Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 156

Wątek: GP Norwegii - Hamar 04.10. - Nicki Pedersen Mistrzem Świata !

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GP Norwegii - Hamar 04.10. - Nicki Pedersen Mistrzem Świata !

    Witam
    Już za kilkanaście dni zapadną ostateczne rozstrzygnięcia w tegorocznym cyklu Grand Prix. Jak na razie liderem jest Jason Crump i to właśnie on wydaje się najpoważniejszym kandydatem do zdobycia tytułu mistrza świata. Tylko jeden punkt traci nieobliczalny Nicki Pedersen. Gdyby duńczyk zdobył tytuł byłaby to chyba największa niespodzianka tegorocznego cyklu. Przed pierwszym tegorocznym turniejem chyba nikt nie przypuszczał że Nicki zajdzie tak wysoko. Wydaje się że Tony Rickardsson stracił już szansę na obronę tytułu. Gdyby jednak australijczyk i duńczyk odpadli przed półfinałami to... Czy jednak jest to możliwe? Jak wypadnie Tomek Gollob i pozostali nasi zawodnicy? Tomek ma pewne miejsce w przyszłorocznym cyklu. Na pewno jednak będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Niewiadomą dla mnie jest postawa Protasiewicza. Też ma już pewne miejsce w przyszłorocznym cyklu. No i jedzie od razu w turnieju głównym. Na Bajerskiego nie postawiłbym nawet złotówki.
    Jakie są Wasze opinie?


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,796
    Kliknij i podziękuj
    908
    Podziękowania: 1,349 w 712 postach
    CzolowkaL
    Crump 133
    Pedersem 132
    Rickardsson 121
    Adams 118

    Rickardsson ma sprawe prosta - musi wygrac
    lub zajac drugie miejsce czyli zdobyc
    146 lub 141 punktow i liczyc, ze Crump
    i Pedersen nie wejda do polfinalow.

    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednemu może nie wyjść, ale liczyć na to że nie wyjdzie obydwu, to już szczyt optymizmu.
    Crump i Pedersen będą walczyć o złoto, a Rickardsson niech się skoncentruje na obronie trzeciej pozycji bo na karku siedzi mu Adams.
    A więc będziemy mieli dwie pary walczące o medale. A moim zdaniem klasyfikacja generalna po Hammar będzie wygladać tak jak teraz. Ale moze być bardzo gorąco bo i Crump i Pedersen są nerwusami i kogoś moze ponieść.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Crump

    Tak sie sklada,ze nie darze sympatia zadnego z czolowej trojki... :P Raczej juz skreslilbym Rickardssona z walki o zloto. Jesli jednak chodzi o pozostala dwojke to moze byc bardzo ciekawie. Crumpa znamy z rzucania sprzetem po parku maszyn, bluzgania na mechanikow i zacieklej walki na torze. Pederesen po ostatnim Gp powiedzial ,ze w Hammar bedzie walka na smierc i zycie. Z jednej i drugiej stronie bardzo podobnie. Jednym slowem, wielka determinacja. Na pewno jesto co wlaczyc. Osobiscie stawiam w tej rywalizacji na bardziej doswiadzczoego Crumpa. Jego dodatkowym atutem jest takze przygotowanie motorow, co bardzo sie przyda na bezbrawnym torze w Norwegii .

    Pozdrawiam !!
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Życzyłbym sobie, żeby tytuł Mistrza Świata zdobył Nicki, ale wydaje mi się, że pozostanie to chyba w tylko sferze moich marzeń. Myślę, że już tytuł Wice-Mistrza Świata jest ogromnym sukcesem dla Nickiego i przed sezonem raczej nikt przy zdrowych zmysłach nie typowałby go w pierwszej trójce na koniec sezonu. Wydaje mi się, że zdecydowanie większe szanse na tytuł ma Crump i raczej to on będzie Mistrzem. Gdyby nie pech, który prześladował go podczas kilku eliminacji już dzisiaj miałby zapewnione zwycięstwo w końcowej klasyfikacji. No ale jak będzie przekonamy się dopiero za niecałe 2 tygodnie podczas decydującej rozgrywki w Hamar w Łodzi Wikingów.

    Glory, glory alleluja, na Nickiego nie ma c.**** :P.

    NICKI POWER !!!!!!!!!!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po fatalnym wystepie w Bydgoszczy nie daje juz zadnych szans na kolejny tytul Rickardssonowi. Pedrsen i Crump rozegraja batalie o tegorocznego mistrza na sztucznym torze w Hamar. Stawiam na Australijczyka, ktory wedlug mnie jest w tej chwili w rewelacyjnej formie.

    Mam nadzieje, ze kolejny final zaliczy Tomek Gollob i utrzyma to 5. miejsce, ktore obecnie zajmuje. Mysle ze Tomek po rewelacyjnym wystepie w Bydgoszczy na nowo uwierzyl w siebie.
    Bajerski raczej w Hamar nic nie zdziala, bo jak jaka jest jego forma moglismy sie przekonac w Bydgoszczy i w meczu o mistrzostwo w Czestochowie. Protasiewicz zapewnil sobie juz wystepy w przyszlym roku i w zasadzie nie ma juz o co jechac

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2003
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam małą prośbę bo muszę przyznac że nawet nie wiem gdzie tego szukać - czy ktoś się orientuje ile kosztuje zorganizowanie GP?? (oczywiście przy założeniu że ze strony technicznej stadionu jest już wszystko OK)

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ja tam nie lubie Rickrdssona ale za to jak jeździ, niech se zdobedzie ten tytuł, niech ma ich 6 i dołaczy do Maugera :P. Należy sie facetowi a reszta ... moze w przyszłym roku :P. Nie zdziwie sie jak Rickadrsson bedzie mistrzem, a juz wogole wypas byłby jak doszło by do dodatkowego biegu o IMŚ !! SUPER !!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jason Crump vs Nicki Pedersen = SMIERC I ZYCIE !!!

    Tony Rickardsson vs Leigh Adams = delikatna walka o BRAZ !!!

    Para pierwsza bedzie walczyc o kazdy centymetr toru. Kazdy zna tych zawodnikow i jak im sie wlaczy agresor to poleje sie krew :P O emocje nie ma sie wiec co martwic :) Jak dla mnie w lepszej dyspozycji jest Crump i to jemuprzypadnie tytul IMS 2003.

    Para druga.. Adams to Gentelman na torze a i Rickardsson nie jezdzi zbyt ostro ostatnio wiec tu walka bedzie zdecydowanie mniej ostra.

    Super by bylo gdyby final w Hamar wygladal nastepujaco :) Adams, Rickardsson, Crump i Pedersen... chyba nikomu nie musze nic mowic co :):)

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Rickardsson zdobędzie tytuł, jeśli Pedersen i Crump wejdą do półfinałów, ale nie awansują do wielkiego finału (przy czym Crump musi przyjechać czwarty w półfinale), a on wygra. W zeszłym roku tony wygrał wszystkie wyścigi w Hamar, może i w tym będzie podobnie? Inna sprawa, że Crump bardzo dobrze czuje się na norweskim torze i sądzę, że to on właśnie sięgnie po koronę w tym roku.

    Ja oczywiście jak zwykle będę za Tonym. ;)

    D.J.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,796
    Kliknij i podziękuj
    908
    Podziękowania: 1,349 w 712 postach
    Jeszcze moze byc sytuacja taka, ze Crump i Rickardsson obaj zdobeda po 146 punktow (Tony wygrywa, Crumpi trzeci w polfinale...). I co wtedy bo nie wiem. Bieg dodatkowy? Nizszy numer? Wiecej zwyciestw w GP w sezonie?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar jjack
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    332
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na syfiastym torze jednorazowego użytku może być różnie. Zapewne 90% sukcesu daje dobry start. W tej sytuacji stawiam na GM-y /Rickardsson i Pedersen/. Nie przekreślam mizernego palanta Bajerskiego.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    Pat

    Życzyłbym sobie, żeby tytuł Mistrza Świata zdobył Nicki, ale wydaje mi się, że pozostanie to chyba w tylko sferze moich marzeń. Myślę, że już tytuł Wice-Mistrza Świata jest ogromnym sukcesem dla Nickiego i przed sezonem raczej nikt przy zdrowych zmysłach nie typowałby go w pierwszej trójce na koniec sezonu. Wydaje mi się, że zdecydowanie większe szanse na tytuł ma Crump i raczej to on będzie Mistrzem. Gdyby nie pech, który prześladował go podczas kilku eliminacji już dzisiaj miałby zapewnione zwycięstwo w końcowej klasyfikacji. No ale jak będzie przekonamy się dopiero za niecałe 2 tygodnie podczas decydującej rozgrywki w Hamar w Łodzi Wikingów.
    A nie uwazasz, ze wlasnie wtedy odbije mu do glowy przyslowiowa palma? W GP startuje na stale bodajze od 3 lat i nagle tytul mistrza swiata...Wydaje mi sie, ze jego ego urosloby do poziomu zagrazajacego jego umiejetnosciom.
    Jak dla mnie z czolowej trojki najbardziej na tytul zasluzyl Jason - te wszystkie defekty, bledy mechanikow itp wlasciwie uniemozliwily mu pocieche z tegoz tytul juz po Bydgoszczy. Nicki niech sie przekon, ze nie tak latwo jest o tytul, Jason v-ce mistrzem byl nie jeden raz, wiec niech wreszcie wskoczy na najwyzszy stopien podium:) Ja mu tego zycze pomimo tego, ze jako za czlowiekiem to za nim nie przepadam:)
    2 chyba najwiekszych nerwosow w GP zetnie sie w boju o najwyzszy laur zuzlowy - a ja w tym czasie bede na weselu brata z team'u:D

    p.S. Pat - smski bedziesz slal jak im idzie?:D
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A nie uwazasz, ze wlasnie wtedy odbije mu do glowy przyslowiowa palma? W GP startuje na stale bodajze od 3 lat i nagle tytul mistrza swiata...Wydaje mi sie, ze jego ego urosloby do poziomu zagrazajacego jego umiejetnosciom.
    Jak dla mnie z czolowej trojki najbardziej na tytul zasluzyl Jason - te wszystkie defekty, bledy mechanikow itp wlasciwie uniemozliwily mu pocieche z tegoz tytul juz po Bydgoszczy. Nicki niech sie przekon, ze nie tak latwo jest o tytul, Jason v-ce mistrzem byl nie jeden raz, wiec niech wreszcie wskoczy na najwyzszy stopien podium:) Ja mu tego zycze pomimo tego, ze jako za czlowiekiem to za nim nie przepadam:)
    2 chyba najwiekszych nerwosow w GP zetnie sie w boju o najwyzszy laur zuzlowy - a ja w tym czasie bede na weselu brata z team'u:D

    p.S. Pat - smski bedziesz slal jak im idzie?:D
    Mimo tego, że całym sercem kibicuję Nickiemu, dużo więcej szans przyznaję Crumpowi i wydaje mi się, że to własnie on zdobędzie tytuł Mistrza Świata. Stamperq jest dokładnie tak jak napisałeś: gdyby nie ogromny pech, który nie raz dopadł go w tym sezonie już w sobotę po bydgoskiej GP mógłby swiętować zdobycie złotego medalu, a tak wszystko rozstrzygnie się w Hamar. Nie ma co ukrywać, że dla nas kibiców ułożyło się idealnie, walka o najwyższe laury do samego końca, dramaturgia do ostatniego GP sezonu. Oj będzie się działo.... :).
    NICKI POWER !!!!!!

    PS. Stamperq co do smsków, a więc sprawa wygląda następująco. Podczas tej GP w Hamar będzie właśnie we Wrocku i jesli tylko znajdziemy jakiś pub z Canelem + to będziesz miał smsy na bieżąco, bez obaw. A to żebyśmy znaleźli już ja się o to postaram, muszę to widzieć na żywo. Czyli wniosek jest prosty smsy będą :).

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Nie wiem dlaczego, ale po ostatnim G.P. w Bydgoszczy jakoś polubiłem Crumpa. To jest rewelacyjny zawodnik z dużą ambicją i moim zdaniem to on będzie święcił zdobycie tytułu mistrzowskiego.
    Same zawody w Hamar zapowiadają się rewelacyjnie. Ciekawe jak będzie jechał Nicki Pedersen i oby nie był sprawcą jakiegoś groźnego wypadku.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    PS. Stamperq co do smsków, a więc sprawa wygląda następująco. Podczas tej GP w Hamar będzie właśnie we Wrocku i jesli tylko znajdziemy jakiś pub z Canelem + to będziesz miał smsy na bieżąco, bez obaw. A to żebyśmy znaleźli już ja się o to postaram, muszę to widzieć na żywo. Czyli wniosek jest prosty smsy będą :).
    No to Patos, Ty cycos wstretnos - ja Ci stawiajos browaros za tos, bo bedos na weselos i ja chcos wiedzos kto ma IMS i jak idos Tomkos w tos zawodos:)

    Dziekowka cycq:D
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    Ostatni turniej

    Ciekawy jestem nie tyle wyników, co organizacji samych zawodów. Jaki będzie tor? Czy kolejny raz okaże się, że na torach czasowych zawody są nudne i niebezpieczne.
    Czy znów tor będzie się rozlatywał i okaże się, że do jazdy nadaje się jedna ścieżka?

    Jaka frekwencja?
    Myślę, że jak na ostatnią rundę powinno trochę kibiców przybyć. Niewątpliwym jest fakt, że po ostatniej wygranej T.Golloba może on powoli odzyskiwać zaufanie u niektórych polskich kibiców.

    Postawy Protasiewicza i Bajerskiego nie chcę oceniać, gdyż obydwoje są wielką niewiadomą. Protasiewicz wydaje się być pewniejszy, gdyż Bajerski z trudem znajduje miejsce w teamie Apatora.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stamper przeca Ty bedziesz na weselu a to oznacza ze w tych godzinach co jest Grand Prix Ty juz bedziesz mial odpowiednia ilosc %-tow ze zabardzo nie bedziesz wiedzial nic z SMSow :) jakie Ci bedziemy posylac :P

    NUGI !!! mam nadzieje ze nas zabierzesz do jakiegos dobrego PUBU w sobote na GP :)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Hamar kontuzjowanego K. Cegielskiego zastąpi P. Karlsson natomiast L. Drymla - R. Pedersen.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cos mi sie wydaje, ze IMŚ zostanie Nicki Pedersen. Ricki nie przejedzie nawet na II miejsce. Drugi bedzie Crumpi.
    To tylko moje przeczucie, ale intuicja nie czesto mnie myli ;))

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Prawda jest taka że jeszcze jest możliwe zwycięstwo trzech gości i to jest extra.Już dawno nie było sezonu który by sie tak kończyl.....

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Crump bedzie mistrzem swiata
    Juz go wole od Pedersena :)

    Czyli podium takie IMŚ:
    1. Crump
    2. Pedersen N
    3. Rickardsson

    A nasi Jonsson Holta i Sullivan - wszyscy w pierwszej 10 klasyfikacji generalnej

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jazon do boju !!!

    Jeszcze tego lata Jason będzie Mistrzem Świata !!! :-)

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam

    Mam pytanie do forumowiczów. Czy wie ktoś gdzie w Krakowie mozna zobaczyć bezpośrednią relację z Grand Prix Norwegii? Tak się składa że będę akurat w Krakowie w następny weekend i chciałbym zobaczyć na żywo kto zdobędzie tytuł IMŚ.

    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stawiam na pedersena !!! juz 1000zł postawilem na niego
    nicki do wybrzeza!!!!!!!!!!!!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stawiam na pedersena !!! juz 1000zł postawilem na niego
    nicki do wybrzeza!!!!!!!!!!!!!!
    Nicki do Wybrzeza ?? A co idziecie zbiorowo pod kosciol zbierac kase na niego ?? Popatrz kogo macie teraz.. Eriksson, Karger, Laukkanen i ledwo sie trzymiecie.. sam Pedersen jest pewnie 5x drozszy od nich trzech razem wzietych. Ja wam zle nie zycze, moze zlapiecie jakiegos sponsora ale na chwile obecna... nie macie poprostu na niego kasy.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już tylko 6 dni pozostało do rozstrzygającego GP w Hamar :) Zawody zapowiadają się wyśmienicie :):):) Walka gigantów Niciktos Pedersenos vs. Jasonos Crumpos :D:D:D:D:D:D Cały Rybnik i oczywiście ja jesteśmy za naszym Nickim of course :) W sumie to by pasowało bo Romanek IMPJ , Szumina 3 IMŚJ więc tak żeby był jakiś taki tercet ---> Nicki IMŚ :):):):):) Wierzymy w Nickiego chcociaż trzeźwo patrząc większe szanse ma raczej Jason. No cóż za tydzień będziemy mądrzejsi :)

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Konsol momy 1 w IMPJ i 3 w IMSJ wiec teraz brakuje 2 w IMS :) Wiec wszystko w rekach Pedersena :) Ten facet tam jedzie sie zabic za Mistrzstwo Swiata :) Ojaa bedzie goraco :P

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Delikwentow

    NUGI !!! mam nadzieje ze nas zabierzesz do jakiegos dobrego PUBU w sobote na GP
    ... ależ ofkors !!!

    ...co prawda "nasza" zuzlowa knajpa czyli number one jest w tej chwili w remoncie, ale juz wyczailismy nową, a nawet lepszą jak sie okazało pozniej tj "pub 13".
    Tylko ze trzeba tam zarezerwowac miejsca wczesniej jesli sie chce w miare cos widziec.
    Tak ze Budzik lub Pat dajcie cynk wczesniej ile stołkow Wam trzeba. Piwo tanie jak na Wrocek tj 5zl chyba Zywiec o ile dobrze pamietam a Puczol narzucil takie tempo ze ach szkoda gadac.... na szczescie finał i zwyciestwo Tomka pamietam, pozniej juz było roznie :):)

    Co do szans to oczywiscie wierze w powtorke z Bydzi Tomka G., a mistrzostwo obawiam sie ze zdobedzie rudzielec, choc przyznac trzeba ze sobie na tytuł zasłuzył.


  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    No to wedle życzeń Rybniczan bedziecie mieli w tegorocznym dorobku :
    - Dyplom od PZM za awans :P
    - brąz IMŚJ
    - złoto MIMP
    - ... srebro IMŚ

    Naprawde okazały dorobek ... Nic tylko pogratulować !! :)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NUGI !!! mam nadzieje ze nas zabierzesz do jakiegos dobrego PUBU w sobote na GP
    ... ależ ofkors !!!

    ...co prawda "nasza" zuzlowa knajpa czyli number one jest w tej chwili w remoncie, ale juz wyczailismy nową, a nawet lepszą jak sie okazało pozniej tj "pub 13".
    Tylko ze trzeba tam zarezerwowac miejsca wczesniej jesli sie chce w miare cos widziec.
    Tak ze Budzik lub Pat dajcie cynk wczesniej ile stołkow Wam trzeba. Piwo tanie jak na Wrocek tj 5zl chyba Zywiec o ile dobrze pamietam a Puczol narzucil takie tempo ze ach szkoda gadac.... na szczescie finał i zwyciestwo Tomka pamietam, pozniej juz było roznie :):)

    Co do szans to oczywiscie wierze w powtorke z Bydzi Tomka G., a mistrzostwo obawiam sie ze zdobedzie rudzielec, choc przyznac trzeba ze sobie na tytuł zasłuzył.
    Drogi Nugi :). A więc sytuacja wygląda następująco: W sobotę po południu przyjeżdżamy jednym samochodem w pięć osób tzn. pięciu delikwentów :). Mam nadzieję, że razem w super atmosferze oblookamy ostatnie GP i walkę o tytuł Mistrza Swiata.
    Pozdrówka.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nugi no nas 5 bedzie wiec troszka wam ten Wrocek oproznimy z zlocistego zywieckiego :):):):):):)

    Jakos sie musimy kajs ugadac w sobote. My wyjezdzamy najprawdopodobniej po zuzlu w Rybniku czyli okolo 15 a pozniej na Grand Prix i imprezke we Wroclawiu :):):)

    Tomasz G. to raczej w Hamar nie pojezdzi.. daje mu gora 4 biegi z biegiem zapoznawczym :P

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brąz dla Golloba?

    Jeszcze moze byc sytuacja taka, ze Crump i Rickardsson obaj zdobeda po 146 punktow (Tony wygrywa, Crumpi trzeci w polfinale...). I co wtedy bo nie wiem. Bieg dodatkowy? Nizszy numer? Wiecej zwyciestw w GP w sezonie?

    Roztrzyga bieg dodatkowy.

    A może będzie tak:

    T.Rickardsson max 4 pkt w sumie max 125 pkt - nie wchodzi do turnieju głównego

    L.Adams max 7 pkt w sumie max 125 pkt - poza pierwszą dziesiątką

    T.Gollob 25 pkt w sumie 125 pkt - wygrywa w Hamar (i ewentualny dodatkowy bieg)

    Medal brąząwy dla Golloba!!! Złoto dla Crumpa lub Pedersena.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest tylko dwóch kandydatów do zwycięstwa:
    wielki pechowiec Ryan Sullivan (gdyby nie kontuzje został by mistrzem świata) i
    wielki faworyt Tony (maszyna) Rickardsson (myślę że zrobi to co w Hamar w zeszłym roku i w tym momencie przestanie się go wysyłać na emeryture, zresztą jest tylko 3 lata starszy od Nickiego Pedersena).

    ( I tak jestem za jedno, lub dwudniowym Grand Prix)


  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach

    Domysły

    Witam

    Wiele niewiadomych, jedne bardziej frapujące od innych.
    Zloto to wróżenie z fusów, lecz kto będzie bardziej zdeterminowany do zdobycia brązu.
    Teoretycznie Leigh, lecz Tony, no właśnie, dla Adamsa
    w tym szansa że Szwed kolekcjonuje tylko złoto.
    Chyba, że on w nacenniejszy laur mocno uwierzy,
    wtedy to niech drży nawet Nicky i Crump.

    Loteria będzie przy walce o 10 miejsce.
    Czy Dryml się wykuruje na czas, bo nie wierzę,
    że on nie pojedzie. Chyba że naprawdę niedomaga,
    lub usłyszał cynk o stałej dzikiej. Jeśli się nawet nie zjawi, to bój stoczy Protaś z Jonssonem (prawdopodobnym
    następcą Rickiego). Kto znich będzie miał więcej
    wiary w sukces, bo technicznie to raczej Andreas przoduje.

    Jestem ciekaw jakie to przeżycie oglądać speedway w hali.
    Na ra zie

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hmm hmm hmm

    A spiker na podium powie:"Poraz szósty I.M.Ś. zdobywa szwed Tony Rickardsson..." hmm hmm hmm


    To dopiero będzie wjazd na 1-sze miejsce,
    to pogrąży jego obu rywali.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,796
    Kliknij i podziękuj
    908
    Podziękowania: 1,349 w 712 postach
    A spiker na podium powie:"Poraz szósty I.M.Ś. zdobywa szwed Tony Rickardsson..." hmm hmm hmm
    To dopiero będzie wjazd na 1-sze miejsce,
    to pogrąży jego obu rywali.
    Crump stwierdzil: "Jak nie teraz to juz chyba nigdy, czuje,
    ze jestem w zyciowej formie"
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adams mógłby zdobyć brązowy medal.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Długo nie było już takiego turnieju GP,którego nie mogę się doczekać.Chociaż Tomek nie walczy o medal to i tak walka będzie niesamowita.Mały tor wydaje mi się,że może być sprzymierzeńcem Rickardssona i Crumpa.Jeśli jeszcze do tego podłączy się "wariat" Pedersen będzię groźnie ale i emocjonująco!Życzyłbym sobie aby spawa mistrzostwa roztrzygnęła się w wielkim finale a jego zwycięzcą okazał się Nicky Pedersen.

    W typerze obstawiłem zwyciestwo Rickardssona(tak mi podpowiada rozsądek,serce jest za Pedersenem:);)).

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również całym sercem jestem za Nickim i napewno będę z całej siły ściskał kciuki, żeby to własnie Pedersen został Mistrzem Świata, choć rozsądek mimo wszystko nakazuje upatrywać tegorocznego Mistrza Świata w osobie Jasona Crumpa. Super gdyby wszystko rozstrzygnęło się w Wielkim Finale i wszyscy zainteresowani spotkaliby się razem, aż boję się sobie wyobrazić co wtedy tam by się działo. Walka na smierć i życie :).
    NICKI POWER IN HAMAR !!!!!!!

    NICKI PEDERSEN WORLD CHAMPION 2003 :):):)

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PAT jak w czasie finalu nie bedziesz tam jakiejs panieny obracal abo pare zlotych za wiela przez gardelko przeleci :P to bedziesz sciskal kciuki hehe :):):)

    Nie no kibicowac to pewnie bede zeby Nicki zrobil mistrza ale i tak wiem ze wygra Crumpie. Jest zdecydowanie w lepszej dyspozycji niz Nicki.. no ale jak sie nawinie Jason po zewnetrznej Nickiego to.... banda wita :P:P:P hehe

    Nie no na powaznie mam nadzieje ze wszystko bedzie fair i mistrzostwo rozstrzygnie sie w ZDROWEJ walce na torze.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    www.sport.interia.pl

    Australijczyk Jason Crump jest w powszechnej opinii żużlowców startujących w Grand Prix Norwegii w Hamar faworytem rywalizacji z Duńczykiem Nicki Pedersenem o tytuł mistrza świata.

    W piątek w hali Vikingskipet odbył się trening przed ostatnią tegoroczną eliminacją GP.

    Boksy najpoważniejszych kandydatów do tytułu znajdowały się naprzeciwko siebie w parku maszyn. Podczas treningu obaj zachowywali się jednak zupełnie odmiennie - spokojny Crump sprawiał wrażenie pewnego sukcesu, podczas gdy Pedersen był wyraźnie spięty i zdenerwowany czekającą go rywalizacją.

    - W sobotę interesuje mnie tylko zwycięstwo. Nie będzie żadnych kalkulacji. Wiem, że jak wygram, zostanę mistrzem świata - powiedział Crump, który w klasyfikacji generalnej tylko o 1 punkt wyprzedza Pedersena.

    Większość pytanych uczestników GP Norwegii wskazywała na Crumpa jako pewnego kandydata do tytułu. Wątpliwości nie mieli m.in. byli mistrzowie świata Anglik Mark Loram i Amerykanin Greg Hancock. Australijczyk jest faworytem także dla Tomasza Golloba.

    - Po tym co widziałem dzisiaj na treningu postawiłbym na Crumpa. Jest zdecydowanie lepiej wjeżdżony w tor niż Pedersen. Moim celem tutaj jest miejsce w półfinale, a może będzie jeszcze lepiej. Przede wszystkim chcę jednak zakończyć sezon bez kontuzji. Tor jest trudny, z ciasnymi łukami, na których mogą robić się dziury - powiedział, zajmujący piąte miejsce w klasyfikacji GP, Gollob.

    Turniej w hali w Hamar jest ostatnią eliminacją mistrzostw świata. Oprócz walki o medale istotna będzie także rywalizacja o miejsce w czołowej dziesiątce i utrzymanie się w cyklu GP w przyszłym sezonie. Niewielkie szanse ma na to jeszcze plasujący się na 14. pozycji Tomasz Bajerski. Trzeci z Polaków, Piotr Protasiewicz, miejsce w GP'2004 zapewnił sobie wygrywając Wielki Finał eliminacji.
    Jak widac faworyt jest chyba tylko jeden czyli Crump. Po tylu latach wicemistrzowskich nadszedl czas na zloto. Takiej okazju Jason juz nie wypusci. JEdyne co mu moze przeszkodzic to jakis defekt czy cos chyba. Ale jak by np teraz mu paliwa nie nalali to mechanicy chyba pobija rekord w biegu na 100 metrow uciekajac przed Crumpiem :)

    Obadomy co jutro pokaza :) Oj bedzie walka bedzie :) Nie odpusci ani jeden :P Juz sie nie moge doczekac :)

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może będzie tak:

    T.Rickardsson max 4 pkt w sumie max 125 pkt - nie wchodzi do turnieju głównego

    L.Adams max 7 pkt w sumie max 125 pkt - poza pierwszą dziesiątką

    T.Gollob 25 pkt w sumie 125 pkt - wygrywa w Hamar (i ewentualny dodatkowy bieg)

    Medal brąząwy dla Golloba!!!


    Tomek Tomek G Tomek Gollob Ole

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzychu123 juz tutaj widnieje taki wpis...

    Ale wierzysz w to ze Rickardsson odpadnie po 3 biegach ?? Ze Leigh nie wejdzie do 10 ?? I najlepsze - ze Tomek Gollob wygra na sztucznej nawierzchni ??

    Rickardsson w zeszlym roku nie przegral zadnego biegu w Hamar, mysle polfinal spokojnie.

    Adams do polfinalu rowniez powinien dotrzec bez wiekszego problemu.

    Co do Golloba... polfinal to jego cel a wydaje mi sie ze moze on byc nieosiagalny dla niego w Hamr... okaze sie..

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To już dzis ostatni turniej GP :(:(. Kto zostanie Mistrzem Swiata ??? Ja myśle, że jednak to bedzie Nicki Pedersen :). W wielkim finale zmierzy się z Jasonem Crumpem i wygra ten pojedynek hehe :D:D. Licze też również na dobry występ Polaków, a w szczególności Tomka Golloba.
    gg://4805877 Ukryta zawartość

    Zapraszam wszystkich do typowania PLS i serii A kobiet w siatkówce
    Ukryta zawartość

    Mistrz świata w Zielonej Górze!!!!!!!!

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •