Cytat Zamieszczone przez Wolcówka Zobacz posta
Jedno z czym się nie zgodzę to, że mizeria i nuda bo mecze w Grudziądzu są obecnie najatrakcyjniejsze dla oka w całej ekstralidze. Nie wiem czy było tyle emocji, mijanek i dramaturgii we wszystkich dotąd rozegranych meczach na innych stadionach. Tam problemem są kolaże typu PP i KK, którzy przegrywają im mecze. Szkoda, na prawdę szkoda, że teraz w derbach Pludra nie pojechał w 14... ja np. chętnie bym go widział z powrotem u siebie w Lesznie.
Ja nie twierdzę, że na torze w Grudziądzu jest nudno. Ja twierdzę, że mizeria to jest ogólnie GKM i jego postawa na przestrzeni ostatnich...ile to już lat? Rok w rok niemal utrzymywanie się na fuksie, a przed sezonem standardowe bajki "powalczymy o PO". Jak widać poszerzenie PO do 6 drużyn nawet nie pomoże. Warto więc pod tym kątem odświeżyć ELigę i wprowadzić kogoś w ich miejsce.
Oczywiście z mojego subiektywnego punktu widzenia to Polonia mogłaby ich zastąpić , ale przypuszczam, że i Krosno wprowadziłoby powiew świeżości do tego zapyziałego środowiska.

Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
Tak z ciekawości... Ilu zawodników jest w pierwszej lidze, którzy nadają się do ekstraligi. Przecież w jakiś sposób trzeba te 8 drużyn zmontować.
Bjerre, Zagar, Fricke, Buczek - od ręki. Wspomniani wcześniej Musielak, Oskar Fajfer czy Jamróg. Dorzuciłbym Miedziaka, Lebedevsa.
Nie zapominajmy, że są też juniorzy jak Przyjemski (ale z łapami wara), Karczewski (tak, wiem, za rok wraca do Czewy).
Na ten moment również solidnie prezentuje się taki Lyager (może jeszcze za wcześnie, ale docelowo za kilka sezonów widzę go w ELidze) czy Huckenback (opcja ryzykowna, ale jak pozna tor na pamięć to potrafi zagrozić każdemu).

Mam nadzieję, że Twoja ciekawość została zaspokojona