1. |
mike22 |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
2. |
andreas2000 |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
3. |
tomason |
(Wymiatacze Team) |
|
4. |
el_kwas |
(We Are The Best) |
|
5. |
Buszmen |
(PP Speedway Team) |
|
|
Penny1986 |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
7. |
Capo_Nero |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
8. |
gregi_ns |
(Speedway Dream Team) |
|
9. |
Tomek 2000 |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
10. |
chris8 |
(Wymiatacze Team) |
|
11. |
woojo |
(Speedway Dream Team) |
|
12. |
kingpin |
(PP Speedway Team) |
|
13. |
Darleen |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
14. |
CarlitosFalubaz |
(Firey Team Speedway) |
|
15. |
gulas |
(Jaskółki) |
|
16. |
Szczecin |
(We Are The Best) |
|
17. |
Paweł |
(Wymiatacze Team) |
|
18. |
krisracingteam |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
|
-Dorian- |
|
|
20. |
tonqister |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
21. |
tomekar |
|
|
|
Milosz2004 |
|
|
23. |
Waldzior |
|
|
24. |
Presso |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
25. |
JaacPoz |
(We Are The Best) |
|
26. |
karolcp3 |
(PP Speedway Team) |
|
27. |
Goldi |
(PP Speedway Team) |
|
28. |
Penhall |
(Firey Team Speedway) |
|
29. |
Darczello |
(Jaskółki) |
|
30. |
Petrov |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
31. |
bart_RKM |
(Speedway Dream Team) |
|
32. |
apar1974 |
(Jaskółki) |
|
33. |
adamo |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
34. |
pawloj |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
35. |
Karlito |
(Wymiatacze Team) |
|
36. |
czocho78 |
(DRINK Team) |
|
37. |
zigi1976 |
(We Are The Best) |
|
38. |
Srubka_Leszno |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
39. |
Torretoo |
(Firey Team Speedway) |
|
40. |
Byczek NZUL |
(Firey Team Speedway) |
|
41. |
Spree23 |
(Jaskółki) |
|
42. |
pawel_bydgoszcz |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
43. |
Iceman_x |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
44. |
hellraiser |
(DRINK Team) |
|
45. |
von_Loo |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
46. |
Loramski_84 |
(DRINK Team) |
|
47. |
Rezerwa_Taktyczna |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
48. |
zdzisiu007 |
(DRINK Team) |
|
49. |
maciek33 |
|
|
50. |
cokus1 |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
51. |
Kisik94 |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
52. |
MELAS |
(Speedway Dream Team) |
|
53. |
Lubojenka |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
54. |
Dominik |
|
|
55. |
Mariano_Italiano |
|
|
56. |
Andrzej K. |
|
|
57. |
t_zg |
|
|
Najlepsze wyniki indywidualne w kolejkach
1. mike22 – 13 pkt.
2. andreas2000 – 31 pkt.
3. kingpin – 41 pkt.
4. Goldi – 33 pkt.
5. Byczek NZUL, Goldi, hellraiser – 30 pkt.
6. Penny1986, pawloj – 42 pkt.
7. bart_RKM, Waldzior, andreas2000 – 47 pkt.
8. karolcp3 – 37 pkt.
9. CarlitosFalubaz – 31 pkt.
10. chris8, JaacPoz, bart_RKM, tonqister – 28 pkt.
11. Penny1986, mike22 – 40 pkt.
12. hellraiser – 40 pkt.
13. woojo, Srubka_Leszno, Buszmen, Karlito, tomason, Tomek 2000 – 30 pkt.
14. Tottetoo, Buszmen, Rezerwa_Taktyczna – 30 pkt.
15. chris8, gulas – 15 pkt.
16. Tomek 2000, tomason – 38 pkt.
17. Andreas2000 – 36 pkt.
18. -Dorian- - 20 pkt.
19. tomason – 30 pkt.
20. krisracingteam – 33 pkt.
Lp. |
Drużyna |
Pkt. |
Z |
R |
P |
Pkt. M. |
1. |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
|
|
|
|
|
2. |
Kwartet Egzotyczny |
|
|
|
|
|
3. |
Wymiatacze Team |
|
|
|
|
|
4. |
We Are The Best |
|
|
|
|
|
5. |
PP Speedway Team |
|
|
|
|
|
6. |
Jaskółki |
|
|
|
|
|
7. |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
|
|
|
|
|
8. |
Zatorze Drim Tim Leszno |
|
|
|
|
|
9. |
Speedway Dream Team |
|
|
|
|
|
10. |
DRINK Team |
|
|
|
|
|
11. |
Firey Team Speedway |
|
|
|
|
|
12. |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
|
|
|
|
|
Najlepsze wyniki drużynowe w kolejkach LT2021
1. Kwartet Egzotyczny – 165 pkt.
2. PP Speedway Team – 133 pkt.
3. Wielka Czwórka Bydgoszcz, Falubaz&Sparta&Wybrzeże – 107 pkt.
4. Kwartet Egzotyczny – 215 pkt.
5. Jaskółki – 142 pkt.
6. Firey Speedway Team – 132 pkt.
7. Kwartet Egzotyczny – 167 pkt.
8. DRINK Team – 174 pkt.
9. Start Toruńsko-Inowrocławski – 119 pkt.
10. Start Toruńsko-Inowrocławski – 163 pkt.
11. Kwartet Egzotyczny – 146 pkt.
1. |
el_kwas |
(We Are The Best) |
|
2. |
mike22 |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
3. |
Buszmen |
(PP Speedway Team) |
|
4. |
tomason |
(Wymiatacze Team) |
|
5. |
gregi_ns |
(Speedway Dream Team) |
|
6. |
krisracingteam |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
7. |
Tomek 2000 |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
8. |
Darczello |
(Jaskółki) |
|
9. |
CarlitosFalubaz |
(Firey Team Speedway) |
|
10. |
pawloj |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
11. |
Petrov |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
|
czocho78 |
(DRINK Team) |
|
1. |
mike22 |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
2. |
andreas2000 |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
3. |
Penny1986 |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
|
tomason |
(Wymiatacze Team) |
|
5. |
kingpin |
(PP Speedway Team) |
|
6. |
bart_RKM |
(Speedway Dream Team) |
|
|
CarlitosFalubaz |
(Firey Team Speedway) |
|
|
chris8 |
(Wymiatacze Team) |
|
|
gregi_ns |
(Speedway Dream Team) |
|
10. |
Byczek NZUL |
(Firey Team Speedway) |
|
|
czocho78 |
(DRINK Team) |
|
|
el_kwas |
(We Are The Best) |
|
|
hellraiser |
(DRINK Team) |
|
|
krisracingteam |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
15. |
Buszmen |
(PP Speedway Team) |
|
|
gulas |
(Jaskółki) |
|
|
Paweł |
(Wymiatacze Team) |
|
|
Penhall |
(Firey Team Speedway) |
|
|
Tomek 2000 |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
|
zigi1976 |
(We Are The Best) |
|
21. |
Capo_Nero |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
|
JaacPoz |
(We Are The Best) |
|
|
Szczecin |
(We Are The Best) |
|
|
tomekar |
|
|
|
tonqister |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
|
Waldzior |
|
|
|
woojo |
(Speedway Dream Team) |
|
28. |
Goldi |
(PP Speedway Team) |
|
|
karolcp3 |
(PP Speedway Team) |
|
30. |
-Dorian- |
|
|
|
Milosz2000 |
|
|
|
Petrov |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
|
Srubka_Leszno |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
34. |
apar1974 |
(Jaskółki) |
|
|
Darczello |
(Jaskółki) |
|
|
Darleen |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
|
Loramski_84 |
(DRINK Team) |
|
|
pawloj |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
|
Presso |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
40. |
Iceman_x |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
|
Karlito |
(Wymiatacze Team) |
|
|
pawel_bydgoszcz |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
|
Torretoo |
(Firey Team Speedway) |
|
44. |
adamo |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
|
maciek33 |
|
|
|
Rezerwa_Taktyczna |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
47. |
Spree23 |
(Jaskółki) |
|
|
von_Loo |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
|
zdzisiu007 |
(DRINK Team) |
|
50. |
cokus1 |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
|
Kisik94 |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
|
Lubojenka |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
53. |
MELAS |
(Speedway Dream Team) |
|
|
Dominik |
|
|
We Are The Best |
* |
DRINK Team |
146:133 |
Zatorze Drim Tim Leszno |
* |
Kwartet Egzotyczny |
135:165 |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
* |
Firey Team Speedway |
154:129 |
PP Speedway Team |
* |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
153:116 |
Wymiatacze Team |
* |
Speedway Dream Team |
155:114 |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
* |
Jaskółki |
157:120 |
DRINK Team |
* |
Jaskółki |
111:89 |
Speedway Dream Team |
* |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
94:96 |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
* |
Wymiatacze Team |
79:105 |
Firey Team Speedway |
* |
PP Speedway Team |
108:135 |
Kwartet Egzotyczny |
* |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
103:88 |
We Are The Best |
* |
Zatorze Drim Tim Leszno |
111:93 |
Zatorze Drim Tim Leszno |
* |
DRINK Team |
101:76 |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
* |
We Are The Best |
107:106 |
PP Speedway Team |
* |
Kwartet Egzotyczny |
94:91 |
Wymiatacze Team |
* |
Firey Team Speedway |
106:104 |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
* |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
84:107 |
Jaskółki |
* |
Speedway Dream Team |
80:87 |
DRINK Team |
* |
Speedway Dream Team |
142:174 |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
* |
Jaskółki |
84:171 |
Firey Team Speedway |
* |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
162:185 |
Kwartet Egzotyczny |
* |
Wymiatacze Team |
215:175 |
We Are The Best |
* |
PP Speedway Team |
185:169 |
Zatorze Drim Tim Leszno |
* |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
183:177 |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
* |
DRINK Team |
128:124 |
PP Speedway Team |
* |
Zatorze Drim Tim Leszno |
129:127 |
Wymiatacze Team |
* |
We Are The Best |
114:113 |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
* |
Kwartet Egzotyczny |
118:108 |
Jaskółki |
* |
Firey Team Speedway |
142:101 |
Speedway Dream Team |
* |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
136:42 |
DRINK Team |
* |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
93:36 |
Firey Team Speedway |
* |
Speedway Dream Team |
132:93 |
Kwartet Egzotyczny |
* |
Jaskółki |
91:93 |
We Are The Best |
* |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
114:113 |
Zatorze Drim Tim Leszno |
* |
Wymiatacze Team |
109:104 |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
* |
PP Speedway Team |
87:129 |
PP Speedway Team |
* |
DRINK Team |
146:143 |
Wymiatacze Team |
* |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
135:99 |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
* |
Zatorze Drim Tim Leszno |
142:104 |
Jaskółki |
* |
We Are The Best |
161:159 |
Speedway Dream Team |
* |
Kwartet Egzotyczny |
117:167 |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
* |
Firey Team Speedway |
68:122 |
DRINK Team |
* |
Firey Team Speedway |
174:149 |
Kwartet Egzotyczny |
* |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
151:50 |
We Are The Best |
* |
Speedway Dream Team |
153:119 |
Zatorze Drim Tim Leszno |
* |
Jaskółki |
136:144 |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
* |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
145:158 |
PP Speedway Team |
* |
Wymiatacze Team |
132:148 |
Wymiatacze Team |
* |
DRINK Team |
107:95 |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
* |
PP Speedway Team |
119:108 |
Jaskółki |
* |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
101:87 |
Speedway Dream Team |
* |
Zatorze Drim Tim Leszno |
76:37 |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
* |
We Are The Best |
56:94 |
Firey Team Speedway |
* |
Kwartet Egzotyczny |
94:103 |
DRINK Team |
* |
Kwartet Egzotyczny |
0:128 |
We Are The Best |
* |
Firey Team Speedway |
126:118 |
Zatorze Drim Tim Leszno |
* |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
64:44 |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
* |
Speedway Dream Team |
147:113 |
PP Speedway Team |
* |
Jaskółki |
119:142 |
Wymiatacze Team |
* |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
140:163 |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
* |
DRINK Team |
135:0 |
Jaskółki |
* |
Wymiatacze Team |
128:133 |
Speedway Dream Team |
* |
PP Speedway Team |
90:115 |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
* |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
60:119 |
Firey Team Speedway |
* |
Zatorze Drim Tim Leszno |
88:97 |
Kwartet Egzotyczny |
* |
We Are The Best |
146:131 |
Tabela wszechczasów LT – 17 sezonów
1. We Are The Best 6-3-4
2. Wielka Czwórka Bydgoszcz 3-1-4
3. Falubaz&Sparta&Wybrzeże 2-3-0
4. PP Speedway Team 2-0-0
5. Start Toruńsko-Inowrocławski 2-0-0
6. Kwartet Egzotyczny 1-2-0
7. Sex Mix Speedway Team 1-0-0
8. Speedway Dream Team 0-2-2
9. LPM Team 0-2-0
10. Jaskółki 0-1-6
11. Leszczyńskie Byki 0-1-0
12. Wymiatacze Team 0-1-1
13. Zatorze Drim Tim Leszno 0-1-0
Wyniki FTSL – 17 sezonów
2004
1. Lexy
2. bazyli
3. Presso
2005
1. Maldini
2. Mietow
3. Korba
2006
1. mickey
2. PiXeL
3. SZTANGA
2007
1. Slawek
2. Darczello
3. cokus1
2008
1. Mariano_Italiano
2. wookie1982
3. gregi_ns
2009
1. SZTANGA
2. Darczello
3. Nalka
2010
1. SZTANGA
2. mickey
3. vasco2
2011
1. michu1990
2. bart_RKM
3. Rezerwa_Taktyczna
2012
1. devill
2. vasco2
3. michu1990
2013
1. Capo_Nero
2. Slawek
3. cokus1
2014
1. el_kwas
2. gregi_ns i KSUNIA
3. von_Loo
2015
1. gregi_ns
2. Tomek 2000
3. el_kwas i vasco2
2016
1. Hulc
2. Jarro
3. Buszmen
2017
1. Buszmen
2. szamot85
3. Jarro
2018
1. Tomaszw1994
2. bart_RKM
3. devill
2019
1. adamo
2. Buszmen
3. Milosz2004
2020
1. Buszmen
2. el_kwas
3. tomason
2021
1. mike22
2. andreas2000
3. tomason
Galeria Sław FTSL
|
Buszmen |
|
|
|
|
SZTANGA |
|
|
|
|
gregi_ns |
|
|
|
|
el_kwas |
|
|
|
|
mickey |
|
|
|
|
Slawek |
|
|
|
|
michu1990 |
|
|
|
|
devill |
|
|
|
|
Lexy |
|
|
|
|
Maldini |
|
|
|
|
Mariano_Italiano |
|
|
|
|
Capo_Nero |
|
|
|
|
Hulc |
|
|
|
|
Tomaszw1994 |
|
|
|
|
adamo |
|
|
|
|
mike22 |
|
|
|
|
Darczello |
|
|
|
|
Bart_RKM |
|
|
|
|
Jarro |
|
|
|
|
vasco2 |
|
|
|
|
bazyli |
|
|
|
|
Mietow |
|
|
|
|
PiXeL |
|
|
|
|
KSUNIA |
|
|
|
|
Tomek 2000 |
|
|
|
|
wookie1982 |
|
|
|
|
szamot85 |
|
|
|
|
andreas2000 |
|
|
|
|
cokus1 |
|
|
|
|
tomason |
|
|
|
|
Presso |
|
|
|
|
Korba |
|
|
|
|
Nalka |
|
|
|
|
Rezerwa_Taktyczna |
|
|
|
|
von_Loo |
|
|
|
|
Milosz2004 |
|
|
|