Strona 81 z 151 PierwszyPierwszy ... 3171798081828391131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,601 do 3,645 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3601
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Były mecze za Władka gdzie było i po 500 osób także tego..
    Wtedy można było zobaczyć kto jest z klubem na dobre i na złe.
    Ciekawe skąd SF wzięły info o 9000 na meczu? Każdy kto trochę kuma ogarnie, że 7000 to max już jak mamy nawet ciut nagiąć
    Dlaczego 7k to max? Mogło być 9k. Na Abramczyk Polonii parę osób pisało 7,5k.

    Cytat Zamieszczone przez Micz0 Zobacz posta
    Otoz to, jak Polonia się tułała po II lidze to jakoś tych "lepszych kibiców" nie było widać a na wyjazdy, jak Polonię przejął Kanclerz, to w większości jeździli Ci "Janusze".
    Nikt tego nie neguje.
    white&young

  2. Powrót do góry    #3602
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Nie wydaje się żeby było na obu łukach łącznie 5,5 tysiąca..Nie ma co przesadzać, aż tak wypchane kibicami to tam nie było. Uważam że może tyle być na kolejnym meczu. To już będzie półfinał i pewnie też w niedzielę która mimo wszystko pasuje większej ilości osób niż piątek.

  3. Powrót do góry    #3603
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Dlaczego 7k to max? Mogło być 9k. Na Abramczyk Polonii parę osób pisało 7,5k.



    Nikt tego nie neguje.
    No to się cieszę, że się rozumiemy

    Dlatego nie cisnijcie po ludziach, którzy przychodza typowo popatrzeć na zuzel. Oni tak samo przynoszą hajs do klubu, ale mają inne priorytety niż doping.

    Ja osobiście nie mam nic przeciwko sektorom dopingujacym, ba sam kilka lat chodziłem, teraz nie chodzę bo wolę iść sobie z ojcem usiąść, pooglądać, pogadać. Czy to znaczy, że jestem "Januszem"? I wiele osób ma tak samo.

    Róbcie swoje, zbierajcie ludzi, róbcie oprawy. Większość ludzi którzy dopingowali, dopingują i będą dopingować zaczynali w większości jako "Janusze". Więc jak będziecie po nich cisnąć, to nikt nie przyjdzie do Was dopingować, a jak będziecie w porządku to sami dołącza

  4. Powrót do góry    #3604
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz0 Zobacz posta
    No to się cieszę, że się rozumiemy

    Dlatego nie cisnijcie po ludziach, którzy przychodza typowo popatrzeć na zuzel. Oni tak samo przynoszą hajs do klubu, ale mają inne priorytety niż doping.

    Ja osobiście nie mam nic przeciwko sektorom dopingujacym, ba sam kilka lat chodziłem, teraz nie chodzę bo wolę iść sobie z ojcem usiąść, pooglądać, pogadać. Czy to znaczy, że jestem "Januszem"? I wiele osób ma tak samo.

    Róbcie swoje, zbierajcie ludzi, róbcie oprawy. Większość ludzi którzy dopingowali, dopingują i będą dopingować zaczynali w większości jako "Janusze". Więc jak będziecie po nich cisnąć, to nikt nie przyjdzie do Was dopingować, a jak będziecie w porządku to sami dołącza
    Plus jeżeli ogarną młodych żeby troszeczkę lepiej się zachowywali np. Nie rzucali rolkami w sektor Falubazu itd. To będzie spoko. Prawda jest taka że doping jest potrzebny, wyzwiska? Ok, kto jak się wkurzył czegoś nie powiedział. Stadion to nie Kościół
    Byle bez bijatyk i dziwnych sytuacji na stadionie.
    Uwierzcie jeśli to będzie doping, to i na oprawę ludzie będą Wami robili zrzutki. Ja Sam osobiście bym Wam dorzucił, jeśli to ma być fajny doping.

  5. Powrót do góry    #3605
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

  6. Powrót do góry    #3606
    Użytkownik Awatar litość_to_zbrodnia_1920
    Dołączył
    18-06-2022
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    Plus jeżeli ogarną młodych żeby troszeczkę lepiej się zachowywali np. Nie rzucali rolkami w sektor Falubazu itd. To będzie spoko. Prawda jest taka że doping jest potrzebny, wyzwiska? Ok, kto jak się wkurzył czegoś nie powiedział. Stadion to nie Kościół
    Byle bez bijatyk i dziwnych sytuacji na stadionie.
    Uwierzcie jeśli to będzie doping, to i na oprawę ludzie będą Wami robili zrzutki. Ja Sam osobiście bym Wam dorzucił, jeśli to ma być fajny doping.
    Tak naprawdę to mimo rzucania w Falubaz i awantury ze Startem ludzie i tak wpłacają hajs, bo w Gdańsku zebraliśmy 1800 pln na renowację flag, za co wielkie dzięki. Odnośnie Zielonej Góry. Chłopy spaliły naszą fanę, nie będzie dla nich litości, uwierz, że oni nie mieliby dla nas.

  7. Powrót do góry    #3607
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez litość_to_zbrodnia_1920 Zobacz posta
    Tak naprawdę to mimo rzucania w Falubaz i awantury ze Startem ludzie i tak wpłacają hajs, bo w Gdańsku zebraliśmy 1800 pln na renowację flag, za co wielkie dzięki. Odnośnie Zielonej Góry. Chłopy spaliły naszą fanę, nie będzie dla nich litości, uwierz, że oni nie mieliby dla nas.
    Ty misiaczku, jak ten Wasz śmieszny prezes ponownie nas nie wpuści na trybuny to co zrobisz z tym brakiem litości?

  8. Powrót do góry    #3608
    Użytkownik Awatar litość_to_zbrodnia_1920
    Dołączył
    18-06-2022
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Ty misiaczku, jak ten Wasz śmieszny prezes ponownie nas nie wpuści na trybuny to co zrobisz z tym brakiem litości?
    Chciałabyś mieć takiego prezesa, bo u was coś cienko z tym. Czuć II ligę w Zielonej, parę lat i zleci nawet z zaplecza aż miło No pewnie nic, ale rzucanie w was serpentynami czy wybicie paru zębów to nic złego.

  9. Powrót do góry    #3609
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,097
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Niby oczywiste, a nadal szokuje.
    Kibice sukcesu to norma. Są wyniki to i kibiców więcej. Jak drużyna była nas dnie, to i tych "wiernych" było jakoś 500. I to bez dzielenia na "aktywnych" czy Januszu.
    Dziwi mnie jednak, że jak przyszły wyniki, to ci "aktywni", których wcześniej jakoś nie było widać nagle próbują narzucać swoją wolę. Czemu mnie to dziwi? Bo tych "gorszych", którzy (wg nich) chodzą tylko na stadion pic piwo i dłubać słonecznik jest jednak jakoś 5 razy więcej. I że kupują tak samo bilety.
    Może więc weźcie na wstrzymanie i nie atakujcie tych, dzięki którym mamy faktycznie frekwencję na trybunach.
    Rzucanie się o to, że źle śpiewają, mało krzyczą, czy słabo robią "Szkocję" to jakby pretensje nastolatków, że ci starsi nie chcą się bawić wedle ich zasad.
    Co Janusze to często też kibice od dziesięcioleci, więc obrażanie ich to jak obrażanie samego klubu.

    Dla jasności - nie mam nic przeciwko dopingowi. Sam w przeszłości czasem brałem w tym udział, czy w jakimś flagowisku. Ale jak siadałem sektor obok, bo byłem np z dziadkiem na meczu i jakiś 14 letni ch*jej z mordą wyskakiwał "wstawać ku*wa, co się tak k*rwa gapicie, śpiewać do CH*ja" to mnie też ... Zdenerwowało. I teraz mam odczucia, że niektórzy tutaj próbują zrobić to samo.
    Przechwalanie się krojeniem koszulek i szalików, albo hasła typu PDW jest zwykłą patologią i taką należy tępić. Jeśli natomiast będą to oprawy, śpiewanie itp to nie mam nic przeciwko.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #3610
    Użytkownik Awatar litość_to_zbrodnia_1920
    Dołączył
    18-06-2022
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Osoby, które tworzą młyn, prowadzą doping, robią oprawy, również kroją z barw wrogów, tak było, jest i będzie. Nic z tym nie zrobisz.

  11. Powrót do góry    #3611
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,097
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Myślę, że wrzucanie ich do jednego worka to nadużycie. Jedni tak robią, inni po prostu kibicują, dopingują itp, ale nie muszą nikogo atakować, żeby ukraść mu szal.
    Zauważyłeś też pewnie, że tutaj nikomu to też nie imponuje, wręcz przeciwnie, jest pogardzane. Po co więc te zaczepne wpisy i kozaczenie w stylu 14 latka w dresie?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  12. Powrót do góry    #3612
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Zauważyłeś też pewnie, że tutaj nikomu to też nie imponuje, wręcz przeciwnie, jest pogardzane. Po co więc te zaczepne wpisy i kozaczenie w stylu 14 latka w dresie?
    Może dlatego, że to jedyne miejsce, w którym mają okazję do nieskrępowanego kozaczenia. Na ulicy bowiem mogliby spotkać chłopaków z Zawiszy i trzeba by było szybko chować barwy albo uciekać z prędkością Usaina Bolta

  13. Powrót do góry    #3613
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    To nie ma jakis pato forum dla tego typu przeblyskow intelektualnych czy tam poprostu za "wysoki" poziom patologi zeby sie tam przebic i byc wysluchanym ?
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  14. Powrót do góry    #3614
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,371
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 471 w 359 postach
    Wiedzą, że to forum czyta wiele osób - stąd ta aktywność.

  15. Powrót do góry    #3615
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Ten klimat Wladkowych meczy już nie wróci, kiedy zabierałeś ze sobą maczetę i nie po to żeby robić zadymę na stadionie, ale żeby przebić się na swoje miejsce. W przerwach między biegami mogłeś podziwiać stado jeleni przechadzające się w gęstwinie. Ah to były czasy.

  16. Powrót do góry    #3616
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,097
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Ten klimat Wladkowych meczy już nie wróci, kiedy zabierałeś ze sobą maczetę i nie po to żeby robić zadymę na stadionie, ale żeby przebić się na swoje miejsce. W przerwach między biegami mogłeś podziwiać stado jeleni przechadzające się w gęstwinie. Ah to były czasy.
    A w razie czego to i cytaty artystów z dawnych lat były przekazywane publice.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #3617
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    I jeden sponsor na murawie.. miasto Bydgoszcz czasami w porywach do trzech firm

  18. Powrót do góry    #3618
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    786
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Pdw? Serio? Co będzie dalej?
    Co oznacza ten napis?

  19. Powrót do góry    #3619
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Co oznacza ten napis?
    Chłopie, ciesz się, że nie wiesz, to slang dla "kumatych". Nie promujemy tu patoli.

  20. Powrót do góry    #3620
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Co oznacza ten napis?
    pozdrowienia do włocławka. Kto kumaty, ten wie, JP99%. Nie pozdrawiam.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  21. Powrót do góry    #3621
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2016
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 30 w 23 postach
    Pamiętajcie dzieci, zakaz pedałowania XD PDK

  22. Powrót do góry    #3622
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,097
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Co oznacza ten napis?
    Pozdrowienia do więzienia. Patusy używają tego żeby przycwaniakowac tak kiedyś z hw_dp (pisownia "oryginalna") czy JP 100%.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #3623
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Gdy moi ludzie, ze znanej Wam już bandy, łapali kary w przedszkolu

    To Brianek też nam takie hasła pisał! PDW!

    Kary najczęściej dostawaliśmy za krojenie szalików, tym z grupy "Zajączków", w szatni.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  24. Powrót do góry    #3624
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    To już wiem gdzie mój szalik i czapeczka zginęły w 1978 Myślicie, że to się przedawniło?

  25. Powrót do góry    #3625
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,371
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 471 w 359 postach
    A Pietrula to kibic Polonii?
    Co odwalił?

  26. Powrót do góry    #3626
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    No coś Ty. Za niewinność siedzi.

  27. Powrót do góry    #3627
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    786
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    Serio? To niezłe dno.

    Taki wniosek mam z trybuny ultrasów w Grudziądzu. Mają pretensje że reszta stadionu nie podchwyca ich głupich przyśpiewek ale jak reszta stadionu się bawi to sami stoją obrażeni. Ostatnio była zabawa przed nominowanymi z latarkami od telefonów w rytm muzyki DJa ( nie KK tylko stadionowego jak co) i wszyscy się bawili poza ultrasami. Po prostu ci ludzie żyją w innym świecie.

  28. Powrót do góry    #3628
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Serio? To niezłe dno.

    Taki wniosek mam z trybuny ultrasów w Grudziądzu. Mają pretensje że reszta stadionu nie podchwyca ich głupich przyśpiewek ale jak reszta stadionu się bawi to sami stoją obrażeni. Ostatnio była zabawa przed nominowanymi z latarkami od telefonów w rytm muzyki DJa ( nie KK tylko stadionowego jak co) i wszyscy się bawili poza ultrasami. Po prostu ci ludzie żyją w innym świecie.
    Nie bez powodu Nasi z Waszymi się kumają ten sam kaliber. Wiesz Januszowa wiejska zabawa.. to są zbyt poważne osobistości…
    Śmieszne jest to że jak ktoś tu wspomniał wcześniej. Za Władka przychodzilo 500 do 1000 osob. Fakt kilku młodych i starych kumatych się widziało. Ale generalnie mieli doping w pompie. Wtedy ich nie było, kiedy byli
    najbardziej potrzebni..
    A teraz robią Krzywe akcje i się dziwią się że ludzie ich tu krytykują…
    Idźcie na takie portale jak Stadionowi Oprawcy itd. Tam możecie się pochwalić Swymi wielkimi osiągnięciami
    W krojeniu szali/flag, obrzucaniu rolki kilkoro kibiców przyjezdnych. Tam jak będziecie brali w ustawce to się wymieniacie spostrzeżeniami, że np. Tamtych bylo więcej albo Sami Młodzi Chlopacy bez doświadczenia.

    PS: Fajnie by było Krzysia śpiewającego „Enyłej” posłuchać na stadionie
    Ostatnio edytowane przez Luqinhas ; 15-08-2022 o 00:37

  29. Powrót do góry    #3629
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    A Pietrula to kibic Polonii?
    Co odwalił?
    Stomilu Olsztyn, kmwtw

    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    Wiesz Januszowa wiejska zabawa..
    dokładnie

    O małego słonia byśmy musieli przygotować dwa transy, to dopiero byłby kwik.

    https://expressbydgoski.pl/uprawial-..._-g1vkwF-V63zA
    JEŚLI MY ZAPOMNIMY O POLONII, TO NIECH BÓG ZAPOMNI O NAS!

  30. Powrót do góry    #3630
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Serio? To niezłe dno.

    Taki wniosek mam z trybuny ultrasów w Grudziądzu. Mają pretensje że reszta stadionu nie podchwyca ich głupich przyśpiewek ale jak reszta stadionu się bawi to sami stoją obrażeni. Ostatnio była zabawa przed nominowanymi z latarkami od telefonów w rytm muzyki DJa ( nie KK tylko stadionowego jak co) i wszyscy się bawili poza ultrasami. Po prostu ci ludzie żyją w innym świecie.
    To nie do końca prawda, jeśli ostatnio masz na myśli mecz z Motorem Lublin to trochę osób z młyna też się bawiło, także nie generalizujmy, ale oczywiście nie twierdzę, że sam to robiłem, bo moim zdaniem wiocha.
    white&young

  31. Powrót do góry    #3631
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    Idźcie na takie portale jak Stadionowi Oprawcy itd. Tam możecie się pochwalić Swymi wielkimi osiągnięciami
    W krojeniu szali/flag, obrzucaniu rolki kilkoro kibiców przyjezdnych. Tam jak będziecie brali w ustawce to się wymieniacie spostrzeżeniami, że np. Tamtych bylo więcej albo Sami Młodzi Chlopacy bez doświadczenia.
    Już pisałem wczoraj - na tym właśnie polega problem, że nie mogą iść na Stadionowych Oprawców etc. bo wtedy chłopaki z Zawiszy mogliby zauważyć, że zbyt wysoko podnoszą głowy i podjęliby jakieś akcje, aby te zapędy przykrócić, przez co kumaci z Polonii znowu musieliby pochować swoje barwy głęboko w szafach i wrócić do treningów biegania na 400 metrów żeby skuteczniej uciekać. Pozostaje więc kozaczenie na Sportsboardzie i przekonywanie samych siebie, że to to samo bo jeden i drugi portal zaczyna się na tę samą literę

    A tak w ogóle to PDW, PDK, KMWTW, ACAB, JP 99% (pozostały 1% to jak ukradną mi rower), 1.3.1.2, litość to zbrodnia, Bóg wybacza - my nigdy. Uczcie się janusze prawdziwych wartości

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (15-08-2022), mentikk (15-08-2022)

  33. Powrót do góry    #3632
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,097
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta

    O małego słonia byśmy musieli przygotować dwa transy, to dopiero byłby kwik.

    https://expressbydgoski.pl/uprawial-..._-g1vkwF-V63zA
    Może wystarczy jak przestaniecie robić z przestępców swoich idoli i gwiazdy?
    Skupcie się na oprawach i dopingu, a nikt nie będzie miał (także tutaj) do Was o nich pretensji. Nawet pewnie pochwały otrzymacie za pozytywny doping.
    Ale jeśli motywem przewodnim są kolesie za kratami, krojenie szali czy ataki na innych kibiców - sorry ziom, pomyliłeś adresy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #3633
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    No i jeszcze nie świećcie latarkami bo to wiocha. W przeciwieństwie do "pozdrowień" i wszelkiego typu "pożyczania" np szalików.

    edit
    to w odniesieniu do prawdziwych wartości oczywiście

  35. Powrót do góry    #3634
    Początkujący
    Dołączył
    15-08-2022
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Już pisałem wczoraj - na tym właśnie polega problem, że nie mogą iść na Stadionowych Oprawców etc. bo wtedy chłopaki z Zawiszy mogliby zauważyć, że zbyt wysoko podnoszą głowy i podjęliby jakieś akcje, aby te zapędy przykrócić, przez co kumaci z Polonii znowu musieliby pochować swoje barwy głęboko w szafach i wrócić do treningów biegania na 400 metrów żeby skuteczniej uciekać. Pozostaje więc kozaczenie na Sportsboardzie i przekonywanie samych siebie, że to to samo bo jeden i drugi portal zaczyna się na tę samą literę

    A tak w ogóle to PDW, PDK, KMWTW, ACAB, JP 99% (pozostały 1% to jak ukradną mi rower), 1.3.1.2, litość to zbrodnia, Bóg wybacza - my nigdy. Uczcie się janusze prawdziwych wartości
    Śledzę to forum od dłuższego czasu, ale takich bzdur jeszcze nie czytałem. Na gruncie chuligańskim, jeśli wiesz co to jest, Polonia w ostatnich latach święci triumfy na Zawiszą. Ubicie rywala w roku 2019 plus przegonienie w 2021. W tym czasie zero porażek. Na mieście jest inaczej, wśród ultrasów czy zwykłych kibiców, to nie podlega dyskusji. To mój pierwszy i ostatni post tutaj. I koledzy "kumaci" spokojnie z tą kibolską retoryką. Są osoby działające i po prostu chodzące na żużel na Polonię i to jest piękne, normalne. Pozdrawiam normalnych.

  36. Powrót do góry    #3635
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Swietnie. Gratulujemy. Jakiś puchar prezydent albo chociaż Jurek powinien Wam wręczyć. Jakieś rozgrywki ogólnopolskie w sumie moglibyście stworzyć, telewizje by się zaprosiło, może by weszła z kasą i sponsoringiem, transmisje by były. Ja bym pooglądał. Serio.

  37. Powrót do góry    #3636
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez starej_daty Zobacz posta
    Na gruncie chuligańskim, jeśli wiesz co to jest, Polonia w ostatnich latach święci triumfy na Zawiszą. Ubicie rywala w roku 2019 plus przegonienie w 2021. W tym czasie zero porażek. Na mieście jest inaczej, wśród ultrasów czy zwykłych kibiców, to nie podlega dyskusji.
    Ubicie rywala w 2019 - a w 1410 Polacy ubili Krzyżaków pod Grunwaldem Codzienność w waszych wzajemnych relacjach wyznacza, jak zresztą sam zauważyłeś, "ulica" czy "miasto". I każdy wie jak wygląda rzeczywistość.
    Ja też kończę, bo łapię się na tym, że prowadzenie dyskusji na ten temat to niezły absurd z mojej strony. I jedno i drugie to patola, nie zasługująca na nic więcej niż uśmiech politowania, podobnie jak ta cała wojna o "panowanie nad miastem", honorowe postawy, pozdrowienia do więzienia etc.

  38. Powrót do góry    #3637
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    ja sie od poczatku zastanawiam po co w ogole komentujecie i odpisujecie tym ****om. Niech sie sami mecza w swojej ciasnej skorupie.
    Jeden az sie zarejestrowal tylko po to by obwiescic nam cos, co kompletnie nikogo tu nie obchodzi i co kazdy uwaza za patologie. Trzeba miec nierowno z garem, to jak wejsc
    w dresie do opery i szpanowac bickami po zastrzykach w dupe.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Kaman (15-08-2022)

  40. Powrót do góry    #3638
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Mi to przypomina sytuacje sprzed kilkunastu lat, kiedy UFP ganiało Net Fansow po stadionie i nie tylko. Teraz zaczyna być podobnie tylko dopingujący atakują nie dopingujących i odwrotnie. Wtedy też skończyło się tak, że NF dali sobie spokój, UFP po spadkach też siadło i przez kilka następnych lat z wyjątkami doping na Sportowej umarł. Jeśli dopingujący będą jeździć po zwykłych kibicach to uwierzcie, że klub na to nie pozwoli w końcu, już po ostatniej akcji ze Startem zdjęli gniazdo. Tak jak napisałem, że mi młyn zupełnie nie wadzi ale jak zaczniecie walczyć ze zwykłymi kibicami albo siać trzodę na stadionie to po prostu klub będzie reagował bo tak już było w przeszłości i nawet w niedalekiej przeszłości o czym sami wiecie

  41. Powrót do góry    #3639
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,894
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    Nie bez powodu Nasi z Waszymi się kumają ten sam kaliber. Wiesz Januszowa wiejska zabawa.. to są zbyt poważne osobistości…
    Śmieszne jest to że jak ktoś tu wspomniał wcześniej. Za Władka przychodzilo 500 do 1000 osob. Fakt kilku młodych i starych kumatych się widziało. Ale generalnie mieli doping w pompie. Wtedy ich nie było, kiedy byli
    najbardziej potrzebni..
    A teraz robią Krzywe akcje i się dziwią się że ludzie ich tu krytykują…
    Idźcie na takie portale jak Stadionowi Oprawcy itd. Tam możecie się pochwalić Swymi wielkimi osiągnięciami
    W krojeniu szali/flag, obrzucaniu rolki kilkoro kibiców przyjezdnych. Tam jak będziecie brali w ustawce to się wymieniacie spostrzeżeniami, że np. Tamtych bylo więcej albo Sami Młodzi Chlopacy bez doświadczenia.

    PS: Fajnie by było Krzysia śpiewającego „Enyłej” posłuchać na stadionie
    To raczej politowanie i wyśmiewanie niż krytyka. Na krytykę to nie zasługuje.

    Cytat Zamieszczone przez Micz0 Zobacz posta
    Mi to przypomina sytuacje sprzed kilkunastu lat, kiedy UFP ganiało Net Fansow po stadionie i nie tylko. Teraz zaczyna być podobnie tylko dopingujący atakują nie dopingujących i odwrotnie. Wtedy też skończyło się tak, że NF dali sobie spokój, UFP po spadkach też siadło i przez kilka następnych lat z wyjątkami doping na Sportowej umarł. Jeśli dopingujący będą jeździć po zwykłych kibicach to uwierzcie, że klub na to nie pozwoli w końcu, już po ostatniej akcji ze Startem zdjęli gniazdo. Tak jak napisałem, że mi młyn zupełnie nie wadzi ale jak zaczniecie walczyć ze zwykłymi kibicami albo siać trzodę na stadionie to po prostu klub będzie reagował bo tak już było w przeszłości i nawet w niedalekiej przeszłości o czym sami wiecie
    Ale że jedni (niby)kibice Polonii atakują innych kibiców Polonii??? Niezłe zyeby, to już na wyśmiewanie nie zasługuje, to jest kompletny upadek kibicowski, to trzeba wyplenić w zarodku.

  42. Powrót do góry    #3640
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Żeby mnie źle nie zrozumieć. To są ataki werbalne i podziały na lepszych i gorszych kibicow, zresztą można tutaj wszystko wyżej poczytać, nie spotkałem się z tym, żeby dochodziło do jakichś incydentów między kibicami. Jedni krzyczą, że Janusze na normalnych kibiców, drudzy że młyn to patologia itd. Raczej chodzilo mi o to, porównując atmosferę wokół UFP i NF sprzed lat UFP też próbowali narzucić swoje reguły na cały stadion i teraz wygląda mi to analogicznie.

    Żeby bylo jasne, nikt nikogo fizycznie nie atakuje

  43. Powrót do góry    #3641
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    786
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    Czekam aż awansuje Polonia Bydgoszcz i na meczu z GKM będą razem sobie śpiewali "Apator ****ą był i jest". Już widzę ten krindz oczami wyobraźni

  44. Powrót do góry    #3642
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,894
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz0 Zobacz posta
    Żeby mnie źle nie zrozumieć. To są ataki werbalne i podziały na lepszych i gorszych kibicow, zresztą można tutaj wszystko wyżej poczytać, nie spotkałem się z tym, żeby dochodziło do jakichś incydentów między kibicami. Jedni krzyczą, że Janusze na normalnych kibiców, drudzy że młyn to patologia itd. Raczej chodzilo mi o to, porównując atmosferę wokół UFP i NF sprzed lat UFP też próbowali narzucić swoje reguły na cały stadion i teraz wygląda mi to analogicznie.

    Żeby bylo jasne, nikt nikogo fizycznie nie atakuje
    Ok., bo tak to zabrzmiało, jakby jedni kibice Polonii z innymi tłukli się na widowni.

  45. Powrót do góry    #3643
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Te reguły fazy play-off nie są dla mnie do końca sprawiedliwe, jeśli jakkolwiek PO można nazwać sprawiedliwymi. Otóż, jeśli drużyna A pokona dwukrotnie rywala w stosunku 46:44, a drużyna B pokona przeciwnika 75:15, a w drugim spotkaniu zremisuje 45:45, drużyna A jest wyżej, bo ma cztery duże punkty. Zawsze myślałem, że w tej fazie liczy się jedynie stosunek małych punktów w dwumeczu. No, ale tak nie jest i obecnie na pewno nie będziemy zwycięzcą całych ćwierćfinałów. Trafimy w półfinale na Orzeł, bądź Falubaz. Jeśli Orzeł wygra w Zielonej Górze to będzie Orzeł. Jeśli wygra Falubaz, ale maksymalnie ośmioma punktami to nadal jedziemy z Łodzią. Wyższa wygrana Falubazu daje nam półfinał z nimi.
    white&young

  46. Powrót do góry    #3644
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,097
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    No, ale to akurat, że drużyna która wygra dwukrotnie jest wyżej notowana to nic dziwnego. Tak samo jak w RZ. Dwa zwycięstwa to więcej niż zwycięstwo i remis.
    Mi się nie podoba ta cała ideologia 6 zespołów w PO i tego LL. Bo to właśnie tworzy możliwości kombinacji. Jak i podejrzeń o kombinacje.
    Zwycięzcą 1/4 będzie Krosno i oni tak samo jak my czekają na rozstrzygnięcia w ZG, aby się dowiedzieć z kim pojadą w 1/2. Cień szansy jest też dla Wybrzeża, bo gdyby Falubaz rozgromił Orła to właśnie gdańszczanie mogliby skorzystać z LL, ale to by musiał być wynik... Gdańsk uzbierał 80 małych pkt, więc Orzeł musiałby zdobyć max 29 w spotkaniu wyjazdowym. Mało realne, ale nie takie rzeczy świat widział.
    Ciekawe czy Witek będzie dodatkowo motywował swoich zawodników przed rewanżem, czy też dopiero w 1/2 rzuci hajsem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  47. Powrót do góry    #3645
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    6 drużyn weszło do play-off, aby były o 2 więcej spotkania,
    dla mnie moze być, jednak największe nieporozumienie to to, że mecze odbywają sie w różnych porach
    Jeszcze pierwsze mecze to rozumiem, ale drugie - rewanże powinny odbywać się w tym samym czasie

    pozdr.
    "Mamy 13. wyścig, tor twardy, a szukanie odpowiedniego miejsca startowego przypomina szukanie drzwi do lasu" ... Dołek ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •