Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 228

Wątek: VI Runda Sparta Betard Wrocław - Falubaz Zielona Góra 20.05 2018 godzina 16:00

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ale co dobry start I defensywna jazda do tego, ze ktos jest drewniakiem? Jedno drugiego nie wyklucza
    Nie porównuj defensywy na wrocławskim jednościeżkowcu do defensywy na torze, gdzie ścieżek do ataku jest kilka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Brawo Maciej, inna liga dzis. Nasi bledu nie zrobili jadac po duzej, chcieli miec predkosc ale nie bylo sily. Dobry wynik jak na 14 punktow czterech zawodnikow.

  3. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Para Zengota - Thorssell lepsze punkty niż jazda. Z drugiej strony Falubaz wstydu nie przyniósł i dla mnie na dzisiaj jest mocniejszy niż Tarnów czy Grudziądz, a kto wie czy nie Toruń. Bardzo ważny będzie dwumecz z Gorzowem, który może mieć kolosalne znaczenie nie tylko w walce o utrzymanie, ale być może i w walce o PO .
    TeamLindgren

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Rozi22 (20-05-2018)

  5. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    Ładny wynik, chociaż nie ma żadnej pewności, że coś nam to daje. Wygrać ze Sparta u nas tez nie będzie łatwo.
    Dobry wynik, dobrze walczyli.

    Pewnie, ze w rewanżu spacerku nie będzie. Ale szansa na bonus jest jak najbardziej. W ZG lepiej pojadą, Zengi, JT czy Pepe.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Z jednej strony sie ciesze bo ladnie nasi powalczyli dzis w meczu i zwyciestwo Sparty rozstrzygnelo sie dopiero w nominowanych. Z drugiej strony szkoda tych bledow na trasie bo na starcie bylismy czesciej lepsi, mnostwo pogubionych punktow. Niestety dla nas Janowski dzis nielapany. Jest maly niedosyt ale mimo wszystko dobry wynik dla Falubazu.

  7. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Fajne ściganie we Wrocławiu.
    Ten tor jest chyba podobny do tego na MA czyli twardy, lekko odsypujacy = jest ściganie, przyczepny = jedna ścieżka i nuda.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #187
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Mariusz, po meczu Falubazu z Włókniarzem pisałeś, że w Częstochowie możecie wygrać. Dzisiaj już właściwie rozstrzygnąłeś sprawę zwycięstwa Falubazu w rewanżu, jedyną zagadką jest dla ciebie tak właściwie czy będzie bonus. Gratuluję konsekwencji. Moim zdaniem Sparta w rewanżu pojedzie lepiej niż dzisiaj.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Mariusz, po meczu Falubazu z Włókniarzem pisałeś, że w Częstochowie możecie wygrać. Dzisiaj już właściwie rozstrzygnąłeś sprawę zwycięstwa Falubazu w rewanżu, jedyną zagadką jest dla ciebie tak właściwie czy będzie bonus. Gratuluję konsekwencji. Moim zdaniem Sparta w rewanżu pojedzie lepiej niż dzisiaj.

    Zacytuj mnie miszczu, gdzie ja cokolwiek rozstrzygnąłem jeśli chodzi o wynik meczu w ZG ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #189
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zacytuj mnie miszczu, gdzie ja cokolwiek rozstrzygnąłem jeśli chodzi o wynik meczu w ZG ?
    wyskoczył mi na głównej jakiś post, że uważasz że są duże szanse na bonus. Nie wiem czemu nie ma go w tym temacie, może usunąłeś albo mi tablet świruje.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #190
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Z jednej strony sie ciesze bo ladnie nasi powalczyli dzis w meczu i zwyciestwo Sparty rozstrzygnelo sie dopiero w nominowanych. Z drugiej strony szkoda tych bledow na trasie bo na starcie bylismy czesciej lepsi, mnostwo pogubionych punktow. Niestety dla nas Janowski dzis nielapany. Jest maly niedosyt ale mimo wszystko dobry wynik dla Falubazu.
    Wydaje mi się, że błędów mieliśmy po równo, Sparta też masę potraconych punktów na dystansie, niepotrzebne W Milika itp. Wynik imo sprawiedliwy z przebiegu meczu, Sparta była dziś nieznacznie lepsza, no i mogła liczyć na Magica, który jest w życiowej formie. Oczywiście ma na czym jechać ale jazda na dystansie to jest coś czego u niego nigdy nie widziałem w takim stylu.

    Wojdyło jest kurde tak drewniany, że normalnie nie mogę na niego patrzeć. Rozumiem że robi wyniki w jakiśtam indywidualnych zawodach ale w lidze jest po prostu beznadziejny. Dawać Liszkę.

    Nie rozumiem też dlaczego mamy wracać do Lebiedewa, skoro Damian zrobił punkty, jechał trochę jak Woźniak na dystansie ale Lebiedew nie łapal się nawet na szprycę. Dla Damiana był to pierwszy mecz po dłuższej przerwie, na pewno wystawiłbym go w rewanżu.

  12. Powrót do góry    #191
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    wyskoczył mi na głównej jakiś post, że uważasz że są duże szanse na bonus. Nie wiem czemu nie ma go w tym temacie, może usunąłeś albo mi tablet świruje.
    Przecież szansa na bonus dla Falubazu jest, ale również może się skończyć 40:50 dla Wrocławia. Oba wyniki nie byłyby niespodzianką.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  13. Powrót do góry    #192
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta

    Nie rozumiem też dlaczego mamy wracać do Lebiedewa, skoro Damian zrobił punkty, jechał trochę jak Woźniak na dystansie ale Lebiedew nie łapal się nawet na szprycę. Dla Damiana był to pierwszy mecz po dłuższej przerwie, na pewno wystawiłbym go w rewanżu.
    Bądźmy poważni. Jeżeli marzymy o wejściu do finału, to jest do tego niezbędny Lebiediew w dobrej formie. Dróżdż na chwilę obecną (mam na myśli poziom sportowy a nie etap sezonu) w najlepszej formie to Lebiediew w beznadziejnej. Dzisiejszy mecz pokazał, że ustawianie Fricke w podstawowym składzie jest strzałem we własne kolano, więc mam nadzieję, że to był jednorazowy eksperyment.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    wyskoczył mi na głównej jakiś post, że uważasz że są duże szanse na bonus. Nie wiem czemu nie ma go w tym temacie, może usunąłeś albo mi tablet świruje.
    Post dalej jest na swoim miejscu. I ja dalej uważam, ze są duże szansę na bonus i wygranie ze Spartą w ZG. Ale nigdzie nie widzę abym cokolwiek już zawyrokował

    Szanse trzeba jeszcze umieć wykorzystać.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-05-2018 o 18:24
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #194
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Swoją drogą, poprzednio z Falubazem wygraliśmy, jak jeszcze Ward i Dudek byli przed zawieszeniem. 4 lata temu...
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  16. Powrót do góry    #195
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2005
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 47 w 20 postach
    To był Falubaz na miarę naszych obecnych możliwości. Brawo za wynik, bo w rewanżu jest szansa realna,że szturchniemy klocków i weźmiemy bonus. Brakowało drugiego naturalnego lidera i cały ten wrocławski projekt zostałby dziś sprowadzony do parteru. Niestety, cierpimy, bo postawiono na wariant oszczędnościowy i zamiast naturalnego składu mamy efemerydę w postaci Zena i MJJ jako prowadzących parę. Trzeba się przemęczyć.

  17. Powrót do góry    #196
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Brawo dla Falubazu. Jedziemy caly czas doskonale. niestety inni widza to inaczej. Gdy Pepe zacznie dokladac 2-3 pkt wiecej to bedziemy w PO.

    Gdyby Kapitan zdobywal 1-2 pkt wiecej byloby 4pkt wiecej i 2 miejsce w tabeli.

    To jest druzyna.!

  18. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    to jest życiowy silnik Maćka. drozdz pierwsza jeddynka to zasługa taia drugi pkt na zwierzaku. nie ma tu żadnej rewelacji w meczu ze słabym przeciwnikiem. na wyjeździe będzie podobny wynik.
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 20-05-2018 o 18:58

  19. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Szkoda punktów. Dla mnie to był wyjazd z największymi szansami na wygraną i przyzwoity wynik nie jest żadnym zaskoczeniem (w typerze dałem +8). Leży naszym Olimpiko i to widać. Gdyby Protas miał ciut lepsze osiołki albo Maciek nie był w życiowej formie to byśmy wygrali.
    A tak szczerze mówiąc na bonus to szanse marne. Gdyby te 1-5 w 15 dowieźli to byłaby inna rozmowa. 6 oczek na tym poziomie to sporo. Oby udało się chociaż wygrać u siebie, a wcale łatwiej nie będzie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #199
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka...

  21. Powrót do góry    #200
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Janowski i Tajski nie mogą razem jeździć w nominowanych, bo obaj na tym tracą. Dziś się Maćkowi udało, ale w Tarnowie było 5-1 w plecy, z Gorzowem u siebie też 2-4.

    Dobry mecz i dobry wynik. Dzisiaj niestety znowu Milik zawiódł, ale się ogarnął w końcówce. Dróżdż jak się rozjeździ, to będą z niego ludzie. Lebiediew dzisiaj raczej lepiej by nie pojechał, do tego trudniej się z nim jeździ w parze.

    Pomału do celu, najwyższa forma ma być na PO.

  22. Powrót do góry    #201
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    do tego czasu Pepeta sie ogarnie. Musi.

  23. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Szkoda punktów. Dla mnie to był wyjazd z największymi szansami na wygraną i przyzwoity wynik nie jest żadnym zaskoczeniem (w typerze dałem +8). Leży naszym Olimpiko i to widać. Gdyby Protas miał ciut lepsze osiołki albo Maciek nie był w życiowej formie to byśmy wygrali.
    A tak szczerze mówiąc na bonus to szanse marne. Gdyby te 1-5 w 15 dowieźli to byłaby inna rozmowa. 6 oczek na tym poziomie to sporo. Oby udało się chociaż wygrać u siebie, a wcale łatwiej nie będzie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nikt nie mówi, że będzie łatwo. Bo żaden mecz w tym sezonie w SE, nie jest łatwy. Ale Sparta na W69 już tak skuteczna nie będzie. A Zengi, Pepe czy Jacob, tych perę pkt więcej przywiozą. Na to liczę właśnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #203
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    do tego czasu Pepeta sie ogarnie. Musi.
    Tyle że sezonu braknie. Jak mamy się łudzić play offami to takie okazje jak dziś trzeba wykorzystywać, za wrażenia artystyczne pkt nam nie dadzą.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  25. Powrót do góry    #204
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Protas-"....Czekam na świeże jednostki sprzętowe, ale to wszystko potrzebuje czasu.".....

  26. Powrót do góry    #205
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka...
    Gdyby nie Frątczak


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  27. Powrót do góry    #206
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nikt nie mówi, że będzie łatwo. Bo żaden mecz w tym sezonie w SE, nie jest łatwy. Ale Sparta na W69 już tak skuteczna nie będzie. A Zengi, Pepe czy Jacob, tych perę pkt więcej przywiozą. Na to liczę właśnie.
    a z czego to wywnioskowałeś, jeśli można wiedzieć?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  28. Powrót do góry    #207
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Gratki za Sparty. Całkiem fajny meczyk i wynik przyzwoity, który nic nie daje . Dla Falubazu duży plus za walkę.
    Z perspektywy trybun miałem wrażenie, że na trasie strasznie frajersko traciliśmy punkty i tak też tu piszecie. Muszę obejrzeć mecz w TV.

    Najgorzej, że moja 6-letnia córa urodzona i mieszkająca we Wro wychodziła ze łzami w oczach bo Falubaz przegrał.

  29. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    a z czego to wywnioskowałeś, jeśli można wiedzieć?
    Z doświadczenia, chłopie, z doświadczenia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #209
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Janowski i Tajski nie mogą razem jeździć w nominowanych, bo obaj na tym tracą. Dziś się Maćkowi udało, ale w Tarnowie było 5-1 w plecy, z Gorzowem u siebie też 2-4.

    Dobry mecz i dobry wynik. Dzisiaj niestety znowu Milik zawiódł, ale się ogarnął w końcówce. Dróżdż jak się rozjeździ, to będą z niego ludzie. Lebiediew dzisiaj raczej lepiej by nie pojechał, do tego trudniej się z nim jeździ w parze.

    Pomału do celu, najwyższa forma ma być na PO.
    Czy ja wiem czy zawiódł? Trochę pecha z wykluczeniem. Zawiódł trochę Drabik (juniorski niedopuszczalna sprawa), jeden bieg Dróżdża za dużo.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Przychodzą biegi o wysoką stawkę i Jensen zawodzi.
    Wychodzi, że we Wrocławiu można powalczyć.
    Serio MJJ zawodzi? Jak na grajka drugiej linii jedzie fajnie. On nie jest zawodnikiem który ma decydować o losach meczu, nie ten kaliber. Swoją robotę wykonuje dobrze i za to graty się należą. Dorzuca sporo cennych punktów drużynie. Ogólnie dziś Falubaz się fajnie postawił i widać że chłopaki dają z siebie wszystko.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  32. Powrót do góry    #211
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    MJJ jak na razie to transfer roku

  33. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czy ja wiem czy zawiódł? Trochę pecha z wykluczeniem. Zawiódł trochę Drabik (juniorski niedopuszczalna sprawa), jeden bieg Dróżdża za dużo.
    drozdz dwa razy na 5:1 głupio wtapia. Milik na 5:1 zachowuje się jak idiota i łapie wykluczenie. pominę kompromitacje drabika w drugim biegu. sparcie w zg jeździ się fajnie i jestem spokojny o wygraną. chyba najbardziej zadowolona z wyniku była krycha bo nie musi dużo płacić.

  34. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Damian Dróżdż. Karygodne było to, że w swoim pierwszym biegu puścił gaz, bo.. pomylił okrążenia. Przyznał się zresztą do tego w wywiadzie
    hahaha

  35. Powrót do góry    #214
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    hahaha
    Ale trzeba przyznać, że był szybki. Sprzęt lepszy niż rajder.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  36. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    meczu jeszcze nie widziałem [komunia w rodzinie] ale ten wpis na SF rozbawił mnie mocno

    wynik całkiem niezły jak na wyjazd i to czym w tym roku dysponujemy, ale to wcale nie oznacza, że mamy szansę na bonus,
    bo ja nawet nie twierdzę, ze w rewanżu ten mecz wygramy, ot taka nasza specyfika składu w tym roku;
    póki co te -6 pozwala myśleć o bonusie, brakuje jednak aby solidniej zaczął punktować ktoś trzeci;
    juniorka pozytywnie na plus i oby tak dalej

  37. Powrót do góry    #216
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Dzis byl chyba jednak ten dzien, kiedy jadacy swoje realistyczne maksimum* Falubaz mogl sprawic niespodzianke z kaleczaca** Sparta.
    Nie udalo sie i obawiam sie, ze drugiej takiej latwej okazji na punkty za szybko nie bedzie.

    * Oczywiscie, ze mozna powiedziec, ze Thorsell moze pojechac lepiej, a PePe wciaz cisnie do tylu. Ale szans na to, ze nagle wszyscy
    pojada jak z nut, za wielkich nie ma. Dzis byl naprawde dobry dzien Dudka i MJJ, swoje pojechali juniorzy i w sumie Zengi, Profesor
    Szrotas zapunktowal tam gdzie mogl. Tylko Thorsell zawiodl, a to niewiele.

    ** Po stronie Sparty mamy matematyke stosowana Drozdza, jazde w poprzek Milika, zeroweczke Wojdyly i mizerie Fricke. Drabik takze
    zgubil punkty, ktorych zgubic nie powinien, a Tai wozil swoich po plocie. Fantastycznie pojechal Janos, ale jednak wystep druzyny trudno
    ocenic na plus.

  38. Powrót do góry    #217
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z doświadczenia, chłopie, z doświadczenia.
    to popatrz sobie, ile w poprzednich latach w ZG na znacznie mocniejszym Falubazie Sparta robiła punktów.
    pomogę:
    2015-40
    2016-42 i 41
    2017-42

    Tak że jedyne co możesz stwierdzić z doświadczenia, to że Sparta lubi tor w ZG.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Powrót do góry    #218
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    to popatrz sobie, ile w poprzednich latach w ZG na znacznie mocniejszym Falubazie Sparta robiła punktów.
    pomogę:
    2015-40
    2016-42 i 41
    2017-42

    Tak że jedyne co możesz stwierdzić z doświadczenia, to że Sparta lubi tor w ZG.
    To czemu dzisiaj, z tym znacznie słabszym Falubazem, się tak męczyła ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #219
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    to popatrz ile razy wygrala. topr lubi ale wtapia na nim

  41. Powrót do góry    #220
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To czemu dzisiaj, z tym znacznie słabszym Falubazem, się tak męczyła ?
    Falubaz w ostatnich latach wygrywał we Wrocławiu. Obie drużyny lubią nawzajem swoje tory, więc w Zielonej Górze też będzie zacięty mecz.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #221
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To czemu dzisiaj, z tym znacznie słabszym Falubazem, się tak męczyła ?
    On ma racje. Ja tam będę szczęśliwy z 2 pkt i na bonus nawet nie liczę.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  43. Powrót do góry    #222
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    No dobra dobra wynik jak wynik zobaczymy co dalej
    Ja chciałbym zwrócić uwagę na tor, który od połowy spotkania był...niespotykany jak na nasze warunki, nawet Milik pod płotem jezdził i wygrywał, niewidzialem takiego zjawiska na tym torze, a uczęszczam na niego już trochę czasu.
    Wkazdym razie fakt godny odnotowania, no może przesadzam ale coś dziwnego .

  44. Powrót do góry    #223
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Obejrzałem ten bieg Milika z Zengotą i sędzia równie dobrze mógł wykluczyć Zengote. Natomiast żółta kartka to już jakiś absurd.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  45. Powrót do góry    #224
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Q.rwa mam już dość przegranych po ładnej walce, czas na skuteczne zwycięstwa.

    Ta drużyna jest za "miękka" ....
    Tylko Falubaz

  46. Powrót do góry    #225
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Obejrzałem ten bieg Milika z Zengotą i sędzia równie dobrze mógł wykluczyć Zengote. Natomiast żółta kartka to już jakiś absurd.
    Milik pojechal bez pomyslunku, sluszne wykluczenie. Zoltko nie jest przesadzone.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •