Strona 10 z 151 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Po pierwsze, zrozum w końcu, że Doyle nikt nie odpuszczał. Po prostu chłop dostał taką ofertę, ze my nie byliśmy w stanie jej przebić. Po drugie, Fricke dostał ofertę od nas na poziomie na jaki było nas stać. I albo ją przyjmie, albo u nas go nie będzie. Zresztą podobnie jest we Wrocku, tam tez Rusko i Klocowa, nie sypią kasą na niego. Dlatego młody jest na dzisiaj w próżni. I wcale mnie nie zdziwi fakt, jak w końcu pojedzie w I lidze.
    Mario ty masz takie pojęcie o prowadzeniu negocjacji jak ja o gaszeniu pożarów.
    Odpuścili go zwyczajnie i tyle.

  2. Powrót do góry    #407
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Troche mi ulzylo ze MM wyladowal w Gdansku.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #408
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Młody chciał gwarancji startów i większą, niż mu zaproponowano, kasę na przygotowanie. I stąd ta rozpacz. Ciekaw jestem czy w Gdańsku takowe dostał ?



    Tak się zastanawiam, jakim to gwarantem wyniku jest ten Fricke ? Czy wy (widziałem kilak podobnych głosów) aby nie przesadzacie ? Póki co, to ten Fricke jest na poziomie Zengoty czy MJJ. Do Doyle, Taia czy Dudka to mu jednak sporo brakuje. Więc skąd ta pewność, ze Fricke byłby gwarantem czegokolwiek, poza widowiskową jazdą ?
    Dojście Fricke do Waszego składu sprawia, że szanse Falubazu na utrzymanie wzrastają z obecnych 50-60% na 90-95%.

    A spadek Falubazu z ligi może sprawić, że zielonogórski żużel pójdzie ścieżką bydgoską.
    Wiem, że w latach 1990-2005 Falubaz spadał wielokrotnie i zawsze wracał aż wreszcie po awansie w 2006 roku zanotował jeden z najlepszych okresów (lata 2008-2013) w swojej historii. Ale w latach 1990-2005 żaden zielonogórski klub nie był tak wysoko, jak jest teraz koszykarski Zastal.

  4. Powrót do góry    #409
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,899
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Dojście Fricke do Waszego składu sprawia, że szanse Falubazu na utrzymanie wzrastają z obecnych 50-60% na 90-95%.

    A spadek Falubazu z ligi może sprawić, że zielonogórski żużel pójdzie ścieżką bydgoską.
    Wiem, że w latach 1990-2005 Falubaz spadał wielokrotnie i zawsze wracał aż wreszcie po awansie w 2006 roku zanotował jeden z najlepszych okresów (lata 2008-2013) w swojej historii. Ale w latach 1990-2005 żaden zielonogórski klub nie był tak wysoko, jak jest teraz koszykarski Zastal.
    Temat wałkowany wielokrotnie. Kosz nie jest w stanie zagrozić w żaden sposób żużlowi w ZG. To jest matrix jakiś. Ten cały Zastal, tak szybko jak wdrapał się na szczyty w PL koszykówce, tak szybko z niej zniknie. Ot taka anomalia, ludzie zachłysnęli się czymś nowym, ale moda przemija. Już regularnych kibiców jest jak na lekarstwo. I ta tendencja będzie się pogłębiać. Aż w końcu Jasiński da sobie spokój.

    Dojście Fricke do Waszego składu sprawia, że szanse Falubazu na utrzymanie wzrastają z obecnych 50-60% na 90-95%.
    A tym tekstem to już odpłynąłeś w kosmos całkowicie.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Troche mi ulzylo ze MM wyladowal w Gdansku.
    W końcu będziesz mógł zrobić kupkę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #410
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jak Tonder czy Niedźwiadek zalicza gdzieś dzwona, to kogo posadzisz na motór ?
    Zgarda czy puste pole, to jeden pieron.

    W tym sezononie i tak coś dziwnie cicho o negocjacjach Zgardzińskich z klubem.
    Zawsze twardo negocjowali i jako ostatni podpisywali kontrakt.
    No i w mediach jakoś cicho jak to się nie docenia swoich wychowanków.

    Czyżby klan gwiazdora w końcu zrozumiał, że najpierw trzeba się wykazać i pokazać swoją wartość sportową popartą wynikami, a potem ewentualnie szarpać się o kasiore.
    Do tej pory było odwrotnie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta


    W końcu będziesz mógł zrobić kupkę
    Wiem, ze w twoim wieku ciesza nawet, a moze przede wszystkim, takie drobiazgi.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (08-11-2017)

  8. Powrót do góry    #412
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Zgarda czy puste pole, to jeden pieron.

    W tym sezononie i tak coś dziwnie cicho o negocjacjach Zgardzińskich z klubem.
    Zawsze twardo negocjowali i jako ostatni podpisywali kontrakt.
    No i w mediach jakoś cicho jak to się nie docenia swoich wychowanków.

    Czyżby klan gwiazdora w końcu zrozumiał, że najpierw trzeba się wykazać i pokazać swoją wartość sportową popartą wynikami, a potem ewentualnie szarpać się o kasiore.
    Do tej pory było odwrotnie.
    Muszę Cię zmartwić, Zgardziński w tamtym roku podpisał dwuletni kontrakt

  9. Powrót do góry    #413
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arm Zobacz posta
    Muszę Cię zmartwić, Zgardziński w tamtym roku podpisał dwuletni kontrakt
    Kontrakt może mieć, ale aneks finasowy trzeba podpisać.
    A może to też podpisali rok temu, choć nie chce mi się w to wierzyć i stąd ta cisza.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #414
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Kontrakt może mieć, ale aneks finasowy trzeba podpisać.
    A może to też podpisali rok temu, choć nie chce mi się w to wierzyć i stąd ta cisza.
    Zostało nam obgryzanie paznokci i czekanie w napięciu na decyzję naszego Asa

  11. Powrót do góry    #415
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,490
    Kliknij i podziękuj
    443
    Podziękowania: 528 w 339 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja rozumiem rozgoryczenie postawą Alexa w tym sezonie. Ale jestem odmiennego zdania. Alex powinie zostać własnie. Drogi to on nie będzie a juniorów z objeżdżeniem w ekstralidze nam brakuje. On ma ostatni rok startów jako junior, nowy sezon będzie tym który zadecyduje o jego karierze. Z juniorami jest ten problem, że oni czesto ulegają kontuzjom w rozgrywkach młodzieżowych. Co jeśli Niedźwiedź z Tonderem zalicza jakieś kontuzje ? Kogo wstawisz do składu ? Z drugiej strony to całkiem możliwe, ze na Tarnów, Czewę, Grudziądz czy Torun, taki Alex może przesądzić o wyniku meczu, mimo mizerii jaką prezentował w tym sezonie. Moim zdaniem świadome pozbywanie się go na sezon 2018 to byłby błąd. Powinien zostać a jak będzie prezentował kiepską forme to niech idzie pod 8 i tam czeka na rozwój wydarzeń.
    Mariusz, a zastawiałeś się dlaczego zdecydowana większość kibiców nie chce widzieć Zgardzińskiego w składzie? Podobny poziom prezentuje Niedźwiedź, a mimo to mało jest głosów przeciw niemu.
    Ja powiem dlaczego nie chcę Alexa w składzie:
    - brak profesjonalnego przygotowania do sezonu - jest zapasiony jak na żużlowca i brakuje mu siły w drugiej połowie sezonu
    - brak ambicji i chęci rozwoju - gdzie on jeździ poza Falubazem? Kilka meczy w lidze młodzieżowej i koniec
    - robienie szopek( głownie przez ojca) podczas negocjacji
    - debilne wypowiedzi przed kamerami np podczas meczu o 3 m-sce w Gorzowie.
    To mnie od niego odpycha.

    W mojej ocenie, gdyby poważnie podszedł do dwóch pierwszych punktów to z naprawdę dobrymi startami jakie posiada mógłby być dobrym juniorem na średnio 4-5pkt na mecz. Ja nie wierzę już w niego, a klub jeśli chce z nim współpracować to powinien mu postawić przede wszystkim wysokie wymagania co do przygotowania fizycznego oraz min ilości startów w sezonie, czy w innych ligach czy turniejach ...
    Tylko Falubaz

  12. Powrót do góry    #416
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arm Zobacz posta
    Zostało nam obgryzanie paznokci i czekanie w napięciu na decyzję naszego Asa
    Ja tam bym nawet się ucieszył, że taki asior jak Zgarda nie płakał w mediach jak to on musi się szarpać z klubem o kase.
    Jakoś inni juniorzy dużo bardziej utalentowani i prezentujący jaikiś poziom nie żalą się pismakom, a taki Zgarda czuje się niedoceniany prezentując sportowo niewiele.

    Zamiast myśleć, jeść i srać żużlem, to taki młody biznesmen rachuje z ojcem ile to im kasiory na czysto zostanie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #417
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    W końcu będziesz mógł zrobić kupkę
    Taką, jak juniorzy Falubazu po słynnej lewatywie?
    !Adrian walcz!

  14. Powrót do góry    #418
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    Falubaz po spadku do I ligi, za rok wróci do Ekstraligi. Żużel w Zielonej Górze jest za mocno zakorzeniony w sercach kibiców, aby to znikło. Poza tym Zdzisław Tymczyszyn to człowiek, który robi wrażenie honorowego i pewnie niechciałby odchodzić z klubu jako ten, który zniszczył legendę. Zresztą o czym my tu rozmawiamy. Zobaczycie, że w lipcu będziemy liczyć punkty, które brakują nam do miejsc 3-4 i nie będziemy oglądać się za siebie.

    Koszykówka? Gdyby miała się przebić w Zielonej Górze na miejsce 1 to już by się to wydarzyło. Stelmet grał już z takimi tuzami jak Barcelona, Panathinaikos, Olimpiakos, Bayern Monachium. I co? I nic. Komplety ludzi były tylko w pierwszym sezonie kiedy to działał efekt nowej sali. Od tamtego czasu frekwencja leci na łeb na szyję. Dziś na trybunach jest średnio 2 500 osób, z czego 30-40% to osoby zaproszone. Problemem Stelmetu BC jest (o ironio) jego siła. Komu chce się przychodzić na mecze z Krosnem, Stargardem, Sopotem, Radomiem czy Gliwicami, który kończą się pogromami? Nuda Panie! Koszykówka zawsze będzie w Zielonej Górze sportem numer 2. Powiem więcej. Koszykarscy działacze muszą obawiać się Falubazu, ale piłkarskiego. Jeśli tam w końcu coś drgnie i znajdzie się jaki kasiasty miłośnik piłki kopanej, to wtedy koszykarze będą mieli poważny problem.

    Tymczasem oby do piątku! Ktokolwiek będzie zaprezentowany w Brodach ja ten skład kupuję. Wierzę Tymczyszynowi, bo jako jedyny z prezesów żużlowych klubów, sprawia wrażenie nie zepsutego tym środowiskiem. Oby mu się udało, a wtedy za rok taką samą drogą pójdą inni włodarze. W efekcie kurek z pieniędzmy dla zagranicznych gwiazd mocno się zakręci.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gracowy za jego przydatny post!

    sobotch (09-11-2017), zigi1976 (08-11-2017)

  16. Powrót do góry    #419
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,490
    Kliknij i podziękuj
    443
    Podziękowania: 528 w 339 postach
    O której ta prezentacja w piątek ?
    Tylko Falubaz

  17. Powrót do góry    #420
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    O której ta prezentacja w piątek ?
    To nie bedzie prezentacja tylko gala podsumowująca sezon.
    W jej trakcie wyjawią skład Falubazu na 2018.

    Godziny nie znam, ale jak to zwykle bywa z takimi imprezami, to pewnie koło wieczora się zacznie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  18. Powrót do góry    #421
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,886
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta
    Tymczasem oby do piątku! Ktokolwiek będzie zaprezentowany w Brodach ja ten skład kupuję. Wierzę Tymczyszynowi, bo jako jedyny z prezesów żużlowych klubów, sprawia wrażenie nie zepsutego tym środowiskiem. Oby mu się udało, a wtedy za rok taką samą drogą pójdą inni włodarze. W efekcie kurek z pieniędzmy dla zagranicznych gwiazd mocno się zakręci.
    Wierzysz naprawdę w wejście innych prezesów na ścieżkę Tymczyszyna?
    Ja z takiej naiwności dawno wyrosłem.
    Każdy inny prezes da zawodnikom tyle ile może i prawie tyle ile zawodnik chce. Niektórzy nawet obiecają nieraz więcej niż mają. I tylko zacierają ręce że Tymczyszyna vychooali.
    Jedna dobra wiadomość, że zawodnicy mają obiecane u nas tyle pieniędzy, ile na pewno będzie w kieszeni zarządu. Druga wiadomość, ta zła, to mamy za mało argumentów do przekonywania zawodników. Boję się o powrót do lat, gdy ponad 40letni Huszcza był liderem, a klub co roku jeździł w innej lidze. Nie kończący się marazm i stagnacja.

  19. Powrót do góry    #422
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2007
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    W końcu mi się udało wejść. Naprawdę nikt nie może ogarnąć tej strony? Jak nie błędy z przekierowaniem na facebooka to ostrzeżenie przed wejściem na niebezpieczną stronę. Znajomi też mają problemy z wejściem na to forum.

    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Mariusz, a zastawiałeś się dlaczego zdecydowana większość kibiców nie chce widzieć Zgardzińskiego w składzie? Podobny poziom prezentuje Niedźwiedź, a mimo to mało jest głosów przeciw niemu.
    Ja powiem dlaczego nie chcę Alexa w składzie:
    - brak profesjonalnego przygotowania do sezonu - jest zapasiony jak na żużlowca i brakuje mu siły w drugiej połowie sezonu
    - brak ambicji i chęci rozwoju - gdzie on jeździ poza Falubazem? Kilka meczy w lidze młodzieżowej i koniec
    - robienie szopek( głownie przez ojca) podczas negocjacji
    - debilne wypowiedzi przed kamerami np podczas meczu o 3 m-sce w Gorzowie.
    To mnie od niego odpycha.

    W mojej ocenie, gdyby poważnie podszedł do dwóch pierwszych punktów to z naprawdę dobrymi startami jakie posiada mógłby być dobrym juniorem na średnio 4-5pkt na mecz. Ja nie wierzę już w niego, a klub jeśli chce z nim współpracować to powinien mu postawić przede wszystkim wysokie wymagania co do przygotowania fizycznego oraz min ilości startów w sezonie, czy w innych ligach czy turniejach ...
    Jakie dobre starty? Właśnie starty ma beznadziejne. Zawsze podnosi mu motor i jest już z tyłu.

    Zaskoczyła mnie decyzja o odejściu Doyla. Jacek Falubaz w Magazynie mówił, że Doyle jest nie do wzięcia, bo czuje się u nas znakomicie. Hampel też mnie zaskoczył, dostał u nas szanse na odbudowanie się.
    Pierwsze co bym zrobił to pogonił Cieślaka. Przy nim zawodnicy cofają się w rozwoju, nie mówiąc już o atucie własnego toru. Największy atut mieliśmy za Piotrka Żyto. No ale może teraz to wina komisarzy.
    We wrześniu byłem na lotnisku w Poznaniu. Przyleciał samolot nie wiem skąd. Patrze - idzie Thorssel. 15 minut później idzie kulejący Jason. Krzyczę Jason! Odwrócił się. Falubaz - uśmiechnął się
    Co do składu na przyszły sezon. Trzeba się cieszyć tym co jest. Największym plusem tego sezonu to Mateusz Tonder. Do dziś jestem w szoku jak pięknie pokonał juniorów z Leszna. Trzeba go wstawiać do składu, niech się objeżdża, jednak znając Marka pójdzie na łatwiznę i będzie wstawiał Niedźwiedzia oraz Alexa.
    Alexa widuję często w pewnej pizzerii
    Ostatnio widziałem Adasia Strzelca w Tesco jak kupował browary, szkoda chłopaka, myślałem, że chociaż w Poznaniu pojeździ

  20. Powrót do góry    #423
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,159
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 454 w 185 postach
    Chyba Zdzichu szykuje petardę na jutro w postaci uśmiechu amerykańskiego dziadygi . Nie wierzę że że będzie się bujał w drugiej lidze , parę ojro jest do podniesienia na torze więc się schyli . Mielibyśmy trzech startowców i jednego orbitowca . Utrzymanie na betonie raczej spokojne :

    1 Dudek
    2 Jensen
    3 Hancock
    4 Zengota
    5 Protasiewicz
    6 Tonder
    7 Zgardzinski
    8 ?
    + Gomólski

    Skoro za Fricke trzeba zabulić prawie cztery stówy , a do Doyla zabrakło pięć to chyba go nie będzie .
    Jeśli skończy się na Walasku to znaczy że jest naprawdę źle w kasie , albo zbieramy pieniążki dla pani Honoraty na sezon 2018 .
    TYLKO FALUBAZ

  21. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Panowie, proszę zejdzcie z tego kosza. 6 ostatnich sezonów to 4 złote medale, 1 srebrny i 1 brązowy. Ilość meczów jest tak ogromna, że to naturalne, że frekwencja nie będzie się utrzymywać. Czy spada na łeb na szyję? Pewnie, mogłoby być lepiej ale i tak mamy jedną z najliczniejszych widowni w Polsce. A teraz policzcie: ok 25 meczów w lidze plus kilkanaście w Europie czyli powiedzmy 40 meczów x 2500 to jakieś 100 tys ludzi w roku. Mało? To ile ma Falubaz rocznie? Nie widać póki co, żeby Zastal miał zniknąć z mapy Polski, wciąż potrafi ściągać ciekawe nazwiska jak np pozyskany niedawno najlepszy strzelec z dystansu z najlepszej ligi w Europie plus pół kadry. Radziłbym nie wypowiadać się w temacie o którym się nie ma pojęcia.
    Bardzo zresztą mnie to cieszy, że w naszym mieście nie ma rywalizacji na poziomie kibiców między klubami. Widac te same twarze na obu obiektach, te same barwy miasta i super. Jeden z najpiękniejszych sezonów to był ten, kiedy i Falubaz i Zastal zdobyli mistrzostwo.
    Wygląda jednak na to, że ten stan się szybko nie powtórzy, bo o ile Zastal nadal jest faworytem ligi, o tyle Falubaz niestety nie wydaje się być nawet kandydatem do play off.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi wookie1982 za jego przydatny post!

    adambe (09-11-2017), hcp (09-11-2017)

  23. Powrót do góry    #425
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Trochę nie rozumiem robienia konkurencyjnych sportów. Przecież istnienie kosza na poziomie międzynarodowym nie ma najmniejszego znaczenia dla żużla i vice versa. Co do podziału sposorów, nie ma najmniejszej przesłanki mówiącej o tym, że gówniany żużel ma zgarniać wszystko z regionu, bo budżet musi dobijać do 10 baniek z powodu zawodników darmozjadów.

    Pomijam już fakt, że z roku na rok żużel staje się coraz mniej zdrowy do oglądania i inwestowania, czy to z powodu idiotycznych regulaminów, durnych mediów, zawodników idiotów czy kolejnych Sukienników za biurkiem. Koszem się co prawda nie interesuję, ale w skali medialnej jest w tej dyscyplinie dużo spokojniej.

  24. Powrót do góry    #426
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez zubek59 Zobacz posta
    W końcu mi się udało wejść. Naprawdę nikt nie może ogarnąć tej strony? Jak nie błędy z przekierowaniem na facebooka to ostrzeżenie przed wejściem na niebezpieczną stronę. Znajomi też mają problemy z wejściem na to forum.



    Jakie dobre starty? Właśnie starty ma beznadziejne. Zawsze podnosi mu motor i jest już z tyłu.

    Zaskoczyła mnie decyzja o odejściu Doyla. Jacek Falubaz w Magazynie mówił, że Doyle jest nie do wzięcia, bo czuje się u nas znakomicie. Hampel też mnie zaskoczył, dostał u nas szanse na odbudowanie się.
    Pierwsze co bym zrobił to pogonił Cieślaka. Przy nim zawodnicy cofają się w rozwoju, nie mówiąc już o atucie własnego toru. Największy atut mieliśmy za Piotrka Żyto. No ale może teraz to wina komisarzy.
    We wrześniu byłem na lotnisku w Poznaniu. Przyleciał samolot nie wiem skąd. Patrze - idzie Thorssel. 15 minut później idzie kulejący Jason. Krzyczę Jason! Odwrócił się. Falubaz - uśmiechnął się
    Co do składu na przyszły sezon. Trzeba się cieszyć tym co jest. Największym plusem tego sezonu to Mateusz Tonder. Do dziś jestem w szoku jak pięknie pokonał juniorów z Leszna. Trzeba go wstawiać do składu, niech się objeżdża, jednak znając Marka pójdzie na łatwiznę i będzie wstawiał Niedźwiedzia oraz Alexa.
    Alexa widuję często w pewnej pizzerii
    Ostatnio widziałem Adasia Strzelca w Tesco jak kupował browary, szkoda chłopaka, myślałem, że chociaż w Poznaniu pojeździ
    Picie browarkow to nie znaczy ze chlopak jest juz skonczony mi to nie przeszkadza w pracy , wrecz przeciwnie raczej pomaga sie zrelaksowac , i zresetowac

  25. Powrót do góry    #427
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    To co robimy w tym oczekiwaniu sondę czy jutro będzie jakaś bomba w składzie na balu czy nie?

    Ja obstawiam, ze tak bo chyba nie robiliby tyle szumu, zapowiedzi na fb i transmisji live, żeby pokazać MJJ, Gomolskiego i Zengiego?

  26. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,899
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    To co robimy w tym oczekiwaniu sondę czy jutro będzie jakaś bomba w składzie na balu czy nie?

    Ja obstawiam, ze tak bo chyba nie robiliby tyle szumu, zapowiedzi na fb i transmisji live, żeby pokazać MJJ, Gomolskiego i Zengiego?
    Bomby na pewno nie będzie. Na rynku zostały same granaty co najwyżej

    Nie sądzę aby był ktoś jeszcze. Inaczej Zengi, MJJ czy Gomólski, nie zakotwiczyli by u nas.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #429
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,213
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    no może faktycznie namówili Hancocka..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  28. Powrót do góry    #430
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    Dokładnie. Jutro nic niespodziewanego się nie pojawi. To raczej będzie formalność, czyli przedstawienie tych, o których rozmawiamy tu od jakiegoś czasu.

    Hancock? Gdyby Zdzichu dziś zdecydował się na Amerykanina, to straciłby u mnie kilkanaście punktów do szacunku. Jedziemy młodym, ciekawym zespołem, który może zaskoczy, a może nie. Jedno jest pewne. W każdym meczu emocje, a przy W69 interesujące będą nawet mecze z GKM Grudziądz czy Unią Tarnów. Znów będziemy cieszyć się zwycięstwami

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gracowy za jego przydatny post!

    sobotch (10-11-2017)

  30. Powrót do góry    #431
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Gracowy ale może Fricke?

  31. Powrót do góry    #432
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    To co robimy w tym oczekiwaniu sondę czy jutro będzie jakaś bomba w składzie na balu czy nie?

    Ja obstawiam, ze tak bo chyba nie robiliby tyle szumu, zapowiedzi na fb i transmisji live, żeby pokazać MJJ, Gomolskiego i Zengiego?
    Nasi lubują się przecież nie od dziś we wszelkiegho rodzaju konferencji itp rzeczy.
    Nic nie zapowiada, że wydarzy się coś nieoczekiwanego.

    Jedziemy bojowym składem o utrzymanie.
    Na walke o coś więcej kasy brakło, co by się licytować o gwiazdy czy bulić odstępne za Frickego.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  32. Powrót do góry    #433
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,886
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta
    W każdym meczu emocje, a przy W69 interesujące będą nawet mecze z GKM Grudziądz czy Unią Tarnów. Znów będziemy cieszyć się zwycięstwami
    Obiecujesz?
    Zdarzy się więcej niż raz?
    No to już nie byłoby źle!

  33. Powrót do góry    #434
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Szumnie czy nie szumnie, konferencję z predstawieniem trójki nowych zawodników zwyczajnie wypada zrobić. Nazwiska może nieco poniżej oczekiwań ale dużo przyjemniej będzie mi się oglądało taki zestaw niż naszpikowany gwiazdeczkami team bez końcowego efektu spowodowanego wdupiemaniem tych gwiazdeczek.

    No i nikogo nie trzeba odbudować i nikt nie podziękuje za to byle jaką jazdą w PO. Być może dlatego, że tych PO nie będzie ale to przecież bez znaczenia

  34. Powrót do góry    #435
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Organizowanie wypasionej gali żeby zaprezentować Rudego czy tego gorzowsko-toruńskiego szpiona nie miałoby sensu. Ciągle się łudzę że zobaczę drużynę, na którą nie będę musiał zrzędzić, ale jeśli faktycznie to bedą Zen + ww. i tyle to trzeba było imprezkę zrobić na Wrocławskiej. Adres idealny dla imprezy o atmosferze stypy. Będzie taniej a nayebane na smutno towarzystwo wyda mniej kasy na taksiarzy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  35. Powrót do góry    #436
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Panie, co Pana obchodzi jak i tak walka o spadek, taka sama jak walka o brąz z Hampelem i Doylem?

  36. Powrót do góry    #437
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Moim zdaniem taki Hancock idealnie sprawdził by się w tym młodym (prócz Protasa) zespole. W zasadzie to jest jedyny lider z Torunia, który w tym sezonie nie zawiódł.
    !Adrian walcz!

  37. Powrót do góry    #438
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie zdążył zawieść. Jedyne co można się czepić, to odpuszczenie Dudkowi w meczu z Falubazem. Gdyby ten mecz był na koniec RZ, od razu pojawiłyby się sugestie o rychłym kontrakcie dziada w Zielonej.

  38. Powrót do góry    #439
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Gdyby ten mecz był na koniec RZ, to Hancock by w nim nie jechał.
    !Adrian walcz!

  39. Powrót do góry    #440
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Szkoda kasy na dziadka, w zasadzie na własne życzenie doprowadziliśmy do sytuacji gdy każde rozwiązanie jest złe i oznacza przepłacanie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Eneasz (10-11-2017)

  41. Powrót do góry    #441
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Właśnie. A wystarczyło dać Doylowi te 1,5 banki, ktore mu zaoferowal Torun i poczekac az z reszty mlodych wilkow zostanie ktos bez dobrej oferty i go sciagnac uzupelniajac sklad. Z ekipy Michelsen, Tungate, MJJ, Kościuch, Gomolski, Szczepaniak, Thorsell, Cook etc. mozna by dobrac uzupelnienie skladu.

    Wtedy byloby:

    Protas
    Zengi
    Doyle
    Michelsen
    Duzers
    Tonder
    Niedzwiedz
    Zgarda

    I ten sklad moglby spokojnie walczyvc o PO a na pewno sie utrzymac.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (10-11-2017)

  43. Powrót do góry    #442
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Dokładnie. Nawet trzeba było przepłacić lekko Doyla bo w ten sposób zupełnie inaczej negocjowaloby się z reszta. A tak każdy wiedział ze Falubaz ma nóż na gardle i składali nam oferty wyższe niż w innych klubach. Będziemy mieć skład walczący o utrzymanie w cenie zbliżonej do tegorocznego.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  44. Powrót do góry    #443
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,833
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dokładnie. Nawet trzeba było przepłacić lekko Doyla bo w ten sposób zupełnie inaczej negocjowaloby się z reszta. A tak każdy wiedział ze Falubaz ma nóż na gardle i składali nam oferty wyższe niż w innych klubach. Będziemy mieć skład walczący o utrzymanie w cenie zbliżonej do tegorocznego.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    A na jakiej sumie skończyło by się te przepłacanie.
    Przecież widać jak na dłoni że nie skończyło by się to na 1,5mil
    Takie przepłacanie tylko niszczy ten sport,I jak zwykle robi to Toruń
    Już raz kupowali sobie medal teraz robią to po raz drugi oby z tym samym skutkiem.
    A za rok pewnie byś napisał że trzeba przepłacić Dudka,potem znowu Doyla i tak wkoło Macieju.
    Trudno będziemy walczyli z tym co mamy,a zwycięstwa nad tymi milionami będą radowały michę.

  45. Powrót do góry    #444
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Na Fricke by nie liczył. Chyba jest aktualnie w Barcelonie. Na imprezie mają być nowi w zespole.
    Z liderów został właściwie tylko Dziad. Tyle, że on w każdej chwili może powiedzieć "thx, its' over".

    W zasadzie szykuje się Falubazie polski skład z dużą liczbą wychowanków i Zengotą jako 3-ci prowadzący parę.

    Na miejscu zarządu ja bym już pracował nad kontraktem Dudka na 2019.

    A Doyle'a przepłacać raczej nie było warto. Podobno po GP w Toruniu jego decyzja o kontrakcie w Apatorze była już podjęta. Chce niby mieć tor z GP jako domowy.

  46. Powrót do góry    #445
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Na Fricke by nie liczył. Chyba jest aktualnie w Barcelonie. Na imprezie mają być nowi w zespole.
    jeszcze dwa ruchy Zdunka i Mrozek zacznie się poważnie zastanawiać czy nie namawiać Fricka na starty w ROWie
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #446
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Teraz to gadki typu "trzeba było przepłacić Doyle'a". A przeciez tuż po PO na myśl o przepłaceniu Doyle'a za zawalenie półfinałów krew się gotowała u większości tutaj.

  48. Powrót do góry    #447
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Teraz to gadki typu "trzeba było przepłacić Doyle'a". A przeciez tuż po PO na myśl o przepłaceniu Doyle'a za zawalenie półfinałów krew się gotowała u większości tutaj.
    Zgadza się. I ja dalej uważam, że nie warto było go przepłacać, szczególnie jeśli wcześniej się umówił na coś innego. Już to pisałem, że Doyle powinien był przyjść i powiedzieć: sorry umówiłem się z Wami na tyle, ale tamci dają mi x% więcej, więc jak mi dorzucicie to zostaję. Z opowieści Tymczyszyna i Cieślaka wynika, że było zupełnie inaczej.

    Ja jednak cały czas się łudzę, że tu jest prowadzona jakaś gra. Cały czas mam w pamięci słowa w/w dwójki o walce o PO, a nawet medal. Łudzę to chyba jednak za dużo powiedziane, bo daję takiemu scenariuszowi 1%.

  49. Powrót do góry    #448
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,545
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Jak poszedł i Hampel i Doyle to się uderza w zawodników pokoju, Kołodziej,Woryna czy Sajfutdinow a nie Zengota czy Jensen. Tak osłabić skład można jak się w cuglach ligę wygrało gromiąc rywali 10 punktami co mecz.

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  50. Powrót do góry    #449
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,899
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Właśnie. A wystarczyło dać Doylowi te 1,5 banki, ktore mu zaoferowal Torun i poczekac az z reszty mlodych wilkow zostanie ktos bez dobrej oferty i go sciagnac uzupelniajac sklad. Z ekipy Michelsen, Tungate, MJJ, Kościuch, Gomolski, Szczepaniak, Thorsell, Cook etc. mozna by dobrac uzupelnienie skladu.

    Wtedy byloby:

    Protas
    Zengi
    Doyle
    Michelsen
    Duzers
    Tonder
    Niedzwiedz
    Zgarda

    I ten sklad moglby spokojnie walczyvc o PO a na pewno sie utrzymac.
    Ludzie, zejdźcie na ziemie. Doyle dostał ofertę od Tymczyszyna, gdzie mial zagwarantowane 400 tys na przygotowanie sie lub podpis (jak kto uważa) oraz 1.2 mln miał do zarobienia na torze. Razem daje to 1.6 mln. W tym sezonie Doyle mógł u nas zarobić coś ok 1.2 - 1.3 mln. Teraz miał propozycję na 1.6 mln. KST przebił zdecydowanie ta ofertę, dają mu 500 tys za podpis i 1.5 mln do zarobienia na torze. I porawda jest taka, ze przy 180-190 pkt Doyle skasuje KST na 2 mln. Więc co miał tutaj Tymczyszyn przebijać ? I pytanie zasadnicze, po co ? Miał dać 2.2 mln Jasonowi i zastanawiać się czy będziemy w PO ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #450
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Mariusz a kiedy ogłoszą Hampela we Wrocławiu?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •