Strona 23 z 189 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,035 z 8492

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #991
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Myślę, że Stachu Chomski wystąpi dzisiaj z Duzersem w oszołomie.

  2. Powrót do góry    #992
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    chciałbym poznać tego, który wpadł na pomysł, by zawodnik zawieszony za doping, aktualnie odbywający karę, prezentował i wprowadzał do drużyny nowego zawodnika. gość mi zaimponował.
    Czy w tym klubie moze Cie jeszcze cos zaskoczyć?,bo mnie juz nie, włącznie z zatrudnieniem Chomskiego.

  3. Powrót do góry    #993
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Pamiętajcie, w razie przyjścia Stanleya łańcuch przyczynowo - skutkowy rozwinie się następująco: wraz z nim przyjdzie córcia i jej chłoptaś, najlepszy agent ubezpieczeniowy w żużlowym światku, gość przed którym Holder z Wardem trzęsą portkami.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  4. Powrót do góry    #994
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Myślę, że Stachu Chomski wystąpi dzisiaj z Duzersem w oszołomie.
    Chyba w roli hostessy, na którymś z promocyjnych stoisk.
    Razem z narzeczonym swojej córy Sławomirem, mogliby sprzedwać świąteczne karpie pod oszołomem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #995
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    lance armstrong szuka roboty...

    wczoraj oglądałem dokument o jego karierze i słynne 5 x tak, które wstrząsnęły światem:
    - używałeś kiedykolwiek zakazanych substancji?
    - tak.
    - EPO?
    - tak.
    - sterydy?
    - tak.
    - kortyzon?
    - tak.
    - przyjąłbyś ofertę falubazu?
    - tak.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    miles (21-12-2014)

  7. Powrót do góry    #996

  8. Powrót do góry    #997
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    I już wszystko? Przecież o tym juz wiadomo od dawna.

  9. Powrót do góry    #998
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    chciałbym poznać tego, który wpadł na pomysł, by zawodnik zawieszony za doping, aktualnie odbywający karę, prezentował i wprowadzał do drużyny nowego zawodnika. gość mi zaimponował.
    Do tego dodałbym jeszcze dlaczego ten zawodnik żyje w społeczeństwie,dlaczego pozwala się aby chodził po ulicach i dlaczego do cholery nie jest osadzony w Guantanamo ?

    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    I już wszystko? Przecież o tym juz wiadomo od dawna.
    Mam rozumieć że spodziewałeś się Sama Ermolenko lub Hansa Nielsena ?

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Mariusz (20-12-2014), kapitan bomba (20-12-2014)

  11. Powrót do góry    #999
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    I już wszystko? Przecież o tym juz wiadomo od dawna.
    Pewnie RD dogadał się z Martą, że nie odkryją ostatnich ogniw i będą budować napięcie do końca.

    Ostatnie wydarzenia z podpisanymi niby listami itp. rzeczami, sprzyjają tego typu akcjom.

    Wszyscy raczej wiedzą jak bedzie, ale zawsze jakiś tam dreszczyk niepewności jest.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 20-12-2014 o 15:43
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Powrót do góry    #1000
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    I już wszystko? Przecież o tym juz wiadomo od dawna.

    jaki prezes klubu, taka niespodzianka.

  13. Powrót do góry    #1001
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale którzy separatyści ? Ci z Ukrainy czy ci nasi, Falubazowi ?
    Falubazowi oczywiście. Odkąd kupili sobie wyrzutnie GRAD trzeba się z nimi liczyć

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Pewnie RD dogadał się z Martą, że nie odkryją ostatnich ogniw i będą budować napięcie do końca.
    Oczywiście. Ostatnia prezentacja nowych zawodników będzie symultaniczna, o tej samej godzinie w Rzeszy i w ZG, co do minuty. Dla większego BUM! chłopaki będą miele nakaz, żeby się w ostatniej chwili wymienić busami i zaparkować pod nie tym stadionem, co należy

  14. Powrót do góry    #1002
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Oczywiście. Ostatnia prezentacja nowych zawodników będzie symultaniczna, o tej samej godzinie w Rzeszy i w ZG, co do minuty. Dla większego BUM! chłopaki będą miele nakaz, żeby się w ostatniej chwili wymienić busami i zaparkować odwrotnie
    Jednak w poniedziałek nowy zawodnik. Nie było zmowy.

    http://www.sport.zgora.pl/zuzel/w-po...ie,d35274.html

    Zielonogórscy kibice muszą uzbroić się w cierpliwość. W poniedziałek klub ma przedstawić nazwisko seniora, który dołączy do drużyny SPAR Falubazu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #1003
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,276
    Kliknij i podziękuj
    6,247
    Podziękowania: 2,017 w 1,242 postach
    Mam nadzieję, że to będzie Kildemand, Walas niech szuka szczęścia na zawarciu albo na ukrainie.

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    Falubaz7 (20-12-2014), ScotFZG (20-12-2014), sobotch (20-12-2014)

  17. Powrót do góry    #1004
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Pewnie RD dogadał się z Martą, że nie odkryją ostatnich ogniw i będą budować napięcie do końca.

    Ostatnie wydarzenia z podpisanymi niby listami itp. rzeczami, sprzyjają tego typu akcjom.

    Wszyscy raczej wiedzą jak bedzie, ale zawsze jakiś tam dreszczyk niepewności jest.
    O tym nie pomyślałem

  18. Powrót do góry    #1005
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Zielona Gora kupuje juniorow, Zielona Gora kupuje juniorow, Zielona Gora kupuje juniorow... musialem sobie wkleic kilka razy po sobie, bo w mojej glowie to taka sama kombinacja jak Putin i demokracja. Czyli sie w niej nie miesci... Gwozdz do trumny zielonogorskiego zuzla. A tak z 5 lat temu byly juz takie ciekawe perspektywy...
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  19. Powrót do góry    #1006
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Niech Pieszczek za bardzo się nie kumpluje z Dudkiem, takie towarzystwo może się dla niego źle skończyć.

  20. Powrót do góry    #1007
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez alexbart Zobacz posta
    Zielona Gora kupuje juniorow, Zielona Gora kupuje juniorow, Zielona Gora kupuje juniorow... musialem sobie wkleic kilka razy po sobie, bo w mojej glowie to taka sama kombinacja jak Putin i demokracja. Czyli sie w niej nie miesci... Gwozdz do trumny zielonogorskiego zuzla. A tak z 5 lat temu byly juz takie ciekawe perspektywy...
    Póki mamy w tej formacji cieniznę trzeba się jakoś ratować. Żaden z obecnych szkółkowiczów nie nadaje się do ekstraligi no chyba, że przed sezonem stawiamy sobie za cel środek tabeli wtedy możemy eksperymentować. Myślę, że taka perspektywa zniechęci tylko sponsorów. Albo walczymy o najwyższe cele, albo równamy do średniaków.
    Oczywiście nikt naszym wychowankom nie broni walczyć o skład, ważne jest aby była to rywalizacja fair i w meczu faktycznie startował będzie ten który jest w najlepszej formie.

    Na efekty pracy Janasa przyjdzie nam jeszcze poczekać
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 20-12-2014 o 20:11

  21. Powrót do góry    #1008
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    gdyby nie obśmiewany jankowski, janasa by nie było w klubie. dowhan lubi rozwiązania natychmiastowe. efekt ma być tu i teraz, a nie za rok czy dwa.
    dowody?
    oto długa lista "wychowanków" klubu za senatora: woelbert, lindgren, klindt, wodjakow, nowaczyk, suchecki, davidsson, kling, loktajew, adamczewski, pieszczek...
    kogoś pominąłem?

    "zielona gora kupuje juniorów". zielona góra przede wszystkim kupuje wynik. przy takiej presji nie ma szans na prawidłowe działanie szkółki i dawanie szans młodzieży na starty w lidze. bo miejsce dla lokalsa będzie zajęte przez adamczewskiego czy innego pieszczka.

  22. Powrót do góry    #1009
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,420
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Póki mamy w tej formacji cieniznę trzeba się jakoś ratować. Żaden z obecnych szkółkowiczów nie nadaje się do ekstraligi no chyba, że przed sezonem stawiamy sobie za cel środek tabeli wtedy możemy eksperymentować. Myślę, że taka perspektywa zniechęci tylko sponsorów. Albo walczymy o najwyższe cele, albo równamy do średniaków.
    Oczywiście nikt naszym wychowankom nie broni walczyć o skład, ważne jest aby była to rywalizacja fair i w meczu faktycznie startował będzie ten który jest w najlepszej formie.

    Na efekty pracy Janasa przyjdzie nam jeszcze poczekać

    co gwarantuje Pieszczek , który nie ścigał sie znaczną częsć sezonu ? podobnie zresztą jak Walasaek, który również nie pojeździł za dlugo w Czewie ? do tego Dudek po dłuższym uropie może powtórzyć tegoroczny wyczyn naszego ASa za 2 bańki rocznie.

    w tym roku w finale pojechałydwie drużyny które miały najlepszą własną juniorkę w elidze. nikogo nie zdziwi jak w tym sezonie bedzie powtórka. banałem jest pisanie że w dzisiejszych czasach różnicę stanowią właśnie młodzieżowcy.

    pisanie o walce o sładł wśród juniorów, gdzie na jednego z nich wydaje sie kilkaset tysięcy , to nieporozumienie . to kto będzie najlepszym juniorem w Faluazie w następnym sezonie zostało zakomunikowane oficjalnie kibicom dzisiaj. tak jak rok i dwa lata temu ustalno w przypadku Adamczewskiego.

    jedyna nadzieja w Saszy że jednak nie przyjmie obywatelstwa i Zgardziński w końcu zacznie regularnie jeździć w meczach.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    alexbart (21-12-2014)

  24. Powrót do góry    #1010
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,833
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    gdyby nie obśmiewany jankowski, janasa by nie było w klubie. dowhan lubi rozwiązania natychmiastowe. efekt ma być tu i teraz, a nie za rok czy dwa.
    dowody?
    oto długa lista "wychowanków" klubu za senatora: woelbert, lindgren, klindt, wodjakow, nowaczyk, suchecki, davidsson, kling, loktajew, adamczewski, pieszczek...
    kogoś pominąłem?

    "zielona gora kupuje juniorów". zielona góra przede wszystkim kupuje wynik. przy takiej presji nie ma szans na prawidłowe działanie szkółki i dawanie szans młodzieży na starty w lidze. bo miejsce dla lokalsa będzie zajęte przez adamczewskiego czy innego pieszczka.
    Kolarz opamiętaj się.

    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    co gwarantuje Pieszczek , który nie ścigał sie znaczną częsć sezonu ? podobnie zresztą jak Walasaek, który również nie pojeździł za dlugo w Czewie ? do tego Dudek po dłuższym uropie może powtórzyć tegoroczny wyczyn naszego ASa za 2 bańki rocznie.

    w tym roku w finale pojechałydwie drużyny które miały najlepszą własną juniorkę w elidze. nikogo nie zdziwi jak w tym sezonie bedzie powtórka. banałem jest pisanie że w dzisiejszych czasach różnicę stanowią właśnie młodzieżowcy.

    pisanie o walce o sładł wśród juniorów, gdzie na jednego z nich wydaje sie kilkaset tysięcy , to nieporozumienie . to kto będzie najlepszym juniorem w Faluazie w następnym sezonie zostało zakomunikowane oficjalnie kibicom dzisiaj. tak jak rok i dwa lata temu ustalno w przypadku Adamczewskiego.

    jedyna nadzieja w Saszy że jednak nie przyjmie obywatelstwa i Zgardziński w końcu zacznie regularnie jeździć w meczach.
    Z jednym się zgadzam

    Regularnie zacznie jezdzić w meczach

    I nic poza tym.

  25. Powrót do góry    #1011
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Kolarz opamiętaj się.

    grozisz mi? oglądałem kilka filmów karate, więc uważaj...

  26. Powrót do góry    #1012
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,904
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    "zielona gora kupuje juniorów". zielona góra przede wszystkim kupuje wynik. przy takiej presji nie ma szans na prawidłowe działanie szkółki i dawanie szans młodzieży na starty w lidze. bo miejsce dla lokalsa będzie zajęte przez adamczewskiego czy innego pieszczka.
    Hmm, Ty się ciesz, że w ogóle mamy za co kupować tych juniorów. Czasami odnoszę wrażenie, że co niektórym pasowałby marazm jaki była za Bartkowiaka. Tułanie się pomiędzy ligami i czakanie na jakiegoś rodzynka.

    Chociaż osobiście byłem przeciwny temu aby ściągać Pieszczka, nie do końca wierzę w jego talent, to jednak kogoś trzeba było ściągnąć do formacji juniorskiej. Na dobrą sprawę to mamy tylko Strzelca i może Zgardzińskiego do występów w SE. W razie jakiejś kontuzji (odpukać) mielibyśmy poważny problem. Teraz to ryzyko jest znacznie mniejsze. Liczę na to, że również Alex zostanie, więc mielibyśmy trzech juniorów gotowych do jazdy w SE.

    Gablen

    co gwarantuje Pieszczek , który nie ścigał sie znaczną częsć sezonu ? podobnie zresztą jak Walasaek, który również nie pojeździł za dlugo w Czewie ? do tego Dudek po dłuższym uropie może powtórzyć tegoroczny wyczyn naszego ASa za 2 bańki rocznie.


    Gwarantuje spełnienie wymogów regulaminowych, to na pewno. A czy coś więcej to również mam wątpliwości. Ale może się mylę ?

    w tym roku w finale pojechałydwie drużyny które miały najlepszą własną juniorkę w elidze. nikogo nie zdziwi jak w tym sezonie bedzie powtórka. banałem jest pisanie że w dzisiejszych czasach różnicę stanowią właśnie młodzieżowcy.


    Bo faktycznie to banał. Dobrzy młodzieżowcy grają dużą rolę w drużynach gdzie masz dziury w składzie seniorskim. Tam gdzie skłąd seniorski jest wyrównany ta różnica juz się zaciera.

    pisanie o walce o sładł wśród juniorów, gdzie na jednego z nich wydaje sie kilkaset tysięcy , to nieporozumienie . to kto będzie najlepszym juniorem w Faluazie w następnym sezonie zostało zakomunikowane oficjalnie kibicom dzisiaj. tak jak rok i dwa lata temu ustalno w przypadku Adamczewskiego.


    No, tak do końca nie zgodze się. Kto broni Strzelcowi czy Alexowi, wygryźć ze składu Pieszczka ? I nie podpieraj się Adamczewskim, był on wyraźnie w lepszej dyspozycji niż Stzrelec czy Alex.

    jedyna nadzieja w Saszy że jednak nie przyjmie obywatelstwa i Zgardziński w końcu zacznie regularnie jeździć w meczach.
    A ja mam nadzieję, ze w końcu uda się to załatwić. Już nie mogę doczekać się komentarzy tutaj na forum
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-12-2014 o 21:28
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1013
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    co gwarantuje Pieszczek , który nie ścigał sie znaczną częsć sezonu ? podobnie zresztą jak Walasaek, który również nie pojeździł za dlugo w Czewie ? do tego Dudek po dłuższym uropie może powtórzyć tegoroczny wyczyn naszego ASa za 2 bańki rocznie.

    w tym roku w finale pojechałydwie drużyny które miały najlepszą własną juniorkę w elidze. nikogo nie zdziwi jak w tym sezonie bedzie powtórka. banałem jest pisanie że w dzisiejszych czasach różnicę stanowią właśnie młodzieżowcy.

    pisanie o walce o sładł wśród juniorów, gdzie na jednego z nich wydaje sie kilkaset tysięcy , to nieporozumienie . to kto będzie najlepszym juniorem w Faluazie w następnym sezonie zostało zakomunikowane oficjalnie kibicom dzisiaj. tak jak rok i dwa lata temu ustalno w przypadku Adamczewskiego.

    jedyna nadzieja w Saszy że jednak nie przyjmie obywatelstwa i Zgardziński w końcu zacznie regularnie jeździć w meczach.
    Nikt niczego nie gwarantuje ale patrząc na umiejętności Pieszczka vs nasze juniorskie zaplecze nie mam wątpliwości kto gwarantuje lepszy wynik. Co do pozostałych to również jest sporo niewiadomych więc tym bardziej mamy mało miejsca na eksperymenty - może wypali a może nie.

    Jeśli chodzi o tegoroczny finał to pełna zgoda (choć finał dla Unii traktuje jako prezent od Herbiego) ale czy widzisz w Stali następcę Zmarzlika?
    Dobrym przykładem może być Toruń gdzie szkoli się sporo adeptów i mimo to ściągnięto Fajfera. Alex póki co nie pokazał niczego co skłaniałoby mnie do myślenia o nim jako wielkim talencie.

  28. Powrót do góry    #1014
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    grozisz mi? oglądałem kilka filmów karate, więc uważaj...
    Gdybym Ciebie znał to chętnie bym Ciebie przytulił.Mógłbyś w ten świąteczny czas zastanowić się nad sobą i może byś rozkminił że jednak nie wszystko stracone

  29. Powrót do góry    #1015
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,420
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Nikt niczego nie gwarantuje ale patrząc na umiejętności Pieszczka vs nasze juniorskie zaplecze nie mam wątpliwości kto gwarantuje lepszy wynik. Co do pozostałych to również jest sporo niewiadomych więc tym bardziej mamy mało miejsca na eksperymenty - może wypali a może nie.

    Jeśli chodzi o tegoroczny finał to pełna zgoda (choć finał dla Unii traktuje jako prezent od Herbiego) ale czy widzisz w Stali następcę Zmarzlika?
    Dobrym przykładem może być Toruń gdzie szkoli się sporo adeptów i mimo to ściągnięto Fajfera. Alex póki co nie pokazał niczego co skłaniałoby mnie do myślenia o nim jako wielkim talencie.
    ja nie mam wątpliwosci , myślę że Pieszczek jest dzisiaj lepszy niż nasza juniorka. z tym że ja nie o tym.

    zdaje sie , ze popadlismy ze skrajnosci w skrajnosć. nie potrafimy/nie chcemy od lat wykorzystać możliwości finansowych klubu, do tego aby sukcesów sportowych połączyć z jednoczesnymi sukcesami w wychowywaniu własnych zawodników.
    nie piszę o przecieraniu szlaków, a o powrocie do tradycji.


    ale czy widzisz w Stali następcę Zmarzlika?

    w 2015 im wystarczy to, ze w przyszłym roku ich juniorka będzie miała za sobą kolejny udany rok startów w elidze.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  30. Powrót do góry    #1016
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    ja nie mam wątpliwosci , myślę że Pieszczek jest dzisiaj lepszy niż nasza juniorka. z tym że ja nie o tym.

    zdaje sie , ze popadlismy ze skrajnosci w skrajnosć. nie potrafimy/nie chcemy od lat wykorzystać możliwości finansowych klubu, do tego aby sukcesów sportowych połączyć z jednoczesnymi sukcesami w wychowywaniu własnych zawodników.
    nie piszę o przecieraniu szlaków, a o powrocie do tradycji.
    Tradycja, tradycją a rzeczywistość jest już inna kilkanaście lat temu. Kiedyś był to sport czysto amatorski i dlatego 'karmiliśmy" się dotacjami z państwowych zakładów, a benefitem była szkółka oraz wychowankowie. Teraz nastało zawodowstwo a kluby żyją z pieniędzy jakie otrzymają od sponsorów. Sponsor oczekuje wyników i tak to się w skrócie teraz kręci. Topowe kluby stają się teraz niewolnikami własnych wyników i dlatego nigdy już nie wrócimy do czasów do których ja również tęsknie.

    Spójrz sobie na taki piłkarski Ajax. Kiedyś dzięki wychowankom rządził w piłkarskiej Europie, a teraz skupił się przede wszystkim na szkoleniu młodzieży odpuszczając jednocześnie walkę o europejski top.

  31. Powrót do góry    #1017
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Zmarzlik i Cyfer będą was męczyć w 2015 i 2016 z juniorki. W zanadrzu jest młody Karczmarz (16 lat) wypożyczony na przyszły sezon do Piły. W tym roku na treningach pare razy wydupcył Cyfera, także tego... o Stal bądźcie spokojni

  32. Powrót do góry    #1018
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Bardzo dobry ruch Falubazu z zakontraktowaniem Pieszczka. Co prawda może to nie Dudek, czy Przemek Pawlicki, choć kto wie jak Pieszczek się rozwinie przez 2 lata, ale na pewno wyższa półka niż Adamczewski.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 20-12-2014 o 22:50

  33. Powrót do góry    #1019
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,904
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Zmarzlik i Cyfer będą was męczyć w 2015 i 2016 z juniorki. W zanadrzu jest młody Karczmarz (16 lat) wypożyczony na przyszły sezon do Piły. W tym roku na treningach pare razy wydupcył Cyfera, także tego... o Stal bądźcie spokojni
    O ja pindole. Kogo będzię męczył u nas taki Cyfer ? Póki co to półka Strzelca. Ty się lepiej martw aby Bartek nigdzie dzwona nie zaliczył na początku sezonu. Bo wtedy leżycie i kwiczycie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #1020
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Bardzo dobry ruch Falubazu z zakontraktowaniem Pieszczka. Co prawda może to nie Dudek, czy Przemek Pawlicki, choć kto wie jak Pieszczek się rozwinie przez 2 lata, ale na pewno wyższa półka niż Adamczewski.
    Mnie nie cieszy specjalnie ten ruch klubu, ale przy żenującym poziomie naszych juniorów i ryzyku dalszego cofania się w rozwoju lidera tej formacji, jestem w stanie Pieszczka w składzie Falubazu jakoś strawić. Chyba nie było innego wyjścia aby z nadzieją spoglądać na kolejny sezon.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O ja pindole. Kogo będzię męczył u nas taki Cyfer ? Póki co to półka Strzelca.
    Teraz to po bandzie pojechałeś. Cyfer oczywiście żadnym orłem nie jest, ale można przynajmniej mieć nadzieję, że solidny drugoliniowiec z niego wyrośnie. Rokowania dla naszego Adasia są dużo bardziej pesymistyczne, nawet jeżeli przymkniemy oko na różnicę w wynikach obu zawodników.

  35. Powrót do góry    #1021
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Mnie nie cieszy specjalnie ten ruch klubu, ale przy żenującym poziomie naszych juniorów i ryzyku dalszego cofania się w rozwoju lidera tej formacji, jestem w stanie Pieszczka w składzie Falubazu jakoś strawić. Chyba nie było innego wyjścia aby z nadzieją spoglądać na kolejny sezon.
    No to jak uważasz? Zakontraktowanie Pieszczka "przy żenującym poziomie naszych juniorów" to:
    a) dobry ruch
    b) zły ruch

    ??

  36. Powrót do góry    #1022
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O ja pindole. Kogo będzię męczył u nas taki Cyfer ?
    nie dalej jak 3 miesiące temu na zielonogórskim torze łyknął po szerokości hampela /11 pkt w meczu/. szwedzki wirtuoz trasy ledwie go dorwał tuż przed metą. sasza i bech w ogóle nie nawiązali z nim walki.

  37. Powrót do góry    #1023
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O ja pindole. Kogo będzię męczył u nas taki Cyfer ? Póki co to półka Strzelca. Ty się lepiej martw aby Bartek nigdzie dzwona nie zaliczył na początku sezonu. Bo wtedy leżycie i kwiczycie.
    Chciałbym zauważyć, że Pieszczek to zawodnik tylko trochę na ten moment lepszy od Cyfera - obydwaj kochają beton i wtedy naprawdę dobrze smigają. Ich wyjazdowe średnie z tego sezonu są podobne - 1,214 Pieszczka i 1,107 Cyfera. Dla mnie to średnia wyjazdowa jest miarą klasy zawodnika. Tylko trzeba też zauważyć, że Cyfer jeździł w mocnej drużynie i we wszystkich meczach. A Pieszczek punktował sporo na kolegach i zaliczył raptem 11 meczów.

    Porównywanie Strzelca do Cyfera to żart. Czy masz na myśli tego Strzelca, który na wyjazdach wykręcił średnią 0,316? Gorszą średnią wyjazdową z zawodników sklasyfikowanych w ekstralidze mieli tylko Dominik Kossakowski i Ernest Koza. Adrian Cyfer już teraz jest dwie półki wyżej niż Strzelec.
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 20-12-2014 o 23:37

  38. Powrót do góry    #1024
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    nie dalej jak 3 miesiące temu na zielonogórskim torze łyknął po szerokości hampela /11 pkt w meczu/. szwedzki wirtuoz trasy ledwie go dorwał tuż przed metą. sasza i bech w ogóle nie nawiązali z nim walki.
    Masz rację! Od Hampela jest już lepszy, w tym sezonie pyknie blondynkę i tytuł IMŚ na wyciągnięcia ręki. Tok rozumowania godny podziwu.

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zigi1976 za jego przydatny post!

    kapitan bomba (20-12-2014), shelve (21-12-2014)

  40. Powrót do góry    #1025
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    No to jak uważasz? Zakontraktowanie Pieszczka "przy żenującym poziomie naszych juniorów" to:
    a) dobry ruch
    b) zły ruch
    W naszej sytuacji to konieczność. Oczywiście jeżeli zakładamy walkę o medale, a nie rywalizację z Grudziądzem czy Rzeszowem.

  41. Powrót do góry    #1026
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Chciałbym zauważyć, że Pieszczek to zawodnik tylko trochę na ten moment lepszy od Cyfera - obydwaj kochają beton i wtedy naprawdę dobrze smigają. Ich wyjazdowe średnie z tego sezonu są podobne - 1,214 Pieszczka i 1,107 Cyfera. Dla mnie to średnia wyjazdowa jest miarą klasy zawodnika. Tylko trzeba też zauważyć, że Cyfer jeździł w mocnej drużynie i we wszystkich meczach. A Pieszczek punktował sporo na kolegach i zaliczył raptem 11 meczów.
    Nie wiem jak z Cyferem, ale Pieszczek nie otrzymywał kasy przez większość sezonu. W tym sporcie to akurat bardzo ważne.

  42. Powrót do góry    #1027
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Masz rację! Od Hampela jest już lepszy, w tym sezonie pyknie blondynkę i tytuł IMŚ na wyciągnięcia ręki. Tok rozumowania godny podziwu.
    grand prix polski (30 sierpnia):

    15. Adrian Cyfer (Polska) - 2 (0,d,0,1,1)
    16. Łukasz Kaczmarek (Polska) - 2 (1,1,0)
    17. Jarosław Hampel (Polska) - 0 (0,0,0,0,0)

    bieg 16: Zmarzlik, Pedersen, Cyfer, Hampel

  43. Powrót do góry    #1028
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Baniak też też kiedyś łyknął nie byle kogo, bo samego Nikusia. Aż się boje powiedzieć, co to może oznaczać ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  44. Powrót do góry    #1029
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Fakt ściągnięcia Pieszczka już teraz ma sens.
    Wyobrażacie sobie jaka byłaby motywacja Strzelca czy Zgardzińskiego do treningów itd.?
    Obaj byliby jedynymi juniorami, zakładając, że Saszka nie dostanie obywatelstwa i obaj spoczęliby na laurach bo miejsce w składzie i tak mieliby pewne.
    A tak może coś dotrze do tych ich kurzych móżdżków i wezmą się wreszcie za siebie.
    Prawdopodobieństwo tego że coś z nich będzie jest nikłe, ale jakieś jest.
    Pieszczek to swego rodzaju bicz na tych leserów i oby, chociaż w jednym przypadku okazał się skuteczny.

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    kapitan bomba (21-12-2014), shelve (21-12-2014), zigi1976 (21-12-2014)

  46. Powrót do góry    #1030
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    W naszej sytuacji to konieczność. Oczywiście jeżeli zakładamy walkę o medale, a nie rywalizację z Grudziądzem czy Rzeszowem.
    Czyli rozumiem, że jesteś ZA.

    W 8-drużynowej lidze albo walczysz o medale, albo o utrzymanie, inaczej się nie da

  47. Powrót do góry    #1031
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Baniak też też kiedyś łyknął nie byle kogo, bo samego Nikusia. Aż się boje powiedzieć, co to może oznaczać ...
    Przy czym Cyfer pokonał w tym sezonie Hampela co najmniej dwukrotnie i to nie tylko w Gorzowie. Więc mam nadzieję, że można to powoli uznać za trend

  48. Powrót do góry    #1032
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Zmarzlik i Cyfer będą was męczyć w 2015 i 2016 z juniorki. W zanadrzu jest młody Karczmarz (16 lat) wypożyczony na przyszły sezon do Piły. W tym roku na treningach pare razy wydupcył Cyfera, także tego... o Stal bądźcie spokojni
    ale co ten Cyfer szczególnego pokazał poza kilkoma udanymi meczami w końcówce sezonu?
    Niech no on jedzie tak, na ustabilizowanej formie w najbliższym sezonie to będę mógł powiedzieć, że rokuje na solidnego zawodnika.
    Jeszcze 1,5 sezonu temu Cyfer w Gorzowie był pierwszy na liście do odstrzału, a tu mu nagle wyszło kilka meczy i pieje się o cudownym szkoleniu juniorów w Gorzowie

  49. Powrót do góry    #1033
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,276
    Kliknij i podziękuj
    6,247
    Podziękowania: 2,017 w 1,242 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    nie dalej jak 3 miesiące temu na zielonogórskim torze łyknął po szerokości hampela /11 pkt w meczu/. szwedzki wirtuoz trasy ledwie go dorwał tuż przed metą. sasza i bech w ogóle nie nawiązali z nim walki.
    Baniak kiedyś pyknął Pedersena na trasie, a Strzelec w tym roku przywiózł za plecami Warda i Holdera. Wniosek: zielonogórska szkółka żużlowa jest najlepsza na świecie.
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 21-12-2014 o 00:11

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    zigi1976 (21-12-2014)

  51. Powrót do góry    #1034
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Przy czym Cyfer pokonał w tym sezonie Hampela co najmniej dwukrotnie i to nie tylko w Gorzowie. Więc mam nadzieję, że można to powoli uznać za trend
    Trend to raczej nie jest, no chyba że PUK dalej udostępni mu sprzęt i mechaników. Dodać należy, że w tym sezonie będą "przelotówki" więc każdego to może zaskoczyć.

    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    grand prix polski (30 sierpnia):

    15. Adrian Cyfer (Polska) - 2 (0,d,0,1,1)
    16. Łukasz Kaczmarek (Polska) - 2 (1,1,0)
    17. Jarosław Hampel (Polska) - 0 (0,0,0,0,0)

    bieg 16: Zmarzlik, Pedersen, Cyfer, Hampel
    Kolarz, odstaw już alko .

  52. Powrót do góry    #1035
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Kolarz, odstaw już alko .


  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Nigel (21-12-2014)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •