Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
Phi...prezydent może, to co dopiero prezes PZM
Prezydent może nawet ułaskawić nie skazanych, a co dopiero przyklepać blokadę obywatelom Polski na jazdę w Polsce?! Może by tak mnie ułaskawił a konto przypadkowego napadu na bank i kradzieży paru baniek?
Ale poważnie traktując polskie prawo i polską Konstytucję, to co najmniej kontrowersyjny jest ten zakaz jazdy obywatelom Polski w polskiej lidze. Dla mnie to śmierdzi mocno bezprawiem i nie przestrzeganiem konstytucji. Mam w doopie jazdę w lidze polso-rusków, mogą do końca swojego żywota nie dostać możliwości jazdy w Polsce, ale prawo jest prawem. Za chwilę homoseksualiści mogą dostać zakaz, później muzułmanie, a następnie wyznania innego niż katolicy...to prowadzi do zupełnego bezprawia w takim państwie.
Dziwna jest ta organizacja żużlowa, zakazuje komuś jazdy, bez dogłębnego zbadania takich możliwości prawnych, na podstawie "orzeczeń" kilku komentatorów tv i nagonki medialnej będącej konsekwencją telewizyjnych "orzeczeń". Tak to mogę sobie żądać sprzedaży Euro od państwa po 3 zł-na podstawie telewizyjnego "orzeczenia" wodza narodu.
Niech banują tych polsko-rusków do końca żywota jak najbardziej, tylko niech mają ku temu niepodważalną podstawę prawną, by nie robić z siebie organizacji "Miłośników Żużlowego Głosu Lubelskiego". I wilczy bilet jak najbardziej.