Latosi79 (14-04-2018)
Filip Ostrowski (13-04-2018), Latosi79 (14-04-2018)
Cytat Staleczka3No i mamy w zasadzie po zabawie.
Nowy prowadzący postanowił działać jak Panowie z ELŻ, nakazując a potem karając.
Podawanie wyników do 16.00 w piątek. Dlaczego ? Komu ma to służyć ?
Punktowanie tylko idealnie trafionych wyników- dlaczego zmieniono to co bardzo dobrze działało w poprzednim roku ?
Czy zawsze trzeba pokazać "kto tu rządzi"
Tylko się pytam, choć na rzeczowe odpowiedzi nie liczę.
I tak będę grał, chociaż z osiemnastu kibiców w regulaminowym czasie wyniki obstawiło zaledwie dziesięciu.
ODP: Jak to po zabawie? W tym roku jest bardziej czytelnie. Nie ma rozgardiaszu,edytowania,dziwnego zaokrąglania wyników itp. Jak u bukmachera-stawiasz i nie ma edycji. Dlatego typy są bardziej przemyślane choć to tylko zabawa. No i mecze w TV robią się bardziej emocjonujące. Wejdzie-nie wejdzie. Cieszmy się,że typer trwa ,a nie komentujmy każdego ,który go prowadzi,bo wszystkim i tak nigdy się nie dogodzi. Na dyskusję co zmienić napewno prowadzący da nam się jeszcze wypowiedzieć. Na razie zaczyna się sezon więc typujmy. Pozdrawiam wszystkich grających.
Ostatnio edytowane przez Filip Ostrowski ; 13-04-2018 o 21:54
Walczymy #Ostro w NICE...Ukryta zawartość
Latosi79 (14-04-2018)
Jak komus nie pasuje dowidzenia albo niech swoj typek robi...
Filip Ostrowski (13-04-2018), Latosi79 (14-04-2018)
Staleczka 3 ,powiedz mi ile masz czasu na obstawienie wyników?. Tabela i terminarz 2 kolejki ukazał się w Poniedziałek o 6 rano,więc miałeś podane na tacy jak świeże bułeczki.Ile siedzisz nad obstawianiem wyników 5 min,10min?.Czy tak trudno wejść sobie w środę ,czwartek i sobie przez pare minut obstawić wyniki?.I nie panikuj bo jak narazie obstawiło 16 graczy i tak jest prawda jak ktos bedzie chciał grać to bedzie grał do ostatniej kolejki .Ja mogę prowadzić typera nawet jak bedzie 5 graczy tyle w temacie .A punktacje taka zrobiłem bo nie chce żadnych przybliżonych wyników tylko chce zobaczyć kto jaki jest dobry w typowaniu .Pamiętasz jaka było kołomyja z przybliżonymi wynikami albo jaki był burdel z terminarzem jak każdy edytował wyniki.Chce żeby był na tym typerze porządek , jasno i przejrzyście.I jeszcze raz zaznaczam (OD 3 KOLEJKI ,JEŻELI KTOŚ NIE OBSTAWI DO DANEGO DNIA I GODZINY PIERWSZEGO MECZU ,NIE BEDZIE PODLICZANY W TABELI) -w przyszłym tygodniu zaczynamy w sobotę.I jeszcze raz zadaję pytanie czy to jest tak aż wielki problem dla was wejsć w czwartek(po awizowanych składach) wieczorem na 10 min i obstawić wyniki???.Jeżeli chcesz ja ci mogę oddać typera i go bedziesz prowadził na swoich zasadach nie ma problemu ,chcesz? to dawaj znać.A co do Typera ,jeżeli bede miał zakończyć typera to wam to ogłoszę i każdy bedzie o tym wiedział a nie że co 3-ci na priv mi sie pyta co sie stało z typerem i dlaczego poprzedni prowadzący nie raczy odp na pyt które zadał mu "NOC".Na prawdę nie piszcie do mnie w tym temacie na priv tylko do Molineuxa (priv). Dla mnie trochę nie ładnie się zachował poprzedni prowadzący,mógł napisać cokolwiek (nie mam żaru ,wypaliłem się itp).Po tylu latach co prowadził Typera wypadało się tylko pożegnać i podziękować za fajną zabawę,chyba wam sie to należało prawda.
Miłej soboty i niedzieli żużlowej
Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość
Możliwe, że Molineux po prostu nie wie, że forum wróciło już do żywych, bo od tej pory chyba nie dodał jeszcze żadnego wpisu.
Trudno, zasady są jakie są i nie ma co tu się kłócić, to tylko zabawa, lecimy dalej, powodzenia i pozdrawiam
Latosi79 (15-04-2018)
NYKA 13 .Rozp... system (1,4,4,1,0,1,0+0,1,1,1,4+1) 19 pkt (3)wyniki trafione poprawnie w tym zawodnik meczu
1.NYKA 13 32PKT
2.PRZEMO ZG 28 PKT (M)
3.GRUBY DZIADEK 27PKT
-----------------------------------------------
4.STALECZKA 3 26 PKT
5.EL KWAS 22 PKT
6.FILIP OSTROWSKI 21 PKT
7.BRINDEL 21 pkt
8.GKS KUBIK 20 PKT
9.BADA BING 20 PKT
10.LATOSI 79 20 PKT
11. ATLASOWIEC 92 18 PKT
12.NOC 18 PKT
13.KIELPIN 16 PKT
14.KARLITO 15 PKT
15.KARTAS 15 PKT
16.SLAMER 9 PKT
17.MANI 3Q 8PKT
18.STONE 8 PKT
19.MEFITZO 6 PKT
MISTRZ 2017 R. (M)
Zawodnik meczu : Oleg Michaiłow ,G.Hancock
III runda:
21.04.2018 (sobota):
23.Grudziądz – Leszno*
22.04.2018 (niedziela):
24.Tarnów – Toruń
25.Zielona Góra – Częstochowa*
26.Wrocław – Gorzów *
III runda:
21.04.2018 (sobota)
27.Gdańsk – Lublin#
22.04.2018 (niedziela)
28.Rybnik – Łódź &
29.Daugavpils – Kraków
30.Gniezno – Piła
III runda:
21.04.2018 (sobota)
31.Rawicz – Bydgoszcz
22.04.2018 (niedziela)
32.Poznań – Rzeszów
33.Ostrów Wlkp. – Krosno
UWAGA: 3 KOLEJKĘ TYPUJEMY DO SOBOTY DO GODZ 13:00
Nsport *
POLSAT SPORT #
ELEVEN SPORTS 3 &
23.(Czy BUCZKOWSKI PRZEKROCZY 11 PKT: Z TAKTYCZNYMI :TAK LUB NIE 1PKT)
25.(Czy MIEDZIŃSKI ZALICZY DZWONA/U: TAK 2PKT: NIE 1PKT)
28.(ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW)
31.(CZY OSKAR AJTNER GOLLOB PRZEKROCZY BARIERĘ 11PKT ŁĄCZNIE Z TAKTYCZNYMI. TAK 2PKT NIE 1 PKT)
32.(CZY MARCEL KAJZER ZALICZY DEFEKT :TAK 2PKT NIE 1 PKT)
Ostatnio edytowane przez Latosi79 ; 16-04-2018 o 06:21
Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość
III runda:
21.04.2018 (sobota):
23.Grudziądz – Leszno* 46-44
22.04.2018 (niedziela):
24.Tarnów – Toruń 46-44
25.Zielona Góra – Częstochowa* 48-42
26.Wrocław – Gorzów * 47-43
III runda:
21.04.2018 (sobota)
27.Gdańsk – Lublin# 46-44
22.04.2018 (niedziela)
28.Rybnik – Łódź & 45-45
29.Daugavpils – Kraków 63-27
30.Gniezno – Piła 52-38
III runda:
21.04.2018 (sobota)
31.Rawicz – Bydgoszcz 56-34
22.04.2018 (niedziela)
32.Poznań – Rzeszów 41-49
33.Ostrów Wlkp. – Krosno 60-30
23.(Czy BUCZKOWSKI PRZEKROCZY 11 PKT: Z TAKTYCZNYMI :TAK LUB NIE 1PKT) "TAK"
25.(Czy MIEDZIŃSKI ZALICZY DZWONA/U: TAK 2PKT: NIE 1PKT) "TAK"
28.(ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW) "WORYNA"
31.(CZY OSKAR AJTNER GOLLOB PRZEKROCZY BARIERĘ 11PKT ŁĄCZNIE Z TAKTYCZNYMI. TAK 2PKT NIE 1 PKT) "NIE"
32.(CZY MARCEL KAJZER ZALICZY DEFEKT :TAK 2PKT NIE 1 PKT) "TAK"
Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość
III runda:
21.04.2018 (sobota):
23.Grudziądz – Leszno 41-49
22.04.2018 (niedziela):
24.Tarnów – Toruń 47-43
25.Zielona Góra – Częstochowa 43-47
26.Wrocław – Gorzów 51-39
III runda:
21.04.2018 (sobota)
27.Gdańsk – Lublin# 52-38
22.04.2018 (niedziela)
28.Rybnik – Łódź 50-40
29.Daugavpils – Kraków 58-32
30.Gniezno – Piła 48-42
III runda:
21.04.2018 (sobota)
31.Rawicz – Bydgoszcz 55-35
22.04.2018 (niedziela)
32.Poznań – Rzeszów 43-47
33.Ostrów Wlkp. – Krosno 62-28
23.(Czy BUCZKOWSKI PRZEKROCZY 11 PKT: Z TAKTYCZNYMI :TAK LUB NIE 1PKT) "TAK"
25.(Czy MIEDZIŃSKI ZALICZY DZWONA/U: TAK 2PKT: NIE 1PKT) "NIE
28.(ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW) "WORYNA"
31.(CZY OSKAR AJTNER GOLLOB PRZEKROCZY BARIERĘ 11PKT ŁĄCZNIE Z TAKTYCZNYMI. TAK 2PKT NIE 1 PKT) "NIE"
32.(CZY MARCEL KAJZER ZALICZY DEFEKT :TAK 2PKT NIE 1 PKT) NIE
III runda:
21.04.2018 (sobota):
23.Grudziądz – Leszno 43-47
22.04.2018 (niedziela):
24.Tarnów – Toruń 45:45
25.Zielona Góra – Częstochowa 47:43
26.Wrocław – Gorzów 50:40
III runda:
21.04.2018 (sobota)
27.Gdańsk – Lublin 50:40
22.04.2018 (niedziela)
28.Rybnik – Łódź 49:41
29.Daugavpils – Kraków 59:31
30.Gniezno – Piła 49:41
III runda:
21.04.2018 (sobota)
31.Rawicz – Bydgoszcz 54:36
22.04.2018 (niedziela)
32.Poznań – Rzeszów 41:49
33.Ostrów Wlkp. – Krosno 59:31
23.(Czy BUCZKOWSKI PRZEKROCZY 11 PKT: Z TAKTYCZNYMI :TAK LUB NIE 1PKT) Nie
25.(Czy MIEDZIŃSKI ZALICZY DZWONA/U: TAK 2PKT: NIE 1PKT) Tak
28.(ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW)
Batchelor
31.(CZY OSKAR AJTNER GOLLOB PRZEKROCZY BARIERĘ 11PKT ŁĄCZNIE Z TAKTYCZNYMI. TAK 2PKT NIE 1 PKT) Nie
32.(CZY MARCEL KAJZER ZALICZY DEFEKT :TAK 2PKT NIE 1 PKT) Tak
III runda:
21.04.2018 (sobota):
23.Grudziądz – Leszno 41:49
22.04.2018 (niedziela):
24.Tarnów – Toruń 44:46
25.Zielona Góra – Częstochowa 49:41
26.Wrocław – Gorzów 51:39
III runda:
21.04.2018 (sobota)
27.Gdańsk – Lublin 50:40
22.04.2018 (niedziela)
28.Rybnik – Łódź 45:45
29.Daugavpils – Kraków 62:28
30.Gniezno – Piła 47:43
III runda:
21.04.2018 (sobota)
31.Rawicz – Bydgoszcz 50:40
22.04.2018 (niedziela)
32.Poznań – Rzeszów 40:50
33.Ostrów Wlkp. – Krosno 59:31
UWAGA: 3 KOLEJKĘ TYPUJEMY DO SOBOTY DO GODZ 13:00
Nsport *
POLSAT SPORT #
ELEVEN SPORTS 3 &
23.(Czy BUCZKOWSKI PRZEKROCZY 11 PKT: Z TAKTYCZNYMI :TAK
25.(Czy MIEDZIŃSKI ZALICZY DZWONA/U: NIE (Kiedyś musi w końcu przestać upadać )
28.(ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW): Maksim Bogdanow
31.(CZY OSKAR AJTNER GOLLOB PRZEKROCZY BARIERĘ 11PKT ŁĄCZNIE Z TAKTYCZNYMI.: NIE
32.(CZY MARCEL KAJZER ZALICZY DEFEKT : TAK
III runda:
21.04.2018 (sobota):
23.Grudziądz – Leszno 43:47
22.04.2018 (niedziela):
24.Tarnów – Toruń 45:45
25.Zielona Góra – Częstochowa 48:42
26.Wrocław – Gorzów 47:43
III runda:
21.04.2018 (sobota)
27.Gdańsk – Lublin 48:42
22.04.2018 (niedziela)
28.Rybnik – Łódź 47:43
29.Daugavpils – Kraków 57:33
30.Gniezno – Piła 47:43
III runda:
21.04.2018 (sobota)
31.Rawicz – Bydgoszcz 52:38
22.04.2018 (niedziela)
32.Poznań – Rzeszów 42:48
33.Ostrów Wlkp. – Krosno 58:32
23.(Czy BUCZKOWSKI PRZEKROCZY 11 PKT: Z TAKTYCZNYMI :NIE
25.(Czy MIEDZIŃSKI ZALICZY DZWONA/U: NIE
28.(ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW): WORYNA
31.(CZY OSKAR AJTNER GOLLOB PRZEKROCZY BARIERĘ 11PKT ŁĄCZNIE Z TAKTYCZNYMI.: NIE
32.(CZY MARCEL KAJZER ZALICZY DEFEKT : TAK
III runda:
21.04.2018 (sobota):
23.Grudziądz – Leszno 43:47
22.04.2018 (niedziela):
24.Tarnów – Toruń 47:43
25.Zielona Góra – Częstochowa 47:43
26.Wrocław – Gorzów 48:42
III runda:
21.04.2018 (sobota)
27.Gdańsk – Lublin 47:43
22.04.2018 (niedziela)
28.Rybnik – Łódź 47:43
29.Daugavpils – Kraków 59:31
30.Gniezno – Piła 51:39
III runda:
21.04.2018 (sobota)
31.Rawicz – Bydgoszcz 56:34
22.04.2018 (niedziela)
32.Poznań – Rzeszów 39:51
33.Ostrów Wlkp. – Krosno 57:33
23.(Czy BUCZKOWSKI PRZEKROCZY 11 PKT: Z TAKTYCZNYMI :TAK
25.(Czy MIEDZIŃSKI ZALICZY DZWONA/U: TAK
28.(ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW): WORYNA
31.(CZY OSKAR AJTNER GOLLOB PRZEKROCZY BARIERĘ 11PKT ŁĄCZNIE Z TAKTYCZNYMI.: NIE
32.(CZY MARCEL KAJZER ZALICZY DEFEKT : TAK
Walczymy #Ostro w NICE...Ukryta zawartość
III runda:
21.04.2018 (sobota):
23.Grudziądz – Leszno 45-45
22.04.2018 (niedziela):
24.Tarnów – Toruń 44-46
25.Zielona Góra – Częstochowa 46-44
26.Wrocław – Gorzów 49-41
III runda:
21.04.2018 (sobota)
27.Gdańsk – Lublin 50-40
22.04.2018 (niedziela)
28.Rybnik – Łódź 45-45
29.Daugavpils – Kraków 58-32
30.Gniezno – Piła 54-36
III runda:
21.04.2018 (sobota)
31.Rawicz – Bydgoszcz 53-37
22.04.2018 (niedziela)
32.Poznań – Rzeszów 40-50
33.Ostrów Wlkp. – Krosno 55-35
23.(Czy BUCZKOWSKI PRZEKROCZY 11 PKT: Z TAKTYCZNYMI :TAK
25.(Czy MIEDZIŃSKI ZALICZY DZWONA/U: TAK
28.(ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW): WORYNA
31.(CZY OSKAR AJTNER GOLLOB PRZEKROCZY BARIERĘ 11PKT ŁĄCZNIE Z TAKTYCZNYMI.: NIE
32.(CZY MARCEL KAJZER ZALICZY DEFEKT : TAK
III runda:
21.04.2018 (sobota):
23.Grudziądz – Leszno - 42:48
22.04.2018 (niedziela):
24.Tarnów – Toruń - 43:47
25.Zielona Góra – Częstochowa - 44:46
26.Wrocław – Gorzów - 56:34
III runda:
21.04.2018 (sobota)
27.Gdańsk – Lublin - 51:39
22.04.2018 (niedziela)
28.Rybnik – Łódź - 43:47
29.Daugavpils – Kraków - 61:29
30.Gniezno – Piła - 52:38
III runda:
21.04.2018 (sobota)
31.Rawicz – Bydgoszcz - 55:35
22.04.2018 (niedziela)
32.Poznań – Rzeszów - 43:47
33.Ostrów Wlkp. – Krosno - 52:38
UWAGA: 3 KOLEJKĘ TYPUJEMY DO SOBOTY DO GODZ 13:00
23.(Czy BUCZKOWSKI PRZEKROCZY 11 PKT: Z TAKTYCZNYMI :TAK LUB NIE 1PKT) TAK
25.(Czy MIEDZIŃSKI ZALICZY DZWONA/U: TAK 2PKT: NIE 1PKT) TAK
28.(ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW) WORYNA
31.(CZY OSKAR AJTNER GOLLOB PRZEKROCZY BARIERĘ 11PKT ŁĄCZNIE Z TAKTYCZNYMI. TAK 2PKT NIE 1 PKT) NIE
32.(CZY MARCEL KAJZER ZALICZY DEFEKT :TAK 2PKT NIE 1 PKT) NIE
23.Grudziądz – Leszno 43:47
24.Tarnów – Toruń 44:46
25.Zielona Góra – Częstochowa 48:42
26.Wrocław – Gorzów 51:39
27.Gdańsk – Lublin 53:37
28.Rybnik – Łódź 47:43
29.Daugavpils – Kraków 57:33
30.Gniezno – Piła 48:42
31.Rawicz – Bydgoszcz 51:39
32.Poznań – Rzeszów 47:43
33.Ostrów Wlkp. – Krosno 54:36
23. NIE
25.TAK
28. K.Woryna
31. NIE
32. NIE
Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
Ukryta zawartość
III runda:
21.04.2018 (sobota):
23.Grudziądz – Leszno 43-47
22.04.2018 (niedziela):
24.Tarnów – Toruń 46-44
25.Zielona Góra – Częstochowa 48-42
26.Wrocław – Gorzów 51-39
III runda:
21.04.2018 (sobota)
27.Gdańsk – Lublin 49-41
22.04.2018 (niedziela)
28.Rybnik – Łódź 47-43
29.Daugavpils – Kraków 63-27
30.Gniezno – Piła 51-39
III runda:
21.04.2018 (sobota)
31.Rawicz – Bydgoszcz 53-37
22.04.2018 (niedziela)
32.Poznań – Rzeszów 40-50
33.Ostrów Wlkp. – Krosno 59-31
23.(Czy BUCZKOWSKI PRZEKROCZY 11 PKT: Z TAKTYCZNYMI :TAK
25.(Czy MIEDZIŃSKI ZALICZY DZWONA/U: NIE
28.(ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW): WORYNA
31.(CZY OSKAR AJTNER GOLLOB PRZEKROCZY BARIERĘ 11PKT ŁĄCZNIE Z TAKTYCZNYMI.: NIE
32.(CZY MARCEL KAJZER ZALICZY DEFEKT : NIE
III runda:
21.04.2018 (sobota):
23.Grudziądz – Leszno* 44:46
22.04.2018 (niedziela):
24.Tarnów – Toruń 41:49
25.Zielona Góra – Częstochowa* 49:41
26.Wrocław – Gorzów * 50:40
III runda:
21.04.2018 (sobota)
27.Gdańsk – Lublin# 49:41
22.04.2018 (niedziela)
28.Rybnik – Łódź & 48:42
29.Daugavpils – Kraków 61:29
30.Gniezno – Piła 51:39
III runda:
21.04.2018 (sobota)
31.Rawicz – Bydgoszcz 55:35
22.04.2018 (niedziela)
32.Poznań – Rzeszów 40:50
33.Ostrów Wlkp. – Krosno 53:37
23.(Czy BUCZKOWSKI PRZEKROCZY 11 PKT: Z TAKTYCZNYMI :TAK LUB NIE 1PKT) NIE
25.(Czy MIEDZIŃSKI ZALICZY DZWONA/U: TAK 2PKT: NIE 1PKT) TAK
28.(ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW) Peter Ljung
31.(CZY OSKAR AJTNER GOLLOB PRZEKROCZY BARIERĘ 11PKT ŁĄCZNIE Z TAKTYCZNYMI. TAK 2PKT NIE 1 PKT) NIE
32.(CZY MARCEL KAJZER ZALICZY DEFEKT :TAK 2PKT NIE 1 PKT) NIE
III runda:
21.04.2018 (sobota):
23.Grudziądz – Leszno - 43:47
22.04.2018 (niedziela):
24.Tarnów – Toruń - 47:43
25.Zielona Góra – Częstochowa - 46:44
26.Wrocław – Gorzów - 53:37
III runda:
21.04.2018 (sobota)
27.Gdańsk – Lublin - 49:41
22.04.2018 (niedziela)
28.Rybnik – Łódź - 44:46
29.Daugavpils – Kraków - 62:28
30.Gniezno – Piła - 56:34
III runda:
21.04.2018 (sobota)
31.Rawicz – Bydgoszcz - 51:39
22.04.2018 (niedziela)
32.Poznań – Rzeszów - 41:49
33.Ostrów Wlkp. – Krosno - 56:34
23.(Czy BUCZKOWSKI PRZEKROCZY 11 PKT: Z TAKTYCZNYMI :NIE
25.(Czy MIEDZIŃSKI ZALICZY DZWONA/U: NIE
28.(ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW) Kościuch
31.(CZY OSKAR AJTNER GOLLOB PRZEKROCZY BARIERĘ 11PKT ŁĄCZNIE Z TAKTYCZNYMI. TAK
32.(CZY MARCEL KAJZER ZALICZY DEFEKT : NIE
III runda:
23.Grudziądz – Leszno 43-47
24.Tarnów – Toruń 45-45
25.Zielona Góra – Częstochowa 49-41
26.Wrocław – Gorzów 51-39
III runda:
27.Gdańsk – Lublin 50-40
28.Rybnik – Łódź 49-41
29.Daugavpils – Kraków 63-27
30.Gniezno – Piła 52-38
III runda
31.Rawicz – Bydgoszcz 55-35
32.Poznań – Rzeszów 45-45
33.Ostrów Wlkp. – Krosno 58-32
23.(Czy BUCZKOWSKI PRZEKROCZY 11 PKT: Z TAKTYCZNYMI :NIE
25.(Czy MIEDZIŃSKI ZALICZY DZWONA/U: NIE
28.(ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW): WORYNA
31.(CZY OSKAR AJTNER GOLLOB PRZEKROCZY BARIERĘ 11PKT ŁĄCZNIE Z TAKTYCZNYMI.: NIE
32.(CZY MARCEL KAJZER ZALICZY DEFEKT : NIE
III runda:
21.04.2018 (sobota):
23.Grudziądz – Leszno 45-45
22.04.2018 (niedziela):
24.Tarnów – Toruń 45-45
25.Zielona Góra – Częstochowa 45-45
26.Wrocław – Gorzów 50-40
III runda:
21.04.2018 (sobota)
27.Gdańsk – Lublin 47-43
22.04.2018 (niedziela)
28.Rybnik – Łódź 47-43
29.Daugavpils – Kraków 65-25
30.Gniezno – Piła 52-38
III runda:
21.04.2018 (sobota)
31.Rawicz – Bydgoszcz 55-35
22.04.2018 (niedziela)
32.Poznań – Rzeszów 40-50
33.Ostrów Wlkp. – Krosno 57-33
23.(Czy BUCZKOWSKI PRZEKROCZY 11 PKT: Z TAKTYCZNYMI :NIE
25.(Czy MIEDZIŃSKI ZALICZY DZWONA/U: TAK
28.(ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW): WORYNA
31.(CZY OSKAR AJTNER GOLLOB PRZEKROCZY BARIERĘ 11PKT ŁĄCZNIE Z TAKTYCZNYMI.: NIE
32.(CZY MARCEL KAJZER ZALICZY DEFEKT : TAK
III runda:
21.04.2018 (sobota):
23.Grudziądz – Leszno* 41;49 nie
22.04.2018 (niedziela):
24.Tarnów – Toruń 48;42
25.Zielona Góra – Częstochowa* 50;40 nie
26.Wrocław – Gorzów *51;39
III runda:
21.04.2018 (sobota)
27.Gdańsk – Lublin# 50;40
22.04.2018 (niedziela)
28.Rybnik – Łódź 42;48 Batchelor
29.Daugavpils – Kraków 63;27
30.Gniezno – Piła 55;35
III runda:
21.04.2018 (sobota)
31.Rawicz – Bydgoszcz 61-29 nie
22.04.2018 (niedziela)
32.Poznań – Rzeszów 38;52 tak
33.Ostrów Wlkp. – Krosno 57-33
III runda:
21.04.2018 (sobota):
23.Grudziądz – Leszno 45-45
22.04.2018 (niedziela):
24.Tarnów – Toruń 47-43
25.Zielona Góra – Częstochowa 50-40
26.Wrocław – Gorzów 53-37
III runda:
21.04.2018 (sobota)
27.Gdańsk – Lublin 44-46
22.04.2018 (niedziela)
28.Rybnik – Łódź 44-46
29.Daugavpils – Kraków 60-30
30.Gniezno – Piła 49-41
III runda:
21.04.2018 (sobota)
31.Rawicz – Bydgoszcz 59-31
22.04.2018 (niedziela)
32.Poznań – Rzeszów 43-47
33.Ostrów Wlkp. – Krosno 57-33
23.(Czy BUCZKOWSKI PRZEKROCZY 11 PKT: Z TAKTYCZNYMI :NIE
25.(Czy MIEDZIŃSKI ZALICZY DZWONA/U: TAK
28.(ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW): Klindt
31.(CZY OSKAR AJTNER GOLLOB PRZEKROCZY BARIERĘ 11PKT ŁĄCZNIE Z TAKTYCZNYMI.: NIE
32.(CZY MARCEL KAJZER ZALICZY DEFEKT : Nie
21.04.2018 (sobota):
23.Grudziądz – Leszno 46-44
22.04.2018 (niedziela):
24.Tarnów – Toruń 47-43
25.Zielona Góra – Częstochowa 50-40
26.Wrocław – Gorzów 53-37
III runda:
21.04.2018 (sobota)
27.Gdańsk – Lublin 44-46
22.04.2018 (niedziela)
28.Rybnik – Łódź 44-46
29.Daugavpils – Kraków 60-30
30.Gniezno – Piła 49-41
III runda:
21.04.2018 (sobota)
31.Rawicz – Bydgoszcz 59-31
22.04.2018 (niedziela)
32.Poznań – Rzeszów 43-47
33.Ostrów Wlkp. – Krosno 57-33
23.(Czy BUCZKOWSKI PRZEKROCZY 11 PKT: Z TAKTYCZNYMI :NIE
25.(Czy MIEDZIŃSKI ZALICZY DZWONA/U: TAK
28.(ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW): Klindt
31.(CZY OSKAR AJTNER GOLLOB PRZEKROCZY BARIERĘ 11PKT ŁĄCZNIE Z TAKTYCZNYMI.: NIE
32.(CZY MARCEL KAJZER ZALICZY DEFEKT : Nie
Chodzi o ten drugi zestaw. Za pierwszym razem źle wpisałem mecz w Grudziądzu, potem chciałem usunąć i dać całość na nowo ale pierwszy i tak zachowało. Jedyna zmiana to Grudziądz 46-44 tak jak w wersji drugiej.
Ok . To Gkm-Unia 46-44 .Popraw w nowej karcie Nicolai Klindt on nie jezdzi w Rybniku ani w ŁODZI
Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość
21.04.2018 (sobota):
23.Grudziądz – Leszno 46-44
22.04.2018 (niedziela):
24.Tarnów – Toruń 47-43
25.Zielona Góra – Częstochowa 50-40
26.Wrocław – Gorzów 53-37
III runda:
21.04.2018 (sobota)
27.Gdańsk – Lublin 44-46
22.04.2018 (niedziela)
28.Rybnik – Łódź 44-46
29.Daugavpils – Kraków 60-30
30.Gniezno – Piła 49-41
III runda:
21.04.2018 (sobota)
31.Rawicz – Bydgoszcz 59-31
22.04.2018 (niedziela)
32.Poznań – Rzeszów 43-47
33.Ostrów Wlkp. – Krosno 57-33
23.(Czy BUCZKOWSKI PRZEKROCZY 11 PKT: Z TAKTYCZNYMI :NIE
25.(Czy MIEDZIŃSKI ZALICZY DZWONA/U: TAK
28.(ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW): Woryna
31.(CZY OSKAR AJTNER GOLLOB PRZEKROCZY BARIERĘ 11PKT ŁĄCZNIE Z TAKTYCZNYMI.: NIE
32.(CZY MARCEL KAJZER ZALICZY DEFEKT : Nie
Wkleiłem z poprawką Klindt > Woryna. Jak coś nie musi zostać to uznane.
1.STALECZKA 3 44PKT
2.NYKA13 40PKT
3.PRZEMO ZG 39 PKT (M)
--------------------------------------
4.EL KWAS 34 PKT
5.GRUBY DZIADEK 33 PKT
6.BADA BING 29 PKT
7.FILIP OSTROWSKI 29 PKT
8.BRINDEL 28 PKT
9.NOC 28 PKT
10.KIELPIN 28 PKT
11. GKS KUBIK 27 PKT
12.KARLITO 27 PKT
13.LATOSI 79 27 PKT
14.KARTAS 25 PKT
15.SLAMER 19 PKT
16.ATLASOWIEC 92 16 PKT
17.MOLINEUX 10 PKT
18.MANI3Q 8 PKT
19.STONE 8 PKT
20.MEFITZO 6PKT
KOLEJKĘ WYGRYWA STALECZKA 3. (1+1,0,0+1,1,0,1+1,1,1,1+0,7+1,1)18 WIELKIE BRAWA Z WYTYPOWANY REMIS W POZNANIU 45-45
SŁOWA UZNANIA NALEŻĄ SIĘ TEŻ UŻYTKOWNIKOWI "KARTAS" ZA SPOTKANIE W GDAŃSKU,GDZIE WYTYPOWAŁ WYGRANĄ GOŚCI
MISTRZ 2017.(M)
BUCZKOWSKI NIE
MIEDZIŃSKI NIE
GOLLOB NIE JECHAŁ
KAJZER NIE
WORYNA TAK
IV runda:
27.04.2018 (piątek):
34.Leszno – Zielona Góra*
29.04.2018 (niedziela):
35.Gorzów – Tarnów
36.Częstochowa – Wrocław*
37.Toruń - Grudziądz *
---------------------------------------
IV runda:
27.04.2019 (piątek)
38.Lublin – Rybnik #
29.04.2018 (niedziela)
39.Gdańsk – Łódź@
40.Kraków – Gniezno
--------------------------------------
IV runda:
28-29.04.2018
41.Bydgoszcz – Poznań
42.Opole – Ostrów Wlkp.
43.Rzeszów – Rawicz *
36. KTO LEPSZY W MECZU -LINDGREN VS WOFFINDEN -(LIND.1PKT) (WOFF 2PKT) OBOWIĄZUJE Z TAKTYCZNYMI)
39.ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 1PKT
42. KTO LEPSZY POLIS VS BJARNE PEDERSEN DO (5)STARTÓW 1PKT
43.KTO LEPSZY POTONIEC VS TROFIMOV DO (3) PIERWSZYCH STARTÓW 1PKT
UWAGA!!!-TYPUJEMY DO PIĄTKU DO 16:30
Nsport*
eleven sports 3#
Polsat Sport @
Podkarpacka TV *
Ostatnio edytowane przez Latosi79 ; 23-04-2018 o 11:14
Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość
IV runda:
27.04.2018 (piątek):
34.Leszno – Zielona Góra 58:32
29.04.2018 (niedziela):
35.Gorzów – Tarnów 49:41
36.Częstochowa – Wrocław 47:43
37.Toruń - Grudziądz 52:38
---------------------------------------
IV runda:
27.04.2019 (piątek)
38.Lublin – Rybnik # 48:42
29.04.2018 (niedziela)
39.Gdańsk – Łódź@ 49:41
40.Kraków – Gniezno 41:49
--------------------------------------
IV runda:
28-29.04.2018
41.Bydgoszcz – Poznań 39:51
42.Opole – Ostrów Wlkp. 50:40
43.Rzeszów – Rawicz * 49:41
36. KTO LEPSZY W MECZU -LINDGREN VS WOFFINDEN -Lindgren
39.ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 1PKT-Kościuch
42. KTO LEPSZY POLIS VS BJARNE PEDERSEN DO (5)STARTÓW 1PKT-Polis
43.KTO LEPSZY POTONIEC VS TROFIMOV DO (3) PIERWSZYCH STARTÓW 1PKT-Trofimov
IV runda:
27.04.2018 (piątek):
34.Leszno – Zielona Góra* 54:36
29.04.2018 (niedziela):
35.Gorzów – Tarnów 50:40
36.Częstochowa – Wrocław* 45:45
37.Toruń - Grudziądz * 55:35
---------------------------------------
IV runda:
27.04.2019 (piątek)
38.Lublin – Rybnik # 48:42
29.04.2018 (niedziela)
39.Gdańsk – Łódź@ 44:46
40.Kraków – Gniezno 38:52
--------------------------------------
IV runda:
28-29.04.2018
41.Bydgoszcz – Poznań 41:49
42.Opole – Ostrów Wlkp. 46:44
43.Rzeszów – Rawicz * 51:39
36. KTO LEPSZY W MECZU -LINDGREN VS WOFFINDEN -(LIND.1PKT) (WOFF 2PKT) OBOWIĄZUJE Z TAKTYCZNYMI) -> Lindgren
39.ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 1PKT -> Mikkel Michelsen
42. KTO LEPSZY POLIS VS BJARNE PEDERSEN DO (5)STARTÓW 1PKT - Oskar POlis
43.KTO LEPSZY POTONIEC VS TROFIMOV DO (3) PIERWSZYCH STARTÓW 1PKT - Arkadiusz Potoniec
IV runda:
27.04.2018 (piątek):
34.Leszno – Zielona Góra 63-27
29.04.2018 (niedziela):
35.Gorzów – Tarnów 48-42
36.Częstochowa – Wrocław 48-42
37.Toruń - Grudziądz 54-36
---------------------------------------
IV runda:
27.04.2019 (piątek)
38.Lublin – Rybnik 50-40
29.04.2018 (niedziela)
39.Gdańsk – Łódź 45-45
40.Kraków – Gniezno 37-53
--------------------------------------
IV runda:
28-29.04.2018
41.Bydgoszcz – Poznań 47-43
42.Opole – Ostrów Wlkp 48-42
43.Rzeszów – Rawicz 50-40
36. KTO LEPSZY W MECZU -LINDGREN VS WOFFINDEN -(LIND.1PKT) (WOFF 2PKT) OBOWIĄZUJE Z TAKTYCZNYMI) --- Lindgren
39.ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 1PKT --- M.Michelsen
42. KTO LEPSZY POLIS VS BJARNE PEDERSEN DO (5)STARTÓW 1PKT --- Pedersen
43.KTO LEPSZY POTONIEC VS TROFIMOV DO (3) PIERWSZYCH STARTÓW 1PKT --- Potoniec
(post edytowany bo zapomniałem odpowiedzieć na pytania)
Latosi79 (26-04-2018)
IV runda:
27.04.2018 (piątek):
34.Leszno – Zielona Góra* 55:35
29.04.2018 (niedziela):
35.Gorzów – Tarnów 51:39
36.Częstochowa – Wrocław* 48:42
37.Toruń - Grudziądz * 52:38
---------------------------------------
IV runda:
27.04.2019 (piątek)
38.Lublin – Rybnik # 49:41
29.04.2018 (niedziela)
39.Gdańsk – Łódź@ 46:44
40.Kraków – Gniezno 42:48
--------------------------------------
IV runda:
28-29.04.2018
41.Bydgoszcz – Poznań 47:43
42.Opole – Ostrów Wlkp. 48:42
43.Rzeszów – Rawicz * 49:41
36. KTO LEPSZY W MECZU -LINDGREN VS WOFFINDEN -(LIND.1PKT) (WOFF 2PKT) OBOWIĄZUJE Z TAKTYCZNYMI) --> 2
39.ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 1PKT --> Chris Holder
42. KTO LEPSZY POLIS VS BJARNE PEDERSEN DO (5)STARTÓW 1PKT --> Polis
43.KTO LEPSZY POTONIEC VS TROFIMOV DO (3) PIERWSZYCH STARTÓW 1PKT --> Potoniec
IV runda:
27.04.2018 (piątek):
34.Leszno – Zielona Góra* 54:36
29.04.2018 (niedziela):
35.Gorzów – Tarnów 51:39
36.Częstochowa – Wrocław* 46:44
37.Toruń - Grudziądz * 52:38
---------------------------------------
IV runda:
27.04.2019 (piątek)
38.Lublin – Rybnik # 50:40
29.04.2018 (niedziela)
39.Gdańsk – Łódź@ 45:45
40.Kraków – Gniezno 37:53
--------------------------------------
IV runda:
28-29.04.2018
41.Bydgoszcz – Poznań 46:44
42.Opole – Ostrów Wlkp. 49:41
43.Rzeszów – Rawicz * 47:43
36. KTO LEPSZY W MECZU -LINDGREN VS WOFFINDEN -> Lindgren
39.ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 1PKT -> Mikkel Michelsen
42. KTO LEPSZY POLIS VS BJARNE PEDERSEN DO (5)STARTÓW 1PKT -> Polis
43.KTO LEPSZY POTONIEC VS TROFIMOV DO (3) PIERWSZYCH STARTÓW 1PKT -> Trofimov
IV runda:
27.04.2018 (piątek):
34.Leszno – Zielona Góra* 53-37
29.04.2018 (niedziela):
35.Gorzów – Tarnów 52-38
36.Częstochowa – Wrocław* 45-45
37.Toruń - Grudziądz * 51-39
---------------------------------------
IV runda:
27.04.2019 (piątek)
38.Lublin – Rybnik # 50-40
29.04.2018 (niedziela)
39.Gdańsk – Łódź@ 45-45
40.Kraków – Gniezno 37-53
--------------------------------------
IV runda:
28-29.04.2018
41.Bydgoszcz – Poznań 46-44
42.Opole – Ostrów Wlkp. 48-42
43.Rzeszów – Rawicz * 43-47
36. KTO LEPSZY W MECZU -LINDGREN VS WOFFINDEN -> Lindgren
39.ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 1PKT -> Bech
42. KTO LEPSZY POLIS VS BJARNE PEDERSEN DO (5)STARTÓW 1PKT -> Polis
43.KTO LEPSZY POTONIEC VS TROFIMOV DO (3) PIERWSZYCH STARTÓW 1PKT -> Trofimov
IV runda:
27.04.2018 (piątek):
34.Leszno – Zielona Góra 55:35
29.04.2018 (niedziela):
35.Gorzów – Tarnów 50:40
36.Częstochowa – Wrocław 49:41
37.Toruń - Grudziądz 51:39
---------------------------------------
IV runda:
27.04.2019 (piątek)
38.Lublin – Rybnik 48:42
29.04.2018 (niedziela)
39.Gdańsk – Łódź 44:46
40.Kraków – Gniezno 39:51
--------------------------------------
IV runda:
28-29.04.2018
41.Bydgoszcz – Poznań 43:47
42.Opole – Ostrów Wlkp 45:45
43.Rzeszów – Rawicz 47:43
36. KTO LEPSZY W MECZU -LINDGREN VS WOFFINDEN -(LIND.1PKT) (WOFF 2PKT) OBOWIĄZUJE Z TAKTYCZNYMI) --- Lindgren
39.ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 1PKT --- M.Michelsen
42. KTO LEPSZY POLIS VS BJARNE PEDERSEN DO (5)STARTÓW 1PKT --- Polis
43.KTO LEPSZY POTONIEC VS TROFIMOV DO (3) PIERWSZYCH STARTÓW 1PKT --- Trofimov
IV runda:
34.Leszno – Zielona Góra* 57-33
35.Gorzów – Tarnów 47-43
36.Częstochowa – Wrocław* 39-51
37.Toruń - Grudziądz * 54-36
---------------------------------------
38.Lublin – Rybnik 44-46
39.Gdańsk – Łódź 46-44
40.Kraków – Gniezno 45-45
--------------------------------------
41.Bydgoszcz – Poznań 47-43
42.Opole – Ostrów Wlkp. 45-45
43.Rzeszów – Rawicz * 49-41
36. KTO LEPSZY W MECZU -LINDGREN VS WOFFINDEN -> Lindgren
39.ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 1PKT -> Michelsen
42. KTO LEPSZY POLIS VS BJARNE PEDERSEN DO (5)STARTÓW 1PKT -> Polis
43.KTO LEPSZY POTONIEC VS TROFIMOV DO (3) PIERWSZYCH STARTÓW 1PKT -> Potoniec
IV runda:
27.04.2018 (piątek):
34.Leszno – Zielona Góra* 51-39
29.04.2018 (niedziela):
35.Gorzów – Tarnów 52-38
36.Częstochowa – Wrocław* 46-44
37.Toruń - Grudziądz * 48-42
---------------------------------------
IV runda:
27.04.2019 (piątek)
38.Lublin – Rybnik # 48-42
29.04.2018 (niedziela)
39.Gdańsk – Łódź@ 44-46
40.Kraków – Gniezno 41-49
--------------------------------------
IV runda:
28-29.04.2018
41.Bydgoszcz – Poznań 45-45
42.Opole – Ostrów Wlkp. 45-45
43.Rzeszów – Rawicz * 45-45
36. KTO LEPSZY W MECZU -LINDGREN VS WOFFINDEN -> 2
39.ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 1PKT -> Kościuch
42. KTO LEPSZY POLIS VS BJARNE PEDERSEN DO (5)STARTÓW 1PKT -> Pedersen
43.KTO LEPSZY POTONIEC VS TROFIMOV DO (3) PIERWSZYCH STARTÓW 1PKT -> Trofimov
Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość
IV runda:
27.04.2018 (piątek):
34.Leszno – Zielona Góra 53:37
29.04.2018 (niedziela):
35.Gorzów – Tarnów 54:36
36.Częstochowa – Wrocław 44:46
37.Toruń - Grudziądz 55:35
---------------------------------------
IV runda:
27.04.2019 (piątek)
38.Lublin – Rybnik 50:40
29.04.2018 (niedziela)
39.Gdańsk – Łódź 44:46
40.Kraków – Gniezno 35:55
--------------------------------------
IV runda:
28-29.04.2018
41.Bydgoszcz – Poznań 46:44
42.Opole – Ostrów Wlkp. 44:46
43.Rzeszów – Rawicz 44:46
36. Lindgren
39.Michelsen
42.B. Pedersen
43.Trofimow
Walczymy #Ostro w NICE...Ukryta zawartość
IV runda:
27.04.2018 (piątek):
34.Leszno – Zielona Góra 60-30
29.04.2018 (niedziela):
35.Gorzów – Tarnów 53-37
36.Częstochowa – Wrocław 50-40
37.Toruń - Grudziądz 54-36
---------------------------------------
IV runda:
27.04.2019 (piątek)
38.Lublin – Rybnik 51-39
29.04.2018 (niedziela)
39.Gdańsk – Łódź 42-+8
40.Kraków – Gniezno 47-43
--------------------------------------
IV runda:
28-29.04.2018
41.Bydgoszcz – Poznań 41-+9
42.Opole – Ostrów Wlkp. 48-42
43.Rzeszów – Rawicz 43-47
36. KTO LEPSZY W MECZU -LINDGREN VS WOFFINDEN -> REMIS
39.ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 1PKT ->
R. MISKOWIAK
42. KTO LEPSZY POLIS VS BJARNE PEDERSEN DO (5)STARTÓW 1PKT -> Pedersen
43.KTO LEPSZY POTONIEC VS TROFIMOV DO (3) PIERWSZYCH STARTÓW 1PKT -> Trofimov
IV runda:
27.04.2018 (piątek):
34.Leszno – Zielona Góra 59:31
29.04.2018 (niedziela):
35.Gorzów – Tarnów 54:36
36.Częstochowa – Wrocław 50:40
37.Toruń - Grudziądz 53:37
---------------------------------------
IV runda:
27.04.2019 (piątek)
38.Lublin – Rybnik 49:41
29.04.2018 (niedziela)
39.Gdańsk – Łódź 48:42
40.Kraków – Gniezno 37:53
--------------------------------------
IV runda:
28-29.04.2018
41.Bydgoszcz – Poznań 46:44
42.Opole – Ostrów Wlkp 44:46
43.Rzeszów – Rawicz 45:45
36. KTO LEPSZY W MECZU -LINDGREN VS WOFFINDEN -(LIND.1PKT) (WOFF 2PKT) OBOWIĄZUJE Z TAKTYCZNYMI) --- Lindgren
39.ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 1PKT --- Michelsen
42. KTO LEPSZY POLIS VS BJARNE PEDERSEN DO (5)STARTÓW 1PKT --- Pedersen
43.KTO LEPSZY POTONIEC VS TROFIMOV DO (3) PIERWSZYCH STARTÓW 1PKT --- Potoniec
IV runda:
27.04.2018 (piątek):
34.Leszno – Zielona Góra: 59:31
29.04.2018 (niedziela):
35.Gorzów – Tarnów: 51:39
36.Częstochowa – Wrocław: 49:41
37.Toruń - Grudziądz : 53:37
---------------------------------------
IV runda:
27.04.2019 (piątek)
38.Lublin – Rybnik: 49:41
29.04.2018 (niedziela)
39.Gdańsk – Łódź: 42:48
40.Kraków – Gniezno: 40:50
--------------------------------------
IV runda:
28-29.04.2018
41.Bydgoszcz – Poznań: 41:49
42.Opole – Ostrów Wlkp: 40:50
43.Rzeszów – Rawicz: 47:43
36. KTO LEPSZY W MECZU -LINDGREN VS WOFFINDEN -(LIND.1PKT) (WOFF 2PKT) OBOWIĄZUJE Z TAKTYCZNYMI) - LINDGREN
39.ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 1PKT - MICHELSEN
42. KTO LEPSZY POLIS VS BJARNE PEDERSEN DO (5)STARTÓW 1PKT - PEDERSEN
43.KTO LEPSZY POTONIEC VS TROFIMOV DO (3) PIERWSZYCH STARTÓW 1PKT - POTONIEC
IV runda:
27.04.2018 (piątek):
34.Leszno – Zielona Góra 54-36
29.04.2018 (niedziela):
35.Gorzów – Tarnów 50-40
36.Częstochowa – Wrocław 49-41
37.Toruń - Grudziądz 48-42
---------------------------------------
IV runda:
27.04.2019 (piątek)
38.Lublin – Rybnik # 50-40
29.04.2018 (niedziela)
39.Gdańsk – Łódź@ 43-47
40.Kraków – Gniezno 42-48
--------------------------------------
IV runda:
28-29.04.2018
41.Bydgoszcz – Poznań 43-47
42.Opole – Ostrów Wlkp. 47-43
43.Rzeszów – Rawicz * 49:41
36. KTO LEPSZY W MECZU -LINDGREN VS WOFFINDEN - Woffinden
39.ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 1PKT-Kościuch
42. KTO LEPSZY POLIS VS BJARNE PEDERSEN DO (5)STARTÓW 1PKT- B.Pedersen
43.KTO LEPSZY POTONIEC VS TROFIMOV DO (3) PIERWSZYCH STARTÓW 1PKT- Potoniec
IV runda:
27.04.2018 (piątek):
34.Leszno – Zielona Góra* dupa
29.04.2018 (niedziela):
35.Gorzów – Tarnów 43:47
36.Częstochowa – Wrocław* 52:38
37.Toruń - Grudziądz * 51:39
---------------------------------------
IV runda:
27.04.2019 (piątek)
38.Lublin – Rybnik # dupa druga
29.04.2018 (niedziela)
39.Gdańsk – Łódź@ 48:42
40.Kraków – Gniezno 47:43
--------------------------------------
IV runda:
28-29.04.2018
41.Bydgoszcz – Poznań 49:41
42.Opole – Ostrów Wlkp. 53:37
43.Rzeszów – Rawicz * 49:41
36. KTO LEPSZY W MECZU -LINDGREN VS WOFFINDEN -(LIND.1PKT) (WOFF 2PKT) OBOWIĄZUJE Z TAKTYCZNYMI)Lindgren
39.ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 1PKT Michelsen
42. KTO LEPSZY POLIS VS BJARNE PEDERSEN DO (5)STARTÓW 1PKT Polis
43.KTO LEPSZY POTONIEC VS TROFIMOV DO (3) PIERWSZYCH STARTÓW 1PKT Tromifov
1.nyka13-63pkt
2.staleczka 3-53pkt
3.przemo zg(M)-50pkt
-------------------------------
4.el kwas-44Pkt
5.kartas-44pkt
6.brindel-42ppkt
7.gruby dziadek 42pkt
8.kielpin-41pkt
9.noc-41pkt
10.gks kubik -39pkt
11.filip ostrowski-38pkt
12.karlito-37pkt
13.latosi-37pkt
14.badabing-29pkt
15.slamer-19pkt
16.atlasowiec-16pkt
17.masiorrro-10pkt
18.molineux -10pkt
19.stone-8pkt
.mani3q i .mefitzo-wykluczeni z rozgrywek za nie typowanie kolejek!!!
Badabing wykluczony z tej kolejki za nie typowanie do piątku !!!
MISTRZ 2107 (M)
NYKA 13 -ponownie daje popis w tej kolejce (1,1,4+1,4,4,0+1,1,4,0+1,1+0) 23pkt Nyka13 ,trzeba ci sprawdzić silniki jak Lindgrenowi bo jesteś za szybki
Lindgren-Woffinden 1:0
Michaelsen TAK
POLIS-PEDERSEN 1:1
POTONIEC-TROFIMOV 1:0
V runda:
04.05.2018 (piątek):
44.Grudziądz – Gorzów*
06.05.2018 (niedziela):
45.Leszno – Częstochowa
46.Tarnów – Wrocław*
47.Zielona Góra – Toruń
-------------------------------------
06.05.2018 (niedziela)
48.Rybnik – Gdańsk#
49.Daugavpils – Lublin
50.Kraków – Piła
51.Gniezno-Łódz
------------------------------------
V runda:
05.05.2018 (sobota)
52.Rawicz – Poznań
06.05.2018 (niedziela)
53.Opole – Krosno
54.Ostrów Wlkp. – Bydgoszcz
NSPORT*
POLSATSPORT#
44. PAWLICKI VS ZMARZLIK . PAW. 4PKT(Z TAKTYCZNYMI) ,ZMARZ. 1 PKT (DO 5 PIERWSZYCH STARTÓW)
49. MICHALOV VS JONSSON . MICH.2PKT ,JONSS.1PKT (Z TAKTYCZNYMI)
52. BALIŃSKI VS JAKOBSEN . BALI 1PKT. JAKOBSEN 2PKT DO 5 PIERWSZYCH STARTÓW
UWAGA!!! KOLEJKĘ TYPUJEMY DO PIĄTKU DO 18:30!
Ostatnio edytowane przez Latosi79 ; 30-04-2018 o 16:18
Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość
Staleczka 3 (30-04-2018)
Czy mógłbym liczyć na twoją łaskawość i doliczenie do wcześniej zdobytych a teraz " ciężko wywalczonych " 9 pkt ?
Czy to pomyłka czy jakaś dyskwalifikacja ???
Pozdrawiam.
Latosi79 (30-04-2018)
Możesz podawać wyniki każdego po kolejce?? A nie tylko najlepszwgo
Ostatnio edytowane przez Karlito ; 01-05-2018 o 08:22
Karlito a nie warto podliczyć sobie na palcach jednej ręki ???.Jest inny problem ,obiecuje ci że jak wygrasz jakaś kolejkę to w nagrodę dostajesz nową Klawiaturę .
39.Gdańsk – Łódź 42-+8?????????????
41.Bydgoszcz – Poznań 41-+9??????
Tobie się nawet nie chce sprawdzić gdzie popełniłeś Farfocla.Ale tak ci policzyłem za zwycięstwo Poznania.
Ostatnio edytowane przez Latosi79 ; 01-05-2018 o 09:38
Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość