. Ale gorszych tez nie brakowalo.

    Czemu Benz nie przepytal Cieslaka?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #747
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Ruscy gdyby się bardziej przykładali do DPŚ to smiem twierdzić, któryś złoty medal nasz należałby do nich

  33. Powrót do góry    #748
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Emil powiedzial, ze tez nie wiedzial, ze ostrzezenia przechoda na drugi dzien. Ale oni ostrzezen nie mieli, wiec po co mu to bylo wiedziec...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #749
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Dudek to .... ,Janowski to .... , Cieślak niech s.....la ,gdyby zwody były u nas a nie u nich to byłoby 100 tys ludzi na trybunach .Dopier...nie się do wszystkiego ,rzucanie błotem w każdego i brakuje tylko jakieś armaty aby w ramach protestu strzelić sobie w łeb
    Oczywiście mało kto napisze że były to świetne zawody ( być może lepszych już w tym roku nie będzie )bo wtedy okaże się że trzeba coś pochwalić a to nie idzie w parze z katobolszewickim podejściem cebulaków z Polski
    Nabierajcie siły ,grzejcie monitory bo za chwile liga i znowu trzeba ruszyć w bój

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Rogerson (10-06-2018)

  36. Powrót do góry    #750
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Emocje narodowe niektórym przesłoniły to co jechali nasi reprezentanci.
    Darem z niebios jest to trzecie miejsce, bo chyba tylko Niemców przewyższali (śmy) w sposób wyraźny.

    Po małych modyfikacjach regulaminowych zawody z potencjałem co najmniej dorównującym DPŚ.

    Polacy wyglądali jakby przyjechali po wypłatę tylko. Z trenerem na czele. Chętnie zobaczyłbym stawki, bo zaangażowanie naszych wystylizowanych mistrzów było jak w turnieju o Puchar Taksówkarzy. W tle szarpiący Huckenbeck, w pierwszym dniu Smoła czy MJJ, który najgorszym żużlowcem świata nie jest.

    Dzisiaj liga, już dzisiaj prawdziwe lokalne emocje dla prawdziwych lokalnych kibiców.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  37. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    Dominik (10-06-2018), Rogerson (10-06-2018), greggor (10-06-2018), j-rules (10-06-2018), shelve (10-06-2018)

  38. Powrót do góry    #751
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    No tak trochę ochłonąłem, i mogę napisać, ze zawody w sumie wypadły na plus. Było dużo walki, trochę na torze się działo, no i wygrali raczej ci najlepsi. Trzeba jasno powiedzieć, ze Angole i Rosjanie, byli w tym turnieju, najlepszymi ekipami. Jedynie do czego się można doczepić to do regulaminu. Szczególnie dwa pkt mnie śmieszą. Raz, ze ostrzeżenia powinny być kasowane, po wykluczeniu zawodnika. Jak zawodnik dotyka taśmę, jest wykluczenie i nie powinno być już ostrzeżenia. Samo wykluczenie jest karą. I druga kwestia, chore jest to, że ekipa która zajmuje drugie i trzecie miejsce w biegu, jest wyżej notowana. Przecież wczoraj mogło dojść do przypadku. Polacy wypadli słabo w tym turnieju, doczłapali się jednak do baraży. I tam, teoretycznie wystarczyło by aby w biegu barażowym Łaguta czy Emil, zanotował defekt, i bylibyśmy w finale. A w finale, wystarczyłoby ograć tylko Lamberta. I ta sytuacja spowodowałaby, że tytuł wywalczyłaby ekipa przeciętna. A nie najlepsza w całym cyklu. Te zapisy regulaminu powinny iść do zmiany.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Rysiek (10-06-2018), lemur6666 (10-06-2018), stone_gossard (10-06-2018)

  40. Powrót do góry    #752
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Dudek to .... ,Janowski to .... , Cieślak niech s.....la ,gdyby zwody były u nas a nie u nich to byłoby 100 tys ludzi na trybunach .Dopier...nie się do wszystkiego ,rzucanie błotem w każdego i brakuje tylko jakieś armaty aby w ramach protestu strzelić sobie w łeb
    Oczywiście mało kto napisze że były to świetne zawody ( być może lepszych już w tym roku nie będzie )bo wtedy okaże się że trzeba coś pochwalić a to nie idzie w parze z katobolszewickim podejściem cebulaków z Polski
    Nabierajcie siły ,grzejcie monitory bo za chwile liga i znowu trzeba ruszyć w bój
    ...a sam co piszesz?

    katobolszewickim podejściem cebulaków z Polski
    ...może jeszcze homofobicznych gejów i ateistycznych fanatyków religijnych?
    Większej durnoty dawno nie czytałem. Trzeba mieć rozumek na poziomie ameby, żeby tak pisać.

    ...a zawody jak zawody bodaj najlepsze niż ostatnimi laty we Wrocku, ale to pewnie lepiej wiedzą miejscowi.
    Lepsze w tym roku widziałem.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  41. Powrót do góry    #753
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja tam mysle, ze trzecie miejsce jest w miare zasluzone patrzac z perspektywy ekip pod nami. Nie mielismy takiej zapasci jak Bjerre, Anton i Fricke i to zawazylo. W pamieci zostaje kozacka jazda MJJ i Doylea, do ktorych nasi nie mieli startu, mimo to bylismy o dziwo zwyczajnie vardziej rowni.

    Co do ostrzezenia wedrujacego z dnia na dzien, niwznajomosc regulaminu przez szefa jest kpina, zreszta tak samo jak uznanie startu Dudka za nieczysty. Co najmniej raz taka sytuacja miala miejsce (bodaj z Lambertem) i nic sie wtedy nie dzialo.

    Kingpin, nie przesadzasz aby? Rownie dobrze moglbys uznac, ze bez sensu sa IMP, IMME, Jancarz i pewnie pare innych.

  42. Powrót do góry    #754
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    zreszta tak samo jak uznanie startu Dudka za nieczysty.
    Żeby było śmieszniej, po wykluczeniu Patryka, w powtórce biegu, Janoś tak samo delikatnie się ruszał na starcie po zapaleniu zielonego światła. Komentatorzy to skomentowali, że sędzia nie chciał pewno nam już robić przykrości
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #755
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I druga kwestia, chore jest to, że ekipa która zajmuje drugie i trzecie miejsce w biegu, jest wyżej notowana.
    Chore to jest, 100 procent zgody, ale można iść w drugą stronę gdybania i zakladamy że w piątek i sobotę Tai robi 36 punktów, jego koledzy razem zero. Awansują do półfinalu, Tai wygrywa, wchodzą do finału i powtórka z rozrywki - Anglicy mistrzami świata w jeździe parą To co teraz zrobili to taki śmierdzący kompromis by nie premiować jednosobowych par w typie USA, czy Słowenii.

    W sumie żeby uniknąć patologii związanej właśnie z premiowaniem 1 i 4 miejsca, lub 2 i 3 [tak jak jest obecnie], to powinni sobie darować te biegi półfinalowe, lub jak bardzo chcą to utrzymać uznać, że drużyna która jest wyżej sklasyfikowana po 2 dniach ma w półfinale i finale przewagę, w sensie wystarczy im byle jakie 3-3.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    lemur6666 (10-06-2018)

  45. Powrót do góry    #756
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    po prostu to juz nie mialo znaczenia, bo wynik byl znany?

    A co do ostrzezenia Dudka... ostrzezenie nie jest za tasme. Jest za utrudnianie startu. Jesli utrudniasz start >i< dotykasz tasmy to zbierasz kumulacje, bo sa to dwie rozne sprawy. Nie moze sie wiec po tasmie kasowac ostrzezenie za utrudnianie startu. Dwie rozne sprawy.

    Co do przechodzenia ostrzezen na drugi dzien.. ja tam jestem na tak, ale dlatego, ze nie cierpie startowych kombinatorow. Wina naszych zuzlowcow, ze juz na starcie zawodow chcieli sobie pokombinowac. Za to pozniej poniesli konsekwencje. Janowski zawsze z tego slynal, za to Dudek mnie tym zaskoczyl in minus.
    Zawsze uchodzil za oaze spokoju pod tasma. No coz, najwyrazniej zle go ocenialismy.

    Nie mam zadnego problemu z tym ze nasi przegrali, mam problem z tym, ze nie wygladalo to jakby dali z siebie wszystko. Lambert w finale pokazal wiecej ambicji i sportowej zlosci niz nasi przez caly turniej. No i pretensje mam do calej kadry za amatorke. Dotyczy tak Cieslaka jak i zawodnikow, no ciezko sobie wyobrazic, ze oni podstaw nie wiedzieli juz przed turniejem, skoro speedwayowi poswiecili cale zycie. Dla mnie kpina.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    greggor (10-06-2018)

  47. Powrót do góry    #757
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cieślak mówi, że na odprawie uczulal zawodników że ostrzeżenia przechodzą na drugi dzień. Widząc jaki Dudek jest "zawieszony" wcale nie nie dziwi że mu to umknęło. Nie mniej jednak wynik z perspektywy całych zawodów sprawiedliwy.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  48. Powrót do góry    #758
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Chore to jest, 100 procent zgody, ale można iść w drugą stronę gdybania i zakladamy że w piątek i sobotę Tai robi 36 punktów, jego koledzy razem zero. Awansują do półfinalu, Tai wygrywa, wchodzą do finału i powtórka z rozrywki - Anglicy mistrzami świata w jeździe parą To co teraz zrobili to taki śmierdzący kompromis by nie premiować jednosobowych par w typie USA, czy Słowenii.

    W sumie żeby uniknąć patologii związanej właśnie z premiowaniem 1 i 4 miejsca, lub 2 i 3 [tak jak jest obecnie], to powinni sobie darować te biegi półfinalowe, lub jak bardzo chcą to utrzymać uznać, że drużyna która jest wyżej sklasyfikowana po 2 dniach ma w półfinale i finale przewagę, w sensie wystarczy im byle jakie 3-3.
    Zgadzam sie, ze taki byl zamysl, ale nijak sie to ma do wyrownania szans Slowenii, USA itd. i calej reszty druzyn z jednym dobrym zawodnikiem i drugim plastronem. Wiec po co rownac w dol?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  49. Powrót do góry    #759
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    po prostu to juz nie mialo znaczenia, bo wynik byl znany?

    A co do ostrzezenia Dudka... ostrzezenie nie jest za tasme. Jest za utrudnianie startu. Jesli utrudniasz start >i< dotykasz tasmy to zbierasz kumulacje, bo sa to dwie rozne sprawy. Nie moze sie wiec po tasmie kasowac ostrzezenie za utrudnianie startu. Dwie rozne sprawy.

    Co do przechodzenia ostrzezen na drugi dzien.. ja tam jestem na tak, ale dlatego, ze nie cierpie startowych kombinatorow. Wina naszych zuzlowcow, ze juz na starcie zawodow chcieli sobie pokombinowac. Za to pozniej poniesli konsekwencje. Janowski zawsze z tego slynal, za to Dudek mnie tym zaskoczyl in minus.
    Zawsze uchodzil za oaze spokoju pod tasma. No coz, najwyrazniej zle go ocenialismy.

    Nie mam zadnego problemu z tym ze nasi przegrali, mam problem z tym, ze nie wygladalo to jakby dali z siebie wszystko. Lambert w finale pokazal wiecej ambicji i sportowej zlosci niz nasi przez caly turniej. No i pretensje mam do calej kadry za amatorke. Dotyczy tak Cieslaka jak i zawodnikow, no ciezko sobie wyobrazic, ze oni podstaw nie wiedzieli juz przed turniejem, skoro speedwayowi poswiecili cale zycie. Dla mnie kpina.

    Taśma sama w sobie jest kumulacją, bo wjeżdżając w taśmę jednocześnie utrudniasz start, czyli to jest to samo poza tym że taśma to cięższy występek niż samo w sobie utrudnianie o czym stanowi regulamin:

    3. Jeżeli zawodnik dotknie motocyklem taśmy maszyny startowej po zapaleniu
    zielonego światła startowego, sędzia przerywa bieg i wyklucza tego zawodnika

    z biegu, przy czym:
    - w przypadku, gdy ww. sytuacja dotyczy więcej niż jednego zawodnika,
    wykluczony jest ten, który dotknął motocyklem taśmy maszyny startowej jako
    pierwszy,
    - wykluczony zawodnik otrzymuje ostrzeżenie, o którym mowa w ust. 5
    poniżej.


    I za wjazd w taśmę, zawodnik dostaje ostrzeżenie, które już jest na nim do końca zawodów, i nie może już utrudniać procedury startowej.
    Punkt 3 odsyła do punktu 5, który taśmę po prostu zalicza do utrudniania startu :
    5. Zawodnik, który utrudnia prawidłowe przeprowadzenie startu otrzymuje
    od sędziego ostrzeżenie za utrudnianie startu.

    Taśma to jest utrudnianie startu, z zastrzeżeniem że jest podwójnie karana, w postaci wykluczenia za taśmę, i w postaci ostrzeżenia na dalszą część zawodów, w każdym kolejnym przypadku nie ma znaczenia czy zawodnik wjeżdża w taśmę, czy się rusza, czy kradnie, po prostu efekt jest taki sam.

  50. Powrót do góry    #760
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Chciałbym zobaczyć minę Pana Andrzeja, jak zonaczyl wczoraj olimpico...tfu nowe olimpico
    On taka minę miał od wtorku. coś mi się wydaje ze na innych stadionach też byłby dramat. faktem jest ze była to wtopa 25-lecia w jego wykonaniu i to dość kosztowna. dobrze ze mrozek trochę zminimalizowal te straty.

  51. Powrót do góry    #761
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...a sam co piszesz?



    ...może jeszcze homofobicznych gejów i ateistycznych fanatyków religijnych?
    Większej durnoty dawno nie czytałem. Trzeba mieć rozumek na poziomie ameby, żeby tak pisać.

    ...a zawody jak zawody bodaj najlepsze niż ostatnimi laty we Wrocku, ale to pewnie lepiej wiedzą miejscowi.
    Lepsze w tym roku widziałem.
    Sorry , miałem napisać milusińscy do rany przyłóż

  52. Powrót do góry    #762
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Zamiast żużla wybrałem wczoraj grill i alko. Straciłem coś? Warto oglądać powtórkę na kacu czy szkoda zdrowia ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  53. Powrót do góry    #763
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Jeśli nie lubisz komedii zrealizowanych w oparciu o słabe scenariusze to nie straciłeś.
    Troszku się pościgali, ale generalnie o kant dupy rozbić takie zawody.

    Dodatkowo to powtarzanie lub niepowtarzanie startów.
    Jedno drgnięcie zauważone przez sędziego może decydować o wszystkim.
    Zresztą przepisy o ostrzeżeniach to kompletne zarzynanie żużla.
    Opiera to się o widzimisię sędziego, bo na dobrą sprawę, gdyby zatrzymać każdy bieg, to w większości na starcie ktoś minimalnie się rusza.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  54. Powrót do góry    #764
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Jeśli nie lubisz komedii zrealizowanych w oparciu o słabe scenariusze to nie straciłeś.
    Troszku się pościgali, ale generalnie o kant dupy rozbić takie zawody.

    Dodatkowo to powtarzanie lub niepowtarzanie startów.
    Jedno drgnięcie zauważone przez sędziego może decydować o wszystkim.
    Zresztą przepisy o ostrzeżeniach to kompletne zarzynanie żużla.
    Opiera to się o widzimisię sędziego, bo na dobrą sprawę, gdyby zatrzymać każdy bieg, to w większości na starcie ktoś minimalnie się rusza.
    O kant dupy rozbić i dlatego obejrzałeś 44 wyścigi .Zmuszony byłeś oglądać te badziewie bo miałeś cynk że w którymś momencie pani Krystyna nago będzie wywiadu udzielać ?

  55. Powrót do góry    #765
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Tak o kant dupy rozbić.
    Interesuję się żużlem i chcąc mieć własne zdanie na temat tych zawodów, a nie być zdanym na relacje innych, postanowiłem je obejrzeć.
    To tytułem wyjaśnienia, a dodatkowo powiem tak:
    Nie przepadam za panią Kloc, ale uważam, że szacunek jej się należy.
    Niepotrzebnie wycierasz sobie nią gębę, wrażliwy na "polactwo" człowieku.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    j-rules (10-06-2018)

Strona 17 z 23 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •